ANBO- Waddinxveen coördineert protest Rabobank Waddinxveen volop in verbouwing Raadsleden eten in Souburgh Jazzdans TOOS-gym Bazar brengt 11 mille op Opbrengst Reumafonds Feest ouders en leerlingen openbare Theo Thijssenschool Trapveld opgeknapt Drie W’veense turnsters gaan naar voorronden NK Roeiwedstrijd op Oude Rijn Kenny Marks in College in Zevenhuizen- Moerkapelle REPROSET IX Pagina 19 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 30 MAART 1994 I I seren de ouderenbonden een istel na- bedroeg is WADDINXVEEN - Het be- De raadscommissie heeft een belangrijk deel gehad in de ciering van deze voorziening. De compacte maaltijdkoffers worden onder andere door de Belbus, de vervoersvoorzie ning voor ouderen binnen Waddinxveen, bij ouderen thuisbezorgd. en begonia kunnen op ver toon van het lotnummer afge haald worden bij op het adres P.C. Hooftstraat 3, tel. 01828- 15926 (tussen 18.00 en 19.00 uur). thousiasme is alom aanwezig om er gezamenlijk de schou ders onder te zetten. De me tamorfose die het bankge bouw ondergaat is ook daar van het bewijs. WERKENDE VERHUIZERS Wilt U informatie? 01828 - 18708 GAAT U VERHUIZEN? kinderen maakten ook een button met het opschrift ‘De Theo Thijssenschool mag blij ven'. Door de ouderraad werd op ijs getrakteerd en van de juffen en de meester kregen alle leerlingen een ballon en een roltoeter mee naar huis. De verbouwing van de Rabobank Waddinxveen aan de Kerkweg-Oost in Waddinxveen zorgt niet alleen binnen voor een metamorfose, maar ook het exterieur ondergaat een enorme verandering. De uitbrei- WADDINXVEEN - De leden van de Waddinxveense raads commissie voor sociale zorg en volksgezondheid hebben hun werk in de bijna afgelo pen raadsperiode 1990-1994 op passende wijze afgesloten. Vorige week woensdagavond hebben zij samen met het be stuur en de directie van Hui ze Souburgh (Prins Bern- hardlaan) een warme maal tijd gebruikt. Hierbij was ook commissievoorzitter wethou der Joop Neele (PCW) aanwe zig. de WAO', 3503 KG roUtrecht. Telefonisch aanvra- festatie ‘Handen af van de AOW' op woensdag 13 april in gen kan alleen via telefoon- Z__. - -/rn.A wordt georganiseerd door de ouderenbonden ANBO, Unie KBO, PCOB, OVGO en CSPO. phen van ’Samma Concerten’ Pollppf'P rlit- Irnar rmliilz-h om T»om ir» WADDINXVEEN - ‘De Theo Thijssenschool mag blijven'. Onder dit motto werden op deze openbare school aan de Kerkweg-Oost in Waddinxveen twee feestjes gevierd. besluitvorming over de finan- De Garenspinnerij GOUDA - Woensdag 6 april treedt de bekende gos pelzanger Kenny Marks op in de grote zaal van de Garen- spinnerij aan de Turfsingel in Gouda. Het concert met Kenny Marks wordt gehouden in sa menwerking met Ronduit en Spoor 7. Het is bijzonder leuk dat Kenny dit keer naar Gou da komt nadat hij al vele ke ren in Nederland is opgetre den. Dit moest een keer ver anderen en het is Irene Zut- WADDINXVEEN - De jaar lijkse collecte voor het Natio naal Reumafonds heeft in op- was de opbrengst ƒ12.387,50. Het De grootscheepse uitbreiding spelen daarin een belangrijke en modernisering aan de Kerkweg-Oost zal ongeveer negen maanden in beslag ne men en i gerond. Het ontwerp voor het nieuwe kantoor is gemaakt door het Waddinxveense ar- grote landelijke protestde monstratie onder het motto ‘Handen af van de WAO' in het Philipsstadion in Eindho ven, waar zoveel mogelijk ou deren bijeen zullen komen om te laten horen hoe boos ze zijn. Kras Reizen te Ammerzoden. Ongeacht uit welke