spoedig herstel elftal Cees Verbree verwacht Competitie brandt voor Flyers los Clubkampioenschappen bij De Gouwe Smash Gelijkspel voor Florida-badminton Metamorfose tennis hal in Moerkapelle Samenkomst I I Trainer Be Fair blijft optimistisch G-voetbal van start Postzegel- ruilbeurs Bodegraven FLOREANT (za.) - W.D.S. Uitslag van viswedstrijd Be Fair’s jeugd blijft ongeslagen Klaverjassen WSE-voetbal Handwerkclub De Paddestoel Woerden wint herfsttournooi jeu de boules WADDINXVEEN werd onder schitterende weersom standigheden het herfsttournooi van jeu de boulesvereniging Wad- Royal begint biljartstrijd Clubrecord voor Margreth Visser Verrassingen bij schakers van WSV Wim Valenkamp leidt heel verrassend sjoelers Betsy Lanting wint clubtitel jeu de boules Speedo-zwem- wedstrijden bij De Gouwe WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE Zaterdag 25 september OMTZIGT y Boskoop pj Voetbal F Promotion Aanvang: 14.30 UUF Terrein Hoogeveenseweg, Boskoop Uitslagen Waddinxveen Jeugd gerland Jr J37.3OO en 5. Dick WaddlIlXVeeil Cl wint derby WSE Pagina 31 Woensdag 22 september 1993 Weekblad voor Waddinxveen werden de finalepartijen gespeeld v i l STICHTING? B te Kersbergen 103.450, 4. Peter Botger 102.900 en 5. M.C. Taktor 102.050. Uitslag klasse E: 1. Ceron van Beek 1025, 2. Jan Olie 1001, 3. Luke Hardus 972, 4. Rien Waar denburg 959 en 5. Rosewelle van Leeuwen 923. Stand klasse E: 1. Rien Waardenburg 95.900, 2. Jan Olie 95.650, 3. Luke Hardus 95.100; 4. Rosewelle van Leeu wen 92.300 en 5. Miep Zonder land 92.100. Deze advertentie werd mogelijk gemaakt dankzij: AANNEMINGSBEDRIJF b.v. Grond-, water- en wegenbouw geen veran- id. uit. Een fout op het middenveld bracht de Waddinxveense defen sie in dusdanige moeilijkheden, dat Kagia opnieuw wist te scoren. Ondanks een groot slotoffensief WADDINXVEEN - In Waddinx veen is de biljartcompetitie 1993-1994 weer van start gegaan. Biljartvereniging Royal is dit sei zoen weer met een A-team begon nen. Van dit team maakt ook als nieu we speler deel uit E. Winkster. Hij begon de competitie als onge controleerde speler met het te be halen aantal caramboles van ’52’ punten. Na drie wedstrijden te hebben ge speeld is Winkster opgeklommen naar ’66’ punten en is daarmee te vens de speler die het hoogst aan tal caramboles moet halen van de ze biljartvereniging. verse spelers van naam hadden nog elastischer doet aanvoelen, zich weer ingeschreven. In totaal z'~' J deden 30 equipes mee. De eerste prijs ging naar het team Reneman uit Woerden. De twee de priji en Jan vereniging Waddinxveen. zeer bezet tournooi. De derde Roos uit WADDINXVEEN - Mede door de steun van Hoodie Dierenspeci aalzaak, die de prijzen, het voer en de maden had geschonken, is ook de tweede avond van de vis wedstrijd van de wijk- en speel tuinvereniging De Paddestoel (Lijsterbesstraat) een succes ge worden, ondanks het slechte weer. Uitslag prijswinnaars: 1. Gerard Elswijk 55 pnt., 2. Jeffrey Noor- lander 38 pnt., 3. Danny Rupke 36 pnt., 3. Natasja Verhoef 36 pnt. Er hebben 16 kinderen aan de vis wedstrijd meegedaan, waarvan 5 kinderen niets hebben gevangen. Door middel van een kaarttrek- king kreeg één kind nog een poe delprijs aangeboden. Deze prijs werd gewonnen door Dirk-Jan Both. De poedelprijzen werden aangeboden door Toyota- dealer Van Leeuwen BV. De wis- selbeker werd teruggegeven door Danny Rupke, die de bokaal al twee jaar in zijn bezit had. De totaalscore van beide viswed strijden is: 1. Gerard Elswijk 243 pnt. (wisselbeker), 2. Daniël Lips 107 pnt., 3. Natasja Verhoef 105 pnt., 4. Marco Janssen 82 pnt. WADDINXVEEN - Zaterdag is ook voor Be Fair G1 (gehandicap ten) de voetbalcompetitie begon nen. De eerste wedstrijd werd ge speeld in Den Haag bij Die Hag- he en met 23-1 verloren. Be Fair G1 valt onder de