Veel remises concerten in raadzaal Bazar-rommelmarkt bood van alles bij dammers Excelsior VOOR f 12,50 WEET JE ALLES Niewe serie kamermuziek- testen. Regenboog voor vrouwen Vrijdag dia-avond Roemenië I I I I I I I I I I I I Bezoek aan Spar-winkel Zevenhuizen 2 - I Rijn en Gouwe Open Cirkel met dominee H. de Graaff Bowlingavond De Paddestoel Zes avonden beginnen op donderdagavond 14 oktober Cursus Omgaan met kinderen in stiefgezin Uitbreiding van Humanistisch Vormingsonderwijs Tweede voorronde Muziekprijs Gouda i Ja, ik wil graag geheel vrijblijvend een proefabon nement van vier weken voor f 12,50. Ik ontvang dan Rijn en Gouwe 's ochtends vóór zevenen in de bus. Ik wacht met betalen tot ik bericht heb ontvangen. CD-serie Dinsdag 12 oktc dier 08.00-10.00 uur: N< m-stop ziek. Voor wie Onderwerpen Ervaringen Woensdag 6 oktober 18.( 10-23.00 uur: Nederlands op z’n best met Frank Deurknop en Ron tald Geurts. Do. nderdag 7 oktober Vrij dag 8 oktober 06.00 -07.00 uur: Non-stop ziek 07.00- -08.00 uur: Ochtendniveau met F erry van Loon Zaterdag 9 oktober 00.00-08.00 uur: Non-stop mu ziek. Zondag Hf oktober 00.00-02.00 ut ir: In ’t holst van de nacht, met Fer ry van Loon. Maandag 11 o 'ktober 08.00-10.00 uur: Non-stop mu ziek. Bk F###, y" J j f Pagina 19 Woensdag 6 oktober 1993 Weekblad voor Waddinxveen mu- mu- mu- worden voldaan. mu- muziekbeluistèren mu- M/V* Adres: Postcode/woonplaats: Telefoon (voor controle op bezorging!: VP 1 doorhalen wat niet van toepassing is De jaarlijkse grote rommelmarkt bevatte meubels, huishoudelijke artikelen, boeken, platen, kleding, elektrische apparaten en curiosa. Ook waren er bloemen, planten en bollen te koop, werd er een spon sorloop gehouden, waren er spel letjes voor de kinderen, draaide er een rad van avontuur, was er een loterij, kon men eten en drinken in het ‘restaurant* en er was een handwerkkraam. cardo Hofstede 151 pnt. Prijsuitslagen dames: Verbruggen 258 pnt., 2. Jannie Scheuerman 212 pnt., 3. Patricia Hofstede 210 pnt. Poedelprijs Truus Tuwanakota met 80 pun ten. ming elders met stille trom vertrokken directeur Roel van Schravendijk. (Foto: Archief - Fejagrafie Ton Bennemeer). half negen. Op donderdag 14 oktober wordt de concertserie geopend met een recital van de jonge Russische pi aniste Evelina Vorontzova. Zij was in 1992 de tweede prijs win nares van het Franz Liszt Con cours in Utrecht. Zij speelt wer ken van Beethoven, Schumann, Scriabin en Prokofieff. Het trio Uccellini, bestaande uit Vincent van den Ende (blokfluit), Job ter Haar (cello) en Carmen Leoni (clavecimbel) speelt op donderdag 25 november werken van de barokmeesters Corelli, Vi valdi, Telemann en Bach. Op donderdag 27 januari spelen Pauline Oostenrijk (hobo) en Ivo Janssen (piano) werken van Beet hoven, Poulenc en Gibilar. De carrière van Pauline Oostenrijk neemt de laatste jaren een grote vlucht. Ze behaalde prijzen op verschillende concoursen en be hoort thans tot de beste hoboïsten van ons land. Maar liefst twee Fazioli’s staan centraal tijdens het concert op donderdag 24 februari. De Faxio- li, afkomstig uit Italië, is een Naar aanleiding van hetgeen tij dens de concerten wordt gespeeld, wordt de