Bank bouwt kantoor in anderhalve dag Gered Gereedschap ■S3 Zondag 31 oktober show van NLKV Klaverjassen Storing in drinkwater voorziening Boelhuis- veiling in Zevenhuizen Leerlingen concert in Moordrecht Ambtenaar opent expositie Bijeenkomsten voor ouderen in AF-centrum Bodembepalingen Bouwverordening RTW-uitzending Hervormingsdag Pand Kerkweg-Oost wordt gesloopt Weekprogramma Informatieavond van De Paddestoel j j i. Voorrang op nieuwe verlegen gezicK- Zuidelijke Rondweg um hun nrndukt Restaurant-functie Anne Frank-centrum loopt groot gevaar - GAAT U VERHUIZEN? ERKENDE VERHUIZERS Wilt U informatie? 01828 - 18708 ASSCHEMAN WADDINXVEEN Nieuw gezicht Geldautomaat Ereprijzen Kinderwedstrijd T Toegang De besten Pagina 15 Woensdag 27 oktober 1993 Weekblad voor Waddinxveen Zondag staat de Waddinxveense sporthal ‘de Sniep' een dag lang in het teken van een bijzon- Dit pand van de ING Bank aan de Kerkweg-Oost, op de archieffoto nog voorzien van de voor- een mededeling van de Stichting verplicht fietspad da'swc dere tentoonstelling met ongeveer 450 katten. (Foto: NLKV). gebouw. Vanaf maandag 13 de cember zijn de relaties van de De ’besten in variëteit’ ofwel de mooisten in hun kleur, zijn dan ieder geval geen spijt hebben van zijn of haar bezoek. Dan staan u verschillende mogelijkheden ter beschikking: kompleet verzorgde verhuizing huur verhuisauto met chauffeur/verhuizer verhuur van diverse verhuismaterialen zoals dozen, dekens, steekwagens enz. opslagfaciliteiten voor uw inboedel Neem kontakt op en wij kunnen u middels een bezoek vrijblijvend informeren over de diverse mogelijkheden en prijzen. VERVOER - VERHUIZINGEN '^weegenonien... Oostpolderweg 9 - 2741 MD Waddinxveen t WADDINXVEEN - De zendtijd voor de kerken op de lokale RTW-radio wordt zondag 31 ok tober (Hervormingsdag) van 9.00- 12.00 uur verzorgd door de Gere formeerde Kerk (Vrijgemaakt) van Waddinxveen. De uitzending kent een zeer af- Het nieuwe kantoor, dat aan de Kerkweg-Oost (de plek die De Pater Makelaardij BV ooit eens podium. Er is kinderwedstrijd waarbij kin- Met als uitgangspunt de wensen van de klant. De inrichting ken merkt zich door ronde vormen (vriendelijke uitstraling), warme kleuren en natuurlijke materialen. Het kantoor krijgt een open struc tuur waar de privacy, mede door de aanwezige spreekkamers, is ge waarborgd. ‘Uit deze onderzoeken komen ook de bereikbaarheid van het kan toor, de privacy en de beveiliging steeds als belangrijke eisen van de klanten naar voren. In het pand dat wij nu gaan bouwen is daar mee dan ook terdege rekening ge houden. Op het gebied van bevei liging en doelmatigheid worden diverse voorzieningen getroffen1, aldus directeur De Gier. In sporthal ‘de Sniep4 450 katten uur wordt gestart met gospelmu ziek. Om kwart over negen kun nen de kinderen luisteren naar een bijbelverhaal en muziek. Om half tien begint de kerkdienst die is opgenomen in de Kruiskerk (Passage). Om tien over half elf staat er kerkmuziek op het programma, gevolgd door een gesprek over Hervormingsdag. Hierin wordt aandacht gegeven aan de beteke nis die deze dag tegenwoordig nog heeft. De uitzending sluit om kwart voor twaalf af met de poë- zie-rubriek. Daarnaast kan het overleggen van een onderzoeksrapport bij het in dienen van een bouwvergunning achterwege blijven, indien sprake is van bouwwerken van beperkte betekenis. WADDINXVEEN - De vaste we kelijkse activiteiten van de wijk en