start seizoen gaan worden boos over actieweken Popfestival moet traditie 7 Gemeente promoot Coenecoop 2 Patiënten Platform Rocksensatie ‘ISte Avenue* op het Waddinxveen 760 Open Air Festival ‘Concordia6 Kinder- en rommelmarkt- dag Zuidplas Dominee preekt onder linnen dak Fan Goudse medisch specialisten - i M IJ St. Victor op RTW-radio Voor 25 mille op Bleiswijkse beurs Huwelijken i 1 wr Kramers woordenboeken iedere zaterdag op de Boskoopse markt Gekoelde verkoopwagen vol kip, kipspecialiteiten, verse kalkoendelen en een groot assortiment voor de barbeque Onze uitsnijderij staat onder Rijks Veterinaire Keuring. Uw garantie voor kwaliteit, hygiëne en versheid. POELIERSBEDRIJF ’TER AAR’ K. Straver Ter Aar a 01722-3133 Examens Klachten Harmonie Kashiro Fingers Zwart Op Wit Concerten Sponsoring ISte Avenue Kramen The 1-2-5 lL |TE KOOP "coenecoop pater Pagina 11 Woensdag 11 augustus 1993 Weekblad voor Waddinxveen Topattractie op het Waddinxveen 760 Open Air Festival is de rocksensatie IS te Avenue met Peter Strykes (lead vocals), Nop Gil Lopez (guitar, backing 19 alleen nog l R G Wethouders heeft besloten de ge meenteraad te vragen voor dit doel 25.000 gulden ter beschik king te stellen. De gemeente had zoals bekend reeds eerder beslo ten ook in 1993 weer mee te doen aan de bedrijvenbeurs, die nu drie dagen duurt en zal worden gehou den van woensdag 17 tot en met vrijdag 19 november. door de bedrijven die daar plannen hebben voor de bouw en de verhuur van bedrijfsunits. (Foto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - Zondagmor gen 15 augustus wordt de weke lijkse kerkuitzending van de loka le RTW-radio verzorgd door de rooms-katholieke St. Victorparo- chie. Het programma zal geheel in het teken staan van het feest van Maria ten Hemelopneming. De uitzending begint om 9.00 uur met muziek van bekende compo nisten zoals Bruckner, Schubert en Andriessen. Om half tien vangt de eucharistieviering aan waarbij het het rooms-katholiek zangkoor de Missa secunda Ponti- ficalis van Lorenzo Perosi zal zin gen. richt zich sinds een jaar voorna melijk op de binnenconcerten en eventueel op buitenconcerten bij bijvoorbeeld een winkelcentrum. Op deze manier probeert Concor dia naar buiten toe te treden, en dat is het afgelopen seizoen aar dig gelukt. Een eerste concert staat gepland op vrijdagavond 24 september. Op die avond zal er een gezamen lijk concert gegeven worden met een Tsjechische jeugdbrassband uit Pelhrimov. Deze jeugdbrass band bestaat uit ongeveer 19 le den in de leeftijd van 14 tot en met 17 jaar. De jeugdbrassband verblijft in de week van vrijdag 17 tot zaterdag 25 september in Waddinxveen in het kader van de vriendschaps band met Pelhrimov. Tijdens deze week zal de brassband diverse op tredens geven en ook een aantal uitstapjes maken. Tijdens het gezamenlijk concert zullen zowel de brassband als Concordia apart een aantal mu ziekwerken spelen. De brassband speelt dan ook een Nederlands muziekwerk en Concordia een Tsjechisch muziekwerk. Aan het slot zullen Concordia en de brass band gezamenlijk een Tsjechisch werk spelen. Op zaterdag 2 oktober wordt het een spannende dag voor een aan tal jeugdleden van Concordia, want dan zullen de muziekexa- mens afgenomen worden. De le den zijn al een aantal maanden bezig met de opleiding voor deze muziekexamens. Er bestaan 4 examens te weten A, B, C en D. Het praktische gedeel te van deze examens bestaat uit het uit het hoofd leren van toon ladders, deze ook kunnen spelen