muziekgeschiedenis met luistervoorbeelden in een brede muzikale context belicht. Met deze kennis verrijkt zullen de bezoekers de concerten wel licht met een ander oor beluiste ren. De avonden beginnen om 20.00 uur en eindigen om 22.00 uur. Het is mogelijk voor alle zes de avonden in te schrijven, maar ook om slechts enkele avonden te be zoeken. De kosten die aan de cur sus muziekbeluisteren zijn ver bonden bedragen ƒ10,- per avond. Men kan zich opgeven bij Kreater (tel. 01828-14422). Het Nederlands I biedt dit jaar voor de vijfde ach tereenvolgende maal abonnement houders in Waddinxveen voor het Het centrum voor kunstzinnige vorming Kreater zal telkens een week voor 10.00-12.00 uur: Ferry van Loon. 12.00-16.00 uur: Non-stop mu ziek. 16.00-18.00 uur: Ron 5 soul. 18.00-20.00 uur: Noi i-stop ziek. GOUDA - De Stichting Huma nistisch Vormingsonderwijs (afde ling Midden-Holland) wil applika- tiecursussen HVO gaan houden die opleiden tot het verzorgen van dit onderwijs in met name de hoogste klassen van de basisschool in Gouda en omgeving. Het Humanistisch Vormingson derwijs in de Goudse streek breidt zich uit. Daarom zijn er nog enkele mensen nodig. De cur sus omvat een theoretisch jaar (ongeveer 40 dagdelen met korte stage) en een praktisch jaar. De toelatingsvoorwaarden voor deze cursus zijn ervaring in het op verantwoorde pedagogische en didactische wijze omgaan met groepen kinderen en het zich aan gesproken voelen door een huma nistische visie op mens en wereld. Inlichtingen: coördinator HVO Midden-Holland, Jantien de Groot, tel. 01820-80490. WADDINXVEEN - In de raadzaal van het Waddinxveense ge meentehuis zal weer een nieuwe reeks van zes kamermuziekcon certen worden gehouden. Tot de optredenden behoren de pianis te Evelina Vorontzova, het Trio Uccellini, het duo Pauline Oos tenrijk (hobo) en Ivo Janssen (piano), de gevleugelde vrienden stander tot veel verplichte zetten. Met een stuk minder forceerde Tijmen evenals Teun doorbraak. Teun speelde het eindspel te ge haast en kennelijk door ’dam- WADDINXVEEN - Een aantal jongeren uit Waddinxveen en om geving heeft deze zomer onder leiding van ds. N. van der Want hun vakantie nuttig doorgebracht in Roemenië. Zij hebben in het zigeunerdorp Slobozia een schooltje gereno veerd. Een deel van de dames van de groep heeft zich nuttig ge maakt in een weeshuis is lasi, een stad 20 km vanaf Slobozia. Ook zijn er veel goederen uitgedeeld onder arme gezinnen. Een groot gedeelte van deze goe deren was afkomstig van de Wad dinxveense bevolking. Om een in druk te geven waar de geschon ken spullen zijn terecht gekomen is er een ’Roemenië dia-avond’ ge organiseerd. Iedereen is van harte welkom op vrijdagavond 8 oktober om half acht in De Hoeksteen aan de Es- doornlaan in Waddinxveen. Deze avond zal worden geopend door ds. N. van der Want. De sluiting wordt verzorgd door D. Vroegin dewey uit Middelharnis. WADDINXVEEN - Di 5 hervorm de Immanuëlkerkgemei snte heeft zaterdag 2 oktober tus sen negen en vier uur een geslaagi ie bazar - rommelmarkt gehouden. Het fes tijn werd in en om he t kerkge bouw gehouden. nieuw type vleugel waarover reeds vele bekende pianisten zich in lovende bewoordingen