Ronald Verboon maakt come-back eer De Gouwe-waterpolo Elf geschakelde patiowoningen Verlies voor Be Fair: 4-1 Tweede damesteam redt Koploper moet deling van punten toestaan Mooi Krios Kwiek in de prijzen Winst voor WSEC1 Twee straatnamen erbij: Noordstaring en Sportpad FLOREANT (za.) T.A.V.V. Sjoelavond Volleyballers winnen met 3-0 Flyers heren 2 stijgt met stip Waddinxveensen zijn een visitekaartje ZVH onderuit tegen Be Fair Be Fair-volleybai herstelt van klap WADDINXVEEN - De heren van Be Fair-volleybal hebben de uitwedstrijden tegen Skania 1 in Delft met 1-3 gewonnen. Daar mee lieten de Waddinxveners zien goed over de klap van de vorige wedstrijd heen te zijn gekomen. Die wedstrijd werd na een 0-2 voorsprong met 3-2 verloren van' Sovicos. Klaverjassen WSE-voetbal FLorida 2 op eerste plaats Goede start Be Fair-jeugd Pagina 29 WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE p B V, Boskoop Voetbal Promotion WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 26 JANUARI 1994 Heren Weekeinde Zwem- en Poloclub ”De Gouwe” wedstrijdprogramma ZATERDAG 29-01-94 THUISWEDSTRIJD Zaterdag 29 januari Aanvang: 14.30 Ulir Terrein Hoogeveenseweg, Boskoop (TER AAR) OMTZIGT AsnXé) Fietspad Jolanda de partij tussen J. v.d. Born met de witte stukken tegen koplo- icmbcr 1945 1 1 nieuwe fietspad van een naam te worden voorzien. v 2 - ZCR 1-dames 2 - ROTTERDAM 2-heren 1 - HET GOOI 1-dames 1 - ROTTERDAM 1-heren WADDINXVEEN - In het nieu we woonwijkje bij de St. Victor- wijk worden binnenkort 11 ge schakelde patiowoningen in de vrije sector gebouwd. De huizen komen te staan aan de Junolaan, op een overgebleven plek bij de nu nog doodlopende Maarten Schoutenstraat. Op die lokatie is eerst nog een poosje aan andere bouwplannen gesleuteld, maar daarover viel met de omwonenden (bewoners en bedrijven) niet te praten. De nieuwe woningen zullen het wijk- nog niet. In de eerste helft waren Be Fair en Sportlust goed tegen elkaar op gewassen. Toch waren het de gastheren, die na ruim 25 minu- naam Spoorpad. Zowel dit pad als WADDINXVEEN - Het jongens A2 team van Rentokil ZVH uit Zevenhuizen ging zaterdag 22 ja nuari onderuit met 3-1 tegen jon gens Al van CVB Bank Be Fair uit Waddinxveen. Het hardwerkende en geconcen treerde Al team van Be Fair won de eerste set met 15-7 gemakke lijk van ZVH. De tweede set had ZVH al snel een 6-0 voorsprong opgebouwd. Gelukkig had het team van Be Fair de zaakjes al snel weer onder controle en won het de set met 15-13. In de derede set was het team van Be Fair even te gemakzuchtig. ZVH won de set met 15-2. In de vierde en beslissende set bouwde het team van Be Fair al snel een grote voorsprong uit. Be Fair won de set met 15-4. Over twee weken moet het Al team van Be Fair tegen DOS uit Schoonhoven. WADDINXVEEN - In het weekeinde speelden de hoogste Heren 2 speelt om 18.45 uur te- - gen hekkesluiter Rotterdam 2. 18.00 uur 18.45 uur 19.30 uur 20.30 uur Hoofdsponsor: Sponsors: Door omstandigheden had coach Cees Swets maar zes mannen tot zijn beschikking, plus een jongen van jongens A. Die hoefde niet in actie te komen. Marc van de Wal verdeelde het spel en Dirk Pijpers ging in de diagonaal tegenover hem staan. De andere vier spelers speelden op hun vaste plek. Be Fair begon meteen goed. Ska nia is kortgeleden overgegaan op een twee-stoppersysteem, wat tot zaterdag goed gewerkt had. De Waddinxveense mannen serveer den consequent op één van deze stoppers, die de bal steeds hoog op zich af zag komen. Daardoor werd de pass van Skania op den duur flink ontregeld. Dat vergemakkelijkte de weg naar winst aanzienlijk. Middenaanval- ler Peter Noorlander zette grote stappen op