Gouwe-heren ZVH sterker verslaan Vivax dan Be Fair WSV-top ongewijzigd Be Fair speelt tegen WDS gelijk Volleyballers Be Fair winnen Korbis-korfbal ongeslagen eerste Wisselende prestaties WSE-jeugd Sjoelavond Opnieuw winst Be Fair Al de moeite waard Pagina 27 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 16 MAART 1994 gaven goed partij, doch verloren met 10-7. Dames 2 was vrij. Op de foto 's impressies van het jaarlijkse schoolschaaktournooi van de Waddinxveense Schaak Vereniging WSV (Foto 's: WSV). (Wad- (Moor- ingelopen, nu maar 1. o In de derde set kwam Zeven huizen met 1-5 voor. Een tac tische bal van Johan Bendere en een goede middenaanval van André van der Assen brachten Be Fair nog wel te rug naar 3-6, maar Rentokil won de zet vlot met 3-15. WADINXVEEN - In een zeer slechte wedstrijd is het Be Fair-voetbal in de slotfase gelukt om alsnog een punt uit de ze wedstrijd te halen. Was het vorige week Rodha, dat in de slotminuut nog de volle winst wist te behalen, nu lukte het Koen Meijer in de laatste minuut Be Fair naast WDS te schieten. Technisch WSE E4 verloor netaan van Soccer Boys E5 met 3-2. De Fl van WSE speelde tegen het technisch betere Nicolaas later wisten de gasten toch weer op gelijke voet te komen, toen een voorzet vanaf de rechtervleugel werd inge schoten door de spits van de bezoekers. WADDINXVEEN - Woens dagavond 16 maart (van daag) is er weer sjoelen in het gebouw van de schuttersver eniging Waddinxveen, vanaf 18.30 uur. De stand is, met nog vier ron den te gaan, als volgt: klasse A: Jan Kersbergen; Klasse B: Kees Slingerland; Klasse C: Cor Faay; Klasse D: Marius Kersbergen en Klasse E: Ro- sewelle van Leeuwen. GAAT U VERHUIZEN? KAKENDE VRHUtZKS Wilt U informatie? 01828 - 18708 Helaas gaf de betere organi satie en techniek van Zeven huizen toen alsnog de door slag. Be Fair was op en ver loor de derde set met 9-15. Door de inzet van Be Fair en de aanvalskracht van Rento kil was de wedstrijd zeer aan genaam om naar te kijken. ASSCHEMAN VERVOER VERHUIZINGEN WADDINXVEEN hart en Patricia van Oeveren elk eenmaal. De meisjes pu pillen van WSE verloren in de laatste minuut van de meis jes van NSV. Dat de eerste helft met een 0-0 stand zou eindigen was niet zozeer de verdienste van de verdedigingen, maar was eerder te wijten aan de on macht van de voorhoedespe lers om de him geboden kan sen te benutten. Vruchten Zevenhuizen maakte daar meteen weer gebruik van door een 5-8 voorsprong te ne men. Toen begon het goede werk van de Waddinxveense defensie vruchten af te wer pen. Niels van Elzakker scoorde met zijn service 8-9 waardoor Rentokil al zijn tweede time-out nam. Het werd ook nog 9-9, maar toen maakte Rentokil het af met 10-15. Pleit Door doelpunten van Pieter Slootweg (strafworp) en Mar co van Leeuwen (tweemaal) bouwde Korbis zijn voor sprong goed uit tot 10-4. Toen vervolgens Jaco Wineke en Pieter Slootweg weer wisten te scoren was het pleit voor Doom beslecht. Doorn maak te nog wel twee doelpunten maar daar kon Korbis scores van Marco van Leeuwen (tweemaal) en Pieter Sloot weg tegenoverstellen: 16-6 De wedstrijd tegen Doom stand werd ook de rust be reikt. Na rust kwam Korbis goed uit de startblokken. Het team leek het juiste antwoord te hebben gevonden op de spel wijze van Doorn. Yvonne Vis ser maakt het eerste doel punt na de rust, waarna een mooie kombinatie tussen Ja co Wineke en Pieter Slootweg door de laatste doeltreffend werd afgerond (7-4). Intik In de tweede periode werd het zelfs 1-4, doch een prima boogje van Angela