KNVB- Dordrecht en wordt gespeeld in het gebied tussen Dordrecht, Noordwijk en Gouda. Dat G1 wat voetbal betreft pas begint bleek wel uit de eindstand 23-1 voor Die Haghe. Toch was het een leuke wedstrijd en bleek dat ene doelpunt van Be Fair net zo belangrijk te zijn als de 23 van de tegenpartij. Cees Grootendorst, de maker van het doelpunt, was bij aankomst in Waddinxveen dan ook de 23 te gen doelpunten allang weer verge ten. gens toch wel op haar qui-vive zijn. Naast de selecties gaan nog 4 da mes- en 3 herenteams de competi tie in voor Flyers. met werkelijk schitterend weer. Damesenkel B: 1. T. Bakker, 2. M. Janmaat. Herenenkel B: LA. Faay, 2. H. v.d. Raus. Damesdub- bel B: 1. W. Nab-P. Blokland, 2. C. Groenendal-W. Berends. He rendubbel B: 1. B. Rip-H. Stef fens, 2. F. Bouman-E. Groenen dal. Damesenkel A: 1. R. Stuyf- zand, 2. M. Hoogeveen. Herenen kel B: 1. M. Ancher, 2. L. Akker huis Damesdubbel A: 1. M. Hooge- veen-M. Spruitenburg, 2. M. Roes-R. Stuyfzand. Herendubbel A: 1. J. Terpstra-J. Sikkel, 2. M. Ancher-P. Uittenbroek. WADDINXVEEN - Bij instuif- wedstrijden op de Goudse atle tiekbaan werden door de leden van de Waddinxveense sportclub Antilope goede prestaties be haald. Margreth Visser behaalde een nieuw clubrecord. Erik Muis (JB) liep de 800 meter in 2.24.50 minuten, terwijl Ferry Boon (JC) op dezelfde afstand 2.25.20 minuten liet noteren. Wijnand de Kort kwam in dezelf de categorie tot 2.34.10 minuten, terwijl Bart Muis er 2.29.20 mi nuten overdeed. Bij het speerwerpen liet Bart Muis 26.60 meter noteren. Bij de dames vestigde Margreth Visser met een mooie afstand van 29.34 meter een nieuw clubre cord. en tête a tête. Deze wedstrijden tellen mee voor de Giancaspero- bokaal, het totaalklassement voor de jeugd. Deze uitslagen zijn als volgt: Zaterdag: Doublette: 1. Stephan Tabben en Krishnan de Jong, 2. Erik Jan Hoogendoorn en Maikel van Leeuwen, 3, Marco Janssen, Franky v.d. Vlugt en Mi- scha Lupgens. Zondag: Tête a tê te: 1. Stephan Tabben, 2. Kris hnan de Jong, 3. Marco Janssen. WADDINXVEEN - Dames die zin hebben te komen handwerken kunnen in wijkgebouw De Padde stoel (Lijsterbesstraat) terecht en onder het genot van een gratis kopje koffie en een babbeltje aan de slag. Het handwerken is voor een aan tal dames de gelegenheid om in gezelschap gezellig en creatief be zig te zijn (alles naar vrije keuze). De handwerkclub is op dinsdag avond van 19.30 tot 22.00 uur. De deelnameprijs voor leden bedraagt WADDINXVEEN - De tennisvereniging De Gouwe Smash heeft de afgelopen twee weken op de banen in het Warnaar- plantsoen haar clubkampioenschappen gespeeld. Er zijn 256 par tijen gespeeld in vier verschillende onderdelen, dames- en heren enkel en dames- en herendubbel. De tennissers van De Gouwe Smash, die in de eerste ronde ver loren, kwamen in de B-poule. Ver volgens werd via het afvalsysteem langzaam maar zeker de finale ge haald. De eerste week is alles met prach tig weer buiten op het park ge speeld. De tweede week was bar en boos met het weer en werd uit geweken naar de overdekte ten nishal in hte sportpark ‘de Sniep*. De organisatie van de clubkampi oenschappen was in handen van de technische commissie van de club, die bestaat uit Mieke Baars, Ank van Broekhuizen, Greet v.d. Berg, Frans Bouman en Jaap Ak- ƒ5,- en voor niet-leden ƒ6,-, inclu- kerhuis. In het laatste weekeinde sief materiaal. werden de finalepartijen gespeeld aan hogere teams, maar toch 7-1. Dit team zou gezien het vertoon de spel weleens hoge ogen in de vijfde klasse kunnen gooien. De volgende thuiswedstrijden worden komende zondag vanaf 12.00 uur gespeeld in de sporthal ’de Sniep’. BODEGRAVEN - Zaterdag 25 september van 10.00-17.00 uur wordt in Bodegraven weer de tra ditionele en gratis toegankelijke halfjaarlijkse regionale