NKF Kabel neemt Kaiser Kabel over recepties Geld weg De Vierstroom demonstreerde in Den Bosch Pagina 3 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - DINSDAG 21 DECEMBER 1993 24700 24760 12570 01820-16066 010-4362244 WET MILIEUBEHEER BOUWVERGUNNINGEN RECTIFICA TIE 06-11 12222 01820-24255 13000 13000 GEWIJZIGDE MARKTTIJDEN UITNODIGING NIEUWJAARSBIJEENKOMST OPHALEN HUISVUIL ROND DE FEESTDAGEN SPREEKUREN VOOR SLOPEN VERGUNNING NODIG! AFSTEKEN VUURWERK 01820-15767 01820-93511 01828-17613 01820-28011 TELEFOONNUMMERS OPENINGSTIJDEN Nat avontuur in Warnaarplantsoen WADDINXVEEN - De leven de have in het Warnaarplant soen loopt eigenlijk nooit ge-j vaar. Laatst raakte één van de dieren opeens in het water, maar dankzij de helpende han den van de beheerder kon het hert weer snel op het droge worden geholpen. Het natte avontuur had voor het beest geen schadelijke gevolgen op geleverd. Dank zij de in het Warnaarplantsoen aannwezige Jolanda Pels, die haar fototoe stel bij de hand had, kan ieder een van deze opvallende red- dingsoperatie getuige zijn. «sl GEMEENTE 24642 WADDINXVEEN e. Verleende bouwvergunningen/ingestemde meldingen BOUWPERCEEL: AARD VAN HET BOUWPLAN: Noordkade 149a De Akker 95 Huisvuil Heggewinde 8 e. Prins Bernhardlaan 75 Milieudienst Midden-Holland, nr. 93-6160. Melding van een verandering inrichting Meldingen Algemene Maatregelen van Bestuur De bijeenkomst begint om 17.00 uur en duurt tot 19.00 uur. Jol and a Pels). Dienst Openbare Werken en Bedrijven Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Gouwebad ”De Sniep” (informatie) Vuurwerk mag alleen op 29, 30 en 31 december worden verkocht aan personen van 16 jaar en ouder. Het afsteken van vuurwerk bui ten de afsteekperiode is verboden. Het in het bezit hebben of afste ken van vuurwerk buiten genoemde perioden is, op grond van de bepalingen van het Vuurwerkbesluit, een misdrijf. Wie nu wordt gepakt met vuurwerk krijgt naast een veroordeling een aantekening in het strafregister (strafblad). Burgemeester en wethouders nodigen de inwoners van Waddinx- veen, vertegenwoordigers uit het verenigingsleven en het bedrijfs leven van harte uit hierbij aanwezig te zijn. U kunt dan samen met de leden van het gemeentebestuur terugblik ken, vooruitzien en elkaar over en weer het beste toewensen voor het nieuwe jaar. Burgemeester en wethouders zijn voornemens de gevraagde vrijstel ling te verlenen, genoemde verklaringen van geen bezwaar aan te vragen en na ontvangst van die verklaringen de gevraagde bouw vergunning te verlenen. Hoe kunt u betaling van extra leges voorkomen? Om niet-ontvankelijksverklaring van de bouwaanvraag en het be talen van extra leges te voorkomen moet u er zeker van zijn dat de bouwaanvraag voldoet aan alle eisen. Daarom is het verstandig om twee dingen te doen bij het aanvragen van een bouwvergunning: 1. vooroverleg over de aanvraag plegen met de Afdeling Ruimte en Bouw van de gemeente met de vraag of er voor uw bouwplan een bodemonderzoek vereist is. Een aantal bouwwerken van ondergeschikte aard zijn namelijk vrijgesteld van de onderzoeks- verplichting. 2. als bodemonderzoek vereist is de resultaten van dat onderzoek bij de aanvraag voegen. Abusievelijk was vermeld dat het verzoek om vrijstelling met de daar bij behorende stukken, met ingang van 16 december 1993, gedurende één maand, tijdens werkdagen van 08.30 uur tot 12.30 uur, voor een ieder ter inzage ligt bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken, Raadhuisplein 1, alhier. Vermeld had moeten worden: met ingang van 16 december 1993, gedurende veertien dagen. Gedurende deze termijn, dus tot en met 29 december 1993, kunnen tegen het voornemen om vrijstelling te verlenen door een ieder schrif telijk bezwaren worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Waddinxveen, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Bodemonderzoek