Faber en een gave intik van Astrid van Galen gaven de Waddinx- veensen weer aansluiting (3-4). Hierna scoorde Nereus 3-5. In de derde periode wist Wendy de Frankrijker zich lichte overwicht van zijn te genstander gemakkelijk kon weerstaan en met goed verde digend spel op een remise kon aansturen. Keeper WSE B2 had moeite met het fysiek sterkere Soccer Boys B2. Robert Horsman scoorde voor WSE, terwijl Soccer Boys keeper Dennis de Bruin driemaal verraste. WSE Cl speelde een zeer matige wed strijd bij Soccer Boys Cl. Een indraaiende comer van Dan ny Appel bracht WSE op voorsprong. Vlak voor rust trok Soccer Boys de stand ge lijk. alsnog de gelegenheid om de thuisclub aan een voorsprong te helpen, maar het flipper kast voetbal leverde geen doelpunt op. Na de hervatting had de ge blesseerde Karl Pronk plaats gemaakt voor Pieter van Herk. Na twee minuten spe len leek Koen Meijer de thuis club op een voorsprong te zet ten, maar zijn kopbal werd door een verdediger van de doellijn gehaald. Na twintig minuten was het dan Pieter van Herk, die een door Leon Konijn en John van Beek opgezette aanval, met een hard schot doeltreffend kon afronden. Tien minuten Zwem- en Poloclub ”De Gouwe” wedstrijdprogramma ZATERDAG 19-03-94 UITWEDSTRIJD Wapenfeiten In de onderste regionen nog enkele wapenfeiten. H. v.d. Pol versloeg G. Torenbeek. Knappe winst van J. v.d. Ha ven tegen J. de Bock. Even eens winst voor L. v.d. Haven tegen J. Ponsioen, A. Versluis kwam tekort tegen J. Auad, J. Markus remise tegen C. Asscheman na een hectische partij en als laatste liet D.J. van Ófferen de winst glippen tegen H.E. van Offeren, zodat beiden met een puntendeling genoegen nemen. Sterke Het tweede herenteam van De Gouwe speelde tegen ES- CA 2 uit Arnhem eem sterke en spannende wedstrijd. Na het begin tweede periode met 1-3 achter te hebben gestaan ging het beter lopen. Via de periodestanden 3-3 en 6-4 werd de eindscore van 10-5 bereikt. Voor de heren 2 scoorden Wilfred Bontje, Ed den Boon en Niels Nolta twee keer, Axel Russcher, Jeroen van Tol, Marcel Ribbens en Rens van der Meer één keer. De Gouwe speelt aanstaande zaterdag weer belangrijke uitwedstrijden. Heren 2 en dames 1 spelen respectieve lijk om 16.00 en 16.45 uur te gen Keiler K/Donk in De Tob be te Gouda. Dames 2 en he ren 1 spelen respectievelijk om 18.00 en 19.00 uur tegen DZV in het Kerkpolderbad te Delft. Niet genoeg Een schitterende goal van Chantal Daniels was niet ge noeg, want NSV scoorde er twee. WSE Dl ging op bezoek bij Nieuwerkerk D2. Een at tente Danny Overdijk opende de score en een corner van Marco Kok werd door Erik Klijn knap ingekopt, waar door WSE met 0-2 de wed strijd won. De derde set was de span nendste en kwalitatief ook de beste. De Waddinxveense aanval, met Niels van Elzak ker voorop, begon flink te sco ren. Be Fair nam een 5-2 voorsprong. De Zevenhuizers weten echter ook wat aanval len is en kwamen terug. Even later keek Be Fair weer tegen een kleine achterstand aan, maar door de prima inzet nam Be Fair opnieuw een voorsprong 9-8. van een verdedigster en keep- ster te ontdoen en scoorde achterover 4-5. Nereus dacht er even te zijn toen zij de stand op 4-7 brachten, doch het team van trainer/coach Jan Middendorp hield stand. Eerst boogde Gillian van den Berg 5-7 en even later scoorde Mirjam Overdam (man-meer) 6-7. De hoop op een puntje (of meer) was bij het team en supporters van De Gouwe nog volledig aanwezig. en Edwin van Ërk aanvallen de fouten waardoor de set met 13-15 naar RW ging. Jammer, want