plaats in Nederland bedragen de kos ten om per bus te reizen ƒ17,50 per persoon. Voor Waddinxveen en Bos koop coördineert de ANBO- afdeling Waddinxveen deze reis. Wie aan deze reis wil deelnemen kan zich melden bij J. Kunz, Prinses Irene- straat 27, tel. 12689. Men dient dan een enveloppe met ƒ20,- per persoon in te leve ren. Op de enveloppe duide lijk de naam en het adres van de deelnemer te schrijven met eventueel telefoonnum mer. In geval de reis niet zou doorgaan wordt de enveloppe weer terugbezorgd. ASSCHEMAN VERVOER - VERHUIZINGEN WADDINXVEEN school' ter beperking van het speciaal onderwijs. Dit kan alleen tot stand ko men door de betrokkenheid van de leerkrachten en het ’vakmanschap’ op het gebied van de zorgverbreding. Van de medezeggenschapsraad kregen alle leerkrachten een prachtige bloem. De avond werd door de ouders zeer ge waardeerd. Voor de leerlingen werden er op school een ochtend lang spelletjes gehouden met kleurplaten en een video. Alle BODEGRAVEN - Zaterdag 9 april valt op de Oude Rijn in Bodegraven om 14.00 uur het startschot voor de roeiers die aan de jaarlijkse Batavieren- race deelnemen. Dit jaar din gen ruim twintig roeiploegen naar de eerste plaats. De roeiers zijn afkomstig uit het hele land. Ook roeivereni gingen uit Alphen, Nieuw koop, Leiden en Delft nemen deel aan deze jaarlijkse krachtsinspanning over 6 km. De Roei- en Zeilvereni ging Gouda (Reeuwijk) houdt de race voor de 17e keer en verschijnt zelf met vier goed getrainde ploegen aan de start. Het deelnemersveld bestaat uit dames- en herenteams. De eerste boten gaan om 12.45 uur bij de brug in Zwammerdam te water, on der aanmoediging van de Zwammerdamse harmonie Wilhelmina. De race begint om 14.00 uur bij de Burge meester Crolusbrug in Bode graven. De finishlijn is bij de Steekterbrug in Alphen. Vorig jaar zorgde de nek aan nek race tussen de heren ach ten van Nautilus en ‘de Maas' uit Rotterdam voor veel span ning. Het was de roeivereni ging ‘de Maas', die met 20 min. 58 sec. de snelste tijd op haar naam schreef. Bij de dubbelvieren verover den de dames van Gouda de eerste plaats. Het grote aan tal inschrijvingen dit jaar is volgens wedstrijdleider Rob Kraaipoel het gevolg van een intensieve promotiecampag ne. De hele race is vanaf de oever van de Oude Rijn door het publiek uitstekend te vol gen. ren Onderling' Sociëteit (SOOS) heeft in het Anne Frank-centrum (Jan van Bij- nenpad) een bazar gehouden. De opbrengst, die geheel ten goede komt aan het ouderen werk, heeft ƒ11.199,85 opge bracht. De bazar werd ge opend door CDA-wethouder Jan Hielema. Op de bazar was het reuze druk en erg gezellig. Er wer den naast gebruiksvoorwer pen ook veel lootjes voor di verse artikelen gekocht. Een aantal van deze prijzen kun nen nog worden afgehaald. Op de volgende lotnummers zijn prijzen gevallen: 46 - bou quet handgemaakte tulpen, 60 - witte chocolade paas haas, 112 - een taart, 198 - een sprei, 228 - een gebor duurd tafellaken, 345 - gebor duurd schellekoord, 401 - be gonia, 534 - een kaas. Het gezamenlijk gewicht van de bestuursleden bedroeg 747 kg. De geboortedatum van de pop was 19 september. De to taalwaarde van de levens middelendoos bedroeg plaats. Hok zij plaatsten zich 57,33. F De volgende artikelen zijn nog af te halen. Tweede ron de: eendjes nr. 31 een mok; derde ronde: beertjes nr. 33 een fles wijn., De tulpen, kaas Daarna was het de beurt aan categorie gc waarjn vier Pr0 Patria-meisjes vertegenwoor digd waren. 