Wereldwinkel komt met Gouwe Sanghers reeks nieuwe produkten Goudse Kamer wil ontwikkeling van Goudse stationsplek op naar jubileum Feestavond op een schoolzolder Weidevogel- wachters gezocht de moeite waard onderspit Predikant N. van der Want plek is om tot economische lokaties zijn goed ontsloten rrprziri noot* ontwikkeling te brengen door via hoogwaardig openbaar vil ^vZIIl Roemenië Afscheid wethouder B. van Yperen reldwinkels met medewer- J aars daarbij voor de hand. Het te weinig capaciteit om een vuilniszak- WADDINXVEEN - Na de deceptie van een week geleden te gen SCH was het zondag aan WSE-voetbal om tegen Moor- i het meest geschikt is. Het maken van duidelijke afspraken en Belangstellenden kunnen tij dens dagavond een kijkje komen nemen tussen 20.00 en 22.00 uur in de aula van school ’De Groene Zijde’ bij de spoorwe govergang in Boskoop. dan Reeuwijk. Binnenkort zullen de boten er weer naar op deelname aan de na-com- petitie. de repetities op maan- Een hoogwaardige invulling van de stationslokatie in Gouda biedt goede mogelijk heden de stedelijke functie gen, gekoppeld aan werkgele genheid en voorzieningen die passen bij het schppen van een goed vestigingsmilieu voor bedrijven. Resteert nog de tweede perio detitel waarvoor WSE nog in de strijd is (de komende twee wedstrijden tegen Esto en Gouderak tellen daarvoor nog mee). De titel geeft recht Het paasweekeinde wordt er door WSE niet gevoetbald. De week daarop wel tegen Gou derak (thuis aanvang 14.00 uur). Hopelijk met een fitte Willy Beelen en Jan Willem van Triet. vervoer. B-lokaties zijn zowel overheidsdiensten goed bereikbaar via het open baar vervoer als over de (snel)-weg. C-lokaties zijn al leen goed bereikbaar over de (snel)weg. De ontwikkeling van een sta- tionsgebeid is een ingewik keld proces. Het vergt vele af wegingen tussen complexe zaken door partners met vaak verschillende belnagen. 'ten de NS zijn ook grondeigena ren en betrokken bij dit project. Het verplaatst worden. De Wilde Vaart doet regelmatig mee aan zeil en roei wedstrijden en regelt hun kampen voor een groot deel zelf. De Loodsen (meisjes en jon gens vanaf 17 jaar) hebben zich op de open dag net zo in gezet als de Wilde Vaart. De feestelijke aankleding werd door hen verzorgd. Zij hebben iedere vrijdag avond opkomst vanaf 20.00 uur en zijn ook zaterdags vaak in de weer. Deze leeftijdsgroep draait ge heel zelfstandig en naast de mensen van buitenaf, komen hier vaak ook goede leiding gevenden uit die de groeiende groep kan ondersteunen. De open dag is zaterdag door oud- en mogelijk nieuwe le den redelijk bezocht. Het wis selende weer kan mensen hebben doen twijfelen. Ou ders hebben hun belangstel ling ruim getoond. Om 15.00 uur werd de dag gezamenlijk afgesloten. Natuurlijk is dit niet de enige mogelijkheid geweest om met Scouting Klimop kennis te maken. Deze enige Waddinx- veense watergroep heet een ieder altijd welkom op de An kerplaats, Vondellaan, naast de WSE-voetbalvelden. Voor meer informatie kan men bel len met Linda Broer, tel. 01828-15709. paashaas was door één van de ouders gemaakt. De opbrengst van de avond heeft als bestemming het schilderen van de school aan de binnenzijde. Een aantal ouders is al aangevangen met het schuren van deuren maar de verf ontbrak. Door de baten van de school avond kan men aan het schil deren en als de sfeer van de ’schilders’ onderling net zo goed is als de sfeer van de schoolavond dan wordt het echt gezellig op school en zal het niet mee vallen de kinde ren mee naar huis te krijgen. De avond werd in touw gezet door de oudercommissie van de schoo. Zo werd bewezen waarin een kleine school groot kan zijn. GOUDA/WADDINXVEEN - De Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland heeft een pleidooi gehou den voor de ontwikkeling van de stationslokatie Gouda, die ‘op de