postzegel- beurs voor Midden-Holland van de Nederlandse Vereniging van Postzegelverzamelaars gehouden. De zaal en op het toneel van het Parochiehuis aan de Oud-Bode- graafseweg zal het zoals altijd weer gezellig druk zijn en zitten vele verzamelaars tussen stapels stockboeken met elkaar te kijken, te vergelijken en te proberen tot een goede ruil te komen. In de grote zaal van het gebouw geven weer een aantal semihande- laren acte de présence. Het be looft voor de postzegelverzame laars weer een gezellig dag te worden en een bezoek aan de beurs zal dan ook zeker de moeite waard zijn. WADDINXVEEN - Vrijdaga vond 24 september om acht uur wordt bij WSE-voetbal de eerste van in totaal acht voor de compe titie meetellende klaverj asavon den gehouden. WSE’s kantine De Lansbrekers opent vervolgens elke laatste vrij dag van de maand - met uitzonde ring van woensdag 29 december - de deuren voor de liefhebber van het klaverjasspel. Iedereen is van harte welkom, da mes zowel als heren, jongeren en ouderen. Elke avond, die steeds om 20.00 uur begint, is er een leuke prijzentafel. De inleg be draagt ƒ2,50 per persoon en het eerste kopje koffie is gratis. ievolg was dat zowel de '1 jongensadspiranten hun eerste wedstrijd niet konden winnen. Ondanks de constante achterstand zat geen van de teams bij de pak ken neer en zeker de tweede teams lieten vaak verrassend sa menspel zien. Ongetwijfeld zullen de Flyers-adspiranten nog veel van zich laten zien dit jaar. Tenslotte werd de eerste overwin ning van dit seizoen opgeëist door de meisjes BI. Vooral door hun lengte-overwicht versloegen ze Voorburg met 45-30. Komende week zullen de meisjes met een sponsor voor het daglicht treden. tegenstander, liet de Be Fair- jeugd zich niet intimideren en gaf het de Leidse jeugd, aan het eind van de wedstrijd een voetballes. Imad Saouny opende de score al in de tweede minuut van de wed strijd en scoorde vlak voor tijd nog tweemaal. Gert Jan van Heemst scoorde de 2-0 en Peter Priem de toen zo belangrijke 3-1. Roodenburg kreeg tot tweemaal een strafschop toegekend. Slechts één keer werd deze verzilverd. Zaterdag zullen' de Waddinxve- ners aantreden in Den Haag tegen VCS, een belangrijke en vooral lastige uitwedstrijd. B-jeugdtrai- ner Andre de Ket en coach Adrie v.d. Zijden gokken op een eind klassering bij de ’eerste drie’. Een punt bij een uitwedstrijd is dan een ’must’. Het B-3 elftal haalde uit bij Nieuwkoop B-2. Het won daar met 1-11. Jammer dat het hier een oefenwedstrijd betrof. Het was echter een goede aanzet voor het vervolg van de competitie. C-l verloor onnodig met 2-3 van Jodan Boys. Zaterdag kan het uit bij Olympia in Gouda proberen het weer goed te maken. Het C-2 elftal van Piet Coevert won ver rassend uit bij Perkouw C-l. Het werd daar 1-2. Opnieuw winst voor D-l. Ditmaal tegen Nieuwerkerk D-l (3-1). Ze staan ongeslagen op kop. Veel doelpunten vielen bij bij D-2. Te gen Haastrecht werd het 0-11. D-3 won van Sportlust met 13-0. D-4 won bij Ronda D-2 met 1-12. WADDINXVEEN - Vorige week donderdag hield de Waddinxveen se Schaak Vereniging WSV de derde ronde van de huishoudelij ke schaakcompetitie, waarbij weer enkele verrassingen waren te note ren. De partij H. Smitskamp tegen L. Willemen kende een sterke partij van de zwartspeler, die zonder al te veel moeite remise uit het vuur wist te slepen, voorwaar een knap pe prestatie tegen een speler als H. Smitskamp. J. Stam tegen H. van Wouden berg leverde de zwartspeler de punten op en deed hem in de top van de ranglijst belanden. H. van Woudenberg deed in het midden spel een ijzersterke pionzet, waar bij de witspeler zijn stelling in el kaar zag ploffen. J. Brobbel liet zich opnieuw van zijn sterke kant zien en liet met zwart J. van Oort achter zich. De wedstrijd van de avond was die tussen