speeltuinvereniging De Padde stoel (Lijsterbesstraat) zien er als volgt uit: adres aan de Kerkweg-Oost. Vrij- geldautomaten toegankelijk zijn dag 7 januari 1994 zal het pand officieel worden geopend door Bij een nieuw kantoor hoort een geldautomaat tot de standaarduit rusting. De geldautomaat van de ING Bank biedt een extra ser vice: ook houders van een giro- maatpas van de Postbank kunnen, 11 december van dit jaar vindt de net als rekeninghouders van de Een voorstel tot wijziging hiervan zal door B. en W. aan de gemeen teraad worden voorgelegd, nadat het college de eerste serie wijzi gingen op de model-Bouwverorde- ning van de Vereniging van Ne derlandse Gemeenten (VNG) hebben ontvangen. Eén en ander heeft de instemming van de Mi lieudienst Midden-Holland. ING Bank, hier 24 uur per dag, zonder kosten geld opnemen. De ING Bank is daarmee de eni- ING Bank welkom op het nieuwe ge bank in Nederland waarvan de voor houders van passen van alle Nederlandse banken. Naar aanleiding hiervan hebben zij een beleid geformuleerd over het verlenen van vrijstellingen van bodemtoets en bodemonderzoek, omdat de model-Bouwverordening in ongewijzigde vorm weinig ruimte biedt voor bouwwerken van beperkte omvang. Kortweg houdt dit beleid in dat Archief - Sjaak Noteboom). De bouw van het nieuwe kantoor, dat zal bestaan uit een begane grond en een verdieping, is nood zakelijk omdat het huidige pand niet alleen te klein is, maar ook totaal verouderd is. ‘Het nieuwe kantoor heeft lang op zich laten wachten. Maar het is de moeite waard geweest. Er wordt nu een modern en represen tatief gebouw neergezet, dat wordt ingericht volgens een nieu we formule van de bank1, aldus directeur H. de Gier van de Inter nationale Nederlanden Bank (ING) in Waddinxveen, die nog eens benadrukt dat het oude pand wordt gesloopt. rant kan men tussendoor, ervoor of na het bezoek zijn of haar dorst ook al bekend. Alle ’besten’ krij- of honger stillen. gen hun prijs, een prachtig beker met veelal een rozet en een spe ciale oorkonde op het podium uit gereikt. TJx ----- harigen alsook de kortharigen en de halflangharigen worden de drie ‘Bests of Best1 gekozen. Dit zijn wel met een jong klein springerig de drie allermooiste katten van de bolletje wol uit een van de aanwe- show. De prijzen voor de ’Bests in zige nesten naar huis. Men zal in show’ en de ’Bests of Best’ wor den vanaf 17.00 uur op het podi um uitgereikt. De eerste prijsuitreiking is echter al om 11.00 uur aan de ’oudste kat’ van de show direct na het welkomswoord van voorzitter S. Vink van de NLKV. De prijs aan de mooiste huiskat wordt uitge reikt om 11.30 uur. Inmiddels heeft een vertegen woordiger van de sporthal De Sniep zijn favoriet in de zaal uit gezócht. Hij reikt de prijs aan de De Sniep-kat uit om 11.30 uur. Om 12.00 uur zullen de mooiste nesten op het podium komen en om 14.00 uur komen de ereklas- sers voor het voetlicht. Dit zijn de katten die alle titels die er te be halen zijn, hebben gehaald in een reeks van shows in binnen- en bui tenland. Zij zijn allen Groot Internationaal Kampioen en ze zijn er nu alleen nog maar om mooi te zijn en nog mee te dingen naar de hoogste eer dat wil zeggen ’Best of Best’. Tussendoor worden de ’Besten in variëteit’ in groepen op het podi um geëerd. Er zullen ongeveer 60 van deze mooisten in hun kleur worden uitgereikt verdeeld over de gehele showdag. Maar niet allen de winnende kat ten komen op het een deren