deze weg door veel te scoren. De eerste set ging met 11-15 naar Be Fair, de tweede met 12-15. In de derde set ging de sprongser- vice van Skania opeens goed lo pen en Skania kreeg een voor sprong van 5-0. Be Fair kwam nog wel terug tot 5-4, maar door rom melig spel kon Be Fair deze set niet naar zich toe trekken. Skania won de set met 15-6. Het spookbeeld van de wedstrijd tegen Sovicos doemde al op voor Be Fair. Maar aangezien de moge lijkheden van de coach zeer be perkt waren, liet deze alles zoals het was. De spelers begrepen ook dat ze toch echt zelf moesten doen en dus werd er nog met wat vertrouwen aan deze set begon nen. Het begin liep heel vlot. Be Fair kwam met 0-7 voor, en later met 8-14. Maar het laatste punt liet nog op zich wachten, met name door wat rommelballen die steeds verkeerd vielen voor Be Fair. Ge lukkig maakte Be Fair het laatste punt bij de stand 13-14. WADDINXVEEN - Vrijdag avond 28 januari om acht uur wordt bij WSE-voetbal (Willem de Rijkelaan) de vijfde klaverjas- avond van het seizoen gehouden. Iedereen is van harte welkom en natuurlijk is er weer een mooie prijzentafel beschikbaar. De inleg bedraagt ƒ2,50 per persoon. Het eerste kopje koffie is gratis. De uitslag van de door 81 klaver jassers bezochte decemberavond luidt: 1. Cees van Hoven 5756, 2. Ellie v.d. Lans 5449, 3. Kees Ver- woerd 5395, 4. Wim Schouten 5344 en 5. mw. V.d. Lans sr. 5283 punten. Poedelaar van de maand december is geworden me vrouw M. Verwey met 3689 pun ten, terwijl het alternatieve kaar ten werd gewonnen door Theo Droogh met 2274 punten. destijds gestaakt. Be Fair begon met een 0-2 voorsprong en won de wedstrijd uiteindelijk met 1-2, waardoor kans op promotie naar de tweede divisie nog steeds aan wezig is. Aan de Junolaan tussen Maarten Schoutenstraat en Apollolaan zullen 11 geschakelde patio woningen worden gebouwd door Verenigde Bedrijven Van der Heijden BV in Woerden. (Teke ning: Henk Klunder Architecten BV). WADDINXVEEN - ‘Noordstaring4 en ‘Spoorpad4 worden twee nieuwe straatnamen in Waddinxveen. B. en W. hebben de ge- WADDINXVEEN - Vorige week donderdag 20 januari werd de 19e ronde van de onderlinge competitie van de Waddinxveense WADDINXVEEN - Een prachti ge 5-3 overwinning op koploper Mijdrecht 3 heeft het tweede team van Florida-badminton de eerste plaats opgeleverd in de tweede klasse Zuid-Holland. Flo rida 1 verloor als verwacht van koploper Flair 1. Florida 3 ver sloeg Flair 7 met 6-2 en blijft eer ste in de derde klasse Zuid-Hol land. Tegen Flair 1, dat alles nog ge wonnen heeft in de tweede klasse NBB, had Florida 1 geen schijn van kans. De damesdubbel Lies- beth van Bergeijk en Mirande v.d. Zijden wisten echter de eer te redden met 1-7 verlies. Na twee nederlagen is Florida inmid dels van de vierde plaats verdre ven. Florida 2 begon met één punt achterstand tegen Mijdrecht 3. per W. Hennink. Witspeler J.v.d. Bom is de laatste het team de teil in met een 6-2 weken goed op dreef en wist ook nederlaag. Voor hen die van schaken houden nu alvast de vermelding dat WSV zaterdag 19 februari zijn jaarlijk se schaaktournooi organiseert. met 26 en Martij n Waasdorp met 24 punten. Ook Casper v.d. Put kwam boven de 20 punten en wel tot 22. Meisjes kadetten speelden een slechte eerste helft tegen Leider dorp en dat kun je je niet veroor loven tegen het sterkste team uit de competitie. De eerste helft werd afgesloten met een 6-31 ach terstand. De tweede helft liep het veel be ter en nu stonden twee gelijkwaar dige teams in het veld. Misschien waren de zenuwen door de grote achterstand weg en konden en durfden de meisjes vrijuit te spe len. De score in de tweede helft was 