cd klaar in twee weken Be Fair-tennis treurt De Gouwestem- W’veen aangesloten op netwerk voor bevolkingsadministratie Rabobank-reizen voor jongeren om verlies voorzitter X Goedgekeurd Uitwisselende kunstenaressen Heropening Supermarkt De Jong Zommerkleding Willy Geerling Amsterdamse predikant in Open Cirkel COLOPHON MEDISCHE DIENSTEH BURGERLIJKE STAND KERKDIENSTEN Kinderbescherming van Rotterdam naar Den Haag Pagina 7 VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 16 MAART 1994 WEEKBLAD Weekblad voor Waddinxveen eind GE- Groens- Groens- Scholieren lezen voor GE- Geboren: Michelle Ine, d.d. P.H.G.J. Stevelink en G.H.M. aan de Stegge; Nigel, z.v. W.E van Vliet en W van Krimpen; René, z.v. C. Slagboom en E. Uilenbroek; Diëgo Comelis, z.v. C.D.M. Mourits en E.C. van Loon; Charlotte, d.v. H. Lammertse en P.J.J. Vermeu len; Rosalinde, d.v. M. Markus en C.P.L Vreugdenhil; Alec, z.v. D. Popescu en LM. Hellinga; Amanda Michelle, d.v. W.B. Pesch- ke en G.M. Pathuis; Helena Maria, d.v. D. Speksnijder en G.M.X. Straver; Yvonne, d.v. P.J. Kooiman en C.J. Koetsier; Art, z.v. R.R. Kooistra en J.A. Kreuzen. Ondertrouwd: J. van der Sar en C.C. Troost; H. van Kleef en T. Batenburg; P. van Kleef en E.M. van den Engel; M.R.A. Hofstede en M.Y.L. Mulder; C. van Aalst en H.B. Verloop; E.J.F. de Vrind en P. Bakker; H. v.d. Hoek en M.A. van Willigenburg; S.W A. Ver- wey en I. van Amen; M.G. Pluim en M.J. Hertog; R.C.W. Stam en H.P.E. Kingma; M. Darrazi en N. Wassing. Gehuwd: C. van Aalst en H.B. Verloop; D. van Selm en M.M. Schoonheim; M.J.C. van Bemmelen en I.J. Boeren. Mededeling: De regeling ‘medische weekeinddienst‘ is uitslui tend bedoeld voor dringende gevallen, waarvan de behandeling niet tot de eerstvolgende werkdag kan wachten. Spreekuur waar nemend huisarts op zaterdag en zondag van 10.00 - 11.00 uur en van 16.00 - 17.00 uur. Voor deze spreekuren behoeven geen af spraken gemaakt te worden. Aanvraag visites gedurende dezelfde uren als waarop er in het weekeinde spreekuur wordt gehouden. Buiten deze tijden is de waarnemend huisarts alleen voor zeer dringende spoedgevallen bereikbaar. RAFAEL GEMEENSCHAP WADDINXVEEN Het Zuidhonk, Zuidplaslaan 10.00 uur samenkomst GEREFORMEERDE KERKEN Ontmoetingskerk, voorde: 9.30 uur dhr. J. Seele, Nieu- werkerk aan den IJssel 17.00 uur ds. A.A. van Houwe- lingen (SoW-dienst) ZATERDAG 19 EN ZONDAG 20 MAART 1994 Voor de praktijk van de huisartsen Van Heel, Siemons, Hertogh en Wilms (groep I) heeft dienst: Arts: (waarnemer) P.C.W. Hertogh, Woubrechterf 42, tel. 19239 Voor de praktijk van de huisartsen Alberts, Glaser, Van der Lin de, Voskamp en Vreeken (groep II) heeft dienst: Arts: J.C. Voskamp, Dorpstraat 66, tel. 12078 Dienstdoende apotheek: F.F. van Dijk, Kerkweg-West 64, tel. 17255 Dienstdoende verloskundige: A. Voss-Becks, Peuleyen 60, tel. 16801 REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met de Vrij zinnige Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade: 10.00 uur ds. J. Tromp, Leiden GEREFORMEERDE KERK (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage: 9.30 uur ds. L.S.K. Hoogen- doom 16.30 uur ds. P.J. Trimp, Zoe- termeer JEHOVAH’S GETUIGEN Koninkrijkzaal, Burgemeester Trooststraat 10.00 uur Openbare toespraak 11.00 uur Wachttorenbespre king GEREFORMEERDE MEENTE BOSKOOP Kerkgebouw Mendelweg: 