0/( NKF gaat door met ontmanteling van Waddinxveen Jeugdheaterschool herhaalt produktie Ms mode MENKE ÉÉN DAG UW AUTO STELEN en wij bouwen vakkundig een GEMINI autoalarm in. Glazen varkentjes als prijs 7 Apart inzamelen verder uitgewerkt Eerste cross bij Antilope Rollen bank voor politie Maaiwerk kost meer R.Jenner winnaar Jongen zoekt meisje Centrum- ontwikkeling Afgestudeerd Straten worden nu minder groen J.L. van Setten opgevolgd door A.J. Hendrikse \iAim Ajohenöandenöp Tel.: 01720-73818 EEN MODIEUZE UITDAGING VOOR DE VROUW MET EEN EIGEN IDEE 'CENTERS VAKKUNDIG INBOUWSTATION Jeugdtheater school Wintercompetitie Verwachtingen 2G Ultvóöé» 1>‘>3 Pagina 11 Weekblad voor W'addinxveen Actieprogram afvalscheiding pak worden opgesteld. Dit zal gebeuren aan de hand van het be- Marijke Origineel Boheems glas in de vorm van een varkentje als prijs van voorzitter ing. Jac. Bost van Het is helaas absolute noodzaak om uw kostbare bezit, de auto te beschermen tegen onverlaten. Doe er iets aan en laat portieren, de motorkap en het kofferdeksel beveiligen tegen ongewenst openen. Vakkundig ingebouwd in een van de Menke Car Vision inbouwcenters Zo behoedt u uw auto tegen nutteloze vernie- ling en inbraak M Zorg voor optisch en/of acoustisch alarm waardoor beveiliging opti- maai is. Menke Car Vision is in uw regio de specialist voor betaalbare autobeveiligingssystemen. Wacht niet tot het te laat is. inschrijving voor atleten van bui ten de Goudse regio is openge- J.4.-1U U-a.J- heid van de competitie zal vergro ten. Eindklassering vindt plaats aan de hand van de drie beste re sultaten. van die mededeling staaf in een enke le zin ook dat de NKF-kantoorac- tiviteiten in Waddinxveen zullen WADDINXVEEN - Aan de Uni- versiteit van Leiden is de oud- Waddinxvener Rolf Kooistra af gestudeerd in de moleculair-biolo- gie. in de Gouden Gids LID f y i mETIKÊ^ TBBS erkend inbouwstation A. j. Hendrikse is geen onbekende voor Volvo Bedrijfswagens Neder land BV. Hij maakte deel uit van het Executive Committee van Volvo Bedrijfswagens Nederland en was in die functie van juni Beveiliging tegen het ongmenst openen van de portieren. ten dienen te worden genomen: - De gescheiden inzameling van Kramer en Henk Kramer moch ten van stichtingsvoorzitter ing. Jac. Bost een origineel glazen var kentje in ontvangst nemen. De varkentjes zijn gemaakt in één van de glasfabrieken in de buurt van Pelhrimov. Bij de prijzen was een echtheids-certificaat gevoegd. De winnaars hadden het vragen- Z X Beveiliging tegen het ongewenst openen van denwtorhap. Bij de vaststelling van de tarieven van de afvalstoffenheffing in de raadsvergadering van 26 mei 1993 is hiervoor reeds een bedrag van ƒ70.000,- meegenomen met de mededeling hierover in het kader van wensen en middelen begro ting 1994 een integraal afgewogen beslissing te nemen. ‘Wij stellen thans voor het ge vraagde budget toe te staan zodat wij tot openstelling van deze nieu we vacature kunnen overgaan', al dus B. en W. aan de gemeente raad. formulier, dat via de scholen in Waddinxveen was uitgereikt, het beste ingevuld. De antwoorden waren te vinden op de tentoonstel lingen in het gemeentehuis, in het winkelcentrum ‘de Passage' en in de Openbare Bibliotheek (Van Mecklenburg Schwerinlaan). om zo min mogelijk afval ter ver branding aan te leveren; - Scheiding van het glas op kleur (wit, bruin en groen); WADDINXVEEN - De voorma lige Goudse crosscompetitie blijft, na het opgaan van de afde ling Gouda in het district West II van de KNAU, in een wat gewij zigde vorm bestaan. Enkele atletiekverenigingen uit de regio Midden-Holland hebben na melijk de koppen bij elkaar gesto ken en zijn tot de organisatie van een cross over vier wedstrijden overgegaan. De eerste cross zal op zaterdag 13 november door de Waddinxveense