Weekeinde met viermaal verlies voor De Gouwe Zwemsuccessen Ti 1 B. Jansen WSV’s nieuwe koploper Korbis steviger aan kop ranglijst CDA GLASBEEK bij De Gouwe Kampioenschap Florida 2 en 3 Kampioenen bij Florida Waddinxveen BI haalt uit tegen Lekkerkerk 7-1 WSE BI neemt koppositie over Wervelende jazz- dansshow TOOS Tweemaal winst Flyers-meisjes Stratentournooi badmintonners in De Duikelaar Volleybaljeugd Be Fair wint voor derde keer WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE AUTOSCHADE KOMT GEGARANDEERD WEER GOED! Pagina 33 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 9 FEBRUARI 1994 bi-korfbal de koppositie in de derde klasse behouden en versterkt. B-C-klasse In Nieuwerkerk aan den IJs- op de bres voor Boskoop gemeente gemeente gemeente WADDINXVEEN - Door een duidelijke 18-5 overwinning op het la ger geklasseerde SGV uit Culemborg heeft het Waddinxveense Kor- Komende zaterdag om 18.00 uur speelt dames 2 de belang rijke bekerwedstrijd tegen de Skelp in het Gouwebad de Sniep. >per te be door beide Met doelpunten van Jaco Wi- neke, Ellen van de Ent, Frits Visser, Marco van Leeuwen werd een 17-5 voorsprong ge realiseerd. Pieter Slootweg bepaalde kort voor het eind signaal de eindstand op 18-5. Komende de zaterdagmiddag verdedigt Korbis 1 zijn kop positie om 16.30 uur in de streekderby tegen het op de laatste plaats staande Jodan Boys 1 in sporthal de Sprin gers in Gouda. Met een gelijkspel sloot Flori da 1 de competitie af. Het team blijft definitief ook vol gend seizoen in de landelijke tweede klasse spelen. Met voor een: veilige sterke schone activerende gemeente Piet Trimp ZEKER NU! Tweede teams Dames 2 ging ten onder tegen Polar Bears 2 met 2-1, maar blijven hun koppositie behou den. Heren 2 speelde een re delijke wedstrijd tgen Zian 2, maar ook zij konden hun wed strijd niet in winst omzetten. Zij verloren met 7-5. Doel puntenmakers Ed den Boon (2x), Marcel Ribbens, Wilfred Bontje en Niels Nolta (lx). Bij FOCWA Garantiebed rijf Noordkade 24, Waddinxveen. Tel. (01828) 12588. Waddinxveen Al gaf tegen Oudewater een 2-0 voor sprong uit handen en moest uiteindelijk genoe gen nemen met een 3-3 ge lijkspel. Ook Cl kwam voor het eerst sinds maanden niet tot winst. In de uitwed strijd tegen Nieuwkoop Cl kwamen beide ploegen niet tot scoren en de einduitslag bleef dus 0-0. De meisjes-junioren won nen de uitwedstrijd tegen Zwammerdam met 2-5. Bij de heren was er een twee de en derde plaats weggelegd voor Wilco v.d. Broek en Mar tin van Eijk in tijden van 1.01.4 en 1.02.6. Victor Terla- ky werd tweede in een tijd van 1.11.4. Op de 100m vrij- eslag werden Claudia van Harskamp en Corine Bonte- koe met tijden van 1.09.9 en 1.10.4 eerste en tweede. uitzondering van Florida 9 en 10 zijn er geen teams gede gradeerd. Een goed einde van deze competitie voor Florida. Voor Florida 2 zou alleen een overwinning op Eridos 5 (der de) zekerheid geven om de op Mijdrecht 3 veroverde eerste plaats te behouden. Dennis Steenland en Erik Besemer zorgden voor een goed begin door hun enkelspelen ruim te winnen. Benjamin Maaike v.d. Weij speelde wat stroef ditmaal en verloor, maar Thea Fennema liet van een invalster niets heel (11-0 11-0). Hierna volgden twee zeer spannende gemengd-dubbels. Erik Besemer en Thea Fen nema kwamen met 