GEMEENTE WADDINXVEEN Nieuw beheersplan voor polders in Goudse regio Gehoorzame hond( in Boskoop Quilten in Zoetermeer met Annelies de Graaf Leren omgaan met spanning Vrachtwagen in sloot Gemeentedag Najaarsbeurs van drie dagen TELEFOONNUMMERS OPENINGSTIJDEN BOUWVERGUNNINGEN Op de agenda o.a.: 24642 24700 24760 12570 Op de agenda o.a.: 01820-16066 010-4362244 Textiel 01820-15767 01820-93511 01828-17613 01820-28011 06-11 12222 01820-24255 13000 13000 HERSTRA TEN GEDEEL TE ZUIDKADE SPREEKUREN VERGADERINGEN COLLECTEVERGUNNING Zondag 22 augustus 00.00-02.00 uur: In ’t holst van de nacht, met Ferry van Loon. Woensdag 18 augustus 18.00-23.00 uur: Nederlands op z’n best met Frank Deurknop en Ronald Geurts. Zaterdag 21 augustus 00.00-08.00 uur: Non-stop mu ziek. RTW-RADIO N Vrijdag 20 augustus Pagina 3 Weekblad voor Waddinxveen Woensdag 18 augustus 1993 2 Verzoek om vrijstelling (kruimelgevallen) Verzoek om medewerking Op de agenda o.a.: Verleende bouwvergunningen BOUWPERCEEL: AARD VAN HET BOUWPLAN: Kleikade 29 Thorbeckehoeve 38 binnengekomen bouwaanvragen Doorbreken aanhoudingsplicht Op de agenda o.a.: AARD VAN HET BOUWPLAN: BOUWPERCEEL: Heggewind 17 Burg. Trooststraat 104 4] <1 Twaalfuurtje mu- ti tl mu- na BOSKOOP/WADDINXVEEN - mu- Dienst Openbare Werken en Bedrijven Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Gouwebad ”De Sniep” (informatie) Gemeentelijke diensten Gemeentesecretarie Commissie voor Openbare Werken en Verkeer op woensdag 25 au gustus 1993, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Commissie voor Onderwijs, Personeel en Sociaal Cultureel Werk op woensdag 25 augustus 1993, aanvang 19.30 uur in het gemeen tehuis. Commissie voor de Ruimtelijke Ordening o.a. op dinsdag 24 au gustus 1993, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat de navolgende melding is ontvangen: Minervalaan 1: het oprichten van een tuinhuisje. De bouw zal niet geheel in overeenstemming zijn met het ter plaat se geldende bestemmingsplan: Zuidkade-Wilhelminakade alsook met het in procedure zijnde plan Zuidkade Wilhelminakade ’92, Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de definitieve besluitvorming. Openingstijden Gemeentesecretarie en dienst Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.30 uur. Advies begroting Openbare Werken 1994. Advies inzake grondwaterstand hooggelegen centrumgebied. Advies tot het reconstrueren van de Esdoornlaan en de kruising Esdoornlaan/Kerkweg-West. Advies inzake lokale bewegwijzering. Kredietoverzicht Openbare Werken eerste halfjaar 1993 van de ’’gewone” dienst. Afronding fietsroute E. Tweede begrotingswijziging 1993 Havo/Atheneum. Wijziging Verordening Bestuurscommissie Volwasseneducatie Regionaal Educatief Plan 1994. Project Bentwoud. Uitwerking convenant. Locatie-onderzoek ten behoeve van oprichten composteerin- richting. Exploitatie-opzetten Oostpolderdijk/Coenecoop I en II/Zuid- plas ’80 /Zuidplas ’90. Advies naar aanleiding van Kadernota Wet Milieubeheer. Gemeentelijk Platform Zuidelijk Afrika: reisverslag Zuid-Afrika, april 1993. Advies inzake Bedrijvenbeurs Bleiswijk. Exploitatiegegevens le halfjaar 1993 bedrijfshallen Coenecoop. Bedrijvigheidsoverzicht tweede kwartaal 1993, Kamer van Koop handel. Advies tot vaststelling van het reclameplan. Advies inzake voorlopige subsidie 1993 diverse scoutings in Wad dinxveen. Mededeling inzake te vestigen squashcentrum. Advies inzake vervolg Stimuleringsmaatregel kinderopvang. Ontvangst stagiair Pelhrimov periode 29 augustus tot en met 17 september 1993. Advies tot afwijzing van de subsidie-aanvraag van de Stichting Hulp aan Bosnië en Hercegovina. Wanneer voor een perceel een