op het instrument en opnoemen, het uitvoeren van een etude en voordrachtstuk op het instrument wat men bespeelt en het herken nen en natikken van bepaalde rit mes. Het theoretische gedeelte bestaat uit het kunnen lezen van het no tenschrift, kennis over de toonlad ders, algemene kennis over mu- ziektekens, tempoverschillen, dy namiek. Ook moet men iets kunnen vertel len over het instrument wat men bespeelt en over de diverse orkes ten en componisten. Bij ieder exa men wordt het allemaal steeds moeilijker. Zowel leerlingen als de gevorder de leden worden aangespoord om deel te nemen aan deze examens. Het doel hiervan is dat zij meer kennis krijgen op praktisch en theoretisch gebied van de muziek. WADDINXVEEN - De huwe lijksvoltrekkingen in het Wad- dinxveeense gemeentehuis krijgen een facelift. Nieuwe ambtenaren van de burgerlijke stand zijn al benoemd. Suggesties ten aanzien van de vloerbedekking en de ven tilatie in de trouwzaal aan het Raadhuisplein zullen op korte ter mijn worden gerealiseerd. De ta rieven voor huwelijkssluitingen in Waddinxveen zullen per 1 januari 1994 worden bijgesteld. WADDINXVEEN - Op de zesde bedrijvenbeurs ‘Ondernemen in Midden-Holland' van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland in het vei lingcomplex in Bleiswijk gaat de gemeente Waddinxveen de schijn werper richten op het nieuwe be drijvenpark Coenecoop 2. Het college van Burgemeester en WADDINXVEEN - Deze week houden de medisch specialisten van het Goudse Groene Hart Ziekenhuis hun tweede ‘volumebe perkende week' zonder poliklinisch spreekuur, opnames en ope raties. Deze ‘zondagsdienst1 van een week is het Patiënten Plat form Midden-Holland (Spieringstraat 2, Gouda, tel. 01820-12777) een doorn in het oog. Van die kant wordt allerwe- ge geprotesteerd. Mede gezien de ervaringen in de eerste actie week in juli, maakt het Patiënten Platform Midden Holland ernstige bezwaren tegen deze manier van actie voeren. De medisch specialisten hebben namelijk een al maanden slepend conflict met staatssecretaris drs. Hans Simons (WVC), met als in zet de forse tariefsverlaging die de onderminister op 1 april heeft doorgevoerd. Tot op heden be twisten de twee partijen eikaars cijfers voortdurend. Nadat het Platform bekend had gemaakt als meldpunt te fungeren voor klachten en opinies over de specialistenacties zijn er in de eer ste actieweek en daarna veel reac ties van gedupeerde patiënten bin nengekomen. Alle klachten zijn doorgespeeld aan de Landelijke Patiënten Fede ratie. Daaronder bevindt zich een aantal klachten, die zo ernstig zijn dat zij bij de Landelijke Inspectie voor de Volksgezondheid zijn neergelegd en waarvoor juridische stappen overwogen worden. Het merendeel van de klachten gaat over, in de ogen van de spe cialisten, misschien klein leed. Voor de individuele patiënt weegt het echter zwaar om zijn vakantie af te moeten zeggen, een week langer te moeien wachten op uit slag van een belastend onderzoek, of nog langer met veel prijn op af gesproken operatie te moeten wachten. Enkele patiënten meld den dat zij geen bericht gekregen hadden dat hun afspraak was af gezegd en zij kwamen dus voor niets naar het ziekenhuis. Bij het registreren van de klach ten werd tevens duidelijk dat de wachtlijsten voor met name ortho pedie en cardiologie in de Goudse regio al zeer lang zijn en dat de acties deze nog zullen verlengen. Opvallend is dat bij het melden van klachten veel mensen bena drukken dat zij anoniem willen blijven, omdat ze