GEMEENTE WADDINXVEEN geen lesstof Nieuwbouw snackbar guitS Speelrek voor één jarige De Boemel Tony Duits leidt 14e Randstad Jazzfestival GENEESKUNDE ‘Wilhelmus4 MOTORRIJLES? Minister ook oneens met PCW Gemeentedag 1993 Fitness-lessen Nanny Vogelaar VERKEERSOMLEIDING SPREEKUREN HINDERWET TELEFOONNUMMERS OPENINGSTIJDEN WET MILIEUBEHEER Kennisgevingen AMvB DE CHEMOCAR RIJDT WEER OP VRIJDAG 13 AUGUSTUS 24642 24700 24760 12570 01820-16066 GEDIPLOMEERD 06-11 12222 01820-24255 13000 13000 Zaterdag 14 augustus 08.30-09.15 uur: 09.20-09.50 uur 09.55 - 10.40 uur 10.45- 11.15 uur 11.20- 12.05 uur 12.50- 13.30 uur 13.35- 14.20 uur 14.25- 15.10 uur 15.15-16.00 uur 01820-15767 01820-93511 01828-17613 01820-28011 ZAKWOORDENBOEK DER ja LEUK!! Maar dan wel bij een KNMV-instrukteur! PCW Woensdag 11 augustus 18.00-23.00 uur: Nederlands op z’n best met Frank Deurknop en Ronald Geurts. Vrijdag 13 augustus 06.00-07.00 uur: Non-stop mu ziek Zondag 15 augustus 00.00-02.00 uur: In ’t holst van de nacht, met Ferry van Loon. RTW-RADIO 'Pagina 3 Weekblad voor Waddinxveen Woensdag 11 augustus 1993 c. 010-4362244 e. c. Twaalfuurtje mu- mu- Aan het Koningin Wilhelminaplein achter de supermarkt van Albert Heijn vordert de nieuw- ogenblik niet aan de orde. Prince van van I MOTORRIJINSTRUKÏEUR AUSCHOOl Bel 085-57 56 07 Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood Openingstijden Gemeentesecretarie en dienst Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.30 uur. In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraak hebt gemaakt. Sectie Burgerzaken: bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00 tot 20.30 uur. De 23ste druk van Coelho’s Zakwoorden boek der Geneeskunde is volledig herzien. Het biedt u de verklaring van maar liefst 25.000 medische termen. Duidelijk en beknopt omschreven. Gebonden, 35.50. Verkrijgbaar in elke goede boekhandel öf rechtstreeks bij PBNA. Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding Centrale Antenne Inrichting (C.A.I.) Milieu (telefoon voor milieuklachten)... Regels van de Chemocar: Bedrijven kunnen niet bij de Chemocar terecht. U mag het chemisch afval absoluut niet vooraf bij de halteplaats zetten, omdat dan eventueel kinderen ermee kunnen gaan spelen. Injectie-naalden moet u in een gesloten verpakking aanbieden. Lege plastic flessen van chloor, ammonia, spiritus e.d. kunnen, nadat ze met water zijn omgespoeld, worden weggegooid in de grijze container of de vuilniszak. Goed geleegde verfblikken kunnen in de blikbak worden gegooid. wijk Zuidplas, Zuidplashof, kringloophalte; wijk Zuidplas, Cirkelflat; Bomenwijk, winkelcentrum leplaan; St. Victorwijk, wijkgebouw Zonnig Zuid; Oostpolderwijk, Overtoom; Centrum, Passage ingang stationszijde; Vondelwijk, winkelcentrum Luifelbaan; Groenswaard, winkelcentrum Groensvoord?; Willem de Zwijgerlaan bij de markt. Alarmering Algemeen Alarmnummer Brandweer b-gg Politie Ongevallen In verband met de aanleg van een rotonde op de Beijerincklaan (ter hoogte van de in aanleg zijnde Zuidelijke Rondweg) wordt het verkeer vanaf 17 augustus, gedurende één maand, over één rijstrook van een gedeelte van de Tweede Bloksweg geleid. Deze omleiding wordt geregeld met verkeerslichten. Het verkeer over de Beijerincklaan dient gedurende genoemde periode rekening te houden met filevorming. Ter plaatse van de omleiding wordt de Tweede Bloksweg onderbro ken zodat geen doorgaand