Winst voor eerste teams van De Gouwe Gantwarg op gelijkspel CDA GLASBEEK Be Fair-volley moeizaam op gang Altijd prijs bij sjoelers De Gouwe-jeugd in vorm WSV 1 is bijna veilig Stratentoemooi Overtuigende zege Tjeerd WSV-toemooi: 121 schakers TOOS-meisjes Assertiviteit in Open Cirkel Klaverjassen WSE voetbal Antilopers in Koudekerk Korbis-korfbal bijna kampioen Hillerts W AUTOSCHADE KOMT GEGARANDEERD WEER GOED! WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN Pagina 27 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 23 FEBRUAR11994 WADDINXVEEN Afgelopen weekend speelden de hoogste meer grip op het spel, waar- is een bekroning van een goed zichzelf hebben gevochten. Stam, 9. E. Ket, 10. F. Ritten bij de jongens onder de 14 speeld; verder heett Kort I alle wedstrijden gewonnen. Op dreef Arijanne was op dreef op de Aanvallen In de eerste set serveerde Be Weekeinde De Gouwe speelt aanstaande Meer ontspannings- accommodaties voor de jeugd! MARIEN VERHULST NR. 3 LIJST 1 Voor een open polderland schap langs het Noordeinde! DORENDA GERTS NR. 2 LIJST 1 Actieve bestrijding van vandalisme en kleine criminaliteit! WOUT NEUTEL NR. 4 LIJST 1 Moerland, J. Smit deed een stapje terug en leed nu ver lies tegen W. v.d. Hoek, H. leggen bij een nederlaag, dit maal tegen J. Muit. lende J. v.d. Haven en L. v.d. Haven versloeg H. v.d. Pol. huis. Verder leed WSV 3 voor de RSB in de uitwedstrijd te gen Messemaker 1847 2 een 6—2 nederlaag. Er werden slechts 4 remises behaald. W. Hennink, 4. H. Smits- kamp, 5. H. v. Woudenberg, 6. speltitel zeer verrassend naar de veertienjarige Linda Wie gel die in de finale te sterk bleek voor Marloes van Hete- ren. ze sterke dammers van zeer nabij volgen. :en. Paul Yperen prikte een drie- tijd af snoepte en eindigde in 1.39.2. Bij FOCWA Garantiebedrijf Noordkade 24, Waddinxveen. Tel. (01828) 12588. tromo- j lang eerd aan, en aangezien het blok van Be Fair weer niet zo goed liep, kwam de thuis ploeg behoorlijk in de proble men. Aan het eind van het sei zoen dient elke speler tien van de veertien avonden meegespeeld te hebben om aan de competitie mee te doen, waar wederom prij zen en bekers te verdienen zijn. en slecht schietend dames 2 verloor in Vleuten met 4—3 van het Montfoortse IJssel- duikers 1. onder de 14 jaar was het Ro bin v. Lienden, die een dikke seconde onder zijn tijd aan tikte in 2.24.8, en Viktor Ter- laky, die hier 4 seconde onder zijn tijd zwom in 2.35.9. CDA-wethouder Jan Hielema (rechts) achter het dambord met de Witrus Anatoli Gantwarg. (Foto: CDA). te van de speler. Doordat er een klasse-in- deling bestaat met een prijzenrouleringssysteem kan iedereen met een prijs naar huis gaan. Bij een 6—5 voorsprong ging het blok van Be Fair wat en Be Fair liep uit naar 9—5. Toen gingen er ook meer dingen li van meteraanval mooi in het gat aan de overkant; zo’n bal ziet de tegenstander wat langer aankomen omdat de aanval ler verder van het net is, Prima Het eerste team van de Gou- we-dames heeft een prima partij gespeeld tegen het al tijd lastige De Futen in Am stelveen. De winst voor de Gouwe-dames van 7—5 was verdiend. Tot in de laatste se- Teun van der Krol houdt 3? Bij de jongens onder