op kerk en flats Knarsend' ThuisDiner Politici steken veel op van debat met ouderen Vrachtwagen en fiets in botsing Racistische leuzen Si Politie roept hulp in van getuigen IMK over personeels management bied van verzuimcontrole, eigen risico en de verplichting migran ten in dienst te nemen? Hoe kun nen betrokkenheid en 1 zijn van de medewerkers worden gestimuleerd? Naast korte inleidingen Waddinxveen Al verliest Zondagsoos WSE BI haalt uit ■I Opbrengst bazar Immanuëlkerk Snelle tijden Rottemerenloop Hervormings- herdenking in St. Janskerk Samen zingen in De Open Cirkel Vijftig nieuwe lantaarnpalen Zaaltraining Be Fair-jeugd Echtgenote burgemeester opende Souburgh-keuken Zaterdag 23 oktober Maandag 25 oktober ff offi- Schennis Auto verplaatst Fietsenkijkdag Oliespoor Dinsdag 26 oktober Zondag 24 oktober Donderdag 21 oktober Vrijdag 22 oktober RTW-RADIO A Woensdag 20 oktober 18.00-23.00 uur: Nederlands op z’n best met Frank Deurknop en Ronald Geurts. Verduistering Vaatwasmachines Verlichting Si Pagina 21 Woensdag 20 oktober 1993 Weekblad voor Waddinxveen Huëtlaan en de Vondellaan. mu- mu- mu- mu- mu- mu- mu- ziek. 16.00-18.00 uur: Ron Soul. 18.00-20.00 uur: Non-stop ziek. Ook het college van B. en W. ont brak volledig. Het dagelijks be stuur van de gemeente verkeerde een dag buiten Waddinxveen om met elkaar te brainstormen. Ze waren pas ’s avonds laat weer in het Gouwedorp terug. Ouderen had verzuimd zijn meest betrok ken ambtenaren naar het Anne Frank-centrum te sturen voor het maken van notities. Bij een kop-staart aanrijding op de Coenecoopbrug over de Gou we raakte op donderdag 14 okto ber een 30-jarige Rotterdammer gewond. Twee in file stilstaande auto’s werden door een achterop komende auto aangereden. Door de klap van de aanrijding liep de Rotterdammer nekklach- ten op en is hij voor onderzoek overgebracht naar het Goudse Groene Hart Ziekenhuis (Bleu- land-lokatie). De voertuigen moes ten worden weggetakeld. De politie in Schagen heeft met de aanhouding van vier verdach ten een in Waddinxveen gepleeg de diefstal van een personenauto opgelost. In de nacht van vrijdag Mevrouw S.IJ. van der Linden-Taekema nam met het klaar maken van een warme maaltijd vrijdagmiddag de nieuwe en uitgebreide keuken van Huize Souburgh (Prins Bernhardlaan) offi- 00.00-08.00 uur: Non-stop ziek. 08.00-11.00 uur: Ochtendmaga- zine met Ferry van Loon. 11.00-13.00 uur: Gouden Hits, met Ed Schuurman en Gerben van Kruistum 13.00-15.00 uur: Het middelpunt met Peter Teunisse. 15.00-17.00 uur: Huis op je radio met Diederick Huizinga. 08.00-10.00 uur: Non-stop mu ziek. 10.00-12.00 uur: Ferry van Loon 12.00-16.00 uur: Non-stop mu deel in gebruik. Links op de foto Souburgh-directrice mevrouw G. Fahrner. (Foto: Sjaak Note- werd boom). WADDINXVEEN - In het wijk- gebouw Het Zuidhonk (Zuidplas- laan) wordt zondagmiddag 24 ok tober van 14.00-16.00 uur weer een soos gehouden voor mensen met een verstandelijke handicap. Op deze middag worden er spelle tjes gespeeld, muziek gedraaid en andere activiteiten gedaan. BLEISWIJK - De tweede editie van de Kring Rottemerenloop werd gekenmerkt door snelle tij den en veel deelnemers. Zo wer den de records op de Kringloop (halve marathon) verpulverd. Bij de heren realiseerde Robin Punt met 1.08.25 een aanmerke lijk betere tijd dan vorig jaar. Toen was het Michel van de Maat die met 1.10.20 winnaar werd. Bij de vrouwen werd het record door Agnes Hijman teruggebracht van 1.40.06 naar 1.25.01. De