9.30 uur ds. F. Harinck 16.00 uur ds. F. Harinck DINSDAG 22 MAART 19.30 uurds. R. Kattenberg BAPTISTENGEMEENTE ALPHEN AAN DEN RIJN Triomfaterkapel, Molenwerf- straari 10.00 uur ds. H.G. Koekkoek 18.30 uur ds. H.G. Koekkoek ROOMS-KATHOLIEKE KERK St. Victorkerk, Zuidkade Eucharistievieringen op zon dag om 9.30 uur en op woens dag om 19.00 uur. Ontmoetingskerk, voorde: Eucharistievieringen op zater dag om 19.00 uur, op zondag om 11.15 uur, op dinsdag om 9.00 uur en op donderdag om 9.00 uur. (hoofd Bibliotheek Boskoop) en Marieke Roggeveen (kin derboekenschrijfster en ver slaggeefster). Het publiek bestond uit sup porters van de voorlezende kinderen. Naima El Yousfï kwam in Alphen aan den Rijn voor de pauze tien minuten aan het woord en Merel Scheurkogel na de pauze. WADDINXVEEN Dinsdagavond 15 maart van half acht tot negen uur is met een open huis de supermarkt Su per van start gegaan als Supermarkt De Jong. Roeland de Jong en zijn medewerkers)sters zijn blij na een week van verbouwen en aanpas sen aan de slag te kun nen gaan in een moder ne en eigentijdse super markt. ‘Eén waar we trots op kunnen zijn*, aldus Roe land de Jong. Het pu bliek kan daar vanaf vandaag kennis mee maken. Supermarkt De Jong - met 90 parkeer plaatsen voor de deur - verkoopt brood van de warme bakker, heeft groente en fruit in de zelfbediening en be schikt over een ruim as sortiment vers vlees, wijn en cosmetica. De zaak is voortaan op woensdag de gehele dag geopend. Weekeinddienst dierenarts: J. Slager, Kerkweg-Oost 220, Waddinxveen, tel. 01828-12737 (bij afwezigheid dierenarts Y.M. Klaare, Turfmarkt 94, Gouda, tel. 01820-18995 of dierenarts W.C.M. van den Heuvel, Driewegplein 8, Gouda, tel. 01820-11215). C. de Vos en B. de Vos-Kroeze, Prins Bemhardlaan 17, tel. 10462 (bij afwezigheid dierenarts C. Moons, tel. 01829-2568). CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN MEENTE Kerkgebouw Dorpstraat: 9.30 uur ds. N. van der Want 17.00 uur ds. N. van der Want Elke woensdagavond: 19.30 uur ds. N. van der Want WADDINXVEEN - De afde ling Reizen in het hoofdkan toor van de Rabobank Wad dinxveen, waar Elles Heems kerk de scepter zwaait, be schikt over een groter aanbod van vakanties voor jongeren dan ooit. De bankinstelling aan de Kerkweg-Oost tim mert hiermee aan de weg, evenals de klantvriendelijk heid die aan de dag wordt ge legd voor ‘bankreizigers*. Het vakantieaanbod voor jon geren lijkt bij de Rabobank Waddinxveen geen grenzen te kennen. Kajakken in Ita lië, ‘mountainbiken* in de Dordogne, zweefvliegen in Polen, ‘stargliden* in Oosten rijk. Er is een enorme keus in deze categorie met ook nog eens prijzen die zijn afge stemd op jongeren. *Veel jongeren willen geen standaardvakantie, maar een vakantie die ruimte biedt voor individuele wensen. Ze willen hun eigen vakantie sa- De afdeling reizen met medewerkster Elles Heemskerk van de Rabobank Waddinxveen aan de Kerkweg- Oost. (Foto: Sjaak Noteboom). tief in de automobielbranche, schreef sinds 1987 lid te zijn van de tennisvereniging Be Fair. Hij hoopte behalve nut tig voor de club te zijn, ook ontspanning te vinden in het voorzitterschap Be Fair heeft hem niet in functie mogen meemaken. Hij overleed ruim vier maan den later. Na een uitvaart plechtigheid werd hij ter aar de besteld. Men hoorde er van zijn familie en zakelijke