krijgt Roemeens beroep Overname unieke deal alle godsdiensten nodig Twee gewonden bij kettingbotsing z 2.490,- Jubileumconcert Immanuelkerkkoor Ds. N. van der Want NOKIA 121 ZAKTELEFOON MET COM (fif Waddinxvener acht Raad van ,T HANDSFREFSFT Barokmuziek in raadzaal Pleidooi van H. Rambaran (Molenring) Directeur-eigenaar Ton van Ginkel: Hart van Waddinxvener ligt bij ‘vergeten groep' s 3 4 1.000,- Pagina 9 WOENSDAG 17 NOVEMBER 1993 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN B VAKKUNDIG INBOUWSTATION 3.490,- Totaal UW VOORDEEL r-* Menke Car Vision, auto- Hi-Fi, auto-aiarm en mobiele communicatie. Erkend inbouwcenter. Gouda: Bodegraafsestraatweg 3a (naast Kwik-Ftt)01820 - 70080 Donderdag koopavond. Alphen a/d Rijn: Ouvertureweg 85 (nabij Shell-Herenhof) 01720 - 21312 Vrijdag koopavond. I/ \UT1 '(.inters NOKIA ZAKTELEFOON Comfort Handsfree set DE PRIJS (ex. BTW) 4 3 2 4 2 w V z s i Ui g S SS o g 4 2795,- 695,- I PERSOONLIJK I EN ZAKELIJK 2 w 2 2 O te 4 45 Vrije Gemeenten Minderheid Links directeur Ton van Ginkel en zijn echtgenote Maria. Evanghelica Romana (BER) - de Roemeens Evangelische Kerk - behorende gemeente Bacau. Ds. N. van der Want voor het kerkgebouw van zijn Christe- Bij Van R.L.J. Die heeft LID lijk Afgescheiden Gemeente aan de Dorpstraat in Waddinx veen. (Foto: Archief - Sjaak Noteboom). met verwondingen in een ambu lance naar het Goudse Groene Hart Ziekenhuis (Bleuland-loka- tie) vervoerd worden. In een laatste editie van het weke lijkse reisvakblad ‘Reisrevue* laat directeur-eigenaar Ton van Ginkel desgevraagd weten heel blij te zijn met de komst van Holland International. ‘Het is een unieke deal, waarbij we vijf jaar zelfstan dig en onder eigen naam door kunnen gaan*, zegt hij in het veel gelezen vakblad. Ook het personeel is volgens de aan het Woubrechterf wonende Het ongeval veroorzaakt een lan ge rij files, omdat de rechterrij- baan enige tijd niet gebruikt kon worden. VHS» 88888J z kerbestrijding. mooie ƒ1.322,10, hetgeen volledig het beoogde doel ten goed( as® predikant overigens in de jaren zeventig; daarna ging hij theolo gie studeren in Utrecht. Waarom hij uit het genoemde kerkverband stapte? ‘Daaraan la gen verschillende persoonlijke motieven ten grondslag, die ik lie ver niet wil noemen*, besluit ds. N. van der Want van de Dorp straat in Waddinxveen zijn vraag gesprek met het Nederlands Dag blad. WADDINXVEEN - De aan de Molenring in Waddinxveen wo nende H. Rambaran gepleit voor een Raad van alle godsdien sten. Hij deed dat in een vraaggesprek met Hatica Tokgöz van het dagblad Trouw. De samenleving mag dan nog wel geregeld zijn volgens christelijke normen, maar sprake van heer schappij van één godsdienst is er niet meer. Moslims, hindoes, jo den en boeddhisten zijn alom aan wezig in Nederland. ‘Juist daarom moet er een Raad van alle godsiensten en levensbe schouwingen komen. Met zo’n or gaan kunnen mensen van een an der geloof dan het christendom ook in contact komen met de overheid*, vindt H. Rambaran. Als lid van de studiegroep hindoeïsme van de Raad van Ker ken en van de Oecumenische Werkgroep Hindoes en Christe nen in Den Haag loopt de Wad dinxvener al enige tijd rond met het idee voor een dergelijke Raad. Rambaran: ‘De bedoeling is niet dat de Raad van Kerken moet verdwijnen, maar dat er een apar te instantie zou moeten komen voor alle godsdiensten en levens beschouwingen, die net zo bekend is als de Raad van Kerken. De christenen kunnen via hun organi satie goede contacten onderhou den met de overheid. Dat is he laas anders als we het over hin does, moslims, humanisten of boeddhisten hebben*. Een orgaan dat opkomt voor de belangen van andere godsdiensten