snelste tijden op de Rotteme renloop (10 kilometer) werden ge realiseerd door Fred van der Zoest met 33.11 en C. Hermans van der Roer met 37.45. Aan de Kring Rottemerenloop, die op zaterdag 9 oktober werd gehouden, werd deelgenomen door bijna 400 lopers. De meer derheid daarvan liep de 10 kilo meter. Het aantal deelnemers was ongeveer even groot als vorig jaar. De deelnemers konden zowel bij de Kringloop" als de Rottemeren loop prijzen winnen in zes ver schillende categorieën (vier bij de mannen en twee bij de vrouwen). De glastuinbouw in gebied De Kring vormde het decor van de Kring Rottemerenloop. Zowel het parcours van de 10 kilometer als van de halve marathon liep door het kassengebied rondom Bleis- o_ wijk. 17.Ö0-19.ÖÓ uur- Hefmuziekcen- Daarnaast fungeerde het complex - - -x-21Ï—TS_ TZ -1-, start- en finishplaats. Voor de toe schouwers was er in de veiling de mogelijkheid mee te doen aan het drukken op de veilingklok. Hier van werd op grote schaal gebruik gemaakt. De Kring Rottemerenloop wordt op brede schaal ondersteund door de glastuinbouw van gebied De Kring. Het evenement wordt ge organiseerd in samenwerking tus sen atletiekvereniging De Kievi ten en de Stichting Kring Promo tie. GOUDA - De afdeling Gouda en omstreken van de Vereniging Pro testants Nederland belegt op za terdagavond 30 oktober om half acht in de Goudse St. Janskerk een vrij toegankelijke samen komst ter herdenking van de Kerkhervorming. Sprekers die avond zijn ds. W. v. Gorsel, her vormd predikant te Schoonhoven, over ’Hier sta ik, ik kan niet an ders’ en ds. C.G. Vreugdenhil, predikant der Gereformeerde Ge meente te Lelystad, over ’Door het geloof alleen’. Muzikale me dewerking verlenen de Verenigde Veluwse Koren o.l.v. Jan Mol, or ganist Bert Elbertsen en de trom pettisten Frank Kroon en Johan van de Kolk. WADDINXVEEN - Op de krui sing van de Juliana van Stolberg- laan met de Souburghlaan vond op vrijdag 1 oktober een aanrij ding plaats tussen een vrachtwa gen en een vrouw op de fiets. De op de Souburghlaan rijdende vrachtwagen wilde rechts de Sou burghlaan inrijden en zag daarbij de naast hem rijdende fietsster over het hoofd. De vrouw liep als gevolg van de aanrijding geen let sel op. Tegen de vrachtwagen chauffeur is proces-verbaal opge maakt. Een onbekend gebleven voertuig heeft op woensdag 13 oktober een op de Passage geparkeerde auto aangereden. De aangereden auto liep over de gehele linkerzijde deuk- en lakschade op. In samenwerking met de Algeme ne Verkeersdienst in Driebergen heeft de Waddinxveense politie op donderdag 14 oktober een on derzoek ingesteld naar een eenzij dig ongeval op de afrit van rijks weg A 12 richting Goudse Poort. Een bestuurder van een personen auto raakte in deze bocht door on bekende oorzaak in de berm, raakte een lantaarnpaal en gleed met zijn auto van het talud. Bij de komst van de politie was geen bestuurder meer bij het voertuig aanwezig. De politie handelde de aanrijding verder af. Het ThuisDiner is bedoeld om zo veel mogelijk senioren te laten ge nieten van een warme maaltijd, zodat deze zolang mogelijk hun zelfstandigheid kunnen behouden. Voor dat doel heeft Huize Sou burgh ook een restaurantfunctie gekregen, waarvan overigens nog maar een spaarzaam gebruik wordt gemaakt. WADDINXVEEN - De zaterdag 2 oktober in en rond de hervorm de Immanuëlkerk aan de Prinses Beatrixlaan in Waddinxveen ge houden jaarlijkse bazar en rom melmarkt, die als thema ’Met el kander voor een ander’ meekreeg, heeft ongeveer ƒ25.000,- opge bracht. Dit geld zal bestemd wor den voor de renovatie van de kerktoren, de zangkoren, het jeugdwerk, de Stichting Gered Gereedschap en een kindertehuis voor gehandicapte kinderen in Roemenië. Bij de loterij vielen de prijzen op de nummers 398, 969, 2094, 1551, 2448, 175, 2934, 2109, 560, 1613, 1720, 2559, 1046, 184, 1032, 1250, 2816, 2530, 591, 2671. Niet af gehaalde prijzen zijn af te halen bij B. van Helden, Fazantdreef 57. 