ondergaat metamorfose Twee Tij stermannen en drie musketiers Hoofdkantoor Rabobank n KORTING Duffe mod? Ql> Culturele avond ‘Le-La‘ in Luifelbaan Desiree Dinsdag start Parijs-Dakar-Parijs IS „A? ans aan ens Persoonlijke aanpak klant krijgt centrale plaats Route van Parijs-Dakar- Parijs 1994 Kerstconcert muziekafdeling van Kreater Politie neemt 5 gokkasten in beslag WADDINXVEEN I RJ x Dominee niet naar uijzahiuvi rwituig. Pagina 27 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - DINSDAG 21 DECEMBER 1993 r DUIFS MODE SLUIT HAAR WINTERSEIZOEN AF EN GEEFT U DE KEUZE UIT HAAR KOLLEKTIE TE KIEZEN MET EEN AANTREKKELIJKE VAN 20-50% Woensdag 22 december 00.00-06.00 uur: Non-stop mu ziek. Donderdag 23 december 01.00-06.00 uur: Non-stop mu ziek. Vrijdag 24 december Zaterdag 25 december Bijzodere dag Zondag 26 december 00.00-09.00 uur: Non-stop mu ziek. f RTW-RADIO A Wij hebben ook een collectie verlovingsringen van de merken "Colombine”, Christian Bauer” en ”Le Chic” in onze winkel. Onder leiding van Martin Ketel- SCHOOIireWOerd aars is in recordtempo een specia le F2222 4x4 gebouwd met een motorvermogen van circa 560 pk en een topsnelheid van circa 160 kilometer per uur. In de door Tie lemans Carrosserieën uit Eindho ven speciaal gebouwde laadbak, bevinden zich - goed vastgesjord - allerlei vitale onderdelen. 5 to ^^4 4 n mu- mu- mu- mu- maal weten. Mieke Tijsterman (38), mede-eigenaar van Autosport Kees karavaan via de Champs Elysées naar Eurodisney rijdt voor de Chateau totaal PASSAGE 234 WADDINXVEEN TEL. 01828 - 17868 Tel.: 01720-73818 JUWELIER ^P^rlovingsringen van Desiree: prachtige gouden ringen, die getuigen van jullie liefde voor elkaar. De fraaie collectie is gebundeld in een nieuwe brochure. Hij ligt klaar bij de juwelier. Daar kunnen jullie ook de ringen in hun volle glans bewonderen. En ervaren, dat er altijd een Desiree ring is die precies bij jullie liefde past. Een schets van de nieuwe ingang van de hoofdvestiging van de Rabobank Waddinxveen aan de Kerkweg-Oost. (Tekening: Stuurman Partners BV). 06.00-08.00 uur: Ochtendniveau, met Ferry van Loon 08.00-09.00 uur: Ochtendniveau met Luuk van Dijk 09.00-12.00 uur: Ron’s ochtend humeur met Ron Menke 12.00-01.00 uur: Nederlands op z’n best, marathonuitzending 06.00-08.00 uur: Ochtendniveau met Ferry van Loon. 08.00-00.00 uur: Ochtendniveau met Luuk van Dijk 09.00-12.00 uur: Ron’s ochtend humeur met Ron Menke 12.00-18.00 uur: Non-stop ziek 18.00-19.00 uur: Gert Voogd 19.00-00.00 uur: Non-stop ziek WADDINXVEEN - Vorige week maandagavond verzorgde de cul turele commissie van de Stichting Welzijn Ouderen Waddinxveen (SWOW) de laatste culturele avond van dit jaar met een optre den van de toneelgroep en het koor van de Nederlandse Vereni ging van Huisvrouwen uit Bos koop. Voor een - gezien de weersom standigheden en de griepepidemie - goed bezette zaal in het Anne Frank-centrum (Jan van Bijnen- pad) werd het stuk ’Op eigen be nen’ in twee bedrijven opgevoerd. In het stuk, dat geheel eigentijds was, werd indringend naar voren gebracht hoe mensen kunnen ont sporen als zij geenliefde en aan dacht ontvangen. Het was dan ook muisstil in de de zaal en een ieder leefde geheel met de spelers mee. Het spel was goed verzorgd en voorzitter A. Both bedankte dan ook alle spelers. ‘Ik heb eerst ge dacht', zei de voorzitter, ‘dat het een blijspel was, maar dit was geen drama en geen blijspel. Het was er tussenin en het verheugen de was dat mensen weer op eigen benen kunenn staan, als zij weer liefde en aandacht ontvangen'. Vervolgens trad na de pauze het koor op onder