GEMEENTE WADDINXVEEN Auto werd gestolen tijdens kerkdienst Eindstand bridgeclub Waddinxveen TELEFOONNUMMERS OPENINGSTIJDEN COLLECTE VERGUNNING VERKEERSMAA TREGELEN WET MILIEUBEHEER VERKEERSBESL UIT NIEUWE FOLDERS EN BROCHURES BOUWVERGUNNINGEN ar 24760 12570 01820-16066 010-4362244 VERGADERINGEN ROOIEN BOMEN IN VERBAND MET IEPEZIEKTE 06-11 12222 01820-24255 13000 13000 01820-15767 01820-93511 01828-17613 01820-28011 20% 12% 100% 20% 12% HINDERWET PROVINCIE ZUID-HOLLAND SPREEKUREN HET GEMEENTELIJK BUDGET Pagina 3 Weekblad voor Waddinxveen Woensdag 20 oktober 1993 24642 24700 Da Costaweg 11 Willem de Rijkelaan Schaepmanhoeve 79 Hoe ontstaat zo’n tekort? het het Spireaweide 9 dienst Openbare Werken, inclusief de van Nieuwe beleidsvoornemens Noordeinde 79 het Gemeenschappelij k Antennesysteem- van Samenwerkingsschool voor Havo/ de van Linzenakker 51 Hogere lasten voor de inwoners Waar gaat het geld naar toe? Bestedingen middelen per beleidsveld Toekomstperspectief 9.277.000,- 14Wo Milieudienst Midden-Holland, nrs. 93-341. 466.000,- 1% en 4.531.000,- 7% Wilt u meer weten? Waar komt het geld vandaan? Inkomsten uit diverse bronnen ƒ20.238.000,- 30% 2. ƒ25.161.000,- 38% 3. 4. Speciale begrotingskrant Inkomsten en uitgaven M een Gemeentelijke diensten Gemeentesecretarie Dienst Openbare Werken en Bedrijven? Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Gouwebad ”De Sniep” (informatie) f 3.040.000,- ƒ66.837.000,- De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de leeskamer (le etage) van het gemeentehuis ter inzage. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunnen niet-leden gebruik ma ken van het spreekrecht. Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoon lijke gegevens niet bekend te maken. BOUWPERCEEL: Coenecoop BOUWPERCEEL: Woubrechterf 77 Voorgenomen verkeersmaatregelen Kastanjelaan, invalidenparkeerplaats Op verzoek van een bewoner is besloten een gereserveerde invali denparkeerplaats aan te leggen in de Kastanjelaan, ter hoogte van huisnummer 62. 9 stuks 6 stuks 3 stuks Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding Centrale Antenne Inrichting (C.A.I.) Milieu (telefoon voor milieuklachten)... In de week van 24 oktober 1993 tot en met 30 oktober 1993 zal er gecollecteerd worden door: de Stichting Vluchteling. Het collecteren dient te geschieden in verzegelde collectebussen waarop duidelijk de naam en/of het doel van de collecterende in stelling staat vermeld. De collectanten dienen te zijn voorzien van een legitimatiebewijs. De opbrengst van de collecte zal ter kennis van het gemeente bestuur worden gebracht. In het gemeentehuis is een brochurewand in gebruik bij de balie van de sectie Burgerzaken van de afdeling Algemene Zaken. In de wand is een groot assortiment algemene folders en brochures over uiteen lopende onderwerpen aanwezig.. Een nieuwe uitgave is: Studeren in het buitenland met studiefinanciering 1993; een publicatie van de Informatiseringsbank. Tot en met 6 november ligt in het gemeentehuis van Waddinxveen ter inzage het ’’Integraal plandocument verpleging en verzorging Delft W'estland Oostland”. Dit plandocument is als voorontwerp-verpleeghuisplan en als ont werpplan op de bejaardenoorden vastgesteld door Gedeputeerde Sta ten van Zuid-Holland. Geraamde bedragen in concept-begroting 1994 f 13.158.000,- 8.280.000,- ƒ66.837.000,- ƒ13.295.000,- 7.802.000,- In procenten van het totaal In procenten van het totaal Uit groep B promoveren naar groep A: 1. Echtpaar Steensma 59.417%, 2. Dames Bakker-Poot De bezuinigingen die het rijk moet realiseren, hebben ook gevolgen voor de algemene uitkeringen die de gemeenten van het rijk ont vangt. Waddinxveen ontvangt in 1994 ruim 4,5 ton minder van het rijk dan in 1993. Ook moet de gemeente nu al reserveren voor