Mieke’s Lancaster schoonheidssalon Verlies Be Fair-heren na een goede start Fietsvlaggetjes veroveren Waddinxveen In Waddinxveen groeit twijfel over Bentwoud Actie Boonstoppel-stations met het Gouwebad ’de Sniep’ CDA, PCWen VVD veranderen van mening Onderlinge Excelsior Echtparen- tournooi bij Be Fair-tennis Koffieochtend voor ouderen Be Fair BI is aspirant- koploper i i Overleg met Brugwegcomité Weekprogramma De Paddestoel I i Volksschilder kunst AF-centrum de moeite waard o Dames Winst Tweede team r ■w 1X •t ÖfaXf I Pagina 13 Weekblad voor Waddinxveen Woensdag 6 oktober 1993 Rechts Mieke Verboom-Ververs met in haar schoonheidssalon aan de Juliana van Stolberg- gevorderden vanaf dames wonnen met 3-0 van het Alphense Ridderveld. een in Waddinxveen het nut en de noodzaak van dergelijke vlagge tjes wel ziet. Stichting LEZEN. Keizersgracht 391 1016 EJ Amsterdam In samenwerking met het Gouwe- bad ‘de Sniep* in Waddinxveen zijn de vier Shell-zelftankstations van Arbo Waddinxveen BV een actie gestart, waarbij elke klant bij afname van een hoeveelheid brandstof een gratis toegangskaart krijgt voor het subtropisch zwem bad. Deze actie loopt tot en met vrijdag 31 december van dit jaar. plaatsgevonden. dezelfde vergadering zal ook ken en Verkeer heeft CDA-raads- lid Wil Waterreus-de Vries de Waddinxveense verkeerswethou der Joop Neele (PCW) gevraagd te bezien in hoeverre het gemeen tebestuur het gebruik van deze fietsvlaggetjes zou kunnen bevor deren. Sjanet van Tol en Sylvia de Vries zijn vanuit het tweede damesteam naar het eerste damesteam over gestapt. Mieneke Verwoerd is vanuit de jeugd naar dames 1 ge komen. Het volgende zestal stond bij het eerste fluitsignaal tegen Ridder veld in het veld: Cora Bos, Mar cella Bos, Wilma de Jong, Sjanet van Tol, Anneke Verwoerd en An toinette Wijker. Be Fair hield de Alphense dames met een harde serve gemakkelijk onder druk. Mede door de harde diepe serve van Anneke Verwoerd liep Be Fair uit tot 9-1. Ridder veld kwam niet éénmaal aan aan vallen toe (15-2). De tweede set liep het minder soepel aan de kant van Waddinx veen. Ridderveld nam zelfs een voorsprong van 9-3. Door goed aanvalsspel van Marcella Bos kwam Be Fair weer terug in de wedstrijd. De servicedruk nam weer toe en Be Fair haalde ook deze set binnen (15-12). De derde set liep in hetzelfde pat- room als de eerste set. De serve leverde veel problemen op voor Ridderveld (15-1). WADDINXVEEN - Zondagmor gen 17 oktober wordt in ghet An ne frank-centrum 8Jan van Bij- nenpad( weer een koffieochtend voor alle 50-plussers in Waddinx veen gehouden. Van elf tot één uur is er onder het genot van een kopje koffie of thee gelegenheid samen te praten en een spelletje te doen voor wie daat zin in heeft. De volgende koffieochtenden zijn op 31 oktober, 14 november, 28 november, 12 december en 25 de cember. eindigde in 15-7 voor Tonegido, die zo met 3-1 won. De tweede wedstrijd van Be Fair 1 is zaterdagmiddag 9 oktober thuis om vier uur. Dan wordt de strijd aangeboden met Svcoikos 2. Zaterdag 2 oktober was Ridder veld 1 uit Alphen aan den Rijn de tegenstandster van de dames van Be Fair. Het eerste damesteam heeft enige veranderingen onder gaan. Enkele speelsters zijn naar een andere vereniging gegaan of gestopt. WADDINXVEEN - In de raads commissie voor openbare werken en verkeer zal wethouder J. Neele (PCW) woensdagavond 6 oktober om half acht verslag doen van het met het Brugwegcomité gevoerde overleg over het opknappen van de Brugweg binnen de bebouwde kom. De gemeente was de eerdere toezeggingen vergeten dat hiero ver met de omwonenden gespro ken zal worden, maar maandag 13 september heeft dit overleg als nog In i informatie worden gegeven over de aanleg en de situering van een brug die er zal komen tussen