bedrijfsunits Harmonie Concordia in St. Victorkerk Voor 21 raadszetels 88 mannen en 18 vrouwen Klaverjassen Koffiebar IK NEEM! Bouw gestart van multifunctionele Keukens half geld Hans Verkerk Keukens Gouwestraat 60a Alphen a/d Rijn houdt vijdag- avond t/m zaterdag een WAANZINNIGE actie! Wij geven bij aan koop van een komplete keuken een oven, kook plaat, afzuigkap en koel kast weg (of de helft in con tanten) en diverse andere keukens voor half geld. Neem gerust uw offertes mee en wij garanderen u de allerlaagste prijs! Kom snel geld verdienen! Bel voor info: 01720-76672. Krimpende VVD is slecht voor milieu Kinderbescherming van Activiteiten Rotterdam naar Den Haag vrouwen in bibliotheek JA, Vijftig jaar getrouwd Negende lustrum NCVB Apparatuur GRATIS Gemeentehuis langer open BOSKOOP - In verband met de uitbreiding van het ge meentehuis en het afstoten van Zijde 27 zijn de openings tijden van diverse afdelingen verruimd. Vanaf 7 maart zijn deze als volgt: gemeentehuis 09-12.15 uur alle afdelingen en elke dinsdag 14.00-19.00 uur de afdeling burger- en woonruimtezaken. Gemeen- tekantoor Babsloot: 09.00- BmSjVERKËRKf Gevarieerd koor- Cursus ecologie Vrachtwagens naar Z-Rondweg Ontmoetingskerk Bodemonderzoek op gemeentewerf Misschien nieuwbouw jeugdhonk MBC en TRT apart Pagina 13 Het gouden echtpaar M. Donker en S. G. Donker-Hoogendoorn van dse Brugweg. (Foto: Sjaak Note- Op de kandidatenlijsten van orgel en piano. Rijn en Gouwe 8 I- - I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I WADDINXVEEN - Zaterdag 26 februari vierden M. Don ker en S.G. Donker-Hoogen- doom van de Brugweg het feit dat zij vijftig jaar geleden - op 23 februari 1944 - met el kaar in het huwelijksbootje stapten. Ze vierden hun gou den huwelijksfeest in hotel- café-restaurant De Unie aan de Kerkweg-Oost, nadat het tweetal eerst met een koets door Waddinxveen was gere den. door met ongeveer 100 kg over de gehele gemeente ver groot. GOUDA - In Gouda start eco logisch bureau Ecoterra (tel. 01820-18010) binnenkort met een cursus ecologische tuinen voor particulieren. De cursus duurt vier avonden van acht uur tot kwart over tien, start A.A. VAN DER WINDT Boekweitakker 9, Waddinx veen ORGELSPIANO’S KEYBOARDS Liefhebbers van koorzang ko men tijdens deze uitvoering ruim aan hun trekken. Dient den Heer weet zich namelijk vrijdagavond verzekerd van zoveel medewerking dat dit geen enkel probleem vormt. Het Gereformeerd Kerkkkoor brengt even gemakkelijk een werk van WA. Mozart als het prachtige ‘Du Herte Israëls*. Samen met de Christelijk Ge mengde Excelsior Zangver- -1 1_ TTT- J JJ_. se koor “Trumpet Voluntary* en ‘Jubilate Deo‘ ten gehore en wethouder Karei van Soest zijn dat er 17, bij PvdA- afdelingsvoorzitter drs. Aad van Holsteijn zijn dat er 15, bij D66-voorman Antoon Ho- gervorst zijn dat er 11 en bij oud-WD-gemeenteraadslid en Unie 55-55-plus-lijstaan- voerder Jan Bart Borger zijn dat er 4. Ter afwisseling zingt het kin derkoor Jong Geluid en de so praan Sjanie Smaal. De Hof stad Zangers uit Den Haag brengen onder andere een aantal negro-spirituals. Ma- maart wordt in de bibliotheek in Boskoop aandacht besteed aan allerlei aspecten van ’de vrouw’. Er wordt op dinsdag 8 maart in het kader van de In- staan. (Foto: NCVB). avond in de hervormde koffie bar De