vrienden hoe bemind hij was als mens. De Waddinxveensee tennis vereniging treurt met echtge note lolanthe de Lange-van Thiel en haar kinderen Ar- noud, Laurens en Kirsten om het verlies van hun man en vader Ton de Lange. Het gehele gezin was zeer ac tief op tennisgebied. Mede voor hen zal Be Fair eind deze maand toch weer een nieuw seizoen starten. WADDINXVEEN - Willy’s winkeltje aan het Nicolaaserf 15 in Waddinxveen (tel. 01828-17764) neemt weer zo merkleding in. Door het grote aanbod is Willy Geerling ge noodzaakt het kledingaanbod te beperken tot eigentijdse, schone en in goede staat ver kerende (merk)kleding. Voor de verkoop van de betere gebruikte kinder- en dames kleding kan men bij Willy’s winkeltje terecht op woens dag van 9.30-11.30 uur en op donderdag van 9.30-15.30 uur en van 13.15-15.15 uur. Het inleveren van gebruikte zomerkleding is uitsluitend op woensdagmorgen. WADDINXVEEN - Van avond - woensdagavond 16 maart - om acht uur wordt in ‘Het Anker* aan de Nesse in Wad dinxveen weer een avond van de hervorm de ontmoetingskring De Open Cirkel gehouden. Op deze avond komt ds. Chr. van Andel uit Am sterdam vertellen over de gaven van de Heilige Geest in de kerkelijke gemeenten en hoe die krachten gebruikt kun nen worden. Volgens De Open Cirkel worden de ze gaven in de kerkelij ke gemeenten vaak on voldoende benut door predikanten en andere ambtsdragers. Ook kerkeleden kunnen met hun gaven meewer ken aan de opbouw en de uitbreiding van het koninkrijk van God. Vaak wordt te weinig beseft dat dat de wil van de Heilige Geest is. M.G. Schmidtschool (Zuidplashof) en Merel Scheurkogel rondissement Den Haag, van de openbare Leon van Gelderschool (Essengaarde) heb- ben vorige week woensdag 9 maart in de Parkfilmzaal in Al phen aan den Rijn meegedaan aan de regionale voorronde voor de Nationale Voorleesdag op donderdag 26 mei in Utrecht. Deze voorronde is gehouden op initiatief van zes bibliothe ken uit deze streek. De Open bare Bibliotheek Waddinx veen aan de Van Mecklen burg Schwerinlaan is daar één van. Dit evenement wordt op zaterdag 9 april ge volgd door een provinciale voorronde in Zoetremeer. De Nationale Voorleesdag is een landelijke (voor)leesbe- Waddinxveen), Karin Visser vorderende actie van de Stichting Lezen in samen werking met het Nederlands Bibliotheek- en Lectuurcen trum en de Commissie Propa ganda van het Nederlandse Boek, die gerealiseerd kan worden dank zij een subsidie van het ministerie van Wel zijn, Volksgezondheid en Cul tuur en het Fonds Leesbevor- Overleden: Pieter Roodsant, oud 74 jaar; Hendrik van Beek, oud 91 jaar; Jacoba Petronella de Vries, e.v. E.J.M. Tuik, oud 54 jaar; Nicolaas Mook, oud 87 jaar; Jansje Maria van Driel, w.v. H.J.J. van Laar, oud 85 jaar; Petrus B. Rooiakkers, oud 88 jaar; Dirk van den Berg, oud 81 jaar, Johanna Martina de Bruin, oud 86 jaar, Eli sabeth Pietemella van de Weghe, e.v. H.E.L.B. Dreesmann, oud 74 jaar. OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDER LAND Kerkgebouw Mercuriusweg: 10.00 uur leesdienst 18.00 uur leesdienst ALPHEN AAN DEEN RIJN/ WADDINXVEEN - In de gale rie van de Stichting Alphense Ateliers aan de Prinses Irene- laan in Alphen aan den Rijn gaan exposeren de Waddinx- veense kunstenaressen Gees van Vliet (keramiek) en Anke Mensink (schilderijen). De opening van de tentoon