'WADDINXVEEN - Met een te rugblikkend toespraakje van di rectrice mevrouw G. Fahrner van Huize Souburgh en een officiële handeling van mevrouw S.IJ. van der Linden-Taekema is vrijdag middag de vernieuwde en uitge breide keuken van het zorgcen trum definitief in gebruik geno men. De echtgenote van Waddinxveens burgemeester bereidde onder massale politieke en bestuurlijke belangstelling een ThuisDiner, want de nieuwe centrale keuken - die ook in de plaats komt van de keukenvoorziening in het Anne Frank-centrum - heeft de capaci teit voor 250 warme maaltijden, die bij ouderen in Waddinxveen kunnen worden thuisbezorgd. Vanmiddag (woensdag 20 okto ber) is er in Huize Souburgh een WADDINXVEEN - Voor woens dag 27 oktober heeft het team van de hervormde ontmoetings- kring De Open Cirkel in Wad dinxveen weer een avond georga niseerd, die zoals gebruikelijk in het verenigingsgebouw Het Anker aan de Nesse wordt gehouden. Op deze avond zullen de bezoe kers onder leiding van Carl van Trigt een aantal liederen zingen en ook instuderen. Carl van Trigt is theoloog en als pastoraal mede werker in Scheveningen werk zaam. Iedereen die graag zingt is van harte welkom. Men kan in Het Anker in een goede sfeer van een mooie avond genieten met muziek en zang. Het thema van de avond is ’Na volging’. Het programma begint ongeveer om half negen. avond over het ouderenbeleid raadsleden van PvdA, CDA, D66 en PCW (behalve hun vertegen woordigers in het forum) schitter den door afwezigheid. Ook van de Stichting Welzijn Ouderen Wad dinxveen en de Stichting Wad dinxveens Welzijnswerk was nie mand aanwezig. Wel gaven diver se bestuursleden van de de Stich ting Waddinxveense Bejaarden huisvesting acte de presence. WADDINXVEEN - Onbekenden hebben in de nnacht van za terdag 16 op zondag 17 oktober racistische leuzen en hakenkrui zen gesproken op de toegangsdeur van de hervormde Bethelkerk aan de Bilderdijklaan en in portalen van de flats aan de Busken jujj wer(j j00r je verdachten vanaf de Schaepmanhoeve een Opel Kadett gestolen. De aangehouden personen zijn af komstig uit Den Haag en Scha gen. De politie in Schagen han delt de zaak verder af. Op woensdag 13 oktober is bij de polite aangifte gedaan van het ple gen van schennis van de eerbaar heid ten overstaan van een tweetal jongens. Het feit vond plaats op de speelplaats van de rooms-ka- tholieke Mgr. Bekkersschool aan de Peter Zuidlaan. Een blanke man van middlebare leeftijd met grijs krullend haar en gekleed in een donkerkleurig jog- gingspak liet zijn geslachtsdeel zien terwijl hij in het fietsenhok stond. Volgens één van de jongens was de man in het bezit van een tas met een roze streep. In opdracht van een medewerker van een transportbedrijf aan de Bredeweg is op vrijdag 15 oktober een in de weg staande personen auto met een heftruck opgetild en verplaatst. Volgens de transportmedewerker stond de auto zodanig geparkeerd dat vrachtauto’s van het bedrijf niet geladen en gelost konden worden. De man klaagde