Oranjewijk krijgt f 2.500, Waddinxveen afgesloten 3 Weer protesten van Patiënten Platform Snelheidscontroles in Blessuregolf teistert Waddinxveen Heemskerk deelt vier prijzen uit Receptie Van Ginkel Vakanties Avond van Gouwe Vis Yogales in Het Zuidhonk Gemeente dag Willeke Alberti bij RTW-radio Winterkinder- kledingbeurs in Zuidplas Jeugd W’veen goed van start Ongeveer 3.100 automobilisten werden aangehouden Weekprogramma De Paddestoel Coenecooploop op 25 september 'kW MEDISCHE DIENSTEN BURGERLIJKE STAND KERKDIENSTEN COLOPHON GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN Gevonden v r JB Pagina 7 Woensdag 8 september 1993 Weekblad voor Waddinxveen Er was weer veel te beleven op de Luifelbaandag in het zilveren winkelcentrum Luifelbaan aan :t KERK doorn GE- vanaf Ton van Ginkel en zijn echtgenote Maria, terwijl geïntersseerd toekijken Ad van Maaren en ad- junct-directeur Bert Rook. {Foto: Sjaak Noteboom). Ondertrouwd: D.C. Verwaal en I.E.M. Scharff; A.M. de Pater en H.D.A. Stolk; A. Spijkerman en H. Bouman; R.P. Mourits en A.M.C. Moons. Weekblad voor Waddinxveen WADDINXVEEN - Op zaterdag 25 september zal ook in Waddinx veen Open Gemeentedag worden, gehouden. In en rondom het ge meentehuis zijn er die dag van 10.00 tot 16.00 uur allerlei activi teiten. CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN GEMEEN TE Kerkgebouw Dorpstraat: 9.30 uur ds. N. van der Want 17.00 uur ds. N. van der Want Elke woensdagavond: 19.30 uur ds. N. van der Want Tijdens de receptie van de jubile rende touroperator, met reisbu reaus in Waddinxveen, Gouda (2) en Zoetermeer, voerden directeur A.G.M. van Ginkel en commissa ris prof.ir. A.F. van Weele het woord. De 59-jarige directeur Ton van Zoals eerder gepubliceerd is kre gen de snelheidsovertreders geen bekeuring maar werd er door de scholieren, in samenspraak met de politie of een promotiemedewer- ker van Veilig Verkeer Neder land, een praatje gemaakt met de ze bestuurder omtrent zijn gere den snelheid in de nabijheid van scholen. Na afloop van het gesprek werd door de scholieren een folder uit gereikt aan de overtreders. In de folder werd ingegaan op de actie, de hoogte van boetes voor snel heidsovertredingen en de benodig de remweg bij diverse snelheden. Op de twee laatste dagen van de actie werden controles uitgevoerd op de Zuidplaslaan, de Dreef en de Staringlaan. Op de bochtige Zuidplaslaan werd niet echt hard gereden. Van de 132 passanten re den maar vijf bestuurders te hard. De hoogste snelheid lag op 61 km per uur. Een heel ander beeld gaf de Dreef waar ter hoogte van de ach teringang van de voetbalvelden van Waddinxveen werd gecontro- Overleden: Sekeris, Willem, oud 75 jaar; Kooijman, Gijsbert A., oud 73 jaar; Eijkelboom, Dirk Jan Cornelis, oud 24 jaar; Marck, Marianne e.v. A.A.H. Schoenmakers, oud 49 jaar; Burger, Corne lia w.v. v.d. Hengst, oud 88 jaar. dag: 19.00 uur, zondag: 11.15 uur, dinsdag: 9.00 uur, don derdag: 9.00 uur. GEREFORMEERDE (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage: 9.30 uur ds. L.S.K. Hoogen- doorn 16.30 uur ds. L.S.K. Hoogen- WADDINXVEEN - Vrijdag heeft de Waddinxveense politie de speciale snelheidscontroles