25-27, zodat er een eindstand op het bord kwam van 31-58. Ti neke Lelieveld speelde een goede wedstrijd en was ook topscoorder met 7 punten. Meisjes passerelle 1 trad ook aan tegen Leiderdorp en deed het be ter dan de oudere meisjes. Via een moeilijke eerste en vierde pe riode, maar met een uitstekende tweede werd Leiderdorp met een 50-23 nederlaag naar huis ge stuurd. Topscoorder werd Susan Tholenaar met 12 punten. Opval lend was dat zes andere meisjes zesmaal scoorden. Jongens passarelle 2 had een zwa re kluif aan Grasshoppers. Het bleef heel lang spannend en via een ruststand van 26-26 werd toch de overwinning gepakt met 54-49. Topscoorders: Dieter Uit- beyerse met 16 en Hans Peters met 12 punten. Heren 1 speelde zondagmiddag de uitwedstrijd tegen Festo BW. Het werd geen beste wedstrijd, maar de winstpunten werden toch meegenomen naar Waddinxveen. Uitslag 70-75. Dennis Steenland redde het niet (11-5 12-15), maar Erik Besemer won overtuigend. De vechtlust van Maaike v.d. Weij was na 11-12 verlies geenszins gebroken en 11-5 11-7 betekende een uit stekende overwinning. Thea Fennema kon zich niet on der de voortdurende pressie uit werken en verloor. Tussenstand 2-2. Een goede zege van Erik en Thea volgde. Dennis en Lisette Kuypers kwamen behoorlijk in de problemen. Verlies in de eerste game, voort durende achterstand in de twee de, maar toch winst met 18-13 en 15-6. Een zeer belangrijk punt, want de HD won vlot en de DD verloor. Eindstand 5-3. Door een gekneusde knie moest de eerste dame van Flair 7 in het enkelspel tegen Florida 3 uitval len, waardoor de wedstrijd al goeddeels beslist was. Het zou an ders niet eenvoudig geweest zijn om Flair te verslaan. Nu won Florida 3 met 6-2. Alleen Chris Voerman verloor nipt, even als nieuwkomer Simonet Cok, die echter drie games lang heel goede tegenstand bood aan haar ervaren tegenstanders. Op het sterk bezette open jeugd- toumooi van De Zeemeeuwen in ’s Gravenzande wist Fedde v.d. Weij de Florida-eer hoog te hou den door in groep 5 drie finales te winnen: enkelspel, GD met een meisje uit Delft en het HD met clubgenoot Rogier Poldner. Dames 2 en heren 2 gingen op bezoek bij UZSC in zwembad De Kromme Rijn te Utrecht. Het tweede herenteam verloor met 7-4 van de lijstaanvoerder, doch dames 2, inmiddels het vi sitekaartje van De Gouwe, bleef lijstaanvoerder door met 4-2 te winnen. Voor het eerste damesteam van De Gouwe was de wedstrijd tegen Alliance enerzijds een revanche duel voor de 7-0 nederlaag in de thuiswedstrijd tegen Alliance en anderzijds een strijd om het be houd van de zo belangrijke vierde plaats in de competitie. Ondanks de afwezigheid van An gela Faber en de geblesseerde Mirjam Overdam speelde De Gouwe, nadat de perioden elkaar opvolgden, een prima wedstrijd. Alliance benutte haar kansen ech ter beter, met name in de eerste periode. De Zaandamsen kwamen al snel op een 2-0 voorsprong en in de tweede periode zelfs op 3-0, voor Marion van Hooft met een fraaie achterwaartse slingerworp 3-1 kon aantekenen. Uit een man-meer scoorde Allian ce 4-1 en kwam in het begin van de derde periode, via een ongeluk kig eigen doelpunt, zelfs op een 5-1 voorsprong. Gillian van den Berg scoorde daarop uit een man meer 5-2. Hij ging in het begin van de vierde periode op herha ling en scoorde 5-3. In plaats dat de Waddinxveense dames deze sterke periode verder uitbuitten mislukte de aansluiting en kon Alliance profiteren van een moment van onachtzaamheid (6-3). De hierna door Ingrid Leijendek- ker van Alliance benutte vierme- ter (7-3) bracht het team van trai- ner-coach Jan Middendorp in fei te definitief op de knieën. Toch bleef De Gouwe