en levenschouwingen en hen ook vertegenwoordigt, zou volgens Rambaran goed zijn voor hun in tegratie. ‘We leven in een multi culturele samenleving. Op maat schappelijk gebied moeten we het toch samen doen. Met zijn allen moeten we werken aan verdraag zaamheid in dit land*, vertelt hij tegen het dagblad Trouw. Zo’n raad zou er dan voor kunnen zorgen dat aanhangers van andere religies en levensbeschouwingen meer ruimte krijgen om hun ge loof uit te kunnen oefenen. ‘De vakanties in Nederland zijn volgens de christelijke traditie be paald, bijvoorbeeld de Kerstva kantie. En naar de kerk gaan doet men op zondag. Met een moslim die aanwezig wil zijn bij het vrij daggebed wordt helaas geen reke ning gehouden*. ‘De overheid wil trouwens ook een orgaan hebben waardoor ze alle groepen kan bereiken. Neem nou de geestelijke verzorging in de gezondheidszorg. In ziekenhui- ‘Ik ben door Holland Internatio nal benaderd om over een verkoop van mijn hele onderneming te praten. Ik vond het echter ver standig om eerst een overeen komst te sluiten ten behoeve van Zonnetour, dat toch wat zorgen baarde. Vervolgens zijn we gaan onderhandelen over de rest van het bedrijf, aldus Ton van Gin kel. Beheermaatschappij Van Ginkel BV, die dit jaar met diverse aan dachttrekkende activiteiten in Gouda en Waddinxveen het 25-ja- rig bestaan heeft gevierd, is vol gens Ton van Ginkel goed voor een jaaromzet van ruim 60 mil joen gulden. Er werken 40 men sen. 18e eeuw. Door de vertolking werd nog eens goed duidelijk wel ke mooie muziek er in die tijden is gecomponeerd. De gezongen liederen waren zeker niet de eenvoudigste maar de vele avonden en zaterdagen waren nut tig besteed aan het instuderen hetgeen deze avond goed te horen was en de bezoekers zeker niet zal hebben teleurgesteld. Aan het einde van de avond wer den alle solisten, musici en de bei de dirigenten met bloemen be dankt door voorzitter Carolien Meijaard, die daarbij werd geas sisteerd door de grootste fan van het koor Hugo de Rooij. Ook kos ter les Harskamp werd in de bloe metjes gezet voor de goede ver zorging van het koor op de oefen avonden. Het was een geslaagde avond in een met 220 mensen goed gevul de kerk, zodat de opkomst groter was dan het Immanuëlkerkkoor uit het verleden gewend was. Bij de uitgang was een collecte be stemd voor de Nederlandse Kan- het bedrag öpgeleverd van aan het beoogde doel ten goede zal komen omdat alle solisten en mu- sici genoegen namen met een on kostenvergoeding waarvan de kos ten door het koor worden gedra gen. Terug naar Nederland. Ds. Van der Want bedankte zeer onlangs voor het beroep van de ’Stichting 1618-1619, Plantagekerk’, ook een gemeente a al die in Wad- dirixveen. Wat zijn eigenlijk de Vrije Gemeenten? Ds. Van der Want legt uit dat er enkele tientallen van bestaan. De meeste hebben hun wortels in de rond 1900 bestaande ’kring van ds. Stam’. Andere namen van voorgangers die met de Vrije Ge meenten geassocieerd worden, zijn ds. P. van de Breevaart, ds. H. Hofman en ds. N. Verloop (Van der Wants voorganger in Waddinxveen). Kon vroeger gesproken worden van een federatief verband, in de loop der tijd zijn alle gemeenten meer op zichzelf gaan staan. ‘Des alniettemin preek ik overal in de kring van de Vrije Gemeenten*. Vrije gemeenten kunnen in princi pe een beroep uitbrengen op een predikant uit een ander kerkver band, zoals de Hervormde Kerk. Met dit kerkgenootschap brak de Een beeld van de kettingbotsing in het Gouwe-aquaduct waarbij vier auto’s betrokken waren. (Foto: Joop Dorst). geen bedragen noemen. Eerder dit jaar nam Holland Internatio nal, dat het boekjaar afsluit met een winst van 23 miljoen gulden op een