leiding van Ria Bruijn. Het koor zong weer uitste kend. Er werden tal van liederen gezongen, waaronder ook een aan tal Kerstliederen die door de aan wezigen werden meegezongen. Het geheel was een prima avond. Het koor kreeg evenals de toneel groep, een warm applaus. ‘Ik vind het altijd weer een prestatie', al dus de voorzitter, ‘om in een goed samenspel tussen dirigente en koorleden zo’n prachtig resultaat te bereiken'. Aan alle aanwezigen werd een kerstgroet uitgereikt namens de commissie, met daarop een teke ning van Waddinxveen - dit keer waren het de ’Wokkels’ - vervaar digd door het commissielid M.C. Kloet. van de Hervormde Kerk in Schoonrewoerd in verband met de vacature die is ontstaan door het vertrek van ds. J. de Jong naar Nijkerk. Ds. Schipaanboord is vo rige maand 45 jaar geworden. Hij staat sinds 1986 in Waddinxveen. WADDINXVEEN - Zoals al eer der is aangekondigd zal de jaar lijkse Kerstuitvoering van de mu ziekafdeling van het centrum voor kunstzinnige vorming Kreater (Kerkstraat) woensdagavond 22 december om half acht in de Kruiskerk (Passage) worden ge houden. De toegang is gratis. Op het programma staan dertien onderdelen. Te horen zullen zijn het accordeonorkest; dwarsfluit Heerte; Suzanne de Kogel en Jo- janneke Stolk op gitaar; Jaap Prins op cello; de dwarsfluitgroep en Corrie van Binsbergen op gi taar; de dwarsfluitgroep en Har riet v.d. Weyde en Corrie van Binsbergen op gitaar; Maria Lau ra Cardenas, Gonnie Oudijk, Eric Jan de Keijzer, Froukje v.d. Meu ten en Taco Stouten op piano; An- nemarie Zwart en Laura de Jong WADDINXVEEN - Na een voorbereiding van vier jaar is aan het eind van vrijdagmiddag 17 december de eerste paal geslagen voor de grootscheepse uitbreiding en de vernieuwing van het hoofdkantoor van de Rabobank Waddinxveen aan de Kerkweg- Oost. De officiële starthandeling werd verricht door G. van Rin- gelenstein, voorzitter van het bankbestuur, die daarbij werd ga degeslagen door directeur A.J. Ammerlaan, leden van het be stuur en de Raad van Toezicht en door bankmedewerkers. Het hoofdkantoor’van de Rabo bank Waddinxveen, dat in 1972 in gebruik werd genomen en in 1987 voor het laatst werd ver bouwd, zal in zo’n negen maanden tijd ingrijpend worden gemoderni seerd. Verwacht wordt dat in het najaar van 1994 de heropening een feit zal kunnen zijn. Met de noodzakelijke verbouwing en vernieuwing, die wordt geken merkt door een opvallend nieuwe entree en een totaal anders inge richt bankinterieur met lichtinval van buiten, wordt met gebruikma king van de modernste technolo gie ingespeeld op het bankzaken doen in deze tijd door zowel parti culieren als bedrijven. Hierbij spelen ook de maatschappelijke ontwikkelingen een belangrijke rol. In het drastisch te vernieuwen pand staat de persoonlijke bena dering van de klant centraler dan ooit. Hij of zij wordt ontvangen WADDINXVEEN - De route beschrijving van de woestijn- rally Parijs-Dakar-Parijs 1994, die dinsdag 28 december van start gaat en zondag 16 ja nuari eindigt, ziet er zo uit: 28 december Eerste etappe, Parijs-Chailley- Bordeaux, totaal 800 km waarvan 600 km autoweg. Eer ste motorfiets start om 06.00 uur. Fierste special stage, Chailley. Afgesloten gebied, Place des Quinconces in Bor deaux. Eerste motorfiets ver wacht om ongeveer 16.30 uur. 29 december Tweede etappe, Bordeaux-Gra nada, totaal 1000 km waarvan 950 km autoweg. Eerste mo torfiets start om 08.30 uur, lengte 8 km. Tweede special stage, Domaine de la Planta tion. Route controle in Vitoria en in Madrid. Eerste motor fiets verwacht om ongeveer 17.30 uur. 30 december