gemotoriseerd verkeer meer over deze weg mogelijk is. Bestemmingen langs de Tweede Bloksweg zijn dan slechts vanaf één van de twee zijden bereikbaar. Om deze reden zal de Beijerincklaan gedurende genoemde periode ook zijn opengesteld voor het langzame verkeer. Voor het fiets- en bromfietsverkeer blijft de Tweede Bloksweg wel een doorgaande weg. Hiervoor zullen openingen in de afzetting worden gehouden. Wel worden doorgaande fietsers en bromfietsers aangeraden gebruik te maken van de I Jsermanweg. Burgemeester en wethouders uitsluitend na afspraak via de secre taresses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 uur tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. 00.00-08.00 uur: Non-stop mu ziek. 08.00-11.00 uur: Ochtendmaga- zine met Ferry van Loon. 11.00-13.00 uur: Hitherinnerin- gen met Ron Menke. 13.00-15.00 uur: Het middelpunt met Paul Aalbers. 15.00-17.00 uur: Huis op je radio met Diederick Huizinga. 17.00-19.00 uur: Het muziekcen trum met Luuk van Dijk. 19.00-22.00 uur: Hitfront Dancea ble met Gert Voogd. 22.00-24.00 uur: De avonduren met Ron Menke. De Chemocar stopt op de volgende tijden en plaatsen: Indien 13 augustus a.s. niet mogelijk is voor u, kunt u wel: het chemisch afval bewaren tot de volgende inzameling, te weten: 8 oktober en 10 december 1993; uw buren of kennissen vragen om het Klein Chemisch Afval te brengen en af te geven; het Klein Chemisch Afval op werkdagen brengen naar de ge- meentewerf aan de Noordkade (nr. 48), vanaf 08.00 uur tot en met 12.00 uur en van 13.00 uur tot en met 16.00 uur. Hussein, die de nieuwbouw regel de. De 80 vierkante meter omvatten de snackbar wordt opgetrokken uit witte stenen met hier en daar een blauw steentje. De nieuwe ac commodatie omvat een aantrekke lijke ruimte voor de klanten en de bak- en braadapparatuur. Verder is er een berging, een keuken en een toilet met douche. WADDINXVEEN - De gemeen teraadsleden gaan in eigen gelede ren na wat er moet gaan gebeuren met het door de gemeente aange kochte woonhuis Kanaaldijk 13. Het college van B. en W. heeft de intentie het pand voorlopig tijde lijk te verhuren in afwachting van duidelijkheid over de ontwikkelin gen ter plaatse in verband met de reconstructie van het kruispunt Kanaaldijk-Zuidelijke Dwarsweg. Terinzagelegging beschikking Burgemeester en wethouders maken bekend dat door hen, onder oplegging van voorschriften ter voorkoming van gevaar, schade of hinder voor de omgeving, op 3 augustus 1993 vergunning ingevolge de Hinderwet is verleend aan: de directie van Wigo Dutch Pottery B.V. voor het oprichten en in werking hebben van een fijn aardewerkfabriek/pottenbakkerij op het perceel Noordkade 68. De beschikking en alle daarop betrekking hebbende stukken liggen vanaf 12 augustus tot 12 september 1993 ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, elke werkdag vanaf 08.30 tot 12.30 uur en, op verzoek, op de maandag avonden gedurende drie uren. Tot 12 september 1993 is het mogelijk beroep in te stellen bij de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; degenen die tegen het verlenen van de vergunning bezwaren heb ben ingediend; d. andere belanghebbenden die kunnen aantonen redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest bezwaren in te dienen. Gemeentelijke diensten Gemeentesecretarie Dienst Openbare Werken en Bedrijven Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Gouwebad ”De