r- GUITrS dn u OL Baev WW IVa ia Vierstroom- Specialisten draaien opnieuw zondagsdiensten Jan Willem van der Hoek jaagt op Zwemkroniekbeker MOTORRIJLES? cursus over opevoeden I OpheffingDe Kring-Waddinxveen rimpelloos Weekprogramma De Paddestoel I Coenecooploop St. Victorkerk op RTW-radio JA LEUK!! Maar dan wel bij een KNMV-instrukteur! TELEFOONNUMMERS OPENINGSTIJDEN 01820-16066 010-4362244 A a I GEDIPLOMEERD en de 06-11 12222 01820-24255 13000 13000 01820-15767 01820-93511 01828-17613 01820-28011 :dei- uit- SCHILDEREN MET MAX MILIEU COLLECTE VERG UNNING SPREEKUREN KONINKLIJKE ONDERSCHEIDING VERGADERINGEN BOUWVERGUNNINGEN NIEUWE FOLDERS EN BROCHURES HINDERWET Zaterdag 4 september 00.00-08.00 uur: Non-stop mu ziek. Vrijdag 3 september RTW-RADIO A Woensdag 1 september Zondag 5 september 00.00-02.00 uur: In ’t holst van de nacht, met Ferry van Loon. Kwaliteit Uitslagkosten Pagina 3 Woensdag 1 september 1993 Weekblad voor Waddinxveen GEMEENTE WADDINXVEEN Sniepweg 13d AARD VAN HET BOUWPLAN: het oprichten van vijf woningen De Akker 80 'z WW WW van l «USCxOOl 49M WW «B W «BW WW •MB W Dienst Openbare Werken en Bedrijven Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Gouwebad ”De Sniep” (informatie) het plaatsen van een dakkapel op het voorgeveldakvlak Genoemde aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 en 12.30 uur voor een ieder ter inza ge ligt bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Wer ken en Bedrijven. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de definitieve besluitvorming. Zuidkade (tussen nr. 128 en 136) Mercuriusweg 3 het gedeeltelijk veranderen en het vergro ten van een zwembad met een uitzwem- bassin en een zwemsluis en/of het doel van de collecterende instelling staat vermeld. De col lectanten dienen te zijn voorzien van een legitimatiebewijs. De opbrengst van de collecte zal ter kennis van het gemeentebestuur worden gebracht. In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraak hebt gemaakt. Sectie Burgerzaken: bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00 tot 20.30 uur. In 1989 startte hij als directie-as- sistent bij coöperatieve tuinbouw veiling Gouda en omstreken aan de Bredeweg in Waddinxveen, waar hij enkele maanden later di recteur werd. Zuidkade/Junolaan Kastanjelaan (ongenummerd) Passage 57 Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding Centrale Antenne Inrichting (C.A.I.) Milieu (telefoon voor milieuklachten) Tip 4: houd de volgende zaken apart als chemisch afval Als u na het schilderen verf over hebt die u ook een volgende keer niet meer gebruikt, moet u deze inleveren als chemisch afval. Dit geldt ook voor verf op waterbasis! Kijk wel eerst even of u niet ie mand anders kent die de verf nog kan gebruiken. Ook verfafbijt- middel, terpentijn en terpentine, kwastreiniger, kwastontharder en verfverdunner zijn chemisch afval en moet u dus apart houden. Voor al deze produkten geldt: gebruik nooit meer dan u echt nodig hebt. Oude kwasten, rollers en verfblikken kunt u het beste ook inleve ren als chemisch afval. Openingstijden Gemeentesecretarie en dienst Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.30 uur. i Een regelmatige schilderbeurt zorgt ervoor dat uw woning in goede staat blijft. In verf, terpentijn, kwastreiniger en dergelijke zitten ech ter bepaalde stoffen die erg schadelijk zijn voor het milieu. Max Milieu geeft u deze week een aantal tips waardoor u er op eenvou dige wijze voor kunt zorgen dat het milieu bij het schilderen zo min mogelijk belast wordt. In de week van 5 tot en met 11 september 1993 zal er gecollecteerd worden door Gezamenlijke