Waddinxveensen Gouwe-dames winnen Winst Korbis blijft ongeslagen Drie punten Rowah-heren voor WSEA1 helpen Pro Patria Sjoel- prijzen weer van Brandenburg Titel voor W’veense Be Fair-jeugd scoort veel Enkele ren enkele fraaie wedstrij- e den te zien bij Flyers basket- 11*3.^10 wedstrijden van Flyers Jansen nieuwe koploper WSV WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE QUICK I SUPPORT Zwem- en Poloclub ”De Gouwe” wedstrijdprogramma Pagina 23 'EEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 9 MAART 1994 bankspelers werd de Jump bij zitten in het begin van de zet en deed Korbis zijn sportieve plicht in een vrij harde nieuwe overwinning geboekt. winst. Topscoorder: Raymond Pieter Slootweg (zes doelpun- (twee doelpunten), Ellen van Verkleining Na rust was het eerste initia- Kans Twee doelpunten van Daan van Rossum en een van Addie voor een 3-0 winst voor WSE Cl. Het fysiek sterkere Sportief doelman Matthew (Dl) hield zijn doel schoon. De pupilen van WSE Hadden scoorder: Aijan van Zanten met 16 punten. >1. Halverwege deze pe- wist Brandenburg op 19-21. Maar de tweede helft was volledig voor Flyers en de Meisjes kadetten 2 had een korte wedstrijd. De tegen stander Festo BW uit Voor burg kwam met vijf sppel- Tweede teams Heren 2 moest aantreden te gen het sterke HZC/ De Rob ben in Hilversum. Heren 2 deed het beter tegen De Schelde 1 in Temeuzen. Het team van Judit van Berkel won afgetekend met 12-2, waarbij alle teamleden deel den in de doelpuntenproduc tie. De Gouwe speelt aanstaande zaterdag weer heel belangrij ke thuiswedstrijden. Meisjes A openen om 18.00 uur een kringwedstrijd tegen BZC A. Dames 2 is vrij. Hierna speelt heren 2 tegen ESCA 2 uit Arnhem. goede dag en won met 1-4 van Groeneweg E2. De volle winst dus voor alle De en E teams van WSE met lekker veel doelpunten. WADDINXVEEN De mannen van Rowah handbal sleep ten maar liefst drie punten in de wacht. Voor de zondag stonden twee wedstrijden op het programma. In de eerste wedstrijd wisten de handballers van Rowah een punt van kampioenskandidaat Achilles uit Gorkum af te snoepen. De tweede wedstrijd werd in Rotterdam keurig gewonnen van de Spartaan. wedstrijd van de zondag was geweest, dan hadden de Ro- wah-mannen een nog royale re zege kunnen boeken. en de ploeg van Pro Patria be haalde opnieuw een eerste plaats met een totaalscore van 123.85 punten. KDO eindigde als tweede met 115.80 punten. Thor als derde Ten opzichte van de handbal- middagen van de afgelopen en meisjes tussen de vijf en zeven j aar. Keeper Jan Willem had het heel gemakkelijk. E-4 won met 5-2 van Jodan Boys. Bert (twee keer Martin en Henk Jan scoorden. F-l won knap van Soccer Boys F-l met 5-2 en F-4 was veel te sterk voor eht F-2 van Waddinxveen. Zij wonnen daar met 0-8 door maar liefst zeven doelpunten van Johan de Kok en van Jor- dy Langendam. ben kunnen handhaven. Het was echter niet mogelijk om het nivo van het eerste kwar- Bij het onderdeel balk be haalde zij de hoogste score van alle deelnemende meis jes, een uitstekende presta tie. speelden. Tegen de Spartaan wisten de Waddinxveense handballers met een keurige 16—8 te win nen; als de mannen echter nog wat geconcentreerder in het veld hadden gestaan en De eerstvolgende individuele wedstrijd van deze meisjes zal de plaatsingswedstrijd voor de voorronden van het NK zijn, die op 19 maart in Naarden gehouden worden. van deze periode kwamen de Waddinxveners langzaam maar zeker meer in hun spel. Door doelpunten van weder om Marc Faber, Paul van Doome en Remko Overdam was de stand halverwege de wedstrijd 8-4. Winnen Meisjes passerelle 2 blijft winnen. Nu werd het nog on geslagen Woody Blues met een nederlaag naar huis ge stuurd. De meisjes van