omzet van 1.551 miljoen gulden, al Van Ginkel-dochter Zonnetour Vliegvakanties in Am sterdam over. zen liggen tientallen mensen die een ander geloof hebben. Het is zinnig met de overheid te bepra ten hoe aan hen geestelijke ver zorging moet worden verleend'. Begrip kweken bij burgers voor de andere religies vindt H. Ram baran echter het belangrijkste, meldt het dagblad Trouw op de dagelijkse Kerkpagina. ‘Veel men sen weten bijvoorbeeld niet dat hindoes thuis bidden en vuur ma ken. Zo’n ritueel gaat samen met veel geur. Ik ken gevallen waar de buren klagen over overlast vanwe ge de geur en de politie roepen. Dit komt door gebrek aan kennis. Maar als het om begrip gaat, moeten niet alleen de christenen water bij de wijn doen, maar ook de hindoes of de moslims. Dat be tekent dus dat ook zij rekening moeten houden met hun buren*. De Waddinxvener wil niet alleen de gewone burger bereiken, maar ook de gelovigen en aanhangers van de niet-christelijke religies en levensbeschouwingen. ‘Mensen van de andere godsdien sten leven nu op eilandjes. De moslims hebben tientallen orga nen en de hindoes ook. Maar ze hebben geen contact en weten dus weinig van elkaar. Bovendien heerst er binnen deze twee groe pen grote verdeeldheid*. De komst van een Raad voor alle godsdiensten en levensbeschou wingen kan volgens hem een eind maken aan die onderlinge strijd. Interne eenheid van de verschil lende godsdiensten en levensbe schouwingen vindt ook ds. W.R. van der Zee een voorwaarde om van zo’n Raad een succes te ma ken. De Raad van Kerken heeft geen bezwaar tegen een Raad van alle godsdiensten en levensbe schouwingen, maar dan moeten de diverse organisaties wel op een lijn staan. ‘We hebben in de afgelopen jaren diverse malen overleg gevoerd met hindoes en moslims. Elke keer is dat weer op niets uitgelo pen. Dat is ook begrijpelijk, om dat de onderlinge verdeeldheid onder hindoes en moslims te groot is. Wij hebben er als christenen óók lang over gedaan voor we een heid konden bereiken. Maar dat maakt de zaak wel moeilijk*. Hij is ook van mening dat de nieuwe Raad zich heel duidelijk doelen moet stellen. Om meteen op landelijk niveau een Raad voor alle godsdiensten en levensbeschouwingen in het le ven te roepen is een te grote stap, vindt Rambaran. Hij wil beginnen in de regio. ‘Wij zijn nog niet zo ver dat we mensen van andere groepen bena derd hebben. Maar we proberen in Den Haag wel om zo’n raad op te richten. ‘Begin volgend jaar wil de Oecumenische Werkgroep Hindoes en Christenen in Den Haag een dag organiseren, waarop mensen met een verschillende ge loofsachtergrond over zo’n raad praten*. ‘Als dat van de grond komt, gaan we de gemeente op de hoogte stellen dat er in elk geval in Den Haag een organisatie bestaat die alle godsdiensten en levensbe schouwingen vertegenwoordigt*, aldus H. Rambaran van de Mo lenring in Waddinxveen tegen het dagblad Trouw. van de afslag naar de Goudse Poort vier auto’s tegen elkaar. De man vloog bovenop de voor hem in een file stilstaande auto’s. Bij deze kettingbotsing waren uit eindelijk vier auto’s betrokken. Een 24-jarige vrouw uit Capelle aan den IJssel en een 35-jarige vrouw uit Rotterdam moesten WADDINXVEEN - Vrijdagavond 12 november werd ter gele genheid van het 35-jarig bestaan door het hervormde Immanuël kerkkoor in de Immanuëlkerk (Prinses Beatrixlaan) een jubile umconcert gegeven waarbij het Goudsch Kamerkoor als gast koor optrad. Het Immanuelkerkkoor werd be geleid door Marijn Slappendel (orgel), les Bol (altviool), Joska van Duyvendijk (viool), Myriam Buisman (viool) en Jackie Lelie (cello). Onder de bezielende leiding van Marchien Leopold werden ten ge hore gebracht