Schaapskooi aan de Nesse in Waddinxveen. Er is deze keer geen vast program ma. De deuren van de koffie bar gaan open om kwart voor acht. Eerder is geprobeerd daar de motorclub Los Comancheros, maar daarvan kwam ook niets, zodat ze zijn uitgewe ken naar een plek langs de ringvaart bij de St. Victor- wijk. De Stichting Waddinxveens Welzijnswerk houdt wel we kelijks activiteiten voor op groeiende jongeren in het buurtcentrum ‘De Boog* (C. Huijgenslaan). Sinds vorig jaar is daar ook het Jongeren Informatie Punt (JIP) geves tigd en wordt er aan jonge renvoorlichting en huiswerk begeleiding gedaan. WADDINXVEEN - Ter gelegenheid van de afronding van de restauratiewerkzaamheden in de rooms-katholieke St. Vic torkerk (Zuidkade) heeft de harmonie van de Waddinxveen- se muziekvereniging Concordia onder leiding van Gerrit de Knegt een geslaagd concert gegeven. Er was sprake van een orkest om op deze manier or- kestervaring op te doen. In die periode kunnen de leer lingen deelnemen aan de op leiding van muziekexamens om meer theoretische kennis en praktijkervaring op te doen. Daarna komen de leer lingen in het ’grote’ orkest. De harmonie van Concordia repeteert elke donderdag- jaardenhuis Stadszicht in avond van 20.00 tot 21.30 uur. I’ dat uit acht leden bestaat en twee jaar geleden is ontstaan uit de drumband, repeteert onder leiding van Jan Alblas op dinsdagavond van 20.30 tot 22.00 uur. Dat gebeurt in WADDINXVEEN - Vrijdag- avond 4 maart is er een open Op dinsdag 22 maart en kost f --A.. 125_ Volgens Ecoterra, die onlangs een succesvolle cursus voor hoveniers en tuinarchitecten heeft gehouden, is de echte natuur in de tuin steeds ver der teruggedrongen. In de cursus wordt de tech niek van aanleg en onder houd van de natuurrijke tuin behandeld. Kennis en ge bruik van inheemse planten loopt als een rode draad door de cursus. De opgedane ken nis kan men na de cursus di rect toepassen in de eigen tuin. De cursus wordt gege ven door een ervaren ecolo gisch groenbeheerder. De bruid en bruidegom zijn in Waddinxveen geen onbeken de. M. Donker kijkt terug op een maatschappelijk actief le ven, bijvoorbeeld als be stuurslid van de Oranjever eniging Waddinxveen. ongeveer twee jaar gaan ze 1 meespelen in het opleidings- vorig jaar werd afgesloten met een concert door Concor dia. De leerlingen van beide scholen zongen en dansten mee met dit lied. De blaaskapel van Concordia is ook weer actief. Zij verzorg den dinsdag 8 februari een optreden tijdens een carna valsavond, die gegeven werd voor de bewoners van het be- Cliënten die in een gemeente binnen het kanton Gouda wo nen, hebben voortaan te ma ken met de Raad voor de Kin derbescherming aan de Noord West Buitensingel 2 in Den Haag. (Postbus 71784, 2507 BJ Den Haag, tel.: 070- 3618384). Het bureau van de Raad in Den Haag houdt Ze moeten dan een plekje bui ten de bebouwde kom zoeken, zoals dat al gebeurt langs de Alberdingk Thijmlaan in Waddinxveen-Noord, op het parkeerteriin van het sport park ‘de Sniep‘ bij het cen trum en op het bedrijvenpark Coenecoop in Waddinxveen- Zuid. De nieuwe lokatie is boven komen drijven uit een maan denlang onderzoek van het WADDINXVEEN - Aan de zuid westzijde bij de Zuidelij ke Rondweg komt een spe ciale parkeerplaats voor vrachtwagens. Zoals bekend mogen de wegreuzen ’s avonds