voorbereidingsbesluit geldt of een bestemmingsplan in procedure is gebracht, bepaalt de Woningwet (artikel 50, lid 1) dat burgemeester en wethouders hun beslissing op bouwaanvragen moeten aanhouden tot de dag waarop dat voorbe reidingsbesluit vervalt, of waarop het nieuwe plan van kracht wordt. Het is mogelijk deze aanhoudingsplicht te doorbreken. Artikel 50, lid 6, van de Woningwet stelt als voorwaarde dat een bouwplan in overeenstemming moet zijn met zowel het geldende bestemmingsplan als met het toekomstige plan. Aan die voorwaarde voldoen de vo renstaande bouwplannen. De bouwplannen liggen met ingang van 19 augustus 1993 geduren de 14 dagen, tijdens werkdagen van 08.30 uur tot 12.30 uur, voor een ieder ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen. Gedurende deze termijn kunnen door een ieder schriftelijk bezwa ren worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Waddinx veen, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de leeskamer (le etage) van het gemeentehuis ter inzage. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunnen niet-leden gebruik ma ken van het spreekrecht. Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. het gedeeltelijk veranderen en het vergro ten van een woning het plaatsen van een tuinhuisje doch de afwijkingen zijn van beperkte betekenis: zogenoemde ’’krui melgevallen” als bedoeld in artikel 18a van de Wet op de Ruimte lijke Ordening en beschreven in het Besluit meldingsplichtige bouwwerken. In dergelijke gevallen zijn burgemeester en wethou ders bevoegd om vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan zonder voorafgaande planologische procedure. Burgemeester en wethouders zijn voornemens ten behoeve van ge noemde melding vrijstelling te verlenen van deze bestem mingsplannen. In verband hiermede ligt de melding voor een ieder ter inzage met ingang van 19 augustus 1993 gedurende 14 dagen, tijdens werkda gen van 08.30 uur tot 12.30 uur, voor een ieder bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, Raad huisplein 1 te Waddinxveen. Gedurende deze termijn kunnen tegen het voornemen om vrijstel ling te verlenen door een ieder schriftelijke bezwaren worden inge diend bij burgemeester en wethouders van Waddinxveen, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding Centrale Antenne Inrichting (C.A.I.) Milieu (telefoon voor milieuklachten) het gedeeltelijk veranderen en het vergro ten van een woning het gedeeltelijk veranderen en het vergro ten van een woning. De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat burgemeester en wethouders voornemens zijn medewerking te verlenen tot het ge deeltelijk veranderen en het vergroten van een opslag-/stallingsruimte op het perceel Kerkweg-Oost 169. Het verzoek om medêwerking te verlenen ligt met ingang van 19 augustus 1993 gedurende veertien dagen, tijdens werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur, voor een ieder ter inzage bij de dienst Openba re Werken en Bedrijven, afdeling Ruimte en Bouw. Gedurende de ze termijn kunnen door een ieder schriftelijk bezwaren worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Waddinxveen, post bus 400, 2740 AK Waddinxveen. De Apollolaan en de Zuidelijke Dwarsweg zullen door deze werk zaamheden op de kruising met de Zuidkade gedurende één week opgebroken zijn. De Sint Victorstraat zal één tijdelijke ontsluiting krijgen op de Zuidkade. Het collecteren dient te geschieden in verzegelde collectebussen waar op duidelijk de naam en/of het doel van de collecterende instelling staat vermeld. De collectanten dienen te zijn voorzien van een legi timatiebewijs. De opbrengst van de collecte zal ter kennis