Eerste maal Sjoelavond run-bike-run Be Fair G-voetbal flitsend van start Nipt verlies voor Korbis Heren Schuimend Geweld organiseren tennisclinic Waterpolosters speelden met 3-3 gelijk De Gouwe-waterpolo succesvol in Gouwebad Verlies Be Fair en WSE, winst voor Waddinxveen Bowlingteam snoept punt bij koploper Shooters overklast Flyers-dames door wel, maar toch hervonden de dames zich gaandeweg. FLOREANT (zo.) GOUDERAK Volleybalsters Be Fair winnen /v» OMTZIGT WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE B Boskoop Voetbal Promotion Tweede teams Zondag 31 oktober Aanvang14.00 llUf Terrein Hoogeveenseweg, Boskoop Zwem- en Poloclub ”De Gouwe” wedstrijdprogramma ZATERDAG 30-10-93 uitwedstrijd ■(P v> Waddinxveen WSE Dames k Woensdag 27 oktober 1993 De pupillen met hun 'profs'van het Waddinxveense tennis- 'ichiel Tops-Marcel Verbakel. (Foto: Remco Laan). Sponsors: opgcrichi I september 1945 WADDINXVEEN - Tegen koploper ADO uit ’s-Gravendeel .STICHTING, Be Fair met de attributen De gehandicapte voetballers De gehandicapte voetballers van van hun sponsors. (Foto: Be Fair). De zilveren winnaars uit Waddinxveen van het Tang Soo Do- kampioenschappen in Zoetermeer. (Foto: HUK-TTi). Stellaard Altewischer Pagina 27 Weekblad voor Waddinxveen een keer de hulp van zijn verdedi- om de bal van de doel- Het tweede damesteam van De Gouwe heeft voor een verrassing gezorgd door met 6-5 te winnen van het nog ongeslagen IJsséldui- kers. De Gouwe-dames kwamen in de eerste periode op een 3-0 voorsprong, doch in de derde pe riode werd het 3-3. Daarna weer op een 6-3 voorsprong, doch in de slotfase kwamen de IJsselduikers nog terug tot 6-5. In deze span nende wedstrijd scoorden Diana van der Zijden 3x, Helen Corne lissen, Astrid van Galen en Mar- loes Boereboom lx. Heren 2 had tegen Neptunus 2 halverwege de wedstrijd nog een voorsprong van 4-2, doch het voorsprong kwamen leek het er voor de Waddinxveense slecht uit te gaan zien. Toch zie je dan in eens dat extra elan en teamgeest, dat zo kenmerkend is voor De Gouwe, terugkomen. Alles lijkt dan ook soepeler te gaan. Eerst scoorde Angela Faber met een fraaie boogbal 2-3 en in Deze advertentie werd mogelijk gemaakt dankzij: AANNEMINGSBEDRIJF b.v. Grond-, water- en wegenbouw heren, in Leiden, de Zijl dames, in Leiden, de Zijl dames, in Dordrecht, Aquapulcabad heren, in Dordrecht. Aquapulcabad Hoofsponsor: Q. S. Van der Panne (Alphen aan den Rijn) Van den Berg aannemersbedrijf Zwammerdam. Boonstoppel Autobedrijf. Autori|school Henk van Erk. Reisburo Van Gtnkel. Noordegraaf Autobedrijven. Vink Groep BV.. TAS VX8000-software Jeroen Jungschlager kwam uit in de categorie blauwe banders bo ven de 75 kg. In die klasse wist hij zich tot aan de finale goed stand te houden, maar zijn tegen stander bleek toch net iets te sterk. Jeroen Jungschlager moest zich tevreden stellen met een mooie tweede plaats. WADDINXVEEN - De gehandi capten voetballers van Be Fair zijn hun competitie begonnen. De eerste wedstrijd werd uit gespeeld en verloren. De tweede wedstrijd was een thuiswedstrijd. Voordat de wedstrijd begon werd de nieuwe outfit, beschikbaar ge steld door verschillende sponsors, vol trots aan het publiek getoond. Het G-voetbal is de jongste afde ling van Be Fair, met veel enthou siasme zetten spelers en begelei ders zich tijdens elke wedstrijd in. trok na een redelijke voetbal wed- riode liepnietlekker. strijd toch weer aan het kortste eind. Het Goudse De Jodan Boys won met 