deze R- terVeenj^groepfiR. Smits; leeftijd zwom Paul Verwey de TTT 100 m schoolslag in een pr van 1.43.1 naar een derde tijd. Geert v.d. Linde ging hier even 2 seconden onder zijn tijd zwemmen en tikte aan in een tijd van 1.48.2. Roy Zirkzee zwom deze af- 1 voor de eerste keer in een tijd van 2.00.3. Kim Middendorp bevestigde Regelmatig Rentokil maakte veel gebruik van de driemeteraanval, en scoorde daar ook regelmatig mee. De verdediging van Be Fair had niet veel vat op de aanvallen van Rentokil. Maar plotseling werd Be Fair wakker en kwam terug naar 10—9. Even later zat de set met 15—11 in de tas. Als het zelfvertrouwen bij Be Fair er eenmaal is, gaat het bijna vanzelf. Be Fair blokte een snelle aanval van Zeven huizen goed af. Henk Sikken ga begon goed te spelen en ook Edwin van Erk kreeg de smaak te pakken. Be Fair slaagde er zelfs in een rally te winnen met drie achtereen volgende reddingen. De bal kwam aan de overkant, en Rentokil wist er geen raad meer mee. In feite kon Rento kil het tot 4—4 bijhouden. Daarna ging Be Fair in snel treinvaart naar de vijftien toe. Dit werd alleen nog even onderbroken door Dirk Pij pers, die wat overmoedig was geworden en een sprongservi- ce probeerde (moet kunnen). Helaas de bal ging uit. Verder werd het vlot afgemaakt. De set werd afgesloten met een ace: 15—5. we na een lange reeks verlie- spartijen weer eens tegen de Mirjam Overdam die vanuit tegenstander en niet tegen een man-meer 1—2 scoorde. De eerste periode eindigde in 2-2. In de tweede periode kwamen de Futen, via een derde doel punt van de sterke Ellen Sel- derijk, voor het eerst op voor sprong (3—2), doch Marion van Hooft scoorde met een strak schot 3—3, terwijl As trid Coene vervolgens uit een man-meer 3—4 aantekende. In de laatste seconde schoot keepster Hellen Boering De Futen weer langszij 4—4. In de derde periode bracht Mariëtte Koehorst De Futen voor het laatst op voorsprong. De Waddinxveensen, inmid dels ook overschakeld op zo- neverdediging, kregen steeds zaterdag in zwembad ’De VX/ïriClf \7Ant* Sniep’ weer belangrijke ▼▼11131 VUUi WADDINXVEEN - De meis- jesploeg van TOOS heeft za terdag tijdens de derde wed strijd van de turncompetitie wederom een overwinning be haald met 157.40 punten. De Waddinxveense turnsters kwamen in Bodegraven uit tegen de thuisploeg Heres, die met 153.35 punten als tweede eindigde en de ploeg uit Boskoop die derde werd De TOOS-ploeg staat na dit resultaat op een maar de Zevenhuizers kon den er niet bij. Met het ver grote zelfvertrouwen trok Be Fair de set met 15—9 naar zich toe. Het duurde erg lang voordat er schot kwam in de derde set. Peter Noorlander viel goed aan, maar de score kroop werkelijk vooruit. Bij een 5—6 achterstand kwam Dennis Lustig in de ploeg voor Joost van Avendonck, die op dat moment niet zo sterk stond te spelen. Het hielp niet; Rentokil bleef voorstaan, en het werd 7—9. Als beste De jarige TOOS-tumster Lin da Asscheman verraste zich zelf door met 32.15 punten als beste te eindigen. De pres tatie kwam met name tot stand door een eerste plaats bij brug met 8.10 punten. Ook de tweede plaats in het persoonlijk klassement ging naar een Waddinxveense turnster. Anke Lutz