coach Gea Kok lieten het alleen de vierde periode afweten, maar toen was de buit al binnen. Einduitslag 42-22. Topscoor der: Marye van de Boon met 12 punten. Welpen 1 hebben hun draai gevonden en spelen elke wed strijd beter. Vorige week werd de uitwedstrijd tegen Jum pers nipt verloren en ook nu was er nog geen revanche in de thuiswedstrijd. In een spannende wedstrijd verlo ren de welpen met 30-34. Top scoorder was Gerben Wijn- stra met 23 punten. Er werd ’s morgens begonnen met de categorie 5c. De Wad dinxveense Berlinda Verweij (11) nam hieraan deel met de ploeg van Pro Patria. Er werd een goede wedstrijd geturnd Plaats Berlinda Verweij eindigde met 31.15 op de tweede plaats, net achter haar ploeg genote Marloes Broerse die met 31.45 als eerste eindigde. Merel Zevenbergen, Saskia van de Ven en Kirsten Keij, alle uit Zoetermeer, eindig den achtereenvolgens op een derde, vierde en negende plaats. ’s Middags was het de beurt aan de jongste meisjes in de categorie 6c. Ook voor deze meisjes verliep de wedstrijd uitstekend. De Waddinxveense meisjes in deze categorie, Maaike van de Velzen (9), Verona van de Leun (8) en Maijoleine Ver weij (8) turnden een goede wedstrijd. Maaike haalde met een totaal van 30.25 een vijfde plaats. Verona van de Leun kwam op een mooie vierde plaats met 31.10 punt. Afgelast C-l speelde bij Sportlust. De wedstrijd die al een aantal malen was afgelast werd met 0-7 gewonnen en houdt dit elftal in de race voor een hoofdprijs aan het eind van het seizoen. Ook C-2 won met 2-1 van Rohda. De pupillen konden ook weer naar harte lust voetballen. D-l genot te gen Sportlust, het werd maar liefst 10-0. Sjoer Landweer (vier keer). Taoufik Saouny (twee keer). Raymond Schijf (twee keer), Menno v.d. Euk en Patrick Krins scoorden. In actie De allerkleinsten van WSE kwamen ook in actie. WSE F1 speelde tegen de Fl van Wad dinxveen (2-2). Beide teams delden broederijk de punten. WSE F2 ging op bezoek bij Donk F2 en won door met 0-1. WSE F3 stond klaar om de eerste wedstrijd te spelen. Door het niet komen opdagen van de tegenstande moet him debuut tot volgende week wachten. A-l stond reeds na zeven se conden op voorsprong in Drie- bruggen. Ze wonnen van WDS in een gekke wedstrijd met 5-9. Zaterdag spelen zij opnieuw tegen WDS. Ook dan zijn de punten bijzonder wel kom. A-2 verloor met 6-0, maar het team van Gerard Polfliet maakte dat weer goed. A-3 won zeer ruim van Aarlanderveen A-l. Het werd 9-1. B-l en B-2 waren vijf. B-3 won met 9-0 van Jodan Boys. Ferry van Tol (vier keer), Jer ry Verhoef (twee keer), Come v.d. Geest, Patrick Schijf en Rachid Choukri scoorden de goals. Jeugd Op de zaterdag gaven de marge goed te verkleinen. Bij jeugdwedstrijden aan dat de de rust leidde Rowah nog wel Rowah-jeugd heel wat heeft X AJ_X-X l_-_11 J-X ->r_X Gorkum waren weer in hun spel gekomen en roken hun kans. Al vlug na de rust wist Achil les de score gelijk te trekken, waarna de wedtrijd wellicht technisch minder, maar wel heel spannend werd, Achilles jeugd aan de gang is. leek vlak- voor tijd aan het langste eind te trekken, maar Lex van Ham wist in de laat ste minuut toch nog een punt voor Rowah veilig te stellen. met 6—4, maar de gasten uit bijgeleerd dit jaar. Met name de wedstrijd van de oudste meisjesasdpiranten was een uitstekende wedstrijd en de monstreerde dat de jeugd trainers van de Waddinx veense handbalvereniging op een goede manier met de met 109,70 punten en vierde werd de ploeg van DOS met 107.55. Ook in het individu ele klassement waren het de meisjes van Pro Patria die als besten naar voren kwamen. Heren 2 moest tegen topper HZC De Robben 2 in Hilver sum en kwam niet verder dan een 12-6 verlies. Dames 2 reisde af naar het