verplicht bij aanvragen bouwvergunning Op 1 november 1993 is de bepaling van de bouwverordening in wer king getreden die het laten verrichten van een bodemonderzoek bij het aanvragen van een bouwvergunning verplicht stelt (enkele categorieën bouwwerken zijn hiervan vrijgesteld). Dit betekent dat bodemonderzoek moet plaatsvinden vóórdat een bouwvergunning wordt aangevraagd. De resultaten van het onder zoek moeten bij de bouwaanvraag worden gevoegd. Als de resultaten van het bodemonderzoek niet bij de bouwaanvraag is gevoegd, wordt de aanvraag niet (verder) in behandeling genomen en u als aanvrager wordt dan ”niet-ontvankelijk” verklaard. In dat geval bent u wél leges verschuldigd. Als u daarna opnieuw een bouw aanvraag indient, met het vereiste bodemonderzoek, worden op nieuw leges in rekening gebracht. In 1990 startte het oudercomité van de leerlingen een actie om geld in te zamelen voor de bouw van een nieuwe school. Het lukte Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding Centrale Antenne Inrichting (C.A.I.) Milieu (telefoon voor milieuklachten) Terinzagelegging beschikking Burgemeester en wethouders maken bekend dat door hen onder oplegging van voorschriften op 15 december 1993 vergunning inge volge de Wet milieubeheer is verleend aan: Firma B. Bakker en Zoon voor het oprichten en inwerking hebben van een groente- en fruithandel op het perceel Dorpstraat 55. De beschikking en alle daarop betrekking hebbende stukken liggen vanaf 23 december 1993 tot 23 januari 1994 ter inzage bij de afde ling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven in het gemeentehuis alhier, elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur en, op verzoek op de maandagavonden gedurende drie uren (door- kiesnummer 24757, de heer W.P. Kaandorp). De beschikking wordt niet van kracht voordat op een verzoek om schorsing of tot het treffen van een voorlopige voorziening door de Raad van State Is beslist. Burgemeester en wethouders maken bekend dat onderstaande mel ding een verandering inrichting is ontvangen van: De directie van Boonstoppel Truckservice B.V. voor uitbreiding met een tweede dieselpomp waarvoor alle zuiveringstechnische voorzie ningen reeds aanwezig zijn op het perceel Coenecoop 68. Fa. A.J. Koot en Zn. voor het uitbreiden van een melkrundveehou- derij op het perceel Henegouwerweg 7 (Besluit melkrundveehoude- rijen milieubeheer). De heer G.A. van der Heiden voor een reeds opgerichte inrichting voor de opslag van goederen op het perceel Kanaaldijk 44A (Besluit opslag goederen milieubeheer). De meldingen met bijbehorende stukken liggen vanaf 23 december 1993 gedurende één maand voor een ieder ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, tij dens werkdagen vanaf 08.30 tot 12.30 uur. Desgevraagd kunnen de stukken tenminste gedurende drie aaneengesloten uren per week bui ten de werkuren worden ingezien (doorkiesnummer 24757, de heer W.P. Kaandorp). Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood Wij willen u nogmaals in het kort de regels voor het aanbieden van het huisvuil en grofvuil toelichten. Meer informatie over het aanvragen van een sloopvergunning is te verkrijgen bij genoemde afdeling, telefoonnummer 24751. Hoe aan te vragen? Voor het aanvragen van een sloopvergunning bestaat een formu lier dat is te verkrijgen bij de afdeling Ruimte en Bouw van het ge meentehuis. Om een sloopvergunning aan te vragen moet u dit formulier ingevuld en ondertekend met eventuele bijlagen (in drie voud) bij de gemeente indienen. advies van de Ziekenfondsraad en de LVT in, volgend jaar een inko mensafhankelijke eigen-bijdrage- regeling voor de hele thuiszorg in te voeren. De regeling zal leiden tot een Openingstijden Gemeentesecretarie en