0-4. Robbie Severien (B2) speelde een goede partij. BI won bij Gouda BI met 0-4. Hafid en Yaried scoorden beiden tweemaal. B2 was tegen Nieuwer- kerk aan den IJssel veruit de sterkste. WSE won moeiteloos met 0-16, waarvan Robert Hors man er zes scoorde. WSE Cl speelde tegen Be Fair Cl. Be Fair was onbetwist de be tere ploeg en won verdiend met 1-5. Tobias Wolfgram scoorde voor de oranjezwarten. Jeroen van Dorp keepte een sterke partij. De meisjes-junioren pakten de volle winst (0.4) tegen RVC. Dini Buitenhuis scoorde een beauty. Dl speelde een vroege wedstrijd tegen Nieuwerkerk D2. WSE ver loor terecht met 1-4. Danny Over dijk maakte de enige WL~ fer. D2 won de plaatselijke derby tegen de geelzwarten van Wad dinxveen D2. Stanly Sluyter scoorde ineens uit een corner. Het werd 1-5 voor WSE D2. E2 ging op bezoek bij Groeneweg El. Koploper Groeneweg won slechts met 2-4. Waddinxveen El was te sterk voor WSE E3. De winst ging naar Waddinxveen met 1-6. E4 won glansrijk van Flore- ant E3 met 7-2. De meisjes-pupillen van WSE wa ren een maatje te klein voor de Stolwijkse meisjes-pupillen. De puppies verloren met 0-6. De eer ste wedstrijd voor F2 was duide lijk een moeilijke. VEP F4 bleef scoren. Het werd 0-20. Ook F1 moest in Sportlust Fl de meerde re erkennen. Sportlust won ver dienstelijk met 0-6. 17.45 uur Zijl/LGB 3 De Gouwe 2 18.30 uur Zijl/LGB 1 - De Gouwe 2 19.00 uur Merwede 1 - De Gouwe 1 20.00 uur Merwede 1 De Gouwe 1 een i naar het bowlingcentrum in Gou da. Na de bowling was het feest op de kermis in Rotterdam. Om 18.00 uur werden de pupillen thuis afgezet. Zij kregen een gele zak snoep en de bekende cassette met daarop de succesnummers van ’Heren 2 Schuimend Ge weld’. WADDINXVEEN - Het eerste damesteam van Waddinxveen Fly ers is tegen de eerste nederlaag opgelopen en dat was ook nog een fikse. Met 74-45 was het Bun- schotense Shooters een klasse te sterk voor de Waddinxveense bas- ketbalsters. Flyers heren 1 kwam niet in actie maar zal er vrijdagavond om kwart voor negen in sportzaal De Duikelaar voluit tegenaan moeten gaan tegen het sterke Cady’73. Dat Flyers-dames 1 in Shooters waarschijnlijk een te sterke tegen stander zou hebben was van tevo ren duidelijk, maar dat het krachtsverschil in het eerste deel van de wedstrijd zó groot bleek te zijn was ronduit onthutsend. Flyers had nagenoeg niets in te brengen tegen het Bunschotense spel. Shooters beschikte dan ook over enkele bijzonder sterke speelsters. Met name de spelver- deelster was van een klasse die in De Duikelaar maar hoogstzelden te zien is geweest. Het Flyers-pu- bliek was onder de indruk. Omdat Flyers haar spelletje niet (succesvol) kon spelen en bij de eigen basket voorbijgerend werd stond het na negen minuten 3-29. Enigszins uit het lood geslagen waren de Waddinxveensen daar- gen krijgen is geen probleem. Na de wedstrijd worden er altijd strafschoppen genomen, opdat ie dereen nog eens de kans krijgt om te scoren. Ook de tweede wedstrijd thuis, werd verloren. De uitslag was echter aanmerkelijk lager dan de eerste keer. Tijdens het straf schoppen nemen werd duidelijk, dat de Waddinxveense jongens steeds beter worden, maar dat kan ook niet anders met zulke goede trainers. Wie echt nog eens wil genieten van sportief en gezellig voetbal moet de jongens van Be Fair’s G- voetbal de volgende keer eens ko men aanmoedigen. was geblesseerd) was kansloos (0-2). Een corner in de 16e mi nuut werd onvoldoende wegge werkt waarna Patrick Eisberg