Sniep” (informatie) J Terinzagelegging beschikking Burgemeester en wethouders maken bekend dat door hen, onder oplegging van voorschriften, op 3 augustus 1993 vergunning inge volge de Wet milieubeheer is verleend aan: V.O.F. ”De Noot” voor het oprichten en in werking hebben van een notenbranderij op het perceel, gelegen op het bedrijven terrein ’’Staringlaan”, kadastraal bekend gemeente Waddinxveen, sectie B, nr. 6873. De beschikking en alle daarop betrekking hebbende stukken liggen vanaf 12 augustus tot 12 september 1993 ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven in het gemeentehuis alhier, elke werkdag vanaf 08.30 tot 12.30 uur en, op verzoek, op de maandagavonden gedurende drie uren (doorkies- nummer 24757, de heer W. P. Kaandorp). Tot 12 september 1993 is het mogelijk beroep in te stellen bij de Raad van State voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; degenen die tegen het verlenen van de vergunning bezwaren heb ben ingediend; d. enige belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest tijdig bezwaren in te brengen; degenen die bezwaren hebben tegen wijzigingen die in de be schikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld. De opening van ’t Smulhoekje is voorzien in de laatste volle week van september. WADDINXVEEN - Het Waddinxveense kinderdagverblijf ‘De Boemel1 (Beukenhof) van Stichting Kinderopvang Humanitas viert op vrijdag 13 augustus haar éénjarig bestaan. Dat wordt die middag met de kinderen en de ouders gevierd met hapjes en drankjes. Ook zal er een speelrek officieen in gebruik worden genomen. Het dagverblijf biedt opvang op alle werkdagen voor kinderen van 6 weken tot en met 12 jaar. Hier door worden ouders en verzorgers in de gelegenheid gesteld om bui tenshuis te werken, studeren of andere activiteiten te ontplooien in de wetenschap dat hun kinde ren op een verantwoorde wijze worden opgevangen. Op dit moment zijn er 40 kinde ren die verdeeld zijn over een ba- bygroep, een dreumes-peuter- groep en een groep voor naschool se opvang. Elke groep heeft vaste leidsters die er zo veel mogelijk aan doen om de kinderen zich thuis te laten voelen. Net als thuis wordt er ge geten, geslapen en gespeeld. Daarnaast bieden de leidsters re gelmatig een activiteit aan waar de kinderen aan mogen meedoen. De kinderen van de naschoolse opvang worden ’s middags uit school opgevangen. Na een kopje thee te hebben gedronken mogen de kinderen vrij spelen of kunnen ze mee doen aan een activiteit. Hierbij wordt zoveel mogelijk ge keken naar wat de behoefte is van de kinderen. Vorig jaar augustus startte het dagverblijf met één groep voor kinderen van 0 tot en met 4 jaar. Inmiddels is het aantal kinderen flink gegroeid. Het dagverblijf heeft nog ruimte om kinderen te plaatsen. Er is nu nog een ruim aantal plaatsen beschikbaar voor bedrijven. Deze plaatsen kunnen WADDINXVEEN - Maandag 16 augustus beginnen de lessen van Nanny Vogelaar weer. De lessen worden gegeven in de dansschool van Van der Lubbe bij het Gouwebad De Sniep in Waddinx veen. Het zijn de Aerobic-fitnessdance lessen, geschikt voor alle leeftij den op maandag van 9.00-10.00 uur, maandag van 13.45-14.45 uur, dinsdag van 19.00-20.00 uur, donderdag van 9.00-10.00 uur en donderdag van 13.45-14.45 uur. Op het programma staan een war- ming-up, uitgebreide rek- en strekoefeningen en een conditie- gedeelte, waarbij niet perse ge sprongen hoeft