501 OPTIEK DE HERBERG GROENSVOORDE Excelens Verweij wil winkelplan aan MAB BV overdragen pakt weer uit...! Van 't Hof Vrouw (24) overlijdt na ongeval Komende zaterdag om 14.15 uur van ’t hof Nieuwsblad Onafhankelijk 129,- Waddinxveense met wens bij Peter Jan Rens Raadslid Wil Waterreus zakt naar 25e plaats I Ill IK Burgemeester naar Israël Bremmer BACK TO IE SIXTIE AANVANG 20.00 UUR. HUIS-AAN-HUIS IN WADDINXVEEN, ZEVENHUIZEN EN MOERKAPELLE 1 PERSOONS SYNTH. DEKBED katoenen tijk van 159,- voor 99< WS’ HARWA L6VIS. 15 Woensdag 17 november 1993 49e Jaargang No. 02363 Vewa Consulting BV komt met nieuw voorstel voor Be Fair-lokatie 1 Nu WONING KOPEN/VERKOPEN? NIEUW l.S. ZONDAG SCHOENEN F OOGMETING - BRILLEN - CONTACTLENZEN Winkelcentrum Groensvoorde, Waddinxveen. Tel. 01828-30240. JUBILEUM AANBIEDING SchoCon jeans VLOERBEDEKKING GORDIJNEN EN SLAAPKOMFORT EN ZONWERING Rijnlandstraat 4, Waddinxveen. Telefoon (01828) 16119 SCHOENMAKERIJ Hakken klaar terwijl u wacht Kerkweg-Oost 177 - Waddiniveen Telefoon: 0182812012 DISCOTHEEK REEUWIJK Winkelcentrum Waddinxveen Nog nooit was een zachte contactlens zo comfortabel, zo sterk en zo veilig tegelijkertijd. Vijf doden Voor woonhuizen in Boskoop en Waddinxveen de makelaar. oORt>ACfA, f makelaardij 1 leekblad voor Waddinxveen Veldwijk WADDINXVEEN - Paul van Schie wil toch als gemeenteraads- het Raadhuisplein nu 6 van de in echte stoomboot Met ruime parkeergelegenheid V [STOFFEERDER! Sinterklaas komt aan ifflW IMS Hoofdredacteur: B. J. Woudenberg, Peuleyen 144, 2742 EN Waddinxveen Telefoon: 01828 - 15594, Kantoor: Loon Graf. Bedr. b.v., Oranjelaan 9, 2741 EP Waddinxveen Telefoon: 01828 - 14788 Telefax: 01828 - 15637 Zie advertentie elders in de krant! Zuidkade 6 Waddinxveen Telefoon: 01828-14000 iedere donderdagavond koopavond OPLAGE 13.500 EXEMPLAREN Waddinxveen passend winkelhart te realiseren, terwijl het huidige winkelcentrum ‘de Passage1 ook nog eens een ingrijpende opknap beurt verdient. Woerden - Bodegraven Gouda Paul van Schie (CDA) wil raadslid blijven Directeur T.W. Verweij van Vewa Consulting BV aan de Stationsstraat in Waddinx veen. (Foto: Archief - Sjaak Note boom). busje en met de blaaskapel van Concordia een rondtoer langs de acht Waddinxveense winkelcentra zullen maken. Achtereenvolgens zullen worden aangedaan de winkelcentra Zuid- plas (12.45 uur), de Sniep (13.15 uur), Dorpstraat (13.45 uur), Groensvoorde (14.15 uur), Luifel- baan (14.45 uur), KW-plein (15.15 uur), de Passage (15.45 uur) en het Brugcentrum (16.15 uur). Tijdens de beide intochten zullen er voor de schooljeugd kleurpla ten worden uitgedeeld. Die moe ten uiterlijk zaterdag 4 december bij Daan Sonneveld (KW-plein), Jan Heemskerk (Dorpstraat) en Jan Mulder (Passage) zijn ingele verd. De deelnemende meisjes en jongens maken in een zestal cate gorieën kans op in totaal 15 echt mooie prijzen. Architect Theus Verweij heeft zijn voorstel geschreven in samen werking met Stuurman Partners BV in Waddinxveen, Vermeer Grond en Wegen BV in Waddinx veen en Vermeer Bouwgroep BV in Hoofddorp. Daarin tonen de Excelens is een nieuwe zachte con tactlens van de fabrikant CIBA Vision en heeft buitengewone voordelen: duurzaamheid, veiligheid, zekerheid en gemak. Informeer ernaar bij uw CIBA Vision contactlensspecialist: Contactspecialist permanent aanwezig. BASTIAAN van de Passage naar westelijke richting zou niet ondenkbaar zijn dat de bestaande winkels in een tweederangs positie komen te verkeren ten opzichte van de nieuwe. Daarbij is het dan ook zeer de vraag of het overdek te gebied in de nieuwe Passage groot genoeg wordt om als ont moetingsplek een