uit gaven die in de toekomst te verwachten zijn. Waddinxveen doet dat door onder andere fondsen te vormen voor de instandhouding van de infrastructuur. In 1994 wil de gemeente ook extra geld voor bijvoorbeeld de uit breiding van de automatisering, voor de uitbreiding van het gemeen tehuis en voor het maken van een noodbestuurspost (voor bijzondere omstandigheden en noodsituaties). Ook voor de gemeente worden veel zaken duurder; de composte- ring van het afval uit de plantsoenen is al genoemd. Het onderhoud zelf aan de plantsoenen in de nieuwbouwwijken en de onkruidbestrij- ding zonder chemische middelen worden ook duurder. Daarnaast moet de gemeente in 1994 meer uitgeven voor de jumelage met Pelh- rimov, voor flankerend ouderenbeleid, voor de automatisering en Door de forse bezuinigingen van het rijk, ziet de situatie voor de meeste gemeenten in Nederland er de komende jaren niet erg roos kleurig uit. Ook Waddinxveen ontkomt niet aan een trend. Openingstijden Gemeentesecretarie en dienst Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12,.30 uur. In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraak hebt gemaakt. Terinzagelegging ontwerp-beschikking Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om op onderstaande aanvraag van: Alarmering Algemeen Alarmnummer Brandweer b.g.g Politie Ongevallen Integraal plan verpleging en verzorging Delft Wèstland Oostland Burgemeester en wethouders uitsluitend via de secretaresses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 uur tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. 4% 100% 10% 0% 22% 10% 5% 6% 5% 2% 5% 20% Binnengekomen bouwaanvragen/ingediende meldingen Ingevolge het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet 1992 ma ken burgemeester en wethouders van Waddinxveen bekend de vol gende bouwaanvragen te hebben ontvangen: In het Weekblad voor Waddinxveen van 3 november a.s. wordt u haarfijn uit de doeken gedaan hoe de begroting van Waddinxveen er uitziet, hoe de gemeente aan haar inkomsten komt en hoe het geld wordt besteed. In die begrotingskrant kunt u ook lezen welke bijzondere activiteiten de gemeente in 1994 gaat ondernemen en wat die kosten. De besluitvorming in de gemeenteraad krijgt ook uitgebreid aan dacht. De krant bevat ook een overzicht van de belastingen en ta rieven zoals die in 1994 zullen gelden. Als u niet in de gelegenheid bent om de vergaderingen van de gemeenteraad over de begroting bij te wonen, dan kunt u op die manier toch volledig op de hoogte zijn van de besluitvorming en de gevolgen die die besluitvorming voor u heeft. Sectie Burgerzaken: bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00 tot 20.30 uur. de vervanging van het wagenpark van Openbare Werken. Met on voorziene kostenstijgingen is ook rekening gehouden door daarvoor,i een bedrag van eefi ton te reserveren. Waar dat mogelijk is, probeert de gemeente te bezuinigen op de bestaande uitgaven. Dat gebeurt door verlaging van de subsidie voor-1 1 de bibliotheek en de schoolartsendient, door verlaging van de stor- tingen in het sociaal en cultureel fonds, door lagere uitgaven voor het leerlingenvervoer en door lagere kosten van de bijzondere bijstand. Ook door versnelde afschrijving van twee investeringen en door de rentevergoeding aan de algemene reserve van het Grond bedrijf te beperken, worden de jaarlijkse uitgaven beperkt. het vergroten van een dakkapel op het achtergeveldakvlak het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning. Het register van verleende bouwvergunningen en ingestemde mel dingen ligt ter inzage in het gemeentehuis bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, afdeling Ruimte en Bouw, waar tevens in lichtingen kunnen worden gevraagd. Verleende bouwvergunningen/ingestemde meldingen