Zilveren koor Marco Bakker bij Zanglust I1 Wandeltocht Waddinxveen MANTELS CÓATS Rijschool Henk van Erk sponsort Flyers-meisjes Winst jeu de boulers Dufs mode Titelbescherming van architecten een feit Modeshow ouderen in AF-centrum Kunstbeurs Lions Club I ■r Start zaterdag in de Unie Kinderboeken op Leon van Gelderschool Interkerkelijke gesprekskringen I Limburgers exposeren in Stadsgalerie Lezing over zeefdrukken bij Kunstkring Diabetes Fonds I BREED AANBOD VAN EEN GOED SAMENGESTELDE COLLECTIE Z^ohenaandenl^p Tel.: 01720-73818 Uf Programma Misbruik Werken i r I -s Pagina 25 Woensdag 6 oktober 1993 Weekblad voor Waddinxveen en j il bezoek aan de Waddinxveense machinefabriek Vanderloo BV aan de Noord- Waddinxveen en Waar gaat het verder heen. Een spelmoment team met coach Wolter Zwijnenburg (met pet) Stichting bedankt van Erk in de regio nog wat meer bekendheid krijgen. Dat de perfecte uitrusting bij draagt aan meer sportplezier bleek het afgelopen weekeinde. De Flyers-meisjes klopten Blitz (Voorschoten) en dat was vorig jaar nog een te sterke ploeg. Vooral door het intense spel voor rust won Flyers met 48-38. Joyce Hulst speelde, onder meer door 15 punten te maken, sterk. Ver der scoorde Ymke Troost 12 pun ten. en lijnen. De verworvenheden zul len echter steeds meespelen. A J 1J1I werk zit een voelbare evolutie. Het een kan niet zonder het an der. Steeds ontstaan er nieuwe van Flyers. (Foto: Waddinxveen Flyers). Gemeentebestuursleden uit Pelhrimov brengen een DEN HAAG/WADDINXVEEN - Deze maand is tot groot ple zier van de ook in Waddinxveen actieve architecten de titelbe scherming voor architecten in werking getreden. Deze bescher ming houdt in dat niemand zich meer ’architect’, ’stedebouw- kundig’, ’tuin- en landschapsarchtect’ of ’interieurarchitect’ mag noemen als hij of zij niet onder die titel in het architectenregis ter is ingeschreven. Dat wil overigens niet zeggen dat het niet- ingeschrevenen verboden is om architectonische werkzaamheden te ontplooien. De titelbescherming is geregeld in de Wet op de architectentitel en is bedoeld om een bijdrage te leveren aan de kwaliteit van de gebouwde omgeving en het land- schap. Vormgevers van de leefomgeving moeten, zeker in een dichbevolkt land als het onze, over een grote mate van deskundigheid beschik ken. Die deskundigheid is nu pu bliekelijk herkenbaar doordat ont werpers die aan wettelijk gestelde kwaliteitseisen voldoen, in het ar chitectenregister zijn ingeschre ven. WADDINXVEEN - Na een pe riode van rust tijdens de zomerva kantie zijn in Waddinxveen de beide interkerkelijke gespreks kringen over geloofsopvoeding weer gestart. Het betreft een och- tendkring en een avondkring. De ochtendkring komt elke eerste woensdag van de maand bijeen in de hervormde Immanuëlkerk aan de Prinses Beatrixlaan in Wad dinxveen. De ochtend is van 9.30- 11.15 uur. Meegekomen kinderen kunnen vanaf 9.20 uur in de cre- cheruimte terecht bij een vaste oppas. De eerstevolgende ochtend is woensdag 6 oktober. De avondkring komt op wisselen de avonden bij elkaar, meestal in de Ontmoetingskerk aan de Groensvoorde. Alleen de eerstvol gende avond is in de Immanuël kerk en wel op woensdagavond 13 oktober om 20.30 uur. Het onder werp voor deze avond is ‘Wat kan ik in mijn eigen gezin praktisch aan geloofsopvoeding doen'? Het doel van beide kringen is op ontspannen wijze ervaringen uit te wisselen en elkaar als ouders te inspireren en te steunen bij het samen beleven en het doorgeven van het geloof aan onze kinderen. Het gaat om interkerkelijke krin gen, wat betekent dat ze open stan voor mensen van verschillen de kerkelijke richtingen. De orga nisatoren gaan ervan uit dat het uitwisselen van ervaringen vanuit verschillende tradities verrijkend kan werken. Voor