behaalde in totaal 51.80 punten, door een tweede plaats bij brug (8.05) en mat (8.50) en een derde plaats bij sprong (8.00). De overige totalen waren: Wieke van Vuuren 31.10; Syl via Verbree 30.95; Sanne van Vuuren 30.90; Nelleke Droge 29.00; Hanneke van Buuren 26.55. WADDINXVEEN - Woensdag 23 februari (vanavond) om half zeven kan er weer gesjoeld wor den in het gebouw van de schuttersvereniging Wad dinxveen aan de Alber- dingk Thijmlaan. Iedereen is van harte welkom. Om mee te spelen kent men geen lidmaatschap. Alleen betaling van 4,- per avond geeft recht op deelname en een prijs te winnen, ongeacht de sterk- WADDINXVEEN - Vrijdag avond 25 februari is het weer klaverjassen bij WSE-voet- bal. Ook op deze zesde avond van het seizoen zijn weer mooie prijzen beschikbaar en iedereen is van harte wel kom. De inleg bedraagt 2,50 per persoon en het eerste kop- De uitslag van de door 72 per sonen bezochte januari avond luidt: 1. Peter Koster (5509), 2. Nel Horsman (5349), 3. Bob Steenwinkel (5246), 4. Dirk Verwey (5249) en 5. Henk Verwoerd (5233 punten). Poedelaar van de maand januari is geworden V. van Drie met 3588 punten, terwijl het alternatieve na kaarten werd gewonnen door Bertus Koster met 2169 pun ten. De herendubbeltitel werd een prooi voor de favorieten. Tjeerd Hillerts en Joeri Kraaijestein. Bij de dames ging deze titel in het dubbel spel naar Ilse van Steijn en Linda Wiegel. De gemengd dubbel tenslotte werd gewon nen door Natasja van Es en Tjeerd Hillerts. In de B-klasse werden de en kelspelen gewonnen door Hans van Grieken en Kora Stuy. Verder in de kelder van de De Waddinxveners schaakdivisie ging J. Markus waren hiervan blijkbaar goed de teil in tegen de goed spe- doordrongen, aangezien de thuiswedstrijd tegen de IJs- sel 1 uit Moordrecht goed Tenslotte ging A. Versluis met de punten naar huis te gen D. J. van Offeren en J. Ponsioen stuurde J. van San- Voorzitter Piet Swart en wet houder Jan Hielema van sportzaken openden de dam- dag en nadat de wethouder een sneldampartij tegen de uit Minsk afkomstige Anatoli Gantwarg had gespeeld, kon den de 52 dammers in groe pen van 4 starten met hun wedstrijden. Wethouder Jan Hielema overhandigde Excel siors voorzitter Piet Swart een herinneringsstandaard voor deze jubileum-damdag. Het speeltempo van deze damdag was 60 zetten per uur. Zeker de eerste groep in de Hoofdklasse trok bekijks. Menig dammer wilde wel eens de verrichtingen van de- WADDINXVEEN Afgelo- betekende van 1.3 seconde, pen zaterdag is de zesde Speedo-zwemwedstrijd in Leiden door de Gouwe-jeugd gezwommen. Er werden deze middag weer een aantal per- ;e records gezwom- De kampioenswedstrijd zal aanvangen om 19.45 in sport hal ’de Sniep’. Overigens kan ook het derde team van Kor bis aanstaande zaterdag kampioen worden. Mede door de successen van de laatste tijd is de publieke belangstel ling groeiende. Tijdens de kampioenswedstrijd wordt dan ook op een volle sporthal gerekend. WADDINXVEEN - Zater dag 19 februari werd in Kou dekerk aan den Rijn de Ate- sialoop georganiseerd. Hier aan is ook door enkele Antilo pers deelgenomen. Er was gelegenheid om op di verse afstanden van start te gaan. Roland den Hertog ging bij