In Waddinxveen actieweek Nederlands Bijbelgenootschap Bentwoud verdeelt nieuwe gemeenteraad door de Dorpstraat Rehobothschool Eetcafé De Diamond gaat naar sportpark meeste prijsjes Van noord naar zuid Beurscompetitie bij Rabobank 2- PAASDAG GEOPEND Geslaagden B-diploma V( Koffie drinken NBPV-dames De Vierstroom beter en anders bereikbaar VA BOETIEK? poster Florida-jeugd verslaat Eridos OuJ en Pagina 21 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 30 MAART 1994 Eetcafé De Diamond gaat naar het sportpark. af het eerste begin is de Rabo- Het theorieboek vormt een ste tijd in de Passage gezeten. Het bedrijf van Ruud en Jaco- goed gekozen. In het eetcafé van Ruud en Jacolien vind je meer dan een bar en veel, heel veel tafels en stoelen. taat is een knus eethuis in landhuisstijl, waarin uiter aard de kleur diepbruin over heerst. De kaart van eetcafé De Di amond is uiterst gevarieerd. vier visgerechten, eveneens vier grillgerechten, zes vlees gerechten en zeven desserts. Mijn disgenote valt voor de met (17 gulden), de gepocheerde zalm met bieslooksaus (23,50 Melcher van Ëxter, Timo Klok, Pieter J. Kromhout, Jenny Toet en Maaike Rolfes doen hun best. Verliezen is een kunst op deze leeftijd. De winst komt nog wel. Verandering Tot voor kort was de Beurs competitie een nationale aan gelegenheid. Dit jaar komt daarin verandering. Duits land is het eerste andere land dat kennis gaat maken met dit spannende spel. In okto- landse bijbelgenootschappen die het geld hard nodig heb ben. Dat bedrag moet eigen lijk flink worden verhoogd, want de vraag naar bijbels wordt steeds groter. Daarom nodigt het Nederlands Bijbel genootschap in een speciale actieweek mensen uit mee te doen. doel eigenlijk al bereikt. „We wilden inderdaad de sfeer van een huiskamer creëren”, bekent Ruud van der Pol, de voormalige politie-agent, die in november 1990 toegaf aan zijn wens om ooit in de horeca werkzaam te zijn. tij en daarmee de wedstrijd 15-1/15-10. Uitslag 5-3. WADDINXVEEN - Zaterdag 26 maart is in sporthal De De Dorpstraat wordt éénrichtingsverkeer van noord (Kerkweg- West) naar zuid (Veenkade). men van beleggingsbeslissin- gen, niet alleen tijdens de Beurscompetitie, maar ook daarna. Het aparte spelboek bevat de regels van de compe titie, de effectnummers en de werkwijze.Particuliere deel nemers betalen 90,- om mee te doen aan de competitie. Voor dit bedrag neemt men deel aan de competitie, ont- J-, men het spelboek, het theorieboek en gedurende de He kade- en oop sfeervo woon ideeën Nieuw geloogd kelen over het laten deelnemen van niet-raadsleden aan raads commissies. Definitieve be sluiten moeten nog worden genomen doch de kans is re- eel aanwezig dat de komende vier jaar niet-raadsleden aan het raadscommissiewerk zul len kunnen deelnemen. en de smash en dan wordt van deze tegenstanders ge wonnen i in een driesetter te verliezen da mes dubbel moest het dus doen. Dat dit koppel in de se nioren competitie veel ge leerd heeft bleek. In een beke ken partij moet goed plaat sen, door snelheid druk uitoe fenen en wanneer mogelijk WADDINXVEEN In Waddinxveen doet de Rabobank ook mee aan Beurscompetitie, een spel met levensechte beurs- WADDINXVEEN - Verloren de jeugdbadmintoners van tend door Groningse studen ten. Het jaar daarop waait het spel over naar ander stu- onder meer zijn kansen in de dezelfde cijfers gewonnen. In de derde set was de spanning te snijden. Veel gelijkopgaan- de rally’s die uiteindelijk in een stand van 15-13, dus winst werd omgezet. Tussen stand 4-2.In de HD wederom de progressie van Fabian. gedeelten overschrijven in een schrift. Er is voor henzelf geen bijbel beschikbaar en toch willen ze de verhalen le zen en herlezen. (het In veel landen zijn geen (fina- ciële) mogelijkheden om op Florida vorige maand uit in Zoetermeer nog met 5-3 van Eridos 1, nu was de return en (1 1’*1X Eridos op de tweede plaats in klasse A van de districts- jeugdcompetitie te komen. Dennis Steenland speelde een L degen wedstrijd (15-4/15-9). Fabian van Minnen kon het in de tweede HE niet redden. 