sportclub Antilope in het Gouwe- bos tussen Waddinxveen en Bos koop worden georganiseerd. De overige data en plaatsen zijn: 11 december in Zoetermeer, 15 janu ari in Reeuwijk en 5 februari in Gouda. De deelname is uitgebreid met de WADDINXVEEN - Het politie district IJssel en Gouwe, dat de gemeenten Waddinxveen, Bos koop, Moordrecht, Nieuwerkerk aan den IJssel en Zevenhuizen- Moerkapelle omvat, heeft sinds donderdag 14 oktober de beschik king over een rollenbank om het vermogen te meten van een brom fiets of een snorfiets. Het apparaat werd door J. de Ko- ning, voorzitter van de regionale "Midden-Holland, officieel over handigd aan de districtschef van de politie IJssel en Gouwe. Dat gebeurde in het kader van de be vordering van de verkeersveilig heid bij jeugdigen. De rollenbank maakt het mogelijk binnen een minuut vast te stellen of een bromfiets te veel vermogen heeft of is opgevoerd. Afhankelijk van het vermogen wordt direct een transactie aangeboden die va rieert tussen ƒ80,- en ƒ150,-. De bestuurder mag in die geval len zijn weg weer vervolgen met de mededeling dat hij de brom fiets terug moet brengen in de oorspronkelijke staat. Boven een bepaald vermogen wordt de brom fiets uit het verkeer genomen, worden de onjuiste onderdelen verwijderd en er wordt proces verbaal opgemaakt. Omdat het controle-apparaat ge makkelijk te verplaatsen is en er binnenkort twee motorrijders in het politiedistrict IJssel en Gou we zijn ingedeeld, zullen de con troles in alle binnen het district gelegen gemeenten worden ge houden. Van de bromfietseigenaar, die voor de derde keer wordt betrapt met een opgevoerde bromfiets, wordt het ding in principe in be slag genomen. interieur beveiliging door ultrasoon sensoren. beveiliging voor hjv.catrioiets ^st0P WADDINXVEEN - De Lei derdorper Alexander Mars heeft zich tot het Weekblad voor Waddinxveen gewend in zijn zoektocht naar ‘het liefste meisje' uit Zevenhuizen. Het is namelijk enige tijd gele den (vrijdag 20 augustus 1993) dat hij haar voor het eerst zag in het Rotterdamse zwembad Tropicana’ en het was en is voor hem nog steeds liefde op het eerste gezicht. ‘Jij was het meisje waar ik al lang naar had gezocht', schrijft hij onze redactie. ‘Nu had ik je gevonden, maar deze droom eindigde tot mijn spijt zoals elke droom zonder de af loop ervan te kunnen bepalen; want jullie drieën moesten om vijf uur naar buis en daarna heb ik je nooit meer gezien'. ‘Jouw naam weet ik helaas niet, dus nu hoop ik dat jij via deze brief in het Weekblad voor Waddinxveen contact met mij opneemt. Ik was die jongen van het bubbelbad. Kom anders vrijdag 22 oktober 1993 naar Tropicana?'. Alexander Mars is in Leider dorp bereikbaar onder tele foonnummer 071-893880. Menke Car Vision, auto- Hi-Fi. auto-alarm en mobiele communicatie. Erkend inbouwcenter. Gouda. Bodegraafsestraatweg 3a (naast Kwik-Fit) 01820 - 70080 Donderdag koopavond. Alphen a/d Rijn: Ouvertureweg 85 (nabij Shell-Herenhof) vr; 01720 - 21312 Vrijdag koopavond. aarde woont in de Kersenboom 17 de familie Bank. Als het onweer losbarst, mevrouw Antoinette Bank een aanval van ’gekte’ krijgt, meneer George Bank alleen maar kan mopperen en Jannie en Michiel zonder kin derjuffrouw zitten, besluit Maria orde op zaken te gaan stellen. Als Maria Poppins in huize Bank aankomt, verandert er een hele boel. Ze laat Jannie en Michiel ervaren dat fantasie, verbeelding, dromen en wensen het leven waard maken om te leven. De Stichting Jeugdtheaterschool Zuid-Holland geeft aan kinderen en jongeren, door middel van een gestructeerd programma tijdens een meerjarige opleiding, lessen in toneelspelen, zingen en dansen. De Jeugdtheaterschool heeft afde lingen in Gouda, Alphen aan den Rijn, Lekkerkerk, Bodegraven en Waddinxveen. In de komende ja- ren zal de school in