de Piasweg en het Nicolaaserf. Voor dat doel heeft de gemeentelijke dinst Openbare Werken en Be drijven een schets gemaakt. In de verkeerswereld wordt daar overigens verschillend tegen aan gekeken. Daar wordt gevonden dat van fietsen geen kermisattrac ties gemaakt moet worden. Ou ders en scholen zouden moeten werken aan beter verkeersgedrag. Bovendien bevorderen fietsvlagge tjes ten onrechte een gevoel van veiligheid, hoewel het bezig zijn - Handwerkclub van 19.30-22.00 uur, leden 5,-, niet-leden 6,-, materiaal en één kopje koffie in begrepen. WADDINXVEEN - Er waren za terdag veel afgelastingen voor de jeugdelftallen van Be Fair-voet- bal. A-l en A-2 konden alleen nog trainen op het kunstgrasveld. Be Fair A-3 verloor bij Soccer Boys in een spannende wedstrijd met 6-4. De herstellende Cees Sol scoorde 2x. Ook Arjan Bot mid dels een prachtige omhaal en Johnny Burger scoorden. Voor een zeer goed gevulde tribu ne speelde het B-l elftal tegen Laakkwartier, beiden nog ongesla gen, een uitstekende en vooral spannende wedstrijd. Binnen het kwartier stond Be Fair verrassend voor met 2-0 door goals van Jelle van Herpen, maar de sterke Haagse jeugd gaf zich niet zo maar gewonnen en kwam tot 2-1 terug. Toch was Be Fair sterker. Vooral op lange en hoge ballen had de te genstander geen vat. Even voor rust werd een strafworp toege kend aan Be Fair. Gert Jan van Heemst scoorde beheerst vanaf de elf meter, zodat met een veilige 3-1 kon worden gerust. Vlak na de rust werd duidelijk dat Laakkwartier niet voor niets de voorgaande wedstrijden had Boonstoppel jr. is er sprake van een uniek samenwerkingsverband tussen vier zelftankstations in Waddinxveen (Juliana van Stol- berglaan en Henegouwerweg) en in Boskoop (Alphenseweg en Zij de). Als extra service aan de klanten worden met ingang van deze maand Local Service Cards uitge geven, zodat de pasjehouders voor hun brandstoffen de keus hebben uit vier lokaties in twee gemeen ten. niet stil te zitten of te poseren. De visagiste maakt het gezicht vervolgens op het beeldscherm op. Stap voor stap, van de ideale foundation en poeder, via oog- schaduwkleuren, eyeliner en mas cara tot blusher, lipstick en lip- potlood. met fietsvlaggetjes juist het besef van een veiliger verkeer zou kun nen laten toenemen. Hoe het ook zij, het straatbeeld wordt steeds meer opgefleurd door de fietsvlaggetjes die het ge motoriseerde verkeer al van verre duidelijk maakt dat daar een meisje of jongen bezig is haar of zijn veilige weg in het Waddinx veense verkeer te zoeken. En als een eenvoudig fietsvlaggetje daar bij kan helpen kan daar toch niets tegen zijn. Het eerste damteam van Excelsi or is de clubcompetitie van de Dambond Midden-Holland goed gestart door de eerste thuiswed strijd tegen DID 2 (Zoetermeer) te winnen. Deze overigens be nauwde winst (9-7) kwam tot stand door drie winstpartijen van Tijmen den Ouden sr., Piet Swart en van Teun van der Krol. Aan de Waddinxveense zijde moesten twee nederlagen worden geïncasseerd (Fred Zaadhof en Adriaan Blom). Remises werden behaald door Raymond van Es, Vincent van Es en Lucien Claes- sen. per in deze landelijke jeugdcom- petitie en heeft Be Fair opnieuw een ongekend succes met een B-l elftal. B-2, onder leiding van Ed den Drijver en Jos Rutten, speelde 3-3 tegen RVC B-l. Jan Willem Rus- scher scoorde al na 20 seconden de openingstreffer, maar toen was RVC aan de beurt. Het werd 1-2 totdat opnieuw Jan Willem de ge lijkmaker scoorde. Bij 2-3 kon El- win Kortekaas de definitieve ge- lijkmaer scoren. C-l haalde ten koste van Spirit C-l uit. Na twee kleine en onver diende nederlagen werd het nu een 7-1 overwinning. Uit 4 wed strijden zijn 4 punten behaald. Nog niets is er verloren. C-2 won bij WSE C-2 met 3-5. Alle doelpunten