dienst Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.30 uur. Sectie Burgerzaken: bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00 tot 20.30 uur. Dit verzoek kan slechts worden ingewilligd na het verlenen van vrijstelling als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke In verband met Kerstmis en Oudejaarsdag zijn op vrijdag 24 en 31 december a.s. de markttijden gewijzigd. De weekmarkt zal op deze dagen worden gehouden van 10.00 tot 15.00 uur. Op maandag 3 januari 1994 vindt in de raadzaal van het gemeente huis Waddinxveen de gebruikelijke Nieuwjaarsreceptie plaats. N.B. Los van het bodemonderzoek is het trouwens in alle gevallen raad zaam even overleg te plegen met de gemeente alvorens een aanvraag in te dienen. Dat bespaart u vaak een hoop moeite en kosten en kan de afhandeling van de aanvraag versnellen. Waarom een bodemonderzoek? De bodemonderzoeksplicht is ingesteld om te voorkomen dat er wordt gebouwd op verontreinigde grond. Om dat te kunnen be oordelen moet de gemeente kunnen beschikken over de resultaten van een objectief bodemonderzoek volgens de standaardnorm NVN 5740. Nadere informatie hierover is te verkrijgen bij de gemeente (telefoonnummer 24757) of bij de Milieudienst Midden-Holland (01820-28011). In de weken rondom Kerstmis en de jaarwisseling zijn er GEEN wijzigingen in het rooster van de inzameldienst. Het huisvuil, grofvuil en bedrijfsvuil wordt normaal volgens plan ning opgehaald. Burgemeester en wethouders uitsluitend na afspraak via de secreta resses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 uur tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. In mei van dit jaar is de gewijzigde bouwverordening in werking getreden. Daarin is onder andere bepaald dat voor het slopen van bouwwerken een sloopvergunning is vereist van burgemeester en wet houders. Zo’n vergunning is niet nodig wanneer de hoeveelheid sloopafval naar schatting minder dan 10 m2 bedraagt (10 m3 is ongeveer één container vol). Alarmering Algemeen Alarmnummer Brandweer b.g.g Politie Ongevallen Zij die beroep instellen kunnen bij een spoedeisend belang overeen komstig artikel 107 van de Wet op de Raad van State een verzoek doen om schorsing van de beschikking danwel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen vorengenoem de termijn worden gericht aan de voorzitter van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA, ’s-Gravenhage. De politie zal verbaliserend optreden tegen overtredingen. Overtre ding van de bepalingen van deze gemeentelijke verordening kan wor den gestraft met een hechtenis van ten hoogste twee maanden of een geldboete van ten hoogste 300 gulden. De beladers van de inzameldienst hopen dat u zich aan deze regels van de afvalstoffenverordening zult houden en wensen u plezierige feestdagen en een voorspoedig nieuwjaar toe. Ordening, aangezien het bouwplan in strijd is met de bepalingen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan: - Bedrijfsterrein Coenecoop, en voorts na ontvangst van verklaringen van geen bezwaar van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland als bedoeld in artikel 19 van Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 6, van de Woningwet. DELFT/WADDINXVEEN - Kabelfabrikant NKF, dochter van het Finse Nokia, die ook een vestiging heeft in Waddinxveen aan de Noordkade, verwacht binnenkort voor 100 procent eige naar te worden van Kaiser Kabel in Berlijn. Op dit moment is het bedrijf reeds voor 33,3 procent in handen van NKF. Kaiser (400 werkne mers) haalt een jaaromzet van omgerekend 160 miljoen gulden. De omzet van NKF (1.350 man) kwam vorig jaar uit op 443.9 mil joen. De overneming zal ’onver mijdelijk’ gevolgen hebben voor de personeelssterkte van beide on dernemingen, aldus R. Bouman, bestuurssecretaris van NKF. De industrie- en