hebben uitgelaten. Men is erin geslaagd speciale klank te creëren. Ellen Corver en Sepp Grotenhuis spe len beiden op dit nieuwe instru ment werken van Strawinsky en Debussy. Het concert van donderdag 24 maart staat in het teken van de confrontatie tussen eigentijdse muziek en barok. Annelie de Man en Siebe Henstra spelen werken van Lugeti, Brunèyl, De Man en Bach. Annelie de Man is de enige Nederlandse clavecyniste die zich heeft gespecialiseerd in eigentijds repertoire voor clavecymbel. Op donderdag 28 april speelt Mu- sica Ad Rhenum werken van Bach en Vivaldi. Dit heel jonge ensemble, bestaande uit leden van de barok-ensembles Musica Anti- qua Köln en Concerto Armonico Budapest, heeft zich het vorige seizoen met groot succes gepre senteerd. Het uitgangspunt voor het ensemble is de interpretatie van barokmuziek op basis van au thentieke uitvoeringspraktijken. In het centrum voor kunstzinnige vorming Kreater aan de Kerk straat wordt iedere donderdag avond in de week voorafgaande aan de kamermuziekavond een cursus muziekbeluistèren gege ven. De opbrengst van de bazar-rom- melmarkt is bestemd voor het jeugdwerk en de koren, de reno vatie van de kerktoren en een te huis voor gehandicapte kinderen in Roemenië. hobo, klarinet, hoorn, fagot, viool, altviool, cello en contrabas: 6. Raphael Kwartet met medewer king van Jacques Meertens - Wolfgang Amadeus Mozart - Kla- rinetkwintet in A KV 581 - Jo hannes Brahms - Klarinetkwintet in b opus 115 De cd’s zijn beschikbaar bij het concert op donderdag 25 novem ber. WADDINXVEEN - De wijk- en speeltuinvereniging De Padde stoel (Lijsterbesstraat) heeft weer de jaarlijkse gezellige bowling avond gehouden. Er werden in Gouda in totaal zes banen ge huurd. Ze waren allemaal met zes man bezet. Iedereen zette z’n bes te beentje voor en probeerde zo veel mogelijk punten te scoren. Dit is dan ook aardig gelukt. Zo wel bij de dames als bij de heren werd er hoog gescoord. Er ston den bekers op het spel die ieder een graag zou willen winnen. De gene die de eerste prijs wint krijgt ook een wisselbeker aange boden. The Hill Bowlingcentrum heeft dit jaar leuke poedelprijzen ter beschikking gesteld. De prijsuit slagen bij de heren zijn: 1. Fred een positionele partij vanuit een Schoonderwoerd 332 pnt., 2. Gert half-open klassieke opzet. In een Verbruggen 271 pnt., 3. Pierre gelijkwaardige stand ruilde Vin- Dikstra 261 pnt. Poedelprijs Ri- cent foutief af, waarna Cor op S,ardo Hofstede 151 pnt. eenvoudige wijze schijfwinst kon Prijsuitslagen dames: 1. Ellen forceren en de partij naar winst af werkte. Adriaan Blom leek tegen Dirk Heeren I beter uit de opening te komen, maar Dirk weerde zich sterk. In het middenspel kwam Adriaan eerder op dam en werkte daarna beheerst naar winst af. In de B-poule weer enkele leuke successen van enkele jongeren, die dit seizoen voor het eerst in de senioren-competitie deelne men. Dick Berghout zag, dat Ber- tus van Eijk een damcombinatie uitvoerde. Deze combinatie bracht Dick uiteindelijk ook op dam en snel daarna kon hij de dam van Van Eijk afnemen. Dick speelde verder bekwaam naar de winst. Mourits van den Bosch haalde weer eens winst door Jan Kramer te