kampioenskandidaat B. Jansen en de oudste schaakdeel- nemer J. de Bock. De zwartspeler kwam zelfs een stuk voor, waar door B. Jansen alle zeilen moest bijzetten om remise uit het vuur te slepen, wat overigens een knap resultaat van J. de Bock kan wor den genoemd. Verder verwelkomde WVS twee nieuwe leden, namelijk L. v.d. Haven en J. v.d Haven, die echter beiden hun eerste wedstrijd verlo ren tegen respectievelijk J. Auad en D. van Offeren. Voorts haalde H.E. van Offeren weer de punten binnen tegen de auteur van dit stukje J. van Sari- dijk. De witspeler verliet nimmer zijn massale defensieve stelling, waarbij de zwartspeler zelfs in tijdnood kwam en moest opgeven. W. Hennink bleef overigens vast aan kop van de ranglijst door de gelijk W. v.d. Hoek te verslaan. dan ook een metamorfose ondergaan. hier bedreven wordt. De Ottevanger Tennishal in Moerkapelle - al sinds 1980 gele genheid gevend tot indoortennis en squash - voorziet in Moerka pelle duidelijk in een behoefte. Niet alleen wordt er gedurende het winterseizoen (van eind sep tember tot begin april) getennist en gesquasht, maar tevens wordt er vrijwel dagelijks competitie ge speeld van huisvrouwengroepen tot vutters. De regio-training van de KNTLB en het voorspelen van aankomen de talenten vinden er eveneens plaats en men kan behalve zelf lesnemen ook de diverse tennisbe nodigdheden in de hal aanschaf fen. De gezellige bar noodt na het spe len uit tot een rustig praatje met een verfrissende lafenis en voor diegenen, die het nog niet wisten is er een andere sportruimte ’in huis’ namelijk in de nok van het gebouw, waarin een speciaal ver trek is ingericht met twee poolta- fels (een soort vereenvoudig van het populaire snooker). Voor par tijen, die een koud buffet willen afwisselen met een spelletje tafel tennis of het al genoemde pool, is dit dé gelegenheid. De Ottevanger Tennishal in Moerkapelle heeft met al deze ex tra mogelijkheden een multifunc tionele plaats ingenomen, niet al leen in het dorpsgebeuren van Moerkapelle, maar ook voor de omliggende plaatsen. WADDINXVEEN - De spanning aan de top van de door de sjoel vereniging Waddinxveen gehou den onderlinge competitie is op dit moment te snijden nu Wim Valenkamp met een score van 1.419 punten de eerste plaats in de competitie behaalde. Tweede in de A-klasse werd Cees Kuypers met 1.407 punten, 3. Wim Slingerland jr. met 1.401, 4. Jan Kersbergen met 1.370, 5. Dick Dros met 1.329; 6. Teus Visser met 1.320; 7. Henk van Beek met 1.313; 8. G. Renesse met 1.312; 9. Tine Valenkamp met 1.307 en 10. T. van Leeuen met 1.295 punten. Door zijn vierde plaats heeft Jan Kersbergen zijn eerste plaats in het algemeen klassement van de A-klasse over moeten doen aan Wim Valenkamp (138.900 pun ten). De stand is verder: 2. Cees Kuypers 138.650, 3. Jan Kersber gen 137.650 punten, 4. Wim Slin- WADDINXVEEN - Be Fair verloor zaterdagmiddag in Lisser- broek met 2-1 van Kagia. De Waddinxveense zaterdagclub, die wordt getraind door de optimistische Cees Verbree, heeft tot nu toe uit drie wedstrijden één punt veroverd. Waddinxveen deelde in de Goudse afdeling de punten (1-1) met koploper Bergam bacht en nestelde zich in ae middenmoot. Middenmoter WSE verloor met 2-4 van Gouderak Trainer Cees Verbree (32) uit Boskoop, die dit seizoen voor het eerst als rasechte Be Fair-man de in de vierde klasse spelende hoofdmacht in het Warnaarplant- soen onder zijn hoede heeft, noemde het verlies van zaterdag - waardoor zijn club met één pun ten uit drie wedstrijden onderaan staat - onterecht. ‘Dat kan ik natuurlijk wel zo zijn, maar de eerlijkheid gebied te zeg gen dat wie scoort wint. Wij heb ben in de achter ons liggende wedstrijden wel voldoende kansen gehad, maar het punt is dat we ze nog niet weten te benutten. Voor de kenners is er overigens