verre Ter- neuzen voor de wedstrijd te gen het laaggeplaatste De Schelde 1. Het werd hier 12-2 voor de Gouwe-dames. ningen waren voorbereid. De Rowah-dames moesten het in de wedstrijd echter stellen zonder een flink aan tal speelsters, onder meer door enkele vakanties en met name door een aantal blessu res. De eerste helft gaf al aan, dat de Rowah-dames - ondanks de afwezigheid van een vier tal dames - toch wel op een ni vo hoger speelden dan de da mes van Oliveo. Na een snelle voorprong van 4-1 werden de aanvalspatronen naar harte lust geoefend. Door dit oefe nen werd de doelpuntenpro- duktie minder hoog dan in dien dit een competitiewed strijd zou zijn geweest. Na de pauze speelden de Ro wah-dames de wedstrijd goed uit, waarbij speelsters op een i wer den uitgeprobeerd. De eind- score was niet belangrijk, maar wel een moreel steuntje voor de komende maand, waarin de zaalcompetitie wordt afgerond. speler dunkte voorwaarts en Jongens junioren deden het j Dames 1 zich tijdens haar laatste op- £)e Gouwe-dames speelden Heren 1 Na de goede overwinning op Merwede van vorige week, moesten de heren afgelopen zaterdag aantreden tegen Brandenburg in Bilthoven. Dat het een moeilijke wed strijd zou gaan worden stond bij voorbaat al vast. De Wad dinxveners moesten aantre den tegen de koploper in de eerste klasse en zonder de routiniers Arco Verboom en Marco Kraak. In de eerste periode kwamen de heren al snel op een 3-0 achterstand, pas in het begin van de tweede periode wist Marc Faber een strafworp te verzilveren. Aan het einde WADDINXVEEN Inmiddels is de tweede wedstrijd van de turncompetitie in de F-poule gehouden. Deze wedstrijd vond plaats in Schoonhoven met als deelnemende vereni gingen DOS (Schoonhoven), Pro Patria (Zoetermeer), Thor (Bergambacht) en KDO (Lekkerkerk). De eerste wedstrijd voor de mannen van de handbalver eniging Rowah was een zwa re. De tegenstander van de Waddinxveense club was Achilles, die dit seizoen mee doet voor het kampioenschap in de vierde klasse. Rowah, dat met name in het begin van het seizoen een aantal punten liet liggen, maar de laatste weken toch een aantal goede wedstrijden heeft ge speeld, bezit momenteel een vierde plaats in de competi tie. aantal hele mooie velddoel- punten gescoord. Uiteindelijk resulteerde dit in een 13-21 eindstand. Doelpunten van Speeltijd Zoals gezegd speelde koplo per T. v.d. Oord tegen W. Hen- ninlk en het resultaat bleek na een speeltijd van slechts veertig minuten een salonre- mise op te leveren, toch wel mager voor deze topspelers, die het kampioenschap van WSV betwisten. Vervolgens partij B. Jansen tegen H. Smitskamp, nummer twee te gen nummer vier. B. Jansen liet zijn klasse weer zien en de beloning was dan ook een overwinning en tevens over name van de koppositie. Door deze nederlaag zalte H. Smitskamp naar de zesde plaats. De partij H. van Woudenberg tegen P. de Niet startte de witspeler met een sterke ope ning, die zijn tegesntander to taal verkeerd inschatte met als gevolg, dat H. van Wou denberg de gehele partij de meerdere was en zo een mooie overwinning op zijn conto kon bijschrijven. Zoals al weken het geval is sprint E. Philipse tegen J. Stam, nummer 7 van de ranglijst. Na een gelijkopgaand begin, toonde E. Philipse met de zwarte stukken zijn sterke vorm, waardoor hij opnieuw een overwinning kon noteren. Door dit resultaat rukte hij op naar de vierde plaats en in deze vorm is hij een serieuze gegadigde voorde titel sub top. een ’gouden- dag. WSE Dl gaf Gouda Dl geen enkele kans. Erik Klijn (twee keer), Wi- bout van der Wees, Ramon van Swieten en Marco Koke schoten WSE naar een 5-2 overwinning. Ook WSE D2 stuurde Gouda D3 met lege handen naar huis. Na een 0-2 achterstand