kloppen en Jan Both behaalde door beter spel een verdiende winst op Dirk Heeren II. Adriaan Zwanenburg klopte Piet van Es en de vrijwel gelijkopgaande strijd tussen Kees Blonk en Cor Stolker eindigde dan ook in een terecht gelijkspel. blindheid’ overzag hij de slagkeu- ze van de dam van Tijmen. Met een remise. Lucien Claessen’s linker vleugel was door Raymond van Es in een voor hem gunstige ’tang’ ge klemd. Door sterk precisiespel kon Lucien toch iets onverwacht een punt uit het vuur slepen. Cor Barelds en Vincent van Es maakten het elkaar erg moeilijk in een half-open klassieke opzet. In een jouw kinderen gaat; Hoe is het om kind te zijn in een stiefgezin; Wanneer wordt het eigelijk ’ge woon’ in een stiefgezin; Wat moet je met de wensen en eisen van eventuele ex-partners; Hoe pak je K lastige gezinssituaties aan. De voorkeur van het Riagg gaat er voor de cursus naar uit dat bei de partners meedoen. Maar ook één van de partners is welkom. Weekend- (stiefouders kunnen eveneens deelnemen. Het is niet nodig dat beide partners perma nent op hetzelfde adres wonen. De cursusgroep bestaat uit mini maal 8 en maximaal 16 deelne mers. De cursusavonden zijn op dinsdagavond; de eerste keer is op dinsdagavond 2 november. De laatste keer is vermoedelijk op 14 december. De begeleiding wordt verzorgd door Truus Schipper, afdeling jeugdzorg en Frans Huber, afde ling preventie. De deelname is gratis. Voor aanvraag van een folder of voor meer informatie kan men bellen met Frans Huber (01820-16422, niet op vrijdag, te rugbellen is mogelijk). taling van de bestelde cd’s kan 1_.!xJ i _i i halen van d^. serie voor het con cert van 25 november. De abonnementen kosten f 55,- (cursus muziekbeluisteren in Kre ater f 45,-). CJP-houders en Pas- 65 betalen f 45,- (Kreater f 35,-). De losse plaatsen tijdens een ka mermuziekconcert kosten f 12,50 (CJP-houders en Pas-65 f 11,-). Een enkele Kreater-cursus kost f 11,- (CJP-houders en 65-plus f 9,-).. WADDINXVEEN - Maandag- ochtend 11 oktober wordt er in het buurtcentrum De Boog (C. Huijgenslaan) weer activiteiten opgezet met vrouwen en voor vrouwen. Voor de Regenboog komt Bets Vermeulen de aanwezi gen actief aan het werk zetten. Men gaat ook iets lekkers klaar maken. De bezoekers wordt gevraagd re cepten mee te nemen om aan el kaar uit te delen. Het wordt een leuk idee gevonden om van ver schillende landen, verschillende recepten in huis te hebben. Maandag 11 oktober is er van 09.00-09.30 koffie en thee en kunnen de aanwezigen kennisma- Ellen Corver en Sepp Grotenhuis, het clavecymbel-tweetal An nelie de Man en Siebe Henstra en Musica Ad Rhenum. De organiserende werkgroep ka mermuziekconcerten denkt er ook dit keer weer in geslaagd te zijn een programma van hoge kwali teit samen te stellen. De maande- lijkse concerten worden telkens kenméfelkaar. Van *0930-il'Öb gehouden op donderdagavond om uur is iedereen actief aan de slag. De entree is gratis. Voor de koffie en thee wordt een kleine bijdrage gevraagd. De thema-ochtenden worden begeleid door Maria Vasquéz en Helen Emnes. De volgende thema-ochtenden zijn op maandag 8 november over ’Omgaan met cultuurverschillen’ en op maandag 13 december over ’Ontspanning door middel van oe feningen’. GOUDA - Vrijdagavond 1 okto ber vond de tweede voorronde plaats van de Goudse Muziekprijs ’93. De Goudse Muziekprijs is een competitie voor bands die dit jaar voor de tweede maal georga niseerd wordt door Stichting Brainstorm. Om tien uur ’s avonds traden ach tereenvolgens op Zwart Op Wit, Low Down Bluesband, Poppen kast en Eve of Dawn. Twee van deze bands zijn doorgegaan naar de finale waarbij de winnaar drie dagen studiotijd in een 24-sporen- studio in de wacht sleept. De voorronde werd gehouden in The Rebel aan de Peperstraat in Gouda. Een beeld van de zaterdag ge 'houden bazar-rommelmarkt van de hervormde Immauëlkerkgemeente aan de Prinses Beatrixlaan. (Foto: S::ak Note boom). kwaliteit aan te kopen. Deze actie blijkt een groot succes. In 1989 werden er 12 series ver- penningmeester via tel. kocht en in 1992 waren dat er al 01802-1485. De bijdrage van 4500. Ook voor de musici is de ƒ3,50 per persoon kan ter plaatse serie een succes. Van de 24 opge nomen cd’s zijn er reeds 13 uitge bracht op buitenlandse labels. De serie kan uitsluitend worden besteld in combinatie met een abonnement voor het bijwonen van de kamermuziekconcerten in de Waddinxveense raadzaal. De prijs voor de gehele serie is voor het seizoen 1993-1994 ƒ75,-. De serie 1993-1994 is als volgt sa mengesteld: 1. Orlando Kwartet - Edvard Grieg - Strijkkwartet in g opus 27 - Robert Schumann - Strijkkwartet nr. 1 in a opus 41/1; 2. Giotto Ensemble - Wolf gang Amadeus Mozart - Hobo- kwartet in F KV 370 Robert Schumann - Romances nr 1 en 2 opus 94 en Pianokwintet in Es opus 47; 3. Frédéric Meinders - J.S. Bach-Ferruccio - Prelude en Fuga in D voor orgel BWV 532 - Gabriël Fauré - Nocturne 11 - Frédéric Meinders - ’Hommage aan Fauré’ - Richard Strauss ’Rosenkavalier Suite’ (transcriptie F. Meinders) - Sergei Prokofieff - 3 delen ui tie van de componsit) - Sergei Rachmaninoff - Three Songs (transcriptie F. Meinders) ’To the children’ opus 26/7 - ’Springwa ters’ opus 14/11 - ’Where Benny dwells’ opus 21/7; 4. Prazak Quartett - Leos Janacek - Strijk kwartet nr. 2 Tntime Briefe’ - Leos Janacek - Strijkkwartet nr. 1 ’Kreutzer’; 5. Amati Ensemble - Wolfgang Amadeus - Divertimen to in D KV 334 voor twee violen, altviool, cello, twee hoorns en contrabas - Louis Spohr - Grand i_8 moeiiijk te plaatsen incidenten voordoen waardoor spanningen kunnen ontstaan. Verschillende gezinsleden kunnen zich op zulke momenten erg buitengesloten voe len in een stiefgezin. Door aan de cursus deel te ne men, raken de volwassenen beter voorbereid op zulke situaties en ze leren er beter mee om te gaan. En door ervaringen van andere deelnemers te horen, worden de dingen die in het eigen gezin ge beuren begrijpelijker. Er zijn zeven cursusavonden. Ie dere keer komt een ander onder werp aan bod. De cursusleiders geven daarover informatie en de deelnemers kunnen ervaringen uit hun eigen situaties inbrengen. Maar het is géén therapie- of hulpverleningsgroep. Vragen en onderwerpen zijn bij voorbeeld: Waarom lijkt ’t soms alsof je als stiefouder niet echt bijhoort; Waarom lijkgje partner soms zo weinig solidai/ als het om WADDINXVEEN - In de