over het feit dat bezoekers van de rommel markt aan de Bredeweg regelma tig voor parkeeroverlast zorgen, waardoor de werkzaamheden van het bedrijf belemmerd worden. De personenauto liep tengevolge van het verplaatsen schade op. Tegen de bewuste medewerker is proces-verbaal opgemaakt. De op zaterdag 16 oktober gehou den fietsenkijkdag trok ongeveer 50 belangstellenden naar het poli tiebureau aan de Mozartlaan. Welgeteld één fiets kon worden teruggegeven aan een benadeelde. Van de overige 75 fietsen is tot op heden geen eigenaar bekend. Me de door berichtgeving via Radio West kwamen zelfs mensen van uit Stolwijk naar de Waddinx veense fietsenkijkdag. Regelmatig wordt de politie door benadeelden van fietsendiefstallen benaderd met verzoeken om aan getroffen fietsen te mogen kopen. Particuliere (door)verkoop vindt echter niet plaats door de politie. Na een fietsenkijkdag wordt nage noeg de gehele partij fietsen dor’orverkocht aan een opkoper. Fietsendiefstal Volgens de politie zijn er fietsen gestolen vanaf het NS-station Waddinxveen (een grijze Sim- plex-damesfiets) em vanaf de Sniepweg (een wit-grijs-zwarte Giant Iguana mountainbike). Politie en brandweer hebben op maandag 11 oktober een onder zoek ingesteld naar de herkomst van een sterke benzinelucht op de J.W. Frisoweg. De brandweer kon al vrij snel vaststellen dat er geen ontploffingsgevaar bestond. Nader onderzoek bracht de hulp diensten bij een garage waar een lekkende motorfiets werd aange troffen. De eigenaar heeft de ben zineleiding van het voertuig ont koppeld waardoor het euvel werd opgelost. Op dinsdag 12 oktober heeft de politie een onderzoek ingesteld naar de herkomst van een olie spoor dat vanaf de Juliana van Stolberglaan naar de Noordkade leidde. Omdat olie gevaarlijke situaties oplevert voor het verkeer is door de gemeente zand gestrooid. De vervuiler is niet gevionden. Op zaterdag 16 oktober moesten brandweer en politie wederom in actie komen voor olie op het weg dek. Ditmaal was de oprit naar de hefbrug over de Gouwe en de hef- brug zelf besmeurd met een ol- uie-achtige substantie. De brand weer heeft het wegdek schoon moeten spuiten. De politie heeft op dinsdag 12 ok tober een vervolg gegeven aan de controles in het kader van de ac tie ‘Wij gaan weer naar school'. Nadat eerder dit jaar alternatieve snelheidscontroles zijn uitgevoerd onder automobilisten werden nu de schoolgaande (brom)fieters ge controleerd. Er werd toezicht gehouden op de met verkeerslichten uitgeruste oversteekplaats in de fietsroute langs de spoorlijn in de buurt van de Sniepweg bij de samenwer kingsschool voor HAVO-Athe- neum en De Wadde. Tegen een scholier werd proces verbaal opgemaakt omdat hij door rood licht reed. Overigens had de politie sterk de indruk dat veel (brom)fietsers de neiging hebben zonder meer over te steken, doch dat door de tijdige ontdekking van de aanwezige politie niet de den. In de komende weken zullen meer roodlicht-controles worden uitgevoerd. Diezelfde dag heeft de politie ook verkeerscontroles uitgevoerd op de Kanaal weg en de Juliana van Stolberglaan. Er werden vier be keuringen gegeven voor het niet dragen van de autogordel. Ook werd op dinsdag 12 oktober een snelheidscontrole gehouden op de Kanaalweg tussen 13.00 en 14.00 uur. Van de 300 passanten reden vijf voertuigen te hard. De hoogste snelheid lag op 95 kilo meter per uur (maximale snelheid ter plaats eis 80 km per uur). 