AARD VAN HET BOUWPLAN: het gedeeltelijk veranderen en vergroten van een woonhuis het gedeeltelijk veranderen en vergroten van een woning het gedeeltelijk veranderen en Toen alle dagelijkse uitgaven en de uiterst noodzakelijke nieuwe in vesteringen op een rij waren gezet, constateerden burgemeester en wethouders een tekort van ruim 1 miljoen gulden voor het komen de jaar. Dit tekort moest worden weggewerkt en daar worden in de gemeenteraad voorstellen voor gedaan. Om dat tekort te dekken is financiële ruimte gezocht in de begro ting, worden bestaande uitgaven beperkt, worden belastingen en ta rieven verhoogd en wordt geprobeerd op andere manieren de inkomsten te verhogen. 1. Algemene uitkering van het rijk Doeluitkeringen van rijk en provincie Gemeentelijke belastingen en heffingen Diverse inkomsten Totaal In 1994 moet Waddinxveen rondkomen van ca. ƒ67 miljoen. Hoe dat geld over de verschillende taakgebieden is verdeeld, ziet u hier onder. Die verdeling is in alle Nederlandse gemeenten hetzelfde, maar de bedragen verschillen uiteraard. De verdeling is terug te vinden in de hoofdsrukken (hoofdfunkties) van de gemeentebegroting. Het onderstaande overzicht laat zien hoe de gemeente aan haar geld komt en hoe het in grote lijnen wordt besteed. Geraamde bedragen in concept-begroting 1994 Het milieu, zoals de compostering van afval uit de plantsoenen, gaat ook steeds meer geld kosten. En tenslotte zijn er voornemens die de gemeente graag wil realiseren, met name op het terrein van ver keer en verkeersveiligheid. In 1994 wordt in Waddinxveen voor dat doel 7,5 ton geïnvesteerd. 0. Algemeen bestuur 1. Openbare orde en veiligheid 2. Verkeer, vervoer waterstaat 3. Economische zaken 4. Onderwijs 5. Cultuur en recreatie 6. Sociale voorzieningen en maatschappelijk werk 7. Volksgezondheid 8. Ruimtelijke ordening en volkshuisvesting 9. Financiering en algemene dekkingsmiddelen (waaronder diverse stel posten voor nieuw beleid) Totaal Burgemeester Trooststraat, invalidenparkeerplaats Op verzoek van een bewoner is besloten een gereserveerde invali denparkeerplaats aan te leggen in de Burgemeester Trooststraat, ter hoogte van huisnummer 65. Belanghebbenden wordt gewezen op de mogelijkheid tot het indie nen van een beroepschrift bij de Kroon binnen een termijn van 30 dagen na heden. Rectificatie verkeersbesluit In de gemeenterubriek in het Weekblad voor Waddinxveen van 28 april 1993 is abusievelijk vermeld dat besloten is in de Dorpstraat tussen de Kerkweg-West en de leplaan geen doorgaand vrachtver keer toe te staan. Deze maatregel is op het moment niet aan de or de. De aankondiging hieromtrent in het Weekblad voor Waddinxveen kan als niet gepubliceerd worden beschouwd. woning aan de Dorpstraat op vrij dag 15 oktober naar de politiese rie Derrick zat te kijken op de eerste etage van haar woning, hoorde zij gerommel aan de ach terdeur van haar huis. Na afloop van het tv-programma ging zij een poolshoogte nemen en ontdekte dat de deur van de bijkeuken geforceerd was. Bij de ze poging tot inbraak wordt voor alsnog niet vermist. s 9 Als het rijk nog meer gaat bezuinigen op de uitkeringen aan de ge meenten en als er in Waddinxveen, door landelijke ruimtelijke plan nen, minder gebouwd mag worden, wordt het financiële beeld voor. de gemeente alleen maar somberder. De oplossing voor deze ontwikkeling ziet het gemeentebestuur als. een uitdaging voor alle betrokkenen. In dat verband zal worden ge-rw keken naar de kerntaken van de gemeente, naar een hogere effi-*" ciency en doelmatigheid van de ambtelijke organisatie. Een en ander zal moeten uitmonden in voorstellen om het werk met minder personeel te doen. f 6.752.000,- 6.000,- ƒ14.948.000,- 6.720.000,- Onbekenden hebben in de nacht van vrijdag 15 oktober een twee