bang zijn voor tegenmaatregelen van de specia listen. ‘Het toont aan dat specialisten in onze maatschappij veel macht toegeschreven krijgen, door het grote belang dat wij (specialisten incluis) aan gezondheid hechten. Van deze machtspositie wordt in de specialistenacties op een te ge makkelijke manier misbruik ge maakt', aldus coördinator Iet van Driel van het Patiënten Platform Midden-Holland Bij het Platform is de anonimiteit van de klachten steeds gewaar borgd. Alleen wanneer de patiënt daarom verzoekt zullen er stappen ondernomen worden naar de be treffende hulpverlener, of zal de klacht bekend gemaakt worden. Ook in deze tweede ‘volumebe perkende week' zal het Platform meldpunt zijn voor klachten of meningen van patiënten over hun ervaringen met de specialistenac ties. De gegevens worden landelijk ver zameld en beoordeeld. Indien men werk van een klacht wil ma ken kunnen de medewerkers van het Klachten- en Adviesbureau daarbij ondersteuning bieden. Het Platform raadt mensen, die menen, ondanks weigering van de betreffende specialist, toch in aanmerking te komen voor medi sche hulp, aan de hulp van de huisarts in te roepen. In een brief aan de medische staf van het Goudse Groene Hart Zie kenhuis dringt het Platform aan op een minder verbeten opstelling in de manier van actie voeren, en op meer aandacht voor het leed dat zij hun patiënten aan doen met deze acties en de schade die zij toebrengen aan de vertrou wensrelatie tussen hen en hun pa tiënten. WADDINXVEEN - De Waddinxveense muziekvereniging Con cordia (tel. 01828 - 14481) start het nieuwe seizoen met de we kelijkse repetitie-avond van het slagwerkensemble op dinsdaga vond 17 augustus in het clubgebouw De Hoge Noot aan de J.W. Frisoweg. In 1991 is de door Jan Alblas ge leide drumband slagwerkensem ble geworden. In het begin was dat voor iedereen nog nieuw, want er werden nieuwe slaginstrumen ten aangeschaft en ook de mu ziekkeuze veranderde. Men ging namelijk plotseling over van het ‘slaan van marsen' naar het spelen van bijvoorbeeld een Latijnsamerikaans muziekwerk. Het slagwerkensemble speelt nu voornamelijk luistermuziek. Ook voor het publiek was dat even wennen, maar het sloeg aan, want iedereen reageerde enthousiast. Ook de leden zijn enthousiast. Ie der lid speelt nu een eigen partij. Per muziekwerk verandert het soort slaginstrument waar men op speelt waardoor er voor de leden de mogelijkheid bestaat op diver se slaginstrumenten te spelen. De slaginstrumenten die de leden ge bruiken zijn een xylofoon, klok kenspel, pauken, drumstel, vele soorten trommen, bongo’s, conga’s, een gong, buisklokken, templeblocks en diverse kleine ef- fect-instrumenten. De muziekwerken lopen uiteen van klassiek tot uiterst modern. Het kan voorkomen dat een be paald muzièkwerk door drie slag werkers gespeeld wordt maar ui teraard ook door alle slagwerkers. Het slagwerkensemble bestaat op dit moment uit negen leden. Nieuwe leden en leerlingen blij ven welkom bij het slagwerken semble. De repetities worden ge houden op dinsdag van 19.45 tot 21.30 uur in het clubgebouw De Hoge Noot aan de J.W. Frisoweg. Donderdagavond 19 augustus houdt het harmonie-orkest onder leiding van Gerrit de Knegt weer hun eerste repetitie in het nieuwe seizoen. De harmonie bestaat uit diverse soorten blaasinstrumen ten, zoals klarinetten, dwarsflui ten, hobo, es-klarinet, alt-, tenor en baritonsaxen, trompetten-cor- netten, hoorns, baritons, trombo nes, bassen en slagwerkers. Ook het orkest speelt diverse soorten muziekwerken, van klassiek tot modern. Naast de zorg voor een aanspre kende presentatie van de gemeen te Waddinxveen, zal de op tafel te leggen 25 mille vooral nodig zijn om een gerichte acquisitie- en promotiecampagne te voeren voor de verkoop van bedrijfsterrein op Coenecoop 2 bij de spoorlijn Gou- da-Alphen aan den Rijn en de Zuidelijke Dwarsweg. 