zorgen voor verrassing Be Fair-volleybal pakt draad weer op Flyers- dames GLASBEEK Voetbalcompetitie in 49e Sportweek Anatoli Gantwarg damt in Waddinxveen Korbis wint streekderby Bedrijfs volleybal- tournooi Be Fair BI blijft winnen Sjoelprijzen Be Fair-leiders in ‘De Point6 Nieuw logo van Patrick Simonis Veel goals WSE-F en -E ‘Internationaal6 voetbal Be Fair Excelsior wint van Boskoop Belangrijke winst voor Be Fair-jeugd Bridgers naar Sliedrecht Tweede plaats TOOS-dames WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE AUTOSCHADE KOMT GEGARANDEERD WEER GOED! WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 16 FEBRUAR11994 Pagina 21 van Gemeren. kaart. Gelukkig wist een op gelijke hoogte met de meis- Izzï.ï'.'...zz..ï. ook de finalewedstrijden ge- kelaar (Zuidplaslaan). Na af- de ’Geweldenaar van Minsk’ heeft. In 1967, op zijn 18e jaar, was Anatoli Gantwarg voor het eerst in Nederland en won QUIK- SUPPORT Advies- en administratiekantoor VOOR UW BELASTINGAANGIFTE ZOALS HET HOORT! VOOR PARTICULIER EN BEDRIJF. Tel./Fax: 01828-32216 Vol- CVB Tournooi Aan het Ruitenboertoumooi, waaraan landelijk 20.000 pa ren meedoen, heeft ook de bridgeclub Waddinxveen met 52 paren deelgenomen. Voor de kwartfinale, welke in Slie- drecht wordt gespeeld op vrij dag 18 februari, hebben zich de volgende Waddinxveense paren geplaatst: de dames Rond en Spek, mw. Van Ber gen en de heer Persoon, het echtpaar Moons, het echtpaar de Voogd, de heren Van Delft en Venmans, de heren Kool en Van Tilborgh en de heren M. en T. Twigt. gen SGV uit Culemborg. Marco van Leeuwen opende tegen de Gouwenaren de sco re met het verzilveren van een strafworp. Na een mooie assist van Frits Visser was het opnieuw Marco van Leeu wen, die 0-2 liet aantekenen. Door twee strafworpen van Pieter Slootweg kon Korbis zijn voorsprong vergroten (0-4). Halverwege de eerste helft kwam Jodan Boys voor het eerst aan scoren toe, waarna opnieuw twee strafworpen van respectievelijk Marco van Leeuwen en Pieter Sloot weg ervoor zorgden dat Kor bis weer verder uitliep (1-6). In deze fase had Korbis het beste van het spel en kon dat ook in de score tot uitdruk king brengen. Pieter Sloot weg bracht met een fraai af standsschot de stand op 1-7. Na goed aangeven van Donja van Otterloo scoorde Marco van Leeuwen vervolgens uit een doorloper, Ellen van de Ent zorgde voor het laatste wapenfeit in de eerste helft door van afstand raak te schieten (2-9). Na rust kwam Korbis goed uit de startblokken, hetgeen resulteerde in doelpunten van Jaco Wineke (na goed aangeven van Esther Visser) ten en het damesvoetbal worden gehouden in het kader van de 49e Sportweek Waddinxveen. hun afdeling, zoals altijd, op een waardige manier kunnen afsluiten. Informatie over het schoolvoetbal kan men krij gen bij C. Verwoerd, tel. 01828-14610. tegendoelpunt den het laatste punt nog niet maken. Een slecht geraakte bal van Edwin van Erk werd afgefloten. Netwerk kwam weer op 14-14. kendehet vijftiende doelpunt Edwin van Erk nam echter revanche door de volgende bal verschrikkelijk hard te gen de grond te slaan. Het duurde nog even, maar Be Fair bleef door duwen en won met 16-14 de vierde set. Bij FOCWA Garantiebedrijf Noordkade 24, Waddinxveen. Tel. (01828) 12588. 