stelling was zaterdagmiddag 12 maart om vier uur door Marjon Koops-van Lohuizen, manager van STAA-Bedrijfs- kunst. De expositie, die tot en met donderdag 7 april duurt, is geopend op woensdag tot en met vrijdag van 13.00- 17.00 uur en zaterdag van 12.00-16.00 uur. De werkstukken van kera miste Gees van Vliet en schil deres Anke Mensink worden onder de titel ‘Uitwisseling' geëxposeerd. De beide Wad- dinxveensen gaan namelijk een stapje verder dan samen exposeren. Zo maakt een schaal deel uit van één van Anke Mensink’s schilderijen en heeft Anke Mensink zich laten inspireren door het ei gen kleurgebruik van Gees van Vliet. Gees van Vliet heeft sinds 1985 exposities van haar zeer mooi gekleurde keramische kunst door heel Nederland gehouden. Zij verkoopt van uit haar eigen atelier in Wad dinxveen, waar ze ook kera- mieklessen geeft. Gees van Vliet wordt keer en keer ge troffen door kleuren en vor men van het landschap en de zee. De Waddinxveense: ‘Kleuren en vormen, steeds wisselend dichtbij en ver weg. Die in drukken probeer ik in schaal- vormenn weer te geven, waarbij ik de buitenkant zo wel als de binnenkant betrek om een door mij gewenst evenwicht in lijn en kleur te bereiken'. Anke Mensink exposeert sinds 1977. In 1987 won zij de Kunst prijs van de stad Gou da. In 1993 exposeerde de Waddinxveense werk op het North Sea Jazz Festival in Den Haag en in de Amster damse Beurs van Berlage. In beide gevallen betrof het werk uit de serie Roots Rhythm. Muziek is Anke Mensink’s grootste inspiratiebron. Zij beoefent zelf ook de muziek op accordeon, daarbij warm en temperamentvol zingend. In de serie Roots Rhythm voegt Anke Mensink haar beeldend en muzikaal talant samen. De serie bestaat uit schilderijen, objecten en aquarellen. In Alphen aan den Rijn, waar Anke Mensink docent schilderen is bij Ex pressie ’70, zijn alleen haar schilderijen te zien. LEGER DES HEILS Het Nieuwe Trefpunt, Stati onsstraat 16.00 uur samenkomst met kindemevendienst (iedere tweede en laatste zondag van de maand) WADDINXVEEN - De tennisvereniging Be Fair treurt om het verlies van haar voorzitter Ton de Lange. De Waddinx- vener, die woonde aan het Machtelderf, overleed onver wacht op donderdag 3 maart op 51-jarige leeftijd in het Oos tenrijkse Innsbruck en werd vorige week woensdag 9 maart begraven. De hartelijke en enthousiaste Anonio Gudion de Lange, in 1942 in het Indonesische Bandoeng geboren en werk zaam bij MAN VW Truck en Bus BV in Vianen, werd op 30 novenmber vorig jaar tijdens de algemene ledenvergade ring van Be Fair tot voorzit ter gekozen. Veel Waddinxveense tennis sers maakten toen in het sportpark ‘de Sniep' voor het eerst kennis met de nieuwe eerste man van het bestuur. In de eerste uitgave van het clubblad stelde hij zich aan de leden voor. Ton de Lange, getrouwd, va der van drie kinderen en ac- hun taken. De invoering van de GBA is een grootscheepse landelijke operatie waar iedere burger vroeg of laat mee te maken krijgt. In het najaar zal de Wet Gemeentelijke Basisad ministratie Persoonsgege vens in werking treden. Deze wet brengt een groot aantal veranderingen met zich voor de bevolkingsadministratie: - Alle gemeenten houden op het ogenblik de gegevens van hun inwoners bij op papieren persoonskaarten. Deze papie ren persoonskaarten worden afgeschaft. - Alle gemeenten