thuis of op de show een werkstuk kunnen maken dat be trekking heeft op ’de kat’. Kinde ren van het bezoekende publiek kunnen dus meedoen. De werkstukken moeten vóór 14.00 uur worden ingeleverd bij de infostand van de NLKV in de zaal. Er zijn in 4 leeftijdsgroepen tot 16 jaar leuke prijzen te win nen. Iedereen kan om 15.50 uur de winnaars met glunderende en trotse soms wat i ten op het podium hun produkt zien tonen en de prijs in ontvangst zien nemen. WADDINXVEEN - Met mede werking van het gemeentebestuur bouwt de ING Bank vandaag (woensdag 27 oktober) en morgen 'schuin tegenover haar huidige lo catie aan de Kerkweg-Oost een tijdelijk nieuw kantoor. Het is de bedoeling dat het eind dit jaar te verlaten bankgebouw zal worden gesloopt. De opening van het tijdelijke nieuwe kantoor wordt op vrijdag 7 januari 1994 verricht door Waddinxveens bur gemeester C.M. van der Linden. Dankzij een nieuwe bouwmethode van het bedrijf De Meeuw uit Oirschot wordt aan de andere kant van de Kerkweg-Oost, op de plek van het vroegere notarishuis naast zuivelbedrijf Van Leeuwen, het alternatieve bankgebouw bin nen anderhalve dag neergezet. Het nieuwe gebouw, dat wordt voorzien van een geldautomaat, heeft dus een semi-permanent ka rakter. Op langere termijn, als er meer duidelijkheid bestaat over de centrumplannen, zal er in het centrum van Waddinxveen een permanent gebouw door de ING Bank - die aan de Kerkweg-Oost naast het eigen bankgebouw ook eigenaresse is van de hoekwoning van wijlen dokter P. van der Lin de - worden gebouwd. een ruimere vrijstellingsregeling van de bodemtoets wordt gehan teerd voor een aantal met name genoemde categorieën van bouw werken, indien geen evenredig heid bestaat tussen het verbod tot het bouwen op verontreinigde grond en de voorgenomen bouw activiteit. Iedereen die belangstelling heeft is welkom om kennis te maken met de nu ongeveer tien jaar oude soneel van de keuken, maar nu de medewerkers werkzaam zijn in Huize Souburgh (Prins Bernhard- laan), waar de centrale keuken is gehuisvest, is er een grote behoef te aan vrijwilligers, die gedurende een uur (van 12.00 tot 13.00 uur) voor de restaurant-fuunctie in het Anne Frank-centrum actief willen zijn. Het gaat voornamelijk om wat ge zelligheid en eventueel de tafel te verzorgen voor hen die aanwezig zijn om te eten. Gegadigden kun nen zich melden bij mevrouw H.J. van Drimmelen, leidster in het Anne Frank-centrum, tel. 01828-15555. Dit is het pand van wijlen dokter P. van der Linde dat voor ongeveer één miljoen gulden in handen is gekomen van de ING Bank, die in het centrum van Waddinxveen een nieuw kantoor wil bouwen. (Foto: Archief - Sjaak Noteboom). op het oog had voor een nieuwe eigen vestiging) is voorzien van een hecht fundament, wordt vol gens een nieuw concept ingericht. De ING Bank geeft haar Neder landse vestigingen een geheel nieuw gezicht. Deze vernieuwing voltrekt zich op alle fronten: een fraaie vormgeving van het ge bouw, een nieuw interieur en een nieuwe benadering van de klan ten. De ING Bank onderzoekt regel matig hoe haar relaties de kwali teit van haar dienstverlening erva ren. Dit om voortdurend inzicht te hebben in de manier waarop de klanten door hun bank geholpen willen worden en wat zij van hun bank verwachten. Daaruit bleek onder meer dat de inrichting van de kantoren van de ING Bank aantrekkelijker kon. Daarom zijn er, in samenwerking met het internationale ontwerpbu