voedingsbond CNV verwacht dat het hooguit gaat om enkele tientallen banen bij de NKF-fabriek in Delft. De vermindering van het aantal ba- In verband met het bepaalde onder e. heeft de burgemeester voor de wettelijke vastgestelde afsteekperiode - de nabije omgeving van het Anne Frankcentrum en van het Be jaardentehuis Souburgh (voor de gehele periode, dus tussen 31 december 10.00 uur en 1 januari 02.00 uur); - de nabije omgeving van het dierenparkje in het Warnaarplantsoen (eveneens tussen 31 december 10.00 uur en 1 januari 02.00 uur); - de winkelcentra (op 31 december tussen 10.00 en 18.00 uur); en - het marktterrein (op 31 december tussen 10.00 en 16.00 uur) aan gewezen als plaatsen waar het afsteken van vuurwerk absoluut verboden is. Dit jaar is een nieuwe landelijke regeling voor het in bezit hebben en/of afsteken van vuurwerk van kracht geworden. Op grond van artikel 12 van dit ’’Vuurwerkbesluit Wet milieu gevaarlijke stoffen” is het verboden vuurwerk tot ontbranding te brengen op een ander tijdstip dan tussen 31 december 10.00 uur en 1 januari 02.00 uur (afsteekperiode). Dit is een algemeen verbod dat overal geldt. In W'addinxveen geldt daarnaast een ’’Verordening gevaarlijke stof fen” met een aantal bepalingen om overlast door het gebruik van vuurwerk te beperken of te voorkomen. Deze bepalingen blijven tij dens de afsteekperiode van kracht. Artikel 4 van deze verordening luidt: ’’Het is verboden vuurwerk op of aan de weg of op een voor het publiek toegankelijke plaats te ontsteken, indien zulks gevaar, schade, hinder of overlast kan veroorzaken.” Dit verbod geldt in ieder geval: a. op trappen en galerijen; b. in portieken, gangen, passages en wachtruimten van het open baar vervoer; c. in middelen van het openbaar vervoer; d. in een volksverzameling; op, uit het oogpunt van openbare orde, door de burgemeester aan te wijzen plaatsen. Het register van verleende bouwvergunningen en meldingen waar mee is ingestemd ligt ter inzage in het gemeentehuis bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, afdeling Ruimte en Bouw, waar tevens inlichtingen kunnen worden gevraagd. Tot 23 januari 1994 is het mogelijk beroep in testellen bij de Raad van State voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen die tegen de ontwerp-beschikkingen tijdig bezwaren heb ben ingediend; d. enige belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest tijdig bezwaren in te brengen; degenen die bezwaren hebben tegen wijzigingen die in de beschik kingen ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld. sen om het leven of vluchtten het land uit. Ruim 5.000 scholen werden ver woest. Daarom is er nu een tekort aan scholen, leerkrachten en les materiaal. Op veel plaatsen is de Cambodjaanse bevolking begon nen met het herstellen en inrich ten van de scholen. Helaas ontbre- Grofvuil De belangrijkste regels in de afvalstoffenverordening zijn: Burgemeester en wethouders maken bekend dat onderstaartde mei- dingen AMvB zijn ontvangen van: Gemeentelijke diensten Gemeentesecretarie nen vloeit voort uit het ’transnati onale concept’ dat NKF nastreeft. Bouman: ‘Wij rationaliseren over de grens heen. Kaiser Kabel en onze eigen energiekabelactivitei- ten in Delft overlappen elkaar voor een deel*. Kaiser wordt de tweede grote overneming van NKF in Duits land binnen een jaar. Deze zomer nam de onderneming in Delft het grootste deel van PKI, Philips Kommunikations over. Deze onderneming, die onder de naam NKD verder gaat, heeft een omzet van omgerekend 330 mil joen gulden. - het is verboden afval op andere dagen en tijden aan te bieden, dan dat het door de gemeentelijke inzameldienst wordt opge haald, dus in geen geval de avond er voor; - zonder vergunning is het verboden huisvuil danwel grofvuil die ter inzameling gereed staan te doorzoeken