zullen hun bevolkingsadministratie au tomatiseren. - Het uitwisselen van per soonsgegevens met andere gemeenten en met andere overheidsinstellingen vindt in de naaste toekomst niet meer op papier plaats, maar GOUDA/WADDINXVEEN - De Raad voor de Kinderbe scherming te Den Haag heeft met ingang van dit jaar de be handeling van zaken in het kanton Gouda, waartoe Wad dinxveen en Zevenhuizen- Moerkapelle behoren, overge nomen van de Raad voor de Kinderbescherming te Rot terdam. Deze overdracht houdt ver band met de wijziging van de arrondissementsgrenzen in Nederland. Een arrondisse ment is het rechtsgebied van een rechtbank. Het kanton WADDINXVEEN - Naima El Yousfi van de openbare Annie Gouda gaat over naar het ar- Cliënten die in een gemeente binnen het kanton Gouda wo nen, hebben voortaan te ma ken met de Raad voor de Kin derbescherming aan de Noord West Buitensingel 2 in Den Haag. (Postbus 71784, 2507 BJ Den Haag, tel.: 070- 3618384). Het bureau van de Raad in Den Haag houdt spreekuur op werkdagen van 10.30-11.30 uur. Het kanton Gouda omvat de Er is nauwelijks meer een goed overzicht op de aanbie dingen. De Rabobank be schikt over een modern com putersysteem. Aan de ahnd van de vertrekdatum en de bestemming kan zo een lijst worden opgeroepen met de goedkoopste tarieven. In to taal bevat de Rabo-computer bijna 10.000 vliegtarieven voor honderden bestemmin gen. Die tarieven worden elke nacht geactualiseerd. Bij de Rabobank Waddinx veen kunnen jongeren ook ge bruik maken van aanbiedin gen in het zogeheten easy- money-kortingsboekje. Dit boekje vol prijsvoordelen krij gen jongeren die bij de Rabo bank een studentenrekening openen. Er zitten onder meer kor- tingsbonmnen in waarmee jongeren voor 99 gulden naar Londen kunnen. Ook kunnen ze een mini-cruise naar Enge land maken voor 49 gulden. teur Boekhandel Haasbeek), C. de Knikker-de Grauw (to neelvereniging Toi-Toi uit Dit jaar zal de bevolkingsad ministratie in heel Nederland drastisch worden veranderd. Ook in de gemeente Waddinx veen. In heel het land zal na melijk de Gemeentelijke Ba sisadministratie Persoonsge gevens (GBA) ingevoerd wor den. Dat betekent heel concreet dat alle gemeenten zullen gaan werken met een nieuw geautomatiseerd systeem waarin alle gegevens over de bevolking zullen worden op geslagen en bijgehouden. In Waddinxveen wordt sinds gisteren vanuit dit geautoma tiseerd systeem via een data communicatienetwerk (een soort telefoonlijnen) gegevens uitgewisseld met andere ge meenten. En niet alleen met andere gemeenten, ook met overheidsinstellingen die persoonsgegevens nodig heb ben voor het uitvoeren van De ruim 60 minuten durende opname bestaat uit vrijwel uitsluitend mannenkoor zang. Bij enkele liederen wordt de solozang verzorgd door de bekende bas-bartion Pieter Vis. De begeleiding van het mannenkoor tijdens de cd-opname was in handen van Ben Kramer aan het or gel, Martin Zonnenberg aan de vleugel en André Heuvel man speelde trompet. Het repertoire omvat een aantal geestelijke liederen van bekende componisten. Zeer fraai wordt de bekende negro-spiritual ‘Jacobs Lad der' gezongen en het door Klaas J. Mulder geschreven mannenkoomummer ‘Roll, Jordan Roll'. Ook bekende klassieke man- nenkoormuziek wordt ten ge hore gebracht zoals ‘Tollite hostias' van Camille Saint- Saëns en een tweetal zeer fraaie liederen uit de ‘Deut sche Messe‘ van Franz Schu bert. Het Gregoriaanse nummer ‘Adoramus* van Th. Dubois wordt zeer majestueus door De Gouwestem a capelle ge zongen. Naast deze geestelij ke en klassieke muziek zin gen de mannen ook ‘Moja Ju- be‘, een Kroatisch volksliedje. De cd ‘Hoort. Jezus noodt u!