van het gemeentebestuur worden gebracht. Sectie Burgerzaken: bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00 tot 20.30 uur. In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraak hebt gemaakt. In verband met herbestratingswerkzaamheden van de Zuidkade tus sen de Apollolaan en de Zuidelijke Dwarsweg wordt het verkeer vanaf 16 augustus 1993, gedurende één maand over de Kanaaldijk geleid. Burgemeester en wethouders uitsluitend na afspraak via de secreta resses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 uur tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. Commissie voor Economische Zaken, Sport, Recreatie en Emanci- patiezaken op dinsdag 24 augustus 1993, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Alarmering Algemeen Alarmnummer Brandweer b.g.g Politie Ongevallen In de week van 30 augustus tot en met 4 september 1993 zal er ge collecteerd worden door de Kankerbestrijding. I Non-stop-mu- Het register van verleende bouwvergunningen en ingestemde mel dingen ligt ter inzage in het gemeentehuis bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, afdeling Ruimte en Bouw, waar tevens in lichtingen kunnen worden gevraagd. De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat burgemeester en wethouders voornemens zijn om met toepassing van artikel 50, lid 6, van de Woningwet en na ontvangst van de benodigde verkla ring van geen bezwaar van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland of met gebruikmaking van de zogeheten specifieke verklaring van geen bezwaar van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland bouw vergunningen te verlenen ten behoeve van de percelen: 1. Zuidkade 158: het oprichten van een woonhuis met garage (ter vervanging van de bestaande bebouwing Zuidkade nrs. 158 en 159); 2. nabij Staringlaan 17/17a (achter gebouw ”De Staring”): het oprichten van een bedrijsruimte. Genoemde aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 en 12.30 uur voor een ieder ter inza ge ligt bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Wer ken en Bedrijven. Ingevolge het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet 1992 ma ken burgemeester en wethouders van Waddinxveen bekend de vol gende bouwaanvragen te hebben ontvangen: structuur om tot een harmonieus geheel te komen, aldus de Wad- dinxveense Annelies de Graaf. De vrijdagochtend is bedoeld voor degenen die bekend zijn met het schilderen op zijde en die zich meer willen verdiepen in de ver- werkingsmogelijkheden van de beschilderde zijde. Wie juist bezig is met het inrich ten van de baby- of kinderkamer kan op de dinsdagavond textiele werkvormen bijvoorbeeld een gor dijntje zelf bedrukken in de juiste kleur. Het sjabloneren, eenvoudig zeef drukken, zijdeschilderen en appli- ceren komen allemaal aanbod. Tij dens de cursus zal men ontdekken dat men meer kan dan men denkt. Speciaal voor de quiltliefhebbers is er op maandagochtend een ba siscursus quilten, waarin de tech nieken in de vorm van een mini- quilt aangeleerd worden. Mocht men al kennisgemaakt hebben met het quilten dan is men van harte welkom op de vervolgcur sus. De mogelijkheden van log cabin en het ontwerpen van een basisblok komen in die cursus aan de orde. is op de training in Boskoop aan het juiste adres. Voor informatie over de inhoud en de plaats van de cursus kan men zich wenden tot de Werk groep Gehoorzame Huishond Bos koop van de afdeling Boskoop van de Nederlandse Vereniging tot Bescherming van Dieren, tel. 01828-31917 (elke avond bereik baar tussen 18.00 en 20.30 uur). De Vrije Academie Zoetermeer start maandag 6 september vele cursussen om ideeën van mensen vorm te geven en iedereen te sti muleren. Wie interesse heeft in alles wat met textiel te maken heeft, is geknipt voor de breedop- gezette cursus textiele werkvor men op woensdagochtend of woensdagavond. Er wordt tijdens die cursus met stoffen, verf of borduurzijde ge werkt aan de hand van kleur en 08.00-11.00 uur: Ochtendmaga- zine met Ferry van Loon. 11.00-13.00 uur: Hitherinnerin- gen met Ron Menke. 