de bal hard inschoot (0-3). WSE verweerde zich als een aan geslagen bokser vlak voor de knock out: met de moed der wan hoop. Kort voor rust werd het zelfs 4-0 toen Rens Binken ander maal profiteerde. Om het tij te keren werd halverwege de eerste helft John Moons ingebracht voor de met een vervelende blessure tobbende Dirk Jan Roos. Na rust wenste WSE het talrijke publiek toch wat verweer te laten zien. Achterin werd één op één gespeeld. Voorin en op het mid denveld trad daardoor een nume rieke meerderheid op. Het leverde aanvankelijk bitter weinig op want na een overtreding van Michael Berhane wees de goed leidende scheidsrechter naar de stip. Pieter van Adrichem vel de het vonnis (0-5). Toch was WSE zeker niet kans loos. Met meer overleg en over tuiging kreeg het nu wel kansen. Erwin Pleus en Willy Beelen brachten weer wat spanning terug (2-5). Aansluiting werd echter niet gevonden daar een derde en vierde doelpunt uitbleven. Erwin Pleus verscheen twee maal voor de keeper. Hij faalde echter in de afwerking. In plaats van WSE, dat op dat moment meer verdiende, viel de score andermaal aan de andere kant. Jeroen de Jong maakte een fraaie aanvan van Moordrecht aanval (2-6). Voor de statistieken maakte Er win Pleus er tenslotte nog 3-6 van. WSE speelde een zeer slecht eerste half uur dat door Moor drecht meedogenloos afgestraft werd. Na rust revancheerde het zich en boekte daarbij een over winning op zichzelf. Punten levert het echter niet op. Zondag speelt WSE andermaal tegen blauwwit gekleurde lieden. Het sterke Schoonhoven zal zich (evenals WSE) willen revanche ren voor het slechte resultaat (0-4 nederlaag bij SCH’44) van het af gelopen weekeinde. Twee geladen teams dus. uitgewerkt. Na de bekende war- ming-up werd op mini-veld begon nen. Dat gold niet voor Frank Hoeke, die de bekende bochtjes had afgesneden en verplicht nog drie ronden moest lopen. Alle vier de pupillen hadden hun een ’eigen’ trainer (personal prof). Mike Luiten, speler uitkomend in het eerste team van Waddinxveen viel in voor Robert v.d. Draai, die wegens zaken verstek moest laten gaan. Mike Luiten: De nieuwe lichting staat te popelen, dat voel je, dat zie je. Zeker na zo’n clinic is dit De ’jongens’ zijn se rieus met de bal bezig hoewel je af en toe ziet dat ze liever hard slaan dan zuiver. Maar dat wordt er nog wel uitgehaald door Frank of Anja (tennisleraren Waddinx veen)'. Na forehands en backhands in het mini-veld, werd de clinic vervolgd met aanvallend spel beginnend vanaf de achterlijn. Ook de smash, service en volley werden volop geoefend. Na één uur intensief tennissen was er even een pauze van zes mi nuten om de nodige vitamines te slikken. Vincent had inmiddels zijn trainingsbroek uitgetrokken en Michiel vulde een flesje water daar de clinic vervolgd werd met een officiële wedstrijd tegen He ren 2 Schuimend Geweld. Marcel Verbakel en Mike Luiten wonnen met 6-0 en 4-2 van Len nart en Michiel. In de tweede set 20.00 tot 21.00 uur trainen in de gymzaal aan de Staringlaan, deel. Marichelle de Jong kwam in de damespoule alleen in de finale haar meerdere tegen en verloor. Ze moest derhalve genoegen ne men met een mooie tweede plaats. WADDINXVEEN - Zondagmiddag 31 oktober vanaf 12.00 uur houdt de Waddinxveenmse sportclub Antilope voor de eerste keer in Waddinxveen een run-bike-run. Deze vorm van lopen- fietsen-lopen is voortgekomen uit de triathlon door het onder deel zwemmen te vervangen door lopen. WADDINXVEEN - Op de