zekere aantrek king te kunnen hebben', staat er in de nota. ‘In ieder geval is het winkelopper vlak in de nieuwe Passage niet groot genoeg om de consument de gewenste en noodzakelijke keuze mogelijkheden te geven, waardoor de kans op terugwinning van de koopkracht te klein is. Daarbij worden de parkeermogelijkheden ook nog aanzienlijk beperkt. Ver wacht mag worden dat de markt positie van de bestaande winkels mede daarom ernstig wordt bena deeld als de plannen voor de Pas- sage-West worden uitgevoerd'. Theus Verweij voorziet dan ook bij realisatie van Passage-West een kwijnend winkelcentrum, waaraan in feite weinig meer te herstellen is. ‘Het behoeft geen betoog dat dit sociaal gesproken op de gehele gemeente door werkt'. Om die en andere reden blijft de man van Vewa Consulting BV een krachtig voorstander van een win kelhart op de Be Fair-lokatie. De exploitatieberekingen daarvoor la ten een huurniveau zien van f 235,- tot f 335,- per vierkante me ter met een gemiddelde van f 285,- per vierkante meter. Voor de huurders in de Passage is een verplaatsingsbijdrage opgeno men van f 850,- per vierkante me ter netto winkeloppervlak. De ei- genaren-gebruikers kunnen f 1.700,- per vierkante meter tegen- oet zien, inclusief schadeloosstel ling. Het nieuwe winkelhart op de Be Fair-lokatie kan desgewenst gefa seerd worden neergezet. De mini male omvang is 11.000 vierkante meter winkels en 3.000 vierkante meter openbaar gebied en maxi maal 16.000 vierkante meter win kels en 4.150 vierkante meter openbaar gebied. Hierbij is ruim te voor respectievelijk 600 en 800 overdekte parkeerplaatsen. Wat de woonbebouwing betreft is voorlopig gedacht aan vijf kleine woonblokken met in totaal 140 tot 180 twee- of driekamerwoningen. Bij de woningen is plaats voor ruim 200 auto’s, waardoor er voor de huizen geen parkeerplaatsen aan de winkels zullen worden ont trokken. Of er nog kantoren in het project zullen worden hangt af van de stedebouwkundige uit werking. Het ongeluk met de Waddinx- veense Karen van Garderen is het tweede dat een inwoner van het Gouwedorp binnen korte tijd bui ten de gemeentegrenzen óver kwam. Op dinsdag 17 augustus verloor bij een noodlottig verkeersongeval tijdens zijn vakantie in Duitsland Gijsbertus Arie Kooyman van de Passage, één van de oprichters van de Hervormde Gemengde Zangvereniging ‘Vox Jubilans', op 73-jarige leeftijd het leven. Zijn echtgenote overleefde met zware verwondingen het ongeval en is kortgeleden naar een zieken huis in Hilversum overgebracht. Daar is zij herstellende. Bezoek kan zij nog steeds niet ontvangen. Het Waddinxveense verkeer eiste dit jaar al vijf doden: - Donderdagmorgen 8 april om 7.35 uur maakte een 27-jarige motorrijder uit Alphen aan den Rijn een fatale inhaalmanouevre op de Henegouwerweg. Hij reed frontaal tegen een tegemoetko mende vrachtauto en overleed ter plaatse. makelaardij b.v., TO Julianastraat 6, Ma Waddinxveen, tel. 01828 - 12309 - Donderdagmiddag 29 april om 16.17 uur werd een 6-jarig Wad- dinxveens meisje op slag gedood bij een aanrijding bij het winkel centrum Luifelbaan. Een vanaf de Vondellaan komende auto sloeg rechtsaf de Brederolaan op en overreed daarbij het meisje dat net op het punt stond over te ste ken. - Dinsdagmiddag 11 mei om 14.49 uur werd een 76-jarige Waddinxveense fietser op de Ka- naalstraat-Kerkweg-Oost overre den door een vrachtwagen. De vrachtwagen wilde vanaf de Ka naalstraat rechtsaf de Kerkweg- Oost oprijden en zag daarbij de bejaarde fietser over het hoofd. De man kwam onder de vrachtwa gen terecht en overleeg aan zijn zware verwondingen in het zie kenhuis. - Donderdagavond 