en in het weekeinde niet in de Waddinxveense woonwijken worden gepar keerd. Aspecten De onderwerpen die zij kiest kun je benoemen onder de term ’de mens in al zijn aspec ten’. Voor deze expositie heeft zij voor ’de vrouw’ als thema gekozen. Els de Jong is ook altijd bezig geweest met tekenen. Pas enige jaren geleden is zij be gonnen met lessen van Jan van Beusekom. Later is ze ook bij de Werkschuit les gaan nemen, waar ze Roelien Bast heeft leren kennen. In de toekomst wil Els zich meer technieken eigen maken en gaan gebruiken. De onderwerpen die ze kiezen kun betiteld worden als ’de mens in al zijn aspecten’. Voor deze expositie is voor de vrouw als thema gekozen. Op vrijdag 4 maart a.s. om 19.00 uur zal door Hanneke Suringh deze tentoonstelling geopend worden. De schilde rijen zijn te zien tot eind maart tijdens de openingstij den van de bibliotheek. WADDINXVEEN - Vrijdag avond 4 maart wordt er in de Ontmoetingskerk aan de Groensvoorde in Waddinx veen een gevarieerd voor- j aarsconcert gegeven door het Gereformeerd Kerkkoor Dient den Heer. De toegangis gratis, maar er wordt wel ge collecteerd. Vervolgens wordt een ieder opgeroepen om het milieu een extra impuls te geven. In on geveer 5.000 Waddinxveense woningen dient de elektri sche oven gedurende tenmin ste 15 minuten te worden voorverwarmd tot 150 graden teneinde binnen een tijdsbe stek van nog geen halve mi nuut de VVD te laten krim pen. Tevergeefs heb ik nog gezocht naar enige politiek aanlokke lijke uitspraken. Ik mocht het het genoegen niet smaken, of het moest zijn bij de kat: ‘Burp*. ‘Krimpie' van Soest, naar mijn mening bewijst u met dit nutteloos en nodeloos gedoe het ‘milieu* geen goede dienst en naar ik mag hopen is uw partij hiermede, zonder ver hitting tot 150 graden, na de gemeenteraadsverkiezingen gekrompen tot het niveau van de kleurplaat: een kleu terschool. WADDINXVEEN - De Waddinxveense kiesgerechtigden hebben vandaag (woensdag 2 maart) voor de gemeente raadsverkiezing de keus uit 106 plaatsgenoten, die meedin gen naar één van de 21 raadszetels in de periode 1994-1998. Van deze 106 zijn er 88 mannen en 18 vrouwen. Het CDA heeft de meeste en wethouder vrouwen op de kandidaten lijst gezet (9 van de 30) en de nieuwe ouderenpartij Unie 55-plus het minst (1 van de 5). Bij de PvdA en de VVD hebben slechts 3 van de 16 kandidaten het vrouwelijk geslacht. D66 komt maar tot 2 vrouwen (van de 12). Bij de vrouwen zijn CDA-ge- meenteraadslid Dorenda Gerts en PvdA-fractievoorzit- ter Bep Vermeij met hun BOKSOOP - De Boskoopse klaveijasvereniging Habo houdt zaterdag 12 maart van af tien uur een koppelklaver- jastoumooi in het gebouw De Stek aan de Puttelaan in Bos koop. De inleg bedraagt tien gulden per koppel. Er zijn prachtige prijzen te winnen en tevens is er een grote tom bola. Vrijdagavond 25 februari, nog ruim voor de gemeente raadsverkiezingen van woensdag 2 maart, valt een enveloppe van de VVD bij mij in de brievenbus. Vanaf de plaats waar onze vorstin mij op een postzegel glimlachend pleegt te begroeten staart het hoofd van wethouder Karei van Soest (van onder andere j aan. Hij belooft mij met de VVD iets moois. Met toch wel enigszins kloppend hart haast ik mij om dat moois (partijpolitieke statements tot meerdere eer en glorie van onze gemeente?) te aanschou