knokken. Dit re sulteerde in een doelpunt door Mirjam Overdam (7-4) uit een man-meer. Tenslotte rondde Gilli an van den Berg een break met een fraaie boogbal af en bracht de eindstand op 7-5. De Gouwe-heren hadden de inten- tie bij Alliance weer eens goed te presteren. Het leek er ook op dat dit zou gebeuren, doch in de tweede periode, bij een stand van 5-3 voor Alliance, moest helaas Meye Lammers, wegens een ver meend handgemeen, het bad ver laten, zodat De Gouwe het gedu rende de resterende tijd met een man minder moesten doen. Bij zo’n situatie blijkt het onmogelijk nog een goede prestatie neer te zetten. De periodestanden waren 3-2, 4-1, 4-1, 5-1, zodat de eindstand op 16-5 uitkwam. Voor De Gouwe scoorden Arco Verboom (3) en Paul van Doorne en Marc Faber. - De Gouwe speelt komende zater dag in het Gouwebad ‘de Sniep4 weer belangrijke thuiswedstrij- den. Dames 2 opent om 18.00 uur de sessie tegen de nummer twee ZCR 1 uit Zoetermeer. Bij winst gloort promotie naar de eerste klasse, hetgeen een uitstekende prestatie zou zijn. WADDINXVEEN - Het tweede herenteam van Flyers-basketbal speelde in het weekeinde de ’match of the day’. Tegen Alphia, de nummer twee van de competi tie, werd het een echte thriller. De inzet van deze wedstrijd was dé tweede plaats. Beide teams ga ven elkaar maar weinig speelruim te en zo ontstond een nek-aan- nek-race, waarbij dan weer Flyers een voorsprong nam en dan weer Alphia. De rust ging in met een gelijke stand 30-30. De tweede helft gaf een zelfde beeld tot aan de 17e minuut. Hier nam Flyers een voorsprong van acht punten. Deze werden in het laatste gedeelte met man en macht verdedigd en was de over winning een feit. Eindstand 59-54. Topscoorders Alfred van Noort met 12 en Eric Laban met 11 punten. Dames 1 moest aantreden tegen Cangeroes uit Utrecht. Inzet van deze wedstrijd was een plaats in de kop van de middenmoot. In deze middenmoot wint iedereen van iedereen en geeft de vorm van de dag vaak de doorslag. Fly ers begon incompleet aan deze wedstrijd. Twee vaste spelers wa ren afwezig. Voeg hierbij nog het feit dat de vorm van de dag in de aanval ontbrak en de nederlaag is verklaard. Verdedigend zat het wel goed bij Flyers, maar doordat het aanval lend niet afgemaakt werd, liep men steeds achter de feiten aan.. Via een ruststand van 17-27 werd gende tournooi (4e klasse en 3e klasse degradatie). Tijdens deze sessie zagen de geplaatsten geen kans om tot de laatste acht door te dringen. In dit tournooi (20 deelnemers) kwam in de halve finale Jan Dib- bets uit tegen Jos Sterke (21-17 23-21) en Adri Berckenkamp te gen Barry Verboom (21-12 21-6). Jos Sterke werd tenslotte derde door 20-22 21-15 21-19 winst op Barry Verboom. De finale tussen Adri Bercken kamp en Jan Dibbets eindigde in een 21-18 21-16 overwinning voor Adri Berckenkamp. Voor de laat ste avond (3e klasse promotie en hoger) werden deze vier spelers geïnviteerd zodat een tournooi ontstond van 24 deelnemers. Al leen Jan Dibbets wist door te dringen tot de laatste 16, maar kon niet op tegen de latere num- mer drie Kees Vos. De halve finales eindigden in een overwinning van Wim van Wa- geningen op Kees Vos (21-13 21-19) en Ronald Verboon op Rob Kappé (19-21 21-6 21-15). Kees Vos werd uiteindelijk derde door te winnen van Rob Kappé (21-13 21-11). De finale begint bijna een traditie te worden. Ook dit jaar stonden le-teamgenoten Ronald Verboon en Wim van Wageningen tegen over elkaar. Ronald, kennelijk uit op een revanche van vorig jaar, speelde gedecideerd en liet niets aan het toeval over. In twee, games (21-19 22-20) wist hij de winst naar zich toe te trekken en schreef daarmee de clubtitel 