te worden. Hierna vindt een hartslagcontrole plaats om op deze manier vast te stellen of men zich verantwoord inspant. Dan volgt een cool-down om de hartslag weer op normaal niveau te brengen. Daarna no rek- en strekoefeningen en uitgebreide buik-, bil- en bovenbeenspier-oefe- ningen. Tijdens de oefeningen is er aandacht voor ademhaling, rug- gebruik, kniegebruik en houding in het algemeen. De nieuwe reks mid-fit-move les sen zijn op maandag van 10.15- 11.15 uur, dinsdag van 9.00-10.00 uur en donderdag van 10.15-11.15 uur l Deze lessen zijn bedoeld voor mensen die lange tijd niets aan sport hebben gedaan, of voor wie het aerobic-tempo te hoog ligt en GPV en RPF. ‘Naar mijn indruk heeft het Wil helmus, dat op 10 mei 1932 bij besluit van de ministerraad tot enig officieel volkslied werd ver klaard, een sterke positie1, stelt de minister. De bewindsman laat ook weten geen reden te hebben om aan te nemen dat er binnen het primair en het voortgezet onderwijs te weinig aandacht is voor ons volks lied. Hij acht daarom, zeker ook ge zien de terughoudendheid die de (rijks)overheid past tegenover de inrichting van het onderwijs, een dwingend voorschrijven op dit Alleen wordt bij deze lessen abso luut nooit gesprongen. Doelstel ling is een verbetering van de con ditie, coördinatie, evenwicht, kracht, lenigheid, houding en het werken aan spierversterkende oe feningen. Als er mensen bij zijn die bepaalde bewegingen niet kunnen of mogen maken dan wor den er altijd aanpassingen van de oefeningen doorgegeven. De aan de Zuidkade wonende Nanny Vogelaar-Fielmich (tel. 01828-12279) is internationaal ge diplomeerd instructrice en rijks- gediplomeerd sportmasseuse NGS. Zij geeft al 13 jaar les, volgt elk jaar een aantal cursussen om zo goed mogelijk op de hoogte te blijven van de laatste ontwikke lingen. Sinds vorig jaar is zij tevens inge schakeld bij het revalidatiezwem- men in het Gouwebad onder lei ding van de Waddinxveense fysio therapeute Jonet Warmenhoven. Aan het Koningin Wilhelminaplein achter de supermarkt van Albert Heijn vordert de nieuw bouw van 't Smulhoekje. De bouw is in handen van het Waddinxveense aannemingsbedrijf Breedijk naar een ontwerp van de Waddinxvener F. Leenen. (Foto: Sjaak Noteboom). De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking, danwel tot het treffen van een voorlopige voorziening en een dergelijk verzoek wordt inge willigd. Een beroepschrift moet worden gericht aan de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA, ’s-Gravenhage. Een verzoek om schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur. De beschikking wordt niet van kracht voordat op een verzoek om schorsing of tot het treffen van een voorlopige voorziening is beslist. Milieudienst Midden-Holland, nr. 92-9531. Burgemeester en wethouders maken bekend dat onderstaande kennisgevingen AMvB zijn ontvangen van: Waterschap De Gouwelanden voor een reeds opgericht riool- of poldergemaal op het perceel Henegouwerweg 2 (AMvB riool- of poldergemalen Hinderwet); Energiebedrijf Midden-Holland N.V. voor een reeds opgericht gasdrukregel- en meetstation op het perceel Brugweg nabij nr. 121a (AMvB gasdrukregel- en meetstations Hinderwet). De kennisgevingen liggen vanaf 12 augustus 1993 gedurende één maand voor een ieder ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, tijdens werkdagen vanaf 08.30 tot 12.30 uur. Desgevraagd kunnen de stukken