tal voertuigen, die tot de handels voorraad behoren van een autobe drijf aan de oranjelaan, doorzocht. Hoewel beide voertuigen door zocht zijn, wordt er niets uit de auto’s vermist. In de nacht van dinsdag 12 okto- v ber is er ingebroken in een winkel aan de Dorpstraat in Waddinx veen. Het pand is aan de achter zijde betreden. Binnen werd on der andere het kantoor bezocht. WADDINXVEEN - Op zondag 17 oktober is tussen 18.15 en 19.50 uur vanaf de parkeerplaats op de Esdoomlaan een. witte Renault 19 GTS K6 personenauto ontvreemd. De wagen is voorzien van het kenteken TZ-56-DZ. De eigenaar van de auto bezocht op dat moment een kerkdienst. Een kinderstoeltje uit de auto werd door een getuige terugge vonden op de hoek van de Pias weg en de Zesde Tochtweg. In Waddinxveen zijn op diverse lokaties wederom iepen gesigna leerd met iepeziekte. Deze ziekte wordt veroorzaakt door een schim mel die de houtvaten van de boom verstopt waardoor geen water en voedsel meer opgenomen kan worden; de boom sterft hierdoor af. De schimmel wordt door de iepespintkever overgebracht naar an dere bomen. Het is dus zaak om zieke en kwijnende iepen zo spoe dig mogelijk te verwijderen. De komende week zullen op de volgende plaatsen bomen verwij derd worden: ’- Dreef - IJsermanweg - Noordeinde AARD VAN HET BOUWPLAN: het oprichten van een bedrijfshal met kantoorruimte. het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning. het oprichten van een berging an nex entreegebouw het oprichten van een tuinschuurtje Genoemde aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 en 12.30 uur voor een ieder ter inza ge ligt bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de definitieve besluitvorming. op donderdag 14 oktober aangifte gedaan bij de politie. Aan de ach terzijde van de woning werd een deur opengebroken. Hoewel het hele huis werd doorzocht wordt er waarschijnlijk niets vermist. Diezelfde dag werd ook ingebro ken in 'een woning aan de Miner- valaan. Aan de achterzijde van het huis werd een raam openge broken. In de woning werd een kast opengebroken. Men wist geld en sieraden buit te maken. Op zondag 17 oktober ingebroken in een woning aan de Tweede Bloksweg. De inbraak werd in de middaguren gepleegd. Nadat een keukenraam was geforceerd, werd het huis doorzocht. Ontvreemd werden geld en sieraden. Een bewoonster van de Tessel- schadelaan heeft op vrijdag 15 ok tober twee jongens verjaagd die bezig waren met een inbraak in een daar geparkeerde auto. Door dat de vrouw enkele malen op het raam tikte ging het tweetal er vamdoor. De gewaarschuwde poli tie stelde vast dat het ruitje van de auto was ingeslagen. Er wordt niets uit de auto vermist. Terwijl de bewoonster van De gemeente ontkomt er niet aan deel van de hogere uitgaven door te berekenen aan de inwoners van Waddinxveen en aan de gebrui kers van bepaalde diensten. Burgemeester van Waddinxveen en aan de gebruikers van bepaalde diensten. Burgemeester en wethouders stellen de gemeenteraad voor om de tarieven in ieder geval met (2%) de inflatiecorrectie te verhogen. Een aantal tarieven zal meer moe ten stijgen. De voorgestelde stijgingen bedragen respectievelijk: onroerende zaakbelasting rioolrechten huwelijksleges sportaccommodaties hondenbelasting marktrechten Door deze tariefstijgingen verwacht de gemeente bijna 4,5 ton meer te ontvangen in 1994. Melding van een verandering inrichting Burgemeester en wethouders maken bekend dat onderstaande mel ding van een verandering inrichting is ontvangen van: Matuursteenbedrijf Polet-Dercksen voor het verplaatsen van zaag- werkzaamheden met een haakse slijpmachine, welke momenteel op het buitenterrein (achterzijde) plaatsvinden en die met ingang van 1 oktober 1993 in de hal zullen plaatsvinden op het perceel M. Schoutenstraat 