beëindigd, die werden gehouden in het kader van de jaarlijkse voorlichtingsactie ‘Wij gaan weer naar school1. Bij deze snelheidscontroles werden voor het eerst scholieren van de groepen 8 van Waddinxveense lagere scholen ingezet. Dit experiment, dat waarschijnlijk uniek is in Neder land, mag als geslaagd worden beschouwd. leerd (rijrichting Beijerincklaan, richting Esdoornlaan). Hier passeerden in korte tijd 209 voertuigen waarvan er 76 te hard reden (ruim 36%). De hoogste snelheid lag maar liefst op 85 km per uur. Zoals vooraf bekend ge maakt is, werden de echt hoge snelheidsovertreders wel onthaald op een proces-verbaal. Op vrijdag werden controles uit gevoerd op de Staringlaan (rij richting Noordkade, richting Bre- derolaan). Van de 305 passanten reden 14 bestuurders te hard. De hoogste snelheid hier lag op 75 km per uur. In totaal werden bij acht controle- dagen ongeveer 3.100 automobi listen gecontroleerd. Hiervan re den 423 bestuurders te hard (13.6%). Zoals vermeld lag het gemeten snelheidsrecord op 85 km per uur (Dreef). Bijna 40% van de overtreders (167 in totaal) is afkomstig uit Waddinxveen en Boskoop. Van de overige overtreders was het me rendeel afkomstig uit de onmid dellijk regio. Een beperkt aantal dag - f 2.500,- - is bestemd voor de speeltuinvereniging Oranjewijk aan de J.W. Frisoweg. Dit geld is een bijdrage aan de plannen van het speeltuinbestuur om de speel tuin geschikt te maken voor kin deren met een handicap. LEGER DES HEILS Het ^Nieuwe Trefpunt, Sta tionsstraat 16.00 uur samenkomst met kindernevendienst (elke laatste zondag van de maand) Het aantal lego-steentjes, waar mee bij Wigwam-speelgoedwinke- lier De Bas een hond was ge maakt, werd door Marijke Blijle- ven (Jac. van Lennepstraat) het meest juist geraden. Het door haar genoemde getal van 400 zat er het dichtst bij. Zij kreeg een mooie nieuwe Lego-doos. WADDINXVEEN - Het beoefe nen van yoga geeft menigeen een lekker gevoel. Een uurtje in de week Yogaoefeningen maakt het lichaam losser en geeft ruimte in de ademhaling. De energie stroomt weer door het lichaam en men voelt zichzelf weer met bei de benen op de grond staan. Goed voor je lijf en je geest zor gen is heel belangrijk. Yoga beidt een scala aan zowel eenvoudige als effectieve oefeningen en ver helpt klachten als een stijve nek, hoofdpijn, hyperventilatie, slape loosheid en stress. Stichting Wijkwerk De Zui verzorgt in buurtcentrum Zuidhionk (Zuidplaslaan) op elke dinsdagmorgen van 9.00 tot 10.00 uur een yoga-programma en van 10.15-11.15 uur is er een speciaal programma voor de ouderen. De lessen beginnen op dinsdag 28 september. Voor verdere informa tie of aanmelding kan men te recht bij Anneke Berends, Weeg bree 11 te Boskoop, telefoon 01727-18398. WADDINXVEEN - Heemskerk BV in de Dorpstraat in Waddinx veen,. aangesloten bij de Coöpera tieve Handelsvereniging Amco Nederland (JA en Huizen, heeft diverse Waddinxveners in de prij zen kunnen zetten. De Waddinxveners deden in mei en juni mee aan de crypto-combi- natiepuzzel en een Amerikaans Prijzen Festival. Voor de gelever de prestaties kregen mevrouw A. v.d. Hoorn (Burgemeester Troost- straat) en R.W. Metten (Fazant- dreef) de videofilm ‘The history of Harley Davidson Motorcycle* uitgereikt. A. Koetsier (Berkengaarde) werd beloond met een Carmen föhn en mevrouw J.C. Pavia-Boos (Kas- tanjelaan) kreeg een Babyliss ge- zichtsbruiner. Amco Nederland is een onafhan kelijke organisatie waarbij meer dan 235 zelfstandige vakzaken in onder andere audio, video en elek- trisch-huishoudelijke apparatuur zijn aangesloten. Gehuwd: L.G.D. Barnhoorn en J.C.M. Oosterveer; W.A. Hooge- veen en H. Zwanenburg; G.P. Jagesar en J.A.H. Stam; P.C. Amse en C.L. Bax; J.F.E. van Aernsbergen en B.M. Larsen; R.R. Eem- sing en D.N. van Houten. JEHOVA’S GETUIGEN Koninkrijkzaal, Burgemeester Trooststraat 10.00 uur Openbare toespraak 11.00 uur Wachttorenbespre king RAFAEL GEMEENSCHAP WADDINXVEEN Het Zuidhonk, Zuidplaslaan 10.00 uur samenkomst GEREFORMEERDE MEENTE BOSKOOP Kerkgebouw Mendelweg: 9.30 uur leesdienst 16.00 uur dhr. W. Silfhout CHRISTELIJKE GEREFOR MEERDE KERK BOSKOOP Kerkgebouw Nieuwstraat 79: 9.00 uuur ds. M.J. Oosting 17.00 uur ds. M.J. Oosting BAPTISTENGEMEENTE ALPHEN AAN DEN RIJN Triomfaterkapel, Molenwerf- straat: 10.00 uur ds. H.G. Koekkoek 18.30 uur ds. H.G. Koekkoek Ginkel blikte in zijn toespraak, waarin hij zijn medewerkers-sters een pluim op de hoed zette van wege hun voortdurende inzet, te rug op het reilen en zeilen van zijn bedrijf. Tussen de regels door gaf de Waddinxvener, die in 1968 het as- surantievak vaarwel zei, te kennen over een paar jaar met zijn werk zaamheden te willen stoppen. Van Ginkel-dochter Zonnetour BV WADDINXVEEN - Evenals vo rige jaren wordt er weer in het buurtcentrum de Zuidhonk (Zuidplaslaan) een winterkinder- kledingbeurs georganiseerd door de Stichting Wijkwerk De Zuid plas op maandag 20 en dinsdag 21 september. Men kan kinderkleding inleveren in de maten 86 tot en met 176 op maandag 20 september van 19.00- 21.00 uur en op dinsdag 21 sep tember van 9.00-10.30 uur. De kleding moet uiteraard schoon zijn en in goede staat zijn en zal in overleg worden geprijsd. Op dinsdag 21 september wordt van 13.30 tot 16.30 uur de kle ding te koop aangeboden. De niet- verkochte kleding kan men opha len op woensdag 22 september tussen 10.00 en 11.00 uur. Dan zal tevens de uitbetaling plaats vinden. De niet-opgehaalde kleding gaat naar een goed doel. De niet-opge haalde kleding van de zomerkle- dingbeurs is via de Stichting Ver volgd Christendom op een goede bestemming terechtgekomen. Niet opgehaalde kleding of niet- opgehaald geld vervallen aan de beurs. Wie vragen heeft kan met telefoonnummer 01828-17889 of 01828-13206 bellen. Het telefoon nummer tijdens de beurs is 01828-11324. De Stichting Wijkwerk De Zuid plas houdt 10% van de opbrengst van de verkochte kleding in. Deze opbrengst komt geheel ten goede van het Foster Parents Plan. Men komt dus niet alleen op een voor delige manier aan goede winter- kleding voor de kinderen maar men steunt er ook nog eens een goed doel mee. WADDINXVEEN - De winke liers in het winkelcentrum Luifel baan aan de Brederolaan in Wad- dinxveen-Noord kijken terug op een geslaagde jaarlijkse Luifel baandag, dit maal ter gelegenheid van de viering van het 25-jarig be