13 mei om 18.56 uur was een 39-jarige Bos- koopse vrouw betrokken bij een zware aanrijding op het Noordein- de. De vrouw keerde met haar au to en werd daarbij in de flank aangereden door een achteropko mende auto. - Woensdagmiddag 25 augustus om 14.00 uur werd een 36-jarige Waddinxveense vrouw op de Ka naaldijk bij het oversteken aange reden door een passerende auto. De vrouw, die op haar fiets vanaf een inrit op de Kanaaldijk wilde oversteken, moest zwaar gewond in het ziekenhuis worden opgeno men en overleed later aan haar verwondingen. vier bedrijven zich bereid in goed overleg met het gemeentebestuur de ontwikkeling van het hoofd winkelcentrum te realiseren met een professionele ontwikkelaar. ‘Om praktische redenen zou dit MAB Projectontwikkeling BV te Den Haag kunnen zijn, gezien de bestaande ‘letter of intent' met de gemeente Waddinxveen. In dit geval is Vewa BV bereid het pro ject integraal over te dragen aan MAB, met inachtneming van de combinatie van bedrijven waar mee Vewa BV een overeenkomst is aangegaan', zo staat er op de laatste tekstpagina van de nota. In het stuk van Vewa Consulting BV wordt meer dan ooit de socia le en sociaal-economische aspec ten van een nieuw winkelhart be nadrukt. Er zijn aan beide onder werpen zelfs twee hoofdstukken gewijd, die duidelijk moeten ma ken dat er meer aan de hand is dan commerciële argumenten om Waddinxveen aan een centrum- voorziening te helpen. Een hoofdwinkelcentrum heeft volgens dit bedrijf een belangrijke toegevoegde waarde op sociaal ge bied als ontmoetingsplaats. Daar om biedt het plan mogelijkheden de verblijfsduur in het winkelcen trum te verlengen en is bijvoor beeld gedacht aan verschillende horecavoorzieningen met plein- en zitterrassen, een wintertuin en een park. Verder is er sprake van een ruime keuze, waardoor de recreatieve winkelfunctie wordt bevorderd. Uitgangspunt is dat het winkel hart wordt uitgevoerd in een hoogwaardige gebouwde omge ving. Ouderen zullen zo’n cen trum in de eigen woonplaats zeer waarderen Het aantal milieuver vuilende autoritten kan er door worden beperkt. Theus Verweij, die blij is dat cen- trumplannen voor de lokatie ten noorden van de Kerkweg-Oost eerder dit jaar naar de prullebak zijn verwezen, hoopt dat de plan nen voor de Passage-West eenzelf de lot wacht. Die plek heeft naar zijn mening te weinig mogelijkhe den en uitstraling om een voor WADDINXVEEN - Sint Nicolaas zal komende zaterdagmid dag 20 november om ongeveer kwart over twee bij de Nesse aankomen in Waddinxveen. De intocht van de Spaanse kinder vriend is dit jaar nog mooier en kindvriendelijker dan in voor gaande jaren, zo laat de jubilerende organiserende Ondernemers vereniging Waddinxveen (OVW) weten. Voor dat streven kreeg de KNOV-afdeling financiële steun van het Waddinxveense be drijfsleven. De Goedheiligman en de Zwarte Pieten komen aanstaande zater dag - nadat ze eerst bp de televi sie zijn aangekomen - om 14.15 uur bij de Nesse aan. Hij arri veert in een echte stoomboot over de Gouwe uit de richting Bos koop. Aan boord bevindt zich de blaas kapel van de muziekvereniging Concordia, die wordt geleid door Jan Verkaik. Op de Nesse speelt in afwachting van de komst van de hoge gasten de drumband Cor- mula’s. Sint Nicolaas stapt na aankomst in Waddinxveen in een open rij tuig, gevolgd door een Jan Ple zier, waarmee via de Nesse, Oran jelaan, Kerkweg-Oost en Juliana straat naar het gemeentehuis zal worden gereden. Daar staat omstreeks kwart voor drie loco-burgemeester K.W.Th. van Soest (VVD) klaar om de bis- schop en zijn gevolg hartelijk wel kom te heten. De Sinterklaaslied jes zullen op