verschillende andere plaatsen in de provincie Zuid-Holland dependances ope nen. Dit seizoen brengt de Jeugdthea terschool twee produkties uit. In februari 1994 gaat de kleine mu zikale voorstelling ’Hartstocht’ in première. Een voorstelling door en voor jongeren. Vervolgens zal volgend jaar mei, mede in het kader van Gouda Cultuurstad 1994, een grote pro duktie worden uitgebracht. In de ze multiculturele voorstelling worden verhalen uit de Afrikaan se-, de Indiase-, de Marokkaanse- en de Surinaamse cultuur verteld, gespeeld, gezongen en gedanst. Eén van de hoofdrollen zal ge speeld worden door de uit Surina me afkomstige verhalenverteller, schrijver en performer Paul Mid dellijn. De muziek wordt gecom poneerd en uitgevoerd door de uit Portugal afkomstige muzikant Fernando Lameirinhas. rele aard te zijn. De verscheidene veelbelovende plannen op het ge bied van de openbare telefonie, uit te voeren met glasvezel, zijn nog niet verwezenlijkt en zullen nog tijd vergen om te rijpen. Al de overige telecom- en energie- kabel activiteiten, alsmede pro jectactiviteiten, zullen naar ver wachting op het huidige, bevredi gende peil blijven en zouden zelfs het afgelopen jaar enigszins kun nen overtreffen. NKD, dat nu voor de gehele ko mende periode van dit jaar is op genomen, zal naar verwachting een aanzienlijke bijdrage leveren aan de resultaten. In 1994 zal NKD echter worden getroffen door de sterke prijsdruk die in de komende jaren van grote invloed zal blijven in de Duitse markt voor telecomkabel. De nettowinst over 1993 zal naar verwachting in de buurt’liggen van die over 1992, dankzij de bij drage van NKD, de positieve ef fecten van de maatregelen tot her structurering en het hogere resul taat uit exporten. o de Stichting Vriendschapsband Waddinxveen-Pelhromov voor (van links naar rechts) Marijke Kramer, David Groenenboom en Henk Kramer. (Foto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - Bij brief van 25 augustus hebben B. en W. de leden van de gemeenteraad geïn formeerd over de laatste stand van zaken met betreklking tot de centrumontwikkeling in Waddinx veen. Dat meldt het college in de toe lichting op de gemeentebegroting voor 1994. De ambtelijke werk groep Centrum is gevraagd een vergelijkende beoordeling van de winkelplannen van ANVA, MAB, PvdA en VEWA te verrichten. ‘De behandeling van de planbe- oordeling zal nog dit jaar in de raadscommissies of enig ander verband plaatsvinden', aldus B. en W. WADDINXVEEN/DELFT - In de periode januari-augustus 1993 is door NKF Holding BV, die nog een korte tijd ook een vestiging aan de Noordkade in Waddinxveen heeft, het grootste deel van de telecommunicatiekabel-activiteiten van Philips Kom- munikations Industrie AG in Duitsland overgenomen. WADDINXVEEN - Jan L. van Setten (48), directeur van Volvo Bedrijfswagens Nederland BV op het bedrijvenpark Coenecoop in Waddinxveen, is met ingang van 1 januari 1994 benoemd tot ma naging director van Volvo Trucks in de Poolse hoofdstad Warschau. In zijn functie als managing di rector van Volvo Trucks Poland krijgt Jan van Setten de verant woordelijkheid voor de opzet en uitvoering van een nieuwe market company, inclusief toekomstige assemblage-activiteiten en de op bouw van het dealemetwerk. De market company Volvo Trucks Poland is gevestigd in Warschau. WADDINXVEEN - De hengel- sportvereniging Waddinxveen HSW hield zaterdag voor een week de jaarlijkse Herfstdag-wed- strijd. Er werd gevist in de Oude Rijn bij Koudekerk aan den Rijn. De vangst was goed. Met een vangstgewicht van 7.260 gram wist R. Jenner beslag te leggen op de eerste plaats. Tweede werd P. Grootendorst met 6.890 gram, 3e H. Kraan met 6.310 gram, 4e M. Reichard met 5.750 gram en 5e A. van Leeuwen met 4.880 gram. De beker voor de grootste vis kwam in het bezit van M. Rei