staan. Het was een prachtige dag met veel bezoekers, onder wie winkeliers die er een winkel heb ben gehad. Er werd in de kramen voor de winkels aan de weg getimmerd met soms spektaculaire aanbiedin gen. Voor iedereen die dat wilde was er gratis koffie. Een manden vlechten herinnerde aan vervlogen tijden. Geboren: Caitlin Michelle, d.v. H.E.O. Baank en L.J. Nahar; Ni cole, d.v. K. Ross en H. Page; Johanna, d.v. J.J. van Gils en L. Ro- zendaal; Marisa Eline, d.v. J. Boom en W.C. van Wieringen; Tho mas, z.v. C.A. Veldman en H. Platt; Adrihan, z.v. P.W. Hak en A. Slappendel; Irene Silvia, d.v. A.A.G. van der Reijken en A. de ,Graaf; Falko Wessel, z.v. H.S. Iken en M.H. Joustra; Romy Lynn, 'd.v. R.D. de Vries en J.T. Mulder; Geert Jan Leendert, z.v. D.J. van Drunen en P.F.C. Kersbergen; Ersin, z.v. M. Piri en S. Sahin; Frank, z.v. J.M.M. Zoethoutmaar en A. Hekman; Leendert Ma rien, z.v. M.A. Laban en H.R. Donker; Amal, d.v. E.A. Saouny en N. Belkharras; Ruben Christiaan, z.v. G.J. Kraaijenbrink en J.E. de Bruine; Glenn Christopher, z.v. R.W. Oudenbroek en M. Bosch; Marlies Johanna Henriette, d.v. J.M. Bresser en M.E. van Oostende; Elisabeth Celia Petronella, d.v. G.J. van Vliet en C.G. in ’t Hout; Leroy, z.v. H.B.J.B. Brinkhorst en S.R. van den Berg. overtreders kwam uit de overige delen van het land. Aan de actie werd door de plaat selijke en regionale pers uitge breid aandacht besteed. Bij de controle op donderdag 2 septem ber op de Zuidplaslaan was een reportagewagen van de regionale omroep Radio West aanwezig. De verslaggever deed in het och tendprogramma live verslag van de controle en interviewde de ’dienstdoende’ scholieren van de protestants-christelijke Koningin Beatrixschool. Een dag later werd ook in het avondprogramma van de lokale omroep RTW-radio uitgebreid aandacht besteed aan deze contro le. De komende tijd zal de politie met de diverse betrokkenen de gehouden actie nader evalueren. Ook zal de politie in de nabije toekomst controles gaan uitvoe ren, waarbij speciaal aandacht zal worden besteed aan het gedrag van de schoolgaande (brom)-fiet- sers. dere middelen moeten zoeken om hun conflict met de staatssecreta ris kracht bij te zetten. Het is niet langer acceptabel mensen te du peren op het moment dat zij juist zorg nodig hebben. Het in Gouda aan de Spiering- straat gevestigde Patiënten Plat form zal de medisch specialisten uitnodigen voor een gesprek, om hen te overtuigen van de schade die zij hun patiënten aandoen. Ook de komende tijd zal het Pati ënten Platform weer als gesprek fungeren voor klachten over of nadeel van de specialistenacties. Het Platform is daarvoor te berei ken van maandag tot en met don derdag van 10.00 tot 16.00 uur, tel. 01820 - 12777. ZONDAG 12 SEPTEMBER NEDERLANDS HERVORM DE KERK Brugkerk, Kerkweg-Oost: 9.30 uur ds. H. Schipaanboord 14.30 uur ds. C.D. Zonnen- berg De Hoeksteen, Esdoornlaan: 9.30 uur ds. W.Th. Moehn, Reeuwijk 18.30 uur ds. H. Schipaan boord Bethelkerk, Bilderdijklaan: 9.30 uur ds. A.W. van der Plas 17.00 uur geen dienst Rehobothschool, Sperwerhoek: 9.30 uur ds. J. van ’t Ende, Amersfoort 17.00 uur geen dienst Immanuëlkerkgemeente, Prin ses