Thuisfronten. Het collecteren dient te geschieden in verzegelde collectebussen waarop duidelijk de naam Alarmering Algemeen Alarmnummer Brandweer b.g.g Politie Ongevallen Burgemeester en wethouders uitsluitend na afspraak via de secreta resses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 uur tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. Voordracht algemene decoratieverlening 1994 De algemene decoratieverlening ter gelegenheid van de verjaardag van Hare Majesteit de Koningin zal in 1994 nog volgens het huidi ge decoratiestelsel plaatsvinden. De verjaardag van de koningin wordt jaarlijks gevierd op 30 april. De uitreiking van de onderscheidingen zal volgens de tot nu toe ge volgde gedragslijn plaatsvinden op vrijdag 29 april 1994. Als u de burgemeester wilt attenderen op de bijzondere verdiensten van (een) inwoner(s) van Waddinxveen, wordt u verzocht dit te doen vóór vrijdag 10 september 1993. Over de Koninklijke onderscheiding is een brochure verkrijgbaar bij de sectie Bestuurszaken op de eerste verdieping van het gemeen tehuis. Ji Kortom, bij het chemisch af val horen: restanten verf en spoelwater; kwasten/rollers/blikken met restjes verf, afbijtmiddel, verdunner, kwastreiniger of-ontharder, terpen- tijn/terpentine (N.B. ook verpakkingen met restjes van deze stof fen zijn chemisch afval). Het chemisch afval kunt u bewaren in uw KCA-box tot de chemo- car weer langskomt (6 oktober a.s.). U kunt het ook inleveren bij de gemeentewerf na telefonische afspraak (tel. 24500). MOTORRIJINSTRUKTLUR Ir. B. Rip algemeen directeur De Kring van De Kring. (Foto: De Kring - Bleiswijk). Verleende bouwvergunningen/ingestemde meldingen BOUWPERCEEL: Commissie voor volkshuisvesting. Milieu en Energie op donderdag 2 september 1993, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Op de agenda o.a.: Kadernota Wet Mileubeheer. - Locatie-onderzoek voor het oprichten van een composteer- inrichting. WADDINXVEEN - Onder mooie weersomstandigheden von den zaterdag en zondag de langebaanwedstrijden plaats in de Braakman in Zeeuwsch-Vlaanderen en in het Wilhelminakanaal bij Oosterhout. Hier zwom ook Jan Willem van der Hoek van De Gouwe, die jaagt op de KNZB-Zwemkroniekbeker. De gevestigde marathonspecialist Hans van Hoorn uit Schagen, al drie jaar achtereen winnaar van de Zwemkroniekbeker, moet deze dit jaar inleveren omdat hij van wege zijn vele buitenlandse wed strijden het benodigde aantal wedstrijdkilometers niet kan ha len. Er is nu een verwoede strijd om deze eervolle beker gaande, waar in de De Gouw-zwemmer Jan Willem van den Hoek nu de twee de plaats inneemt. Hij stond na dé vakantie voor de zware opgave om van de zeven resterende vrije- slagwedstrijden er zes te winnen. Het begint mogelijk te lijken, want na de volle winst vorige week in Bussloo bij Apeldoorn won hij dit weekeinde eveneens de wedstrijden, weer van kop af aan. De komende twee weekeinden staan er nog langebaanwedstrijden op het programma in Vianen, Vlissingen, Goes en Roermond. In Roermond, op zondag 12 septem ber, worden de klassementsbekers uitgereikt. De schoolslagspecialist van De Gouwe, Martijn van den Maag denberg, werd zaterdag in de Braakman door pech achtervolgd. Omdat na een schoonmaakbeurt resten Van een reinigingsmiddel in Binnengekomen bouwaanvragen Ingevolge het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet 1992 ma ken burgemeester en wethouders van Waddinxveen bekend de vol gende bouwaanvragen te hebben ontvangen: BOUWPERCEEL: AARD VAN HET BOUWPLAN: WADDINXVEEN - Het bestuur van groente- en fruitveiling De Kring in Bleiswijk, die zonder noemenswaardige problemen