08.00-10.00 uur: Non-stop mu ziek. 10.00-12.00 uur: Ferry van Loon. 12.00-16.00 uur: Non-stop mu- ziek. 16.00-18.00 uur: Ron Soul. 18.00-20.00 uur: Non-stop ziek. I Aan de forumavond van de gezamenlijke ouderbonden in het Anne Frank-centrum namen van links naar rechts van politieke zijde deel Henk de Bas (PCW), Charles Wijnen (PvdA), drs. Wout Neutel (CDA), Koos de Vogel (WD) en Wim de Wit (D66). Op de foto ook de voorzitters van de ouderenbonden J. Kunz (ANBO, links vooraan), H. Huizer (PCOB, midden vooraan) en P.J. Rippen (KBO, rechts achteraan). (Foto: Sjaak Noteboom). GOUDA - Het Instituut voor het - Midden- en Kleinbedrijf (IMK) organiseert dit najaar een reeks bijeenkomsten met als onderwerp personeelsmanagement op maat van het midden- en kleinbedrijf (MKB). Op maandag 1 november is de bijeenkomst in Gouda. Het IMK organiseert deze bijeenkomsten in nauwe samenwerking met de Ka mer van Koophandel en Fabrie ken voor Midden Holland, het NCOV Ondernemersadvies en het KNOV Advies. De bijeenkomsten ’Personeelsma nagement op maat van het MKB’ zijn bedoeld voor ondernemers die zelf geen personeelschef in dienst hebben en voor medewer kers van MKB-ondernemingen die belast zijn met het personeels beleid, alsmede voor adviseurs van ondernemers. Op deze bijeenkomst komt uitge breid aan de orde hoe juist in het MKB op een doelmatige en eco nomisch verantwoorde wijze in houd kan worden gegeven aan het personeelsmanagement. Hoe kan het MKB inspelen op wettelijke maatregelen op het ge- WADDINXVEEN - In de voet balwedstrijd tegen Schoonhoven BI voelde WSE BI zich als een vis in het water. Al werden in de eerste helft veel kansen niet be nut, dat werd in de tweede helft dubbel en dwars goed gemaakt. WSE won met 12-0, waaronder maar liefst 7 treffers van uitblin ker Hafid. WSE Cl kwam na een 0-1 achter stand tegen Gouda Cl door een treffer van Justin Sterk terug naar 1-1. Al verloor bij VEP Al met 3-1 en C2 trok aan het kort ste eind tegen Zwammerdam Cl. Het werd 2-6. Dl won tegen Soccer Boys Dl in een leuke wedstrijd met 5-3. Uit blinkers waren de verdedigers Bi- niam en Ramon. Ook D2 won te gen Be Fair D2. Met vijf treffers van Youssef werd het 6-3 voor de oranje-zwarten. Bij El wilde het Weer niet luk ken. Unio El was de sterkste en won met 4-0. E2 verloor tegen Bergambacht El nipt met 3-2 en WSE E3 was een maatje te klein voor Soccer Boys E3 (1-10). open huis geweest ter gelegenheid van de opening van de centrale keuken. Iedereen werd in de gele genheid gesteld de keuken te be zichtigen en van de kookkunst van het keukenteam te proeven. Inmiddels valt ook te horen dat niet iedereen tevreden is over het ‘nieuwe' Thuisdiner, dat f 9,75 kost. Een prijs die guldens hoger ligt dan vergelijkbare maaltijd- voorzieningen in de Goudse streek. Voor de Waddinxveense warme maaltijden voor ouderen wordt geen gebruik meer gemaakt van diverse trouwe Waddinxveense versleveranciers (groente, fruit, vlees), een vertrouwde kok heeft het veld moeten ruimen en steeds meer ouderen laten ons telefo nisch en schriftelijk onder andere weten dat de bladgroenten in de 'ft ft ft ft ft ft ft van in de ft uitwedstrijd tegen koploper Am- merstol niet in geslaagd de eerste plaats in de competitie over te ne- men. Na een slechte start werd de wedstrijd met 4-2 verloren. B1 heeft zich zaterdag, na een af- gekeurde wedstrijd, uitstekend vermaakt tijdens een pittige strandtraining. Cl won de derby tegen Be Fair met 6-1. Dl stond in de rust nog voor, maar verloor ft uiteindelijk