1993-1994 op zijn naam. WADDINXVEEN - Zaterdag werd in sporthal De Springers in Gouda het tournooi om de Goud se tafeltenniskampioenschappen gehouden. Van de Waddinxveense tafeltennisvereniging Kwiek na men 9 senioren- en 12 juniorenle den deel. In dit sterke spelersveld wisten enkelen door te dringen tot het erepodium. Bij de senioren legde Marco van Wageningen in de 4e klasse be slag op de titel door de finale te winnen van C. Voortman (BOK Bodegraven). In het dubbelspel wisten Jurgen Reichard en Den nis Pronk in de derde en vierde klasse verdienstelijk beslag te leg gen op de tweede plaats. Bij de junioren won Rut’ger Dijk- sterhuis de finale tegen P. Kaars van Reeuwijk. Rutger won, samen met Chris de Kogel, tevens de eerste prijs in de derde klasse bij het dubbelspel door winst op L. Vielvoye en G. Krijgsman van Gouda. In de vierde klasse dubbel haalde Anne Dijksterhuis en Johan van Leenen de tweede plaats omdat zij in S. Harkema-W. Koskamp van Vriendenschaar hun meerdere moesten erkennen. ZO ZWART/WIT DRUKT NIEMAND NA! Telefoon: 05220-65900 Telefax: 05220 -6.0 008 je, genoemd naar A3 omdat er eerst het tracé van een nieuwe au- tosnelwegtussen Rotterdam en Amsterdam was gepland, een completer aanzien gaan geven. De nieuwe patiowoningen worden bedrijven Van der Heijden BV in Woerden naar een ontwerp van Henk Klunder Architecten in Rotterdam. De verkoop is in han den van De Pater Makelaardij BV in Waddinxveen. De koopprijzen van de met veel privacy vorm gegeven woningen. WADDINXVEEN - Bij tafeltennisvereniging Kwiek is gespeeld om het clubkampioenschap senioren. De titelstrijd zorgde voor een varrassende come-back na zes maanden afwezigheid van Ro nald Verboom. Hij werd seniorenkampioen bij Kwiek. Verdeeld over drie speelavonden kwamen alle competitieklassen aan bod. Ronald Verboon, sinds vier weken weer actief na een ziekbed van zes maanden, zorgde voor een prachtige come-back door de laatste finale op z’n naam te brengen en daarmee clubkam pioen 1993-1994 te worden. Het betrof een serie wedstrijden verdeeld over drie avonden waar bij steeds hogere competitieklas sen aan bod kwamen. Het begon met de vijfde klasse, waarvoor twintig leden hadden ingeschre ven. Het was een gezellige druk te, waarbij op vier tafels vooral op het resultaat werd gelet. De halve finale werd uiteindelijk gespeeld door Onno Bresser en Hansfried Broos, die met 10-21 14-21 door Hansfried werd ge wonnen, en Ronald van As tegen ’good old’ Herman Bronwasser hetgeen een winst opleverde voor Herman (17-21 13-21). Op de derde plaats eindigde Onno Bres ser door met 21-13 21-15 van Ro nald van As te winnen. De finale tussen Herman Bron wasser en Hansfried Broos verliep zeer verrassend. De 74-jarige Bronwasser, met ruim 60 jaar ta- feltenniservaring, kwam in beide games op een behoorlijke achter stand. Z’n vastheid en instelling om pas op te geven als de scheidsrechter het eind aangeeft, bracht hem tot twee keer toe terug in de race en wist hij tenslotte als winnaar (22-20 21-19) van dit eerste tour nooi te eindigen. De eerder genoemde vier spelers promoveren hiermee naar het vol- deze avond tegen de koploper W. Hennink een puntendeling uit het vuur te slepen. Achtervolger B. Jansen wist pas met de nodige moeite in de slotfa se tegenstander F. Ritter te ver slaan. Ritter trouwens, die goed partij bood en door tempovoor- deel van zijn tegenstander met voor beiden één toren en één pion op het bord ten onder ging. H. Smitskamp kwam in de ope ningsfase tegen M. Moerland in clusief een stuk achter, maar kwam door sterk spel in de mid- denfase goed terug en wist toch nog eenvoudig Moerland met lege handen naar