15.00 en 15.50 uur op, staat uit zanger Pief drummer Nico van Malssen, bas sist Mike de Haas en gitarist-or- ganist Sander van Malssen. Zij brengen hun repertoire met een tomeloze energie, zonder mu zikale krachtpatserij. Het viertal schept een echte sixties-sfeer, in clusief de originele Vox-verster- kers. De leden van The 1-2-5 timmer den eerder jarenlang als The No Says in de marge aan de weg. Ze vernoemden hun nieuwe groep, die wordt beinvloed door de mu ziek uit de gouden jaren 1964-1966 (The Who, Pretty Th ings, The Kinks, The Shadows of Knight, The Litter, The Outsi ders en The Motions) naar een nummer van de Amerikaanse six ties punkrockband The Haunted. In het najaar verschijnt de band op een EP van Kelt Records. Het Groningse Kogar-label brengt in de winter een single van The 1-2-5, dat beschikt over een video registratie van hun optreden op het laatste Giganten Festival 1993 in Boskoop, uit. Kashiro, dat komende zaterdag optreedt van 16.10 tot 17.00 uur, is een Waddinxveense band met een Japans aandoende naam. De groep bestaat uit jonge muzikan ten, die vijf maanden na oprich ting hun eerste succes boekten door op het Boskoopse Giganten Festival 1993 de publieksprijs in de wacht te slepen. Speelt Kashiro nu maar covers, in de naaste toe komst zullen eigen nummers het repertoire verrijken. Het reper toire is zeer breed en bevat werk van Stevié Ray Vaughan, Black Crowes, Lenny Kravitz en Van Halen. Op het Waddinxveen 760 Open Air Festival wordt zangeres Sharon wegens vakantie vervan gen door Jürgen. Verder bestaat Kashiro uit Peter Captein (drums), Jaco de Jong (gitaar), Rick van ’t Spijker (basgitaar) en Gert Jan Broere (keyboards). Fingers, op het Waddinxveen 760 Open Air Festival te zien van 18.30 - 19.20 uur, heeft zich het laatste jaar flink waar gemaakt door hun powerrock veel live te brengen. Regelmatig optreden hoort er dan ook bij. De ervaring straalt er bij Fingers vanaf. Typische kenmerken van de band zijn stevig, strak, swin gend, snel, slow en superknallend. Fingers heeft respect en erken ning afgedwongen door met afwis selend eigen werk op de podia te verschijnen. Het is slechts een en kele cover, die het vocale en in strumentale programma onder breekt. De powerrockgroep bestaat uit John Wyner (drums), Ton Verk- ley (basgitaar) en Ton Lodders (gitaar-zang). Zwart Op Wit, op het festivalter- rein op de Dreef in Waddinxveen te zien van 17.20 tot 18.10 uur, is een band die niet de plat getreden paden bewandelt, maar vanaf het begin - als ware het een filosofie - zoekt naar een vorm en een soort muziek, die is te omschrijven als poëtische popmuziek met een eer lijk geluid. Met de roots in de jazz wordt een poppy sfeer neergezet en horen de bezoekers duidelijk dat het ge schoolde muzikanten zijn. Zwart Op Wit viel eerder op tij dens het Boskoopse Giganten Fes tival 1993. Het repertoire bestaat uit composities van de broers Lei- delmeijer. De muziek en arrange menten zijn van Dennis, gitarist in de band. De teksten zijn van Pim, die tevens de zanger van Zwart Op Wit is en zeer nauw met zijn broer samenwerkt als het gaat om het maken van