38 Meisjes deden mee in deze categorie waar van de 20 besten doorgaan naar de voorronden NK. Programma Het programma duurt onge veer van 12.00 tot 14.00 uur. Bestuursleden van de deelne mende organisaties zullen toespraken houden en het programma zal worden afge wisseld met muziek en inter views. Felix Meurders zal het geheel presenteren. Het stati on is open vanaf 11.00 uur. In de periode van 14 maart tot en met 8 april kunnen toe gangskaarten, bij voorkeur schriftelijk, worden aange vraagd bij het Actiecomité en t worden. Dit is de voorkeur van het overgrote deel van de ben teruggestuurd naar de gemeente. Deze aanpak houdt in dat er ondergronds een voorbehan deling plaatsvindt en dat bo vengronds de bomen behoor- verdere lijk teruggesnoeid worden waardoor verplanten op ter mijn mogelijk is. De verwach ting is dat door het snoeien tevens de overlast van het druipen van de bomen tot een aanvaardbaar niveau zal af nemen. Aan de Alpherwetering en de Oostpolderweg wordt een ge- WADDINXVEEN - Na de ge weldige jazzshow van TOOS- gymnastiek, met twee optre dens waaraan de hele jazzaf- deling heeft meegewerkt, worden er weer nieuwe dan sen bedacht, nieuwe pasjes aangeleerd, muziek gezocht en voor nieuwe optredens ge oefend. De TOOS-afdeling jazzdans is een grote afdeling met overwegend damesleden, maar waar sinds twee seizoe nen ook de herenafdeling aan is toegevoegd. De lessen wor den gegeven in de Havo-zaal achter de sporthal De Sniep. Deze gymzaal is uitgerust met een spiegelwand en met een supemieuwe moderne vaste geluidsinstallatie. Jazzdans is een vorm van be wegingskunst met een tech niek, die vol zit met invloeden uit de moderne dans, klassiek ballet, tap-dance, Latijnsa- merikaanse dansen, primitie ve Afrikaanse dansen en showdans en is bovendien sterk onderhevig aan ver schillende tijdsverschijnselen (Hip-hop, House). Daar moet echter wel het element ’swing1 nog aan worden toege voegd. Het doel van de jazzdans les sen is een verbetering van de conditie, de lenigheid te be vorderen, de spieren te versterken, het coördinatie- vermogen te ontwikkelen en het ontwikkelen van het li- chaamsbewustzijn. Dit alles moet leiden tot een betere houding en lichaamsuitdruk- king. Alleen door het goed be geleiden en corrigeren van de leerlingen, kan deze doelstel ling worden bereikt. Een jazzles is opgebouwd uit een warming up met eenvou dige bewegingen om de spie ren goed doorbloed te laten raken, oefeningen gericht op lenigheid, spierversterking, coördinatie en conditie en een dans, afhankelijk van de leef tijd en het niveau. Na de in spanning komt men tot rust komen met gerichte ofenin- gen. Geen enkele jazzdansles is hetzelfde en dat zorgt er voor dat iedereen enthousiast en gemotiveerd blijft. Van jong (vanaf 4 jaar) tot oud en op elk niveau voor dames en he ren is er bij TOOS gelegen heid tot jazzdansen onder ge diplomeerde leiding. Voor in formatie tel. 01828-13839 of 01828-30965. gevers die door een financiële onder steuning tot het welslagen van de collecte hebben bijge dragen. Wie door omstandig heden de collectant gemist heeeft kan alsnog zijn of haar bijdrage overmaken op post giro 324 of banknummer 70.70.70.848 ten name van het Nationaal Reumafonds in Den Haag. hield de hengelsportvereni- iaar tiende en laatste wedstrijd voor de wintercompetitie. Er werd gevist in de Am: bijVrouwenakker. Zij begon met een mooie vrije Ue vangst was, net als in bij- p - -- r>-r- na alle wedstrijden