de vestiging in Waddinxveen heeft opgeheven, heeft de Wad- dinxvener ir. B. Rip (Koekoekdreef) per 1 november 1993 be noemd tot algemeen directeur. Hij volgt de heer L.A. Ruinard op, die na een dienstverband van ruim 40 jaar gebruik maakt van de VUT-regeling. Boudewijn Rip werd in 1959 ge boren in Pijnacker, als zoon van een tuinbouwtoeleverancier. Na de middelbare school vertrok hij naar Wageningen voor een studie aan de Landbouwhogeschool. De Waddinxvener studeerde af in de richting Tuinbouw met als spe cialisatie bedrijfskunde. Na enke le jaren werkzaam te zijn geweest bij een substraatproducent en een marketingorganisatie voor de bol lenteelt kwam Boudewijn Rip in het veilingwezen terecht. het gedeeltelijk veranderen en het vergro ten van een fabrieksgebouw annex opslagruimte het oprichten van een voetgangersbrug het oprichten van drie woningen, waar van twee met praktijkruimte het gedeeltelijk veranderen van een win kelpand Het register van verleende bouwvergunningen ligt ter inzage in het gemeentehuis bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, afde ling Ruimte en Bouw, waar tevens inlichtingen kunnen worden ge vraagd. GOUDA/WADDINXVEEN - De medisch specialisten van het Groene Hart Ziekenhuis in Gouda houden volgende week weer een volume-beperkende week. Het is voor de derde maal dat de specialisten naar dit actiemiddel grijpen. Elke vierde week draai en zij zondagsdiensten, om op die manier te protesteren tegen staatssecretaris drs. H.J. Simons van het ministerie van Welzijn, Volksgezondheid en Cultuur (WVC). regel voor de gezondheidszorg een slechte zaak is. Het staat vol gens de medisch specialisten pati ënten vrij hun standpunt hierover aan de staatssecretaris kenbaar te maken. Gemeentelijke diensten Gemeentesecretarie zijn zwembril waren achtergeble ven, kreeg hij zodanige gezichts- problemen dat hij op een verkeer de plaats aantikte. Het zou zijn eerste gewonnen etappe van deze zomer zijn ge weest. Nu werd hij derde. Ook in het Wilhelminakanaal, waar hij zesde werd, had hij er nog hinder van. In Oosterhout waren ook de Gouwemasters van de partij en wel op de 1000 m vrijeslag. Ge woontegetrouw werden Judith van Berkel en Nic Geers eerste bij de 50-plussers. Hans den Boer werd op dit nummer derde. Tip 1: gebruik verf op waterbasis Verf op waterbasis (acrylverf) bevat zestig tot zeventig procent min der oplosmiddelen dan gewone verf en is daardoor minder schade lijk voor het milieu. Bovendien kunt u kwasten waar acrylverf aan zit met gewoon water schoonmaken. Daardoor hoeft u geen scha- - delijke produkten te gebruiken zoals terpentijn of kwastreiniger. Eerr" bijkomend voordeel is trouwens dat acrylverf sneller droogt dan ge-., wone verf. Tip 2: gebruik zo min mogelijk afbijtmiddel of afbranders U kunt energie besparen door verf niet af te branden maar af te krabben. Gebruikt u daarbij zo min mogelijk afbijtmiddel want dat bevat schadelijke stoffen. Tip 3: spoel kwasten niet af onder de kraan Kwasten en rollers waar acrylverf aan zit, kunt u gewoon schoon maken met water. Liever niet onder een stromende kraan, want ook acrylverf is chemisch afval en mag daarom niet door de gootsteen verdwijnen. U kunt de kwasten en rollers het beste in een potje of J emmer met water schoonspoelen. Daarna laat u het water met de resten verf indikken en kunt u het inleveren als chemisch afval. regeling ingesteld die voorlopig alleen geldt voor kavelprodukten. Deze vervangt de bij de opgehe ven veiling in Waddinxveen ge bruikelijke regeling. De uitslagkosten zullen worden berekend bij aantallen die kleiner zijn dan de palletnorm van 30 col