tenminste ge durende drie aaneengesloten uren per week buiten de werkuren wor den ingezien (doorkiesnummer 24757, de heer W. P. Kaandorp). Milieudienst Midden-Holland, nrs. 93-4995 en 93-5361. WADDINXVEEN/DEN HAAG - Minister dr. Jo Ritzen van Onderwijs en Wetenschappen zijn geen gegevens bekend, waar uit blijkt dat de kennis van het Nederlandse volkslied, het Wil helmus, te wensen overlaat. Hij antwoordt dit op schriftelijke vragen van Tweede-Kamerleden van CDA, SGP, VVD, D66, Het Wilhelmus is een geuzenlied uit de 16 eeuw, en het is nauw verbonden met de Nederlandse geschiedenis. Een nauwkeurige datering is niet bekend, maar aan genomen wordt dat de tekst tus sen 1568 en 1572 geschreven is. Het lied fungeerde aanvankelijk als een religieus en politiek propa gandalied, dat het leiderschap van Willem van Oranje verdedigde. De maker is onbekend, tegen woordig gaat Marnix van St. Al- degonde hiervoor door. In ‘Een nieu Geuzen liede(n) boecxken1 uit 1581 wordt het als volgt ingeleid: ‘Een nieuw Christelick Liedt ge- maect ter eeren des Doorluch- tichtste Heere, Heere Wilhelm Oraengien, Grave Van Nassau, Patris Patria'. De beginletters van de vijftien strofen vormen samen het acrosti chon ‘Willem van Nassou1. De compositie van de vijftien strofen gehoorzaamt aan de voorschriften van de retorica, die in de 16e en 17e eeuw in hoog aanzien ston den. De melodie is afkomstig van een oud Frans soldatenlied: ‘Na de wijse van Chartres1. Sinds 1817 had het Wilhelmus concurrentie van het Wien Neêrlands bloed van Hendrik Tollens. Het Wilhelmus herinnerde toen teveel aam de oude partijstrijd van vóór 1795. Tegen het einde van de 19e eeuw verdrong het Wilhelmus steeds meer het lied van Tollens. Door het besluit van 1932 is het nu het officiële volks lied van Nederland. GOUDA/WADDINXVEEN - Tussen zaterdag 28 augustus tot en met zondag 5 september zijn vijf dagen uitgetrokken voor de 14e editie van het Randstad Jazz festival in Gouda, dat in Heine ken Nederland BV een nieuw sponsor heeft. Het jazzspektakel van 28 augus tus, 2, 3, 4, en 5 september vindt in de Goudse binnenstad plaats op 31 lokaties met 55 deelnemers en is weer opgezet door de Stichting Randstad Jazzfestival, die wordt voorgezeten door Vlistenaar Tony Duits. Tony Duits is directeur van Druk kerij Van Tilburg BV op het be drijvenpark Coenecoop, dat ook het huis-aan-huis in de Goudse re gio verspreide programmaboekje van 60 pagina’s drukte. Het Goudse swingspektakel telt inmiddels bijna 60 deelnemende horecabedrijven en 500 optreden- WADDINXVEEN - Het jaarlijk se tournooi voor veteranen van de voetbalvereniging Waddinxveen om de Niek de Leeuw-bokaal wordt zondag 29 augustus vanaf tien uur voor de zevende maal in het sportpark ‘de Sniep* aan de Sniepweg gehouden. een caravan met aanbouwsels, dat vorige maand is opgeruimd en met de grond gelijk is gemaakt nadat het gemeenbestuur had be sloten voor de nieuwe accommo datie bij het WSE-voetbalcom- plex in de Oranjewijk het gelden de bestemmingsplan te wijzigen. ’t Smulhoekje - destijds een be kende sponsor van zaalvoetbal teams - was van 1971-1991 in handen van de Waddinxveense Leila Biesheuvel. In 1991 werd de snackbar overgenomen door de aan het KW-plein wonende M. Zij die beroep instellen, kunnen bij een spoedeisend belang overeen komstig artikel 107 van de Wet op de Raad van State een verzoek doen om schorsing van de beschikking