27.dorp). Kennisgeving AMvB Burgemeester en wethouders maken bekend dat onderstaande ken nisgevingen AMvB zijn ontvangen van: De heer M. v.d. Graaf voor een reeds opgerichte herstelinrichting voor motorvoertuigen op het perceel Sniepweg 13a (AMvB herste- linrichingen voor motorvoertuigen Hinderwet). Handelsonderneming L.C. Quak voor het oprichten van een her stelinrichting voor motorvoertuigen op het perceel 2e Bloksweg 60 (AMvB herstelinrichtingen voor motorvoertuigen milieubeheer). Stichting vakopleiding Schilders en Stukadoors voor een reeds op gerichte inrichting ten behoeve van een woon- of kantoorgebouw op het perceel Noordkade 94 (AMvB Besluit woon- of kantoorge bouwen Hinderwet). De melding, alsmede de kennisgevingen met bijbehorende stukken Ijggen vanaf 21 oktober 1993 gedurende één maand voor een ieder ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare MVerken en Bedrijven, tijdens werkdagen vanaf 08.30 tot 12.30 uur. Desgevraagd kunnen de stukken tenminste gedurende drie aaneen gesloten uren per week buiten de werkuren worden ingezien (door- J kiesnummer 24757, de heer W.P. Kaandorp). 1 Milieudienst Midden-Holland Vondelwïjk Zuidwest, 30 km/uur zone Het is gewenst het gebied dat omsloten wordt door de Bredero- laan, de Staringlaan, de spoorlijn Alphen-Gouda en de singel die de grens vormt tussen de Vondelwijk en de Oranjewijk, hier in te richten, zodanig dat een zone ontstaat waarin de snelheid niet ho ger mag zijn dan 30 km/uur. Zuidelijke Rondweg/Zuidelijke Dwarsweg, diverse Ter onderstreping van de verkeersfunctie van de Zuidelijke Rond weg wordt voorgesteld de gehele weg vanaf de Beijerincklaan tot aan de Kanaaldijk (op) te waarderen tot voorrangsweg. Alsdan zal deze maatregel voorlopig worden geëffectueerd vanaf Beijerinck- JaatL tot aan Coenecoop. In de scherpe bochten van de Zuidelijke Rondweg zal een advies Snelheid" van 50*k"rh/üur met borden worden aangegeven en zullen inhaalverböden van kracht zijn, welke door middel van markering zullen-worden aangegeven. Langs het nieuwe gedeelte van de Zuid elijke Rondweg is aan de noordzijde een verplicht fietspad aan gelegd. Zuidplashof, eenrichtingsverkeer Overwogen wordt op het bedieningsstraatje aan de achterzijde van het nieuwe gedeelte van het winkelcentrum aan de Zuidplas- laan/Zuidplashof verkeer slechts in één richting toe te staan en wel van buiten naar binnen. Ter ondersteuning van deze maatregel worden pij [markeringen op het wegdek aangebracht. Belanghebbenden worden verzocht binnen 14 dagen na deze publi catie hierop te reageren door contact op te nemen met de ver- keersmedewerkers van de sectie Voorbereiding en Verkeer van de dienst Openbare Werken en Bedrijven van Waddinxveen (door- kiesnummer 01828-24735 of 24736). Indien niet binnen 14 dagen is gereageerd, wordt het besluit als hiervoor genomen. Een kluis, een vitrine en een kassa werden opengebroken. Er wordt geld en postzegels vermist. Vanuit een caravanstalling aan de Bredeweg zijn in de nacht van maandag 11 op dinsdag 12 okto ber twee caravans ontvreemd. Eén van de caravans werd korte tijd later door de aangever terugge vonden in Den Haag. De tweede caravan, een Tabbert, is nog steeds zoek. Bij het uit de stalling rijden is de teruggevon den caravan beschadigd doordat deze een paaltje heeft geraakt. Een medewerkster van een winkel Als u het naadje van de kous wilt weten, dan kunt u de begro tingsstukken komen inzien in het gemeentehuis. Ze liggen daarvoor klaar in de leeskamer. U kunt daar desgewenst ook een toelichting krijgen. De begroting wordt behandeld in de vergaderingen van de gemeen teraad van 25, 26 en 28 oktober aanstaande. Op maandag 25 okto ber' a.s. wordt om 19.30 uur begonnen met de Algemene Beschouwingen door de gemeenteraad. Op dinsdag 