meer informatie kan men bellen naar tel. 01828 - 12391 (ochtendkring) en tel. 01828 - 11102 (avondkring). ZEVENHUIZEN - Zaterdag 9 oktober viert de gemengde zangvereniging Zanglust uit Zevenhuizen haar 25-jarig-bestaan met een groots concert, waaraan medewerking wordt verleend door het Rotterdamse Dockyard Mannenkoor en de alom beken de zanger Marco Bakker. De zilveren gemengde zangvere niging Zanglust werd op 10 okto ber 1968 opgericht. Het Zeven- huizense mannenkoor kon door sterk teruglopend ledental niet meer blijven bestaan. Als zingen met mannen alleen niet meer gaat, dan moet het maar gemengd gebeuren, was toen de leus. Dorpsgenoot A. Verhoef was de eerste dirigent. Dat het koor aan de toekomst dacht bleek uit de oprichting van een kinderkoor. Het kinderkoortje gaf al gauw en kele leuke uitvoeringen. Helaas hield het kinderkoor niet lang stand. Zanglust nam aan diverse con coursen deel en heeft ook drie maal aan AVRO’s Koorfestival meegedaan. Na een periode van mannelijke dirigenten brak voor het koor de periode van vrouwelij ke dirigenten aan. Sinds de viering van het 15-jarig bestaan met het Westlands Man nenkoor zwaait Anneke de Vlie ger de scepter. Met haar mocht men ook het 20-jarig bestaan vie ren in aanwezigheid van de Ko ninklijke Zangvereniging De Maastreechter Staar. Daarnaast werd er aan verschillende con- corusen deelgenomen. Het gemengde koor Zanglust be reikt met het jubileumconcert van komende zaterdagavond weer een nieuw hoogtepunt in haar bestaan. Betrad De Mastreechter Staar als koor de grote podia voor concer ten, zo betreedt Marco Bakker deze podia als solist met vele ope ra- en operetteliederen. Het jubileumconcert wordt ge houden in de pas heropende sport- band Waddinxveen - Pelhrimov - Hanny Glasbeek). WADDINXVEEN - Evenals vo rig jaar zal er ook nu weer een na- jaarsmodeshow gehouden worden voor alle ouderen in Waddinx veen. De Monique Mode in het winkelcentrum ‘de Passage' zal deze show presenteren met vier mannequins en een ladyspeaker. De Waddinxveense ouderen wor den van harte uitgenodigd de show bij te wonen, die zal worden gehouden op woensdagmorgen 13 oktober om tien uur in de recrea tiezaal van het Anne Frank-cen- trum aan het Jan van Bijnenpad. De koffie krijgt men gratis. Ook worden er onder de aanwezi gen nog een aantal leuke prijsjes verloot. Na afloop van de show kan men de kleding bekijken en ook kopen. Rijschoolhouder Henk van Erk van de Vijverlaan in Wad dinxveen overhandigt Flyers-speelster Joyce Hulst de door hem geschonken uitrusting. (Foto: Waddinxveen Flyers). verdeeld dat ook minder getrain de wandelaars deze wandeltocht zonder extra inspanning kunnen volbrengen. De wandeltochten van RS 80 zijn viermaal gestart vanuit de WSE- kantine De Lansbrekers aan de Willem de Rijkelaan. Voor meer informatie kan men contact opne men met de medewerker Public Relations en Voorlichting van RS 80, tel. 070-3550086. Het architectenregister wordt be heerd door de Stichting bureau architectenregister, die in 1988 is opgericht door de minister van Volkshuisvesting, Ruimte Orde ning en Milieubeheer. Bij de stichting kan worden opge vraagd of een ontwerper in het ar chitectenregister is ingeschreven. Inmiddels staan reeds meer dan 7.500 personen in ingeschreven, .waarvan 75% als archtect, 15% als interieurarchitect, 5% als tuin en landschapsarchitect en 5% als stedebouwkundige. Als iemand die niet in het archi tectenregister is ingeschreven, zich na 1 oktober toch voor archi tect, stedebouwkundige, tuin- en landschapsarchitecten of interi eurarchitect blijft uitgegeven, biedt de wet de mogelijkheid dat de kantonrechter het ’misbruik’ hal van het dorpshuis Swanla in Zevenhuizen. Er zal een luchtig, vrolijk en afwisselend programma ten gehore gebracht