nieuwe songs. De line-up van Zwart Op Wit be staat verder uit Lindy van Vee- nendaal (toetseniste), Berry Stam (drummer) en Jan Willem van de Riemsdijk (bassist). Een nieuwe groep leerlingen zal dit seizoen mee gaan spelen in het harmonie-orkest. Het harmonie orkest repeteert op de donderdag avond van 19.30 tot 21.30 uur in het clubgebouw De Hoge Noot. Ook wordt er weer met een nieu we groep leerlingen gestart. Zij krijgen les van dirigent Gerrit de Knegt. Leerlingen kunnen les krijgen op het blaasinstrument dat ze zelf kiezen. Deze muzieklessen bestaan uit het leren lezen van het noten schrift en het spelen van deze no ten op het instrument. Dit gaat over op het spelen van eenvoudige etudes en muziekwerkjes en toon ladders. Daarnaast krijgen de leerlingen ook algemene informatie over mu ziekleer. Na ongeveer twee jaar kunnen de leerlingen meespelen in het leerlingenorkest. Het doel van het leerlingenorkest is dat de leerlingen op deze manier leren te spelen in orkestverband. Er wor den eenvoudige, bekende muziek werken gespeeld. Na één a twee jaar stromen de leerlingen door naar het harmonie-orkest. Het leerlingenorkest, ook onder leiding van Gerrit de Knegt, repe teert op de vrijdagavond van 19.00 tot 20.00 uur. De eerste re petitie is op vrijdag 20 augustus in het clubgebouw de Hoge Noot. Er worden zowel door het slag werkensemble als door het harmo nie-orkest geen marsoptredens op straat meer gegeven. Concordia WADDINXVEEN - Toen begin dit jaar in het gemeentehuis het initiatief ontstond om dit jaar enige feestelijke aandacht te besteden aan het 760-jarig bestaan van Waddinxveen stond één zaak bij voorbaat vast: Er moest een festijn komen voor de jeugd, dat nog niet eerder in dit Gouwedorp is gehouden. En dat is het Waddinxveen 750 Open Air Festival geworden van komende zaterdagmiddag en -avond op het evenemententerrein aan de Dreef. Een ongeveer zeven uur duredn popconcert in de open lucht dat zijn weerga niet zal ken nen. In Waddinxveen, waar de jeugd het liefst discotheken in Zeven huizen en in Reeuwijk-Dorp be zoekt omdat er in de eigen ge meente dergelijke activiteiten ont breken, is jaarlijks alleen sprake van een Luilakfestival en het be sloten popfeest van de samenwer kingsschool voor HAVO-Athe neum, beide in sporthal ‘de Sniep i Zaterdag 14 augustus is er dan het eerste openlucht pop- en rock festival dat in Waddinxveen wordt gehouden, ditmaal ter gele genheid van het 760-jarig bestaan van Waddinxveen als dorpsge meenschap. Dit festival, een initiatief van de Stichting Waddinxveens Wel zijnswerk dat wordt uitgevoerd door de Stichting Muzikanten Collectief Waddinxveen, heeft de naam Waddinxveen 760 Open Air Festival gekregen. Dit festival is mogelijk gemaakt dankzij steun en sponsoring van de gemeente Waddinxveen, de Zuidhollandse Popunie en diverse Ton (drums), Arco Bommer (basguitar, backing vocals), Joby Bosboom (keyboards, backing vocals) en vocals). WADDINXVEEN - De uit Noord-Holland afkomstige rock sensatie ISte Avenue (uitgespro ken als First Avenue), geaffi cheerd als Nederlands beste (hard)rockband, besluit zaterdag avond 14 augustus als vijfde en laatste popgroep het eerste Wad dinxveen 760 Open Air Festival (van 15.00 uur tot omstreeks 22.00 uur) op het evenementen terrein aan de Dreef in Waddinx veen. Op het in een festivalterrein om gedoopte evenemententerrein gaan de popgroepen The 1-2-5 (15.00-15.50 uur), Kashiro (16.10-17.00 uur), Zwart Op Wit (17.20-18.10 uur) en Fingers (18.30-19.20 