39-40. De tweede helft liep het helemaal niet meer bij de Flyers-heren en nam Zoebas een voorsprong van negen punten. Toen ging de foutenlast van Zoebas meespelen en de ene na de andere speler moest het veld verlaten. Hierdoor kon Flyers de wedstrijd makke lijk naar zich toe trekken en de winstpunten laten bij- schrijven. Uitslag 90-78. Top scoorders: Ralph Schouten met 17 en Eric Laban met 15 punten.Het ging in die helft moeizaam en de indruk be stond, dat de meisjes meer te gen zichzelf als tegen de te genstander aan het spelen waren. De pauze had de meis jes goed gedaan, want nu ging het stukken beter. Toen het eindsignaal klonk stond er toch nog een ruime overwin ning op het scorebord. Uitslag 51-37. Topscoorder: Tineke Lelieveld met 10 punten.Na de mooie overwinning op Leerdam, kon heren 1 deze trend niet doorzetten tegen medekandidaat voor een pro- motieplaats Cady’73 en ver loor deze uitwedstrijd met 86- 73. Jammer, maar Flyers heeft de promotiekansen nog altijd in eigen hand. Dam moet er wel vrijdagavond ge wonnen worden tegen Zoe bas. De wedstrijd begint om 20.45 uur in sportzaal De Duikelaar (Zuidplaslaan). Fair-voetbal speelden een heus wereldkampioenschap in de afgelopen weken. Op initiatief van coördinator Ad Stuurman en trainer Leon D2 kwam bij Soccer Boys D2 Broer werd een tournooi op- na een 1-0 achterstand door gezet waar de gehele D-pupil- twee treffers van Youssef Zer- 1J1TJ J. 1 2 T» 1 1 A _J em kanp terug op de 1-3 winst. Dl verloor teleurstel lend met 5-0 van Bodegraven Dl.Bij de WSE-junioren was zaterdag 12 februari alles uitgeroepen tot wereldkampi- Bij BI zorgden Hafid Assou- lymani (2), Mario v.d. Sluis en Yaried David ervoor dat Spi- en Marco van Leeuwen. Pie ter Slootweg liet zich ook niet Waddinxveners onbetuigd en scoorde twee maal na een I van de Gouwenaren (3-13). Frits Visser droeg ook zijn steentje bij aan de score met een mooi doelpunt van grote afstand. Pieter Slootweg te- aan. Daarna stokte de doel- puntenmachine van Korbis. Door de grote voorsprong ver dween er wat scherpte bij Korbis en werd het spelbeeld ook wat rommeliger. Jodan Boys maakte hier gebruik van door vier doelpunten op rij te scoren (8-15). Een af standschot van Pieter Sloot weg en een door Jodan Boys benutte strafworp leverden een 9-16 eindstand op. WADDINXVEEN - De wed strijd ’Wie ontwerpt een nieuw logo voor de voetbal vereniging Waddinxveen’ is gewonnen door A-speler Pa trick Simonis. Zijn ontwerp werd door de jury gekozen uit ongeveer 20 inzendingen. Al le inzenders werden door het bestuur beloond met een leu ke attentie. Het nieuwe logo zal worden verwerkt in de nieuwe tenues, die binnen kort door sponsor Verzijl Sport aan de Sniepbewoners zullen worden overhandigd. WADDINXVEEN - Het was al lang bekend, maar afgelo pen vrijdagavond werd het weer eens bevestigd. Het eer ste damesteam van Flyers- basketbal speelt zijn beste wedstrijd tegen hoger ge plaatste teams. Eerder in de competitie werd tegen Shooters en Midland goed gespeeld, maar toen bleef Flyers met lege handen achter. Tegen Jumpers, de nummer 3 van de competitie, was het weer zo’n wedstrijd. In het begin van de eerste helft bleef Flyers redelijk in de buurt, men had zelfs een kleine voorsprong, maar de laatste minuten ging het niet zo best en de ruststand ging in met een 17-29 achterstand. De tweede helft begon zoals de eerste was geëindigd. Jumpers speelde rustig en hield de wedstrijd onder con trole, maar toch begon er toen al iets te veranderen. Flyers leek meer greep op de wed strijd te krijgen. Verdedigend ging het opeens draaien en men kreeg meer balbezit. Dit