Be Fair had het hier al af kunnen maken. Gelukkig herstelde Be Fair zich meteen in de vijfde set. Bij een 10-7 voorsprong blok ten Dennis Lustig en Peter Noorlander vier keer achter elkaar de Rijnburgse aanval af. Be Fair won de set met 15-7. Coach Cees Swets stopt aan het eind van dit seizoen met het begeleiden van het eerste herenteam. Na drie jaar vind hij het genoeg geweest. De af gelopen jaren heeft hij geco acht voor verschillende ver enigingen maar hij heeft be sloten bij Be Fair te blijven. Hij wordt jeugdcoördinator, wat betekent dat de jeugdop leiding nog meer inhoud krijgt (de laatste tijd is er al veel aandacht aan de jeugd besteed). Daarnaast gaat Cees Swets dames 2 begelei den. De meisjes junioren van WSE moesten, na een gezellig maar slapeloos trainings weekend, het opnemen tegen de meisjes van Jodan Boys. Dat alle energie nog niet was opgebruikt bleek al snel. Jo dan Boys opende dan wel de score, maar de WSE girls kwamen moeiteloos terug en scoorden vijf maal. Monique Kester drie keer, Denise Eck- Volle winst Kort voor tijd dachten de gas ten zelfs de volle winst bin nen te halen, toen zij op een 1-2 voorsprong kwamen. Ech ter Be Fair wenste zich hier niet bij neer te leggen en haalde via Koen Meijer als nog het verdiende punt bin nen in de laatste minuut van deze wedstrijd. Aanstaande zaterdag staat opnieuw een streekderby op het programma, wanneer de Waddinxveners op bezoek gaan bij Hazerswoudse Boys. Wil Be Fair niet verder in de degradatiezorgen komen, dan zal in Hazerswoude wel ge wonnen moeten worden. Toen nam de scheidsrechter een verkeerde beslissing in het voordeel van Be Fair, en mocht Be Fair gaan serveren. Dat gelukje had Be Fair net even nodig en onmiddellijk kwam Be Fair terug tot 5-5. Be Fair ging toen weer min der passen waardoor de orga- nistaie van de aanval ontre geld werd. Echter, in de vierde periode was het duidelijk dat Nereus net dat beetje meer kwaliteit in de ploeg heeft. Nereus liep uit naar 6-10, doch de weer geweldig keepende Elise Kor- tekaas stuntte een minuut voor tijd door de uit haar doel komende Nereuskeepster te verrassen. Eindstand 7-10. Voor De Gouwe scoorden As trid Coene, Angela Faber, As trid van Galen, Wendy de Frankrijker, Gillian van den Berg, Miljam Overdam en Elise Kortekaas. Spannend In de vierde set ging Be Fair slecht serveren. Toch was de set spannend. Bij 13-13 maakten Peter Noorlander WADDINXVEEN - De 26e ronde van de onderlinge com petitie van de schaakvereni ging WSV stond voor afgelo pen donderdag 10 maart op de rol. De spanning bleef erin. Die onderlinge verschillen bleven klein, aangezien de bovenste plaatsen remise met elkaar overeenkwamen Koploper B. Jansen speelde met de witte stukken een goe de partij tegen runner-up E. Philipse, nummer vier op de ranglijst. De witspeler leek op het oog wat beter te staan, maar tegenstander Philipse kon door goed tegenspel een verdiende puntendeling in casseren. T. van den Öord, numkmer twee, trad aan te gen H. van Woudenberg, nummer vijf op de ranglijst. De zwartspeler kwam vrij slecht uit de opening, maar Van den Oord kon die niet voldoende uitbuiten, aange zien H. van Woudenberg het was de laatste wedstrijd in de zaal Korbis 1 verloor niet één wedstrijd en werd derhalve ongeslagen kampioen. Dit betekent dat men in de vol gende zaalkompetitie uit komt in de tweede klasse van de distriktskompetitie. Over enkele weken zal de veldkompetitie weer worden hervat. In de komende weken zullen de selektie-teams een aantal oefenwedstrijden spe