Beatrixlaan: 9.30 uur ds. A.A. van Houwe- lingen 17.00 uur geen dienst (Samen op Weg-dienst in Ontmoe tingskerk) GEREFORMEERDE KERKEN Ontmoetingskerk, Groensvoor- de: 9.30 uur ds. P.A.C. Bongers 17.00 uur ds. J.C. de Moor REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met de Vrij zinnige Hervormden} Kerkgebouw Zuidkade: 10.00 uur geen dienst OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDER LAND Kerkgebouw Mercuriusweg: 10.00 uur leesdienst 18.30 uur leesdienst Ook voor de kinderen was er ge noeg te beleven. Het springkas teel was voortdurend bezet. Scha pen konden worden geaaid. Veel meisjes en jongens lieten zich schminken. Het rad van avontuur met de rappe prater Arie Boertje was een belevenis. Bijzondere gasten van de Luifel- baan-winkeliers waren de heer en mevrouw W. den Oudsten (Me vrouw Kuipers-Rietbergplant- soen), die 25 jaar geleden de naam Luifelbaan bedachten. Zij krijgen een bos bloemen, een taart en een fruitmand. De opbrengst van de Luifelbaan- Weekeinddienst dierenarts: J. Slager, Kerkweg-Oost 220, Waddinxveen, tel. 01828-12737 (bij afwezigheid dierenarts Y.M. Klaare, Turfmarkt 94, Gouda, tel. 01820-18995 of dierenarts W.C.M. van den Heuvel, Driewegplein 8, Gouda, tel. 01820-11215). C. de Vos en B. de Vos-Kroeze, Prins Bernhardlaan 17, tel. 10462 (bij afwezigheid dierenarts C. Moons, tel. 01829-2568). ZATERDAG 11 EN ZONDAG 12 SEPTEMBER 1993 Voor de praktijk van de huisartsen Van Heel, Siemens, Hertogh en Wilms (groep I) heeft dienst: Arts: P.C.W. Hertogh, Woubrechterf 42, tel. 19239 (zaterdag) en W.A. van Heel, Mozartlaan 2.4, tel. 12676 (zondag) Voor de praktijk van de huisartsen Alberts, Glaser, Van der Linde, Hemminga en Vreeken (groep II) heeft dienst: Arts: J.J. Alberts, Jacob Catslaan 1, tel. 12112 Dienstdoende apotheek: F.F. van Dijk, Kerkweg-West 64, tel. 17255 Dienstdoende verloskundige: J. Frinking-Scholten, Gentiaan 6, Boskoop, tel. 01727 - 13898 Mededeling: De regeling ‘medische weekeinddienst* is uitsluitend bedoeld voor dringende gevallen, waarvan de behandeling niet tot de eerstvolgende werkdag kan wachten. Spreekuur waarnemend huisarts op zaterdag en zondag van 10.00 - 11.00 uur en van 16.00 - 17.00 uur. Voor deze spreekuren behoeven geen afspraken ge maakt te worden. Aanvraag visites gedurende dezelfde .uren als waarop er in het weekeinde spreekuur wordt gehouden. Buiten deze tijden is de waarnemend huisarts alleen voor zeer dringende spoed gevallen bereikbaar. gaat volgend seizoen al in handen over van Holland International. Commissaris, funderingsdeskundi- ge en bijklussende oud-hoogleraar ir. Bram van Weele hield een amusant betoog over de onderling sterk verschillende vliegtarieven, de kosten van de verzending van een pakketje en de gevolgen van de stijgende loonkostenontwikke ling voor de dalende werkgelegen heid. Genodigden die Van Ginkel Va kanties met iets wilden verrassen- werd verzocht dit te doen in een 'financiële bijdrage op ING-Bank nr. 666789959. Die bijdrage zal door het Waddinxveense bedrijf worden verdubbeld ten behoeve van een ontwikkelingsproject op het Indonesische eiland Lombok. WADDINXVEEN - Vorige week donderdagmiddag- en