resulteerde nu ook in meer punten scoren en zo kroop Flyers naderbij. Nicole Bierwolf zorgde in de 16e minuut voor de reuze stap en bracht Flyers met twee driepunters langzij. Nu ontstond er een ware strijd om de overwinning. Om beur ten nam een team een voor- WADDINXVEEN- Het B-l elftal van Be Fair-voetbal blijft een uitstekende compe titie spelen in de landelijke jeugd. Afgelopen zaterdag wonnen..de jongens van An dre de Ret en Adri v.d. Zijden opnieuw in een goede wed strijd van DHC uit Delft met 3-0. Gert Jan van Heemst scoorde reeds na acht minuten de openingstreffer. Eén van de uitblinkers was opnieuw aan voerder Stephan van Dijk, die met een bloedneus verder speelde en er nu nog woester uitzag. Gert Herbert scoorde na rust 2-0 en even leek het erop dat DHC terug kon komen. Jelle van Herpen maakte daaraan een einde. Hij bracht de uit eindelijke stand 3-0 op het bord. Be Fair BI is los van de nummer drie en de daarop volgende clubs, maar het heeft Alphense Boys, dat nog steeds geen fouten maakt, nog boven zich. Komende za terdag spelen zij in Leiden bij Roodenburg. A-l, dat vorige week zo uit stekend terug kon komen te gen Esto waar zij een 0-3 ach terstand konden ombuigen in een 5-4 overwinning, kreeg kansen volop in en bij Gouda, maar verzuimde te scoren. Zij verloren uiteindelijk met 2-0, waardoor de kans op promo tie bijzonder moeilijk wordt. A-2 won zonder moeite bij Haastrecht. Het werd 2-8. Ook B-2 scoorde veel. Zij won nen met 3-5 bij Nieuwerkerk. Rogier van Keulen, Arnold Klompien, Martijn Peters en Joop Huurman (2) scoorden. B-3 speelde gelijk tegen WDS. Het werd 2-2. Jerry Verhoef en Jens v.d. Velde scoorden de goals. Het pupillenvoetbal startte officieel, maar niet alles kon doorgaan. D-2 opende uit bij Soccer Boys met een knappe 1-2 winst. Rick van Braam Morris scoorde beide doel punten. F-3 speelde bij Oude- water Fl met 2-2 gelijk. Mar vin scoorde de goals. sprong, maar de laatste score was voor Flyers en dit betekende een 48-47 overwin ning. Topscoorder: Anita van Unen met 23 punten. Dames 4 speelde tegen DAS en had de pech naast dames 1 te moeten spelen, waardoor zij niet de aandacht kregen, die zij verdienden. Want ook hier was er sprake van een gelijk opgaande strijd, waar om ieder punt werd geknokt. Lange tijd bleven de dames aan de goede kant van de sco re. Maar uiteindelijk was DAS de gelukkige. Einduit slag: 41-43. Topscoorders: An toinette van Dam en Yvonne Hendrikson, ieder met 11 punten. Heren 2 trad aan tegen Zoe- bad uit Zoetermeer. De eerste helft was een aardige gelijk- opgaande strijd. Ruststand eindigde als derde met 30.85 punten. De overige totalen waren: Krista Brugman 27.60; Marlies Asscheman 27-50; Maaike Braat 27.05; Chantal Koele 26.60; Ivonne v.d. Vaart 25.95. een vaste traditie gingen alle leiders, trainers, grensrech ters en jeugdcommissieleden Isabelle van den Nieuwendijk van Be Fair-voetbal weer een avond naar De Point (Win gerd). Om acht uur wordt er dan afgetrapt voor een span nend zaalvoetbaltoumooi, waar ook een damesteam aan mee doet. Vanaf tien uur is De Point van Job Haagsman afge huurd en kan er tijdens het koud buffet en hier en daar drankjes volop gezellig wor den gepraat en niet alleen over Be Fair-jeugd, hoewel dat zeer belangrijk is. Voor de competitie kon BI de inhaalwedstrijd tegen Haar lem spelen en in winst omzet ten. Na een vroege 0-1 achter stand kon in de eerste helft het beter spelende Be