banen van tennisvereniging Wad dinxveen aan de Alberdink Thijmlaan is op initiatief van het veelbesproken team Heren 2 Schuimend Geweld een tenniscli- Het meedoen is zeker even be langrijk als het winnen. Een goal maken en er tien keer zoveel te- enigszins ongebruikelijke start voor jaren altijd zeer goed van start gingen. WZK uit Wassenaar had evenals De Gouwe twee punten en wordt momenteel gecoached door Al bert Spijker. Albert Spijker ver trok aan het begin van het seizoen bij De Gouwe. In de beginfase begonnen de Waddinxveners goed. Door doelpunten van Arco Verboom, Niels Nolta en Remko Overdam liepen de heren eenvou dig uit naar een 3-1 voorsprong in de eerste periode. In de tweede periode werd het spel van de heren beduidend slechter. Het niveau daalde en WZK profiteerde hier goed van kwam sterk terug. Alleen Arco Verboom en Remco de Frankrij ker wisten tot scoren te komen. Aan het begin van de derde perio de liepen de heren zelfs tegen een kleine achterstand op, dit tot gro te vreugde voor het meegereisde publiek uit Wassenaar. Door twee fraaie doelpunten van Paul van Doorne was deze achterstand snel Komende zaterdag wordt in het Warnaarplantsoen de derby tegen het Boskoopse Floreant gespeeld. Be Fair zal de steun van het pu bliek goed kunnen gebruiken om deze wedstrijd te kunnen winnen. Als enige van de drie Waddinx veense voetbalclubs pakte Wad- dinxveen-voetbal de volle winst. In en tegen Oudewater werd Ron Scheurwater de matchwinnaar, toen hij in de allerlaatste minuut uit een voorzet van John Schijff 0-1 liet aantekenen. De wedstrijd was het aanzien nau welijks waard. Het nietige Oude water, dat dit seizoen nog geen punt heeft gehaald, kon niets an ders dan proberen om de bal zo ver mogelijk van het eigen doel te houden. Waddinxveen stelde hier weinig tegenover. In de beginfase leek het spel van de geelzwarten nog wel ergens op, maar gaandeweg de wedstrijd zakte het spelpeil van de Sniepbewoners steeds meer naar het bedenkelijke peil van de tegenstander. Het spitsentrio Willem Hoogen- doorn, Ron Scheurwater en Arjan Waltman faalden nadrukkelijk in de afwerking en de middenvelde- res liepen teveel met de bal, waar door er veelvuldig balverlies werd geleden. Op het moment dat iedereen zich al had neergelegd bij een doel puntloze remise was het uiteinde lijk voormalig WSE-speler Ron Scheurwater die zijn nieuwe ploeg de volle winst bracht. Komende zondag speelt Waddinx veen de thuiswedstrijd tegen Nieuwerkerk, dat net als de geel zwarten 8 punten uit 9 wedstrij den heeft. Aanvang 14.00 uur. Na een flitsende start verkeert WSE nu in een dalletje. De laat ste drie wedstrijden leverden slechts één punt op. Moordrecht daarentegen was bezig aan een goede serie met drie winstpartijen oprij. Na de aftrap nam Moordrecht het initiatief en raasde gedurende twintig minuten over WSE heen. Na een minuut profiteerde Joeri Maarhuis van een fout in het hart van de oranjezwarte defensie (0-1). Zeven minuten later sprintte Je roen de Jong de defensie er an dermaal uit. Ook invaller keeper René Boekhorst (Bert v.d. Kaa zellig te sporten. De start voor het lopen en fietsen is vanaf de atle tiekbaan aan de Alberdingk Thijmlaan. Het loopparcours is uitgezet in het Gouwebos, het fietsparcours is vanaf de start via Groensvoor- de, Chopinlaan, Sniepweg naar de Onderweg. Dan via het nieuwe fietspad in het ’Bentwoud’ rich ting Hazerswoude, om via de Voorweg en Roemer op het Noordeinde te komen. Dan via de