13.00-15.00 uur: Het middelpunt met Paul Aalbers. 15.00-17.00 uur: Huis op je radio met Diederick Huizinga. 17.00-19.00 uur: Het muziekcen trum met Luuk van Dijk. 19.00-22.00 uur: Hitfront Dancea ble met Gert Voogd. 22.00-24.00 uur: De avonduren met Ron Menke. Door het speciale cursussysteem kan er op elk willekeurig moment gestart worden met het volgen van deze cursus. Door deze rege- 02.00-09.00 ling kan elke hond in zijn eigen tempo werken, zodat hij niet wordt opgehouden door honden die langzamer leren. Wie vertrouwen heeft in zijn of haar hond en belangstelling heeft voor wat er in het dier omgaat en wanneer hij of zij bovendien een huis is het nieuwe beheersplan gebied. Het beheersplan gaat op 1 voor de polders in Driebrug- gen en Reeuwijk ter inzage gelegd. In het voorontwerp, dat zich uitstrekt tot Wad- dinxveens grondgebied, wijkt de begrenzing van ’Driebrug- gen’ niet af van het bestaande, nog tot 1994 geldende, Be heersplan ’Driebruggen’. Het deelplan ’Driebruggen’ omvat 261 hectare beheersgebied en 365 hectare reservaatgebied. De be grenzing van het deelplan ’Reeu wijk’ betreft een nieuw voorstel. In het voorontwerp wordt 280 in de polders Reeuwijk en Bloe- mendaal en 65 hectare reservaat gebied in de polder Bloemendaal. Door samenvoeging van beide ge bieden in één voorontwerpbe- heersplan is de naam ’Driebrug- gen-Reeuwijk’ ontstaan. De gron den liggen in de gemeenten Wad dinxveen, Reeuwijk, Vlist en Ou- dewater (Utrecht). In totaal omvat het voorontwerp- dieren of andere figuren of een fi guur schilderen op zijde voor een miniquilt bij een geboorte. Als de bovenlaag klaar is wordt deze sa men met vulling en voering door gestikt (quilten) volgens een be paald patroon. De technieken worden tijdens de cursus in kleine groepjes behan deld afhankelijk van keuze en de tijd die men er aan wil en kan be steden. Ook leert men de juiste materiaal-, vorm- en kleurkeuze te maken. Alvast een tip, verzamel foto’s, afbeelding uit tijdschriften die inspireren of aanspreken. WADDINXVEEN - Bij het wil len laten passeren van een tege moetkomende personenauto is langs de smalle Zwarteweg in Waddinxveen een vrachtwagen in de naastgelegen sloot beland. De wegreus kwam in de zachte berm terecht en gleed vervolgens het water in. De bestuurder kon zelf uit de cabine klimmen. Een takel wagen had een uur nodig om de vrachtwagen weer op het droge te krijgen. verwerving onder toezicht van het Staatsbosbeheer. In de periode voorafgaand aan de verwerving kunnen ondernemers ook een be heersovereenkomst afsluiten. De modernisering van de land bouw heeft geleid tot wijzigingen in het grondgebruik, met als ge volg op veel plaatsen aantasting of bedreiging van natuur- en land schapswaarden. Om dit het hoofd te kunnen bie den, heeft het rijk in 1975 een no ta uitgebracht over de relatie tus sen landbouw en natuur en land schapsbehoud. Voorbeelden van maatregelen uit de Relatienota zijn beheersovereenkomsten en reservaatvorming. De uitvoering van de Relatienota vindt plaats op basis van de Regeling Beheers Overeenkomsten 1993. den: woensdag 18, donderdag 19 en vrijdag 20 augustus. Op de beurs met planten in con tainer en volle grond produkten wordt verder aandacht besteed aan de automatische verwerking van gegevens (Elektronisch Be- middelings Systeem), de barcode- ken. Daarom is bij de ring van produkten, het Photo Im age System en het transport met Deense karren (‘Bosproject1). 