reau Fitch uit Londen, eisen voor de nieuwe inrichting geformu leerd. MOORDRECHT - Zaterdaga vond 13 november om half negen houdt de Stichting Orgelconcer ten Moordrecht een leerlingcon- cert in de rooms-katholieke kerk van Moordrecht aan het Oostein- de (richting Gouda). Dit concert wordt verzorgd door leerlingen van de Goudse Muziek school en van de Waddinxveense organist Jaap Nieuwenhuijse. De concertgevers zijn allen gevorder de leerlingen die verschillende muziekinstrumenten zullen bespe len. Zo is er een blokfluitensemble o.l.v. Helma Hartman, een dwars- fluitensemble o.l.v. Hans Wolff en een violiste die samen met één van de organisten een muziekstuk voor viool en orgel ten gehore zal brengen. Twee leerlingen van Jaap Niewen- huijse zullen nog een vierhandig orgelwerk op het zeer beschaafd klinkende Vollebregt-orgel vertol ken. Dit orgel is met zijn beschei den en lieflijke klank uitermate geschikt om samen met andere muziekinstrumenten te musice ren. Andere leerlingen zullen het orgel ook nog solo bespelen. Het programma is gevarieerd en vermeldt werken van de compo nisten Sweelinck, Bach, Hanry Purcell, Joseph H. Fiocco, Tele mann en Jean Langlaits. De toe gang tot het concert is vrij. Aan de uitgang is er een collecte ter bestrijding van de kosten. WADDINXVEEN - Ter onder streping van de verkeersfunctie van de Zuidelijke Rondweg is de gemeente Waddinxveen van plan van de gehele weg vanaf de Beije- rincklaan tot aan de Kanaaldijk een voorrangsweg te maken. Deze verkeersmaatregel geldt voorlopig vanaf Beijerincklaan tot aan be drijvenpark Coenecoop. In de scherpe bochten van de Zuidelijke Rondweg wordt met borden een adviessnelheid van 50 km per uur aangegeven en zijn er inhaalverboden van kracht, die door middel van markering zullen worden aangegeven. Langs het nieuwe gedeelte van de Zuidelijke Rondweg is aan de noordzijde een verplicht fietspad aangelegd. De raskattententoonstelling is zondag voor het publiek geopend van 10.00-18.00 uur. De toegangs prijzen zijn ƒ5,- voor volwassenen en ƒ2,50 voor kinderen tot 12 jaar, 65-plussers en CJP-houders. Bij de informatiestand van de ver eniging zijn allerlei inlichtingen te verkrijgen over het houden, fok ken en tentoonstellen van katten en in het bijzonder over de orga niserende vereniging. In de zaal zijn standjes waar arti kelen worden getoond die betrek king hebben op de hobby die al daar te koop zijn. In het restau- schap voor de ontwikkelingslan den. Op de avond van 4 november ho ren de bezoekers bijvoorbeeld de ervaringen van A. Versluis. Hij werkte vier jaar in Zambia (Oost- Afrika). Verder zijn er dia’s te zien van Sulawesi (Indonesië) met verhalen van de reizigers die er te gast waren. De bezoekers krijgen op die ma nier een indruk van het werk en het project waar de Stichting Ge red Gereedschap in Waddinxveen mee bezig is. WADDINXVEEN - De Stich ting Gered Gereedschap Wad dinxveen houdt donderdagavond 4 november om 20.00 uur een infor- matie-avond in het vrouwenraad huis De Vlieger aan de Staring- laan in Waddinxveen. GOUDA/WADDINXVEEN - De drinkwatervoorziening in Gou da, Waddinxveen en omstreken is vorige week dinsdagmorgen 19 oktober kortstondig onderbroken geweest als gevolg van een stroomstoring in het zuiverings- station van de NV Watermaat- schappij Zuid-Holland Oost (WZHO) in Bergambacht. De storing ontstond tijdens het testen van de noodstroomvoorzie- ning in zuiveringsstation