Viva la musica van Melchior Franck, Te Deum van W.A. Mozart en Gloria van Vival di. Tijdens het Gloria werden de solopartijen indrukwekkend ver tolkt door Rosanne de Clercq (so praan) en Godelief Mallee (alt). Het Immanuëlkerkkoor zong met enthousiasme de werken, daarbij op uitstekende wijze begeleid door de musici. Het Goudsch Kamerkoor zong als intermezzo een aantal madrigalen uit hun laatste concert. Deze ma drigalen werden ingeleid door di rigent Ralph van Vliet, die zelf ook vele jaren het Immanuëlkerk koor heeft geleid. Opnieuw ver tolkten zij a cappella deze liede ren op schitterende wijze. De organist Marijn Slappendel had naast de begeleiding, ook nog tijd gevonden een solostuk in te studeren. Hij liet in Concerto in G-Dur BWV 973 van J.S. Bach horen welke prachtige klanken uit het orgel te halen zijn. Door het samenspel van de beide koren werd er een muzikale rond reis gemaakt door de 16e, 17e en Voorts de managementleden Ad van Maaren en adjunct-direc- teur Bert Rook van de zilveren reisonderneming. (Foto: Archief - Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - Bij Van Ginkel Vakanties, het bedrijf van Waddinxvener Ton van Ginkel waarin Holland International met ingang van deze maand een be lang van 67% heeft genomen, zul len twee nieuwe commisarissen worden aangesteld. Enig commissaris is tot nu toe Stolwijker en oud-Waddinxvener prof.ir. A.F. van Weele. Hij voer de donderdagmiddag 2 september in restaurant ‘Bibelot* (Limaweg) amusant het woord tijdens de ju- bileumreceptie van het 25-jarige Van Ginkel Vakanties. HANDELSONDERNEMING OOSTERVAART BV, Zevenhui zen, met als vestigingsplaats Wad dinxveen, beschikt in Hazerswou- de-Dorp over een nevenvestiging voor de ontwikkeling en de finan ciering van bouwwerken op het gebied van de bouw- en utiliteits bouw en het voeren van het be heer over soortgelijke onderne mingen. BEHEERMAATSCHAPPIJ P.G. BOERE BV voert de direc tie over BMS Holand BV, Wad dinxveen. Waddinxvener R.G. VAN DER TORRE is gedelegeerd commis saris geworden van Hero de groot NV, Bodegraven. WADDINXVEEN/GOUDA - Doordat een 29-jarige bestuurder van een bestelbus uit Lekkerkerk vorige week maandagmorgen op rijksweg A 20 (Rotterdam-Gou da) in het Gouwe-aquaduct te veel in zijn autospiegel opzij keek en te weinig vooruit tijdens het voorsorteren botsten ter hoogte WADDINXVEEN - ‘Ik had dit beroep nooit kunnen bevroe den*, zegt ds. N. van der Want (43) uit de Dorpstraat in Wad dinxveen tegen verslaggever J.E. Hopman van het Nederlands Dagblad over het uitzonderlijk beroep dat hij heeft ontvangen. De voorganger van de Christelijke Afgescheiden Gemeente - be horende tot de afzonderlijk van elkaar opererende Vrije Ge meenten - kreeg kortgeleden een beroep van de tot de Biserica Het bijzondere zit hierin: ‘Zonder dat ze met de calvinistische leer in aanraking zijn gekomen, verto nen ze veel overeenkomsten met wat we hier in Nederland de re formatorische of gereformeerde gezindte noemen. Het kerkelijke leven geeft alleen weinig struc tuur te zien: ze hebben geen ei gen theorie, geen eigen belijdenis geschriften, en de ambten zijn in sommige gemeenten wat onderge sneeuwd1. De naam ’evangelisch’ moet vol gens de beroepen predikant ge zien worden in de zin van ’schrif tuurlijk’. Dat men zich zeventig jaar geleden afscheidde, was uit protest tegen het formalisme, het uiterlijke, het ceremoniële van de Orthodoxe Kerk. Daar zet men zich nog steeds tegen af. Ds. Van der Want: ‘Men is bij voorbeeld tegen het dragen van ambtskleding en een orgel in de kerk, tegen het dragen van siera den door vrouwen en alle andere opsmuk. De vrouwen dragen in de kerk en daarbuiten hoofddoekjes*. De