li bij klein fust en 15 colli bij groot fust. De kopers betalen dan per collo voor klein fust 8 cent en voor groot fust 16 cent. Begin augustus heeft de veiling met de werkgroep tomaat, paprika en komkommer van de studieclub gesproken over de richtlijnen voor de milieubewuste teelt. Vervol gens heeft het bestuur zijn stand punt kenbaar gemaakt bij het Centraal Bureau voor de Tuin bouwveilingen (CBT). Daarbij is het voorbehoud ge maakt dat in het najaar bijstelling mogelijk moet zijn op basis van ervaringen aan het eind van de teelt. Gezien het resultaat van het overleg met de werkgroepen de geringe wijzigingen in richtlijnen voor de milieubewuste teelt voor 1994, heeft het bestuur besloten in september geen speci ale telersbijeenkomsten over de tomaat te organiseren. Wel zal in de later te houden pro- duktbijeenkomsten met de telers worden gesproken over het instel len van een vangnetregeling voor TT-produkten 1994. X.. De aan de Koekoekdreef wonende Waddinxvener ir. B. Rip, de nieuwe directeur van veiling De In het gemeentehuis is een brochurewand in gebruik bij de balie van de sectie Burgerzaken van de afdeling Algemene Zaken. In de wand is een groot assortiment algemene folders en brochures over uiteenlopende onderwerpen aanwezig. Een nieuwe uitgave is: Vervuilde lucht in huis, doe er wat aan een publicatie van het Ministerie van V.R.O.M. De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de leeskamer (le etage) van het gemeentehuis ter inzage. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunnen niet-leden gebruik ma ken van het spreekrecht. Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. ■MHKU Terinzagelegging ontwerp-beschikking Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om op onderstaande aanvraag van: De directie van Air Products Nederland B.V. om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Hinderwet voor een vulstation voor industriële en medische gassen c.a. op het perceel Noordkade 100 positief te beschikken. De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere terzake zijnde stukken liggen vanaf 2 september tot 16 september 1993 ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Wer ken en Bedrijven, elke werkdag vanaf 08.30 tot 12.30 uur en, op verzoek, op de maandagavonden gedurende drie uren. Gemotiveerde bezwaren tegen de ontwerp-beschikking kunnen tot 16 september 1993 schriftelijk bij hun college worden ingediend door de aanvrager en degenen die reeds schriftelijk of mondeling bezwaar hebben gemaakt tegen het verzoek om vergunning en hen die daar toe redelijkerwijs niet (tijdig) in staat zijn geweest. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoon lijke gegevens niet bekend te maken. Milieudienst Midden-Holland, nr. 92-8143. 08.00-11.00 uur: Ochtendmaga- zine met Ferry van Loon. 11.00-13.00 uur: Hitherinnerin- gen met Ron Menke. 13.00-15.00 uur: Het middelpunt met Peter Teunisse. 15.00-17.00 uur: Huis op je radijo met Diederick Huizinga. 17.00-19.00 uur: Het muziekcen trum met Luuk van Dijk. 19.00-22.00 uur: Hitfront Dancea ble met Gert Voogd. 22.00-24.00 uur: De avonduren met Ron Menke. GOUDA/WADDINXVEEN - De Stichting De Vierstroom, sinds april van dit jaar de organi satie voor kruiswerk en maat schappelijke dienstverlening in Midden-Holland, organiseert een serie van vier themabijeenkom sten voor ouders en opvoeders van peuters in de leeftijd van ander half tot vier jaar. Het hoofdthema is de ontwikke ling en opvoeding van een peuter. Deelthema’s kunnen zijn proble men met eten en slapen, zindelijk heid, gevoelens bij peuters, regels en grenzen, speelgoed en spelen. Fijkse