15-11 9- 15 en 15-7 uitstekend uit de strijd. Het beslissende vijfde punt konden Dennis Steen land en Lisette Kuypers bin nenhalen. Het jeugdige, maar niet oner varen, duo zorgt al weken lang voor hoop en wanhoop bij de supporters, maar ook ditmaal werd gewonnen (16- 17 15-7 15-10). De beide dub bels gingen hierna met gering verschil verloren (5-3). Het kampioenschap werd ge haald met één punt voor sprong na een matige start van het nieuwe team met drie jeugdspelers. Al snel verloor het team Ton Horsman door een blessure. Door een stij gende vorm werd in de twee de competitiehelft alles ge wonnen en kan volgend sei zoen in de eerste klasse wor den gespeeld. Florida 3 stelde de titel veilig door uit Aarlanderveen 1 met 8-0 te verslaan. Henk Colpa moest er flink aan trekken (15-12 13-18 15-9), evenals Ellen Bos. Chris Voerman en Simonet Cok wonnen met groter verschil. In het GD hadden Martin Sonneveld en Ellen Bos nog een derde game nodig (15-6), maar daarna was het niet moeilijk meer. Bloemen van het bestuur en volgend jaar de tweede klasse. Florida 1 behaalde vrij onver wacht een gelijkspel tegen Velsen 1, dat echter de sterke eerste heer miste. Ruime winst voor Pieter Slits en idem verlies voor Jean La- maison, terwijl Mirande v.d. Zijden (10-12 11-2 11-2) en Liesbeth van Bergeijk toch wel overtuigend wonnen. Verlies van Rob Sikking en Jean in de HD, maar Mirande v.d. Zijden en Liesbeth van Bergeijk bleven ongeslagen in de dubbel. De GD’s werden door Florida niet best ge speeld, zodat het 4-4 werd. in de tweede periode wist Ar co Verboom net eerste doel punt te scoren. In de derde periode scoorden de Waddinxveners weliswaar drie doelpunten door Arco Verboom (2x) en Marc Faber, maar Zian scoorde in deze pe riode vijf doelpunten zodat de achterstand na drie perioden 11-4 bedroeg. In de laatste periode scoorden Remko Overdam (2x) en Jaco de Jong voor De Gouwe. Zij beslisten de wedstrijd op 15-7. van coach Hans de Gruyf. Pas Moeilijke tijden voor de heren van De Gouwe, toch blijft de verwachting dat de heren zich zullen handhaven in eer ste klasse. Over twee weken volgt de spannende en be langrijke wedstrijd tegen hekkensluiter WZK in Was senaar. WKZ wordt geleid door ex-De Gouwe-coach Al bert Spijker. Korbis had gedurende de hele wedstrijd het initiatief en wist dit overwicht vooral in de tweede helft tot uitdruk king te brengen in de score. Naaste concurrent Doom speelde gelijk tegen Huizen, zodat Korbis nu op de rang lijst drie punten voorsprong heeft op Doom. Door afstandschoten van Marco van Leeuwen en Yvon ne Visser kwam Korbis op een 2-0 voorsprong. Nadat SGV iets terug had gedaan (2-1), scoorde Jaco Wineke na goed aangeven van Pieter Sloot weg 3-1. SGV wist Korbis qua score nog wel bij te houden (3-2). Korbis had in deze fase van de wedstrijd nogal wat pech met afstandschoten. Tegen het einde van de eerste helft wist Korbis toch uit te lopen. Door doelpunten van Frits Visser (aangeven Marco van Leeuwen) en Pieter Slootweg (tweemaal een af standsschot) werd het 6-2. Na een doelpunt van Marco van Leeuwen en een score van SGV werd met 7-3 de rust be reikt. SGV opende de score na de hervatting, maar Jaco Wine ke en Yvonne Visser zorgden er via respectievelijk een doorloopbal en een afstands schot voor dat Korbis de mar