len op het veld aan de Dreef. Kopgroep H. Smitskamp het zien, dat hij nog geen afstand wil doen van de kopgroep en door een mooie uitgevoerde mat-com- binatie werd T. Wiersma hier van het slachtoffer. J. Stam blijft eveneens in de top-tien door na slechts dertig minu ten tegenstander J. v.d. Bom met lege handen naar huis te sturen. F. Ritter schoof opnieuw de top-tien binnen door een knappe overwinning tegen W. v.d. Hoek, P de Niet versloeg de taaie A. v.d. Starre en A. Kardol heeft de smaak te pakken, nu een winstpartij ten E. Ket. L. Ellers en J. van Oort kwa men remise overeen, J. Muit delfde het onderspit tegen A. Prins en H. Brinkhorst moest voor de zoveelste keer een ne derlaag toestaan. Nu ging hij de teil in tegen M. Moerland. M. Kleinhoonte met de witte stukken in grote tijdnood te gen T. van Bruggen en na af loop mocht de witspeler zijn handen dichtknijpen met de behaalde remise. In tegen stelling tot het vorige schaak- seizoen blijft R. Kloet slecht presteren. Nu verlies na een korte speeltijd tegen P van Offeren. Realiseren Frits Visser bracht 3-3 op het schorebord nadat Doom we derom een voorsprong had ge nomen. Pieter Slootweg bracht Korbis voor het eerst in de wedstrijd op een voor sprong met een fraai afstand schot. Doom reageerde ech ter door vrij snel daarna de gelijkmaker te realiseren. Door het missen van een strafworp verzuimde Korbis om verder uit te lopen, maar Marco van Leeuwen herstel de het missen van de straf worp goed door van afstand doel te treffen: 5-4. Met deze Knappe Naast Korbis 1 kwamen er nog een aantal teams in actie. Bij de senioren werden door alle teams ruime overwinnin gen geboekt. De junioren Al leverden een knappe presta tie door KOAG uit Krimpen a/d IJssel (voorlopig) van de titel af te houden. Korbis Al won die wedstrijd met 8-6. Eerder op de dag werden de Cl-aspiranten kampioen door Öranje Nassau (Vlaar- dingen) met 5-4 te verslagen. Schuiver De beste kans in deze eerste helft was voor Renze Over dijk, die uit een vrije schop een harde schuiver losliet, die door WDS doelman ternau wernood tot hoekschop ver werkt kon worden. Kort voor de rust hadden een aantal Be Fair voorwaartsen Hartstochtelijk aangemoe- digd door een groep mini’s, die ook spandoeken gemaakt hadden (Hup Be Fair, zet ’m op ga naar de top), ging Be Fair er ontzettend hard te genaan. Het bleek meteen al dat het moeilijk zou worden want door een paar fouten van Be Fair en een paar snel le aanvallen van Rentokil keek Be Fair al gauw tegen een 0-5 achterstand aan. Een blik op de ranglijst doet vermoeden dat het om een topper ging. Rentokil staat eerste en Be Fair derde. Wie iets nauwkeuriger kijkt, ziet dat Be Fair nadrukkelijk de underdog was, want Rentkil had 24 punten uit 12 wed strijden en Be Fair 14 punten uit 12 wedstrijden. Periode De Gouwe startte voortva rend via 1-0 door Jaco de Jong en 2-0 door Marc Faber. Hier na kwam Vivax sterk terug. Via 2-1 in de eerste periode werd het in de tweede periode zelfs 2-4, alvorens Paul van Doorne 3-4 kon aantekenen. In de derde periode legden de heren de basis voor de over winning. Paul van Doome scoorde 4-4, Arco Verboom 5-4 en wederom Paul van Doorne 6-4. De uitstekend keepende Arie Stalenburg wist echter niet te voorkomen dat Vovax hierna nog terugkwam tot 6-5. In de vierde periode scoorde de weer eens hard werkende Jaco de Jong 7-5 en 8-5. Ten slotte bepaalde Vivax de eind stand op 8-6. Voor De Gouwe scoorden Jaco de Jong en Paul van Doorne drie keer en Marc Faber en Arco Verboom één keer. Nereus