C. Ro denhuis. De frequentie van dit nieuwe noodstroomaggregaat bleek niet gelijk te zijn aan de frequentie van de reguliere stroomvoorziening. Het gevolg hiervan was dat de hogedrukpom- pen en daarmee ook de drinkwa tervoorziening, enkele minuten stil lagen. De storing werd zeer snel verhol pen. Hoewel de druk van het drinkwater nog enige tijd laag was, was de drinkwatervoorzie ning vanaf 10.00 uur weer nor maal. Zuiveringsstation C. Rodenhuis levert drinkwater in een vrij om vangrijk gebied. Het verzorgings gebied van dit grootste zuive ringsstation van WZHO omvat ondere meer de gemeenten Gou da, Reeuwijk, Moordrecht, Wad dinxveen, Boskoop, Bergambacht en Schoonhoven. Prijs ƒ1,-. Donderdag: - Callanetics voor volwassenen van 13.45- 14.45 uur, 5,-. - Darten voor volwassenen van 20.00-22.00 uur, leden 2,-, niet- leden 2,50. Vrijdag: - Jeugddisco voor kinderen van 9 t/m 14 jaar van 19.00-21.00 uur. Prijs ƒ1,-. - Gouwe Ouwe 30+ disco vanaf 30 jaar. Van 21.15-24.00 uur. Prijs ƒ5,-. Maandag: - Instuif voor volwassenen van 13.30-16.00 uur, leden 1,50 niet-leden 2,-. - Meisjesclub van 9-14 jaar van 18.45- 20.30 uur, leden 1,50 niet-leden 2,-. Dinsdag: - Callanetics voor volwassenen van 13.45- 14.45 uur, 5,-. - Handwerkclub voor volwassenen van 19.30-22.00 uur, leden 5,-, niet-leden 6,-. Het bestuur van de Nederlandse LanghaarKatten Vereniging hoopt dat vele bezoekers de weg naar dit evenement in sporthal De Uit de ’Bests in show’ bij de lang- Sniep zullen weten te vinden. Er is veel moois te zien. En mis schien gaat men om 18.00 uur wel met een jong klein sj bolletje wol uit een van Woensdag: - Jeugdstuif 4-12 jaar van 13.30- 15.00 uur. Leden f. 1,25, niet-le den 1,75. Tijdens de bingo le den 2,25, niet-leden 2,75. - Vanaf 3 november woensdag- avondclub voor kinderen van 6-14 jaar van 19.00 t/m 21.00 uur. werkgroep. Gered Gereedschap is r' een landelijke organisatie die zich bezig houdt met het inzamelen en reviseren van gebruikt gereed- WADDINXVEEN - B. en W. hebben van de gemeenteraad toe stemming gekregen tot inwerking treding van de bodembepalingen in de nieuwe Bouwverordening. In de gemeenteraadsvergadering van 31 maart 1993 hebben de raadsleden de nieuwe Bouwveror dening vastgesteld. Hiermede is voldaan aan de in de herziene Woningwet genoemde verplich ting tot vaststelling van een nieu we verordening vóór 1 april 1993. De verordening is - met uitzonde ring van de bodembepalingen - op 29 mei 1993 in werking getreden. Omtrent de bodembepalingen zouden B. en W. zich nog bera den over het te voeren bodembe leid. ZEVENHUIZEN - De Lions Club Zevenhuizen-Moerkapelle houdt op zaterdagmiddag 6 no vember een boelhuis-veiling is dis- co-eetcafé La Baraque aan de Zuidplasweg in Zevenhuizen. Er wordt naar gestreefd een ou derwets boelhuis sfeer te creëren waarbij allerlei kavels variërend van nostalgische gebruiksvoorwer pen, curiosa, antiek, glaswerk en sieraden tot motorrijwielen en zelfs een oldtimer onder de hamer zullen komen. Zowel verkoper als koper staan aalle opbrengsten af voor het goe de doel te weten Artsen zonder Grenzen. De verkoper betaalt te vens ƒ2,50 inschrijfgeld. Kavels kunnen telefonisch worden aangemeld tot een week voor de veiling, eventueel met opgave van een limietprijs, ’s avonds tussen 18.00 en 20.00 uur via de tele foonnummers 01802-3847, 01802-3618 of 01828-18080. Verkopers dienen de kavels zelf aan te leveren op de dag van de veiling ’s