wen. Je wilt tenslotte toch be wust kiezen, nietwaar. Groot is de schrik als blijkt dat Karei van Soest niet is voor wie hij zich al jaren heeft uitgegeven: ‘Hallo, mijn naam is Krimpie* (niet Ka rei). In plaats van nadere uitleg over de door hem en zijn par- Gelet is daarbij ook op de aanwezigheid van sociale controle. Nadeel is wel dat plek ligt in de groene zone, die is voorzien als een uitlo per van het toekomstige Bentwoud, en dat juist aan de andere kant van de weg een bedrijfsterrein is gedacht. Maar met een goed inpas- singsplan moet aan dit be zwaar in belangrijke mate te gemoet gekomen kunnen worden. tionele bedrijfsunits. Het slaan van de eerste paal daarvoor gebeurde door wethouder K.W.Th. van Soest (VVD). Het commerciële bedrijfsver zamelgebouw omvat 10 units van 190 vierkante meter per eenheid. In het complex kun nen ook kantoorruimten wor den gerealiseerd. Met de ko- zijnplaatsing is hiermee reke ning gehouden. Het bouwplan is ontwikkeld door Janssen en De Jong Plancoördinatie BV in Eind hoven. De verhuur en de ver koop van de units, die drie ton gaan kosten, is in handen van De Pater Makelaardij BV in Waddinxveen en Boskoop. Nieuwe ondernemers wordt er op gewezen dat Waddinx veen centraal gelegen is en dat gestreefd wordt naar de aanleg van het NS-station Waddinxveen-Coenecoop. Aan de architectonische vormgeving van de gebouwen zijn bijzondere eisen gesteld om verzekerd te zijn van de juiste uitstraling en ambian ce op het parkachtig aange legde Coenecoop. Coenecoop 2 ligt in het weste lijke deel van het totale be drijvenpark en heeft een bru to oppervlak van ongeveer 24,5 hectare. Hiervan komt ongeveer 16 hectare uitgeef- Rotterdam. Het slagwerkensemble, Tot slot zijn het slagwerken- semble en de harmonie bezig met de voorbereidingen van het voorjaarsconcert dat ge houden zal worden op vrij dagavond 22 april in de Ont moetingskerk (Groensvoor de). De harmonie zal verder op vrijdagavond 3 juni een geza menlijk concert geven met het Waddinxveense koor Krea Musica. Ook deze uit voering zal plaatsvinden in de Ontmoetingskerk. WADDINXVEEN - Op het bedrijvenpark Coenecoop 2 in Waddinxveen-Zuid is begonnen met de bouw van multifunc- WADDINXVEEN - Er wor den maatregelen voorbereid, waaronder bodemonderzoek, voor het depot voor klein che misch afval op de gemeente werf aan de Noordkade in Waddinxveen. Dat hebben B. en W. meegedeeld naar aan leiding van een schrijven van de regionale inspecteur van de volksgezondheid voor de milieuhygiëne inzake een controlebezoek in verband met de naleving op gemeente lijk niveau van de Wet Mi lieubeheer. schenhoek. Zij brachten een vrolijk programma, dat be stond uit sketches en liedjes. Aan het einde van de feeste lijke avond werden drie leden van het allereerste uur in het zonnetje gezet. Dat waren de dames Roos, Oosterbrugge en Van Noort. De laatste kon niet op de feestavond aanwe zig zijn. komende vier jaar, worden wij opgescheept met 15 gram nutteloos, gedeeltelijk che misch afval. De hoeveel heid afval die onze gewaar deerde reinigers dezer dagen extra mogen ophalen is hier- spreekuur op werkdagen van 10.30-11.30 uur. Het kanton Gouda omvat de volgenden gemeenten: Berg- temationale Vrouwendag, ge- praat over wat het vrouw zijn betekent in je leven.’ De be- 1 A 1 IZZ1— 1 K J 1 TT mer zal hierover een inleiding houden. Daarna wordt er met de aanwezige dit thema. maart inge richt worden door Roelien Bast uit Gouda en Els de Jong uit Boskoop. Roelien Bast (44 jaar) is altijd al creatief bezig geweest. Sinds 5 jaar is zij actief met schilderen bezig door cursus sen bij de Werkschuit in Gou da en lessen van Olga Sonne- veld, Araun Gordijk, Ruud Verkerk en Hanneke Su ringh. Roelien begon met olie verf. Het laatste jaar is ze met acrylverf bezig en ver kent zij de mogelijkheden van gemengde techniek. de Zuidelijke Rondweg is zo gekozen dat de vrachtwagens niet over het vrijliggend fiets pad hoeven te rijden. ge Noot aan de J.W. Frisoweg in Waddinxveen. Begin deze maand hebben het slagwerkensemble onder aanleiding leiding van Jan Alblas en de harmonie onder leiding van Gerrit de Knegt hun mede werking verleend aan het muziekproject van de rooms katholieke Kardinaal Al- onder wie veeljeugdleden. Er frinkschool en de protestants- i j-- Vi christelijke Koningin Bea- trixschool (Zuidplashof). Er is een instrumentenpara de gehouden. Dit hield in dat een aantal leden van Concor dia iets over hun instrument vertelde en hun instrument ook aan de leerlingen liet zien. Het slagwerkensemble bracht een aantal muziek- baar. Het gebied wordt glo baal begrensd door de Ka naaldijk, Zuidelijke Dwars weg en spoorlijn Gouda-Al- phen aan den Rijn. Op het bedrijvenpark Coene coop 1 staat al een in twee be drijfshallen ondergebracht Ondernemerscentrum Wad dinxveen voor startende en kleine uitbreidende bedrij ven. Deze hallen zijn in 1987 en in 1989 neergezet en bie den ruimte aan ongeveer 20 bedrijven. In Waddinxveen zijn eerder commerciële initiatieven ge weest voor het realiseren van bedrijfsverzamelgebouwen. Eén daarvan (met 14 bedrijfs ruimten) kwam van architec tenbureau C.R. Baart BV te Rotterdam, aannemingsbe drijf De Langen Van den Berg te Bergambacht en van De Pater Makelaardij BV. Een ander project, ’t Coene- park Waddinxveen, omvatte 14 hoogwaardige multifunc tionele bedrijsunits van achi- tectenbureau Visser Wijt man te Waddinxveen, Rodin Invest BV en Vlietland Make laardij te Gouda. Plannen voor een dergelijke gebouw leden zoals bekend steeds schipbreuk door pro testerende omwonenden, die geen kleinschalig jongeren- rijn Slappendel begeleidt op werk duldden in een voorma- -1 - lige kleuterschool aan de Pe ter Zuidlaan en in de voorma lige Klaas de Vriesschool aan de Herman Heijermanslaan. Inmiddels is vastgesteld dat andere bestaande lokaties zich niet lenen voor klein schalig jongerenwerk. Ze zijn daarvoor slecht bereikbaar, hebben al andere gebruikers of roepen weer andere bezwa ren op van omwonenden. Misschien moet nu wel aan nieuwbouw worden gedacht, bijvoorbeeld op een perceel bij het gemeentelijk gymnastie klokaal aan de Staringlaan in Waddinxveen-Noord. Maar ook die plek is niet helemaal ideaal, vanwege de ligging buiten de bebouwde kom en het gebrek aan sociale contro le. Op de zes officiële kandida tenlijsten van CDA, PvdA, PCW, WD, D66 en Unie 55- plus zijn twee echtparen te vinden. Bij D66 staat Sylvia Barth-van den Hondel op de 6e plaats en haar man Hans Barth op een 8e. Dorenda Gerts (2e bij het CDA) is ge trouwd met Han Vlietstra klarinetten, dwarsfluiten, h< (10e bij D66). Een andere fa milierelatie is die van fractie voorzitter Koos de Vogel (2e bij de WD) en zijn schoon zoon Frans Potuyt (6e bij het CDA). WADDINXVEEN - Er zijn in de Waddinxveense buurteen-oo.