Snijdelwijklaan, Linneausweg en Wilgenlaantje naar de finish. Het fietsparcours afhankelijk van de afstand één of twee keer te rij den. Voor inlichtingen Huub Kraan, tel. 01828-14008. Delftse ploeg was in het laatste kwart succesvoller: 41-44. Top- scoorster Nicole Berg en Anita Lammerste. Ondanks het aantrekken van Aad Glasbergen mocht heren 4 de smaak van de eerste winst nog niet proeven. Alphia won met 43-57. Flyers andere nieuweling Gert Jan Klein was topscorer. Ook voor de kinderen tot 10 jaar is nu een speciaal team bij Flyers: de benjamins. In de zonder twijfel leukste klasse van het basketbal kan nu nog wat vroeger met bas ketbal kennisgemaakt worden. De eerste wedstrijd is begin novem ber. Meisjes-A2 is dankzij haar goede verdedigen en leuke, beweeglijke (aanvals)spel het succesvolste meisjesteam van Flyers. Vooral door het prima spel na rust werd Alphia met 68-33 verslagen en de ongeslagen koppositie versterkt. Dat MA2 een echt team is bleek ook uit de mooi verdeelde score. Maar die kon niet vastgehouden worden: verlies met 53-54. Onder de goede coaching van Linda de Vries scoorden alle speelsters. Yvonne Wiebes was topscoorster. Dames 4 kwam wat te langzaam op gang, maar dankzij goed ver dedigen toch langszij Punch. De MB 1 heeft altijd wel een speel ster die het team over het dode punt heen helpt en tegen MSV was die (glans)-rol weggelegd voor Joyce Hulst (22 pnt.). In de met 52-38 gewonnen wedstrijd speelde ook Steffanie v.d. Geest een leuke partij. een solo. Terwijl iedereen een schot op doel verwachtte, gaf hij de bal aan de meegekomen Edwin de Bruijn, die beheerst afwerkte. Be Fair kreeg tot de rust en kort daarna nog wel enige kansen op de gelijkmaker, maar wist deze toch niet te scoren. Hierbij had Frank en’winem pakte alsnog'de de doelman vande gastheren zelfs Na de wedstrijd was het tijd voor gers nodig verfrissing en ging een ieder l>jn te halen. iii--z-i... jn de i4e minuut na de hervat ting deelde KRV de genadeklap uit door de derde treffer te laten aantekenen. Dat het in de 37e mi nuut door een afstandschot nog zelfs 4-1 werd, was alleen nog maar belangrijk voor de statistie ken, want de gastheren waren al lang zeker van de overwinning. WADDINXVEEN - Twee Tang Soo Do-leerlingen van de Wad dinxveense sportschool Huk-tti, die wordt gerund door Waddinx- vener J. v.d. Schee (5e dan) en Rotterdammer Th.P. Salm, heb ben in Zoetermeer zilver weten te veroveren. Dat gebeurde tijdens de Neder landse kampioenschappen Tang Soo Do in sporthal Olympus. De titelstrijd werd georganiseerd door de Nederlandse Tang Soo Do Moo Duk Kwan Bond (NT- MB). Aan dit tournooi namen vijf Wad dinxveners, die iedere dinsdag van 19.15 tot 20.15 uur en vrijdag van Toch werd het nog even spannend toen invaller Pieter Slootweg voor Korbis nog een doorbraak wist te verzilveren, maar de tijd was toen te kort om langszij te komen. Topscoorder voor Korbis met maar liefst vier doelpunten was Marko van Leeuwen, terwijl Frits Visser met één doelpunt tekende voor de resterende score. Korbis heeft gezien het spelbeeld in de re turn wedstrijd beslist kan sen om ADO te kloppen. In eigen hand hebben de Waddinxveners het promoveren echter niet meer. Daarvoor is puntverlies van ADO nodig. Wie weet geeft de tweede competitiehelft nog verrassingen. Korbis 2 wist een punt weg te ha len bij IJsselvogels 3. Vlak voor tijd kon Korbis de 7-7 eindstand op het scorebord brengen. Een goed resultaat tegen het hoger ge klasseerde