kerkuitzending van de loka- den met dezelfde vragen te zitten, le RTW-radio tussen 9.00 tot r'- J--’- 12.00 uur verzorgd door de rooms-katholieke St. Victorparo- chie. Het programma begint met een muzikaal voorprogramma tot half 24642 24700 24760 i 12570 ring, iwuisu&vika uu_ vanuit de St. Victorkerk. Het koor zingt onder leiding van r J.P. van Oosten de Missa Secun- dinsdagavond 28 september, dins- da van Hans Leo Hassler, vier stemmig a capella. Dit is een mis uit de tweede helft van de 16e eeuw. Voorganger is pastor T. Buitendijk. Na de viering wordt er tussen on geveer half elf en twaalf uur een oratorium van G.F. Handel, geïnspireerd op het leven van ko- ning Salomon, uitgezonden. 06.00-07.00 uur: Non-stop mu ziek 07.00-08.00 uur: Ochtendniveau met Ferry van Loon 08.00-09.00 uur: Ochtendniveau met Luuk van Dijk 09.00-12.00 uur: Non-stop mu; ziek 12.00-13.00 uur: Twaalfuurtje met Martin Schlink 13.00-15.00 uur: Non-stop mu ziek 15.00-17.00 uur: Ron Soul 17.00-18.00 uur: Naar Huis met Diederick Huizinga 18.00-19.00 uur: Gert Voogd 19.00-21.00 uur: Non-stop mu ziek 21.00-23.00 uur: Nieuwscafé, lo kale en regionale informatie. 23.00-00.00 uur: Non-stop mu ziek. I Via de FM-band 87.9 (kabel) en 105.8 I I (ether). Staringlaan 2, postbus 330, I 2740 AH Waddinxveen. 1 Tel. 01828-10379. 7 9 18.00-23.00 uur: Nederlands op z’n best met Frank Deurknop en Ronald Geurts. 02.00-09.00 uur: Non-stop-mu- ziek. 09.00-12.00 uur: Religieus pro gramma door één der Waddinx- veense kerken. 12.00-14.00 uur: RTW-Klassiek met Ben Evertse. 14.00-15.00 uur: Non stop mu ziek. 15.00-16.00 uur: De komische noot met Gert-Frank van der Poel. 16.00-18.00 uur: RTW-Sportcafé. 18.00-19.00 uur: Non stop mu ziek. 19.00-21.00 uur: Trendy, een in formatief jeugdprogramma. 21.00-22.00 uur: Xtra met Diede rick, Jordi en Raymond. 22.00-24.00 uur: De Avonduren met Ron Menke. WADDINXVEEN - Het week programma van de wijk- en speel tuinvereniging De Paddestoel (Lijsterbesstraat) ziet er als volgt uit: Woensdag: - Jeugdinstuif, ƒ1,25, niet leden ƒ2,75, van 13.30 tot 15.00 uur. - Stijldansen beginners, van 19.30 tot 21.00 uur. - Stijldansen gevorderden, vanaf 21.00 uur. Donderdag: - Callancetics, ƒ5,-, van 13.45 tot 14.45 uur. - Darten, ƒ2,-, niet-leden ƒ2,50. Vrijdag: - Bingo, vanaf 12 jaar, niet-leden ƒ2,50, vanaf 20.00 uur. Maandag: - Instuif voor volwassenen, ƒ1,50 niet-leden ƒ2,-, van 13.30 tot 16.00 uur. - Meisjesclub vanaf 9 jaar, ƒ1,50 niet-leden ƒ2,-, van 18.45 tot 20.30 uur. Dinsdag: - Callanetics, ƒ5,-, tijd 13.45 tot 14.45 uur. - Handwerkclub, ƒ5,-, niet leden ƒ6,- van 19.30 tot 22.00 uur. WADDINXVEEN - Zaterdag 25 september (Gemeentedag en Kleurrijk Festival - Hallo Wad dinxveen) wordt op het bedrijven park Coenecoop in Waddinxveen de jaarlijkse Coenecooploop ge houden. De organisatie hiervan is in handen van de Waddinxveense schaatsvereniging De Gouwe Streek. De Coenecooploop omvat een 10 kilometer KNAU-wegwedstrijd (14.20 uur) en prestatielopen over 1,5, 5, 10, 15 en 21,1 kilometer. De start van de prestatielopen in twee categorieën is tussen half één en tien voor half drie. Hoofdsponsors van het evenement zijn Van Noort Transpoprten en Verhuizingen BV, kleurenlaboratorium Hoogwerff Eikelenboom BV en drukkerij A- Twee. Verder zijn er 17 kleinere sponsors. De zondagsdiensten houden in, dat geen poliklinische spreekuren worden gedraaid. Opnames en operaties zonder spoedeisend ka rakter worden uitgesteld. Spoed gevallen en gevallen die geen uit stel dulden worden wel behan deld. Staatssecretaris drs. Hans Simons meent, dat het de schuld van de medisch specialisten is dat de kos ten in de gezondheidszorg zo op lopen, omdat zij te veel patiënten behandelen. De specialisten zijn het daar niet De aan de Koekoekdreef wonende Waddinxvener ir. B. Rip, de nieuwe directeur van veiling De ^enemende2'^^!