werden gescoord door Martijn Russcher. Lodewijk Coevert hield de schade bij drie goals beperkt. De eerste neder laag was er voor Be Fair D-l. Met 2-3 werd van Sportlust verloren. Beide doelpunten kwamen van Taoufik Saouny. bij de pupillen werd ook veel af gelast. E-3 ging met de bus naar Donk. In Gouda aangekomen werd Donk met 3-7 verslagen. t Tijdens de Luifelbaandag besloot speelgoedwinkelier Wim de Bas alvast fietsvlaggetjes tegen gere duceerde prijs aan de man te brengen. Het lijkt er op dat ieder- WADDINXVEEN/BOSKOOP - Het Waddinxveense automobiel bedrijf Arbo Waddinxveen BV (Noordkade) heeft naast het Shell-pompstation aan de Hene gouwerweg in Waddinxveen ook het Shell-zelftankstation aan de Alphenseweg in Boskoop van Bos koper Kees van Teylingen overge nomen. De onderneming beschikt inmid dels over vier stations in twee ge meenten. Op het bedrijvenpark Coenecoop is de vijfde tankloka- tie (Autopoint Waddinxveen) in aanbouw. WADDINXVEEN - Ook in het Waddinxveense verkeersbeeld worden ze steeds vaker gesigna leerd. Kinderen die achter hun fiets een lange standaard met een fleurig vlaggetje hebben zitten. Zij en hun ouders willen hiermee de zichtbaarheid en de opvallend heid van hun kinderen in het drukke en gevaarlijke verkeer ver groten. In een vergadering van de raads commissie voor Openbare Wer- Tijdens de demonstratie kan men zelf aangeven dat een kleur feller aangezet moet worden ofjuist wat minder. De computer maakt elke verandering, elk resutaat, razend snel zichtbaar. Na afloop wordt het make-advies professioneel aangebracht zodat men het resultaat direct kan aan schouwen. Tevens ontvangt men een persoonlijk beauty-paspoort, waarin precies de kleuren staan vermeld die zijn gebruikt. De hele procedure neemt zo’n 15 minuten in beslag en kost slechts tien gulden. Dit bedrag krijgt men terug als men besluit Le Fu- tur make-upprodukten van Lan caster te kopen. gewonnen en zette de Be Fair ver dediging geregeld aan het werk. Die verdediging kwam onder zwa re druk te staan, waar men niet tegen bestand was. Binnen 20 mi nuten kon men terugkomen tot 3- 3. Eindelijk kon Be Fair uit de houdgreep komen middels de hardwerkende Imad Saouny, die binnen het strafschopgebied werd aangepakt. De verdiende straf schop werd door uitblinkende Stefan van Dijk, de krachtpatser in de verdediging, benut en de 4- 3 was een feit. Vijf minuten in de extra tijd brachten niet de gelijkmaker voor de Haagse jeugd, want het was opnieuw Jelle van Herpen die de bevrijdende goal scoorde. Be Fair won met 5-3. Zaterdag zullen zij de afgelaste wedstrijd bij VUC, ook in Den Haag, gaan inhalen. Bij winst zijn zij officieel koplo- WADDINXVEEN - De Waddinnxveense politiek is behoorlijk gaan twijfelen over de noodzaak van een Bentwoud van 2.100 hectare tussen Waddinxveen en Zoetermeer. In het provinciaal bestuur van Zuid-Holland is al een meerderheid te vinden, die slechts groen licht willen geven voor een veel kleiner bos van 1.000 vierkante meter. Een groot Bentwoud, zoals de rijksoverheid dat in de komende 25 jaar wil gaan aanleggen op schoon, wijds en eeuwenoud ak kerbouwgebied, lijken in Wad dinxveen alleen de fractie van PvdA en D66 nog te steunen. CDA, PCW en VVD hebben al ruiterlijk toegegeven op dit mo ment veel minder te zien in een- compleet Bentwoud, waar de Rot terdammer echt niet naar toe zal fietsen om er zijn vertier te vin den. Hierbij laat men de kosten van een dergelijk oerbos, waaraan ook de omliggende gemeenten financi eel zullen moeten bijdragen en de toenemende verkeersdruk in en rond de bebouwde kommen van de Bentwoud-gemeenten, voorlo pig maar buiten beschouwing. Zeker is in ieder geval dat er met het Bentwoud een einde komt aan het uitgestrekte karakter van de ’achtertuin’ van