26 oktober a.s. antwoordt vanaf 19.30 uur het college van burgemeester en wethou ders. Op donderdag 28 oktober a.s. volgt vanaf 10.00 uur de twee- de ronde van de gemeenteraad, de beantwoording voor burgemeester en wethouders en tenslotte de besluitvorming. Deze vergaderingen zijn openbaar en u bent daar dus van harte welkom. WADDINXVEEN - De eind stand van de eerste competitieron- de bij de bridgeclub Waddinx veen ziet er zo uit: Groep A: 1. Echtpaar Verwoerd 55.631%, 2. Echtpaar Kuijpers 53.705%, 3. Echtpaar Den Haag 53.155%, 4. Echtpaar Hoedema- ker 52.760%. Uit groep B promoveren de directie van Veveo Coatings B.V. om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking hebben van een groothandel in en opslag van verpakte verfprodukten, waaron der licht ontvlambare en ontvlambare produkten op het perceel Coenecoop 530 positief te beschikken. De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere terzake zijnde stukken liggen vanaf 21 oktober 1993 tot 4 november 1993 ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare. Werken en Bedrijven, elke werkdag vanaf 08.30 tot 12.30 uw-e»,-- op verzoek, op de maandagavonden gedurende drie uren. Gemotiveerde bezwaren'tegen de ontwerp-beschikkingen kunnen tot 28 oktober 1993 schriftelijk bij hun college worden ingediend door de aanvrager en degenen die reeds schriftelijk of mondeling bezwaar hebben gemaakt tegen het verzoek om vergunning en hen die daar toe redelijkerwijs niet (tijdig) in staat zijn geweest. i in de Passage heeft op woensdag 13 oktober aangifte gedaan van diefstal van haar portemonnee uit de winkel. In de portemonnee za- ten het rij- en het kentekenbewijs van de aangeefster. i Later in de week werd door een I medewerker van het tuinbouw- leerbedrijf aan de Tweede Bloks weg aangifte gedaan van diefstal van een portefeuille met geld. De portefeuille werd uit zijn jas ge haald. Onbekenden hebben ingebroken in een leegstaand pand aan de I Dorpstraat. Van de inbraak werd Gemeenteraad op maandag 25 oktober 1993, aanvang 19.30, voort te zetten op dinsdag 26 oktober 1993, aanvang 19.30 uur en vervol gens op donderdag 28 oktober 1993, aanvang 10.00 uur in het ge meentehuis. «Op de agenda van maandag 25 oktober 1993 o.a.: Algemene beschouwingen begrotingsbehandeling 1994. Voorstel tot inwerkingtreding van de bodembepalingen van de Bouwverordening. - Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet ten behoeve van de voorbereiding en uitvoering van groot onderhoud groen voorzieningen eind 1993 en 1994. - Voorstel betreffende fusie voortgezet onderwijs Waddinxveen- Boskoop. - Voorstel tot vaststelling van een aantal begrotingswijzigingen. ~pp de agenda van dinsdag 26 oktober 1993 o.a.: - Beantwoording algemene beschouwingen door het college. Op de agenda van donderdag 28 oktober 1993 o.a.: «•■Voortzetting behandeling begrotingen dienstjaar 1994: ■*- - begroting zwembad; - - begroting bedrijf; - begroting Atheneum; - begroting van het Grondbedrijf; - gemeentebegroting, inclusief wensen en middelen. -Voorstel tot verhoging van belastingen, tarieven en rechten voor 1994. -Voorstel inzake meerjarenbegroting 1994-1998. 54.667%, 3. Dames Van der Meer-Balvert 55.036%, 4. Echt paar Hart 43.056%. Uit groep C promoveren naar groep B: 1. Echtpaar De Boer 55.174%, 2. Echtpaar Meijer 53.479%, 3. Dames Den Boer- Nobbe 53.368%, 4. Dames Wit- berg-Versluis 53.014%. Uit groep D promoveren naar groep C: 1. Dames Brinkhuis-van Delft 58.333%, 2. Echtpaar Van Termeij 57.416%, 3. Dames van Amerongen-Tonkens 57.124%, 4. Echtpaar Dessing 56.697%. Maandaggroep: 1. Heren Van Duppen-Hart 60.792%, 2. Me vrouw Leeuw-Heer Kramer 59.469%, 3. Heren Berkhoudt- Hart 57.927%, 4. Heren M. en T. Twigt 55.336%.

Weekblad voor Waddinxveen | 1993 | | pagina 3