ge kon vergroten. Nadat SGV 9-5 had gescoord, kwam Korbis goed op gang. Afstandsschoten, die in de eerste helft de mand raakten, Overige teams Het tweede team van Korbis liet ook een mime overwin ning aantekenen tegen ZKV1 (uit Zuidland): 14-4. Korbis 3 verpletterde Hoogvliet 2 (15-0) en blijft daarmee kop loper. Daarnaast werd er door de ju nioren Al een prima presta tie geleverd. Tegen het aan merkelijk hoger geklasseerde PKC A3 werd een knappe 8-4 overwinning behaald. WADDINXVEEN - De Gouwe zwom in Noordwijk de laatste A-klasse-competitie. Inge v.d. Schrier zwom bij de meisjes onder de 14 jaar naar een eer ste plaats in het rugslag-klas- sement. Bij de meisjes onder de 16 jaar waren het Danny Ma- theeuwsen en Catharina v.d. Valk die respectievelijk 2e en 3e werden. Bij de dames wa ren het Marloes Veelenturf, Mirelle Zijderhand, Sharon Stayen, Yvette de Beer en Na tascha Matheeuwsen die voor De Gouwe uitkwamen. Van deze vijf dames scoorde Yvet te de Beer het hoogst met tij den op de 50, 100 en 200m rugslag van respectievelijk 34.3,1.13.7 en 2.38.4. Bij de jongens en heren werd de schoolslag gezwommen. Bij de jongens onder de 14 jaar was het het trio Pascal Holleman, Robin van Lien- den en Marcel Zijderhand die uitkwamen voor De Gouwe. Pascal Holleman noteerde een tij dsverbetering van 9 se conden op de 50m schoolslag. Bij de jongens onder de 16 jaar waren het Mark v.d. Schrier en Mark Nahon die voor De Gouwe zwommen. Mark Nahon werd in het to- taalklassement eerste met tijden van 34.4, 1.14.2 en 2.43.6. Met deze tijden zorgde hij ervoor dat hij ook in de schoolslagwereld een beken de wordt. Bij de heren was het Antoine Calis, Wouter Steller, Ri chard Bosman, Martijn v.d. Maagdenberg en Mark v.d. Zijden die voor De Gouwe het water insprongen. Antoine en Wouter waren erg aan elkaar gewaagd en zij zwommen vrijwel dezelfde tijden. Richard Bosman zwom toch nog naar een verdienstelijke 1.12.8 op de 100m schoolslag. Martijn en Mark zwommen beide voor de eerste plaats. De tweestrijd werd gewonnen door Mark v.d. Zijden die eer- WADDINXVEEN - Zater dagmiddag en avond 19 fe bruari houdt TOOS-gym- nastiek haar vijfjaarlijkse jazzdansshow in sporthal ‘de Sniep* in Waddinxveen (Sniepweg). Deze show, onder leiding van Arienne Zwijnenburg en Suzan Bik, heeft als the ma ’Opnamestudio’ en telt ongeveer 250 deelnemers. Leiding, leden en andere behulpzame mensen zijn reeds weken druk met de organisatie, het bouwen van decors en het ontwer pen en maken van kleding. Samen met de Licht- en Geluidgroep Volumen, die de belichting van deze show op professionele wijze zal verzorgen, en het en thousiasme van de 15 deel nemende groepen, staat TOOS garant voor een voorstelling boordevol cre ativiteit en entertaiment! De middagvoorstelling van de jazzdansshow begint 14.30 uur (zaal open 14.00 uur). De avondvoorstelling gaat van start om 19.30 uur (zaal open 19.00 uur). De kaarten kosten ƒ7,50 voor volwassenen en ƒ3,50 voor kinderen tot 12 jaar. Ze zijn verkrijgbaar aan de zaal en in de voorverkoop bij J. Osinga, Kuyperhoeve 19, C. Huisman, Fazant- dreef 53 en J. Lutz, Busken Huëtlaan 17. Voor informa tie kan men bellen 01828- 10123 en 01828-11702. WADDINXVEEN - Met een prachtige 5-3 zege op het sterke Eridos 5 uit Zoetermeer behaalde Florida 2 