wel een duidelijk opgaande lijn waar te nemen. Ik denk dat we de komen de weken in staat zullen zijn de verwachtingen waar te maken en de plaats op de competitieladder in te nemen die past bij Be Fair4. Ook in de derde wedstrijd tagen Kagia heeft Be Fair dus niet de volle winst kunnen grijpen. Inte gendeel, het werd zelfs de tweede nederlaag in deze competitie. Was er in de eerdere wedstrijden nog geen sprake van goed voetbal (tegen TAVV en De Sleutels), dat kon dat nu niet gezegd worden van de wedstrijd in Lisserbroek. Had Be Fair in deze wedstrijd kunnen beschikken over een spe ler die de kansen weet te benut ten, dan was er ongetwijfeld een grote overwinning uit de bus ge komen. Want de Waddinxveners wisten zich reeds in de eerste minuten een aantal niet te missen kansen te scheppen, die een beter lot hadden verdiend en de bezoekers reeds aan een voorsprong hadden kunnen helpen. Zo waren er kansen voor Pieter van Herk en Arjan Groenendijk om de score open te breken. Na twintig minuten moest Otto Kempkes geblesseerd het veld verlaten en werd vervangen door Henk Jan Verzijl. Hoewel Be Fair zich nog enkele kansen wist te creëren, bleef de stand tot de rust dubbelblank. Na de hervatting kregen de Waddinx veners onder andere via Koen Meijer opnieuw enkele dotten van kansen, maar ze wisten weer niet te scoren. De gastheren deden dit na 11 mi nuten wel en kwamen daardoor op een niet geheel verdiende voor sprong. Ongeveer vijf minuten la ter wist Be Fair, middels Henk Jan Verzijl, de stand gelijk te trekken. Wie nu had verwacht dat Be Fair zou doordrukken kwam bedrogen MOERKAPELLE - Behalve aan de ene zijkant, die een snelle t voorbijganger niet eens opmerkt, is er aan de buitenzijde van de Adriaan War- Ottevanger Tennishal in Moerkapelle niet veel veranderd, maar binnen gaan de harten van de echte tennisfanaten beslist sneller van Be Fair kwam er dering meer in de stam Wanneer Be Fair komende zater dag met dezelfde werklust het veld ingaat en iets meer geluk heeft bij de afwerking van de kan sen, dan kan tegen het bezoeken de Valken ’68 uit Valkenburg de volle winst worden behaald. Waddinxveen-voetbal is er in ge slaagd om koploper Bergambacht een punt te ontfutselen. In een wedstrijd met twee gezichten werd na een 1-0 voorsprong een 1-1 puntendeling bereikt. Doordat mede-koploper Groeneweg wel de volle winst pakte moet Bergam bacht nu genoegen nemen met een tweede plek in de competitie. De eerste helft gaf een duidelijk beter Bergambacht te zien, maar hoewel de Waddinxveense defen sie, met voorstopper Raymond Bey weer in de gelederen, wankel de, wist doelman Wilco Vermeij zijn doel schoon te houden. De geelzwarten mochten dan ook be paald niet klagen dat de stand na drie kwartier nog steeds 0-0 was. Na de thee was het wedstrijd- beeld volledig anders. Mede door dat vrije verdediger Rob Flier zich meer en meer met de aanval ging bemoeien, kreeg Waddinx veen diverse uitgespeelde kansen, onder meer door het sterke com petitiedebuut van Mark van Vliet, die een uitstekende indruk maak te. Het duurde tot de 19e minuut voordat er uiteindelijk werd ge scoord. Gerard Moliei verschalkte de Bergambacht-goalie met een slim boogballetje (1-0). Vijf minu ten later haalde John Schijff uit met links, maar zijn schot werd op het laatste moment van de doellijn gewerkt. Na bijna een half uur spelen in de tweede helft kwam Bergambacht weer op gelijke hoogte. Uit een vrije trap werd de bal doorgekopt naar Bert Boere die met het hoofd de gelijkmaer liet aanteke nen. In het resterende kwartier dron gen beide ploegen niet echt meer aan, zodat 1-1 de eindstand bleef. Nu aan het blessureleed een voor zichtig einde lijkt te komen ziet het er naar uit dat de Sniep-bewo- ners binnenkort eindelijk eens op volle sterkte kunnen aantreden. Wellicht