het Raadhuisplein weer worden gespeeld door de blaaskapel van Concordia. Na de officiële verwelkoming op het gemeentehuis maakt Sint Ni colaas om ongeveer half vier aan stalten om via de Stationsstraat, Kanaalstraat en Juliana van Stol- berglaan een bezoek te brengen aan de ouderen in Huize Sou- WADDINXVEEN - In het RTL 4-televisieprogramma ‘Geef nooit op' wordt vrijdagavond 19 novem ber (20.30-21.30 uur) door pre sentator Peter Jan Rens een wens gehonoreerd van Mariska Klein- hoonte van Os (Koekoekdreef). Ze speelt in het veelbekeken pro gramma, waar altijd hartewensen van kinderen in vervulling gaan, dwarsfluit met de pianist Louis van Dijk. democraat, die dit voorjaar opstapte als wethouder en aankon- digde aan zijn laatste termijn als volksvertegenwoordiger bezig te zijn (1990-1994), op de kandidatenlijst voor de in maart te Gouda een beroep gedaan nog be schikbaar te blijven, vooral gelet op het belang dat gehecht wordt aan een goede aansturing van het fusieproces en de totstandkoming van een nieuw regiobestuur be staande uit Midden-Holland en het gebied rond Alphen aan den Rijn. Daarnaast zegt het CDA een aan zienlijke kwaliteitsimpuls te ple gen voor komende raadsperioden door het kandideren van personen die bereid zijn zich actief voor de gemeenschapsbelangen in te zet ten. Er staan dan ook diverse nieuwe gezichten bij de eerste tien tot twaalf plaatsen, waarbij volgens het CDA sprake is van een groot potentieel aan deskun digheid en mensen met een toe komstperspectief. In alle rust heeft sinds dit voor jaar een zorgvuldige voorberei ding op de nu definitieve CDA- kandidatenlijst plaats gehad. Om dat ook diverse bestuursleden be schikbaar waren, werd al begin maart een onafhankelijke commis sie belast met het gehele kandi- daatstellingsprogramma. Bij het werk van de commissie was ook fractievoorzitter Gerrit van den Berg betrokken. Hij heeft verklaard met een rustge- burgh (Prins Bernhardlaan) en vervolgens via de Juliana van Stolberglaan, Willem de Zwijger- laan, Beethovenlaan, Chopinlaan, Johannes Postlaan en Peter Zuid- laan in het Anne Frank-centrum (Jan van Bijnenpad). Het progranmma van de intocht van komende zaterdag 20 novem ber ziet er zo uit, omdat Sint Ni colaas en zijn Zwarte Pieten een week later - zaterdag 27 novem ber van 12.45 - 16.45 uur - in een door BERT J. WOUDENBERG WADDINXVEEN - Waddinxvener T.W. Verweij, directeur van Vewa Consulting BV en oud-directeur van het architecten bureau Stuurman Partners BV aan de Brugweg, is bereid om v zijn plannen voor een woon-winkelhart integraal over te dragen ‘Bij uitbreiding aan MAB Projectontwikkeling BV in Den Haag, waarmee het gemeentebestuur al jarenlang een intentieovereenkomst heeft. Met dat opmerkelijke voorstel komt de Stationsstraat-bewoner in zijn 15 pagina’s tellende nota ‘Hoofdwinkelcentrum Waddinx veen', dat in het weekeinde aan het college van Burgemeester en Wethouders en de gemeenteraad is gestuurd. Het stuk is een aller laatste ernstige poging van de on dernemende particulier om het gemeentebestuur van Waddinx veen te bewegen een hoofdwinkel centrum te realiseren op de Be Fair-lokatie. WADDINXVEEN - Na een rouwdienst in de hervormde Bet- helkerk (Bilderdijklaan) is vorige week donderdagmiddag onder groot medeleven de 24-jarige Waddinxveense C.W. (Karen) van Garderen (Chopinlaan) begraven op de algemene begraafplaats aan de Alberdingk Thijmlaan. De jonge vrouw was zaterdaga vond in het Leidse Academisch Ziekenhuis overleden aan haar ernstige verwondingen, die zij de middag ervoor had opgelopen bij een verkeersongeval op de Hooge- veenseweg tussen Benthuizen en