het kampioenschap in de tweede klasse Zuid-Holland. Florida 3 werd kampioen in de derde klasse Zuid-Holland door met 8-0 van Aarlanderveen 1 te winnen. ste werd nadat er een fout werd gemaakt door de jury. Hierdoor kreeg Martijn een tijd die 2 seconden hoger lag dan hij eigenlijk zwom. Dit WADDINXVEEN - Hoewel BI van Waddinxveen-voet- bal pas diep in de eerste helft op stoom kwam, werd na een 4-0 ruststand met 7-1 van Lekkerkerk BI ge wonnen. Als de kansen een beetje zuiverder waren be nut hadden dit makkelijk dubbele cijfers kunnen zijn. aan het eind van de eerste helft Flyers fataal werd. De toen opgelopen achter stand van acht punten werd, ondanks hard werken in de tweede helft, niet meer ge heel ingelopen en Leiden kon de winstpunten mee naar huis nemen. Eindstand: 46- 50. Topscoorder: Edwin van Heiningen met 14 punten. Jongens kadetten 3 kon geen vuist maken tegen Lokomo- tief en verloor de wedstrijd ruim. Uitslag 29-71. Top scoorder: Stefan Spit met 8 punten. Meisjes passerelle 2 staat hoog genoteerd in de competi- tiestand. Ook Zoebas uit Zoe termeer kon daar niets aan veranderen en ging zonder winstpunten naar huis. De kracht van deze meisjes ligt vooral in de breedte. Wie er in het veld staat, maakt voor de sterkte van het team niets uit. Uitslag 43-34. Topscoor der: Suzan Tholenaar met 18 punten. Jongens passerelle 1 kwam ook tot winst. In de streekder by tegen Springers uit Gouda kwam men in een goed ge speelde wedstrijd aan de posi tieve kant van de score. Al leen de vierde periode was wat minder. De jongens kwamen toen on nodig in de problemen. Bij het verlossende eindsignaal WADDINXVEEN - In de der de game van de boeiende fina le tijdens de jeugdkampioen schappen van Florida bleek Fabian van Minnen (14) de slimste door het te aanvallen de spel van de veel sterker ge worden Roel Kalkman (14) goed te ontregelen (15-8 6-15 15-3). Reinard Knop vocht zich knap naar een derde plaats. Maaike v.d. Weij (14) won naar verwachting overtui gend de titel (11-5 11-0). Tabi tha Buurman (15) bevestigde met haar tweede plaats, dat ze goed vooruit is gegaan dit seizoen, evenals Michelle de Vries, die derde werd. In sportzaal De Duikelaar (Zuidplaslaan) werd ook voor het clubkampioenschap ge- mengd-dubbel gespeeld. Hier waren Maaike v.d. Weij en Roel Kalkman veruit het sterkste. Tweede werden Da- vine v.d. Vlist en Fabian van Minnen, die in een spannen de partij van de nummers drie, Michelle de Vries en Je roen van Boxtel hadden ge wonnen (17-16 15-10). In de groep tot 13 jaar toonde Ellen Kooyman (12) over de meeste aanleg te beschikken. Eerst won ze met 11-6 12-10 van mede-favoriete Linda Hartwijk (11), die de derde prijs won. In de finale wist Ellen Kooy man het krachtige verzet van Davina Stalder (12) met goed plaatsen te breken (8-11 11-3 11-3). Bij de jongens veroverde Kar sten v.d. Vlist (11) zeer ver diend de eerste prijs. Fedde v.d. Weij (10) kwam nog dui delijk krachtte kort (15-8 15-4). Derde werd Vincent Hageman. In het GD bleek Karsten v.d. Vlist samen met de slimme Linda Hartwijk veel te veel voor de anderen. Tweede wer den Davina Stalder-Fedde v.d. Weij en derde Laurie Pas- schier-Rogier Poldner. De mini’s 6-9 jaar waren de hele dag met overgave in de weer. Sander Heikens is pas dit seizoen begonnen en le verde een prachtige prestatie door nu al eerste te worden. De meeste tegenstand kreeg hij van Daniëlle van Bergeijk, ook pas lid. De tweede prijs won Jenny Toet en de derde prijs nieuwkomer Maaike Rolfes. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense badmintonver eniging Brasiliananas Aeolus houdt zaterdag 19 februari een ‘stratentournooi* in de sportzaal De Duikelaar (Zuidplaslaan). Het tournooi wordt gespeeld van 10.30- 20.00 uur. Aeolus zorgt voor een uitleg van de spelregels, shuttels, badmintonrackets en een goede organisatie. De deelne mers moeten hun eigen sport- kleding en zaalschoenen mee nemen. De bedoeling van het straten tournooi is dat men per straat een team vormt van mini maal 2 heren en 2 dames en maximaal 3 heren en 3 da mes. Dit team speelt wed strijden tegen andere straten. De wedstrijd bestaat uit twee gemengd dubbels, een heren dubbel en een damesdubbel. Het tournooi is bedoeld als leuke kennismaking met de badmintonsport. Men kan het een hele dag een keer uit proberen en het kost niets. De inschrijving voor dit tournooi is gratis. De deelnemers moe ten ouder zijn dan 14 jaar en vijf jaar geen competitie heb ben gespeeld. WADDINXVEEN - Vorige week donderdag 3 februari stond de 21e ronde van de onderling competitie van de Waddinxveense Schaak spanning gehandhaafd. An gela Faber scoorde in de deze periode tweemaal. Aan het eind van deze periode scoorde Gillian van den Berg haar derde doelpunt en zij zorgde ervoor dat de dames met een 7-6 achterstand de beslissen de vierde periode in gingen. In deze laatste periode sloeg de vermoeidheid enigszins toe en kwamen de dames al snel op een 9-6 achterstand. Karen Beukema besliste de wedstrijd op 9-7. Vereniging WSV op de rol. Barthold Jansen ontpopte zich als WSV’s nieuwe koploper. De wedstrijd van de avond echter was die tussen koplo per W. Hennink en nummer 9 van de ranglijst E. Philipse. Nadat E. Philipse in de begin fase al snel op een stuk ach terstand werd gezet, leek al les erop, dat de koploper ge makkelijk op winst zou afste venen. Verrassend was echter, dat W. Hennink in tijdnood plot seling een stuk aan zijn te genstander weggaf met als gevolg dat zijn stelling in de slotfase eveneens een prooi werd j voor zijn tegenstander en zo met lege handen achter bleef. Een fraaie winst dus voor zwartspeler E. Philipse. B. Jansen, WSV’s nummer 2, speelde met de witte stukken tegen J. v.d. Bom, nummer 8. WADDINXVEEN - Afgelopen weekeinde had meisjesjunio ren 1 van Flyers-basketbal een druk programma. Vrij dagavond thuis de inhaal wedstrijd tegen Leiderdorp en zaterdagavond ook een thuiswedstrijd tegen DAS uit Delft. Ze werden alle twee met ruim verschil gewonnen. Toch waren het qua speelstijl twee verschillende wedstrij den. Tegen Leiderdorp waren het voornamelijk de centers die voor de scores zorgen. Te gen DAS kwamen de schut ters meer tot hun recht. Uit slag Flyers-Leiderdorp 84-34 en Flyers-DAS 63-31. Top scoorder vrijdag was Joyce Hulst met 22 punten en za terdag, Mireille Raaphorst met 19 punten. Heren 4 kwam niet tot winst tegen Saints uit Delft. De eer ste helft konden de heren nog aardig bijblijven, maar zoals vaker gebeurd is, werd de wedstrijd de tweede helft ver loren. Uitslag 44-72. Toch blijven de heren hopen op betere tijden. Misschien