‘ van het Christelijk Waddinx- veens Mannenkoor De Gou westem kost f 39,90 en de mc f 24,90. Men kan de cd of de muziekcassette bestellen bij N.J. Vavier, Chopinlaan 42, Waddinxveen, tel. 01828 - 14114 of bij J.T. Veldhuis, Bo nenakker 15, Waddinxveen, tel. 01828-16781. WADDINXVEEN - De gemeente Waddinxveen is aangeslo ten op het landelijke GBA-netwerk voor bevolkingsadmini stratie. WADDINXVEEN - Het Christelijk Waddinxveens Mannen koor heeft vorige week maandagavond ter gelegenheid van het twaalf en een half jarig bestaan een nieuwe compact disc en muziekcassette gepresenteerd. Ruim twee weken na de opnamen - op zaterdag 19 februari - kunnen de Waddinx veense mannen reeds beschikken over deze door STH-Re- cords in Hoevelaken geproduceerde gladde schijf. De korte produktieperiode was mogelijk vanwege de zeer goede kwaliteit van de door het mannenkoor gezon gen liederen. De cd-mc heeft als titel meegekregen ‘Hoort, Jezus noodt u!‘ Een titel met een dubbele betekenis omdat het enerzijds de woorden zijn van de eerste regel van het lied ‘Kom tot het feest', een lied dat door De Gouwestem zeer fraai wordt vertolkt, an derzijds hopen de mannen dat de door hun gezongen lie deren niet alleen het oor be reiken, maar ook het hart van de luisteraar. menstellen. Touroperatores houden hier in toenemende mate rekening mee en bieden naast complete reizen ook los se ‘bouwstenen' aan‘, weet El les Heemskerk van de Rabo bank Waddinxveen. Voordat een vakantie wordt geboekt is het verstandig na te gaan of andere touropera tors niet eenzelfde soort reis aanbieden. De prijzen van ge lijksoortige vakanties kun nen namelijk aanzienlijk ver schillen. Bij de Rabobank boekenjaar lijks een miljoen reizigers hun vakantie. Nergens in Ne derland worden zoveel reizen verkocht. Jongeren, die uit zijn op een voordelige vakan tie, kunnen op die manier hun slag slaan. De Rabobank kent onder meer speciale jon geren- en studententarieven. Ook de last minute-aanbie- dingen zijn er goed. In de luchtvaart is op dit mo ment een prijzenslag gaande. Uitgave: Dagblad van Rijn en Gouwe BV, Raoul Wallenbergplein 9, Postbus 1, 2400 AA Alphen a/d Rijn Redaktie-adres: Peuleyen 144, 2742 EN Waddinxveen Telefoon: 01828-15594 Kantoor: Oranjelaan 9, 2741 EP Waddinxveen Postbus 372, 2740 AJ Waddinxveen Telefoon: 01828-14788 Openingstijden: Maandag t/m donderdag; 08.30-17.30 uur. Vrijdag: 08.30-16.30 uur. Klachten bezorging: Donderdag voor 17.00 uur Oranjelaan 9 2740 AJ Waddinxveen Tel. 01828-14788 dering van de Stichting Le zen. De middag in Alphen aan den Rijn werd gepresenteerd door Jos van Hest, die tevens voor zitter van de jury was. In de jury hadden voorts zitting Maartje van der Leij (direc- volgenden gemeenten: Berg- ambacht (inclusief Ammer- stol en Berkenwoude), Gou da, Moordrecht, Nieuwerkerk aan den IJssel, Nederlek (in clusief Krimpen aan den Lek en Lekkerkerk), Ouderkerk aan den IJssel (inclusief Gou- derak), Reeuwijk (inclusief Driebruggen), Vlist (inclusief Haastrecht en