van deze competitie, zeer slecht. De uitslag is als volgt, in het B-vak: 1. H. Kraan 3930 gram, 2. M. van Leeuwen 1250 gram en 3. J. Verhoef 1080 gram. In het A-vak: 1. J. van Egdom 2110 gram, 2. D. Heeren 670 gram en 3. H. Ro- mijn 320 gram. Door zijn overwinning schoof H. Kraan, mede door de mis stap van koploper Reichard, door naar een onbereikbare positie in het puntenklasse ment en werd de nieuwe win terkampioen. De eerste vijf zijn: 1. H. Directie en bestuur van Huize Souburgh aan de warme maaltijd met gemeenteraadsleden onder aan voering van wethouder J. Neele (PCW). (Foto: Sjaak Noteboom). (19.580 gram), 2. M. Reichard 22 pnt (26.120 gram), 3. J. Verhoef 23 pnt (17.510 gram), 4. M. van Leeuwen 29 pnt (9.370 gram), 5. R. Polder vaart 30 pnt (9.760 gram). Zaterdag 2 april wordt de af sluitende wedstrijd van het winterseizoen gehouden. Er wordt gevist in de Leidsche Vaart. Vertrek vanaf het NS- station Waddinxveen om 06.30 uur. Alle HSW-leden, die geïnte resseerd zijn in wedstrijdvis- sen, kunnen voor dit concours inschrijven (melden aan het station). Het inschrijfgeld is WADDINXVEEN Het chitectenbureau Stuurman relaties en de medewerkers hoofdkantoor van de Kerk- Partners B.V. Het verbouwde zullen straks merken dat de weg-Oost van de Rabobank en vernieuwde bankgebouw grootscheepse veranderingen Waddinxveen wordt uitge- zal worden gekenmerkt door duidelijk verbeteringen zijn breid en gemoderniseerd. Het een opvallende entree, een geworden. karwei zal uitdraaien op een geheel ander interieur en „Maar hoe belangrijk dit al- ware metamorfose van de in lichtinval van buiten. les ook is”, meent de heer Van het centrum van het Gouwe- Met gebruikmaking van de Ringelenstein, „met nadruk dorp gelegen bank. modernste technieken zal in en overtuiging zeg ik dat wij Het huidige hoofdkantoor het nieuwe kantoor optimaal nog zulke uitgekiende plan- van de Rabobank Waddinx- worden ingespeeld op de ei- nen kunnen maken, het in de veen werd in 1972 in gebruik sen van bancaire dienstverle- praktijk waarmaken van on genomen. De laatste verbou- ning aan zowel bedrijven als ze visie doen de medewerkers wing dateert van zeven jaar particulieren. Ook maat- van de Rabobank Waddinx- geleden. schappelijke ontwikkelingen veen. Zij zijn het die nu en in de toekomst het succes van onze bank bepalen.” Zowel directie als bestuur en de Raad van Toezicht hebben daarin het volste vertrouwen. Nieuwe impulsen hebben vooral de laatste j aren de me anders zullen worden gelegd tivatie van hei bankpersoneel en dat er meer nadruk zal ko- positief beïnvloed. Het en- men op het geven van goede adviezen. Kernbegrip daarbij is het leveren van maatwerk door deskundige bankmede werkers. De verbouwing van de bank is mede noodzakelijk om deze medewerkers ruimere werk plekken te geven en zodoende de relaties meer privacy en een rustige omgeving te kun nen bieden. Rabobank-voor- zitter G. van Ringelenstein en directeur A. J. Ammerlaan noemen de bouw een in veler lei opzichten bijzonder mo ment voor de Rabobank Wad dinxveen. Het markeert de afronding van een lang proces van 1 nieuwe hoofdkantoor zullen fimctionaliteit en doelmatig heid samengaan in een omge ving die warmte, sfeer en gastvrijheid uitstraalt. Gebruiksvriendelijkheid daarbij een sleutelwoord. De persoonlijke sfeer zal aan spreken. „Een interieur waarin zowel de relaties als de medewerkers zich echt zullen thuisvoelen”, vat de heer Van Ringelenstein de doelstelling van