rails moet worden gezet'. Reeds jaren wordt over de ontwikkeling van de stations lokatie Gouda gesproken. Vanuit verschillende zijden zijn plannen gemaakt en on derzoeken verricht. Uit de on derzoeken is naar voren geko men dat de stationsomgeving van Gouda een uitstekende drecht te laten zien dat het wel degelijk mee wil doen om de koppositie. Verliezen betekent immers afvallen. Wederom met enige invallers vanwege blessures en schor singen trad WSE aan op een waar moeras. Noch het veld noch de irritant fluitende scheidsrechter kunnen echter aangevoerd worden als ex cuus voor het ronduit matig acteren van de WSE-elf. De start was voortvarend. Guido Hack kopte juist over, Erwin Pleus tegen de paal. Daarna had Moordrecht eni ge goede kansen, echter men stuitte op een solide keepen de Bert van der Kaa (wiens schoonheidsfoutjes bij het uitverdedigen dit keer be perkt bleven). De rust leverde een brilstand op. Eierverloting In deze aula kunnen zaterdag besteed aan de verantwoor delijkheid ten opzichte van het materiaal en elkaar. Met het toenemen van de leeftijd wordt de verantwoordelijk heid groter. De nadruk ligt dan ook op het samen bezig zijn en niet zo zeer op het individueeel pres teren. Samen ontdekken de scouts dat de grenzen van tot een gezamenlijk plan ko men, waarbij de verschillen de partijen misschien vanuit andere overwegingen wel hetzlefde concrete einddoel nastreven. Of dit tot een vol- sa- menwerkingsovereenkomst (PPS) zal kunnen leiden, zal mische ontwikkeling te bren- goed overwogen moeten wor- den. Hierbij kan van de erva- ringen elders worden geleerd. de binnenstad. De plek is Voor een gemeente als Gouda met onvoldoende middelen om zelf het project te financi eren en ook relatief weinig er varing en know-how op dit ge bied is het wellicht zinvol om met een deskundige, be- eren: 75, 249, 943, 1733, 1806,1903,2127,2260,2554, 2962,3386,3664,3756,4382. Voor 5 eieren: 85, 344, 373, 419, 544, 698, 977, 1108, 1322,1419, 1594, 1807,1887, 1991,2145,2351, 2403, 2407, 2432,2544,2792,2850, 3131, 3356,3473,3563,3659, 3727, 3762,3829, 4134, 4235, 4260, 4413,4546,4689,4930,4991. sen die uitstekend per open baar vervoer te bereiken zijn. Het station zal in de toekomst steeds meer diensten en win kelplezier aan het publiek bieden waardoor ook banen voor lager geschoolden in Gouda worden geschapen, naast werkgelegenheid bin nen de kantoren. Bij een juiste aanpak met winkels en horeca op en rond om het station kan de binnen stad van Gouda vanaf het sta- Ds. N. van der Want, predikant van de Christelijk Afgescheiden Gemeente aan de Dorp straat, en zijn gezin blijven zich inzetten voor de inzame ling van kleding en schoeisel voor Roemenië, hoewel ze binnenkort naar dit Oost blokland zullen verhuizen. Reeds enkele jaren zamelen ze al kleding en schoeisel in voor Roemenië. Het predi- kantgezin zal zich spoedig in dit land vestigen om zich on der andere ter plaatse met de hulpverlening bezig houden. Het is de bedoeling dat men vanuit Nederland dit werk zal blijven steunen. Daarom blijft kleding en schoeisel ook in de toekomst van harte welkom. In verband hiermee is het naar iemand die als dépot zal wil len dienen, waarna weke lijks de ingezamelde goede ren worden opgehaald en af gevoerd naar een groter dépot. Gedacht wordt aan ie mand met bijvoorbeeld een garage of schuur die gemak kelijk bereikbaar is met een auto. Eventuele belangstellenden kunnen contact opnemen met familie Van der Want, Dorpstraat 5, Waddinxveen, tel. 01828-18864. kan men nog .