Derde etappe, Granada-Rabat, totaal 620 km. Eerste motor fiets start om 08.30 uur, lengte 10 km. Derde special stage, 80 km. Door naar Algeciras, af stand 250 km. Dan de boot naar Tangier, overtocht van 2 uur plus 45 minuten voor het laden en lossen van de in totaal 3 boten. Tangier-Rabat, af stand 280 km. Eerste motor fiets verwacht in Rabat om on geveer 17.30 uur. 31 december Vierde etappe, Rabat-Agadir, totaal 635 km inclusief vierde special stage van 160 km. 1 januari Vijfde etappe, Agadir-Tan- Tan, totaal 510 km inclusief vijfde special stage van 110 km 00.00-06.00 uur: Non-stop ziek 06.00-08.00 uur: Ochtendniveau met Ferry van Loon 08.00-09.00 uur: Ochtendniveau met Luuk van Dijk 09.00-10.00 uur: Ron’s ochtend humeur met Ron Menke 10.00-12.00 uur: Komisch maga zine, met Gert-Frank van der Poel 12.00-13.00 uur: Twaalfuurtje met Martin Schlink 13.00-16.00 uur: Non-stop mu ziek 16.00-18.00 uur: Nico Koning 18.00-19.00 uur: Gert Voogd 19.00-21.00 uur: The Friday-night Experience, met Michel van Vliet. 21.00-23.00 uur: Kerkuitzending, door de Gereformeerde kerk 23.00-01.00 uur: Dag week, hallo weekend, met Peter Teunisse. 01.00-09.00 uur: Non-stop mu ziek. 09.00-11.00 uur: Kerkuitzending door de Rk St. Victorparochie 12.00-19.00 uur: Non-stop mu- ziek. 19.00-22.00 uur: Hitfront Dancea ble met Gert Voogd presenteert: de Danceable top 30 van 1993. 22.00-00.00 uur: De avonduren met Ron Menke. Twaalfde etappe (tweede deel), ?-Tan-Tan, totaal 700 km, in clusief zestiende special stage van 610 km. 12 januari Dertiende etappe, Tan-Tan- Ouarzazate, totaal 760 km, in clusief zeventiende special sta ge van 410 km. 14 januari Vijftiende etappe, Almeria- Chateau Lastour, totaal 1050 km inclusief de negentiende special stage in (in Spanje) van 80 km. Vertrek van de boot om 06.00 uur. De laatste bivak op Chateau Lastour. 15 januari Zestiende etappe, Lastour-Eurodisney, 965 km inclusief twintigste special stage op Chateau Las tour van 65 km. 16 januari Zeventiende etappe, Eurodis- ney-Champs Elysées-Eurodis- ney, totaal 80 km met een tus senstop op de Place de Varso- vie. Dan verder in konvooi naar Place de la Concorde, tussen stop op de Champs Elysées, aankomst Place de Gaulle- Etoile. ’s Avonds prijsuitrei king in de Buffalo Bill Ranche te Eurodisney. 9 januari Elfde etappe, Atar-Nouhadi- bou, totaal 690 km, inclusief veertiende special stage van 660 km. 10 januari Tweede tweedaagse marathon etappe. Twaalfde etappe (eer ste deel), Mouhadibou-?, to taal 595 km inclusief vijftiende special stage van 550 km. 11 januari ken in een witte jas en ding en vernieuwing van Noteboom). en begeleid. Dat betekent dat ac centen anders zullen worden ge legd en dat meer de nadruk zal worden gelegd op het geven van goede raad en adviezen door op hun terrein deskundige bankme dewerkers. De lange tijd van voorbereiding heeft het de Rabobank Waddinx veen mogelijk gemaakt alle aspec ten van alle kanten te bekijken, de laatste ontwikkelingen mee te ne men en kostenbewust aan de slag te gaan. Bestuur en directie van de Rabo bank Waddinxveen zijn ervan overtuigd dat achteraf, als ieder een het resultaat kan bewonderen, beslist zal blijken dat de vier jaar geduurd hebbende voorbereiding haar effect niet zal missen. De verbouwing en vernieuwing is ook noodzakelijk om de medewer kers ruimere werkplekken te ge ven en de klanten meer privacy en een rustige omgeving te kun nen bieden. Bovendien moet er vervangende ruimte worden gecreëerd door de voorgenomen opheffing van het bijkantoor aan de Groensvoorde. De bancaire dienstverlening krijgt