aanstaande zondag al in de uitwedstrijd tegen RVC in Reeuwijk-Dorp, die begint om 14.30 uur. prijs was voor het team Rhoon. Het troosttour- nooi werd gewonnen door het team Tom uit Hoek van Holland. Zondag waren spelers van jeu de boulesvereniging Waddinxveen weer succesvol, ditmaal tijdens een tournooi bij ABA in Rijswijk. Jan Kooistra en Roy Hulskamp behaalden een tweede plaats in de A-poule. In het troosttournooi van de A- poule werden Hans Cammeraat en de vader van Roy, Ton Huls kamp tweede. In de D-poule behaalden Anja Lebbing en Francisca Laning een vierde plaats. Om het succes van *i:_ iT-.i.i behaalden Jopie Hulskamp en Rob van Dijken in de D-poule een tweede plaats. Liefst 14 jeugdteams heeft Flyers ingeschreven voor het nieuwe sei zoen. Daarbij komt de ondersteu ning door de Leiderdorpse aanne mer Noordlander Bouw BV na drukkelijk om de hoek kijken. Dankzij deze sponsoring van de Flyers-jeugd kunnen binnenkort een tiental spelers naar een cursus om hun trainers-vaardigheden bij te schaven en uit te breiden. Versterking van het kader is Fly ers zeer welkom, want met name bij de jeugd groeit de basketbal club voortvarend. Haalde Flyers in mei haar 200ste lid binnen, nu is het ledentotaal al op weg naar 220 en dat ondanks de zomerstop. Dat het lekker gaat met Flyers en in het bijzonder met haar jeugd werd afgelopen weekeinde bewe zen. De adspiranten-teams kwa men allemaal in actie en lieten heel leuk basketbal zien. Helaas was de tegenstander veelal een maatje te groot, gewoon om dat die spelers meestal met een jaartje langer op basketbal bleken te zitten. G< meisjes- als WADDINXVEEN - Het kampi- oensweekeinde van jeu de boules vereniging Waddinxveen (Al- berdingk Thijmlaan), waar vorige week dinsdag de najaarscompeti- tie startte, is gewonnen door Bet sy Lanting. Zij bleek over al de drie onderde len als sterkste uit de bus te ko men. Vrijdagavond won ze met haar partners op het onderdeel triplette en zaterdagmiddag werd ze tweede bij de doublettes. De totaal uitslag van de wedstrij den, die onder goede weersomtan- digheden werden gespeeld, is als volgt: Vrijdagavond: Triplette: 1. Piet v.d. Made, Betsy Lanting en Jan Kooistra, 2. Corrie ’t Hart, Peter Kortekaas en Henry van Wageningen, 3. Ben Sas, Ton en Jopie Hulskamp. Zaterdag: Dou blette: 1. Dino Giancaspero en Roy Hulskamp, 2. Piet v.d. Made en Betsy Lanting, 3. Annie en Adriaan Warmelink. Zondag: Tê te a Tête: 1. Jan Kooistra, 2. Toos Tabben, 3. Frits Tabben. Totaal- uitslag: 1. Betsy Lanting, 2. Piet v.d. Made, 3. /.2.1 melink. De jeugd speelde alleen doublette kloppen. Het interieur van de hal voor tennmis en squash heeft WADDINXVEEN - Zondagmid dag 26 september om vier uur houdt het Leger des Heils in Het Nieuwe Trefpunt aan de Stations straat in Waddinxveen weer haar maandelijkse samenkomst. Voor deze samenkomst, waar het muziekkorps, de zangbrigade en de gitaargroep uit Gouda hun me dewerking aan verlenen, wordt ie dereen van harte uitgenodigd. Natuurlijk zijn ook de kinderen weer van harte welkom, want ter wijl de volwassenen luisteren naar het Bijbelwoord, dat gesproken zal worden door kapitein W.W. Koskamp, is er voor de kinderen een fijne kindernevendienst. WADDINXVEEN - De Cl jeugd van Waddinxveen-voetbal heeft de leeftijdgenootjes van WSE een gevoelig lesje voetbal gegeven. In de uitwedstrijd werd het na een 1-2 ruststand maar liefst 1-8 voor Waddinxveen. Het oudste jeugdelftal van Wad dinxveen, Al, begint na een moei zame competitiestart een beetje warm te draaien. Hoewel het alle maal nog niet ideaal gaat, werd -> Olympia dankzij onder meer twee •i’ 1 2. Cor doelpunten van Sander van der Hoek met 5-3 verslagen. BI bleek een maatje te klein voor Haastrecht, dat in een leuke wed strijd met 5-1 won. Dl verloor met 5-6 van NSV