de bouwkun dige verandering samen. Voor de overlast tijdens de verbouwing wordt begrip ge vraagd. Er wordt van alles aan gedaan om de dagelijkse werkzaamheden gewoon doorgang te laten vinden. De Eerst waren de ouders uitge- voorbereiding. In ,het nodigd door het team, de me dezeggenschapsraad en de ouderraad om te vieren dat de school mag blijven bestaan, want zoals bekend zullen drie andere openbare basisscho len worden samengevoegd. Er was gezorgd voor lekkere hapjes en drankjes om dit heugelijke feit te vieren. Toen er een groot aantal ouders ge zellig zat te eten en te drin ken, nam de directeur van de Theo Thijssenschool het woord. Hij refereerde aan de afgelo pen jaren, waarin het onze ker was of de school met het huidige aantal leerlingen kon blijven bestaan. Niet alleen onzekerheid voor de ouders van de leerlingen, maar ook voor het team. ‘Gelukkig is het besluit nu ge vallen en zijn we blij met het feit dat onze school mag blij ven bestaan', aldus de school directeur. Hij zei voorts dat het gehele team blij was dat er zoveel steun was gekomen van de medezeggenschaps raad, de ouderraad en de ou ders en hoopte dat deze be trokkenheid ook in de toe komst zou blijven. Na zijn woorden nam de me dezeggenschapsraad de mi crofoon over om het school team te bedanken voor de ve le uren die zij buiten school tijd om in hun werk staken door het geven van blokfluit- lessen, huiswerklessen, het overblijven en de verkeersbri- gades. Ook werd gesteld dat op de Theo Thijssenschool al din gen waren gerealiseerd, die op andere scholen nog in een beginstadium waren zoals het project ‘Weer samen naar oefening waar ze 9.15 voor kreeg. Met sprong 7.50, brug 8.70 en balk 8.60 kwam haar totaal op 33.95, een nieuw persoonlijk record, goed voor een zilveren medaille. De Waddinxveense Maijolei- ne Verweij (8) behaalde de gouden medialle met 34.80, ook een nieuw persoonlijk re cord. Ook zij begon met een prachtige vrije oefening, goed voor 9.20. Daarna volgden sprong 8.45, brug 8.50 en balk 8.65. En zo stonden er dus twee Waddinxveense meisjes op het erepodium in de categorie 6c. In de categorie lc ging ook Kraan 19 klassementspunten het goud naar Pro Patria na- c°n w D"’" melijk naar Ilse Mulder (18), die met vloer 9.35, sprong 8.30, brug 8.75 en balk 8.80 het totaal van 35.20 behaal de. Leanne Noordam uit Hazers- woude kwam op een 17e plaats in deze categorie met 29.30. In de categorie 3c en 2c plaatsten zich nog drie Zoe- termeerse turnsters. De maaltijd was een af scheidscadeautje voor de raadscommissie in de huidige samenstelling. Na de instal latie van de nieuwe gemeen teraad op dinsdagavond 12 april keert een aantal leden niet meer terug. De keuze voor een maaltijd bij Huize Souburgh werd toe passelijk genoemd omdat in de afgelopen raadsperiode de maaltijdvoorziening en het Thuisdiner in een nieuw jasje zijn gestoken. Ter verbetering van de maal- tijdvoorziening en ter uitbrei- ƒ10,-, iedereen heeft prijs, ’s ding van de mogelijkheden Middags zullen deze en de heeft tevens een verbouwing overige prijzen van de winter- van de keuken in Huize Sou- competitie worden uitgereikt, burgh plaatsgevonden. WADDINXVEEN - Er zullen door de gemeentelijke plant soenendienst werkzaamhe den worden uitgevoerd aan het trapveld aan het Nico- laaserf-Woubrechterf. Deze werkzaamheden, met name ail ophogen, zullen tot een verbe- mene Nederlandse Bond tering van dit trapveld lei den. Doordat het veld op nieuw ingezaaid