IJsselvogels. nic gehouden voor de vier jeugdkampioen van de woensdagmid- dagcompetitie. In deze landelijke competitie wer den Vincent Pelupessy, Lennart Rijlaarsdam, Michiel Tops en Yo- ran Verschoor eerste in de poule. Voor Heren 2 Schuimend Geweld was dit resultaat de reden hun toekomstige opvolgers uit te nodi gen voor een tennisclinic. van 4-2, doch het Teamlid Willem Frederiks, didac- team van coach Eef Overdam zag tisch zeer begaafd, had een clinic langzaam maar zeker de winst uit handen glippen. Tenslotte werd het 5-6. Voor De Gouwe scoorden mark van der Zijden 2x, Niels Nolta, Wilfred Bontje en Rob van der Meer lx. De Gouwe speelt komende zater dag uitwedstrijden. De eerste teams spelen uit tegen Merwede 1 in Dordrecht (Aquapulca). Dames 1 speelt om 19.00 uur te gen de rode lantaarndraagster van de hoofdklasse en heren 1 om 20.00 uur tegen het team van de voormalige trainer/coach van de Gouwedames Wim Groen. De tweede teams spelen tegen de Zijl LGB in Leiden (De Zijl). Heren 2 speelt om 17.45 uur te gen Zijl LGB 2 en dames 2 om 18.30 uur tegen Zijl LGB 1. WADDINXVEEN - Vierdeklasser Be Fair verloor met 4-1. van KRV. De Waddinxveners hebben 5 punten uit 7 wedstrijden en staan op de derde plaats van onderen. Vierdeklasser WSE ver loor ook en wel met 3-6 van Moordrecht. De Waddinxveners be zetten met 7 punten uit 7 wedstrijden de middenmoot. In de af deling Gouda won Waddinxveen met 0-1 van Oudewater en heeft 8 punten uit 9 wedstrijden. Het bezoek aan de Katwijkse Rijnvogels (KRV) heeft nog niet De pupillen met hun 'profs'van het Waddinxveense tennis- het gewenste herstel bij Be Fair eteam Heren Schuimend Geweld. Van links naar rechts Vincent gebracht. Opnieuw werden de de'iaatste’ minuut maakte Wendy Pelupessy-Frank Hoeke, Lennart Rijlaarsdam-Mike Luiten en de Frankrijker, tot enthousiasme 'Michiel Tops-Marcel Verbakel. (Foto: Remco Laan). van het talrijke publiek 3-3. WADDINXVEEN - Verleden week donderdagavond speelden de volleybaldames van CVB Bank WADDINXVEEN - Tegen koploper ADO uit ’s-Gravendeel Be i.n Voorburg tegenjfone- kon door Korbis-korfbal geen overwinning worden behaald. Met n i j__ j. gering verschil werd een onverdiende nederlaag geleden. Door deze 7-6 nederlaag haakten de Waddinxveners voorlopig af in de strijd voor de koppositie. Een overwinning voor Korbis zou objectief bezien teveel van het goede zijn geweest, daar waar een te doorzichtig. Cora Bos verdedig- puntendeling toch wel over de he- '1~ ,.„i o. t?„:- i- le wedstrijd de verhouding het beste weer zou geven. De wind had feitelijk de gehele wedstrijd te veel invloed waardoor voor rust ADO een veldoverwicht verover de. Na de pauze was het Korbis dat duidelijk de wind in de zeilen had en ook alle gelegenheid had - en kreeg - om de 5-2 achterstand van de eerste speelhelft in te lopen. Dat lukte bijna want met een 6-5 achterstand wankelde ADO dui delijk. Had Korbis toen maar 6-6 gescoord. Integendeel, via een af standschot kwam met vijf minu ten te spelen ADO op 7-5 voor sprong en dat feit werd door de ploeg - en de vele ADO-toeschou- wers - duidelijk opgelucht ge vierd. Het wedstrijdbeeld werd even wichtiger, ook doordat Shooters het spel van de openingsfase niet de gehele tijd kon volhouden. Via 20-46 bij rust werd het uiteinde lijk 45-74. Nog zo’n zware dobber wacht Flyers komend weekeinde uit tegen Jumpers, want dat team heeft Shooters zéér verrassend, verslagen. De spannendste wedstrijden wer den afgeleverd door