en/of te verwijderen; - het is verboden afval anders aan de inzameldienst over te dra gen dan: 1in de van gemeentewege verstrekte minicontainers. Het is ver boden om dozen, zakken en overig los vuil naast de mini container neer te zetten; Of 2. in vuilniszakken die voldoen aan de kwaliteitsnorm Korno- keur. Dit betreft woningen, waar van gemeentewege geen minicontainer zijn geplaatst. Ook hier geen dozen en overig los vuil naast de vulniszak zetten; - de scheidingsregels dienen in acht genomen te worden, dus glas in de glasbak, papier in de papierbak, chemisch afval bij de chemocar enz.; - de aangeboden minicontainer mag niet meer dan 70 kg wegen; - de aangeboden vuilniszak mag niet zwaarder zijn dan 10 kg; - de minicontainers en vuilniszakken moeten goed gesloten zijn zonder uitsteeksels; - de minicontainers en vuilniszakken dienen op de juiste plaats te worden aangeboden. Niet in een poort, of voor een inrit/uitrit maar op de aanbiedplaats. Verzoek om vrijstelling In de gemeenterubriek van woensdag 15 december 1993 heeft de bur gemeester van Waddinxveen bekend gemaakt dat een verzoek om afgifte van een bouwvergunning is ingediend ten behoeve van: - een gedeelte van Coenecoop 55 (Volvo Bedrijfswagens B.V.), naast Coenecoop 91: het oprichten van een antennemast met bij behorend apparatuurhuisje en een terreinafscheiding ten behoeve van mobiele telecommunicatie door P.T.T.-Telecom. ze om 12.000 gulden bij elkaar te krijgen. Inmiddels ligt er een fun dering en zijn de muren opgetrok ken. Terre des Hommes Nederland biedt jaarlijks financiële onder steuning aan honderden projecten in meer dan dertig landen. Via kleinschalige projecten helpt Terre des Hommes kinderen ver deer ongeacht geloof, ras of poli tieke overtuiging. Vooral via on-, derwijs biedt Terre des Hommes kinderen de kans zelf te werken aan een zinvolle toekomst. Helaas is het geld nu op en ligt de bouw stil. Voltooiing van de bouw kost 29.730 gulden. Terre des Hommes wil dit project uit de op brengst van de kerstactie onder steunen. De Kerstactie bestaat uit een mailing naar relaties en onbetaal de advertenties in krnaten en tijd schriften. Bijdragen zijn welkom op giro 252525 ten name van Terre des Hommes onder vermel ding van ’Kerstactie’. drastische verhoging van de eigen bijdragen, die cliënten voor de thuiszorg betalen. Tevens roept deze regeling een enorme bureau cratische rompslomp op en kost in 1994 ƒ100 miljoen aan beheers en administratiekosten. De derde reden die aangevoerd kon worden om te gaan demon streren was dat via de eigen bij drageregeling ƒ150 miljoen extra bezuinigd gaat worden, wegens het niet doorgaan van de vermo genstoets in een andere sector, de verpleeghuizen. Onaanvaardbaar en onverstandig vindt De Vierstroom die voorstel len, WADDINXVEEN - Bij een be drijf aan de Noordkade in Wad dinxveen is ingebroken. Er is 800 gulden meegenomen. het is verboden grofvuil op andere dagen en tijden aan te bieden, dan dat het door de gemeentelijke inzameldienst wordt opge haald, dus in geen geval de avond er voor; - aangeboden grofvuil mag geen grotere afmeting hebben dan 1,25 m en tevens geen grotere inhoud hebben dan 0,25 m’. Als het voorwerp een grotere inhoud/afmeting heeft moet het door u worden klein gemaakt; - ook mag het voorwerp/samengebonden stukken niet zwaarder zijn dan 25 kg, (denk aan de ruggen van de beladers); - het grofvuil dient op de juiste plaats te worden aangeboden. Niet in een poort, of voor een inrit/uitrit maar op de aanbiedplaats; - bedrijven mogen geen vuil op deze dagen aanbieden. Zij mogen uitsluitend vuil aanbieden in (de eventueel van gemeentewege ver strekte) containers. In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraak hebt gemaakt. GOUDA/WADDINXVEEN - De stichting De Vierstroom (kruiswerk en maatschappelijke