uur) het tussen 20.20 en 21.35 verwachte optre den van ISte Avenue vooraf. De in 1987 opgerichte vijfmans top rockband ISte Avenue be staat uit zanger-frontman Peter Strykes (voorheen zanger van Vandenberg), Nop Ton op drums, Arco Bommer op basgitaar, Gil Lopez op gitaar en Joachim Bos boom op toetsen. Het optreden in Waddinxveen zal spectaculair worden afgesloten. ISte Avenue verrastte vorig jaar met het sublieme eerste album ‘Tears Triumph' en de twee singles ‘Heaven in your arms' (ge schreven door en opgenomen in de geluidsstudio van de broers Rob en Ferdi Bolland) en ‘Once in a million years'. De VARA- en RTL-radio zorgden samen met di verse regionale stations voor de nodige airplay en noteringen voor de nieuwe Nederlandse rocksensa tie. Zeer binnenkort gaat ISte Ave- bedrijven uit Waddinxveen en de regio. Het is voor Waddinxveen dus de eerste keer dat een openlucht pop- en rockfestival van dit for maat plaats vindt. In overleg met gemeente en politie is voor de plaats van handeling het parkeer terrein bij het Gouwebad De Sniep gekozen. Gezien de ligging en de grootte een prima lokatie, vinden de organisatoren. Wellicht kan het Waddinxveen 760 Open Air Festival de start zijn van een jaarlijks terugkerend festival in deze vorm of bijvoor beeld in een sporthal of andere grote accommodatie. Het programma begint om drie uur in de middag en eindigt om tien uur in de avond. De toegang is geheel gratis en voor iedereen toegankelijk. Om ongeveer kwart over acht zal een bemande lucht ballon vertrekken vanaf het aan grenzend korfbalveld van Korbis. Op het festivalterrein zijn behalve het podium diverse stands en kra men aanwezig, variërend van ho reca tot kleding, cd’s en t-shirts. Aan sanitaire voorzieningen is ook gedacht in de vorm van mobiele toilét-eenheden. Het festival wordt afgesloten met een spectaculaii optreden van Ne derlands beste melodieuze rock band 1 St Avenue', bekend van de singles ‘Heaven in your arms' en ‘Once in a million years', beiden tracks van hun album-cd ‘Tears Triumph'. ISt Avenue brengt in het late na jaar de tweede album-cd en ach tereenvolgens een aantal nieuwe singles uit. De opnamen hiervoor vinden weer plaats bij de gebroe ders Rob en Ferdi Bollands. De marketing en distributie is in han den van CNR Indisc. Op diverse punten in Waddinx veen zijn gratis festivalkranten verkrijgbaar. Hierin staat uitge breide informatie over de optre dende groepen en andere van be lang zijnde informatie. Deze krant is inmiddels aan enkele honder den adressen toegezonden. Ook posters en flyers verwijzen naar dit voor Waddinxveen unieke eve nement. De programmering voor Wad dinxveen 760 Open Air Festival ziet er als volgt uit: 15.00-15.50 uur The 1-2-5; 16.10-17.00 uur Kashiro; 17.20-18.10 uur Zwart op Wit; 18.30-19.20 uur Fingers; 20.20-21.35 uur ISt Avenue. WADDINXVEEN - Zaterdag 4 september wordt er in de wijk Zuidplas een gecombineerde kin der- en rommelmarktdag gehou den door de Stichting Wijkwerk De Zuidplas. Er worden die dag diverse kinder spelletjes gehouden, zoals dropra- den, schmincken, kamertje-ver- huur, grabbeljurk en hobby-kra- men. Vanaf 9.00 uur kunnen kin deren zich melden bij buurtcen trum Het Zuidhonk (Zuidplas- laan). Het inschrijfgeld bedraagt 1,- per plaatsje. De plaatsjes worden vervolgens toegewezen aan de kin deren, die daar hun verzamelde of zelfgemaakte spulletjes kunnen verkopen van 10.00 tot 14.00 uur. Daarnaast zou het leuk zijn, aldus de organisatoren, als iedereen die een