in ieder geval aan de Kerkweg- Oost op basis van een betere inde ling, efficiency en doelmatigheid meer aandacht dan tot nu toe mo gelijk is gebleken. Voorzitter G. van Ringelenstein sprak na afloop op een informele bijeenkomst in de kantine van het bankgebouw van een in velerlei opzichten bijzondere dag voor de Rabobank Waddinxveen. ‘Een bijzondere dag, die met het slaan van de eerste paal behalve een su°ymbolisch begin tegelijk de afronding markeert van een lang proces van voorbereiding', sprak de bankman. Volgens hem zal het hoofdkantoor in de komende maanden een ware metamorfose ondergaan. Het eindresultaat van de door het Waddinxveense architectenbureau Stuurman Partners BV (Brugweg) vormgegeven verbouwing en ver nieuwing zal iedereen verbazen, zo voorspelde de heer Van Ringe lenstein. ‘Stuurman Partners BV heeft in nauwe samenwerking met Rabo bank Nederland bewezen uitste kend overweg te kunnen met onze opdracht, waarin een compromis moest worden gevonden tussen functionaliteit en doelmatigheid in een omgeving die warmte, sfeer en gastvrijheid uitstraalt', schetste de voorzitter van het bankbestuur. ‘U treft straks dan ook geen ge pantserd glas of traliewerken aan, Tijsterman aan de Mercuriusweg, is navigator in Parijs-Dakar- Parijs. (Foto: Rucanor Publiciteit). De 16e editie van de vermaarde en beruchte rallyraid Parijs-Dakar voert voor het eerst terug naar de plaats waar ze onder bezielende leiding van Thierry Sabine ooit van start ging: Parijs. In de loop der jaren is het evene ment volwassener en geworden en uitgegroeid tot van van dit decennium. Met steun van Rucanor, toonaangevend Neder lands sportmerk van sport- en vrij- etijdskleding, neemt het Wad dinxveense echtpaar Kees en Mie ke Tijsterman - die in Waddinx veen eene autosportbedrijf heb- De Wad dinxveense politie heeft bij vier horeca-gelegenheden vijf illegale gokkasten in beslag genomen. Het gaat om cafetaria’s aan de Kerk weg-Oost, de Eikenlaan, de Passa ge en de Nesse (twee gokkasten). De eigenaren van de etablisse menten hadden geen vergunning voor de fruit-automaten. Twee van hen bleken ook niet in het be zit te zijn van de vereiste drank en horecavergunning. De politie heeft inmiddeld 14 gokkasten in beslag genomen, onder andere op de vlooienmarkt aan de Brede- weg. In de komende tijd zullen sportkantines en verenigingsge bouwen worden gecontroleerd op de aanwezigheid van ilegale gok kasten. en zesde special stage van 230 km. 2 janauri Zesde etappe, Tan-Tan- Dakhla, totaal 900 km inclu sief zevende special stage, een zeer snelle etappe over een af stand van 680 km. 3 januari Zevende etappe, Dakhla-Nou- hadibou, totaal 570 km inclu sief achtste special stage van 440 km. 4 januari Achtste etappe, Nouhadibou- Nouakchott, totaal 490 km in clusief negende special stage van 470 km. 5 januari Negende etappe, Nouakchott- Dakar, totaal 575 km inclusief tiende special stage, van 100 km en elfde special stage van 40 km. Aankomst op het podi um bij het Pink Lake. De tota le rally karavaan blijft twee nachten in Dakar. 6 januari Rustdag in Dakar. 7 januari Eerste tweedaagse marathon etappe. Tiende etappe (eerste deel, Dakar-?, totaal 580 km, inclusief twaalfde special stage van 190 km. 8 januari Tiende etappe, (tweede deel), ?-Atar, totaal 560 km, inclu sief dertiende special stage van 540 km. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense predikant van wijk West van de Centrale Hervormde Gemeente, ds. H. Schipaanboord (Sniepweg), heeft bedankt voor het op hem uitgebracht beroep op piano; Lucas Nonner op cello; j. ït-j- Anja Lelieveld en Sylvie Slaman op gitaar; Corry de Jong, Leen de Jong en Wim v.d. Sluijs op accor deon; het blokfluitkoor en het AMV-koor. Gezamenlijk zullen zij 27 muziekwerken ten gehore brengen. rug naar ons bedrijf in Waddinx- veen. Met nog veel meer geluk Anne Kies, restauranthouder uit kun je dan alleen aan de kilome- Appelscha (41 jaar, coureur-mon- terteller zien dat we heen en weer teur), Willem Tijsterman, opti- naar Dakar zijn geweest', zegt ciën uit Ede (38 jaar, navigator- Kees Tijsterman met een brede monteur) en DAF-salesmanager lacht op zijn gezicht. Martin Ketelaars uit Liempde (43 Kees en Mieke Tijsterman lijken jaar, navigaor-monteur) in hun su- er alle vertrouwen in te hebben persnelle Ginaf F2222 4x4 ser- dat ze hun Rucanor-Toyota vicetruck, lijkt het - op papier - ^Runner heelhuids door dit avon- een af getekend Nederlands succes te kunnen worden. Immers, de drie serviceverlenen- maar een interieur dat is toege sneden op gebruiksvriendelijk heid. Functioneel en modern, in die zin dat de factor doelmatig heid als het ware vervlochten is met een persoonlijke sfeer die aanspreekt. Een interieur, waarin zowel onze relaties als de mede werkers zich echt thuis zullen voelen'. In zijn toespraakje betrok hij ook nadrukkelijk de medewerkers van de Rabobank Waddinxveen, waar in hij zijn vertrouwen uitsprak. Zij zullen het waar moeten maken en in de toekomst het succes van de bank bepalen. Hij hoopte dan ook dat de overlast van de ver- bnouwing en vernieuwing tot een minumum beperkt zal kunnen blijven. 'Mede gelet op de nieuwe impul sen, die met name in de laatste ja ren de motivatie heeft gekregen, en de bereidheid om er gezamen lijk de schouders onder te zetten, hebben voor ons als beheerscolle- ges de besluitvorming voor deze grote investering zeer positief beïnvloed', besloot de heer Van Ringelenstein, die hoopte dat de bouw voorspoedig, snel en zonder ongelukken mag verlopen. Rabobank-directeur A.J. Ammer laan vond het plezierig dat met het slaan van de eerste paal een einde was gekomen aan een lange periode, waarin over alle aspecten van de verbouwing en vernieu wing is gewikt en gewogen. Op een ludieke manier riep hij zijn medewerkers op voor henzelf en anderen zo vriendelijk mogelijk om te gaan met de onvermijdelij ke overlast. Tot de sprekers behoorde ook H.D. Vink. Hij sprak gelukwen sen uit namens het bedrijf Hei werken P. van ’t Wout Waddinx veen BV, dat de eerste fase van de verbouwing uitvoert. Deze Waddinxveense onderneming bood de Rabobank Waddinxveen een klok met afbeeldingen van markante lokale gebouwen aan. G. van Ringelenstein, voorzitter van het bestuur van de Rabobank Waddinxveen, slaat gesto- voorzien van een helm aan de achterzijde de eerste paal voor de uitbrei- het hoofdkantoor van de Rabobank aan de Kerkweg-Oost. (Foto: Sjaak Het voor de achtste keer in de woestijn van Noord- en West-Afrika rijdende Waddinxveense rally-echtpaar Kees Tijsterman (40) en Mieke Tijsterman-van Nielen (Mercuriusweg) voor hun Toyota 4Runner met 6 cilinders in V-vorm, een cilinderinhoud van 2.965 kubieke centimeter en een vermogen van 200 KW (272 pk). (Foto: Rucanor Publiciteit). 02.00-12.00 uur: Kerkuitzending, door de Centraal Hervormde Ge meente 12.00-14.00 uur: RTW Klassiek, met Ben Evertse. 14.00-22.00 uur: Non-stop ziek. 22.00-00.00 uur: De Avonduren, met Ron Menke. WADDINXVEEN - In het win kelcentrum Luifelbaan aan de Brederolaan in Waddinxveen- Noord zal zich in de eerste week van het nieuwe jaar gaan vestigen de baby- en kinderkledingzaak 'Le-La'. De op maandag 3 januari te ope nen zaak is een initiatief van het Waddinxveense echtpaar René en Noreen Hendriks (J.W. Friso- weg). Zij zullen in hun nieuwe winkel een zo breed mogelijk en betaalbaar assortiment bieden voor baby’s en peuters tot en met vijf jaar. 