A- poule van Excelsiors onderlinge damcompetitie eindigden 4 van de 6 wedstrijden in gelijke spelen en daarbij waren fraaie partijen. In deze groep tekenden Adriaan Blom en Cor Barelds volle winst aan en dat betekent, dat de span ning zeker weer is toegenomen. Tijmen den Ouden jr. kreeg een ver opgerukte frontlijn tegen Jaap van der Eist, tegen wie het overi gens altijd moeilijk is te spelen. Tijmen leek op positionele winst af te stevenen, echter in de eind fase liet Tijmen een voor Jaap succesvol lijkende doorbraakcom- bintie toe. Kort hierna werd tot remise be sloten. Vermoedelijk is Jaap te vroeg tot deze puntendeling over gegaan. Dick Dibbets leek in de eindfase een simpele doorbraak te hebben, maar zijn rekenwerk kwam ondanks dat tot een waar schijnlijk gelijkspel. Hij nam de doorbraak dus niet en vlocht di verse dreigingen in de uitgedunde eindstand. Gerrit liet zich niet verschalken en haalde een knap punt. Teun van der Krol had tegen Tijmen Het centrum voor kunstzinnige vorming Kreater zal telkens een week voor de kamermuziekconcerten in de raadzaal van het den Ouden sr. steeds het beste Waddinxveense gemeentehuis cursussen muziekbeluisteren zullen worden gehouden. Op de foto de deze maand wegens een benoe- van het spel en dwong zijn tegen- I. i..ï r-t i 1 r T-» rr<OI CtOnnPr trxt vonl vxl WADDINXVEEN - Woensdag avond 13 oktober om half negen zal de hervormde ontmoetings- kring De Open Cirkel een avond houden in Het Anker aan de Nes se in Waddinxveen. Op deze avond zal ds. H.G. de Graaff uit Den Haag een inlei ding houden over het onderwerp ’Leven met jezelf. In christelijke kringen klinken de uitdrukkingen ’een mishagen aan jezelf hebben’ en ’onbekwaam tot enig goed’ nogal vertrouwd. Mag een christen geen idealen hebben, bijvoorbeeld op het ge bied van de sport en geen andere dingen doen die leuk zijn? Om op deze vragen een antwoord te vin den zullen volgende week woens dagavond de begrippen zelfver loochening en zelfaanvaarding centraal staan. Het programma van De Open Cirkel begint met het zingen van enkele liederen. Omgaan met elkaar in een stiefge zin is niet altijd gemakkelijk. Dat is ook begrijpelijk want zo’n nieuw samengesteld gezin wijkt sterk af van een ’gewoon’ gezin. Anderen reageren soms op een manier die je slecht begrijpt. Ondanks veN inzet, kunnen zich gemakkelij’’ onverwachte en Naam: Iers; - aergei rruKoiicu - Lit ’Cinderalla’ (transcrip- rtt» nnmrv\nctt i xpropi Bon in open envelop, I zonder postzegel, zenden naar: Rijn en Gouwe, I Antwoordnummer 10008 2400 VB Alphen aan den Rijn ZEVENHUIZEN - Zaterdag morgen 9 oktober om kwart voor tien wordt de jaarlijkse excursie gehouden van de Stichting Oud- Zevenhuizen-Moerkapelle. Het doel is een bezoek aan de histori sche Spar-winkel in Zevenhuizen. Deze winkel staat opgesteld in het bedrijf van Schuitema BV op het bedrijfsterrein aan het Nijver heidscentrum. De ouderen herin neren zich nog hoe het ging met het afwegen van de suiker en het halen van de stroop. Contant beta len gebeurde niet altijd. Zoals de grootouders winkelden is een thema dat ongetwijfeld door oud en jong gewaardeerd zal wor den. Overigens is het wellicht de laatste kans