danwel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovenge noemde termijn worden gericht aan de voorzitter van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA, ’s-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op een verzoek om schorsing of tot het treffen van een voorlopige voorziening door de Raad van State is beslist. Milieudienst Midden Holland, nr. 93-1912. de muzikanten. De kosten van het twee ton vergende evenement worden opgebracht door het pu bliek, horeca, sponsors (uit Wad dinxveen Drukkerij Van Tilburg BV en de Goudsche Machinefa briek GMF BV), adverteerders en vrienden van het Randstad Jazz festival. Het jaarlijkse festijn gaat zater dagavond 28 augustus in de Goudse Schouwbrug van start'en wordt zondagmiddag 5 september besloten met de River Boat Shuf fle vanuit Schoonhoven. Tot de deelnemende jazzartiesten aan het Randstad Jazzfestival be horen onder andere Pim Jacobs, Louis van Dijk, Rita Reys, Max Collie’s Rhytm Aces, Rosenberg Trio, Cas Berkhout and Compa ny, Beryl Bryden, Piet Noordijk Quartet, The Urals Dixieland Band, Milly Scott en Jaap Dek ker. WADDINXVEEN - De eerste landelijke Gemeentedag waaraan Waddinxveen op zaterdag 25 sep tember deelneemt zal een onge dwongen, niet gecompliceerd ka rakter krijgen. Dat hebben B. en W. met de raadscommissie voor algemeen bestuurlijke zaken afge sproken. Ideeën voor het op de Gemeentedag door het publiek een kijkje laten nemen in de keu ken van het zichzelf toegankelijk noemende gemeentebestuur ko men vanuit de secretarieafdelin- gen en de gemeentepolitiek. Aan de Gemeentedag zullen ambtena ren vrijwillig deelnemen. De raadscommissie vindt dat geen aanwijzing van medewerkers-sters moet plaatsvinden, omdat enig idealisme en spontaniteit tot deel name verwacht mag worden. De Gemeentedag 1993 in Waddinx veen valt samen met het Kleurijk Festival - Hallo Waddinxveen op het parkeerterrein Beukenhof. De jaarlijkse Open Monumentendag is op zaterdag 11 september. In Waddinxveen denkt de Protes tantse Combinatie Waddinxveen (PCW), die bestaat uit de Her vormde Kiesvereniging, de Staat kundig Gereformeerde Partij, de Reformatorische Federatie en het Gereformeerd Politiek Verbond, daar anders over. In het Gemeenteprogram 1990-1994 ‘Principes in praktijk* spreekt deze politieke partij, met wethouder Joop Neele in het col lege van B. en W. en Jan van Wijk als voorzitter van de vier- mansfractie, uit dat het ‘gemeen tebestuur zoveel mogelijk moet stimuleren dat de leerlingen van de Waddinxveense scholen ten minste twee coupletten van het Volkslied kennen*. De PCW, die tot nu toe aan dit programmapunt niet direct in houd heeft weten te geven, be schrijft deze kwestie in het hoofd stuk ‘Onderwijs* onder het kopje ‘Ondersteuning en voorzieningen*. De zes landelijke volksvertegen woordigers - alleen Kamerleden van PvdA en CD hadden de vra gen niet ondertekend - hadden zich in hun schriftelijke vragen overigens ook afgevraagd of de minister het tot de verantwoorde lijkheid van de overheid rekende om de kennis van ons nationale volkslied te bevorderen. Ze gaven dan ook onomwonden te kennen het wenselijk te vinden dat binnen het onderwijs aan het leren van ons volkslied bredere aandacht wordt geschonken, maar de minister denkt daar dus anders over. Gezien echter het belang dat ook de bewindsman aan de kennis van het Wilhelmus zegt te hechten, zal hij bevorderen dat er binnen kort in het