Waddinxveen. Officieel huldigt het Waddinx veense gemeentebestuur nog het standpunt dat de planmnen voor een groot Bentwoud welwillend worden bekeken, maar daar zal gauw een einde -aan komen. De lobby van de akkerbouwers, die indrukwekkende rondgangen in hun gebied hebben verzorgd, blijkt zijn uitwerking niet te mis sen. Het andere denken over het Bentwoud bleek al tijdens de laat ste gemeenteraadsvergadering, die volgde op een bewogen verga dering van de raadscommissie voor de ruimtelijke ordening, wo ningbouw en bedrijfsterreinen. Bij monde van PvdA-raadslid drs. Martin Kraaijestein vroegen de sociaal-democraten in de laatste gemeenteraadsvergadering naar de huidige stand van zaken. Aan vankelijk hadden ze een interpel latie willen houden over de ’on duidelijkheid van het standpunt van het gemeentebestuur over het Bentwoud*, maar daarvan zagen ze later af. Namens het college van B. en W. zei burgemeester C.M. van der Linden namelijk aan deze inter pellatie geen behoefte te hebben omdat het standpunt van het col lege ten aanzien van het Bent woud ongewijzigd en duidelijk is. ‘Het college handelt nog steeds in overeenstemming met het raads besluit inzake het Bentwoud van 27 januari 1993', aldus Waddinx- De heren-volleyballers van CVB Bank Be Fair 1 zijn het seizoen met verlies begonnen. De mannen van Tonegido-Voorburg 2 bleken donderdag 30 september te sterk. Zij gingen met een 3-1 winst naar huis. Het team uit Voorburg is vorig jaar gepromoveerd vanuit de eer ste klasse naar de promotieklasse. Niet al te moeilijk dus, zou je zeggen. Maar het team is ver sterkt met een aantal divisiespe- lers uit het eerste van Tanegido. Die spelers brachten veel routine in de thuisploeg. Desondanks gingen de Waddinx- veners erg goed van start. Met een goede service werd de tegen stander constant onder druk ge houden en door een verzorgde aanvalsopzet werd de set door Be Fair gewonnen met 9-15. Zoals zo vaak bij volleybal zakte de concentratie na een gewonnen set in. Tonegido maakte daar ge bruik van en liep uit naar 12-4. Toen vond de bezoekende ploeg het wel genoeg en scoorde er tien punten bij, zodat het 12-14 werd. Helaas werden er toen wat indivi duele fouten gemaakt waardoor Tonegido er alsnog met de set vandoor ging: 16-14. Op dat mo ment was Be Fair van slag af, on danks de getoonde veerkracht. Die veerkracht was in de laatste sets helemaal verdwenen. Door slechte passes en veel foute ser vices kon geen vuist meer worden gemaakt. De derde set ging verlo ren met 15-4. Be Fair-coach Swets bracht toen extra blokkracht in de ploeg, maar dat mocht niet baten. Tone gido had een sterke buitenaanval, terwijl Be Fair zelf weinig scoor de, mede door de goede verdedi ging van Tonegido. De vierde set WADDINXVEEN - De volleyballers van Be Fair zijn de com petitie gestart met 3-1 verlies tegen Tonegido-Voorburg 2. De worden samengesteld om het hoogste resultaat in individuele huidverzorging te bereiken. De Lancaster schoonheidssalon van parfumerie ’Mieke’ zal met een open dag op donderdag 11 no vember van 10.00-20.00 uur fees telijk worden geopend. Wie tij dens de open dag een eerste af spraak maakt voor een Lancaster schoonheidsbehandeling in de maanden november of december ontvangt ter gelegenheid van de officiële opening een leuke Lan caster attentie. De eerste uitwedstrijd van het tweede team tegen Kijk Uit (Zeg veld) werd door de gastheren ge wonnen met 10-6. De enige volle winst van het Waddinxveense team werd geboekt door Teun Twigt. Voor de vier puntendelingen wa ren Ruud van Dijk, Dirk Heeren I, Cor Stolker en Dirk Heeren II verantwoordelijk. De medewerkers van het Waddinxveense automobielbedrijf Boonstoppel in het Gouwebad 'de Sniep'. Arbo Waddinxveen BV heeft voor de vier eigen Shell-zelftankstations