het 3e en het 4e damesteam. Dames 3 volgde Springers na rust (21-21) de hele tijd op een enkel puntje om in de laatste minuut de voorsprong te pakken. De run-bike-run is zeker een aan- tv Over- trekkelijke combinatie voor de 'SE-tref- ’fietsende hardloper’ of de ’harlo- pende fietser’. Oud-atleet en marathonloper Cor Lambregts is bijvoorbeeld door een blessure aan de achillespees overgestapt op deze sportbeoefe ning. Eind september heeft hij bij Europese run-bike-run kampioen schappen een derde plaats be haald. De afstanden voor de eerste Wad dinxveense run-bike-run zijn 5.500 meter lopen. 33.500 meter fietsen en 4.000 meter lopen. Voor de degene die de halve af stand willen proberen zijn de af standen 3.500 meter lopen, 16.750 meter fietsen en 2.000 me ter lopen. ‘Een uitdaging voor leden van An tilope en belangstellenden', aldus Antilope. De opzet is om in recre atief verband een paar uurtjes ge- Zilver voor Tang Soo Do-leerlingen WADDINXVEEN - Woensdag avond 27 oktober om half zeven is er weer sjoelen in het gebouw van de schuttersvereniging Waddinx veen aan de Alberdingk Thijm laan. Van de sjoelvereniging Waddinx veen zullen enkele koppels, be staande uit drie personen per kop pel, deelnemen aan een sjoeltour- nooi in Aalsmeer op maandag 29 oktober. WADDINXVEEN - Het Wad dinxveense bowlingteam Plus markt was er in de competitie op gebrand om Cum Laude een hak te zetten. Het team slaagde daar echter gedeeltelijk in. De eerste game had in het voor deel van Waddinxveen beslist kunnen worden, doch in de laatste frame lieten Bart Stellaard en Han Altewischer het afweten. An- nemieke Altewischer scoorde wel 196, maar Bart Stellaard en An- nemieke Altewischer maakten de tiende beurt niet af en gaven zo de voorsprong uit handen. Cum Laude won deze game met 14 pins verschil. De tweede game werd ook door het slechte spel van Bart Stellaard en Annemieke Altewischer in het voordeel van Cum Laude beslist met 103 pins verschil. De derde game verliep beter. Bart Stellaard kwam er niet uit, maar door games van 206 Annemieke Altewischer en 196 voor Han Al tewischer werd ging de game naar Waddinxveen. Zodoende werd het 3-1 voor Cum Laude. Uitslagen: Bart 89-103-101, Han 133-143-196, Annemieke Altewi scher 196-191-206. Het tweede Waddinxveense bow lingteam, Hot Portugal, werkte hun wedstrijd af in Rijswijk. Speelden zij vorige week 2-2 ge lijk tegen Pin Wizzards 2, dat geen slecht resultaat was, nu moesten zij het opnemen tegen nummer 2 op de ranglijst de Rol ling Stars. Draaiden de Waddixveners een week eerder al een goede partij, ditmaal ging het nog beter. Met 3-1 werden de Rolling Starts aan de zegekar gebonden (1763 tegen 1588). WADDINXVEEN - Zaterdag speelden de hoogste teams van De Gouwe-waterpolo thuiswedstrijden. Heren 1 won in het Gouwebad ‘de Sniep' verdiend in een uiterst spannende wed strijd met 11-7 van WZK uit Wassenaar. Dames 1 ondervond de verwachte tegenstand van De Futen uit Amstelveen en speelde met 3-3 gelijk. Dames 2 won met 6-5 van het nog ongeslagen IJsselduikers 1 uit Montfoort en heren 2 verloor met dezelfde cijfers van Neptunus 2 uit Arnhem. Voor de aanvang van de wedstrijd weer omgezet in een kleine voor tegen WZK uit Wassenaar had- sprong. den de heren van De Gouwe twee De stand aan het begin van de punten uit drie wedstrijden. Een vierde periode was dan ook 7-6 in t het voordeel van de heren. Mare de heren, die de voorgaande Faber 2x, Jaco van Tol en Remko Overdam beslisten de