chard. Hij ving een brasem van 45.6 cm. ’s Middags werden de prijzen van de Herfstdag en die van de zomercompetitie uitge reikt tijdens een gezellige samen zijn in bar-bodega Royal Inn (Ko ningin Wilhelminaplein). Zaterdag 23 oktober gaat de win tercompetitie bij HSW van start. Deze competitie, die wederom uit 10 wedstrijden zal bestaan, is in een nieuw jasje gestoken. Zo zal er op nummer worden ge vist. Dit in tegenstelling tot de al jaren geldende ’vrije competitie’. Ook zal er een puntensysteem worden gehanteerd, waarbij dege ne die aan het eind van de compe titie de minste klassementspunten heeft, kampioen wordt. Het inschrijfgeld bedraagt ƒ12,50. Belangstellenden kunnen zich melden op zaterdag 23 oktober om 6.30 uur bij het NS-station Waddinxveen. De eerste wed strijd wordt gevist in de Leidsche Vaart. WADDINXVEEN - Voor 1994 zal in Waddinxveen een ge- het volgen van nieuwe (regionale) meentelijk werkprogramma op basis van het Kaderplan van Aan- ontwikkelingen, is door het colle- pak worden opgesteld. Dit zal gebeuren aan de hand van het be- ge voorgesteld een extra formatie- gin 1994 te verschijnen actieprogramma afvalscheiding droge plaats te creëren, componenten (ADC) van het ministerie van VROM, dat een voorstel omvat om te komen tot een landelijk uniform systeem voor de gescheiden inzameling van afval. - Gescheiden inzameling en ver- hetoMewenst openen vrn het Beveiliging tegen het onaermnst weasiep yan de auto WADDINXVEEN - Bij de inge bruikname van de veegmachine dit jaar was er sprake van een achterstand bij de onkruidbestrij- ding op verhardingen, zo meldt het colege van B. en W. in de toe lichting op de gemeentebegroting voor 1994. Volgend jaar verwacht de ge meente de onkruidgroei op ver hardingen beter te kunnen be heersen. Tijdens de opnieuw te verwachten explosieve groei van het onkruid volgend voorjaar zal enig groen op verhardingen echter niet zijn uitgesloten. Er zullen, afhankelijk van zowel de machinale veegcapaciteit als bemensing, in een zeer geringe mate en zeer selectief bestrij dingsmiddelen worden toegepast. WADDINXVEEN - Het maai en slootwerk in Waddinxveen gaat meer kosten, zo laat de toelich ting op de gemeentebegroting voor 1994 zien. In het kader van het vervallen van de Wet Uitkering Wegen is het Waddinxveense gemeentebestuur destijds door een extern adviseur voorlopig becijferd dat het maai en slootwerk ongeveer ƒ5.000,- duurder zou worden. Uit de aanbestedingsanalyse is ge bleken dat dit echter ongeveer ƒ20.000,- a ƒ25.000,- meer be draagt. Tevens is er sprake van uitbreiding van de bermen en slo ten, onder meer door de inge bruikname van het fietspad langs de spoorlijn (ƒ5.000,-). Daarnaast wordt de dienst Open bare Werken geconfornteerd met extra werk ten gevolge van de zo mer- en najaarsschouw. Totaal is er derhalve voor het maai- en slootwerk (voorlopig becijferd) sprake van ongeveer ƒ45.000,- toe name. In de gemeentebegroting voor 1994 worden deze voorlopige be rekeningen niet geheel door het college van B. en W. gehono reerd. Voorshands is ten opzichte van de begroting 1993 een extra bedrag van ƒ25.000,- (op stelpost) opgenomen. Thans wordt bezien of al dan niet bezuinigingen mo gelijk zijn. Nadere voorstellen be reiken de gemeenbteraad op korte termijn. Strengere milieu-eisen hebben een sterk verhogend effect op de ze post gehad. Enkele jaren gele den ontving de gemeente nog in komsten voor bepaalde hoeveelhe den bermgras. Nu zijn er slechts kosten aan verbonden. Bermgras kan niet meer in de veeteelt wor den gebruikt en moet verant woord worden afgevoerd en ver werkt. GOUDA - De succesvolle familievoorstelling Tn de Schaduw van de Zon', een produktie van de Jeugdtheaterschool Zuid-Hol land, is in deze herfstvakantie terug in Bodegraven, Gouda en Alphen aan den