in Waddinxveen en Boskoop een actie met gratis toegangskaarten opgezet in samenwerking met het sub-tropisch zwembad. (Foto: Boonstoppel Waddinxveen BV). veens eerste burger. Wel heeft het college besloten naar aanlei ding van de vergadering van de commissie voor de ruimtelijke or dening een extra commissieverga dering te zullen inlassen om dui delijkheid te krijgen omtrent het laan naast haar zittend Annemieke Speelmans en staand Annemiek Hoogendoorn. (Foto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - In de vijfde ronde van Excelsiors onderlinge damcompetitie verrichtte Dirk Heeren I een goede prestatie door Dick Dibbets op een gelijkspel te houden. Mourits v.d. Bosch en Daniël Westmaas klopten respectievelijk Dinie Buitenhuis en Dick Bergh out. Dirk Heeren II klopte Bertus van Eijk en Piet van Es presteer de verdienstelijk door de ervaren Kees Blonk te verslaan. Cor Stolker raakte iets verder achter op doordat Jan de Heer de onderlinge strijd in zijn voordeel wist te beslissen. De tweede remi se van deze avond werd opgete kend door Gerrit van der Zijden en Tijmen den Ouden jr. WADDINXVEEN - Zoals ge bruikelijk is de laatste activiteit van het Be Fair-tennis seizoen het echtparen-tournooi. Het gaat dan niet zozeer om het winnen alswel om een dag gezellig samen te spe len. Soms zien zelfs echtparen el kaar die het gehele seizoen nog geen contact met elkaar hadden. Bijna 40 paren namen op zaterdag 2 oktober deel aan het tournooi. Per paar kon vijf keer gedurende de dag gespeeld worden, steeds voor een half uur. De tussenlig gende tijden werden overbrugd met drankjes en hapjes, vreemd genoeg op het buitenterras. Het uiterst natte seizoen heeft Be Fair eigenlijk nauwelijks proble men opgeleverd. Nooit is voor een wedstrijd een waterzuiger ge bruikt en er hebben geen ver schuivingen naar uitstel dagen plaats gevonden. Wel moest onlangs de ladiesday een week verschoven worden. De laatste speeldag bracht wederom uitstekend verder. Aan het eind van zo’n dag moeten natuurlijk enige paren met prijzen geprezen worden, zoals bijvoor beeld het paar met de meeste ge wonnen games, alsook het paar met het hoogste aantal verloren games. Dit karwei werd tegen 5 uur op geknapt door Ben de Groot, lid van de technische commissie. Winnaar van de dag werd het be kende paar Annemarie en Jan Kuyper. De voorzitter van de technische commissie, John Welleman, die het de hele dag druk had met de zaken in - en de spelers op - goede banen te leiden, stond aan het eind van de middag als kok, sa men met Piet van Peet en de voorzitter van de huishoudelijke commissie Piet Wilschut, grote pannen vers uit Zierikzee gehaal de overheerlijke mosselen voor consumptie gereed te maken. De dag eindigde dan ook met een bij zonder geslaagd mosselfestijn. Wederom is bij Be Fair aan de Sniepweg een tennisseizoen ten einde. De banen in het tennispark De Buitenhof blijven nog open zo lang het weer het toelaat, maar eind oktober, zal er toch echt een eind gekomen zijn aan het uitste kende seizoen 1993. Er wacht daarna nog het grote slotfeest. Het Boskoopse tankstation werd bijna 30 jaar geleden, op 9 mei 1964, geopend, gelijktijdig met de ingebruikname van de provin ciale weg Boskoop-Alphen aan den Rijn. De eerste exploitanten, Frank Kok en Kees van Teylin gen, gaven het station de naam Shell Station Boskoop. Dit kwam in de plaats van een benzinepomp die stond in Den Ham bij het vroegere café Tasma, waar later de heer Hoogduijn een rijwiel- en bromfietszaak had. de ze pomp was eigendom van de fir ma Kok en werd door Hoogduijn bediend. Vanaf 1 januari 1989 werd het station aan de Alphenseweg in Boskoop voortgezet onder dezelf de naam, maar doordat de werk zaamheden van het zusterbedrijf Rent a Car Boskoop (RACS) steeds