'Le-La' - met Noreen Hendriks in de winkel - brengt onder andere baby- en peuterkleding van de merken Petit Bateau, Little Cat, Levi’s Kindswear en This is it. René en Noreen Hendriks, ouders van twee kinderen, hebben altijd al een eigen zaak willen beginnen, vooral ook omdat ze vinden dat het een gemis dat Waddinxveen geen kinderkledingzaak meer heeft. ‘Onze zaak lijkt ons een goede aanvulling van de aanwezi ge branches', aldus het Waddinx veense tweetal. De nieuwe winkel zal zijn ge opend van maandag tot en met vrijdag van 8.30-17.30 uur (tussen de middag van 12.30-13.30 geslo ten), op donderdagavond van 18.30-21.00 uur en op zaterdag van 8.30-16.00 uur. WADDINXVEEN - Geen rallyraid is hetzelfde. Dat geldt ook De sponsors Rucanor (sport- en voor het woestijnavontuur Parijs-Dakar-Parijs dat op dinsdag 28 vrijetijdskleding), Arai (helmen), december in de Franse hoofdstad weer van start zal gaan. De te- Bridgestone (banden), Koni genstellingen voor de deelnemers, onder wie coureur-monteur Kees Tijsterman (40) en navigator Mieke Tijsterman-van Nielen (38) van de Mercuriusweg, zullen groot zijn. Mogelijke sneeuw in Parijs, intense hitte en koude nachten in de Sahara en warme stranden in Senegal; alle weersomstandigheden zullen de revue passeren. I Via de FM-band 87,9 (kabel) en 105,8 I I (ether). Staringlaan 2, postbus 330, I V 2740 AH Waddinxveen. J Tel. 01828-10379. J (banden), (schokdempers), Toyota, Ginaf en Tielemans Carrosserieën kunnen stuk voor stuk bnogen op een lan ge -sponsor- staat van dienst als het om Parijs-Dakar gaat. ‘De pioniersgeest en teamspirit lijkt de sponsors van dit rood-wit- blauw uitgedoste team aan te moeilijker spreken. De toewijding, het vak- „l een manschap en vooral de perfecte de grootste mediamagneten samenwerking tussen alle partijen in dit avontuur, maakt dat bij voorbeeld Rucanor nu alweer voor de derde maal als sponsor op treedt voor dit team', legt publici- teitsman Hans Groenendijk van Rucanor uit. ‘Met een beetje geluk rijden we ben - voor de 8e keer deefaan dit de Toyota na de finish zo weer te- monsterevenement. Bijgestaan door de drie routiniers Willem Tijsterman, de broer van Kees, gaat inmiddels voor de 6e keer als monteur mee naar Dakar, waardoor het team met recht be staat uit gelouterde routiniers. terteller zien dat we heen en weer naar F jKees Tijsterman met een brede DAF-salesmanager lacht op zijn gezicht. er alle vertrouwen in te hebben dat ze hun T 4Runner heelhuids door dit tuur zullen halen. Ook de speciale Ginaf F2222 4x4 en zijn gewiek- ste bemanning lijken een goede de musketiers kunnen, evenals kans op een interessante eindklas- Kees en Mieke Tijsterman, bogen sering >n de vrachtauto-klasse te op een jarenlange ervaring in de maken. Er zullen in ieder geval woestijn. weinig teams bij dit evemenent Anne Kies is ongetwijfeld de aande start komen met zoveel er- meest all-round deelnemer aan dit varing en zo’n goede voorberei- evenement. Maar liefst driemaal ding. reed de Friese matador de rally Wanneer op zondag 16 januari de op een motor om daarna achter 1 het stuur van een servicetruck plaats te nemen. Dat doet Anne prijsuitreiking, zullen we het alle- Kies nu voor de 5e keer en de specialisten van Ginaf in Veenen- daal ontwikkelden daarvoor een bijzonder voertuig. I I 1- V -- l y* - 9

Weekblad voor Waddinxveen | 1993 | | pagina 27