huis te sturen. H. van Woudenberg tegen H. Stam bleek na afloop remise. H. Stam weet zich door veel remise- partijen nog altijd in de top-10 te handhaven. Nog één remise en hij wordt tot remisekoning van het seizoen 1993-1994 gebombar deerd. Een partij in de subtop was die tussen H. Brinkhorst en T. Wiers ma. De taaie Wiersma deed weer van zich spreken door in een lang en echt schaakgevecht zijn tegen stander opzij te schuiven. Het werd zijn zesde achtereenvolgen de winstpartij voor de huishoude lijke competitie. Opvallend was het nieuwe verlies voor A. Kardol tegen A. v.d. Star re. J. Brobbel stuurde R. Kloet met lege handen naar huis. In de kelder van de schaakdivisie deed J. Markus goede zaken tegen J. Pensioen. A. Versluis versloeg D.J. van Offeren en J. van San- dijk versloeg in een gelijkopgaan- de partij J. v.d. Haven. WSV’s jongste schaker T. van Bruggen won opnieuw, nu van C. Alblas. Nieuwkomer C. Asscheman zette J. Verdoom opzij. Voor de competitie van de Rotter damse Schaak Bond (RSB) kan WSV-4 het kampioenschap verge ten. Tegen Messemaker 4 ging WADDINXVEEN - Voor Al en BI van Be Fair-voetbal is de com petitie weer begonnen. Voor beide elftallen met succes. Al kon vrij wel compleet aantreden voor de inhaalwedstrijd tegen Floreant. Een veel sterker Be Fair kon in de tweede helft tweemaal scoren. Edwin Kraan kon op eigen wijze hard van de linkerkant inkomen en doeltreffend uithalen. Wim v.d. Starre maakte eerst een afge keurde goal, maar kon vervolgens een op maat gegeven voorzet van Edwin Kraan schitterend inkop pen. Maurice Hol was één van de uit blinkers. Hij redde vlak voor tijd op perfecte wijze zijn ploeg, waar Mark van Harskamp in de verde diging de rust weer terug bracht. BI speelde de resterende 35 mi nuten van de tweede helft tegen Westlandia. De wedstrijd werd ten spelen de score wisten te ope- Hoctll'lc ooctoolzt Da kaonn nen Uit een snel genomen vrije schop, kwam de spits van Sportlust vrij voor het doel en wist hij met een hard schot de Waddinxveense doelman Ralph Boonstoppel kans loos te passeren. De bezoekers kregen hierna ook nog enkele kansen, maar de kop ballen van respectievelijk John van Beek en Richard Karsten ver dwenen buiten bereik van de doel man net naast het doel. Direct na de hervatting verhoogde de Woerdense ploeg het tempo en zette daarmee de gasten onder grote druk. In de vijfde minuut WADDINXVEEN - Cl van WSE-voetbal speelde zaterdag 22 januari een sterke competitiewed strijd tegen Soccer Boys Cl. Dan ny Appel opende de score voor WSE door het benutten van een strafschop. Jeroen Joling en Jus tin Sterk brachten de eindstand op 3-0. BI kwam na een moeizame eerste helft (2-2) tegen Sportlust BI in de tweede helft goed terug. Mau rice van Velzen en Ferdy Schenk zorgden voor de eerste goals. Ha- fid Assoulamany en Varied David bezorgden WSE de volle winst. Al kreeg te weinig tegen ONA Al (0-1). Het sterkere WSE be nutte de kansen niet. Een uitval van ONA in de tweede helft bracht hen op 0-1. A2 gaf goed partij tegen Nieuwerkerk A2. De treffers van Martijn Smakman en Richard Schenk waren echter niet genoeg Nieuwerkerk scoorde drie maal tegen. B2 van WSE draait nog steeds op volle toeren. Ammerstol B2 kreeg geen enkele kans. WSE scoorde zeven maal waaronder vier doel punten van Ronnie Vriend. Ook C2 pakte de volle winst te gen RVC C2. Zij scoorden vier maal tegen RVC slechts een >maal. De meisjes-junioren gaven de meisjes van RVC niets cadeau. In een matige wedstrijd scoorden de WSE-girls viermaal. RVC scoor de eenmaal tegen. uit Zoetermeer uit Rotterdam uit Bussum uit Rotterdam Q. S. Van der Panne (Alphen aan de Rijn) Van den Berg