sobere levensstijl spreekt de predikant wel aan. Uit zijn woor den lijkt op te maken, dat hij zijn 125 zielen tellende gemeente zal verlaten, als hij ons vertelt: ‘Ik ben door de gemeente in Bacau beroepen, maar waarschijnlijk zal ik me in meer maagdelijk gebied (daar waar nog geen gemeenten zijn) gaan vestigen. Bacau zal daarbij de thuisbasis vormen*. Verbreiding van het evangelie en het bezig zijn met sociaal werk zijn de speerpunten van ds. Van der Want. Kunnen we conclude ren dat hij het beroep al heeft aangenomen? Dat zou de predi kant niet zonder meer willen stel len. De bedenktijd die hij heeft gekregen, wil hij ten volle benut ten. Het vertrek naar het buitenland betekent nogal wat voor hemzelf en zijn gezin. Maar uit alles blijkt dat zijn hart bij ‘deze vergeten groep* ligt. En zijn wens is, iets voor deze ‘calvinistische minder heid* in het 23 miljoen inwoners tellende land te kunnen beteke nen. De link tussen Waddinxveen en Bacau is snel gelegd. Dominee Van der Wants gemeente verleent sinds 1990 materiële en geestelij ke hulp aan deze kerkengroep. Verder houden de ’christelijke af gescheidenen’ zich bezig met een vertaalproject, met als doel de be lijdenisgeschriften in het Roe meens of het Hongaars te verta len. ‘De Catechismus in het Roe meens is inmiddels gereed*, ver telt ds. Van der Want, ‘en aan de Dordtse Leerregels en Nederland se Geloofsbelijdenis wordt nog ge werkt*. De Waddinxveense predikant preekte nogal eens in Roemenië en gaf er lezingen, dus ze weten daar heel goed wie ze beroepen hebben met het oog op het ont vangen van structurele hulp. In dat kader kreeg de Waddinx veense predikant ook alvast een benoeming aan de Theologische School van de BER. ‘In oprich ting*, benadrukt de predikant, ‘want de school moet volgend jaar van de grond komen*. Over Hongaars-Gereformeerden lezen de kerkelijk geïnteresseer den regelmatig iets, maar tot wel ke stroming zijn deze kerken te rekenen? Ds. Van der Want legt uit, dat de BER een afsplitsing vormt van de grote Roemeens-Or- thodoxe Kerk. Sinds 1920, het jaar waarin de breuk plaatsvond gaan deze kerken - 190 gemeen ten met in totaal naar schatting 40.000 zielen - hun eigen weg. NDC ADV1ESVUREAU VOOR INDUSTRIËLE RE CLAME BV, Rotterdam, met als vestigingsplaats Waddinxveen, heeft als nieuwe statutaire naam Veldwijk - Van Loon Grafische Bedrijven BV gekregen. Bedrijfs omschrijving: Het uitoefenen van het grafisch bedrijf en het uitge ven van boeken, tijdschriften en couranten. Nieuw opgericht is M. VLET TER BEHEER BV, Waddinx veen. Bedrijfsomschrijving: Beleg gen van vermogen, het oprichten van, beheren van, deelnemen in, financieren van, verlenen van diensten aan en interesse in ande re ondernemingen, het sluiten van overeenkomsten, het exploiteren en verhandelen van bepaalde acti viteiten. Directeur: M. Vletter te Waddinxveen. WADDINXVEEN - Volgende week donderdagavond 25 novem ber om half negen wordt in de raadzaal van het gemeentehuis in Waddinxveen het tweede kamer- muziekconecert van dit seizoen gegeven. Het concert, dat wordt verzorgd door het Trio Uccellini met Vincent van den Ende (blok fluit), Job ter Haar (barok-cello) en Ria Voskuilen (clavecimbel) staat in het teken van de Italiaan se, Duitse en Engelse barokmu ziek. Waddinxvener tevreden. Iedereen kan zijn huidige functie behou den, inclusief het management, dat bestaat uit adjunct-directeur Bert Rook (Alphen aan den Rijn) en Ad van Maaren (Peuleyen). Ton van Ginkel zelf blijft nog drie jaar directeur en daarna twee jaar commissaris. ‘Dan ben ik 64 jaar en is het tijd om afscheid te nemen. Holland International zal op dat moment ook de overige 33% van de aande