Boskoop, op de grens met Hazers- woude-Dorp. Op weg van haar werk als groeps leidster op de Papillon-leefgroep van de Willem van den Bergh Leefgemeenschap in Noordwijk naar huis was Karen van Garde ren door onverklaarbare oorzaak op de andere weghelft gekomen, waar ze frontaal in botsing kwam met een personenauto, die werd bestuurd door een 50-jarige inwo ner uit Rijnsburg. Deze bestuur der, die beenletsel opliep, kon de Waddinxveense niet meer ontwij ken. De jonge Waddinxveense vrouw was geliefd in haar woonplaats. Ze was lid van het interkerkelijk koor Meeting, werkte bij bloem- binderij De Rozenbottel aan de Nesse en was actief binnen de Echo-commissie, de jongerenvere niging Timotheüs en de jeugdraad van de Centrale Hervormde Ge meente. Sinterklaas komt zaterdagmiddag weer in Waddinxveen aan. Hij arriveert aan de Nesse in een echte stoomboot uit de rich ting Boskoop. (Foto: Archief - Sjaak Noteboom). rvend gevoel te vertrekken uit de lid in Waddinxveen actief blijven. Het CDA heeft de christen- gemeenteraad nu blijkt dat er zo- - veel kwaliteit klaar staat om de fakkel over te nemen. Het lijstaanvoerderschap van Jan Hielema, die een half jaar geleden ij j i J -nicitma. uic een nan jaar gcicucn houden gemeenteraadsverkiezingen op een verkiesbare vijfde het fractievoorzitterschap verruil- 1 J- de voor het door Paul van Schie verlaten wethouderschap, wordt algemeen gezien als een bewijs van veel vertrouwen dat de partij in hem heeft. Verwacht wordt bij het CDA dat hij vanuit het gemeentehuis nieu we impulsen blijft geven voor het bestuurlijk en organisatorisch functioneren en een belangrijke voortrekkersrol zal vervullen bij het schrijven van het nieuwe be leidsprogramma voor het college van B. en W. (dat nu bestaat uit CDA, PCW en VVD) en de ge meenteraad. plaats gezet. Het CDA bezet aan 21 zetels. Het verrassende aanblijven van Paul van Schie bleek maandag avond tijdens de besloten en druk bezochte ledenvergadering van het CDA-Waddinxveen. In die bijeenkomst werd de kandidaten lijst voor de komende gemeente raadsverkiezingen vastgesteld. Op de lijst staat wethouder Jan Hielema op de eerste plaats. Hij wordt de nieuwe lijsttrekker van het CDA. Tweede staat CDA- raadslid en docente Dorenda Gerts, 3e nieuweling en agrarisch schooldirecteur Marien Verhuist, 4e zittend CDA-raadslid drs. Wout Neutel, 5e good-old Paul van Schie, 6e nieuweling en diplo maat Frans Potuyt, 7e nieuweling en verkeerskundige Tjitte Prins, 8e nieuwelinge en vrouwenactivis te Brigitte Leferink, 9e nieuwe ling Jaap Kluifhooft en 10e afde- lingsvoorzutter Willem de Boer. De kandidatenlijst telt 30 namen. De twee laatste plekken worden ingenomen door de oud-raadsle- den C. Dijkshoorn (29e) en me vrouw H.J. Groenendijk-Bernard (30e). Op de lijst ontbreekt CDA- fractievoorzitter Gerrit van den Berg. Hij had al aangekondigd met het raadswerk te willen stop pen. Het zittende CDA-raadslid Wil Waterreus-de Vries staat op de 25e plaats, hoewel ze graag had teruggekomen als raadslid. De CDA-leden beslisten anders en zij zal dus de raad moeten ver laten. In het CDA-Waddinxveen wordt gezegd dat alom werd verwacht - ook door hemzelf - dat Paul van Schie niet meer zou terugkeren in de nieuwe gemeenteraad. De christen-democraten hebben ech ter op de nieuwe voorzitter van het intergemeentelijk samenwer kingsorgaan Midden-Holland in WADDINXVEEN - Burge meester C.M. van der Linden - volgende maand 62 jaar en de ze zomer 25 jaar burgemeester en deze maand 40 jaar over heidsdienaar - is dinsdag met zijn echtgenote voor een zeven daagse vakantie naar Israël vertrokken. Hij is volgende week woensdagavond