aannemersbedrijf Zwammerdam, Boonstoppel Autobedrijf, Autorijschool Henk van Erk, Reisburo Van Ginkel, Noordegraaf Autobedrijven, Vink Groep B.V., TAS VX8000-software ren hun wedstrijd. De jongens moesten aantreden tegen Sprin gers uit Gouda. Ondanks het goe de spel van Mare Lesschen is Springers in deze fase van de competitie nog te sterk voor Fly ers. Topscoorder: Mare Lesschen 18 punten. Meisjes junioren 2 heeft de pech om in deze nieuwe competitie meteen tegen de twee sterke teams te moeten aantreden. De vorige wedstrijd werd verloren met twee punten en nu kwam Festo BW op bezoek. Deze ploeg bleek toch een maatje te groot. Vooral in de eerste helft was het krachtsverschil groot. Ruststand 16-42. In de tweede helft hervond Flyers zichzelf en nu was er wel sprake van een wedstrijd. Eindstand 41-72. Topscoorder: Geurts met 19 punten. Jongens kadetten 1 en 2 behaal den een mooie overwinning. Het eerste team had alleen in de eer ste helft wat moeite met Alphia. Vla een ruststand van 25-24 werd er een duidelijke overwinning be haald. Eindstand 68-56. Topscoor der: Juriaan Tholenaar 21 punten. Jongens kadetten 2 had meer moeite met Grasshoppers uit Kat- r,-^, wijk- Ondanks dat men ogen- het 40-63. Topscoorders: Nathalie schijnlijk de wedstrijd in handen Gielliet met 10 en Brigitte Hagen met 7 punten. Bij de jeugd waren er wisselende resultaten. Zowel jongens junio ren 1 als meisjes junioren 2 verlo- DE GOUWE DE GOUWE DE GOUWE DE GOUWE Deze advertentie werd mogelijk gemaakt dankzij: AANNEMINGSBEDRIJF b.v. Grond-, water- en wegenbouw teams van De Gouwe-waterpolo uitwedstrijden. Dames 1 en he- gen hekkesluiter Rotterdam 2. ren 1 lieten de punten zaterdag in zwembad De Slag te Zaan- Om 19.30 uur speelt dames 1 te- dam. Zij verloren respectievelijk met 7-5 en 16-5 van Alliance. êen het in de lagere regionen ver- - 1 - - -- -- kerende team van Het Gooi uit Bussum. Tenslotte besluit heren 1 om 20.30 uur de avond tegen Rot terdam 1 dat eveneens laag staat genoteerd. Zondag om 17.30 uur speelt da mes 1 de inhaalwedstrijd tegen De Ham 1 in zwembad De Wate- ringh te Worverveer. leverde dit ook een doelpunt op. Een solo door de Waddinxveense verdediging werd door de aan voerder van Sportlust met een on houdbaar schot afgerond (2-0). Be Fair probeerde hierna wel om de score een beter aanzicht te ge ven, maar de Waddinxveense aan vallers werden vroegtijdig ge stoord, zodat er van enig doelge- vaar voor de gastheren geen spra ke was. Een kwartier na het tweede doel punt was het opnieuw Sportlust dat wist te scoren (3-0). Trainer Cees Verbree wisselde vervolgens Jan Marten Houweling en Johan Scheuierman voor Richard Kars ten en Renze Overdijk. Ook deze Schaak Vereniging WSV gespeeld. De topper van de avond was wisselingen brachten niet het ge wenste resultaat voor de Wad dinxveners. Vier minuten voor afloop van de normale speeltijd wist Koen Mei er weliswaar de eer nog te redden voor Be Fair (3-1), maar drie mi nuten in de blessuretijd wist Sportlust de marge opnieuw te vergroten tot drie doelpunten (4-1). De op een zwaar veld sportief ver lopen wedstrijd leverde drie gele kaarten op. Twee hiervan waren voor spelers van Sportlust, terwijl Renze Overdijk ook een kaart kreeg. Komende zaterdag komt Rohda uit Bodegraven op bezoek in het Wamaarplantsoen. Het spreekt vanzelf, dat Be Fair er alles aan zal doen om de koploper mini maal een punt afhandig te maken. De Waddinxveners zullen extra gemotiveerd aan deze wedstrijd beginnen, omdat een aantal spe lers van Rohda nog niet zolang geleden bij de gastheren actief waren. had, kon men geen duidelijke voorsprong nemen, zodat het tot aan het laatste