met 5-2 van RVC Dl. El deed het andersom. Na een 5-1 achterstand werden de mou- wen opgestroopt en werd er met.’ 5-6 gewonnen. De meisjes-junio- ren speelden uit tegen het zwakke Nieuwkoop. Na een 0-5 ruststand er uiteindelijk met 0-17 ge wonnen. WADDINXVEEN - Bezoekers en Waddinxveense politici waren het er maandagavond grondig over eens dat het maandagavond in het Anne Frank-centrum ge houden en drukbezochte debat over het ouderenbeleid in het Gouwedorp een nuttig initiatief was van de samenwerkende oude renbonden ANBO (algemeen), PCOB (protestants-christelijk) en KBO (rooms-katholiek). De raadsleden Henk de Bas (PCW), drs. Wout Neutel (CDA), Koos de Vogel (VVD), Wim de Wit (D66) en Charles Wijnen (PvdA) gaven onomwon den toe veel te hebbenm opgesto ken van de praktische informatie van de ouderen. De ouderen ga ven met allerlei voorbeelden aan zich beslist onvoldoende betrok ken te voelen bij het gemeentelij ke beleid en ook niet goed de kans te krijgen mee te kunnen WADDINXVEEN - Op basis van het door de gemeenteraad vastge stelde beheerplan voor vervanging van openbare verlichting wordt in de gemeentebegroting voor 1994 door B. en W. voorgesteld de structurele storting in het vervan gingsfonds met ƒ50.000,- te ver hogen. De plannning voor het ko mende jaar behelst de vervanging van circa 40 a 50 lichtmasten. De inventarisatie en het invoeren van de gegevens voor het beheer plan voor de openbare verlichting vorderen gestaag. Verwacht mag worden dat aan het begin van het begrotingsjaar het beheerplan operationeel is. Op basis van efficiency is de on- derhoudspost met ƒ20.000,- ver laagd. Tevens zal worden nage gaan of verdere verlagingen kun nen worden geëffectueerd door het wegnemen van een schakel uit de opdrachtenprocedures van het onderhoud. maaltijden 'knarsen', hetgeen op niet goed schoonmaken door de leverancier van buiten duidt. Niettemin liet Huize Souburgh vrijdagmiddag en vandaag zien dat het goed en hygiënisch wer ken moet zijn in de centrale keu ken met moderne apparatuur voor het snel en goed bereiden van maaltijden, die zijn afgestemd op de wensen en verlangens van de afnemers. praten over beleidsvoornemens. Bestuurders en ambtenaren zitten hun daarbij dwars. De plaatselijke politici zegden toe de komende tijd (volgende week worden de algemene beschouwin-, gen gehouden over de gemeente begroting voor 1994) grondig te zullen gaan uitzoeken op welke wijze het overleg met de ouderen en de ouderenbonden beter ge structureerd kan worden. Ze kregen namelijk niet de in druk dat het nu erg goed gaat, on danks allerlei initiatieven om te komen tot overdracht van taken van de op te heffen Stichting Welzijn Ouderen Waddinxveen (die zeven penningmeesters ver sleet), de oprichting van een ou derenplatform (die serieuze taken en bevoegheden zou moeten krij gen) en de realisatie van een cen traal meldpunt voor ouderen. Opvallend was dat op de debat- trum met Luuk van Dijk. van groenteveiling De Kring als 19.00-22.00 uur: Hitfront Dancea ble met Gert Voogd. 22.00-24.00 uur: De avonduren met Ron Menke. 00.00-02.00 uur: In ’t holst van de nacht, met Ferry van Loon. 02.00-09.00 uur: Non-stop-mu- ziek. 09.00-12.00 uur: Religieus pro gramma door één der Waddinx veense kerken. 12.00-14.00 uur: RTW-klassiek, met Ben Evertse. 14.00-16.00 uur: Non-stop mu- ziek. 16.00-18.00 uur: RTW-Sportcafé. 18.00-19.00 uur: Non stop mu ziek. 19.00-21.00 uur: What’s Up, een informatief jeugdprogramma. 