Dl. Hoewel D2 een goede partij speelde, werd toch vrij kansloos met 10-0 van WADDINXVEEN - Hadden bij Flyers-basketbal enkele jeugd teams afgelopen week al hun competitiedebuut, komend week einde brandt het nieuwe seizoen echt los voor de Waddinxveen se basketballers. In het weekeinde komen beide se niorenselecties van Flyers in actie. Heren 1 bijt het spits af. Vrijdag om 20.45 uur ontvangen ze Rot- terdam-Zuid. Een lastige oppo nent, want het was onder andere de Rotterdamse ploeg, die Flyers op de weg naar promotie voor de voeten liep. Verwacht mag dan ook worden dat Flyers zich zal willen revan cheren voor de vervelende uit-ne- derlaag van vorig jaar. Wat dat betreft stemt een sterk gespeeld oefentoumooi van de heren hoop vol. Dames 1 moet helaas voor het vaste publiek in de sporthal De Duikelaar voor de eerste wed strijd naar Schiedam waar Juven tus wacht. Vorig jaar was Flyers deze ploeg tweemaal te sterk af, maar de Waddinxveensen moeten gewaarschuwd zijn. Immers, niet alleen betekent een nieuw seizoen nieuwe kansen, Ju ventus heeft ook een echt thuis voordeel door het spelen in een slechte zaal. Door de niet soepel verlopen oefencampagne van de voorbije weken zal Flyers overi- WADDINXVEEN - Zaterdag is in het Gouwebad ’de Sniep’ de eerste Speedo-zwemwedstrijd voor de jeugd van start gegaan. Voor De Gouwe zwommen er weer een aantal zwemmers mee. Robin van Liende en Viktor Ter- laky beten de spits af met de 100 meter rugslag in respectievelijk 1.16.2 en 1.26.6. Ook zwommen zij de 400 meter vrijeslag in 5.20.0 en 5.57.6. Daarna kwam Joanna Facey. Zij zwom de 100 mter schoolslag in een tijd van 1.59.5, maar werd he laas gediskwalificeerd wegens ver keerd aantikken. Joanna zwom ook nog de 400 meter vrijeslag in 7.57.5, wat een mooie tijd is voor de eerste keer. Kim Middendorp zwom op de 100 meter vrijeslag 1.21.2. Te vens zwom zij de 100 meter vlin derslag in 1.41.6 waarmee zij een goede derde plaats mee bereikte. Patrick van Keulen en Sander van Lienden namen beiden de 100 meter vrije slag voor hun reke ning met de tijden 1.21.6 en 1.37.5. Patrick zwom ook nog even de 100 meter vlinderslag in 2.00.8, wat helaas een beetje bo ven zijn tijd was. Arijanne v.d. Valk zwom een mooie tijd op 100 meter rugslag bij de meisjes onder de 10 jaar. Haar tijd was 1.53.0. Bij de jongens onder de 10 jaar werd De Gouwe vertegenwoor digd door drie zwemmers. Dit wa ren Roy Zirkzee, Geert v.d. Lin de en Mike Facey. Van deze drie kanjers was Mike de snelste in 1.46.3, daarna kwam Geert in de tijd van 1.51.5 en Roy had een tijd van 1.54.5, wat een prima tijd voor hem is, want deze tijd stond op een tijd van 1.57.2. voetbalvereniging floreant Dros 134.750. Uitslag klasse B: 1. Vera van Beek 1292; 2. Dirk Jan van Dru- nen 1262; 3. Peter van Leeuwen 1262; 4. M. Renesse 1246; 5. Kees Slingerland 1244. Stand klasse B: 1. Vera van Beek 126.200, 2. M. Renesse 124.400; 3. Bas Koppenaal 125.000, 4. Frans Botger 121.400 en 5. Ge rard Vos 121.350. Uitslag klasse C: 1. Frans Bouw meester 1234, 2. Erwin Pleus 1179, 3. Cor van Herk 1157, 4. Caroline van Drunen 1153 en 5. Cor Kersbergen 1145. Stand klas- sc Ci - - - - van Gils 115.350, 3. Cor Kersber gen 114.700, 4. Cor van Herk 114.650, 5. Sjaan Faay 112.300. Klasse D: 1. Kees Krijgsman 1065, 2. Hans Kuypers 1049, 3. Peter Botger 1047, 4. Jeanette Kersbergen 1026 en 5. Marius Kersbergen 1016. Stand klasse D: WSE D2 vTriorw’ L Kees Knjgman 106.500, 2. begint steeds beter te voetbal- Hans Kuypers 104.900, 3. Jeanet- jen ditmaal werd Unio met 4-1 a 1Z a a a ar* a -1 I A Kil A Da aa verslagen. Fl, dat nog zonder puntverlies was, moest in Donk zijn meerdere erkennen en verloor met 0-4. F2 blijft punten verza melen. Nadat de pupillen een 3-0 voor sprong hadden genomen sloeg de vermoeidheid toe, waardoor