Rijn. Woensdagavond 20 oktober wordt de voorstelling gespeeld in het Evertshuis in Bodegraven (aan vang 20.00 uur), op vrijdag 22 en zaterdag 23 oktober in de Goudse Schouwburg (op beide dagen aan vang om 14.00 en 19.30 uur) en op zondag 24 oktober in het Park theater in Alphen aan den Rijn (aanvang 14.30 uur). Tn de Schaduw van de Zon' is een muzikale en fantasievolle fa milievoorstelling, die wordt ge speeld door 40 leerlingen en 4 volwassenen. De regie is in han den van Theo Ham, oprichter en directeur van de Jeugdtheater- een Directeur J.L. van Setten (48) vol Volvo Be- A.J. Hendrikse (39) volgt met ingang van 1 drijfswagens Nederland BV op het bedrijven- januari 1994 J.L. van Setten op als directeur park Coenecoop is met ingang van 1 januari van Volvo Bedrijfswagens Nederland BV op het school ZuidTIoÜand^'die'oök^een 1994 benoemd tot managing director van Volvo bedrijvenpark Coenecoop. De nieuwe man komt vestiging heeft in het centrum Trucks in het Poolse Poznan. (Foto: Volvo Be- uit de Volvo-organisatie. (Foto: Volvo Bedrijfs- voor kunstzinnige vorming Krea- drijfswagens Nederland BV). wagens Nederland BV). Volvo-directeur WADDINXVEEN - De Stich ting Vriendschapsband Waddinx veen - Pelhrimov heeft vorige week donderdag de prijzen uitge reikt aan de winnaars van de Tsje chische speurtocht tijdens de vo rige maand in het Gouwedorp ge houden Pelhrimovweek. David Groenenboom, gaat naar Polen Jan van Setten werd op 1 oktober 1985 benoemd tot algemeen di recteur van Volvo Bedrijfswagens Nederland, in die tijd nog NE- BIM Bedrijfswagens BV. Zijn op volger wordt de met ingang van 1 november tot algemeen directeur van Volvo Bedrijfswagens Neder land BV benoemde A.J. Hendrik se (39). Beveiliging tegen het ongewenst starten van de motor. Dat schrijven Burgemeester en Gescheiden inzameling en ver- Wethouders in de toelichting op werking van witgoed (koelkasten, de gemeentebegroting voor 1994. wasmachines); Zij zullen in het werkprogramma Gescheiden inzameling en ver- ook aandacht besteden aan de vol- werking van bruingoed (overige gende zaken waarover nog beslui- electronische apparaten); - Uitbreiding van het aantal glas-, papiercontainers alsmede uitbrei- groente-, fruit- en tuinafval bij de ding van het aantal locaties; laagbouw, waartoe mogelijke al- Stimulering tot gebruik van ternatieven nader onderzocht wor- compostvaten; den; Uitbreiding van voorlichtingsac- - Het stimuleren van de burgers tiviteiten; - Een nieuwe opzet voor de inza meling van grofvuil. Voor de uitvoering van dit pro gramma zal waar mogelijk op re gionaal niveau worden samenge werkt mede in het teken van de regionaliering waarover binnen het Gemeenschappelijk Vuil be drijf (GVB) in 1994 besluitvor ming zal plaatsvinden. Voor enkele van de hiervoor ge noemde onderwerpen worden te vens reeds door het GVB voorstel len uitgewerkt. Eén van de resul taten van door het GVB voor dit samenwerkingsgebied uitgewerkte taakstellingen van het NMP-plus op regionale schaaf is het in be drijf nemen van de compostering- sinrichting voor GFT-afval in Al phen aan den Rijn per 1 januari projectgroep verkeersveiligheid in 1994. - Gelet op de toenemende aan dacht, die de gehele afvalinzame ling en -verwerking vraagt van de dienst van Openbare Werken, met name op het gebied van voorlich ting, handhaving afvalstoffenver ordening, toezicht personeel en ter aan de Kerkstraat in Waddinx veen. Het stuk, waarin de rol van Maria Poppins wordt gespeeld door de professionele actrice Loes Vos, is gebaseerd op de verhalen van Ma ria Poppins (bekend als Mary Poppins uit de boeken van P.L. Travers). Het is een eigenzinnige kinderjuf frouw, die letterlijk uit de hemel komt vallen. Marthe van der Noorda schreef speciaal voor de Jeugdtheaterschool Zuid-Holland een nieuwe versie van