avond 2 september vierde Van Ginkel Va kanties het 25-jarig bestaan met een receptie in restaurant Bibelot aan de Limaweg in Waddinxveen. Deze receptie duurde van 16.30 tot 18.30 uur. Een uur vooraf gaande aan de receptie werden de genodigden op het hoofdkantoor aan de Tweede Bloksweg ontvan gen voor een korte rondleiding. ROOMS-KATHOLIEKE KERK St. Victorkerk, Zuidkade Eucharistievieringen op zon dag: 9.30 uur, woensdag: 19.00 uur. Ontmoetingskerk, Groensvoor- de: Eucharistievieringen op zater- WADDINXVEEN - Waddinx- veen-voetbal heeft te kampen met een groot aantal blessures, en me de als gevolg daarvan zijn de wed strijden tegen zowel Nieuwerkerk als Groeneweg verloren gegaan. Trainer Bas Janssens miste tegen Nieuwerkerk de spelers Ron Scheurwater, Raymond Bey, Wil lem Hoogendoorn, Richard de Jeu en topscorer Arjen Waltman. Door drie doelpunten van Alex Maurer keken de geel-zwarten op donderdagavond in de rust al te gen een vrijwel onoverbrugbare achterstand aan. In de tweede helft wisten de Sniepbewoners hun tegenstander vrijwel volledig vast te zetten. Het maken van een doelpunt bleek echter een pro bleem te zijn. Uit één van de schaarse uitvallen wist Nieuwerkerk via opnieuw Alex Maurer nogmaals te scoren, waarmee de eindstand op 4-0 in Nieuwerkerks voordeel werd be slist. In de wedstrijd tegen Groeneweg was Arjen Waltman weer van de partij, maar nu bleek dat keeper Dennis Ringelenstein geblesseerd was geraakt. In het verloop van de wedstrijd moesten bovendien de broers John en Rob Schijff voor tijdig het strijdperk verlaten. Al na 5 minuten kwam Groene weg via Jan de Knegt op een 0-1 voorsprong. Via tweemaal Arjen Waltman, die knap voorbereidend werk van John Schijff en Frans Lalihatu bekwaam afrondde, ging Waddinxveen met een 2-1 voor sprong de rust in. Vlak na de pauze leken de geel zwarten op rozen te zitten. Frans Lalihatu benutte een strafschop, die was toegekend nadat Arjan Waltman in het zestienmeter ge bied ten val was gebracht. Met nog een half uur te spelen kwam Groeneweg door Bart Scheffers weer terug in de wed strijd 3-2. Vervolgens kreeg de ploeg uit Zevenhuizen eveneens een strafschop, die door Dennis Jager werd ingeschoten. Een gelijkspel was op dat moment een juiste afspiegeling van de krachtsverhoudingen in het veld, maar het was toch Groeneweg dat door een doelpunt van Paul Met selaar de volle winst pakte 3-4. WADDINXVEEN - In de wed strijd tegen Donk gaf Waddinx veen Al een 4-1 voorsprong sim pel uit handen. Het scorebord bleef na een spectaculaire wed strijd steken op 5-5. BI trad aan tegen Lekkerkerk, en hoewel er goed werd gespeeld wisten de jongens dit niet in doel punten uit te drukken. Lekker kerk had minder moeite met sco ren en won, enigszins geflatteerd met 7-3. In de uitwedstrijd tegen Olympia boog Cl een 1-0 achterstand na rust om in een 1-3 overwinning. Dl won in een goede wedstrijd met 6-3 van Jodan Boys, terwijl El de leeftijdgenootjes van WSE met 12-1 verpletterde. Ook F1 behaalde een ruime over winning, er werd met 6-0 van Bo degraven gewonnen. Voor F2 was de oefenperiode slecht verlopen, er werd dus met enige angst naar de competitie uitgezien. Ondanks