„eding en schoeisel, mits heel en school, afgeven op genoemd adres. Graag in dichtgebonden vuilniszak ken of dozen. De eerste is Piet Blom, veer tig jaar lid van het koor en f’ 1 11 vanwege zijn verdienste als bestuurslid en bibliothecaris. Als tweede werd A. Ravens- berg gehuldigd wegens een lidmaatschap van 25 jaar. Beide heren werden toege sproken door beschermheer W. Verweij en ontvingen de erespeld met oorkonde van het KNZV. Van de vereniging ontvingen zij bloemen. Zoals veel andere verenigin gen kamp ook het mannen koor met een teruglopende aanwas van nieuwe leden. Die Gouwe Sanghers zijn op zoek naar vijftien nieuwe mensen die het koor bij het jubileum kunnen versterken. WADDINXVEEN - De weide- vogelwacht Reeuwijk en om streken gaat ook dit jaar weer aan de slag met nestbescher- ming. Er is wel belangstelling vanuit veehouders om wat voor de weidevogels te doen, maar er zijn te weinig vogel wachten om hen daarbij te helpen. Nieuwe vrijwilligers zijn daarom van harte wel kom. De weidevogelwacht Reeu wijk e.o. breidde ook in 1993 haar activiteiten uit. Vorig jaar waren 11 veehouders met 19 vrijwilligers actief op ongeveer 205 ha. Op die op pervlakte werden 214 nesten gevonden, van 11 verschillen de vogelsoorten. Het betrof nesten van vooral kievit en grutto, maar ook van kluut en wintertaling. Van de nesten was ongeveer tweederde succesvol. Van de 38 nesten waar omheen is ge maaid is vervolgens 84% uit gekomen. De groep is ook in 1994 actief. Met een anatal nieuwe vee houders. Jammer genoeg zijn er op het moment te weinig vrijwilligers om hen te helpne bij het sparen van weidevo- gelnesten. Een ieder die graag wat voor weidevogels wil doen, graag in de polder loopt en op een boerenerf komt en bereid is er enige tijd in te steken in het voorjaar, is van harte wel kom. Belangstellenden kun nen zich aanmelden en meer informatie opvragen bij Otto Vloedgraven, coördinator weidevogelbeheer van de Stichting Natuur- en Land schapsbeheer Zuid-Holland NLB in Gouda, tel. 01820- 24500 of bij Maurice Kruk, tel. 01820-24500. Na rust probeerde WSE het wel, echter de knop kon niet omgedraaid worden. Men vol hardde in veel foute passes.en juist te weinig inzet. Toch kwamen er over en weer wat kansjes (voor WSE gek genoeg allen kopkansen). Doelpunten leverde dit niet op. Ook inzetten van reserven Michael Berhane en Lars Smit leverde wat dat betreft niet het gehoopte resultaat op.Moordrecht en WSE lever de dus geen winnaar op, wel een verliezer, het publiek. 1 was immers niet echt boeiend, de amuse mentswaarde beperkt. Het gelijke spel heeft als con sequentie dat, met nog zes wedstrijden te gaan, Donk een voorsprong neemt van 5 punten. Het moet dus gek lo pen wil WSE naast Donk ook nog GSV en SCH van zich af schudden. bracht. Tijdens de ledenvergadering zijn twee jubilarissen gehul digd. irachtige sieraden ontwikke- i en van allerlei materialen (zilver, ko per, hout, stof). Alles is hand gemaakt en de producenten krijgen een goede prijs be taald. Er zijn sieraden uit Mexico, Peru, Guatamala, Bangladesh, Sri Lanka, Thai land, Indonesië en de Filipij- nen. WADDINXVEEN - Voor de Paasdagen zijn er in de Wereld winkel Waddinxveen van Max Havelaarcacao weer nieuwe produkten: Paashaasjes van melkchocolade en paaseitjes melk en puur, gefabriceerd door Tjoklat. Op de zakjes met de paasei tjes staat geschreven ‘Eerlijk delen kan héél lekker zijn1. De extra inkomsten verlich ten het dagelijks leven van boerenfamilies. Er is meer geld voor eten, kleding en school nodig. Voor kunstnijverheid gaan de medewerkers van de Wereld winkel Waddinxveen regel matig op zoek naar nieuwe artikelen om het assortiment zo aantrekkelijk mogelijk te maken. Er zijn naast de importeur van de Novib en Wereldwin kels SOS-Wereldhandel steeds meer kleine impor teurs bijgekomen met een grote keuze aan kunstnijver heid. Gezamenlijk hebben de We- paal achter keeper Denms Ringelenstein. De Sniepbewoners bleven de aanval zoeken, en dat werd in de 20e minuut beloond. Uit een vrije trap van Frans Lali- hatu scoorde Richard de Jeu met het hoofd 3-1. Dat was te vens de eindstand. Al met al een rommelige