duurt het niet meer zolang, want ze hebben een privétrai- ner-coach in de arm genomen. Dames 5 kwam weer eens tot winst. In een goed gespeelde wedstrijd werd Punch op een nederlaag getrakteerd. Top scoorder: Petra Moonen met 16 punten. Jongens kadetten 1 trof in Leiden een gelijkwaardige te genstander. Het werd dan ook een spannende wedstrijd, waarbij een kleine inzinking WADDINXVEEN - Het BI team van WSE-voetbal heeft de koppositie van de hoofd groep overgenomen van WDS. Door een 4-0 overwin ning op Olympia BI hebben WSE en WDS evenveel pun ten, maar WSE heeft een ho ger doelgemiddelde. Ata Nug- se en Hafid Assoulamany wisten tegen een agressief spelend Olympia ieder twee maal te scoren. In gelijkopgaande strijd te gen lijstaanvoerder Gouda Al was hekkesluiter Al zeker niet de mindere. Na een 2-2 ruststand speelde WSE wat minder geconcentreerd. Gou da maakte daar gebruik van en scoorde nog tweemaal te gen. Cl had tegen het fysiek ster kere Jodan Boys Cl zeker een punt verdiend. Nadat Addie van Leeuwen WSE tweemaal op voorsprong had geschoten kwam Jodan Boys door het verslappen van de verdedi ging terug naar 3-2. A2 had geen kind aan Be Fair A3. Dertien maal scoorden de oranjezwarten, waaronder zes goals van Ivar Paschke. In de laatste minuut redde Be Fair de eer en scoorde een maal tegen. Ook B2 gaf Moer- kapelle B2 geen enkele kans. Ze wonnen overtuigend met 1-4. C2 zet de zegereeks voort. Ditmaal was het Zevenhoven C2 dat met 2-6 werd versla gen. De WSE-meisjesjunio- ren benutten dan wel niet al le kansen, maar schoten toch zeven maal raak, tegen de meisjes van Nicolaas Boys. De sterk spelende Titia Blom schreef er vijf op haar naam. Nicolaas Boys passeerde keepster Nancy Compeer slechts tweemaal. Dl en D2 werden in de zaal- competitie beiden kampioen. Ook voor de pupillen staat de veldcompetitie weer voor de deur. De meisjespupillen oe fenden alsvast tegen de meis jes van Hekelingen en be haalden hun eerste overwin ning van het seizoen. Maris- ka van Leeuwen, Rianne van Leeuwen en Sharon van Zan ten schoten WSE naar een 5-1 overwinning. Bij winst zou B. Jansen de nieuwe koploper zijn. De wit- speler verzaakte echter niet en had de gehele wedstrijd het initiatief. In de slotfase moest J. v.d Born ervaren, dat de nieuwe koploper toch te sterk voor hem was. Voor het eerst dit seizoen wordt de ranglijst aangevoerd door Barthold Jansen, wat een bevestiging is van zijn goede en de gelijke partijen van dit seizoen. T. v.d. Oord volgde de koploper tot op enkele punten door ge makkelijk J. Stam met lege handen naar huis te sturen. H. van Woudenberg bleef nog altijd in de top-10, maar kwam ook nu niet verder dan remise, nu tegen H. Brink horst. Van beide kanten ove rigens een blunderpartij. E. Ket leverde een fraaie presta tie door in een mooie partij subtopper H. Smitskamp op verlies te trakteren. In de middenmoot opnieuw slechts remise voor A. Kardol tegen J. Brobbel. T. Kuiper versloeg D. van Offeren. C. Asscheman ging verrassend onderuit tegen A. Littooy door in de beginfase een stuk weg te geven. Verder leverde WSVs jongste schaker T. van Bruggen op nieuw een goede prestatie door in een goede partij de oudste schaker van de club, J. de Bock, een nederlaag toe te brengen. In de kelder van de schaakdi- visie tenslotte