Stolwijk), Ze- venhuizen-Moerkapelle (in clusief Zevenhuizen en Moer- kapelle), Ouderkerk aan den IJssel, Schoonhoven, Wad dinxveen. via een datacommunicatie netwerk. Automatisering en datacom municatie betekenen echter niet dat persoonsgegevens nu opeens vrij voor iedereen toe gankelijk worden. Ook in de nieuwe situatie zal niet ieder een alle persoonsgegevens vrijelijk mogen inzien. De verstrekking van per soonsgegevens uit de GBA wordt heel nauwgezet aan re gels gebonden. Deze regels worden in de wet GBA in een gemeentelijke Privacyveror- dening vastgelegd. Ook Waddinxveen heeft een privacyreglement vastge steld. Dit reglement ligt ter inzage in het gemeentehuis bij de sectie Burgerzaken van de afdeling Algemene Zaken. In het privacyreglement is precies geregeld aan wie be paalde gegevens mogen wor den verstrekt. Ook worden de rechten van de burgers be schreven, rechten die betrek- king hebben op de inzage, de correctie en de verstrekking van zijn gegevens. ZONDAG 20 MAART NEDERLANDS HERVORM DE KERK Brugkerk, Kerkweg-Oost: 9.30 uur ds. C.D. Zonnenberg 17.00 uur ds. T. van ’t Veld, Ede De Hoeksteen, Esdoornlaan: 9.30 uur ds. H. Schipaanboörd 18.30 uur ds. M. van Campen Bethelkerk, Bilderdijklaan: 9.30 uur ds. G.A. Schreuder, San Francisco de los Rios 17.00 uur ds. C.D. Zonnenberg Rehobothschool, Sperwer- hoek: 9.30 uur ds. M. van Campen 17.00 uur ds. L. Roetman, Er- melo Immanuëlkerkgemeente, Prin ses Beatrixlaan: 10.00 uur kand. nevrouw Cle opatra Thelissen, Utrecht 17.00 uur SoW-dienst in Ont- moetingkserk CHRISTELIJKE GERE FORMEERDE KERK BOS KOOP Kerkgebouw Nieuwstraat 79: 9.30 uur ds. M.J. Oosting 17.00 uurds. M.J. Oosting WADDINXVEEN/DEN HAAG - Het college van Ge deputeerde Staten van Zuid- Holland heeft goedkeuring gehecht aan de volgende Waddinxveense raadsbeslui ten: - wijziging verordening hef fing en invordering honden belasting. - wijziging verordening toe ristenbelasting 1984. - wijziging legesverordening 1993. - wijziging verordening lijk- bezorgingsrechten Waddinx veen 1992. wijziging verordening marktgelden 1992. - krediet voorbereiding en uit voering groot onderhoud groenvoorzieningen 1993 en 1994. - krediet opschonen rechtspo sitieregelingen. - krediet Ondernemersprijs 1993. - versnelde afschrijving boek waarden tweetal vervan gingsinvesteringen. - krediet eerste opvang al lochtone nieuwkomers in de basisschoolleeftijd in opvang- klas te Gouda. - voorlopige vaststelling sub sidie 1993 Stichting Wad dinxveens Welzijnswerk. - verkoop perceel grond met opstal aan Anna van Buren- straat. - krediet realisatie en inrich ting technieklokaal samen werkingsschool HAVO-Athe- neum. - krediet oprichting voetbal- efltal voor verstandelijk ge handicapten Be Fair. krediet voorbereidende werkzaamheden invoering WVG. - krediet vervanging meubi lair Prof. Kohnstammschool voor openbaar MAVO. - krediet ten behoeve van cur sus klantgerichtheid. - vaststelling gemeentebegro ting voor 1994 en die van Openbare Werken en Bedrij ven, gemeentelijk Grondbe drijf, Gemeenschappelijk An tenne Systeembedrijf en van de samenwerkingsschool voor HAVO-Atheneum. - krediet continuering schuld hulpverlening door Plan- praktijk. - aangaan vaste geldleningen in 1994. - aangaan en verstrekken van kasgeldleningen in 1994. Way/.,

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 7