wordt, kan hier de komende tijd geen ge bruik van gemaakt worden. In de Prinses Irenestraat zal aan de bomen gewerkt wor den. Naar aanleiding van een Ook de Waddinxveense oude- gehouden enquete zullen 'de ren blijken woedend te zijn aanwezige bomen behandeld over de plannen die de poli- worden, zodat deze binnen nu tiek heeft met de AOW. De twee jaar verplant kunnen AOW is een basispensioen en 21. -- geen uitkering. Ongeveer 1o- 700.000 ouderen, onder wie bewoners die de enquete heb- veel alleenstaanden, moeten rondkomen van alleen AOW, of AOW met een klein aan vullend pensioentje. De ANBO is van mening dat i koopkrachtdaling van de AOW niet acceptabel is. De toezeggingen zoals de politiek die tot nu toe heeft gedaan zijn beslist onvol doende. Het hoofdbestuur van de ANBO roept daarom iedereen op 13 april hiertegen te demonstreren. De manifes tatie staat uitdrukkelijk ook open voor niet-leden. deelte van de beplanting ge- Op woensdag 13 april organi- snoeid, op dezelfde wijze als verleden jaar. In verband hiermee wordt autobezitters verzocht hun auto elders te parkeren. Yvonne van Santen uit Zoe- HSW-titel termeer behaalde met 26.30 een 33e plaats. De Waddinx- l-l |xï*$lzlïl veense Maaike van Velzen (9) kwam op een 32e plaats te recht met een totaal van 27.10 (sprong 7.20, brug 7.40, ZEVENHUIZEN/MOERKA- PELLE - In de afgelopen we ken is tussen de lijsttrekkers van alle politieke partijen in Zevenhuizen-Moerkapelle onderhandeld over een be leidsprogramma en de sa menstelling van het college van Burgemeester en Wet houders. De doelstelling was een zo breed mogelijk samen gesteld college te formeren. De deelnemende partijen hebben in beginsel overeen stemming bereikt over de sa menstelling v an het colege met wethouders van Ge meentebelangen, SGP/RPF en CDA. Tijdens de raadsvergadering van dinsdagavond 12 april zullen de navolgende leden van de gemeenteraad als wet houder worden voorgedra gen: Gemeentebelangen: M. Zijderhand; SGP/RPF: R. de Gooijer; CDA: J.T.M. Brou wer. Tijdens de onderhandelingen hebben alle partijen geza menlijk aan een beleidspro gramma voor de periode 1994-1998 gewerkt. Dit pro gramma geeft op hoofdlijnen die zaken weer welke door Gemeentebelangen, SGP/ RPF, CDA en WD worden onderschreven. De PvdA/D66 heeft voorals nog besloten, met de aanstel ling van drie wethouders, dit beleidsprogramma niet te on dersteunen. De komende tijd zal het beleidsprogramma worden afgerond. In dezelfde periode zal ook de besluitvor ming over de portefeuillever deling plaatsvinden. lat UADD///XVEEN».t. dit keer gelukt om hem in Gouda te krijgen. Kenny Marks is beslist geen onbekende ster aan het gos pelfirmament. Ook buiten het gospel wereldje heeft deze artiest duidelijk zijn fans. Wat iedere keer weer opvalt Waddinxveen 12L935/70 bij zijn concerten is de vrien- gebracht. Vorig jaar schap ie hij geeft. Hij is ook opbrengst - bezig met relaties. plaatselijk De Goudse concerten van Samma hebben in het hele land de naam oer-gezellig te zijn. Ook bij dit concert ver wachten we weer diezelfde gezellige sfeer. Het is nog mo gelijk om kaarten te reserve ren of te kopen bij Bijbelshop Samma aan de Turfmarkt. De kaarten kosten slechts ƒ20,-. De aanvang van het concert is om 20.00 uur. WADDINXVEEN - Drie Waddinxveense turnsters van afde ling wedstrijdsport van Pro Patria in Zoetermeer hebben in de Naardense sporthal ‘de Lunet' op succesvolle wijze mee gedaan aan het stuweg-turntoumooi gehouden en plaatsten