^^^6^ Kring in Bleiswijk. Hij was tot voor kort directeur van de opgeheven Waddinxveense vestiging onder meer door de vergrijzing van de bevolking. In april van dit jaar heeft de WVC-staatssecretaris de Tweede Kamer een brief geschreven, waarin hij de medisch specialisten in Nederland er van beschuldigt de kosten van de gezondheidszorg op te drijven doordat zij jaarlijks te veel patiënten behandelen. Hij gaat hierin volgens de artsen van het Groene Hart Ziekenhuis voorbij aan de toenemende vraag naar intensievere zorg door onder andere de vergrijzing van de be volking. De staatssecretaris verwijt name lijk de medisch specialisten in het bijzonder op een te ruimhartige manier gebruik gemaakt te heb ben van de mogelijkheden die de gezondheidszorg in Nederland biedt. Naar aanleiding hiervan heeft de medische staf (met uitzondering van de kinderartsen en de reuma toloog) van het Groene Hart Zie kenhuis besloten gehoor te geven aan het verlangen van de staatsse cretaris om inder patiënten te be handelen. Tot nader order zullen zij daarom elke vierde week bestemmen tot een zogenaamde volume-beper- kingsweek. De eerste volumebe- perkingsweken hebben reeds plaatsgevonden van 12 tot en met 16 juli en van 9 tot en met 13 au gustus. Deze volumebeperking houdt in, dat in deze afgesproken weken geen poliklinische spreekuren worden gehouden en dat opnames en operaties, welke geen spoed send karakter hebben, worden gesteld. Uiteraard zullen spoedge vallen en gevallen die geen uitstel dulden wel worden behandeld. De specialisten zeggen te besef fen, dat de patiënt door de maat regel van staatssecretaris drs. Hans Simons de dupe dreigt te worden en dat de wachtlijsten nog langer worden dan ze nu zijn. Zij betreuren dit ten zeerste en hopen dat de staatssecretaris snel inziet, dat deze beperkende maat- WADDINXVEEN - Zondagmor gen 5 september wprdt de weke- Veel ouders blijken bij het opvoe- De deelnemers krijgen dan ook ruimschoots de gelegenheid om vragen te stellen en kunnen zelf ook onderwerpen inbrengen. De avonden worden geleid door Rita Dingemans, wijkverpleeg- tien. Daarna volgt de liturgievie- kundige en Annemieke Bonthuis, ring, rechtstreeks uitgezonden opvoedingsvoorlichtster. De bijeenkomsten vinden plaats op maandagavond 20 september, dagavond 5 en dinsdagavond 12 oktober van 20.00-22.00 uur in het wijkgebouw in Moerkapelle (Herenweg 15). Het is de bedoeling dat alle avon den worden bijgewoond. De kos ten voor vier bijeenkomsten zijn ƒ10,- voor leden van de Regionale Kruisvereniging Midden-Holland en ƒ65,- voor niet-leden. Na de fusie met de Bleiswijkse veiling werd Boudewijn Rip mar keting directeur bij De Kring. Vanaf 1 november wordt de direc tie van veiling De Kring gevormd door algemeen directeur ir. B. Rip en financieel directeur M.M.C. Kempers-van Adrichem. De Kring heeft besloten samen met een aantal veilingen deel te nemen aan ’n project ter verbete ring van de kwaliteit van de eigen organisatie op basis van de inter nationale kwaliteitsnorm ISO- 9000. Telers en kopers stellen steeds ho gere eisen aan de veilingen. Ook de werkomgeving wordt steeds complexer. Dit noodzaakt tot het structureel en bewust werken aan de kwaliteit van de interne organi satie. Het doel daarbij is de posi tie van de veiling te versterken. Het veilingbestuur heeft per 1 au gustus een nieuwe uitslagkosten-

Weekblad voor Waddinxveen | 1993 | | pagina 3