uit Zaandijk had zich tegen de Gouwe-dames geen betere sparring-partner kun nen wensen zo vlak voor hun Europacup-avontuur. Het duurde tot halverwege de eer ste periode eer Nereus kon scoren. Astrid Coene schoot De Gouwe nog langszij, doch (weer) een man-meer en een viermeter bracht Nereus op een 1-3 voorsprong. WADDINXVEEN - De herenteams van De Gouwe waterpo lo deden afgelopen weekend goede zaken. Heren 1 won met 8-6 van Vivax en heren 2 versloeg ESCA 2 met 10-5. Dames 1 ontving topploeg Nereus uit Zaandijk. De Gouwe-dames WADDINXVEEN - Heren 1 van Be Fair-volleybal heeft de thuiswedstrijd tegen RW 1 uit Rijnsburg met 3-2 gewon nen. RW staat tweede en had vijf punten voorsprong op Be Fair. Met een 3-0 of 3-1 overwinning was Be Fair 3 punten WADDINXVEEN - Al van Be Fair-voetbal, dat vorige week met 5-9 won van WDS, heeft opnieuw tegen deze club uit Driebergen gevoetbald en op nieuw kunnen winnen. Bij rust stonden de Waddinxve ners nog met 2-4 achter, ter wijl ze speelden met tien man omdat Mark van Harskamp geheel onnodig rood had ge kregen. De mannen van Ruud Warns, Arie Hol, Mohammed Allach en Joop Breedijk toon den karakter. Door alle risi co’s te nemen wonnen ze uit eindelijk met 5-4. Met nog acht wedstrijden voor de boeg is alles nog mogelijk. A2 won zeer ruim van Sport- lust. Het werd 9-1, maar A3 verloor van hetzelfde Sport- lust met 5-2. BI schakelde Laakkwartier uit voor de competitie. Het won daar met 0-2. De twee doelpunten wer den gemaakt door Gert Jan van Heemst. Jan Willem Rus scher werd niet gepasseerd. Hiermee staat de ploeg ruim voor op nummer drie, maar nog altijd drie punten achter op Alphense Boys, die de Waddinxveners op zaterdag 26 maart zullen ontmoeten in het Warnaarplantsoen. B2 verloor met 3-1 bij NSV en B3 won met 1-2 van De Joden Boys. Patrick Schijf en Jens v.d. Velde scoorden. Cl ver sloeg ongeslagen koploper Olympia met 3-2, waardoor het verschil van verliespun- ten tot drie werd terugge bracht. Ook hier wacht een spannend slot. Dl speelde een echter 0-0-wedstrijd te gen Spirit. D2 won knap bij Floreant met 2-3. D4 won zeer ruim bij Gouda (0-9). Pe ter (3), Lennard (2), Erwin (2), Edwin en marcel scoor den. Ook El won knap bij Floreant (1-6). Mario scoorde drie maal, Jorau tweemaal en Ed dy één keer. E4 won met 8-0 van Soccer Boys. F1 verloor in een spannende wedstrijd van Olympia met 3-4. F2 presteerde goed in Nieuwe- kerk. Het won met 2-3. F3 won met 0-3 bij Unio. Wouter Alleerd en Jan Willem maak ten de goals. F4 won met 1-5 in Reeuwijk en het nieuwe F6 won met 1-3 bij Floreant F4. WADDINXVEEN - Het is jon gens A van volleybalvereni ging Be Fair niet gelukt om hun wens, het oppermachtige Rentokil/ZVH uit Zevenhui zen één keertje te verslaan, te vervullen. Rentokil ging met een 0-3 zege naar huis. Voor de Gouwe-heren is het de laatste tijd erop of eronder. Verlies tegen middenmoter Vivax uit Oegstgeest zou wel eens verstrekkende gevolgen gehad kunnen hebben. Be Fair begon slecht. De pass kwam slecht waardoor er niet goed aangevallen kon wor den. RW won de set met 6- 15. In de tweede set ging Dirk Pijpers spelverdelen en Den nis Lustig werd libero. De set ging gelijk op: Paul van Ype- ren wist de Rijnsburgse op bouw met een goede service te ontregelen. Be Fair trok aan het langste eind met 17-15. Toen was de wedstrijd voor Be Fair pas echt begonnen. Paul van Yperen serveerde in één keer naar naar 10-0. RW leek nog even terug te gaan komen doordat Drik Pijpers een bal hard tegen zijn vin gers had gehad. Gelukkig