kwam SWE knap terug en won met 5-3. WSE El pakte net voor tijde de punten tegen ONA El. Ke vin Steenwinkel scoorde het enige doelpunt in de wed strijd. Vroo WSE E2 was het een waar doelpuntenfestijn tegen Linschoten El. Het werd maar liefst 12-2 voor de WSE-boys. WSE E3 liet in een geijkopgaande wedstrijd Rohda E3 met lege handen naar huis gaan. WSE won met 4-3. WSE E4 had ook een Optreden Haar clubgenote Krista Brug man stond na drie toestellen op een gedeelde tweede plaats. Helaas belsseerde zij -1- X" J1 1 J J treden, maar wist haar vrije oefening toch helemaal uit te Xfurn^n. Met 28.45 punten eindigde zij toch nog op een hele mooie achtste plaats. Ook in categorie 3D (13/14 jaarfkwam een TOOS-turn- ster in actie. Chantal Koele eindigde bij de sprong nog op een mooie vijfde plaats met 7.10, maar op de andere toe stellen kwam ze niet hoger dan een klassering in de mid denmoot. Uiteindelijk eindig de ze op de zeventiende plaats. Tegen Hollandiaan wisten de meisjes met 7-4 te winnen, terwijl in het begin van het seizoen de meisjes nog met 9-2 hadden verloren van dat zelfde Hollandiaan. De doel punten van onder meer Joan- neke Keus, Vera van ham e Nienke Boonen waren van een prima nivo.De manier waarop ze tot stand kwamen was minstens zo belangrijk: met enthousiast en snel spel, Tiende Als eerste eindigde wederom Maijoleine Verweij met het totaal van 33.05 punt. De ploeggenoten Yvonne van Santen en Bianca Weijne ein digde op een negende en tien de stek. de Vos en cirkelspeler Huub Vonk met een lichte blessure moesten uitvallen. De tweede wedstrijd van de dag leverde een uitstekend resultaat. Toch werd de twee de wedstrijd door de Rowah- mannen als een nummer’ beschouwd, door de spelers van Rowah wat minder geconcentreerd jaren, is deze instuif heel wat uitgebreider van opzet. In de eerste plaats biedt het pro gramma een leuke proeftrai- ning voor verschillende leef tijdscategorieën: een training voor jongens en meisjes van zes tot elf en van elf tot vijf- indien het de enige handbal- tien jaar. Daarnaast vindt er een de- monstratiewedstrijd plaats tussen twee hoogspelende jeugdteams uit de regio. een goede wedstrijd in Biltho ven tegen Eurozon Bran denburg. Er werd door beide ploegen hard gewerkt, waar bij een puntendeling de ver houding juist zou hebben weer gegeven. Beide ploegen openden aanvallend, waarbij Brandenburg na 20 seconden, via een man-meer, de score opende. Exact 15 seconden later wist Miijam Overdam 1-1 te sco ren. Even later kwam Wendy de Frankrijker goed door en zette de Waddinxveensen voor het eerst op een voor sprong (1-2). Na de 2-2 door Brandenburg scoorde Miijam Overdam uit een man-meer 2- 3. Echter Brandenburg sloot de eerste periode met 3- 3 af door een fraaie achter waartse bal van Monique Kranenburg. De lijn doortrekkend zou je bal in De Duikelaar. Span nend was het bij dames 5, heren 3 en welpen 1. Spek takel was er bij jongens ka detten 1, mede door num mers 63 van Jumpers. Deze 1 1 x achterwaarts zo’n veertig goed. Zonder inbreng van de punten in de wedstrijd. 1 WADDINXVEEN - Korbis-korfbal heeft zaterdag in de voorlaatste wedstrijd van het zaalseizoen zijn ongeslagen status behouden door een ruime 13-21 overwinning in de uitwedstrijd tegen Arena uit Rheden. Na het behalen van het het kampioenschap vorige week is de goede lijn voortge- wedstrijd. Korbis kwam erg sterk uit de startblokken. Marco van Leeuwen opende de score voor Korbis. Daarna werd het wervelende begin doorgezet Korbis werden gescoord door WADDINXVEEN - Afgelo pen vrijdag en zaterdag wa- Tel./Fax: 01828-32216 sters en moest in de eerste helft al twee speelsters mis sen door vijf fouten. Toen daar in de tweede helft nog een speelster bij