__ tra wel volop activiteiten voor eniguig zal het Waddinxveen- jongeren, maar van een echt - jeugdhonk is nog altijd geen sprake. Daarom zegt het col- brengen, lege van B. en W. nog altijd op zoek te zijn naar zo’n plek. 12.15 uur alle afdelingen. j In het gemeentekantoor zijn tij te voeren politiek voor de gevestigd de sector welzijn (sociale zaken, onderwijs en welzijn) en de sector financi ën. Alle overige afdelingen zijn te vinden in het gemeen- Met een feestavond vierde de NCVB-Waddinxveen het 45-jarig be- tehuis. GOUDA/WADDINXVEEN - De Raad voor de Kinderbe scherming te Den Haag heeft met ingang van dit jaar de be handeling van zaken in het kanton Gouda, waartoe Wad dinxveen en Zevenhuizen-Moerkapelle behoren, overgeno- BOSKOOP - In de maand men van de Raad voor de Kinderbescherming te Rotterdam. Deze overdracht houdt ver band met de wijziging van de arrondissementsgrenzen in Nederland. Een arrondisse ment is het rechtsgebied van een rechtbank. Het kanton Gouda gaat over naar het ar rondissement Den Haag. tweede plaats het hoogst ge- COUCCrt in de klasseerd. De eerste vrouw staat bij de VVD op de 3e plaats (Maria Wientjens-van der Velden), bij Unie 55-plus op de 5e plaats (A. van Gee- renstein-van Bedaf) en bij D66 op de 6e plaats (gemeen teraadslid Sylvia Barth-van den Hondel). Alle zes lijsttrekkers zijn op nieuw een man. Heeft CDA- voorman en wethouder Jan Hielema maar liefst 29 na men op de kandidatenlijst achter hem staan, bij PCW- aanvoerder en gemeente raadslid Jan van Wijk zijn dat er 24, bij WD-voorman boom). ambacht (inclusief Ammer- stol en Berkenwoude), Gou- da, Moordrecht, Nieuwerkerk kende schrijfster Astrid Roe- aan den IJssel, Nederlek (in- clusief Krimpen aan den Lek en Lekkerkerk), Ouderkerk Pe aanwezige vrouwen over aan den IJssel (inclusief Gou- thema derak), Reeuwijk (inclusief De expositie in de bibliotheek Dnebruggen), Vhst (inclusief zai jn je maand Haastrecht en Stolwijk), Ze venhuizen-Moerkapelle (in clusief Zevenhuizen en Moer- kapelle), Ouderkerk aan den IJssel, Schoonhoven, Wad dinxveen. WADDINXVEEN - Onder grote belangstelling heeft de afdeling Waddinxveen van de Nederlandse Christen Vrou wen Bond (NCVB) het 45-ja- rig bestaan gevierd. Na een welkomstwoord van voorzitster mevrouw Lug- thart werd de avond verzorgd door een cabaretgroep van NCVB-vrouwen uit Berg- college van B. en W. Er moest WADDINXVEEN - De Ma na jarenlang met deze proble- rokkanen in Waddinxveen matiek bezig geweest te zijn kunnen voortaan elke dag eindelijk eens een oplossing naar MBC kijken en de Tur- hiervoor komen. ken naar TRT International. De plek aan de zuid westzijde Met die verandering in het van de vorig jaar in gebruik zenderaanbod is het gemeen- genomen Zuidelijke Rondweg tebestuur akkoord gegaan, tussen de Beijerincklaan en Het sinds vorig jaar bij de uit breiding van het kabelnet tel kens om de dag doorgeven van deze zenders bleek op weerstand te stuiten. Boven dien is het niet functioneel en wordt de continuïteit van da gelijkse uitzendingen ernstig verstoord. Twintig Marokka nen hadden hiertegen in het gemeentehuis geprotesteerd. Het gemeen tebestuur