Stol wijk F2 terug kon komen tot 3-3. In een wedstrijd met een groot krachtsverschil werden de meisjes junioren met 9-3 verslagen door Zwammerdam. WADDINXVEEN - De badmincompetitie is het afgelopen weekeinde weer begonnen. Het Waddinxveense Florida neemt in het nieuwe seizoen met 10 teams deel, die nog niet allemaal de familie Hulskamp af te maken speelden. Florida 1, uitkomend in de 2e klasse van de landelijke comepti- tie, speelde uit tegen Velsen 1. Rob Sikking en Dick van Teijlin- gen begonnen met verlies in hun enkelspelen, maar Liesbeth van Bergeijk en Mirande van der Zij den trokken de stand weer gelijk. Ook de dubbels gingen gelijk op. Verlies HD, winst DD en verlies en winst (Rob en Mirande) in het GD brachten de eindstand op 4-4. Een goede afspiegeling van de krachtsverhoudingen. Thuis speelde Florida 3 (3e klasse district Zuid-Holland) tegen Aar- landerveen 1 en dat leverde een goede 6-2 overwinning op. Vooral Chris Voerman en de twee reser ves, Herma van der Heiden en Joke de Jong deden het goed. Florida 4 (4e klasse) verloor in De Sniep met 2-6 van Delft 12, een club evengroot als Florida, maar met tweemaal zoveel teams. Ook hier de winstpunten vooral via een invaller, Jolande Bosman (team 7), die enkelspel en GD met Dick Schaap won. Florida 5 (4e klasse) kwam in de langdurige wedstrijd tegen het Haagse VSB Drop Shot 8 niet verder dan 4-4. In dit 40-plus team won de 19-jarige invaller Pascal Wolf (team 7) z’n enkel spel, de GD met Nel Horsman (ook winst in haar DE) en de HD met Arie Pieter van Nes, die na een jaar weer kon spelen (schou der). De andere ’good olds’ Nel Bouwman en Pieter Vermeulen kwamen nog niet tot scoren. Overtuigend was de winst van Florida 7 op Delft 15. De twee jongste spelers waren uitgeleend WADDINXVEEN - Het B-l elf tal van Be Fair-voetbal, uitko mend in de landelijke jeugdcom- petitie voor 14-16-jarigen is na een tweetal competitiewedstrijden nog ongeslagen. De eerste wedstrijd werd van Westlandia uit Naaldwijk met 3-2 gewonnen en afgelopen zaterdag wonnen zij van het Leidse Roodenburg met 5-1. In een te harde wedstrijd, veel overtredingen, een rode kaart en Een beeld van de aan de gang zijnde verbouwing van de Otte- enige gele kaarten, vooral voojr de vanger Tennishal in Moerkapelle. (Foto: Ottevanger Tennis hal). Door het verplaatsen van een zij wand werd de baanruimte voor baan 2 en 3 met maar liefst 2,5 meter uitgebreid en dat betekent voor de vele tennissers die deze banen bevolken, dat zij letterlijk en figuurlijk veel meer armslag hebben om hun favoriete sport te beoefenen. Waar vroeger bruine veloursgor dijnen de gemetselde wanden aan het oog moesten ontrekken en te vens dienst deden om een wat on zachte aanraking met de muren te voorkomen, zijn nu rondom frisse, groene wanddoeken aangebracht. Deze strakgetrokken halfhoge stoffen wanden geven ook optisch een effect van meer ruimte. De Zaterdag tennisvloer zelf is op alle drie de banen geheel vernieuwd. Hiervoor werd hetzelfde materiaal - Bolidt j- gebruikt als voorheen, alleen dinxveen op de banen aan'de Al- werd nu volgens een nieuwe pro- berdingk Thijmlaan gespeeld. Di- cedure gewerkt die het oppervlak Ook de afscheiding tussen baan 1 en 2 werd passender gemaakt en strak gespannen, terwijl er nog een net zal worden aangebracht is was voor Betsy Lanting aan de lange zijde tussen baan 2 Kooistra van jeu de boules- en 3 om de overlast van overrol- „ol„o Een lende ballen te vermijden, goede prestatie bij zo’n sterk De toegang aan de achterzijde heeft eveneens een ander aanzien gekregen. Vrolijk gekleurde, springende ballen verlevendigen de wanden van de gang naar de hal, waar aan het eind van fraai glanzende aktietekening ondub belzinnig aangeeft welke sport B.G.C

Weekblad voor Waddinxveen | 1993 | | pagina 31