1 voor honden is de benadering. Er r-;t Kb WADDINXVEEN - De eerste landelijke Gemeentedag waaraan Waddinxveen op zaterdag 25 sep tember deelneemt zal een onge dwongen, niet gecompliceerd ka rakter krijgen. Dat hebben B. en W. met de raadscommissie voor algemeen bestuurlijke zaken afge- sproken. Ideeën voor het op de Gemeentedag door het publiek een kijkje laten nemen in de keu ken van het zichzelf toegankelijk noemende gemeentebestuur ko men vanuit de secretarieafdelin- gen en de gemeentepolitiek. Aan de Gemeentedag zullen ambtena ren vrijwillig deelnemen. De raadscommissie vindt dat geen aanwijzing van medewerkers-sters moet plaatsvinden, omdat enig idealisme en spontaniteit tot deel name verwacht mag worden. De Gemeentedag 1993 in Waddinx veen valt samen met het Kleurijk Festival - Hallo Waddinxveen op het parkeerterrein Beukenhof. Boskoop van de Nederlandse Ver eniging tot Bescherming van Die ren met de nieuwe cursus ‘Ge hoorzame huishond' voor pups, beurs 1993, die geïnteresseerde jonge honden en volwassen hon- kopers een uitgebreid aantal mon- den. sters van het complete assorti- Een duidelijk verschil met andere ment van kwekerijprodukten van gezoorzaamheidstrainingen 330 boomkwekers biedt, wordt 1 zoals gebruikelijk gedurende drie wordt getraind vanuit dierenbe- dagen van 8.30-18.00 uur gehou- schermingsgedachte. Dat wil zeg gen, dat de hond gehoorzaam moet worden gemaakt om zich zelf te beschermen en een beter bestaan te werven. Het gaat er dus niet in de eerste plaats om de baas het uitoefenen van zijn hobby mogelijk te ma- cursus van de Dierenbescherming elke hond welkom, zowel rashonden als bas taard, groot en klein. I Via de FM-band 87,9 (kabel) en 105,8 I (ether). Staringlaan 2, postbus 330, I 2740 AH Waddinxveen. Tel. 01828-10379. J hectare beheersgebied begrensd weidevogelgebied met waardevol- le soorten als Zwarte Stern, Grut to, Slobeend en Wintertaling. Overeenkomst In een beheersplan staan maatre gelen om natuurwaarden te be schermen. Met agrariërs kan een overeenkomst worden afgesloten over de manier waarop zij het land bewerken. Afhankelijk van het overeengeko men beheerspakket doen de boe ren dit op een meer ecologische manier, bijvoorbeeld door minder mest uit te rijden, minder of zelfs geen bestrijdingsmiddelen te ge bruiken en door later te maaien in het broedseizoen. Agrariërs die een overeenkomst aangaan, krij gen hiervoor een vergoeding. Reservaatsgebieden komen GOUDA/WADDINXVEEN - Stichting De Vierstroom, sinds april van dit jaar de in Gouda ge vestigde organisatie voor kruis werk en maatschappelijke dienst verlening in Midden-Holland, houdt vanaf woensdag 8 septem ber een cursus voor mensen die last hebben van spanningsklach- ten. De afdeling Maatschappelijk Werk SMD Regio Gouda geeft de cursus op acht woensdagoch tenden in het Vierstroom-gebouw aan de Vest 262 te Gouda. Voor het cursusmateriaal wordt een bij drage van 25,- gevraagd. Spanningsklachten kunnen zich uiten in een opgejaagd gevoel, niet tot rust kunnen komen, ang stig zijn, concentratieproblemen, vermoeidheid of prikkelbaarheid. Maar ook lichamelijke klachten zoals hoofdpijn, duizeligheid, pijn in nek of rug, buikpijn en hyper ventilatie komen vaak voor. Doel van de cursus ’Omgaan met spanning’ is, de deelnemers te le ren hoe zij minder last van hun klachten kunnen hebben en hun leven zo te organiseren dat er minder spanningen optreden. Met gebruik van videobeelden le ren de cursisten te onderscheiden waardoor