kwam en er ook nog een blessure ontstond konden de scheidsrechters niets anders doen dan de wedstrijd staken. De stand was toen 82-6, zodat er geen sprake was van een wed strijd. Opvallend was hier het vele scoren van Nynke van de Wey. Jongens passerelle 1 begint steeds beter te spelen. Jam mer genoeg was dit nog niet voldoende voor een overwin ning op Lokomotief. Einduit slag 44-63. Topscoorder: Freddy Hoffman met 15 pun ten. Uitermate Opnieuw een knappe en ui termate verrassende winst van T. Wiersma op F. Ritten Met deze overwinning is T. Wiersma opgerukt naar de 7e plaats. Eveneens winst voor J. v.d. Bom tegen E. Ket en een puntendeling tussen J. van Gort en W.v.d. Hoek en L. Willemen en J. Smit. Winst van A. Prins op M. Moerland, die nu hard naar beneden duikt en een blunderpartikj tussen P. van Offeren en J. v.d. Heiden, die remise ople vert. Verder in de middenmoot nog een puntendeling tussen A. Kardol en L. Ellers en H. Reus en J. Muit. Tenslotte in de kelder van de schaakdivisie winst voor C. Asscheman tegen J. Ponsi- oen, J. Markus speelde fraai gelijk tegen A. Verluis, H.E. van Offeren moest een neder laag incasseren tegen J. van Sandijk en als laatste ging D.J. van Offeren de teil in te gen J. Verdoom. een uitslag ergens in de dub bele cijfers verwachten. Dit was niet het geval. De tweede periode was er een voor de keepsters. Zowel Elise Korte- kaas van De Gouwe als Carla van Usen van Eurozon Brandenburg lieten zich van hun beste zijde zien. In de derde periode schakelde het team van trainer coach Jan Middendorp over op zó- nespeï riode een 4-3 voorsprong te komen, doch anderhalve minuut voor tijd wist Gillian van den Berg met een fraaie boogbal de stand weer gelijk te trekken (4-4). De vierde periode was uiterst spannend, waarbij beide ploegen veel kansen creëer den. Het duurde tot een mi nuut voor tijd eer Gillian van den Berg, uit een man-meer, De Gouwe op een 5-4 voor sprong bracht. Vlak voor tijd kreeg Brandenburg nog een dot van een kans, doch deze werd door goed verdedigen van De Gouwe om zee gehol pen. Voor De Gouwe scoorden Miijam Overdam en Gillian van den Berg (2x) en Wendy den Frankrijker (lx). WADDINXVEEN - Voor de onderlinge competitie van schaakvereniging WSV stond voor donderdag 3 maart de 25e ronde oj Gezien de kleine onderlinge verschillenin de I rijst elke ronde de vraag, wie zich de nieuwe koploper kan noemen. efficient Aangezien koploper T.v.d. Oord de punten deelde met W. Henning kon B. Jansen voor de tweede maal deze competitie door winst op H. Smitskamp de koppositie ovememen. WADDINXVEEN - Bij de sjoelers zijn de prijzen ge gaan naar: Klasse A: Wim Valenkamp, te de overwinning. Ata Nuyse twee keer> Maurice van Vel zen, Donny van Grieken en Jeffrey Koster scoorden voor WSE. NSV passeerde keeper Sjaak Scholten twee maal. WSE A2 was een gemakkelij- Oudewater scoorde zes maal, waarvan een in eigen goal. Verdediging ip het porgramma. Rowah begon de wedstrijd kleine onderlinge bijzonder voortvarend. De kopgroep, mannen gaven de Achilles- -spelers in de verdediging wei nig kansen en aanvallend t en zorgvuldig aantal nieuwe plaatsen gespeeld. Dat resulteerde in een ruime voorsprong na ongeveer een kwartier van 5—1 door onder meer een aantal knappe af standsschoten van Stefan Wilmer. In het tweede deel van de eer ste helft hervond Achilles zich echter en wist het de Tot slot de meisjes van WSE. De meisjesjunioren waren te vinden op het strand en maaken er een gezellige dag van. De meisjespupillen van WSE wachten nog steeds op betere tijden. De meisjes van Unio waren te sterk voor de WSE-puppies en wonnnen met 1-5. Marieke van der Lin den redde de eer voor de WSE-girls. WADDINXVEEN - Waar schijnlijk omdat er