len overnemen. Ik vind deze con structie een ideale manier om langzaam af te bouwen*. Holland International participeert in alle activiteiten van Van Gin kel, dus naast de touroperating (Verre Oosten Vakanties en Auto vakanties) ook in de vier reisbu reaus in Gouda (2), in Waddinx veen (Passage) en in Zoetermeer en het vastgoed, zoals het hoofd kantoor aan de Tweede Bloksweg in Waddinxveen. Volgens Ton van Ginkel heeft hij financieel geen klagen, al wil hij in het reisvakblad ‘Reisrevue* WADDINXVEEN - De Wad dinxveense ELLEN KOEMANS (24) is aan de Rijksuniversiteit van Utrecht geslaagd voor het doctoraal examen Nederlandse taal- en letterkunde met als stu dierichting moderne letterkunde. Aan de Rijksuniversiteit in Utrecht is geslaagd voor het arts examen de Waddinxveense AN- NE-MAIJ BARTH. Het gemeentebestuur van Wad dinxveen heeft aan mevrouw AM. MALESTEIN-KLEIN- VELD, groepsleerkracht aan de openbare Jan Ligthartschool, met ingang van 1 november 1993 eer vol ontslag verleend. De Waddinxvener LOEK BEU KER (13) is na een slopende fina le tweede geworden bij het natio nale kampioenschap videospelle tjes. De titelstrijd van spelletjesfa- brikant Nintendo nam acht dagen in beslag, werd gehouden in het kasteelpark Land van Ooit en tel de 2.600 deelnemers. Winnaar werd Kevin Arsenault (15) uit Nieuw-Vennep. Amersfoort is de vestigings plaats geworden van ONTWIK KELINGSMAATSCHAPPIJ HENHORST BV, Waddinxveen. Nieuw opgericht is CYCLEVI SION PRODUCTS BV, Wad dinxveen. Omschrijving bedrijf: De import en export van en de groothandel in kleding, sportac- cessoires, fietsen en aanverwante artikelen. Directie: R.J. Verkerk te Boskoop en A.C.G. Zaal te Waddinxveen. Bij SATCOM INTERNATIO NAL BV, Waddinxveen, wordt de directie niet meer gevoerd door Chryvon BV, Waddinxveen. Opgericht is HANDELS- MAATSCHAPPIJ E93 BV, Waddinxveen. Omschrijving be drijf: De import en export van, de groothandel in, het kweken en te len van, het verpakken en trans porteren van groenten, fruit en bloemen. Directeur is R.L.J. Hensels uit Streefkerk. De arrondissementsrechtbank in Rotterdam heeft het faillissement uitgesproken van BREWACOM BV aan de Noordkade in Wad dinxveen. Het faillissement was voorafgegaan door een voorlopige surséance van betaling, in welke periode als bewindvoerder optrad mr. P.M. Frinking, Gouda. Cura- tor is mr. J.L.G. Beckers, Gouda. Brewacom BV is inmiddels opge heven. Directeur H. ROELSE van Roelse Holding BV, Waddinx veen, is verhuisd naar Huis ter Heide. ISTANBUL EXPRESS is de nieuwe handelsnaam van de koe riersdienst van Roha-Intertrans BV in Waddinxveen (HKS Spedi- tion). PRO EVENT SUPPORT is de nieuwe handelsnaam van de naar Wateringen verhuisde Lavigne Restaurant Informatie - Compu ter Services BV, Waddinxveen. Bedrijfsomschrijving: Het verzor gen van evenementen met alle daarbij behorende aspecten, als mede het verzorgen van buitenre clame. De directie is van Lavigne Beheer BV, Utrecht, overgeno men door W. van Oudheusden te Wateringen en K B. van den Brink, Assen. MOTO COMMUNICATIE BV in Rotterdam is de nieuwe handelsnaam en vestigingsplaats van Alkema-Both Beheer BV, Waddinxveen. Bedrijfsomschrij ving: Vervaardigen en verspreiden van periodieken en drukwerken, communicatie in het algemeen. Bij dit bedrijf zijn uit functie ge treden de Waddinxveense direc teuren S. Alkema en J.H. Alke- ma-Both. Bij het in Waddinxveen geves tigde BOB OPLEIDINGEN BOUWCENTRUM BV zijn tot commissaris benoemd drs. C. van der Velden, Heiloo, H.H. Klein Schiphorst, Haarlem, ir. N.J. de Vries, Bosch en Duin, W.H.A. Alferink, Aerdenhout en ing. W.T.F. Pouwels, Soest. s.

Weekblad voor Waddinxveen | 1993 | | pagina 17