worden. Het jubilerende koor opent met het Russisch Vesperkoor van D. Bortnianski. Verder zingt zij de Deutsche Messe van F. Schubert, La Montenara van L. Pigarelli en Adieu Mein Kleine Gardenoffi- zier. Het Rotterdamse Dockyard Man nenkoor zal Die Nacht van Schu bert, Some enchanted evening van R. Roders en 12 Rovers van X. Imjalof ten gehore brengen. Voor Marco Bakker staat Ave Maria van B. Gounod, het Wolga- lied van F. Lehar en Somewhere vvll a„ uit de West Side Story op het alistische vorm aanneemt, programma. Zowel Zanglust als het Rotter dams Mannenkoor staan onder lei ding van Anneke de Vlieger, ter wijl Adriaan Verhoef het totale programma op de piano zal bege leiden. Het concert begint om 20.00 uur. Ze zaal is om 19.30 uur open. Kaarten a ƒ15,- per persoon zijn verkrijgbaar bij de leden, Dorps huis Swanla en op de Wethouder Kreftlaan 6. Er kan ook telefo nisch besteld worden en wel op de volgende telefoonnummers: 01802-1989 en 01802-2219. van de titel desgevraagd verbiedt. Van die mogelijkheid kan gebruik worden gemaakt door de geregis treerde architecten, beroepsorga nisaties, consumentenorganisaties en de Stichting bureau architec tenregister. De bescherming van de architec tentitel betekent overigens niet dat het verrichten van werkzaam heden op het gebied van architec tuur uitsluitend is voorbehouden aan degenen die zijn geregis treerd. Ook anderen mogen die werkzaamheden in principe uit voeren, mits zij zich geen ’archi tect’ noemen. Wanneer men als opdrachtgever een niet-geregistreerd ontwerper inschakelt, bestaat er uiteraard geen enkele waarborg dat men met iemand te maken heeft, die voldoende geschoold is op het ge bied van de architectuur. In de Nota ’Ruimte voor Archi tectuur’ hebben de ministers van VROM en WVC uitgedragen dat de rijksoverheid als uitgangspunt hanteert dat bij bouwopdrachten waar zij als opdrachtgever, als toezichthouder dan wel in financi ële zin rechtstreeks betrokken is, in beginsel alleen geregistreere ar chitecten worden ingeschakeld. Nadere informatie over titelbe scherming en geregistreerden kan worden verkregen bij de Stichting bureau architectenregister te Den Haag, tel. 070-3467020. j WADDINXVEEN - Op de open bare Leon van Gelderschool (Es- sengaarde) wordt extra aandacht besteed aan de jaarlijkse kinder boekenweek. De officiële kinderboekenweek valt voor een groot deel in de herfstvakantie, maar op de Leon van Gelder zullen de leerlingen vanaf maandag 4 oktober tijdens de lessen handenarbeid en teke- nen-schilderen het thema van de kinderboekenweek 1993 - vriend jes, maatjes, kameraadjes, vriend schap en liefde in kinderboeken - verwerken. Op woensdagavond 13 oktober zullen de resultaten van deze in spanningen te bezichtigen zijn. Van 18.30-19.30 uur staan die avond de deuren van de school wagenwijd open en zijn alle ou ders en belangstellenden Van har te welkom. Naast het werk van de leerlingen hebben de bibliotheek-moeders ervoor gezorgd dat zoveel moge lijk van de bekroonde boeken op die avond tentoongesteld kunnen worden, waarbij de door de kinderjury bekroonde boeken niet zullen ontbreken. het parkeerterrein Beukenhof konden hierdoor niet doorgaan. Net als op woensdagmiddag wist de popgroep TE 100 uit Pel hrimov de harten van veel passan ten te stelen en werd er zelfs ge danst in de Passage. De Pelhrimov-week kwam tot stand met financiële ondersteu ning van de Passage-winkeliers, de gemeente Waddinxveen, het In dustrieel Contact Waddinxveen (ICW) en een aantal onderne mers. De Stichting Vriendschapsband Waddinxveen - Pelhrimov be dankt alle besturen, directies en de medewerkers van de organisa ties, die hebben bijgedragen aan een geslaagde week. GOUDA - Van zaterdag 9 tot met zondag 31 oktober exposeren in de Stadsgalerie, Achter