ging J. Markus de teil in tegen J. v.d. Haven en J. van Sandijk stuurde C. Alblas met lege handen naar huis. Tenslotte moest WSV-2 thuis aantreden voor de Rotter damse Schaak Bond (RSB) te gen Schiebroek WR4. Het Waddinxveense team werd op een nederlaag gezet met als uitslag 2-5, bestaand uit drie nederlagen en vijf remises. Voor dit team zijn de kampi oenskansen nu ook voorgoed verkeken. Tot slot nog de aankondiging dat het jaarlijkse drie-ron- den-schaaktournooi van WSE wordt gehouden op za terdag 19 februari in het An ne Frank-centrum (Jan van Bijnenpad). Opgave bij voor zitter G. Torenbeek, tel. 01828-19006. stond er 60-54 op het score bord. Topscoorder: Freddy Hoffman met 18 punten. Welpen 1 had in de wedstrijd tegen Guards uit Pijnacker geen geluk. Guards was wel de betere ploeg, maar als de schotpogingen van Flyers beter gevallen waren, dan wa shet een andere wedstrijd ge worden. Nu werd er met ruim verschil verloren. Topscoor der: Thijs v.d. Velde met 8 punten. Meisjes junioren 2 had een moeilijke uitwedtrijd tegen Lokomotief. Om de aanslui ting met de koploper te be houden mocht er teams niet verloren worden. Flyers speelde een van de betere wedstrijden en trok aan het langste eind. Uitslag 43-51. Dames 1 tenslotte moest op bezoek bij Shooters in Bun schoten. De absolute koplo per in de competitie. En wat meer gebeurd is deze compe titie, de Flyers dames speel den een van him beste wed strijden. Toen Shooters in de tweede helft een voorsprong nam van 46-31, dacht men de wed strijd in handen te hebben. Flyers daarentegen stroopte de mouwen op en begon aan een inhaalrace. Dit resulteerde in vijftien punten op rij en een tussen stand van 46-46. Hierna sloeg de vermoeidheid toe en mede door het beter nemen van vrije worpen kwam de winst toch nog bij Shooters. WADDINXVEEN - Met een 3-0 overwinning heeft het eerste jongensteam van Be CVB Bank Fair-volleybal weer een tegenstander ver slagen. Dit keer DOS uit Schoonhoven. De Waddinxveners hadden in deze wedstrijd geen time-outs nodig. Be Fair speelde zeer goed. Vanaf de eerste set was er groot enthousiasme, fana tisme en een goede concentra tie in het spel. Er was dit keer, vergeleken met andere thuiswedstrijden, aardig wat publiek. Dit maakte het teams steeds fanatieker en het leidde tot een mooi volley- balspel. In de eerste set werd er via de service veel gescoord. Deze was menigmaal slecht te stoppen voor DOS. Door een zeer goede pass bij Be Fair kon de spelverdeler zowel de midden- als buitenpositie be nutten. De aanval liep perfect zodat er achter elkaar gescoord werd. Over het midden werd er veel gescoord door Niels van Elzakker en Andre van de Assem. De buitenaanval werd prachtig verzorgd door Steven Roes en Justus Zürlo- he. De eerste set was snel be slist met 15-3 voor Be Fair. In de tweede set leek het even of de concentratie weg was. Er werden rare fouten aan de kant van Be Fair gemaakt. Door het grote fanatisme liep Be Fair echter weer in en scoorde een grote reeds pun ten. Zelfs als spelverdeler wist Emile Buring, met een aantal knallende aanvallen, punten te scoren. Op de eerste bui tenpositie was het vooral Jus tus Zürlohe die veel punten scoorde. De pass was weer uitstekend. Deze set leverde een 15-7 winst op voor Be Fair. In de derde set werd Tjerk