de jeugd op de 5 kilometer erg voortvarend weg en fi nishte in de snelle tijd van 17.31 minuten. Mark Boon eindigde op deze afstand in 17.51 minuten. Ook op de 10 kilometer gin gen enkele Antilopers door de finish. John Droog liep een goede tijd van 42.18 minuten, Cor Boon liet met 44.59 mi nuten een persoonlijk record klokken en Fred den Hertog liet de juryklok op 43.29 mi nuten stilstaan. Piet Graafland deed in z’n voorbereiding op de mara thon van Maassluis op de 25 kilometer mee en liep naar ei gen verwachting 1 uur 50 mi nuten en 10 seconden. WADDINXVEEN - Op de clubkampioenschappen van de Waddinxveense badmin tonclub Brasiliananas Aeolus heeft Tjeerd Hillerts op zeer overtuigdnde wijze drie titels in de wacht gesleept. In de heren enkel heroverde hij hiermee de titel van Joeri Kraaijestein, die dit jaar ge noegen moest nemen met een derde plaats achter Marco Overes. Bij de dames ging de enkel- WADDINXVEEN - De vol leyballers van CVB Bank Be Fair hebben opnieuw een thuiswedstrijd gewonnen. Ditmaal was Rentokil/ZVH 3 uit Zevenhuizen het slachtof fer. Het duurde even voordat de Waddinxveners op gang waren, maar de winst werd toch met 3 1 binnenge- van het jaar 1934, die nu nog Het team uit Zevenhuizen tieklasse, maar speelde 1 niet slecht. Ze vielen gevari- Gantwarg goed partij, doch een schitterend positioneel eindspel van bracht hem winst. In de 3e ronde hielden Brons- tring en Van der Wouden het terdam), F.^Brinkmam Attractief Bij Gantwarg in de groep wa ren i Bronstring uit Leiden, de al tijd attractief spelende Ge rard van der Wouden van het Goudse Damlust en de 18-ja- rige Waddinxvener Teun van der Krol, één van de sterke jeugdspelers van de organise rende vereniging. In de eerste de beste ronde viel de verrassing, doordat Gantwarg de winst aan Bronstring moest laten. Van der Krol en Van der Wouden remiseerden. Na een fraai gambiet stelde Van der Krol het punt veilig. In de tweede ronde blunderde Van der Krol tegen Brons- Doordat de vorm zo goed is, hopen de Gouwe-zwemmers dat men dit jaar niet zal de graderen in de competitie, wat gezien deze resultaten ook niet nodig is. Ook Polar Bears 2 verloor een punt, waardoor nog altijd een marge van één punt resteert. Doch promotie naar de eerste klas kan geen als vanzelf sprekende zaak meer gelden. Voor De Gouwe scoorden Di ana van der Zijden 0—1 en Marloes Boereboom 1—2 en 3-3. WADDINXVEEN - De Open Cirkel-avond van woensdag 2 maart staat in het teken van assertiviteit. Dat is het ver mogen om ook in moeilijke si tuaties een zelfbewuste, weerbare houding aan te ne men. Het team heeft voor dit on derwerp de christen-psychia- ter dr. J. R. Kramer uitgeno digd. Vanuit de praktijk zal hij dit onderwerp voor de be zoekers duidelijk maken. Hij zal de aanwezigen leren hoe we moeten handelen als we met onszelf geconfronteerd worden. Iedereen die belangstelling heeft voor dit onderwerp is welkom op 2 maart in gebouw „Het Anker” aan de Nesse, achter de Brugkerk. Na een praatje en het drinken van een kopje koffie of thee begint het programma om half ne gen met het zingen van enke le liederen. Vermelding Dan nu nog de vermelding van de top-10 van WSV na 22 van de 36 competitieronden: middag 1- T. v.d. Oord, 2 B. Jansen 3. sooniijk( men. Patrick v. Keulen zwom naar een pr in 1.32.7 op de 100 m rugslag bij de jongens onder stand de 12 jaar. Bij deze leeftijd was het ook Sander v. Lien den die 0.8 seconde van zijn haar vorm op de 200m wissel- tijd af snoepte en eindigde in sl*j J-J*~ J* 14 jaar. Kim werd hier derde Geen broertje Sander v. Lienden, geen broertje van Robin, zwom 3 seconde van zijn tijd op de 200m wisselslag bij de jon gens onder de 12 jaar en ein digde in 3.17.2. Last but not least zwom Joanna Facey van 1.37.0 naar 1.36.0 op de 100m rugslag bij de meisjes onder de 12 jaar. Heren De Gouwe-heren wonnen zondagavond het belangrijk ste degradatieduel 1 WZK in Wassenaar. In de hec tische slotminuten wist Jaco van Tol met nog twee secon- conde is het een spannende den te spelen de eindstand op jeweest, waarbij het in doelpunten nooit hoger is geweest dan één. De eerste periode was al ruim vijf minuten oud voordat An gela Faber met een strak schot het eerste doelpunt scoorde. Na de 1—1 was het Dames 1 speelde tegen De Futen in Amstelveen en won in een uiterst spannend duel met 7—5. Heren 1, dat nog al tijd in degradatiegevaar ver keert, won het belangrijkste duel tegen WZK in Wasse naar met 9—8. Heren 2 kwam tegen Neptunus 2 in Arnhem niet verder dan een 7—4 verlies. Een onvolledig wedstrijd scoorde Wendy de Frankrijker 5—6. Tenslotte kon Gillian van den Berg in de laatste seconde uit een man-meer de stand op 5—7 brengen. thuiswedstrijden. Dames 2 opent om 18.00 uur de sessie tegen het laaggeplaatste, tegen doch nog altijd lastige De Zijl/ LGB 1 uit Leiden. Heren 2 speelt om 18.45 uur tegen di recte concurrent De Zijl/LGB 3. Op zaterdag 19 februari werd ook nog het Aeolus-straten- toemooi georganiseerd. Aan dit toernooi werd deelgeno men door diverse teams uit geheel Waddinxveen. Ieder team bestond uit minimaal 2 dames en 2 heren. Hoewel het voor bijna ieder een de eerste keer was dat men de badminstonsport be oefende was de inzet heel erg groot. Naast het kennisma ken met de badmintonsport, was het voornaamste doel de gezelligheid. Gezien de reacties aan het einde van de dag, werd dit doel zeker behaald. Het team „Zuidhonk” mocht aan het einde van de dag met de eer ste prijs naar huis gaan, ter wijl de tweede prijs werd be haald door het team Oostpol- derweg. men; groep 23: M. Corpeleyn; groep 24: H. Brinkhorst; groep 25: J. v.d. Heiden; groep beter lopen, 26: L. Simon; groep 27: A. Caspers; groep 28: M. van Gameren; groep 29: R. de Hoog en groep 30: J. Krayes- tein. Van deze groepswin naars werden slechts 5 leden van schaakvereniging WSV De overige winnaars zijn: Hoofdklasse: E.J. Hoogen- doom (Boskoop), P. van Eek (Zoetermeer), H. Gibhart (Hardinxveld), R. Langen- dam (Mariahoeve). Eerste/ - tweede klasse: P. v.d. Laan tring. Van der Wouden^ gaf (Mariahoeve), A. Blom (Wad dinxveen), B. de Hoop (Schoonhoven), A. Korevaar Gantwarg (Stolwijk), D. Heeren II (Wad dinxveen), H. Vis (Rotter dam), J. van Savooijen (Rot- WSV gespeeld._ Aangezien voor Schaakbond) eveneens WSV 1 moest aantreden, bleef de top 10 van WSV onveranderd, jongste seniorlid, vorig jaar De wedstrijden, die de nog