had dat niet lang invloed op het spel en Be Fair won de set met 15-3. Boys F1 en verloor met 6-2. WSE F2 gaf Stolwijk F3 geen enkele kans. Dennis, Jurren en Rick lieten al mooie combi naties zien en keeper Dirk was niet te passeren WSE scoorde acht maal. Het de buut van WSE F3 tegen Spi rit leverde een 8-0 verlies op. Maar de jongste doelman van WSE. Dominique Hogen doorn hield ook veel ballen te gen. Omstreken Van de 26 aangeschreven ba sisscholen uit Waddinxveen en omstreken hadden twaalf scholen met in totaal 86 kin deren gehoor gegeven aan de uitnodiging. Er werden zeven ronden volgens het Zwiters Systeem gespeeld. Dit betekent dat de ranglijst na iedere ronde bepalend is voor 11. Rehobothschool dinxveen): 3 punten; 12. Kon. Julianaschool (Wad dinxveen): 1,5 punt. Leerlingen: 1. Hugo van Elteren (Keizer- school): 7 punten, 33,0 wp; 2. Jesse van Elteren (Keizer- school): 6 punten, 32,5 wp; 3. Koen Kuipers (Sjaloom- school): 5,5 punten, 32,5 wp; 4. Sven Stange (Rehoboth M): 5,5 punten, 30,5 wp; 5. Onno Smits (’t Reigerbos): 5,5 punten, 30,5 wp; 6. Adriaan Langerveld (de Leilinde): 5,5 punten, 30,0 wp; 7. Benny Groen (Annie M.G. Schmidt): 5,5 punten, 30,0 wp; 8. Ivo de Vries (’t Reigerbos): 5,5 punten, 29 wp; 9. Taco Stouten (Annie M.G. Schmidt): 5,0 punten, 31,5 wp; 10. Dirk Drechsler (de Leilin de): 5,0 punten, 31,0 wp; 11. Elkana Tupan (Sjaloom- school): 5,0 punten, 31,0 wp; 12. Bart Eindhoven (T Rei gerbos): 5,0 punten, 28,5 wp; 13. Elsa Voets (Theo Thijs- sen): 5,0 punten, 27,5 wp; 14. Gert Jan Bac (Rehoboth M): 5,0 punten, 27,5; 15. Arjan Hennink (Beatrix- school): 4,5 punten, 33,5. WADDINXVEEN - Ook de laatste wedstrijd van de zaal kompetitie heeft Korbis-korf bal zaterdag winnend afge sloten. Tegen het op de twee de plaats geklasseerde Doom werd met 15-6 gewonnen. Door deze overwinning is Korbis ongeslagen kampioen geworden in de derde klasse van de distrikskompetie. Beide teams kwamen in de beginfase moeilijk tot scoren. Doom opende de score met een afstandschot, waarna Marco van Leeuwen even eens met een afstandschot de stand weer gelijk trok. Korbis had aanvankelijk wat moeite om zich op het spel van Doom in te stellen. Doom liep dan ook weer uit 1-2. Ellen van der Emt slaagde er daarna voor Korbis weer in om de korf te vinden (2-2). WADDINXVEEN - het Al team van WSE-voetbal dat verleden week zo veelbelo vend speelde, liet het zater dag 12 maart volledig afwe ten. het ontbrak WSE aan werklust en er werd ongemo tiveerd gevoetbald. Vlak voor rust was het VEP dat 0-1 aan tekende, wat tevens de eind stand was. WSE BI pakte het beter aan tegen Schoonhoven BI. Het sterkere WSE won met 2-7 door doelpunten van Hafid Assoulymani, Maurice van Velzen, Ferdy Schenk, Donny van Grieken en Mario van der Sluis. de indeling van de volgende ronde. In deze ’laddercompe- titie’ wordt na enkele ronden duidelijk welke spelers uit eindelijk de hoogste prijzen gaan behalen. Al na vier ronden had Hugo van Elteren (negen jaar) zich op de eerste plaats genesteld en kreeg drie ronden lang aanslagen op zijn hoge positie te verduren. Hij sloeg met verve van zich af. Achtereen volgens moesten Onno Smits, de tienjarige Ivo de Vries (bei de ’t Reigerbos) en de elfjarige Koen Kuipers (Sjaloom) het onderspit delven. De nieuwe kampioen kreeg trots de gou den medaille van wethouder Neele omgehangen. Jesse van Elteren (11 jaar) had het in de laatste twee ronden te kwaad tegen Sven Stange (Rehoboth, Moerka- pelle) en Onno Smits (11 jaar). Tegen Sven (12 jaar) wist hij