Fair BI 1-1 scoren door Jelle van Her pen. In de tweede helft werd Be Fair alsmaar sterker, maar enkele goede hansen werden onbenut gelaten. Keeper Jan Willem Russcher, weer op de goal van Be Fair BI, kwam niet echt in gevaar. Toen de extra goal niet meer verwacht werd scoorde Peter Priem alsnog de dikverdiende winnende goal. Be Fair BI staat op de tweede plaats in de landelijke B-jeugdcompe- titie.Al oefende op het kunst- veld tegen Blauw Zwart uit Wassenaar. In een goede en sportieve wedstrijd, prima geleid door Joop Starreveld, werd het 1-1. A2 verloor met 1-2 van Soccer Boys. Ook A3 verloor bij Olympia. B2 won met 2-4 bij Rohda. B3 verloor met 5-4 bij Unio. Ook Cl oe fende op het kunstveld en verloor met 0-2 van DSO uit Zoetermeer. veel en ging door naar 11-6. Dirk Pij pers verraste Netwerk een paar keer met doortikballen. Paul van Yperen gaf de ploeg degelijkheid door weinig fou- de spelers ten te maken en regelmatig te deed een scoren. Be Fair maakte de set rustig af met 15-11. De vierde set verliep zeer moeizaam voor Be Fair. Het leek er lange tijd op, dat er een vijfde set zou komen. De buitenaanval van Netwerk had een andere manier van scoren gevonden. Via het blok aan de zijkant uit. Daarmee scoorde Netwerk zoveel, dat een 7-10 voor sprong ontstond. Be Fair was echter creatief, scoorde een paar keer met aanvallen van achter de driemeter en kwam terug tot 10-10. Maar Net werk liep weer uit naar 10- 12. Be Fair vocht weer terug en kwam op gelijke hoogte. De j namen een 14-13 voorsprong, maar kon- Overige teams Korbis 2 speelde ook met suc ces uit tegen Jodan Boys 2. Na een tot de rust gelijkop- gaande wedstrijd werd uit eindelijk een ruime 8-13 over winning behaald. Het derde team van Korbis blijft ook kampioenskansen houden door een zege op het Zuiden 6 (11-20).De junioren Al speel den uit tegen IJsselvogels A2 (Moordrecht) met 8-8 gelijk. heeft dan zijn ploeggenoten, uit de ploeg gehaald. Libero Dirk Pijpers nam het spelverdelen over. En Edwin van Erk nam diens plek weer over, zodat er meer lengte stond tegenover de buiten aanval van Netwerk. Dit had inderdaad tot effect dat de WADDINXVEEN - Zaterdag 12 februari werden er veel goals gescoord door de F en E- spelers van WSE-voetbal. F1 won overtuigend met 3-6 van VEP Fl. Bij F2 was het een waar doelpuntenfestijn. Bergambacht F2 werd met 7-6 verslagen door 6 doelpun ten van Rick Hofman en één van Dennis. E4 stuurde Moerkapelle E2 met lege handen naar huis. Het werd 7-2 voor de oranje- zwarten. E3 pakte de volle winst door Olympia E5 met 1-6 te verslaan. E2 kwam na een 4-0 achterstand tegen Schoonhoven E2 verrassend terug. Uiteindelijk trok Schoonhoven aan het langste eind en won net aan met 5-4. El deelde de punten met Lek- kerkerk El (2-2). Kevin Steenwinkel en Myk Midden dorp zorgden voor de WSE- WADDINXVEEN - Ongeveer goals.Ook de meisjespupillen 65 D-pupillen, jongens van 10 beginnen het voetballen aar- tot en met 12 jaar, van Be dig onder de knie te krijgen. Er werd met 2-4 verloren van Bodegraven. Marieke v.d. Linden en Sharon van Zanten scoorden voor WSE. Alle teams die vorig jaar mee deden ontvangen een apart schrijven. Zijn er andere teams die ook mee willen doen of inlichtingen hierover willen hebben, dan kunnen zij zich richten tot secretaris J. Verhagen, Beethovenlaan 24, tel. 01828-16210.Ook voor de scholen is er uiteraard weer ruimte. Op woensdag middag 25 mei zullen de al lerkleinsten