eindelijk weer zonder problemen op het groene veld kon worden gevoetbald, werd er door de jeugd van Be Fair flink op los gescoord. punten achter. Hierna kwam men pas in de wedstrijd en toen ontstond een mooie strijd. Met de rust was de achterstand nog tien punten, maar het eindsignaal klonk - bij een achterstand van vijf met Soecb maar de toen al op punten. Uitslag 57-62. Top- gelopen achterstand werd in - de eerste helft niet groter, hetgeen een goede prestatie was. De tweede helft was het alleen nog Jumpers wat de klok sloeg en de einduitslag werd 70-115. Topscoorder: Dennis Brinkhorst met 20 Woubrugge. Rustig spelend punten. ZATERDAG 12-03-94 THUISWEDSTRIJD DE GOUWE DE GOUWE DE GOUWE WADDINXVEEN - Een dui delijk sterker SWE Al won zaterdag 5 maart overtui gend van Siveo Al. Een aan vallend WSE speelde zichzelf, door twee doelpunten van Nourredine Karada en twee van Hafid Assoulymani, naar een 4-2 overwinning. Een zeer jong Bl tean van WSE speelde tegen NSV BI. Een hardwerkend WSE pak- de wedstrijd tegen RWA 3 in een 9-11 overwinning werd omgezet. Korbis 3 (ook al speelde tegen Sperwers 4 met 9-9 gelijk. In de resultaten van de junio ren Al valt ook een stijgende lijn te ontdekken: Korbis Al versloeg Weidevogels Al (Bleiswijk) met 8-11. Korbis tief van Arena, Dit leidde tot Cl won met 1-5 van Vrien- eeiPVerkleining van de voor denschaar en kan op de laat- Korbis voordelige marge tot ste speeldag in de zaal kampi- twee doelpunten. Korbis had oen worden. in deze fase van de wedstrijd moeite m de ruste in het spel te bewaren. De voorsprong kwam echter niet in gevaar, gorbis eindigde de wedstrijd zoals die begonnen was: met goed spel werd dé voorsprong weer stevig uitgebouwd. Door goed combinaties werden een WADDINXVEEN - Afgelo pen weekeinde speelden de hoogste teams van De Gou we uitwedstrijden. De eerste teams van De Gouwe speel den tegen de hoog geplaats te teams van Eurozon Brandenburg in Bilthoven. Dames 1 won in een gelijk opgaande en daardoor ui terst spannende strijd met 5-4 de nummer twee in de hoofdklasse. Heren 1 kon het tegen de koploper van de eerste klasse niet bolwerken en verloor kansloos met 14-8. De werklust van de Waddinx veners was goed te noemen, alleen het afmaken op de be langrijke momenten verliep minder. In het begin van de derde periode kwamen de he ren door doelpunten van Marc Faber en Remko Over dam terug naar 9-6 achter stand, maar Brandenburg zorgde er snel voor dat de marge weer werd terugge bracht naar vier doelpunten. Alleen Paul van Doome wist uiteindelijk in deze periode nog tot scoren te komen. Het gat tussen de Branden burg en De Gouwe was te groot om in de vierde periode nog voor een verrassing te zorgen. Remco de Frankrijker besliste de eindstand op 14-8. Een teleurstellend resultaat voor de ploeg van trainer coach Hans de Gruyl, zeker na de goede resultaten van de voorgaande weken. Dames De dames van Rowah hadden het afgelopen weekeinde geen competitiewedstrijd op het programma, maar moch ten oefenen tegen Ohveo uit Pijnacker. De dames van Ro wah boekten hun oefenwed strijd een verdiende overwin ning van 9-6. Overigens stond de wedstrijd met name in het teken van het oefenen van een aantal spelpatronen, die de afgelopen weken in de trai- heeft overigens opnieuw een j i samen stellen. Afgelpen zaterdag speelden de mini’s hun eerste problemen met het fysieke wedstrijd. Mini’s zijn jongens spel van Achilles’. --J'-r Het harde spel zorgde er on der meer voor dat de uitste kend keepende doelman Aad Handbalinstuif \/r»c< nn mvlznlc’nnlnv1 i-Iiii-iK u Over enkele weken vindt weer een handbalinstuif plaats. Handbalvereniging Rowah organiseert op 26 maart een handbalhappening en wel in de sporthal De ’verplicht Sniep. waar- Dick Dros, Teus Visser en Cees Kuipers. Klasse B: Frans Bouwmees ter, Pascal van Gils, Frans Botger en Vera van Beek. Klasse C: Sjaan Faay, Cor oa Faay, Caroline van Drunen ke prooi voor Oudewater Al. en Dirk Faas. - - Klasse D: M.C. Taktor, Rien waardenburg, Peter Botger en Jeanette Kersbergen. Klasse E: Ineke van Gils, Ta mara Olie, Rosewelle van Leeuwen en Lies van Beek. In de tweede ronde gingen de van Leeuwen zorgden prijzen naar: André van Gemeren, Henk Jr van Beek, Marius Kersber- BI kreeg weinig kans. Gast- gen, Cees van Wijk, Bas doelman Matthew Duubis Brouwer, Cor Kersbergen en Ronald Meijer. Heren 3 liet het er een beetje met een 79-50 nederlaag naar - huis gestuurd. Topscoorder: wedstrijd. Ze kwamen met elf Marro ten Zweege met 29 punten. Jongens kadetten 1 kon het niet bolwerken tegen Jum pers. Of beter gezegd tegen de al eerder genoemde nummer 63. De start van Flyers was controle en werd er weer een Gelijk op Èlnduitslag: Jongens kadetten 3 boekte de der: Adrienne Raaphorst met eerste overwinning tegen 17 punten Blitz. De eerste helft ging het Dames 5daarentegen had spel noggelijk op. Ruststand het een stuk moeilijker tegen - Popeye uit Bodegraven. De Wvuueuigvvurriyerewiae hele wedstrijd is het verschil jongen^ pakten met^54-41 de niet meer dan vier punten ge- U weest. Dan stond Popeye voor Koenen me121 punten, en dan weer Flyers. Via een j-h - ruststand van 13-14 werd toch de overwinning gegre pen met 35-34. WADDINXVEEN - TOOS- tumster Marlies Asscheman heeft in Gorinchem de titel provinciaal kampioene in de wacht gesleept. De Waddinx- I veense turnster behaalde eer der dit seizoen ook al de titel bij de regiokampioenschap- pen. Marlies turnde in categorie 2D (15/16 jaar) een goede con stante wedstrijd zonder fou ten. Haar beste prestatie le verde ze bij de brug, waarvoor zij 8.10 punten behaalde. Met 29.95 punten kon zij het podi um betreden en de gouden medaille in ontvangst nemen. met vijf doelpunten van Kor bis op rij: 0-6. Het zesde doel- ten), Marco van Leeuwen (zes punt kwma van Marco van c Leeuwen. Dit doelpunt doelpunten), Jaco Wineke betekende het tweehonderd- (1 ste doelpunt van Korbis in de- der Ent en Donja van Otter- ze zaalcompetitie. Daarna loo (ieder eenmaal), viel de concentratie in de ver dedigend opzicht enigszins Overige weg, hetgeen Arena weer de gelegenheid bood om dichter- De overige teams. Korbis 2 bij te komen. Korbis bleef reisde af naar Rhoon, alwaar echter wel steeds aan de goe- de wedstrijd tegen RWA 3 in de kant van de score mede een 9-11 overwinning werd dankzij zuivere schoten van Frits Visser. De ruststand kampioen) was 7-11 in het voordeel van Korbis. Moeite Dames 4 had geen enkele moeite met Woody Blues uit hield men de wedstrijd onder Zonde ’Het gelijke spel is een prima resultaat’, vond Lex van Ham na afloop van de wedstrijd. ’Maar achteraf is het natuur lijk zonde, dat we een ruime voorsprong van 51 niet heb- waarbij de meisjes een hechte eenheid vormen. De handbalvereniging Rowah tier van de wedstrijd vol te jeugdteam kunnen houden. Daarnaast kregen we in de tweede helft best wel ■PH VCAA/. .Tli'l W w h v** doelpunten), Frits Visser (vijf 18.45 uur 1930 uur 2030 uur Hoofdsponsor: Sponsors: Advies- en administratiekantoor VOOR UW BELASTINGAANGIFTE ZOALS HET HOORT! VOOR PARTICULIER EN BEDRIJF. 2 - ESCA 2-heren uit Arnhem 1 NEREUS 1-dames uit Zaandam 1 - VIVAX 1-heren uit Oegstgeest Q. S. Van der Panne (Alphen aan de Rijn) Van den Berg aannemersbedrijf Zwammerdam, Boonstoppel Autobedrijf, Autorijschool Henk van Erk, Reisburo Van Ginkel, Noordegraaf Autobedrijven, Vink Groep B.V., TAS VX8000-software I t

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 23