de Kerk 10 te Gouda, de beeldend kunstenaars Erik Kierkels, Wim Kömhoff en Jack Wilms uit Lim burg. De drie Limburgse kunstenaar ko men naar Gouda in het kader van een uitwisseling met een kunste naarsgroepering uit Panningen, waar op een later tijdstip een aan tal kunstenaars van de Regionale Kunststichting Gouda een exposi tie zal verzorgen. Erik Kierkels (Panningen) volgde een opleiding Monumentale Vormgeving - Grafiek en laat in de Stadsgalerie schilderijen en zeefdrukken zien. In de loop der jaren heeft hij een eigen signatuur en vormtaal ontwikkeld. Vormen en symbolen die regelmatig terug komen worden door de snelheid van schetsen en tekenen op den duur gestyleerd en geabstraheerd. Wim Kömhoff (Grathem) is beeldhouwer en uit zich voorna melijk in kleine bronssculpturen die veelal figuratief zijn. Als uit- gangvormen gebruikt hij vaak de vrouwenfiguuur, die tijdens het modelleren soms tot een abstrac tie wordt of een totaal andere, re- WADDINXVEEN - Zaterdag 9 oktober houdt de Stichting RS 80 voor de zesde maal een wandeltocht van 25 kilometer vanuit hotel-café-restaurant De Unie aan de Kerkweg-Oost in Waddinx veen. De start is van 09.00 tot 10.00 uur. Het parcours van de wandeltocht, een onderdeel van de negen wan deltochten omvattende 14e Rand- stadserie 1993-1994, is samenge steld door twee medewerkers van de organiserende stichting die een grondige terreinkennis hebben van Waddinxveen en omgeving. Zij hebben zoveel mogelijk rusti ge en interessante wandelwegen en -panden in route verwerkt. Na ongeveer 9 kilometer is een verzorgingspost ingericht in een onderkomen van de familie A. Nieuwesteeg, Wijkdijk 62 te Bos koop. Op deze plek in het sier- teeltgebied wordt aan iedere deel nemer gratis een consumptie aan geboden. Op de afstand van ruim 18 kilometer is een rustgelegen- heid in het verenigingsgebouw De Brug, Dunantlaan 1 te Reeuwijk- Brug. De wandelwegen en -paden zullen duidelijk worden aangegeven. Ter ondersteuning hiervan krijgt iede re deelnemer een uitgebreide rou tebeschrijving. De twee pleister plaatsen zijn in de tocht zodanig kade. In het midden burgemeester Jan Tomdsek. Het gaat hier om het eerste bezoek in juni 1991. (Foto: Stichting Vriendschaps- De kunstenaar houdt het gehele proces van ontwerp tot beeld in eigen hand. Naar het ontwerp maakt hij de mallen, vervolgens giet hij het brons dat tenslotte door hem wordt geciseleerd en gepatineerd. Jack Wilms (Helden) is in 1981 afgestudeerd als grafisch ontwer per en werkte een tijdje bij een reclamebureau. Bij een vrijwilli- gersproject in Panningen heeft hij zichzelf zeefdrukken geleerd. Daarna ging hij, als vrij kunste naar, zijn eigen werk drukken dat hij omschrijft als: illustratieve zeefdrukken, geïnspireerd door comic, cartoon, popart en popmu ziek. Maar hij richt zich ook wel op andere zaken. Zo won hij vorig jaar de derde prijs met een zeef druk voor de Floriade. De expositie zal op zaterdagmid dag 9 oktober om vier uur worden geopend door cultuurwethouder T. Leenders van de gemeente Helden. Openingstijden Stadsgalerie: dins dag, woensdag, vrijdag en zondag van 14.00-17.00 uur, donderdag en zaterdag van 11.00-17.00 uur. GOUDA - Van woensdag 15 tot en met zaterdag 17 oktober houdt de Lions Club Gouda-Reeuwijk een Kunstbeurs in de Agnietenka- pel in Gouda. Aan deze verkoopexposities ne men 20 exposanten deel met 200 kunstwerken. Voor deze expositie zijn regionale kunstenaars uitge nodigd, die op semi-professioneel niveau werken. Zij werken met verschillende technieken, zoals olieverf, aqua rel, pastel, etsen, textiel. Ook zul len poppen en keramiek te koop zijn. De prijzen van deze kunst werken zijn zeer aantrekkelijk ge houden voor iedereen. Iedere bezoeker ontvangt tegen een entreeprijs van ƒ2,50 