O&W-magazine ‘Uit leg* een artikel wordt geplaatst waarin, refererend aan de vragen van de Kamer en de verdeling van verantwoordelijkheid tussen het bevoegd gezag van een school en de minister van Onderwijs, nader wordt ingegaan op de achtergron den en betekenis van het Wilhel mus als volkslied van Nederland. WADDINXVEEN - Aan het Ko ningin Wilhelminaplein, vlak ach ter de supermarkt van Albert Heijn, is een nieuwe vestiging van snackbar ’t Smulhoekje in aan bouw. Naar een ontwerp van het Wad dinxveense ontwerp- en architec tenbureau F. Leenen zet het Waddinxveense aannemingsbe drijf Breedijk met metselwerk van R.M. v.d. ade uit Boskoop een nieuw pandje neer. Het stenen gebouwtje vervangt het oude ’t Smulhoekje, in feite 07.00-08.00 uur: Ochtendniveau met Ferry van Loon 08.00-09.00 uur: Ochtendniveau met Luuk van Dijk 09.00-12.00 uur: Non-stop mu- ziek 12.00-13.00 uur: met Martin Schlink 13.00-15.00 uur: Non-stop ziek 15.00-17.00 uur: Ron Soul 17.00-18.00 uur: Naar Huis met Diederick Huizinga 18.00-19.00 uur: Gert Voogd 19.00-20.00 uur: Non-stop ziek 20.00-21.00 uur: Da Capo, een klassiek getint programma 21.00-23.00 uur: Nieuwscafé, lo kale en regionale informatie. 23.00-00.00 uur: Non-stop mu ziek. door werkgevers worden inge- •huurd voor hun medewerkers. Vrijdagmiddag 13 augustus zal met de kinderen en ouders het éénjarig bestaan worden gevierd. Er worden voor de kinderen acti viteiten georganiseerd en de ou ders kunnen genieten van een drankje en een hapje. Tijdens de officiële opening in ok tober vorig jaar door toenmalig wethouder P.F.J. van Schie (CDA) ontving het dagverblijf van veel genodigden geld voor het aanschaffen van een speelrek. Tij dens deze middag zullen de kin deren het inmiddels aangeschafte speelmateriaal op een feestelijke wijze uitpakken. Deze middag wordt uitsluitend met de kinderen en ouders ge vierd die nu het dagverblijf be zoeken. In september zal er een informatiedag worden gehouden waarop alle belangstellenden een kijkje in het dagverblijf kunnen nemen. Voor informatie kan ook gebeld worden naar het kinderdagverblijf De Boemel (tel. 01828-17272), waaraan Sandra Timmermann als teamleidster verbonden is. 02.00-09.00 uur: Non-stop-mu- ziek. 09.00-12.00 uur: Religieus pro gramma door één der Waddinx veense kerken. 12.00-14.00 uur: RTW-Klassiek met Ben Evertse. 14.00-15.00 uur: Non stop mu ziek. 15.00-16.00 uur: De komische noot met Gert-Frank van der Poel. 16.00-18.00 uur: RTW-Sportcafé. 18.00-19.00 uur: Non stop mu ziek. 19.00-21.00 uur: Trendy, een in formatief jeugdprogramma. 21.00-22.00 uur: Xtra met Diede rick, Jordi en Raymond. 22.00-24.00 uur: De Avonduren summerballads met Ron Menke. voor hen die wel aan sport willen gaan doen maar daarbij extra aan dacht nodig hebben voor rugge- bruik en kniegebruik. De oefenstof is in de basis het zelfde als bij de aerobic-fit- nessdancelessen (dus warming-up, rek- en strekoefeningen, het con- ditiegedeelte met hartslagcontro le, cool-down, weer rek- en strek oefeningen en uitgebreide buik-, bil- en bovenbeenspier-oefenin- gen). Op vrijdag 13 augustus a.s. kunt u weer het bewaarde Klein Che misch Afval persoonlijk aan de Chemocar afgeven. I Via de FM-band 87,9 (kabel) en 105.8 I (ether). Staringlaan 2, postbus 330, V 2740 AH Waddinxveen. Tel. 01828-10379. EüWSOUW 1 SMULHOEKJE «1 |OHT WERP SNIWtSf W rtKüffitM F LECNtH

Weekblad voor Waddinxveen | 1993 | | pagina 3