jeugdspeler, T. van Brug- WSVers moesten spelen, gen, moest zich nu toch neer moesten met een goed resul taat worden afgesloten, aan gezien bij verlies het degra datiespook angstig dichtbij kwam. De Waddinxveners Schijfwinst Maar enkele zetten later kwam ook de ex-wereldkam- pioen in tijdnood. Hij forceer de schijfwinst, maar Teun weerde zich sterk en wist pre- cies een fraaie remise uit de ingedeeld de sterke Evert strjjd te slepen. Toch een schitterend resultaat van de Excelsiorspeler. Naast het individueel spel streden 4 teams (die elk mini maal 4 spelers naar het toer nooi afvaardigden) om de Kees-Kramp-beker. Deze werd gewonnen door de dam vereniging Mariahoeve uit Den Haag. werd begonnen.Binnen een half uur wist L. Jansen al tot winst te komen. Dit voorbeeld werd goed gevolgd. Er werd dijk met lege handen naar geen nederlaag geleden en na afloop werd een 6—2 over winning geboekt, bestaande uit 4 overwinningen en 4 re mises. Met dit resultaat en nog 1 wedstrijd tegen Char- lois 4 voor de boeg, zal het verblijf in de 2e klasse van de RSB wel worden gecontinu- Subtop Voor de huishoudelijke com- petitie werden de volgende partijen gespeeld. In de sub top won T. Wiersma knap van J. van Oort, A. v.d. Starre liet E. Pfiilipse, 7. P. de Niet, 8. J. zich niet verrassen door M. ZZJZZZZ DZ-rzwembad Fletio Mare te teams van De Gouwe op diverse plaatsen in het land uitwed- Vleuten. Het is jammer, dat strijden. De eerste teams speelden op zondag en de tweede juist bij cruciale wedstrijden, teams kwamen zaterdag al aan de bak. dames 2 het net niet redt. De 4—3 nederlaag betekent niet je koffie is gratis. dat dames 2 van de eerste door Astrid Coene voor de P^kis verdrevem tweede keer kon profiteren en de Gouwe-dames weer op ge lijke hoogte (5—5) bracht. In de vierde periode creëerde het team van trainer/coach Jan Middendorp verscheide ne kansen. Uit een van de aardigste combinaties van de WADDINXVEEN Korbis- korfbal kwam afgelopen weekeinde niet in aktie voor je competitie. Concurrent Doorn kwam echter wel in ak tie en verloor met 10-14 van de Kapellen uit Capelle aan den IJssel. Door dit verlies van Doorn kan Korbis aanstaande zater dag in de thuiswedstrijd te gen RDZ uit Zeist de titel in de derde klasse van de dis- triktskompetitie in de wacht 1 slepen. De eventueel te behalen titel is een bekroning van een goed I zaalseizoen, waar het eerste I Jeamvan Korbis tot nu toe I ongeslagen is gebleven. I Slechts twee keer is gelijkge- 1 leeld; verder heeft Korbis Tweede teams Een onvolledig dames 2 heeft een belangrijk verlies gele- kan deze WADDINXVEEN De Witrus Anatoli Gantwarg, 45 jaar oud op een gelijkspel. Anatoli en 4-voudig ex-wereldkampioen dammen, was zaterdag, 19 fe- Gantwart bezorgde Teun van bruari ter gelegenheid van de 40ste Waddinxveense damdag der Krol in een klassiekachti- in De Unie op bezoek bij de Waddinxveense damvereniging ge opzet veel denkwerk. Excelsior. 