hun beste been tje voorzetten en op zaterdag 28 mei is het de beurt aan de groteren, die dan ook de Sportweek Waddinxveen in De eerste set van be Fair te gen Netwerk was matig. Be Fair haalde niet alles uit de kast, maar stond het grootste op initiatief van de damvereniging Excelsior in hotel-café- restaurant De Unie (Kerkweg-Oost) zal worden gehouden. De organisatoren wilden het de burgemeesterskamer van achtste lustrum wat extra het gemeentehuis. In luister bij zetten en zijn dan ook zeer verheugd met de komst naar het Gouwedorp van Anatoli Gantwarg, de het gemeentehuis. In de raadzaal werden toen door Ton Sijbrands en Jannes van der Wal toelichtingen gege ven. viervoudig ex-wereldkampi- Anatoli Gantwarg, die even- oen dammen, die als bijnaam als zijn echtgenote is afgestu deerd als wiskundige, is slechts één jaar als wiskun dig ingenieur werkzaam ge weest. Reeds geruime tijd is hij beroepsdammer en dam- toen prompt de meestergreep instructeur van zijn land. Zijn vrouw is nu als arts in De Waddinxveense damdag start komende zaterdag om 10.00 uur. De officiële ope- WADDINXVEEN - Dankzij een knappe winst (6-10) in de uitwedstrijd tegen en in Bos koop is het eerste damteam van het Waddinxveense Ex celsior op een score van 8 punten uit 8 wedstrijden ge komen. Door dit resultaat komt Excelsior in de midden moot van de eerste klasse van de dambond Midden-Holland terecht. In de voor Excelsior voorlaat ste wedstrijd hadden beide teams een invaller. Aan Bos- koopse zijde ontbrak kopman Henk van Klaveren. Aan het eerste bord moest Fred Zaad- hof de winst aan Erik Jan Hoogendoom laten. Het tweede verlies aan Waddinx veense zijde gold Lucien Claessen.Teun van der Krol voerde tegen Ruud de Kooter in opsluiting een mooie com binatie uit en stelde volle winst veilig. Piet Swart be dreef in het middenspel tegen A. van Wijk een soort Coupe Philippe, wat twee schijven winst en later partijwinst betekende.Dick Dibbets ver sloeg via subliem spel zijn te genstander en Adriaan Blom forceerde vanuit een klas siekachtige stand doorbraak en bouwde dat voordeel naar winst af.De tweeling Ray mond en Vincent van Es te kenden beiden remise aan. De eindstand had nog gunsti ger kunnen vallen, doordat bij verder spelen Raymond van Es zijn partij zeer waar schijnlijk zou hebben gewon nen. Omdat de strijd in feite al was beslist werd de laatste partij rond middernacht op remise gehouden. WADDINXVEEN - Van zaterdag 14 tot en met zaterdag 28 mei zal op de velden van WSE-voetbal aan de Willem de Rij- kelaan de jaarlijkse voetbalcompetitie voor bedrijven, stra- WADDINXVEEN - Zoals bericht zal de 45-jarige Anatoli Gantwarg uit Minsk (Wit-Rusland) komende zaterdag 19 februari deelnemen aan de 40e Waddinxveense damdag, die WADDINXVEEN - De stan daard elftallen van Be Fair- voetbal hebben belangrijke overwinningen behaald. A-l pakte de volle winst uit twee wedstrijden. Na de winter stop ontmoetten ze het sterke Esto uit Bodegraven, waar van ze voor de competitie en de beker verloren. Een revanche was op zijn plaats, maar leek ver weg in de eerste helft. Pech voor Be Fair en snel en doortastend voetbal van Esto brachten hen voor rust al op 0-2 en di rect daarna op 0-3. Toen alles verloren leek was het trainer coach Ruud Warns en zijn as sistent Mohammed Allach die door middel van perfecte WADDINXVEEN - De eind stand van de derde competi- tieronde van de bridgeclub Waddinxveen is: Maandag- groep: 