wed strijd, die verdiend werd ge wonnen door Cabauw. Op Tweede Paasdag spelen de geelzwarten de tnuiswedtrijd tegen het onderaan staande stationslokatie door het realiseren van kantoren, ho reca, winkels en publieke diensten past bij het door de overheid gepropageerde zoge naamde ABC-lokatiebeleid. Dit houdt in dat aan bedrijfs terreinen A-, B- en C-classifi- caties worden toegekend. A- BOSKOOP - Het Boskoopse streekmannenkoor Die Gou we Sanghers maakt zich op voor het 50-jarig bestaan in 1995. De op maandag 28 maart ge houden ledenvergadering stond in het teken hiervan. Nu al wordt hard gewerkt aan een jubileumconcert op 15 september 1995 met mede werking van onder andere de Koninklijke Militaire Kapel. Ook wil het koor, na eerdere langspeelplaten, nu een com pact disc uitbrengen. De opnamen zijn in november van dit jaar. Voorts wil het koor zich bij het jubileum in nieuwe kostuums presente ren. Uit het Oostenrijkse Ibbs is een uitnodiging ontvangen voor een concert. De reis, rond hemelvaart 1995, kan een nieuw hoogte punt worden. Naast een aan tal concerten zal ook een eniging van Wereldwinkels bol,“dan komt er een mooi ge- deze importeurs beoordeeld. „„OU. Onderzocht wordt of zij vol- kindje hoort dit geluid steeds, doen aan de eisen, zoals rechtstreeks kopen van klei ne producenten en een g prijs betalen. Ook moet gelet worden o; x den van de producenten, geen kinder- geluid wat vertrouwd K-J .1. - - - In de Wereldwinkel Waddinx veen zijn naast levensmidde- 2 april tussen 13.30 en 15.30 uur ook de prijzen worden af gehaald naar aanleiding van de eierverloting. Nummer 4699 komt in aanmerking voor 50 eieren. Voor 25 eieren de nummers: 921, 946, 1476, 1848, 2643, 2720,3039,3676, 4419, 4455. Voor 20 eieren: 74, 216, 1192, 1911, 2499, 2594, 3012, 3185, 4288,4810. Voor 15 eieren: 156, 884, WflddiriYVPPri 1580,1975, 2512, 2941, 3235, v T *»V4V4111A V Wil 3292, 4150, 4186. Voor 10 ei- Hplff fopf oron- 7S 9/IQ Q4.Q 1739 14Vilt IIV4 WADDINXVEEN - Het eerste elftal van Waddinxveen-voet- bal is er in de uitwedstrijd te gen koploper Cabauw niet in geslaagd om voor een verras sing te zorgen. De overwin ning was voor Cabauw, waar door de geelzwarten in de strijd om de derde periodeti tel een steek lieten vallen. Hoewel Waddinxveen in de beginfase een aantal goede kansen kreeg, was het de te genstander die na een half uur spelen het eerste doel punt maakte. Aanvaller Ge rald Vermeulen had hier ech ter wel de hulp van een Wad- dinxveen-verdediger bij no dig, want Eric van der Krans schoot de bal op ongelukkige wijze achter zijn eigen kee per. Binnen de minuut ver dubbelde Vermeulen zelf de marge, en 2-0 was de rust stand. Na de pauze kwam Waddinx veen goed terug in de wed strijd, maar toen voorstopper Tom Plantfeber de gevaarlij ke Rick Hukon in het 16-me- tergebied neerlegde kon scheidsrechter Hermeling niets anders doen dan de bal op de stip leggen. WADDINXVEEN WADDINXVEEN - Vrijdag 25 maart werd in de wijkschool Sint Jozef (Kanaalweg) een avond georganiseerd met als doel een bindingsavond voor ouders van leerlingen ener zijds en leerkrachten ander zijds. De avond werd gehouden op de zolder van de school, die met ballonnen was omgeto verd tot feestzaal. Men werd verwelkomd met een cocktail waarna de stem ming erin kwam. Door ongeveer 65 mensen werd een grandioze avond ge vuld met spelletjes zoals sjoe len, darten en zowaar een heuse roulettetafel. Een bingo werd gedraaid door een misterygast, vermomd als paashaas. Het pak van de ZEVENHUIZEN - Na bijna 16 jaar heeft wethouder B. van Yperen besloten zich te rug te trekken uit de actieve politiek in Zevenhuizen- Moerkapelle. Gedurende al die jaren is hij bij het gemeentelijk bestuur betrokken geweest als wet houder. Tevens heeft hij in die periode vele jaren het loco- burgemeesterschap bekleed. In verband