21.00-22.00 uur: Xtra met Diede rick, Jordi en Raymond. 22.00-24.00 uur: De Avonduren met Ron Menke. 08.00-10.00 uur: Non-stop mu ziek. 10.00-12.00 uur: Ferry van Loon. 12.00-16.00 uur: Non-stop mu ziek. 16.00-18.00 uur: Ron Soul. 18.00-20.00 uur: Non-stop mu ziek. WADDINXVEEN - In deze herfstvakantie begint de zaaltrai ning voor de pupillen van Be Fair- voetbal. De jeugdcommissie van deze club heeft bij de gemeente Waddinxveen de sportzaal Groenswaard (Wingerd) en de sporthal De Sniep (Sniepweg) tot eind februari bijna dagelijks op vaste tijden afgehuurd. Be Fair voldoet daarmee aan de wens van haar leden en ouders om de jongens ook in de wintermaan den gelegenheid te geven twee maal per week te blijven trainen. Het verzoek van de grote D-groep éénmaal per week in de zaal en éénmaal op het kunstveld te gaan trainen kon ook worden ingewil ligd. De voetbalclub geeft daarmee een hoog bedrag uit aan huur en trai ners, maar denkt daarmee zeker te investeren in de toekomst en denkt ook nieuwe leden daarmee aan te kunnen trekken in de jong ste leeftijdsgroepen. Het zaalvoetbal zal een belangrij ke plaats in gaan nemen in de wintermaanden. Zo staat een on derlinge zaalcompetitie voor de pupillen op het programma op de zaterdagen in december en janua ri. Verder is er een groot zaalvoet- baltournooi voor C-junioren op 30 december met uitsluitend deelna me van betaalde voetbalclubs. In de eerste week van de kerstvakan tie zal Be Fair op uitnodiging van Spakenburg in de vissersplaats met al haar teams aan een groot tournooi kunnen deelnemen. Afgelopen zaterdag was er sprake van veel afgelastingen op de groe ne velden. A-l speelde op het kunstveld tegen DWO A-l en verloor. B-l won ook zijn ingelas te wedstrijd tegen Spartaan ’20 uit Rotterdam met 3-2. A-2 speel- F de zijn tweede competitiewed strijd op zaterdag 16 oktober. Het j team boekte een negatief resul taat. C-2 speelde tegen de hoogste C- jeugd van Waddinxveen. Het was bij de rust nog 1-1, maar men ver loor toch met 6-1 van dit te sterke C-elftal dat duidelijk hoger moet worden ingedeeld en niet meer te- gen lagere C-elftallen in de regio moet gaan voetballen. Bij de pupillen werd minder afge- last. E-3 speelde tegen Jodan ft Boys en won met 10-2. Komende zaterdag spelen zij om 10.00 uur de inhaalwedstrijd tegen CVC Reeuwijk. Bij winst staan zij aan de leiding. F-l won met 7-4 in een goede wedstrijd tegen VEP. Jeffiy Zwinkels scoorde 4x, Dennis Krins scoorde zijn eerste goal C, voor F-l, Johan Kok en Alwin Wideman scoorden ook. 06.00-07.00 uur: Non-stop ziek 07.00-08.00 uur: Ochtendniveau met Ferry van Loon 08.00-09.00 uur: Ochtendniveau met Luuk van Dijk 09.00-10.00 uur: Non-stop mu ziek 10.00-12.00 uur: Komisch maga zine, met Gert-Frank van der Poel 12.00-13.00 uur: Twaalfuurtje met Martin Schlink 13.00-15.00 uur: Non-stop ziek 15.00-17.00 uur: Ron Soul 17.00-18.00 uur: Naar Huis met Diederick Huizinga 18.00-19.00 uur: Gert Voogd 19.00-21.00 uur: Non-stop ziek 21.00-23.00 uur: Nieuwscafé, lo kale en regionale informatie. 23.00-00.00 uur: Non-stop ziek. I Via de FM-band 87,9 (kabel) en 105,8 I I (ether). Staringlaan 2, postbus 330. I V 2740 AH Waddinxveen. Tel. 01828-10379. 