weer in het Gouwedorp aanwezig voor het leiden van de maandelijkse gemeenteraadsvergadering. Waddinxveens eerste burger, die eerder dit jaar in Mexico op vakantie was maakt de laat ste tijd een vermoeide indruk en de afgelopen periode ook een paar keer ziek is geweest, keerde zondagavond met het vliegtuig terug uit Praag, waar hij met een Waddinxveense de legatie een eerste vierdaags te genbezoek heeft gebracht aan Pelhrimov. Met deze Tsjechi sche stad onderhoudt Wad dinxveen een vriendschaps band. Burgemeester Van der Linden moest bij hoge uitzondering vorige maand wegens ziekte bij de eerste avond van de jaarlijk se algemene beschouwingen over de gemeentebegroting voor 1994 verstek laten gaan. Ook de viering van het 75-jarig bestaan van de Ondernemers vereniging Waddinxveen (OVW) moest hij vorige week dinsdagavond in het Anne Frank-centrum (Jan van Bij nenpad) laten schieten. Loco-burgemeester K.W.Th. van Soest (VVD) vertelde de aanwezige middenstanders dat de burgemeester ziek was ge worden na het eten van een scholletje. ‘Dat heb je ervan ais je buiten Waddinxveen gaat eten‘, grapte de liberaal. Het zeebanket was burgemees ter Van der Linden in Gouda na een tenniswedstrijd met di recteur ir. Rob van der Velden van architectenbureau Stuur man Partners BV zeer zwaar op de maag komen te liggen. Hoewel Waddinxveens eerste burger zich verre van fit voelde stapte hij toch donderdagmor gen met de Waddinxveense de legatie in het vliegtuig naar Praag, omdat het college van B. en W. van het 100 kilome ter van deze hoofdstad gelegen Pelhrimov een uitgebreid pro gramma had voorbereid, waar voor niet kon worden afgezegd. Met lichte maaltijden knapte Waddinxveens eerste burger weer op. De afwezigheid van burge meester Van der Linden hield in dat de wekelijkse collegever gadering nu op maandag in plaats van dinsdag moest wor den gehouden. Hij zal eind de ze week ook geen acte de prés- ence kunnen geven tijdens de driedaagse bedrijvenbeurs ‘On dernemen in Midden-Holland1 in Bleiswijk. Voorts is de ver welkoming van Sint Nicolaas op bet gemeentehuis komende zaterdagmiddag 20 november in handen gegeven van loco- burgemeester K.W.Th. van Soest (WD). Een band met Israël, waar naar toe dezer dagen ook PvdA-raadslid Ch.A.A. Wijnen reisde, kreeg Waddinxveen eerder dit jaar toen bekend werd dat een in dat land wo nende welgestelde Israëlische Nederlander, die vrijdag 3 sep tember met zijn vrouw aanwe zig was bij de opening van de expositie over de geschiedenis van de Waddinxveense indus trie, in bet bezit blijkt te zijn van de driehoekige zilveren troffel met een gedraaide handgreep van ebbehout en in scriptie op de achterzijde, die gebruikt is bij de eerste steen legging van de tot het laatst toe overgebleven Waddinxveen se papiermolen ‘De Schoone Haas* in 1763. Omdat de eigenaar van de trof fel er een behoorlijk bedrag voor wil hebben en heeft aan gekondigd het historische klei nood bij het internationale vei linghuis Christie’s te zullen gaan veilen kondigde burge meester Van der Linden een paar maanden geleden aan zich bij het plaatselijke bedrijfsle ven te zullen gaan inspannen om de troffel in Waddinxveens bezit te krijgen. Ook zei hij te zullen proberen de onbekend gebleven vraag prijs wat omlaag te krijgen, omdat de eigenaar het toch ook wat waard moet zijn dat de troffel voor Waddinxveen behouden blijft. In dat streven wordt hij volledig gesteund door oud-notaris J. in ’t Hol, voorzitter van de Vereniging Historisch Genootschap Wad dinxveen. z-acas.aa 432 <vaco xvee>- -a 4.-J3 3 2-.- a. N VU I L k ggte’i - S

Weekblad voor Waddinxveen | 1993 | | pagina 1