hiermee zal hem een afscheidsreceptie worden aangeboden op maandag 11 april van 16.00-18.00 uur in het gemeentehuis. stergat (bij de Gouwe) hebben het vastleggen daarvan ligt Y° tö woinicr napariiait nm daarbij voor de hand. Het steeds Kl( oplossing te bieden op de huidige contract van de ge- groeiende verkeersstroom, meente met NS, waarin reeds Door het groeiende aantal goede afspraken zijn ge- busreizigers kampt het bus- maakt, geeft aan dat Gouda station met een ruimtege- zich niet de krenten uit de brek. pap wenst te laten eten. Daarnaast ontstaan er in toe- Aan welke invulling valt nu nemende mate problemen concreet te denken? Een in- met het parkeren van zowel tercitystation Gouda is vooral auto’s als fietsen rondom het geschikt voor de vestiging station. Menig (gratis) gepar- van organisaties die de ruime regio (Randstad) als werkge bied hebben. Te denken valt bijvoorbeeld aan (regiokan toren van zakelijke dienst- ver- De naar Roemenië met zijn gezin vertrekkende ds. N. van der Wamt van de Christelijk Afgescheiden Gemeente. (Foto: Archief - Sjaak Oudewater. Aanvang, zoals Noteboom) gebruikelijk, 14.00 uur. de realisatie van kantoren, winkels, en bijvoorbeeld een hotel. Wellicht dat de verschillende partners, betrokken bij het project, nog voor de zomer tot een gezamenlijk plan kunnen komen om de mogelijkheden die het station biedt te benut ten, denkt de Goudse Kamer. Stationslokaties hebben in toenemende mate de aan dacht van plannenmakers en Naast de gemeente Gouda ontwikkelaars. Het lokatie- de NS zijn ook grondeigr beleid van de rijksoverheid in ren en projectontwikkel: de Vierde Nota over de Ruim- telijke Ordening Extra stimu- is belangrijk dat de partners leert het concentreren van werken, wonen en recreatie rondom knooppunten van openbaar vervoer. Daarmee hebben stations en de directe omgeving hoge eco nomische potenties gekregen, ledige publiek-private Ook de stationslokatie Gouda is aantrekkelijk om tot econo- -- gen. Het station is centraal gelegen op korte afstand van goed bereikbaar zowel met bus als trein als met de auto en fiets. Daarbij bieden de open ruimten die momenteel onderbenut worden goede mogelijkheden voor een aan trekkelijke invulling. Vanuit trouwbare partner samen te de marktsector blijkt er zeker werken. interesse voor deze lokatie. Per fase binnen het project Verschillende knelpunten kan bekeken worden welke rondom het station vragen samenwerkingsvorm om verbetering van de situ- 1 TT atie. De tunnel en het Ham- keerde auto is overigens van publiek uit de regio dat de trein pakt om elders te win kelen of te werken. Dit maatk de grote parkeereplaats tot verleners, zoals banken, een vorm van duur grondge- zekeraars of computerbedrij- bruik, met name door de on- ven. derbenutting van de moge- Maar ook publieke instellin- lijkheden.Vanuit werkgele- gen, medische centra (bloed- genheidsoogpunt ligt het vol- bank), onderwijsinstellingen ledig in de rede om arbeids- en het arbeidsbureau kunnen plaatsen te creëren op plaat- goed gesitueerd worden op de stationslokatie Gouda. Als na de regiovorming van Rijn mond (OOR), Haaglanden, Amsterdam (ROA) en Utrecht er een ‘Groene Hart provincie1 overblijft, kan het provinciehuis, dat na de realisatie van Haaglanden niet langer in Den Haag ge vestigd kan zijn, uitstekend op de stationslokatie Gouda gesitueerd worden. Dit past volledig in het eerder ge noemde ABC-lokatiebeleid tion beginnen. Daartoe dient van de overheid. wel het Stationsplein en de looproute over de Vredebest aanmerkelijk verbeterd te worden. u Ook op de Kleiwegburg wordt van Gouda te versterken. Een de koopstroom gekweld. De stedelijk knooppunt van voetgangers krijgen hier let- openbaar vervoersverbindin- terlijk te weinig ruimte. Ver- bindingszones naar de schouwburg dienen ook ver beterd te worden.Het tot ont