eindstand op 11-7. Een redelijke wedstrijd met een goed resultaat. De Gouwe-dames wisten niet of zij nu wel of niet blij moesten zijn met het 3-3 gelijke spel tegen De Futen uit Amstelveen. Ook vol gens trainer-coach Jan Midden dorp had er meer in gezeten. Met name in de belangrijke eerste pe riode lukte het voor geen meter bij de Waddinxveensen. Van te voren was er al rekening mee gehouden, dat De Futen, met nationale doelvrouwe Hellen Boe- 1 ring, het zonespel zouden gaan spelen. Hieraan was ook de nodi- ge aandacht besteed, mede gezien het feit, dat vorig jaar alle vier de wedstrijden door De Futen wer den gewonnen. De Gouwe-dames konden echter het doel van De Futen niet vin- den. Veel schoten gingen hoog over en de goede schoten waren een prooi voor Hellen Boering. Zodoende bleef het tot ver in de tweede periode 0-0. K/T En als het dan niet lukt vallen de IVI£1.1.1?/V doelpunten juiste aan de andere e kant. Hierdoor kwamen De Futen \X/ Q17 iAii(y/f zlefs op een 0-2 voorsprong. Wen- i JVU^U dy de Frankrijker bracht met een fraaie omhaal de stand na twee WADDINXVEEN - WSE Al perioden op 1-2. Ook de derde pe- Toen in’het begin van de vierde periode De Futen zelfs op een 1-3 Waddinxvners geconfronteerd met een forse nederlaag, die ver diend genoen d mag worden. Al na negen minuten wisten de gastheren het net achter Arjan van Erk te vinden, toen de spits van de Katwijkers een voorzet van de linkervleugel hard en hoog in kopte. Een kwartier later werd het twee tegen nul. Een fout van de rech- tervleugelverdediger stelde de lin kerspits van KRV in staat stelde alleen op het doel van Be Fair af te gaan. De Waddinxveense doel man werd met een lob voor de kwamen ze nog terug tot 2-2, tweede keer gepasseerd. maar toen gingen ervaring en In de 30e minuut had Be Fair kracht spelen. pech. Een vlotte aanval over de Marcel was zichtbaar opgelucht linkervleugel werd door Marcel na de partij, daar hij dit jaar niet Noordhoek besloten met een echt veel puntjes had binnenge- schot op de paal. Nauwelijks een haald. Willem Frederiks en Frank minuut later was het wel raak, Hoeke hadden het duidelijk moei- toen Koen Meijer aanzette voor lijker tegen Vincent en Yoran. Met de ervaring van de ’heren’ van ’Heren 2 Schuimend Geweld’ mocht verwacht worden dat een 5-2 voorsprong automatisch set- zege betekent. Niets was minder waar. Vincent en Yoran hielden hun koppie erbij en kwamen op karakter terug tot 5-5. Maar toch, J“' 1- XX7t11_ 1_A 1J set met 7-5. voetbalvereniging floreant na de partij, daar hij dit jaar niet haald. Willem Frederiks en Frank gido 4. Binnen één uur konden de Waddinxveensen met de winst weer huiswaarts keren (0-3). De eerste set ging gelijk op tot 5-5. Door een diepe service nam Be Fair een voorsprong van 9-5. Het aanvalsspel van Tonegido was de veel ballen en Be Fair kon naar hartelust aanvallen (7-15). Een spelverdeelsterswissel aan Voorburgse zijde had niet het ge wenste resultaat. Tonegido kon in de tweede set niet meer variatie in haar aanval brengen. Buiten- aanvalster Sylvia de Vries scoorde veel punten voor Be Fair (5-15). Coach Herman Brouwer liet het zelfde zestal ook in de derde set staan. Met veel enthousiasme werd ook deze set binnengehaald. Be Fair was in alle opzichten de meerdere van Tonegido (4-15). Zaterdagmiddag 23 oktober om vier uur speelt Be Fair tegen Dac 1 uit Alphen aan den Rijn in de sportzaal Groenswaard (Win gerd). ik h

Weekblad voor Waddinxveen | 1993 | | pagina 27