dienstverlening in Midden-Hol land) heeft geprotesteerd tegen de voorgenomen plannen van poli tiek Den Haag voor de thuiszorg. Met gratis bussen gingen demon- stranten, cliënten en medewerkers haak wordt het dier op het droge gehot- vanu,t Gouda en andere plaatsen in de regio naar de Brabanthallen WADDINXVEEN - De jaarlijkse Nieuwjaarsreceptie van de ge meente Waddinxveen wordt ge houden op maandag 3 januari tus sen 17.00 en 19.00 uur in de raad zaal van het gemeentehuis (Raad huisplein). Waddinxveners, het verenigingsleven en het bedrijfsle ven kunnen dan met het gemeen tebestuur terugblikken, vooruit zien en elkaar over en weer het beste toewensen. De nieuwjaarsreceptie van de Waddinxveense ondernemerskring Industrieel Contact Waddinxveen (ICW) wordt gehouden op woens dag 5 januari van 17.00-19.00 uur in restaurant Bibelot aan de Lima- weg in Waddinxveen. kinderen en straatkinderen. Nu de VN-troepen de vrede be waken, kan er voorzichtig begon- ken voldoende financiële midde- nen worden met de wederopbouw, len. De Stichting Terre des Hommes Terre des Hommes wil met de op- Nederland wil de Cambodjaanse brengst van de kerstavtie vijf bevolking een helpende hand bie- nieuwe scholen opzetten. Onder den bij het opzetten van vijf nieu- andere in het dorpje Prey Kol. De we scholen. school in dit dorpje is in 1989 Het land ontbeert vooral ge- verwoest. Men geeft nu in de schoolde mensen die zo hard no- open lucht les. dig zijn voor de opbouw van het land. Tijdens het bewind van Pol Pot, leider van de Rode Khmer, kwamen veel goed opgeleide men thuiszorg deden overlopen. Ten eerste het door het CDA gepre senteerde verkiezingsprogramma, waarin de huishoudelijke verzor ging uit het collectief gefinanci- eerde thuiszorgpakket dient te de maat is vol wat de thuiszorg verdwijnen. betreft. Ten tweede de door WVC-staats- Via een brandbrief van de LVT secretaris drs. Hans Simons voor aan de voorzitters van de landelij- gestelde maatregel om, tegen het ke politieke partijen en aan de J -J- -J fractievoorzitters van de Eerste en Tweede Kamer nodigde de LVT deze voorzitters uit om uit leg te verschaffen over wat zij met de thuiszorg van plan zijn. Kerstactie Terre des Hommes WADDINVEEN - In Waddinxveen fungeren Henk en Jannie Neddermeijer van de Gerstakker als steunpunt voor de Stich ting Terre des Hommes Nederland, die via kleinschalige projec ten allerarmste kinderen in de Derde Wereld verder helpt met opvang, voeding, medische verzorging en scholing ongeacht ge loof, ras of politieke overtuiging. Terre des Hommes Nederland voert van zaterdag 25 december (Eerste Kerstdag) tot en met vrij dag 31 december (Oudejaarsdag) een Kerstactie voor Cambodja on der het motto ‘Cambodja kan nog heel wat van u leren'. Cambodja is na twintig jaar (burger)oorlog één van de armste landen in de wereld. Het schrik bewind van de Rode Khmer heeft het land jarenlang in zijn greep gehad. Een miljoen mensen kwam om het leven, met als resultaat veel wezen en weduwen, verlaten het vergroten van een woning met een garage annex hobbyruimte het gedeeltelijk veranderen en het vergro ten van een woning het gedeeltelijk veranderen en het vergro ten van een woning het gedeeltelijk veranderen van een woning tussen Abr. Kroesweg 31 het oprichten van een verbindingssluis en Zesde Tocht weg 4b tussen twee warenhuizen in Den Bosch. Drie recente voorvallen vormden De daar bezochte landelijke mani- de druppel die de emmer bij de festatie werd gehouden door de Landelijke Vereniging van Thuis zorg (LVT). Er kunnen namelijk veel redenen aangevoerd worden waarom dit Openbaar Thuiszorg- debat werd georganiseerd, want De in het water geraakte geit in het Warnaarplantsoen. (Foto: Met behulp van een i n '-1. pen. (Foto: Jolanda Pels). ^W^i

Weekblad voor Waddinxveen | 1993 | | pagina 3