om de Spar-winkel te bezoeken omdat Schuitema zich Impresariaat elders gaat vestigen. ..iirj. Deelname door adspirant-dona- teurs van de stichting is mogelijk. Het aantal deelnemers is niet on- seizoen 1993-1994 de gelegenheid beperkt, zodat inschrijving in een serie van zes cd’s van hoge volgorde van aanmelding zal ge schieden. Aanmelding telefonisch bij de penningmeester via 01802-1485. De bijdrage GOUDA/WADDINXVEEN - In de periode november-december 1993 organiseert de preventie-af- deling van de Riagg Midden-Hol land aan de Ronsseweg in Gouda Nonetto in F opus 31 voor fluit, (tel. 01820 - 16422) opnieuw de „;™i cursus ’Omgaan met kinderen in een stiefgezin’. Deze cursus is bestemd voor vol wassenen die een nieuwe relatie hebben waarbij ook kinderen uit een eerder huwelijk zijn betrok ken. Tegenwoordig spreekt men daarbij over een ’stiefgezin’. Mis schien een wat ongelukkige term, maar iedereen weet wat ermee be doeld wordt. En er is geen beter woord. Betaling van abonnementen kan Aan de cursus gaat een informa- uitsluitend plaatsvinden bij het af- tieve kennismaking vooraf. Geïn- halen ervan voor het eerste con- teresseerden kunnen daarna be- cert op donderdag 14 oktober. Be- slissen of ze zich willen opgeven. De cursus wordt in Gouda gehou- uitsluitend plaatsvinden bij het af- den. RTW-RflDIO 'l I V iia de FM-band 87,9 (kabel) en 105,8 I ether). Staringlaan 2. postbus 330, l 2740 AH Waddinxveen. Tel. 01828-10379. 08.0 0-10.00 uur: Non-stop mu ziek. 10.0i0-12.00 uur: Ferry van Loon. 12.0i 0-16.00 uur: Non-stop mu ziek. 16.011-18.00 uur: Ron Soul. 18.011-20.00 uur: Non-stop ziek. 08.00- 09.00 uur: Ochtendniveau met Luuk van Dijk 09.00- 10.00 uur: Non-stop mu ziek 10.00-112.00 uur: Komisch maga zine, mi et Gert-Frank van der Poel 12.00-1 3.00 uur: Twaalfuurtje met Mairtin Schlink 13.00-1 5.00 uur: Non-stop mu ziek 15.00-1’, 7.00 uur: Ron Soul 17.00-18’.00 uur: Naar Huis met Diederic k Huizinga 18.00-19’ .00 uur: Gert Voogd 19.00-21.00 uur: Non-stop ziek 21.00-23. 00 uur: Nieuwscafé, lo kale en re gionale informatie. 23.00-00.11)0 uur: Non-stop mu ziek. 08.00-11.Oil* uur: Ochtendmaga- zine met Fe rry van Loon. 11.00-13.00 uur: Gouden Hits, met Ed Schuurman en Gerben van Kruistu i n 13.00-15.00 uur: Het middelpunt met Peter Ti junisse. 15.00-17.00 uur: Huis op je radio met Diederic :k Huizinga. 17.00-19.00 uur: Het muziekcen trum met Lu uk van Dijk. 19.00-22.00 uiur. Hitfront Dancea ble met Gert Voogd. 22.00-24.00 uur: De avonduren met Ron Ment ke. 02.00-09.00 t lur: Non-stop-mu- ziek. 09.00-12.00 ui ir: Religieus pro gramma door i één der Waddinx veense kerken. 12.00-14.00 uu r: RTW-klassiek, met Ben Evertse 14.00-16.00 uui Da Capo, met Jan Koorengeve l en Mieke Mel- sert. 16.00-18.00 uur: RTW-Sportcafé. 18.00-19.00 uur: Non stop mu ziek. 19.00-21.00 uur: Trendy, een in formatief jeugdpr, ogramma. 21.00-22.00 uur: 1 Ktra met Diede- rick, Jordi en Rayi mond. 22.00-24.00 uur: De Avonduren met Ron Menke. 10.00-12.00 uur: Fei rry van Loon 12.00-16.00 uur: T 'Jon-stop mu ziek. 16.00-18.00 uur: Roi t Soul. 18.00-20.00 uur: N lon-stop mu ziek. .-x f - y'..ys s - IPSfflW

Weekblad voor Waddinxveen | 1993 | | pagina 19