Wijnstra opgesteld (in plaats van Johan Benders) als spel verdeler. Hij wist heel goed raad met de pass en via een aantal mooie reddingen en set-ups zorgde hij ervoor dat er goed gescoord werd. On danks dat er veel fout geser veerd werd wist Be Fair toch deze set te pakken. Wederom met 15-7. Een 3-0 overwinning voor de Be Fair-volleybaljeugd dus, dat zeer goed op dreef is. Over een aantal weken moet Be Fair tegen Rentokil Al, de bo venste uit de poule. Deze wedstrijd is op zaterdag 12 maart om 12.30 uur in sport zaal Groenswaard (Wingerd). WADDINXVEEN - In het afgelopen weekeinde gingen zowel dames 1 en dames 2 als heren 1 en heren 2 van De Gouwe-waterpolo ten on der in hun uitwedstrijd. Dames 1 verloor met 9-7 tegen Polar Bears 1 dames 2 verloor met 2-1 van Polar Bears 2, heren 1 verloor met 15-7 van Zian 1 en heren 2 verloor met 7-5 van Zian 2. Zaterdag moest het eerste team van De Gouwe aantre den tegen het sterke Zian in het zwembad Morgenstond in Den Haag. Zian staat op een zeer verdienstelijke derde plaats, terwijl de Gouwe-he- ren zich nog steeds bevinden in de degradatiezone. Het Waddinxveense team speelde ook zaterdag onder him niveau. Na de eerste pe riode was de tussenstand reeds 3-0 voor de Hagenaren en waren er weer donkere wolken te zien voor de ploeg van coach Hans de Gruyl. Dames De Gouwe-dames moesten aantreden tegen de Polar Be ars in Ede. Het team van Jan Dit Middendorp begon goed aan moest bij bekopen door de deze wedstrijd. Door doelpun- tweede plek. ten van Gillian van den Berg en Mirjam Overdam stonden de Waddinxveners al snel op een 2-0 voorsprong. In de tweede periode waren sel werd voor de B-C-klasse de rollen omgedraaid. De da- gezwommen. De C-klasse mes van Polar Bears kregen werd door een aantal zwem- meer grip op de wedstrijd en mers van De Gouwe een leuk sloten deze periode af met een succes. Bij de dames was het 4-3 voorsprong. Alleen Gilli- op de 100m vlinderslag Clau- an van den Berg wist in deze dia Schildt en Mirelle Zijder- periode tot scoren te komen, hand die 2e en 3e werden in In de derde periode bleef de tijden van respectievelijk 1.24.0 en 1.22.8. Op de 100m schoolslag jon gens onder de 16 jaar was het Andres v.d. Sluijs die een tweede tijd noteerde van 1.25.9. Bij de meisjes onder de 14 jaar werd de 100m vlin derslag gezwommen Wendy Zirkzee zwom naar een eerste plaats in een tijd van 1.22.2 wat tevens een B-limiet betekende. De B-limiet werd ook behaald door Pascal Holleman op de 100m vlinderslag bij de jon gens met een tijd van 1.16.3. Bij de meisjes onder de 12 jaar was er een derde plaats weggelegd voor Joanna Fa- cey, die een tijd noteerde van 3.42.4. Op de 100m vrijeslag dames was ook voor De Gou we succes weggelegd. De eer ste en tweede plaats gingen naar Erika Vlasman en Clau dia Schildt in tijden van res pectievelijk 1.09.6 en 1.12.8. maar er vervolgens weer uit zeilden, troffen nu wel doel. Dit demonstreerden Jaco Wi neke en Pieter Slootweg (11-5). Marco van Leeuwen verzil verde vervolgens een straf- worp en maakte na een mooie combinatie met Frits Visser 13-5. SGV kwam er toen nau welijks meer aan te pas en werd weggespeeld door Kor bis. 1 FQ-99 CW NEDERLANDSE VERENIGING VAN ONDERNEMERS IN HET CARHOSSERIEBEDRUF

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 33