creatieve hobby heeft daar wat van komt laten zien, zoals zelfgemaakte poppen, brooddeeg- werkjes en sieraden. Hiervoor kan men een tafel be spreken voor een bedrag van 5,-. Deelnemers kunnen zich tussen maandag 30 augustus en vrijdag 3 september aanmelden bij me vrouw H. de Vries, tel. 01828-17889. WADDINXVEEN - Ds. H. Schipaanboord, de predikant van wijk West van de Centrale Her vormde Gemeente Waddinxveen, zal komende zondagmorgen het evangelie bedienen onder het lin nen dak. De dienst begint om kwart over negen met samenzang tot half tien. Ds. Schipaanboord zal zondag morgen in plaats van in de gebrui kelijke Rehobotschool (Sperwer- hoek) voorgaan in de tent aan de Kuyperhoeve, waar de jaarlijkse tentweek van Hervormd Wad dinxveen onder het motto ‘Hé, ga je mee?' officieel zal worden afge sloten. Ditmaal zijn er tenten opgeslagen in de wijk Zuidplas (Kuyperhoe ve) en in Waddinxveen-Noord (Wingerd). Er zijn activiteiten voor kinderen van 4-12 jaar, voor de oudere jeugd en voor volwasse nen om hen spelenderwijs te con fronteren met het evangelie. De ochtend-, middag- en avondprogramma’s in beide ten ten zijn vandaag (woensdag 11 augsutus) van start gegaan. Er zijn Bij bel vertellingen en bijzon dere activiteiten zoals een sprook- jesmiddag, het poppentheater van Jeroen van den Berg en het spel- programma ‘Lars, de wereldreizi ger'. Voor de oudere jeugd zijn er in de Kom Inn-tent aan de Wingerd ook competities in tafeltennis, darts en computerspelletjes. Ver der is er in Waddinxveen-Noord ’s avonds een politiehondende monstratie, een volleybalwedstrijd en een optreden van de gospel groep Courage. Een aantal programmaonderdelen van de tent in de Kuyperhoeve is op andere tijden ook in Waddinx veen-Noord te zien. Zaterdagmid dag 14 augustus om twee uur is er een open volleybaltournooi bij de tent aan de Kuyperhoeve. ’s Avonds is er voor de oudere jeugd kanoën en een barbecue in Bos koop. In de de wijk Zuidplas wordt de traditionele openluchtzangavond gehouden met het door Frank de Bakker jongerenkoor Sound of Joy uit Nieuwerkerk aan den IJs- sel en Kees van den Berg. nue, onder contract bij Rock On Worldwide van de Waddinxvener Rudy Krebaum, de studio in voor de tweede album-cd en een aantal nieuwe singles. Evenals de eerste cd wordt het tweede produkt weer opgenomen bij Rob en Ferdy Bolland, terwijl CNR-Indisc zorgt voor de marke ring en de distributie, welke dit maal internationaal zal worden aangepakt. Voor de popgroep be staat al een aaridige belangstelling in België, Duitsland, Japan en Skandinavië. Na het Waddinxveense popfesti val treedt ISte Avenue vrijdag 27 augustus op op een dergelijk festi val in Beveren (België). In sep tember volgen nog een vijftal pro- motieconcerten bij onze zuiderbu ren, aangezien de eerste cd en singles daar nog maar enkele maanden uit zijn. The 1-2-5, die het Waddinxveen 760 Open Air Festival tussen 15.00 en 15.50 uur openen, be- Fraanje, Zo wordt bij het kruispunt Kanaaldijk-Zuidelijke Dwarsweg het bedrijvenpark Coenecoop 2 gepromoot door de gemeente en door de bedrijven die daar plannen hebben voor de bouw en de Dit is de poppenspeler Jeroen v.d. Berg, die deze week met zijn poppentheater optreedt in de aan de Kuyperhoeve en de Wingerd neergezette tenten van de Centrale Hervormde Ge meente. «W BEOffUVeNHSRK 01828 - 24642 MieMingan an varhoue de pater rnakelaardtj Tel.01823-13822 ScJ-jaiantfweg 7 Wodtfinxreca Ontw«xe%x| iïtv^rifx;

Weekblad voor Waddinxveen | 1993 | | pagina 11