het 3-2 verlies tegen Floreant zat er toch al een flinke verbetering in het spel. De meisjes-junioren zetten de Bijzondere felicitaties ter gelegenheid van het 25-jarige Van Ginkel Vakanties voor directeur goede lijn van vorig seizoen door middels een 2-4 overwinning in en tegen Woerden. GOUDA - Het Patiënten Plat form Midden-Holland vindt het onbegrijpelijk dat medisch specia listen van het Groene Hart Zie kenhuis in Gouda willens en we tens zoveel ellende veroorzaken voor hun patiënten, en de verant woordelijkheid daarvoor afschui ven op WVC-staatssecretaris drs. Hans Simons. De indruk bestaat weliswaar dat de tweede actieweek minder grimmig is verlopen dan de eer ste. Er werden meer afspraken op de polikliniek gewoon nagekomen. Daaruit valt hopelijk af te leiden dat ook specialisten met deze ac ties in hun maag zitten, reageert coördinator Iet van Driel van het Patiënten Platform. Toch werden bij het Patiënten Platform weer nare gevolgen ge meld van uitstel van operaties en afspraken. Vooral patiënten waar mee een afspraak werd gemaakt in de actieweek, terwijl bij het ziekenhuis bekend was dater een actieweek gepland was, toonden zich daarover verbolgen. Behalve dat zij zich misleid voe len, kunnen zij ook pas weer na een aantal weken een nieuwe af spraak krijgen. Het Patiënten Platform raadt mensen dan ook aan geen afspraken te accepteren in de week waarin acties zijn ge pland (iedere vierde week), tenzij zij de garantie krijgen dat de af spraak nagekomen zal worden. Patiënten, waarvoor operaties, on derzoeken of behandelingen wer den afgezegd zijn vaak echter het meest gedupteerd. Bij de span ning over de komende ingreep komt nu vaak nog een wachttijd van zes tot acht weken, of soms nog langer. Het Patiënten Platform is van me ning dat de specialisten naar an- Uitgave: Dagblad van Rijn en Gouwe BV, Raoul Wallenbergplein 9, Postbus 1, 2400 AA Alphen a/d Rijn Redaktie-adres: Peuleyen 144, 2742 EN Waddinxveen Telefoon: 01828-15594 Kantoor: Oranjelaan 9, 2741 EP Waddinxveen Postbus 372, 2740 AJ Waddinxveen Telefoon: 01828-14788 Openingstijden: Maandag t/m donderdag; 08.30-17.30 uur. Vrijdag: 08.30-16.30 uur. Klachten bezorging: Donderdag voor 17.00 uur Oranjelaan 9 2740 AJ Waddinxveen Tel. 01828-14788 de Brederolaan. Op de foto standwerker Arie Boertjes in actie. (Foto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - Zangeres Willeke Alberti, één van Neder lands meest veelzijdige artiesten, is geïnterviewd door de lokale RTW-radio. ’Spiegelbeeld’ (1963), ’Mijn dag boek’ (1964) en ’Morgen ben ik de bruid’ (1966) zijn bekende hits van Willeke Alberti. Maar ook haar recente album ’Vrienden 'voor altijd’ uit 1987 met hits als ’Samen zijn’ en ’Vrienden blijven we altijd’ werd al snel met goud bekroond. Willeke Alberti speelde zij op de televisie de ontroerende Marleen Spaargaren in de tv-serie ’De klei ne waarheid’. En in 1974 nam ze de titelrol in ’Rooie Sien’ voor haar rekening. Ook Willekes laatste cd-album ’Met een beetje mazzel’ belooft weer een groot succes te worden. Op dit album is de zangeres on der andere te horen in een duet met Gordon en met Paul de Leeuw. Van deze cd is nu de