7 WADDINXVEEN - Al Waddinxveen-voetbal is er Als leus werd ‘Auslander raus' ge bezigd. Het is volgens de politie de eerste keer dat dergelijke ra cistische leuzen en tekens in Waddinxveen zijn aangetroffen. De politie heeft de zaak in onder zoek en doet een beroep op even tuele getuigen zich te melden. Burgemeester C.M. van der Lin den is zondagmorgen ter plaatse geweest om de situatie in ogen schouw te nemen. Op zo kort mo gelijke termijn zijn de leuzen en tekens van de kerk en de flats ver wijderd. Een Rotterdams bedrijf heeft op maandag 11 oktober aangifte ge daan van vermoedelijke verduiste ring van twee vorkheftrucks. De heftrucks zijn op vrijdag 8 okto ber op het veilingterrein aan de Bredeweg afgeleverd ten behoeve van een bedrijf dat daar al enkele jaren geen activiteiten meer bijkt uit te oefenen. Resultaat hiervan is dat de vorkheftrucks weg zijn en de dader onbekend is. Elders op het veilingterrein zijn in het weekeinde van zaterdag 16 en zondag 17 oktober een 18-tal vaatwasmachines gestolen uit een aanhangwagen. De wagen was los gekoppeld van de vrachtwagen en naast de loods van een transport firma geparkeerd. Toen de chauffeur op maandag 18 oktober terugkwam bij zijn voer tuig bleek de verzegeling verbo- ken te zijn. Hierop ontdekte hij de vermissing. De politie ver moedt dat bij de diefstal gebruik is gemaakt van een grote bestel bus of vrachtauto. wethouder Joop Neele (PCW) Onder invloed Een Waddinxveense autobestuur der heeft op maandag 11 oktober een transactie van 400 gulden aangeboden gekregen van de poli tie omdat hij die dag onder in vloed van alcohol zijn auto be stuurde. De man werd gecontroleerd op de Kanaalstraat. In de avond van maandag 11 ok tober is door de politie eenm ver- lichtingscontrole uitgevoerd bij de Passage. Hierbij werden in totaal 11 fietsers bekeurd. Met het steeds vroeger invallen van de duisternis is het zaak dat de (brom’fietsers de verlichting van hun voertuigen nazien en eventueel in orde (laten) brengen. Bekeuringen voor het niet voeren van verlichting kosten voor brom fietsen f 60,- en voor fietsers f 40,-. reden genoeg om voor min der kosten bij de rijwielhandel de verlichting te laten maken. lopen en op welke onderdelen nog verbetering mogelijk is. De volgende sprekers zijn aanwe zig: J.G.M. Daeter - directeur Ar beidsbureau Gouda, mevr. J.H.P. Scholtes - directeur G.J. Scholtes BV, CV-installatiebedrijf te Mon ster, F. Wellerdieck -directeur van Weldata, handels- en service bedrijf in computer- en afreken- systemen te Nieuwerkerk aan de productiviteit, flexibiliteit, IJssel, A. van der Laan - directeur kostenbewust- Van der Laan Transport BV te j j Lekkerkerk, J.A. Snelting - advi seur personeel en organisatie van des- KNOV Advies, B.E. Klep - perso- kundigen komen de onderwerpen neelsadviseur NCOV Ondeme- ook aan de orde in een paneldis- mersadvies, F.A. Leur - directeur cussie, waaraan drie ondernemers IMK Zuid-Holland Midden en deelnemen. Zij presenteren hun Noord, drs. B.P. de Groot - advi- visie op en hun ervaringen met seur IMK. personeelmanagement in hun ei- De deelnemers ontvangen een in- gen onderneming. T formatieset met actualiteiten op Ook besteden de drie onderne- dit gebied en de IMK-gids Ter mers aandacht aan de manier soneelsmanagement op maat van waarop zij op de verschillende het MKB’. Het programma duurt ontwikkelingen inspelen. van 14.30 tot 17.30 uur en de toe- Tot slot van de bijeenkomst kun- gangsprijs is f15,-. Voor informa- nen de deelnemers aan de hand tie en aanmeldingen kan men con- van een test vaststellen welke on- tact opnemen met het IMK: Sas- derdelen van het personeelsma- kia Hooglander (tel. nagement goed georganiseerd ver- 070-3795720).

Weekblad voor Waddinxveen | 1993 | | pagina 21