Mary Pop pins. De regionale pers reageerde enthousiast op de eerste grote produktie van de Jeugdtheater- 1990 tot november 1992 verant- school, woordelijk voor de after sales market activiteiten. Het verhaal Maria Poppins woont ‘In de scha- Van 1 november 1992 tot 1 janua- duw van de zon' hoog in de wol- ri 1993 was hij directeur van NE- ken tussen stapels boeken bij de BIM Culemborg en NEBIM Ven- zonnekoning en een stel vrolijke lo. Met de overname van de aan- dwergen en sterren. Beneden op delen werd A.J. Hendrikse vanaf 1 januari 1993 directeur-eigenaar van deze bedrijven. Met ingang van 1 oktober 1993 zijn de verkoop- en servicesteun- punten die deel uitmaken van Hendrikse Bedrijfswagens BV overgenomen door Volvo Bedrijfs wagens Nederland BV. Dat wordt in een interim-bericht durende recessie in de Duitse in de onderneming gemeld. In dustrie. Het bedrijfsresultaat in de ver slagperiode was ƒ7,3 miljoen of 2,8% van de omzet (1992: ƒ22,9 worden verplaatst naar Delft en miljoen of 7,6%), als gevolg van Delfzijl, zodat de ontmanteling de lagere, totale omzet. binnenkort compleet is. De effecten van de tijdig ingezet- De ‘Duitse' activiteiten zijn per 1 te programma’s voor kostenbespa- augustus 1993 geconsolideerd en ring hebben de druk op de resul- zullen worden voörtgezet onder taten aanzienlijk verlicht. de naam Nokia Kabel GmbH De financiële baten namen in de (NKD). Met deze acquisitie heeft eerste acht maanden van dit jaar NKF een substantiële stap gezet toe met ƒ3,0 miljoen in vergelij- ter verbetering van haar strategi- king met dezelfde periode van vo- sche positie in Europa. rig jaar. De nettq-omzet van NKF in de De reden hiervoor is het positieve periode januari-agustus 1993 van effect van de verkoop van financi- ƒ257,8 miljoen was 14% onder ele vaste activa in het begin van het niveau van 1992. In Neder- dit jaar en de grotere bijdrage uit land is de scherpe daling uitslui- deelnemingen. tend toe te schrijven aan de lagere De netto-winst is ƒ9,9 miljoen verkopen van kabels voor openba- (1992: ƒ20.1 miljoen) of 3,8% van re telefonie. De projectactivitei- de netto-omzet (1992: 6,7%). ten, de verkopen van energiekabel Op de balans tonen alle posten en andere telecommunicatie-acti- aanzienlijke wijzigingen als ge- viteiten waren op het niveau van Volg Van de consolidatie van 1992. NKD. De onlangs geconsolideerde tele- Het garantievermogen is met communicatiekabel activiteiten ƒ249,0 miljoen op het niveau ge- van NKD compenseerden ruim- bleven van december 1992 en ver- schoots de omzetdaling in de tegenwoordigt 43% van het ba- Duitse speciale kabel sector. Deze lanstotaal, na de recente acquisitie laatste sector lijdt onder de voort- Van NKD. - De toename op basis van de toe voeging van de winst over de ver slagperiode is teniet gedaan voor de aflossing van een deel van de achtergestelde obligatieleningen. Het eigen vermogen, ook na de verwerving van NKD, is nog 37,6% van het balanstotaal. De verscheidene rationalisatie- programma’s lopen volgens plan. Dit is mogelijk dankzij de con structieve contacten met de socia le partners en de medewerking van het personeel. De toevoeging aan de groep van NKD, met haar sterke Duitse po sitie, biedt goede mogelijkheden voor internationale herstructure ring en synergieën. De noodzake lijke voorzieningen zijn al opgeno men in de balans per augustus 1993. Ook in dit verband zijn onlangs plannen aangekondigd om de kan- tooractiviteiten in Waddinxveen te verplaatsen naar Delft en Delf zijl. categorie pupillen, terwijl ook de In Nederland wordt in openbare T- telefonie geen omzet verbetering J K verwacht en het huidige, lage ac- steld, hetgeen de aantrekkelijk- tiviteitenniveau blijkt van structu- ten. Eindklassering vindt plaats

Weekblad voor Waddinxveen | 1993 | | pagina 11