sing le ’Het wijnfeest’ uitgekomen. Woensdagavond 8 september tus sen 18.00 en 19.00 zendt RTW- radio een interview met Willeke Alberti uit. Dit gebeurt in het programma ’Nederlands op z’n best’. Zaterdagmiddag 11 septem ber om 16.15 uur zal Willeke Al berti nogmaals worden geïnter viewd, maar nu in het programma ’Huis op je radio’. Inlichtingen: k Rijkspolitie Waddinxveen J Diverse sleutels; zonnebril; Perzische kat; bankbiljet van 10,-; veelkleurig horloge; da meshorloge; bril in koker; oranje dekzeil; zwarte porte monnee met inhoud. EVANGELISCHE GEMEEN TE PAROUSIA GOUDA Aula Joh. Calvijn-MAVO, Winterdijk: 10.00 uur ds. A.W. Davidse WADDINXVEEN - Maandag avond 13 september om acht uur wordt in het clubgebouw van de speeltuinvereniging Oranjewijk aan de J.W. Frisoweg de eerste avond van het seizoen 1993-1994 gehouden door de Waddinxveense aquariumvereniging De Gouwe Vis. Op het programma staat een instructieve lezing met kleurendia’s. Het doel van verreweg de meeste aquarianen is de trotse bezitter te zijn van een mooie goed beplante bak, zonder dat het op een moes tuin, een ondergelopen plantsoen of een pas aangelegd vliegveld lijkt. Maar dit doel is niet zonder moeite en kennis van zaken te be reiken. Na een wat merkwaardige inlei ding worden enkele grondslagen van de aquaristiek behandeld, die men moet kennen wil men resul taten boeken. Dan wordt de in richting van de bak besproken. Duidelijke voorbeelden van voor treffelijke missers geven aan hoe het niet moet. Even duidelijke dia’s van topbakken - met details - tonen hoe het kan. WADDINXVEEN - De vaste we kelijkse activiteiten van de wijk en speeltuinvereniging De Padde stoel (Lijsterbesstraat) zien er als volgt uit: Woensdag: - Jeugdinstuif van 4 tot en met 12 jaar. Leden 1,25, niet-leden 1,75. Tijdens de bingo leden 2,25, niet-leden 2,75. Tijd: 13.30 tot 15.00 uur. - Dansles beginners, 19.30 tot 21.00 uur. - Dansles gevorderden, 21.00 uur. Donderdag: - Callancetics, 5,-, 13.45 tot 14.45 uur. - Darten, leden f 2,-, niet-leden 2,50. Tijd: 20.00 tot 22.00 uur. Vrijdag: - Kaarten vanaf 20.00 uur. Leden 2,50, niet-leden 3,50. Maandag: - Instuif voor volwassenen, leden 1,50 niet-leden 2,-, 13.30 tot 16.00 uur. - Meisjesclub vanaf 9 jaar, leden 1,50 niet-leden 2,-, 18.45 tot 20.30 uur. Dinsdag: - Callanetics, 5,-, 13.45 tot 14.45 uur. Handwerkclub, leden 5,-, niet- leden 6,-, 19.30 tot 22.00 uur. WADDINXVEEN - Zaterdag 25 september (Gemeentedag en Kleurrijk Festival - Hallo Wad dinxveen) wordt op het bedrijven park Coenecoop in Waddinxveen de jaarlijkse Coenecooploop ge houden. De organisatie hiervan is in handen van de Waddinxveense schaatsvereniging De Gouwe Streek. De Coenecooploop omvat een 10 kilometer KNAU-wegwedstrijd (14.20 uur) en prestatielopen over 1,5, 5, 10, 15 en 21,1 kilometer. De start van de prestatielopen in twee categorieën is tussen half één en tien voor half drie. Hoofdsponsors van het evenement zijn Van Noort Transpoprten en Verhuizingen BV, kleurenlaboratorium Hoogwerff Eikelenboom BV en drukkerij A- Twee. Verder zijn er 17 kleinere sponsors. De zangeres Willeke Alber ti. F

Weekblad voor Waddinxveen | 1993 | | pagina 7