een lot, waarbij iedere dag een of meerde re kunstwerken gewonnen kunnen worden. De opbrengst komt ten goede aan Verslavingszorg Mid- den-Holland. Op dinsdagavond 14 oktober om half negen zal de officiële ope ning van de Kunstbeurs plaatsvin den voor genodigden door de in Gouda wonende prof.mr. Henc van Maarseveen. Een delegatie van de Rotary Club Waddinxveen - die al tien mille in projecten in de Tsjechische plaats heeft gestoken - bracht in april 1992 een bezoek aan Pelhrimov. Op de foto zijn Roatrians te gast bij de dienst Openbare Werken in de Tsjechi sche stad. (Foto: Stichting Vriendschapsband Waddinxveen - Pelhrimov - Jac Bost). WADDINXVEEN - Het in Amersfoort zetelende Diabetes Fonds Nederland (DFN) houdt in Waddinxveen van maandag 15 tot en met zaterdag 20 november de landelijke collecte ’Geefs voor Diabetes’. ‘Voor het welslagen van deze col lecte zijn nog veel collectanten nodig', zo laat coördinatrice Tine ke van der Eijk-Breijer, de Genes- tetlaan 6, Waddinxveen, tel. 01828 - 17238 weten. Met de opbrengst van de diabe- tes-copllecte wordt wetenschappe lijk onderzoek gesubsidieerd voor bestrijding van diabetes mellitus (suikerziekte) en de gevolgen die uit deze aandoening kunnen ont staan. WADDINXVEEN - Auto-, mo tor- en vrachtwagen-rijschoolhou- der Henk van Erk (Vijverlaan) laat weer eens zien het beste voor te hebben met sportief Waddinx veen want sinds vorige week speelt het meisjes B-l team van de Waddinxveen Flyers in een door hem geschonken outfit. Met de zeer complete outfit in de Flyers’ kleuren geel-zwart is het toch al aansprekende team niet al leen dé blikvanger van de Wad dinxveense basketbalclub gewor den, óók zal de rijschool Henk WADDINXVEEN - Donderdag avond 14 oktober om acht uur houdt Jan van Zonneveld in het Vrouwenraadhuis De Vlieger aan de Staringlaan in Waddinxveen- Noord een lezing met dia’s over zeefdrukken. Tevens geeft hij op uitnodiging van de Waddinxveense Kunst kring een demonstratie van zeef drukken. De toegang is gratis, ook voor niet-leden van de Kunst- Kring. Over zijn zeefdrukken zegt Jan van Zonneveld dat het landschap om hem heen een onuitputtelijke bron van inspiratie is. Bomen, struiken, huizen, weilanden, slo ten. Dat is het begin. Die worden vereenvoudigd, geabstraheerd in vorm en kleur. Steeds op zoek naar bruikbare elementen voor zijn doeken of drukken. Een steeds doorgaand proces. Na een aantal werken met huizen, verdwijnen die en ontstaat een se rie landschappen zonder bebou wing. Zodra er een landschap met een sloot is gemaakt, gaat het ver der met zeefdrukken met sloten en weilanden. De huizen waren strak en glad uitgevoerd. Later wordt het werk grilliger, geïnspireerd door de na tuurlijke vormen van de vegetatie. Er worden gescheurd elementen zichtbaar. De evolutie gaat ver- GOUDA - Tijdens een feestelijke der. Het scheuren wordt belang en swingende) bijeenkomst in de [jjker. Boomgaard aan de Statensingel in Schilderijen zien er uit als colla- Gouda op dinsdagmiddag 26 okto- ?es van gescheurd papier. Lang- ber tussen half vier en vijf uur zal zaam maar zeker zullen ook de het Groene Hart Ziekenhuis de scheuren minder worden en keert nieuwe dienstkleding in gebruik hij terug naar strakkere vormen nemen. Op het programma staan en lijnen. De verworvenheden zul- onder meer een modeshow, ver- len echter steeds meespelen. zorgd door eigen medewerkers en Achter ieder eenvoudig lijkend een optreden van de zangeres Su gar Lee Hooper. Tevens wordt die middag de nieuwe Groene Hart Ziekenhuis-speld officieel uitge- ideëen met als basis de vorige. reikt. Waar gaat het verder heen. en assistenten in de nieuwe Van Erk-outfit. (Foto: Waddinxveen LollCCtC VOOF WADDINXVEEN - Toos Tab- ben en Ymca Matla van de jeu de boulesvereniging Waddinxveen