fluitsignaal span nend bleef. Eindstand: 85-79. Topscoorders: Berthin Mahaka meenteraad gevraagd met deze straatnaamgeving akkoord te gaan. Coöperatief Staring U.A. heeft de de Noordstaring zullen worden gemeente verzocht medewerking bestemd tot openbare weg. te verlenen aan het geven van een straatnaam en huisnummers ten behoeve van een negental onder nemers, die de nieuwbouw gaan betrekken welke is gelegen achter de huidige bebouwing van de Sta ringlaan. Indien de straat, waaraan de nieuwbouw ligt, eveneens be noemd wordt met de naam Sta ringlaan is het niet mogelijk zon der een kostbare vernummering van de bestaande huisnummers van de Staringlaan, aan deze nieuwbouw huisnummers toe te kennen. Daarom verdient het volgens B. en W. aanbeveling dat de raadsle den een nieuwe straatnaam vast stellen. Om de nieuwbouw in Waddinxveen toch te associëren met de Staringlaan en om te voor komen dat voor één straat een nieuw onderwerp moet worden gezocht, heeft het college de raadsleden geadviseerd de nieuwe straat de naam ’Noordstaring’ te geven. De gemeentelijke commis sie straatnamen is het hiermee eens. Voorts dient het nieuwe, evenwij dige aan de spoorlijn Alphen aan den Rijn-Gouda tussen de Jan Dorrekenskade-Oost en het be- die een inhoud hebben van 400 kubieke meter en grondoppervlak- tes die variëren van 240 tot 450 vierkante meter, lopen uiteen 345.000 tot 350.000 gulden. Met dit luxe bouwplannetje raakt gebouwd door Verenigde Bouw- het woonwijkje bij de St. Victor- _J_!- j wijk met eef Jan [QQ fjUj_ zen bijna vol. In de buurt van de Apollolaan wordt nog gewerkt aan plannen voor de bouw van een aantal huizen, zodra enkele daar staande bedrijfspanden en een vervallen bungalow zijn opge ruimd. WADDINXVEEN - In de eerste wedstrijd na de winterstop is het eerste elftal van Be Fair-voetbal er niet in geslaagd om de beide punten mee te nemen. In Woerden werd met 4-1 van Sportlust verloren. De andere Waddinxveense clubs speelden WADDINXVEEN - De prijzen van het sjoelen van de sjoelvereni ging in Waddinxveen zijn gegaan naar: klasse A: Tine Valenkamp, Teus Visser, Cees Kuipers, Henk van Beek; Klasse B: Cor van Herk, Gerard Vos, Asha den Drij ver, Jan van Beek; Klasse C: Kees Krijgsman, Sjaan Faay, C. van Wijk, Adrie Faas; Klasse D: Ro- drijvenpark Coenecoop gelegen nald Meijer, Ceron van Beek, Pe- i ter Botger, M.C. Taktor; Klasse E: Corry Boegheim, Tamara Olie, Dit vrijliggend fietspad krijgt de A.J. Voshol, Coby van Eek. WADDINXVEEN - Na drie we ken rust speelden de dames van volleybalvereniging CVB Bank Be Fair hun eerste competitiewed strijd van het nieuwe jaar tegen Gemini. De Waddinxveensen wonnen met 3-0. Be Fair startte de wedstrijd ma tig. Binnen de kortste keren ke ken de Waddinxveensen tegen een achterstand aan (2-8). Na een time-out van coach Herman Brou wer werd er met meer concentra tie gespeeld. De eigen fouten wer den beperkt. Langzaam maar ze ker kwam Be Fair dichterbij (10-10). Door een goede serve-se- rie haalde Be Fair de laatste pun ten binnen (15-10). Dankzij een goed scorende mid- denaanvalster aan de kant van Ge mini, nam Gemini wederom een ruime voorsprong. Be Fair kwam beter in haar spel en ging gevari eerder aanvallen. Door wederom een goede serve-serie aan het eind van de tweede set, haalde Be Fair ook deze set binnen (15-10). De derde en tevens laatste set nam Be Fair het initiatief wel in eigen had. Er werd vrijuit ge speeld. Tactische ballen werden met harde aanvallen afgewisseld. Gemini bood geen tegenstand meer en Be Fair haalde overtui gend deze set binnen (15-10). voetbalvereniging floreant

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 29