1. heren Van Duppen en Hart 60.645%, 2. heren M. en T. Twigt 60.609%, 2. heren Van der Ark en De Niet 59.727%,» 4. heren Berk- houdt-Hart 56.166%, 5. echt paar Olde Bijvank 55.756%, 6. heren De Man en Springer 53.321%, 7. mevrouw Ver meulen en de heer Gerts 52.429%. rechter trok twee keer de gele deze verder de gemoederen rede lijk te sussen. De tweede set ging gemakkelijk naar Be Fair met 15-3. de Wal, die wat minder lengte In de derde set liep het blok van Be Fair alweer minder. Toch kreeg Be Fair een 6-2 voorsprong. De verder goed spelende Peter Noorlander ramde een paar keer in het blok, maar het kon Be Fair niet echt deren. Be Fair toonde, zoals altijd in de thuiswedstrijden, ploeg uit Pijnacker minder doorzettingsvermogen, scoorde. J-1 Aan beide kanten werd ge probeerd moeilijk te serve ren, wat tot veel foute ser vices en veel slechte passes leidde. Eén van van Netwerk WADDINXVEEN - Be Fair-volleybal heeft zaterdag de thuiswedstrijd tegen Netwerk 1 uit Pijnacker zeer behoor lijk met 3-1 gewonnen. De week ervoor werd onnodig van Agon uit Boskoop verloren. Netwerk is net als Agon een team dat zich onderin de promotieklasse bevindt. Be Fair staat op een mooie vierde plaats in de competitie. sprongservice, maar scoorde daar alleen in het staartje van de derde set twee keer - mee. deel van de set twee punten Be Fair had er verder weinig voor. Toen het 11-10 was be- moeite mee. De pass van Net- gon Be Fair de set langzaam werk liep een stuk slechter en weg te geven, mede door de goede buitenaanval van Net werk, die veelvuldig scoorde? bij Netwerk en de scheids- Netwerk kroop naar een 12- 15 overwinning in de eerste set. Om de buitenaanval van Net werk enigzins af te stoppen werd spelverdeler Marc van van het Brinta-tournooi in 7"_ Hoogezand. Op zeer jeugdige Minsk werkzaam, leeftijd verwierf hij reeds de x' titel van Internationaal Grootmeester. Hij behaalde de wereldtitel in 1978, 1980, ning wordt verricht door de 1984 en 1985. wethouder van sportzaken In augustus 1981 was Anatoli Jan Hielema (CDA). Er wordt Gantwarg ook in Waddinx- gespeeld in groepen van vier veen. Destijds speelde hij een spelers in de hoofdklasse, eer- wedstrijd uit de door hem -i-x-J-1 -T verloren match om de wereld titel tegen Harm Wiersma in van de organiserende dam vereniging in dezelfde groep als Anatoli Gantwarg worden ingedeeld. De 40e Damdag, die eigenlijk sinds 1992 het Kees Kramp- tournooi wordt genoemd, kent ook nog een competitie voor clubteams. Het team (viertal) met het meeste to- taalpunten is de winnaar van de Kees Kramp-beker. In totaal zijn er elf speelda gen voor het voetbalevene- ment beschikbaar en kunnen de heren en dames laten zien over welke capaciteiten zij be schikken. Er zijn poules voor het bedrijfs- en straatvoetbal en er is een aparte poule voor ..vx.vuuv 4e dames. Hierbij is er ook Dros“ Cor Kersbergen, André sprake van een verandering. Op veler verzoek zullen dit jaar niet alleen damesteams uit Waddinxveen kunnen deelnemen, ook van buiten de gemeente zijn inschrijvingen welkom, zoals bijvoorbeeld uit Boskoop, Moerkapelle, Ze venhuizen en Reeuwijk. Voor informatie hierover dienen de dames contact op te nemen met J. Verhagen, tel. 01828- 16210. Wat de tournooiopzet betreft zal er bij de heren maar wei nig veranderen. De deelne mers kunnen inschrijven met zoveel teams als ze zelf wil len. Ondanks de toenemende kosten zullen de inschrijfgel den niet worden