morgens tussen 10.00 en 12.00 uur bij La Baraque. Vanaf 12.00 tot 13.45 uur kunnen de ka vels worden bezichtigd, waarna veilingmeester J.H. Kroes de ha mer ter hand neemt. WADDINXVEEN - De directeur van de sector welzijn, onderwijs en sociale zaken in het gemeente huis, B.C.A.M. Poiesz, zal zater dagmorgen 30 oktober om elf uur de jaarlijkse expositie van Wad dinxveense amateurkunstenaars openen. In de raadzaal van het gemeente huis worden geëxposeerd aquarel len, olieverfschilderijen, etsen, ke ramiek, beeldhouwwerk en textie- lewerkvorming. De tentoonstelling duurt tot en met zaterdag 13 november. De openingstijden van de gratis toe gankelijke expositie zijn tijdens kantooruren en op donderdag avond van 19.00 tot 20.30 uur en op zaterdagmiddag van 13.00 tot 16.00 uur. WADDINXVEEN - Zondag 31 oktober van 10.00-18.00 uur wordt in de sporthal ‘de Sniep1 aan de Sniepweg in Waddinxveen door de Neder landse Langhaarkatten Vereni ging (NLKV) uit Leiden de 27e internationale raskatten tentoonstelling gehouden. De show ‘Raskat in Waddinxveen 1993‘, met toegangsprijzen van vijf gulden (volwassenen) en een rijksdaalder (kinderen, 65-plussers en CJP-houders), vindt voor de derde maal in het Gouwedorp plaats. In de sporthal ‘de Sniep1 zijn ko mende zondag raskatten te zien in alle kleuren en variëteiten, dus ook kortharige katten al zou de naam van de Nederlandse Lang haarkatten Vereniging i doen vermoeden. (Waddinxveen. (Foto: NLKV). In volle pracht zullen ze de be zoekers van de show weer aan hun tijdelijke verblijf ofwel mooi aan geklede kooien, opgesteld in de sporthal, voorbij zien gaan. De bezoekers zullen er ongeveer 450 katten aantreffen. Dik in hun lange, halflange of korte vacht. Er zijn zelfs vachtloze katten. Op en top verzorgd door de, achter de kooien zittende eigenaren. Uit het gehele land of ver van buiten de landsgrenzen in de zeer vroege ochtenduren naar Wad dinxveen gekomen om te probe ren één van de vele prijzen te ver overen. Maar vóór ze, tussen 7.30 en 9.00 uur tot de zaal worden toegelaten, zullen eerst vijf dierenartsen, on der toezicht van het ministerie van Landbouw, Natuurbeheer en Visserij, de katten streng keuren op gezondheid en reinheid. wisselend programma. Om 9.00 Kampioenen Er zijn er bij die hier kampioen, internationaal, groot internatio naal of zelfs Europees kampioen worden al naar gelang eerder be haalde kwalificaties op voorgaan de shows in binnen- buitenland. Vijftien internationaal erkende keurmeesters uit Nederland, Duitsland en België zullen tussen 10.00 en 15.45 uur beoordelen in welke mate de kat, die anoniem op de keurtafel in de kleine sport hal - buiten het oog van de eige naar op nummer door een witge- jaste steward gebracht - ver schijnt, voldoet aan de standaard die voor die variëteit geldt. Zij schrijven een keurrapport met alle plus- en minpunten van de kat, dat aan het eind van de show dag tegen 18.00 uur, gehecht aan de oorkonde en met eventueel kwalificatierozet of lint, bij de kooi aan de eigenaar wordt over handigd. De mooiste volwassen katten (ou der dan 10 maanden) in hun klas se, bepaald door kleur geslacht en het feit of ze wel of niet zijn ge steriliseerd of gecastreerd, kun nen een kwalificatie krijgen die geldt voor het behalen van een kampioenschap nu of in een latere show. Er zijn er drie nodig om weer een stapje verder op de kampioenslad- der van kampioen naar Europees kampioen te komen. En