wikkeling brengen van de cadeau voor iemand die zwanger is. De bol wordt aan een ketting of koord gehan gen, zodat de bol boven de buik van de zwangere vrouw king van de Landelijke Ver- Als je beweegt of loopt met de eniging van Wereldwinkels bol, dan komt er een mooi ge- deze importeurs beoordeeld. luid uit Het nog ongeboren 1 een lijk is. De welpen beleven de kampvuur gebakken en werd re met een vlet gevaren op de plas. De Wilde Vaart (meisjes en jongens 14-17 jaar) heeft wer vingsfolders voor leiding spreid, geholpen met all< bemand en daan. Bij deze leeftijdsgroe pen is er geen sprake meer van leiding, maar van bege leiding. Zij hebben hun eigenbestuur en verzorgen in overleg zelf hun activiteiten. Wel hebben ze dezelfde opkomsttijd als de zeeverkenners: ’s zomers van 13.00 tot 18.00 uur. bzoek aan Wenen worden ge- WADDINXVEEN - Zaterdag 26 maart deed Scouting Klim op in Waddinxveen als één van de 1.500 Scoutinggroepen mee aan de eerste Nationale Scouting Dag. Op en rond de clubhuizen van Scouting Klimop aan de Vondellaan was het één en al bedrijvigheid. Leden van alle leeftijden lieten een klein deel van het veelzijdige scouting aanbod zien. Zo hadden de kabouters hun mogelijkheden steeds verlegd kunnen worden. Zo waren er zeeverkenners bezig met het bouwen van een vlot, het bakken van poffer tjes en het knopen van arm- de leiding werd geleerd hoe een stormlantaarn werkt en hoe een tent moet worden op- hadden de kabouters sinds een aantal jaren erelid (meisjes van 7-11 jaar) en de welpen (jongens 7-11 jaar) eerst in hun eigen clubhuis een actief en afwisselend spelprogramma voordat ze met de andere activiteiten bandjes. Met aanwijzing van meededen. Kabouters spelen in het dold waze land Bambilië, een fan tasieland dat overal kan lig- gezet. Daarnaast werden er gen en waar bijna alles moge- marsh mellows boven J*'1 -- TA 11- -1J- 111-1 meest spannende avonturen in de rimboe. Het spel is geba seerd op het welbekende en verfilmde Junglebook. Deze jongste speltakken le- vingsfölders voor leiding ver ren spelenderwijs. Het spel- spreid, geholpen met alle ac- element is dan ook niet weg te tiviteiten, de informatiestand denken. Gewoonlijk hebben bemand en boten werk ge- Na 50 jaar is wat veijonging ze iedere zaterdagochtend op komst maar voor deze spe ciale dag werd een uitzonde ring gemaakt. Inmiddels waren de zeever kenners (meisjes en jongens 11-14 jaar) via een roulatie systeem in groepjes bezig. Vanaf deze leeftijd wordt er zomers regelmatig geroeid en gezeild in veelal vaste groep- De ligplaats van de boten is jes’bakken’genaamd. Er wordt dan ook aandacht Het wordt dus een vertrouwd geluid. goede Als het kindje geboren is kan C", men de bol boven de wieg op de omstandighe- hangen. Als het kindje het ge- de werksituatie van Juid weer hoort, herkent hij of arbeid en milieu-vriendelijk. In maart heeft de Wereldwin kel Berkel Rodenrijs de regio- nale importeursbeurs georga- 17n,*Vunst*ifijvërheid* en tex- mseerd en er waren veel tiel ook prachtig nieuwe artikelen te vinden. uit verschillende c„. Zo was er van de importeur iingslanden te vinden Cusco een origineel cadeau voor iemand die zwanger is. Een zilveren zwangerschaps- bol-muziekbol. Een origineel r i Pagina 17 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 30 MAART 1994 WSE-voetbal aast op de periodetitel Stichting LEZEN. Keizersgracht 391 1016 EJ Amsterdam ‘g! - - - j— hoognodig. De ouders vierden gezellig feest op dee zolder van de wijk- school St. Jozef aan de Kanaalweg in de St. Victorwijk. Beide Waddinxveense jongeren beleefden veel plezier aan dee open dag van Scouting De Klimop. (Foto’s: De Klimop). ULXl,. LUXXXXCX CXX XXCU X.XCXXX1 Y exil VILX1V1CX1Jxv^ uxopx anvil Cll Bedrijvigheid op open huis Klimop ‘g “S dB*

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 17