behaalden afgelopen zondag een eerste plaats in Hoek van Hol land. Thea Springer en Annie Warmelink werden tijdens het zelfde tournooi eerste in het troosttournooi. Afgelopen zaterdag organiseerde de jeu de boulesvereniging Wad dinxveen een jeugdtournooi waar- WADDINXVEEN - De Stichting Vriendschapsband Waddinx- aan, 19_equipes uit hetjiele land veen-Pelhrimov kijkt met genoegen terug op een week vol Tsje- r'‘ J chische activiteiten. Het succes van de week is zeker ook te dan ken aan alle medewerking die diverse inwoners en organisaties hieraan hebben verleend, zo blijkt uit een dankbetuiging van de stichting die wordt voorgezeten door de enthousiaste Jac. Bost en waarvan de onvermoeibare A.H. van Gent secretaris is. De dank van de stichting richt zich allereerst op de gastgezinnen, die een week lang met communi catieproblemen en vooral cultuur verschillen wisten om te gaan, om de 45 Tsjechische gasten een echt thuis te bieden en ze zo met de Nederlandse cultuur te laten ken nismaken. Speciale vermelding verdient de muziekvereniging Concordia, die de verzorging van de jeugdmu- ziekgroep van de muziekschool Pelhrimov op zich heeft genomen en dat voortreffelijk heeft gedaan. Een schitterend gemeenschappe lijk concert in de Ontmoetings kerk op vrijdag 1 oktober met na afloop het uitreiken van de beren mutsen als aandenken aan de Tsjechische groep, vormden daar bij een hoogtepunt. De Openbare Bibliotheek heeft behalve met een tentoonstelling, vooral ook via een schenking van ruim 600 boeken aan de biblio theek in Pelhrimov, een prima in vulling gegeven aan het begrip vriendschapsband. De tentoonstelling in de raadzaal van het gemeentehuis gaf een goed beeld van de historie, van de kunstnijverheid en creativiteit en van de bedrijvigheid in en rond Pelhrimov en oogstte allom waar dering. Een zeer geslaagde fotosessie mocht worden tentoongesteld in het voorportaal van de Kruiskerk aan de Passage. De ondernemerskring Industrieel Contact Waddinxveen verzorgde een uitstekende excursie naar een viertal bedrijven voor een aantal meegereisde ondernemers uit Pel hrimov. De aansluitende avond, aangeboden door het ICW, was erg informatief voor zowel de Tsjechische als de Waddinxveen se ondernemers. De culturele ontmoetingsavonden in de samenwerkingsschool voor HAVO-Atheneum aan de Sniep- weg en het centrum voor kunst zinnige vorming Kreater aan de Kerkstraat waren uitermate ge slaagd. Ook de optredens tijdens de schooluren op de openbare Annie M.G. Schmidtschool aan de Zuid- plashof en in de samenwerkings school boden de mogelijkheid tot contacten tussen Nederlanders en Tsjechen. Hoewel het weer de organisatoren van Waddinxveens eerste Pel hrimov-week erg goed gezind is geweest, viel de laatste zaterdag gedeeltelijk in het water. Optre dens van de toneelgroep Sigri in de Passage en op het Kleurrijk Festival - Hallo Waddinxveen op jeugdtournooi deelnamen. De jongste deelnemer aan het tournooi was 6 jaar. Het tournooi werd gewonnen door Dennis Gunther More en Jeffrey van Koppenhagen uit Zoetermeer. Tweede werden Marco Janssen en Sander van ’t Wout uit Waddinx veen. De derde plaats was voor Simon Duits en Emilie Groene- veld uit Gouda. Het randtournooi voor ouders begeleiders is gewonnen door Mark Asselman, tweede werd Bert Duits en de derde plaats werd gedeeld door Toos Tabben en Gerard Hoogkamer. In de najaarscompetitie staan Di no Giancaspero, Nel de Lange en Willem van Bockom Maas boven aan. De tweede plaats is voor Toos Tabben, Francisca Laning en Carla Wijbenga. Op de derde plaats staan Jan Kooistra, Betsy Lanting en Piet v.d. Made. In het randtournooi staat Wout Versluis op de eerste plaats gevolgd door Henk v.d. Horst en Adriaan Warmelink.

Weekblad voor Waddinxveen | 1993 | | pagina 25