na lang zwoegen het volle punt binnen te halen en tekende in de slotronde met een remise de vrede met On no. Koen Kuipers was in de laat ste ronden van heel ver terug gekomen. Na de derde ronde stond hij ergens in de mid denmoot. Na een geduchte in haalrace speelde hij in de WADDINXVEEN - De Wad dinxveense Schaakvereni ging WSV organiseerde za terdag 12 maart voor de tied- ne keer het schoolkampioen- schap van Waddinxveen. In het Anne Frankcentrum tra den twaalf schoolteams uit Waddinxveen, Moerkapelle, Moordrecht en Zevenhuizen tegen elkaar in het strijd perk. Op de eerste plaats ein digde het team van de I.J.P. Keyzerschool. De basisschool ’t Reigerbos uit Zevenhuizen werd tweede en de Waddinx veense Annie M.G. Schmidt- school bereikte de derde plaats. De persoonlijke ranglijst werd aangevoerd door Hugo van Elteren (Keyzerschool), dia alle partijen op z’n naam wist te zetten. Broer Jesse van Elteren bezette de twee de plaats en Koen Kuipers (Sjaloomschool, Moordrecht) wist de derde prijs in de wacht te slepen. laatste ronde tegen Hugo. Die partij ging zoals vermeld voor hem verloren, maar dankzij de remises van zijn concur renten hield Koen nipt de derde plaats vast, vlak voor Sven en Onno. Voorzitter G. Torenbeek opende het tweede lustrum- toernooi om negen uur en door zeven ronden in hoog tempo af te werken kon wet houder Joop Neel (CPCW) om 13.00uur de prijswinnaars fe liciteren en bekers en medail les uitreiken. Uitslagen: Scholen: 1. I.J.P. Keyzerschool (Moer kapelle): 17 punten; 2. ’t Reigerbos (Zevenhuizen): 16 punten; 3. Annie M.G. Schmidtschool (Waddinxveen): 15,5 punten; 4. GBS de Leilinde (Waddinx veen): 15 punten; 5. Sjaloomschool drecht): 15 punten; 6. Rehobothschool (Moerka pelle): 14,5 punten; 7. Kon. Beatrixschool (Wad dinxveen): 12 punten; 8. Savomin Lohmanschool (Waddinxveen): 11 punten; 9. Theo Thijssenschool (Wad dinxveen): 5 punten; 10. St. Paulusschool (Wad dinxveen): 4 punten; Ook WSE D2 speelde bij Nieuwerkerk. Ze wonnen door twee treffers van Yous- seff Zerkouni met 0-2 van Nieuwerkerk D6. WSE El kan z’n draai nog niet goed vinden. Een beter Sportlust El won met 3-0. WSE kreeg het sterk spelen de Donk El op bezoek en ver loor verdiend met 3-6. Voor WSE E3 was het een doelpun- tenregen. Ze versloegen Be Fair E5 met maar liefst 1-17. Alle goals werden door WSE gescoord, waarvan Hoesnie Kalae er zeven scoorden, Fe sel Suleiman scoorde er 3, Aman Ande Gebremarian vijf, Matthijs Streefland en Richie Sanapie elk een. Hoofdsponsor: Sponsors: Dan staan u verschillende mogelijkheden ter beschikking kompleet verzorgde verhuizing huur verhuisauto met chauffeur verhuizer verhuur van diverse verhuismatenalen zoais dozen, dekens, steekwagens enz opslagfaciliteiten voor uw inboedel Stichting LEZEN. Keizersgracht 391 1016 EJ Amsterdam Neem kontakt op en wij kunnen u middels een bezoek vrijblijvend informeren over de diverse mogelijkheden en prijzen Oostpoiderweg 9 - 2741 MD Waddinxveen 16.00 uur KELLER K/DONK 2 - DE GOUWE 2-heren in Gouda, bad de Tobbe 16.45 uur KELLER K/DONK 1 - DE GOUWE 1-dames in Gouda, bad de Tobbe 18.00 uur DZV 19.00 uur DZV 1 - DE GOUWE 2-dames in Delft. Kerkpolderbad 1 - DE GOUWE 1-heren in Delft. Kerkpolderbad Q S. Van der Panne (Alphen aan de Rijn) Van den Berg aannemersbedrijf Zwammerdam. Boonstoppel Autobedrijf. Autorijschool Henk van Erk, Reisburo Van Ginkel, Noordegraaf Autobedrijven. Vink Groep B.V.. TAS VX8000-software Moerkapelse school wint da’s>

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 27