verhoogd. Dit betekent voor de heren teams een bedrag van ƒ60,- per team en bij de dames ƒ25,- per team (7-tal). Evenals voorgaande j aren zal ook nu de voetbalcommissie bestaan uit I. Rehorst (voor zitter), J. Verhagen (secreta ris), A. Beumer (scheidsrech- vxxo uw xxxxxxxxcx vxxxx oxxcvuc tersaangelegenheden) en M. coaching en gedurfde wissels MonsteUalgemenezaken^. in zeven minuten de achter- stand tot 3-3 zagen wegge werkt en even daarna zelfs de voorsprong van 4-3 op het bord zagen. Esto kwam terug, maar de 4-4 was niet genoeg. Enkele seconden voor tijd had Fabi an Aldequer de winnende goal op zijn voet. Hij koos voor zekerheid en liet Edwin Kraan voor de tweede keer scoren. Wim v.d. Starre had «daarvoor al tweemaal ge- -scoord. Jos Dekker zorgde «met. een fraaie kopbal voor «veel spanning. B-l bezet nog altijd de tweede plaats in de landelijke jeugd- competitie. Zij wonnen op nieuw knap bij de betaalde B- jeugd van Haarlem. Jelle van Herpen en Gert Jan van Heemst scoorden voor het team van Andre de Ket en Adri v.d. Zijden, dat rekening houdt met een verassende ontknopping. Promotie naar een nog hoger niveau kan volgens hun wor den gehaald. C-l won de lastige uitwed strijd in Bleiswijk bij Soccer Boys en blijft volledig in de race voor opnieuw een kampi oenschap in de hoogste C- groep van de afdeling Gouda. Volgens trainer Jan van Rijn is de strijd bovenin nog lang niet beslist en gaat C-l van Be Fair opnieuw voor de hoogste plaats. WADDINXVEEN - Bij de sjoelers van de sjoelvereni ging Waddinxveen zijn de prijzen gegaan naar: Klasse A: Teus Visser, T. van Leeu wen, Peter van Leeuwen, Jan Kersbergen. Klasse B: Cor van Herk, Frans Botger, Dirk Jan van Drunen, Erwin ,Pleus. Klasse C: Cees Krijgs man, Dirk Faas, W. Slinger land sr, Cor Faay. Klasse D: Marius Kersbergen, Jan Olie, Rien Waardenburg, Jaap van Beek. Klasse E: Coby van Eek, Rosewelle van Leeuwen, Corry Boegheim, Lies van Beek. Tweede ronde: Ronald Meijer, Mien van Renesse, Guus van Renesse, Dick pen. Spirit scoorde eenmaal tegen. Ook B2 won van Spirit B2. Daniel van Balen zorgde voor de WSE winst.Ongetwij- feld de spannendste wed strijd was die van koploper Olympia Cl tegen midden moter WSE Cl. Tot vijf minu ten voor tijd was WSE de betere. Nadat de WSE-doel- man Jeroen van Dorp zich bij het uitschieten had gebles seerd was het voor Olympia een koud kunstje om toch tweemaal te scoren.De meis jesjunioren van WSE moes ten tot de laatste minuut wachten op een puntje. Een sublieme vrije trap van Use alle jongens naar huis met Wesselo bracht de WSE-girls een mooie pet, met de naam L__o. DAF erop, geschonken door jes van Cabauw. Beide teams Boonstoppel DAF Trucks. staan ongeslagen bovenaan. WADDINXVEEN - Door een 9-16 overwinning in de uitwed strijd tegen streekgenoot Jodan Boys uit Gouda heeft Kor- bis-korfbal opnieuw goede zaken gedaan in de race om het kampioenschap in de derde klasse van de districtscompeti- tie. Met nog drie wedstrijden te gaan in de zaalcotnpetitie hebben de Waddinxveners nu een voorsprong van vier pun ten op naast belager Doom, dat zelf een punt liet liggen te- WADDINXVEEN - De da- mesploeg van TOOS-gymnas- tiek heeft in Gouda tijdens de tweede wedstrijd van de com petitie een tweede plaats be haald, achter de kampioens- ploeg van vorig jaar Velocitas uit Gouda. Na de persoonlijke successen van de afgelopen weken, lijken de goede pres taties nu ook resultaat te heb ben in