wv, zich daar voor de voorronden van de Nederlandse kampi- stuur van de Stichting ‘Oude- oenschappen in de C-lijn. Organiserende vereniging was GTV Stuweg Keizer Otto in Naarden. Ongeveer 205 meisjes uit West- en Midden- Nederland namen aan deze wedstrijd deel. ’s Morgens om half negen werd begonnen met de cate gorie 5C. Voor Pro Patria de den zes meisjes mee, onder wie de Waddinxveense Ber- linda Verweij (11). Zij turnde een prima wedstrijd. Begonnen werd met de vrije oefening die haar 8.35 ople verde. Na sprong (7.50) en brug (8.10) turnde zij ook op de b; zonder val waarvoor zij 8.20 kreeg. Haar totaal 32.15 le verde haar een mooie vijfde plaats op. Ploeggenote Kirsten Dijkhui zen verdiende een bronzen medaille met een totaal van 33.40. Marloes Broerse, Sas kia van der Ven en Merel Ze venbergen, allen uit Zoeter meer, behaalden met achter eenvolgens 30.85, 28.75 en 28.70 een 9e, 17e en 18e voor de voorronden. Helaas was dit niet het geval voor Kirsten Keij, die met 27.10 genoegen moest nemen met een 26e plaats. WADDINXVEEN - Zaterdag balk 5.05 en vrije oefening ging Waddinxveen HSW h 7.45). - Een verrassende tweede plaats behaalde de Waddinx veense Verona v.d. Leur (8). chitectenbureau Stuurman Partners B.V. Het verbouwde en een opvallende entree, een geheel ander interieur en lichtinval van buiten. Met gebruikmaking van de modernste technieken zal in Het huidige hoofdkantoor het nieuwe kantoor optimaal worden ingespeeld op de ei sen van bancaire dienstverle ning aan zowel bedrijven als - -Ook maat schappelijke ontwikkelingen 1J11!21_ Dat betekent dat accenten WADDINXVEEN - De afdeling Waddinxveen van de Alge- ‘Handen af van van Ouderen (ANBO) heeft zich postbus _8283, opgeworpen als coördinator voor de grote landelijke mani- het Eindhovense Philipsstadion. De protestmanifestatie nummer 06-8212146 (ƒ0,40 - - - tt.p/m), op werkdagen tussen 9.00 en 17.00 uur. Men krijgt de kaarten thuis gestuurd. De prijs is ƒ2,50 per persoon. Het verschuldig de bedrag en het gironummer waarop dit gestort moet wor den staan op de toegangs kaart vermeld. In het Philips stadion krijgt iedere deelne mer een consumptie. Het hoofdbestuur van de AN BO adviseert deelnemers zo veel mogelijk zich als groep aan te melden. Groepsaan- vragen zijn sneller en eenvou diger te verwerken en boven dien kan men als groep voor deliger reizen. Voor dat doel zijn afspraken gemaakt met ding en vernieuwing is van belang voor een grote klantvriendelijkheid en een betere dienstverlening. (Te kening: Stuurman Partners BV). ialk een goede oefening da’smt Neem kontakt op en wij kunnen u middels een bezoek vrijblijvend informeren over de diverse mogelijkheden en prijzen Dan staan u verschillende mogelijkheden ter beschikking kompleet verzorgde verhuizing huur verhuisauto met chauffeur/verhuizer verhuur van diverse verhuismatenalen zoals dozen, dekens, steekwagens enz - opslagfaciliteiten voor uw inboedel plaatselijk comité dankt de collectanten en alle gevers die door een financiële onder- Oostpolderweg 9 - 2741 MD Waddinxveen Handefcdrukwerk o Zwart/wit kopieer z Rekiamedrukwerk c Kleurkopieën z Gelegenheidsdrukwerk c Full-color kopieer Inbinden Plastificeren o Papierwaren Dorpstraat 68 - Tel. 01828-18640 ■kl rol. In het nieuwe pand zal de persoonlijke benadering van de klant centraler staan dan in het najaar zijn af- ooit. Hij of zij wordt ontvan- tt 4 gen en begeleid.

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 19