hun spanningen veroor zaakt worden. Aansluitend op de ze beelden oefenen de deelnemers hoe zij op een andere manier met zulk soort situaties kunnen om gaan. Ook ademhalings- en ont spanningsoefeningen maken deel uit van het cursusprogramma. De cursus staat onder de deskun dige leiding van een maatschappe lijk werker en een fysiotherapeut. Nadere informatie of aanmelding bij Claartje Verhey of Annie Kor- tekaas, tel. 01820-19444. WADDINXVEEN - Ook in beheersplan 541 hectare beheers- het Waddinxveense gemeente- gebied en 430 hectare reservaat- janurari 1994 in. Een nieuw voorontwerp is opge steld, omdat een beheersplan om de zes jaar moet worden herzien. Het voorontwerp is aangepast aan de huidige inzichten en richtlijn ene (Regeling Beheers Overeen komsten 1993), waardoor enkele wijzigingen in de beheerspakket- ten zijn doorgevoerd. Het veenweidegebied wordt ge kenmerkt door een slagenland- schap. In het gebied worden waar devolle vegetaties aangetroffen zoals Wateraardbei, Koekoeks bloem, Kievitsbloem en Dotter bloem. Driebruggen is een rijk noot Poel. 16.00-18.00 uur: RTW-Sportcafé. 18.00-19.00 uur: Non stop mu ziek. 19.00-21.00 uur: Trendy, een in formatief jeugdprogramma. 21.00-22.00 uur: Xtra met Diede rick, Jordi en Raymond. 22.00-24.00 uur: De Avonduren summerballads met Ron Menke. ZOETERMEER WAD DINXVEEN - De Waddinx veense textieldocente Annelies de Graaf (01828 - 10030), die verbonden is aan de pas opge richte Vrije Academie Zoeter meer (Nicolaasplein 1, Zoeter meer), gaat in Zoetermeer cursussen textiele werkvor men, zijdeschilderen en quil ten geven. Zo start er bijvoorbeeld dinsdaga vond 7 september om kwart voor acht een nieuwe reeks van de cur sus Kinderquilts. Men kan zich hiervoor zich inschrijven voor een blok van 15 lessen (van september tot en met december). Evenals interieurdecoratie is de term ’kinderquilts’ iets van de laatste jaren. Quilten betekent het doorstikken van drie lagen stof waarvan de bovenste laag kan be staan uit verschillende technie ken. Om een paar mogelijkheden te noemen: patchwork van gedessi neerde en effen kinderstofjes, blokken met applicaties van kinderstofjes, het sjabloneren van ziek. 09.00-12.00 uur: Religieus pro gramma door één der Waddinx veense kerken. 12.00-14.00 uur: RTW-Klassiek met Ben Evertse. 14.00-15.00 uur: Non stop ziek. flink portie geduld kan opbrengen 15.00-16.00 uur: De komische met Gert-Frank van der 06.00-07.00 uur: Non-stop mu ziek 07.00-08.00 uur: Ochtendniveau met Ferry van Loon 08.00-09.00 uur: Ochtendniveau met Luuk van Dijk 09.00-12.00 uur: Non-stop mu ziek 12.00-13.00 uur: met Martin Schlink 13.00-15.00 uur: Non-stop ziek 15.00-17.00 uur: Ron Soul 17.00-18.00 uur: Naar Huis met Diederick Huizinga 18.00-19.00 uur: Gert Voogd 19.00-20.00 uur: Non-stop ziek 20.00-21.00 uur: Da Capo, een klassiek getint programma 21.00-23.00 uur: Nieuwscafé, lo kale en regionale informatie. 23.00-00.00 uur: Non-stop mu ziek. BOSKOOP - Dinsdagavond 17 augustus heeft drs. J.C. Brink, di- recteur-algemeen secretaris van de Kamer van Koophandel en Fa brieken voor Midden-Holland, de openingsceremonie verricht van de inmiddels traditioneel gewor den Najaarsbeurs 1993 van de Coöperatieve Vereniging De Bos- koopse Veiling BA. Voordat drs. Brink het 'woord kreeg sprak directeur J.C. Brand in de hallen van het veilingge bouw aan de Middelburgseweg een woord van welkom. Aan het slot werd een gezamenlijke rond- Begin september start de afdeling gang over de tentoonstelling ge maakt en was er een informeel sa menzijn. De gratis toegankelijke Najaars- kopers een uitgebreid aantal mon-

Weekblad voor Waddinxveen | 1993 | | pagina 3