de ploegenwedstrijden. De ploeg begon bij vrije oefe ningen, waar goede oefenin gen getoond werden. Op dit onderdeel eindigden de Wad dinxveense turners op de tweede plaats. Bij de balk was ook de ploeg van KDO uit Lekkerkerk sterker en moest TOOS genoegen nemen met een derde plaats. TOOS-tumster Maaike Braat eindigde bij het onder deel sprong op een zeer ver diende tweede plaats met 8.20 punten. De ploeg moest ook op dit toestel, met een klein verschil, Velocitas voor zich dulden. Bij.de brug werd nog een po ging gedaan om dichter in de buurt van de kampioensploeg te komen. Isabelle van den Nieuwendijk gaf het goede voorbeeld; met 8.65 punten was zij de beste turnster op dit onderdeel. Velocitas bleek echter niet meer te verslaan, maar de TOOS-dames eindigden op een zeer verdienstelijke twee de plaats met vele punte voorsprong op Thor-Bergam- bacht en KZDO“Lekkerkerk WADDINXVEEN - Volgens In het persoonlijk klassement waren de eerste twee plaat sen voor Goudse turnsters. WADDINXVEEN leybalvereniging Bank Be Fair houdt voor de vierde keer een be- drijfsvolleybaltoumooi. De inschrijfdatum is ui terlijk maandag 21 febru ari. De speelavonden zijn weer de vaste woensdag avonden op 6,13, 20 en 27 april. Er waren vorig jaar 40 deelnemende teams. Ook dit jaar is het maximum aantal teams weer 40.Bij de heren teams is er een nieuwe wisselbeker beschikbaar gesteld door de machine fabriek GMF Gouda BV (Coenecoop). Zij hebben vorig jaar namelijk voor de derde achteréén vol gende keer deze beker ge wonnen en mochten dus het vorige exemplaar be houden. Bij de gemengde teams zal CS Engineering de felgebeerde wisselbe ker moeten verdedigen. Volleybalvereniging Be Fair daagt de deelnemen de bedrijven uit om hun naam aan dit spraakma kende tournooi, door sponsoring, te laten ver binden. Reageren over sponsoring en inschrij ving kan bij één van de toumooicommissieleden: Cor Lagrouw tel. 01828- 18648; Jos de Wit 01727- 17896; Peer Dekker 01828-16188. gespeeld in groepen slers in de hoofdkl ste en tweede klasse. In ieder geval zal een sterke speler be- moeite mee. De pass van Net- ep de Waddinxveners liepen snel uit. Dat leidde tot irritaties Broer werd een tournooi op- lengroep werd opgesplitst in kouni en één van Rachid Aat- een 9-tal teams dat namen kreeg als Argentinië, Duits land, Brazilië, Italië en na tuurlijk Nederland. Eerst vonden de voorrondes plaats in sportzaal Groens- mogelijk. Zo verloor Al te- waard (Wingerd) en nu zijn recht van Soccer Boys Al met ook de finalewedstrijden ge- 3-1, maar won A2 glansrijk hoyden in sportzaal De Dui- met 1-6 van Olympia A3 door 5 goals van Ivar Peschke en loop werd het team van Italië één van Jurgen Kleykamp. oen bij Be Fair. Het team waarvan de namen enigszins werden aangepast rit BI vier keer af moest trap- bestond uit Menno Baggio, die topscoorder werd, Dirk Zenga, Michael Maldini, Bas tiaan Lentini, Erwin Baresi en Reamon Vialli. De trotse coach van dit team was Leon Broerini. Het tournooi had zeer brede belangstelling van het pu bliek. Bovendien kreeg de or ganisatie steun van het be drijfsleven uit de regio. Zo bood De Vroege Vogel, de supermarkt van A. de Bruijn van de Zuidkade, alle jongens een prachtig vaantje aan, konden er uit naam van KE- WO-Dak heel mooie bekers worden uitgereikt en konden FO99CW NEDERLANDSE VERENIGING VAN ONDERNEMERS IN HET CARROSSERlEBEDRUF

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 21