die stap jes moeten ook in het buitenland gedaan worden. Maar ook de kleintjes van drie tot zes maanden en van zes tot negen maanden hebben een onderlinge competitie. De mooiste kleintjes in hun klasse worden ’uitmuntend 1’ en dingen met hun volwassen lotgenoten mee naar de ereprijzen zoals voor de ’besten in variëteit’, ’besten in show’ of uiteindelijk ’best of best’. Alle keurmeesters zullen, uit de door hen te keuren katten voor drachten doen waaruit later, na 15.45 uur, door het gehele keur- meesterscorps, de besten in show worden gekozen. Achtentwintig in het totaal. Zo is er bij de langharen, dc kort haren en de halflangharen een ’beste kater’, ’beste poes’, ’beste gecastreerde kater’ tot en met een ’beste poes 3-6 maanden’. maiige“NMB-kenmerken7za'l rondde jaarwisseling niet de grondige lijk worden gemaakt. (Foto: WADDINXVEEN - Maandag avond 1 november om half acht wordt in het Anne Frank-centrum (Jan van Bijnenpad) een prijskla- verjaswedstrijd gehouden door de Waddinxveense ouderen. Dit keer wordt er gespeeld tegen de werknemers van machinefa briek J. van den Berg Waddinx veen BV en meubelfabriek Bruwa BV. Er zijn prachtige prijzen te winnen. Dinsdagmiddag 2 november om drie uur wordt de uitslag bekend gemaakt van de verloting en is de najaarsverkoop van handwerken van de ouderensoos. Woensdagmiddag 3 november om twee uur is er weer gelegenheid tot het beoefenen van de volks schilderkunst met bloemen en het schilderen met olieverf. Dezelfde middag is er om dezelfde tijd in het Anne Frank-centrum een spel- lenmiddag van de ouderenbond ANBO. Vrijdagmiddag 5 november om half twee speelt de ouderenbiljart club een competitiewedstrijd te gen het ouderenteam van Nieu- werkerk aan den IJssel. WADDINXVEEN - Vrijdag avond 29 oktober om acht uur wordt bij WSE-voetbal de tweede klaverjasavond van het seizoen ge houden. De inleg bedraagt ƒ2.50 per persoon en het eerste kopje koffie is gratis. De uitslag van de door 65 klaver- jasliefhebbers bezochte septem- beravond luidt: le. met 5982 pun ten Bob Steenwinkel, 2e. met 5740 punten Leen Hogerbrugge en 3e. met 5573 punten Marinka Koster. Jan Zaal werd met 3539 pun.ten de poedelaar van de maand september. Poezen en katten van allerlei ras en stand laten zich zondag anders 31 oktober zien in de sporthal ‘de Sniep' aan de Sniepweg in Leerlingen van de schristelijke scholengemeenschap De Wad- de herstellen voor de Stichting Gered Gereedschap waterpas sen. (Foto: Stichting Gered Gereedschap). WADDINXVEEN - De restau- Opening rant-functie in het Anne Frank- centrum loopt gevaar, zo blijkt uit °P vrijdag 10 tot en met zaterdag l_i:J Ox'-l. j 1 rlonomkor trort rlit inar xrmrlt Welzijn Óude°ren Waddinxveen verhuizing plaats naar het nieuwe (SWOW). Dagelijks nuttigt nog maar een aantal mensen 's mid dags om 12.00 uur de maaltijd aan het Jan van Bijnenpad. Toen de keuken nog in het Anne Frank-centrum was werden de aanwezigen begeleid door het per- Waddinxveens eerste burger. Vrijdag 10 december is de bank is verband met de verhuizing de ge hele dag gesloten en op 7 januari 1994, de dag van de officiële ope ning, vanaf 12.00 uur. Op beide dagen kan er voor het opnemen van contact geld ge bruik worden gemaakt van de geldautomaat van het nieuwe kan toor. Voor andere dringende za ken kan er contact worden opge nomen met ING Bank aan de Burgemeester van Reenensingel in Gouda.

Weekblad voor Waddinxveen | 1993 | | pagina 15