98 te brengen. Door dit resultaat is het team Om 19.30 uur speelt dames 1 van trainer/coach De Gruyl tegen rode lantaarndraagster nog lang niet van alle degra- Merwede 1. Hier is alleen be- datiezorgen verlost. Een langrijk of dames 1 een score lichtpunt is er wel nu De Gou- van 20 doelpunten kan halen. Tenslotte besluit heren 1 om 20.30 uur de avond tegen de (150.00). mannelijke opponent van i Merwede 1 dat het, onder lei- tweede plaats in de competi- ding van de bij de De Gouwe tie. niet onbekende coach Wim Groen, goed doet. Als heren 1 weer eens een goede dag heeft wedstrijd nog een den bij de IJsselduikers 1 in leuk spektakel worden. plaats opeiste met 2,5 lit 3 wedstrijden; win- groep 2: P. Batenburg; Fair te gemakkelijk waardoor winnaar groep 2a: E. Philip- Rentokil veel kon scoren met se; groep 3: B. Voogt^groep 4: aanvallen. Rentokil kwam groep 6: D. Roosa; groep 7: W. Mulder; groep 8: B. Dielhoff; groep 9: H. groep 10: R. v.d. Bosse; groep 11: D. de Bruyn; groep Fillekes; groep 13: G. dc groep 14: Y. Mesman; groep 15: K. Campbell; groep 16: W. Struyk; groep 17: P. Schota- o nus; groep 18: A. v.d. Palen; waardoor Be Fair het nog wat 1(T. /“T 1m1_ 1J score ongeveer gelijk op. WADDINXVEEN - Afgelo pen zaterdag 19 februari werd voor de 40ste keer het drie-ronden-toemooi van WSV gespeeld. Dit toernooi is ieder jaar een groot succes, waar altijd veel schakers op afkomen. Bij dit jubileumtoernooi werd een deelname geteld van 121 schakers. Een mooi aantal, waarbij iedereen op eigen sterkte in groepen wordt ver deeld. De oudste deelnemer was me vrouw C. Roodzant, de vrou wenkampioen van Nederland haald. regelmatig ondanks haar ho- staat onderaan in de ge leeftijd (ruim 90 jaar) ver schillende toernooien aan doet, en nu ook in haar groep de eerste plaats opeiste. Dan nu de vermelding van de winnaars van de 31 groepen. Toemooiwinnaar werd G. van Ommeren van de schaakclub Moerkapelle, die in groep 1 de eerste plaats opeiste met 2,5 punt uit 3 wedstrijden; win naar met 8—12 voor, maar Be Fair kwam nog terug tot 12—12. Via 14—14 verloor Be Fair van Woudenberg; alsnog de set met 14—16. 12: J. In de tweede set liep het ook Fillekes; groep 13: G. de Boer; niet op rolletjes. Er werd aan twee kanten slecht gepasst. Een van de spelers van Ren tokil deed een sprongservice, groep 19: C. Roodzant; groep moeilijker kreeg. Toch ging de r20: A. Kuiper; groep 21: H. dag bij de meisjes onder de Springer; groep 22: L. Wille- A TZ1 J J J n pon1 rrrr»oTi 9.Q- A/T oxm Op de 200m vrijeslag jongens in een tijd van 3.06.3 wat een groep 24: tijdsverbetering betekende van 18 seconden. Op de 100m vrijeslag werd zij weer derde en ging van 1.1.5.6 naar 1.14.4. Robin v. Lienden werd ook derde en ging van 1.15.6 naar 1.14.4. Robin v. Lienden werd ook derde op de 100m vlinderslag geteld, bij de jongens onder de 14 100m schoolslag bij de meis- jaar in een tijd van 1.14.7. - jes onder de 10 jaar. Zij zwom naar een tijd van 1.48.4 wat een tijdsverbetering WADDINXVEEN - Afgelo pen donderdag werd de 25e ronde van de onderlinge com petitie van schaakvereniging Brinkhorst delfde het onder- i spit tegen de sterke (ex- de RSB (Rotterdamse jeugdlid) speler L. Willemen. D. van Offeren won ook weer, nu van T. Kuiper en WSVs nog jeugdspeler, T. van Brug- fO-99-CW NEDERLANDSE VERENIGING VAN ONDERNEMERS IN HET CARROSSERIEBEDRIJF IS HET WAARD! IS HET WAARD! W|S HET WAARD! J

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 27