meer aandacht vroeg werd besloten het contract niet langer te verlengen. Het tankstation is enkele jaren geleden nog sterk ge moderniseerd. Nu de Shell-pompstations in Waddinxveen en Boskoop eigen dom zijn geworden van de Wad dinxveense ondernemer Arie WADDINXVEEN - De vaste we kelijkse activiteiten van de wijk en speeltuinvereniging De Padde stoel (Lijsterbesstraat) zien er als volgt uit: Woensdag: - Jeugdinstuif 4 tot en met 12 jaar van 13.30-15.00 uur. Leden 1,25, niet-leden 1,75. Tijdens de bingo leden 2,25, niet-leden 2,75. - Dansles beginners van 19.30 tot 21.00 uur. - Dansles 21.00 uur. Donderdag: - Callanetics voor middelbare leeftijd van 13.45-14.45 uur, 5,-. - Darten voor 12 jaar en ouder van 20.00-22.00 uur, leden 2,-, niet-leden 2,50. Vrijdag: - Kaarten, leden ƒ2,50, niet-leden ƒ3,50. Maandag: - Instuif voor volwassenen van 13.30-16.00 uur, leden 1,50 niet-leden 2,-. - Meisjesclub vanaf 9 jaar van 18.45-20.30 uur, leden 1,50 niet-leden 2,-. Dinsdag: - Callanetics van 13.45-14.45 uur, WADDINXVEEN - Volgende maand opent parfumerie ’Mieke’ aan de Juliana van Stolberglaan een Lancaster schoonheidssalon. Volgens eigenaresse Mieke Ver boom-Ververs komt deze nieuwe salon volledig tegemoet aan de wensen en eisen van de moderne vrouw. De salon zal worden ingericht met de modernste apparatuur en krijgt een schitterende inrichting. De efficiënte en volgens een revoluti- nair concept uitgevoerde behan delingen worden gedaan door de speciaal door Lancaster opgeleide specialistes van ’Mieke’, Anne mieke Speelmans en Annemiek Hoogendoorn. Het concept gaat uit van 16 ver schillende behandelingen, afge stemd op de persoonlijke huidcon- ditie. Iedere behandeling duurt een half uur en kost f 27,50. De diverse behandelingen zijn ook te combineren. In overleg met de schoonheidsspecialistes kan een persoonlijk programma Komende week (van dinsdag 12- zaterdag 16 oktober) is er bij ’Mieke’ een week lang een visa giste van Lancaster in de parfu meriewinkel. Zij werkt dan met de professionele Beauty Vision van Lancaster en gebruikt daar voor het beeldscherm voor een hoogst individuele opmaak. Een videocamera projecteert het gezicht op het beeldscherm en houdt het vast. Men hoeft dus Ook in Waddinxveen zijn ze steeds vaker te zien: fleurige fietsvlaggetjes die de meisjes en jongens in het verkeer beter zichtbaar moeten maken. Of dat ook zo is moet de praktijk uitwijzen. (Foto: Joop Dorst). WADDINXVEEN - Maandag middag 11 oktober om twee uur is er in het Anne Frank-centrum (Jan van Bijnenpad) weer volks schilderkunst voor het schilderen van bloemen en schilderen met olieverf. Voor deze nieuwe activiteit be staat een steeds grotere belang stelling en de ouderen proberen heel serieus zich deze vorm van kunst eigen te maken. Maandagavond 11 oktober om acht uur is er in het Anne Frank- centrum bingo voor alle Waddinx veense ouderen. De entree is ƒ3,25 per persoon. Er zijn fraaie prijzen te winnen en tijdens de verloting is er een speciale verras- singsprijs. Dinsdagmiddag 12 oktober is er om drie uur rummycub voor de Waddinxveense ouderen. Ook voor dit spel is er altijd weer gro te belangstelling. Deze denksport slaat dan ook goed aan. Op woensdagmiddag 13 oktober om kwart voor drie wordt de kla- verjascompetitie in het AF-cen trum weer voortgezet. (huidige) standpunt van de frac ties over het Bentwoud. Bij het CDA bestaat er inmiddels grote behoefte ook in het pro gramma voor de gemeenteraads verkiezingen in maart meer dui delijkheid te geven over de ge- wenstheid van het Bentwoud. Het blijkt immers dat het CDA- Waddinxveen eigenlijk geen voor stander meer is van een dergelijke grootschalige aantasting van de aanwzige (onaangetaste) open ruimte.

Weekblad voor Waddinxveen | 1993 | | pagina 13