vomd de bezwaren redelijk en on dernam actie. LEZERS SCHRIJVEN goede belangstelling. Een aantal leden van Concor- het eigen clubgebouw De Ho- dia had al eens eerder in de St. Victorkerk gespeeld toen daar op Tweesde Kerstdag een levende kerststal was in gericht. Naar hiervan is het idee ontstaan om in deze kerk een concert te geven. De harmonie van Concordia bestaat uit ongeveer 55 leden, spelen diverse blaasinstru menten in het orkest, zoals ho bo, es-klarinet, alt-klarinet, alt- tenor- en bartion-saxo- foons, trompetten, trombo nes, baritons, bassen en ook slagwerkinstrumenten. Het repertoire bestaat uit klassie ke en moderne muziekwer- ken. kiezing deelnemende partijen krijgen eerst muziekles van monie speelde het Toeterlied. rletster staan de namen van in totaal dirigent Gemt de Knegt. Na Dit lied behoorde tot de Toe- M ivuivi 28 Waddinxveners die nog in ongeveer twee jaar gaan ze terroute, welk project in mei fr/VixrrVTirl de gemeenteraad zitten of er meespelen in het opleidings- vorig jaar werd afgesloten HCWUIILI al eerder deel van hebben uit- orkest om op deze manier or- met een concert door Concor- gemaakt. kestervaring op te doen. dia. De leerlingen van beide BOSKOOP - Een 59-jarige Op basis van het huidige ze- In die periode kunnen de leer- scholen zongen en dansten vrouw uit Boskoop is gewond telaantal keren 10 van de 21 hngen deelnemen aan de op- mee met dit lied. geraakt toen zij op het Toren raadsleden niet meer als leiding van muziekexamens De blaaskapel van Concordia pa(j botste tegen een zojuist volksvertegenwoordiger te- om meer theoretische kennis is ook weer actief. Zij verzorg- geopend autoportier. De auto- rug. Voor hen staan even veel en praktijkervaring op te den dinsdag 8 februari een mobilist, een 72-jarige man, nieuwe‘amateurs* klaar. doen. Daarna komen de leer- optreden tijdens een cama- opende zijn portier waarbij hij de achterop komende vrouw niet had gezien, het slachtoffer kwam ten val en werd met vermoedelijk een hersenschudding naar het ziekenhuis gebracht. z' f ff WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 2 MAART 1994 imnwiïï Handtekening KERKSTRAAT 2 28, BODEGRAVEN TELEFOON 01726 12541 Volop keus - Volop voordeel!! Bon in open envelop, zonder postzegel, zenden naar. Rijn en Gouwe Antwoordnummer 10008 2400 VB Alphen aan den Rijn Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fatsoen of van het recht op privacy te I pseudoniem worden wel geplaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. J Een kwartaalabonnement a f 83.80 EJ Een kwartaalabonnement a 1 81B0 O Een maandabonnement a f 28.00 Betaling d.m.v. toegezonden acceptgiro's. Automatische betaling d.m.v. machtiging Automatische betaling d.m.v. machtiging. Voo' oe axiomatische alscnriwng var- he: aoonnementsgeid is dn mjn oanK/gro-rekenrignumme.' -w Vdll LJUCöv (Vdll U Twee weken Rijn en Gouwe, vóór zeven uur. Daarna kies ik voor het volgende abonnement: Naamm/v» Agres Postcoae/Woonplaats Telefoon (voor conirole op Dezorgmg) Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het Weekblad voor buiten gaan worden geweigerd. Anonieme brieven worden niet gelezen. Brieven onder diTaan de gemeenteraadsver- Leerlingen van de harmonie werken ten gehore en de har- ij

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 13