5-15/8-15. De le DE werd bekeken en gemakkelijk gewonnen door Maaike v.d. Weij. Lisette Kni jpers verloor haar DE met de cijfers 8-11/0-11. Dennis met Lisette, die sa men een bijna onverslaan baar koppel vormen, walste over hun tegenstanders heen (15-1/15-1). Maaike en Fabi an die dit jaar voor het eerst samen spelen raken steeds beter op elkaar ingespeeld. verschillende richting tot pro blemen leidt.De winkeliers vereniging heeft aangegeven, dat de problemen zich met name in de avondspits voor doen tussen doorgaand ver keer vanaf de Piasweg naar het Noordeinde en winkel ver keer, vooral komend uit noor delijke richting. Tevens is door de winkeliers vereniging de wens geuit doorgaand vrachtverkeer uit de Dorpstraat te weren. Het passeren van dit verkeer is, op de smalle rijbaan een moeilijke zaak. Daardoor ont- WADDINXVEEN - De afde ling Waddinxveen van de Ne derlandse Bond van Platte landsvrouwen houdt op don derdagmorgen 7 april om half tien haar laatste koffieoch tend van dit seizoen in hotel- café-restaurant De Unie (Kerkweg-Oost). Op deze och tend komt Marina Winter uit Waddinxveen het één en an der vertellen over bloem schikken en uiteraard hoe je er mee aan de slag kunt. Wereldbond samenwerken). Een van de Nederlandse des kundigen, prof.dr. J. de Waard, heeft nóg een taak: hoogleraar bijbelvertalen aan de Vrije Universiteit in Am sterdam. Er komen veel studenten af op zijn colleges, vooral uit Jaarlijks gaat er ongeveer zes Oost-Europa. Daar is grote miljoen gulden naar buiten- staan de nodige overlast en opstoppingen, die tot veel ir ritatie leiden. Met betrekking tot deze the matiek is een openbare hoor zitting gehouden op 1 decem ber, voorafgaand aan de ver gadering van de raadscom missie voor openbare werken en verkeer. Door deze commissie wordt op basis van de advisering en de gehoorde reacties geadvi seerd over te gaan tot het in stellen van één richtingsver keer in de richting van noord naar zuid en tot geslotenver klaring voor doorgaand vrachtverkeer in de Dorp straat tussen Kerkweg-West en Veenkade. Tevens maken B. en W. van de gelegenheid gebruik om de gemeenteraad een formele aanpassing voor te leggen van het besluit van de raad van 25 april 1990, waarbij aan het college de bevoegd heid is gedelegeerd tot het ne men van diverse besluiten op grond van het Reglement Ver keersregels en Verkeerste kens. Deze aanpassing is punt van de gemeenteraad van Waddinxveen op dit punt zal zijn. de Rijksuniversiteit Gro- handelt tegen werkelijke Ook is met name op donder- beurskoersen, geeft opdrach- dag 24 maart gediscussieerd ten tot aan- en verkoop, ont wikkelt een visie op de finan ciële markten en zal alert het financiële nieuws willen vol gen om de juiste beleggings- beslissingen te nemen. dentensteden. Het spel blijkt Dat alles zonder enig risico. de mogelijkheid om gelijk met geen spel meer te zijn, maar 1 J" een organisatie te worden. Diekman en Notermans ves tigen zich in Amsterdam, de stad van de Beurshandel, en grenen meu WADDINXVEEN/GOUDA - De Vierstroom (kruiswerk en maatschappelijke dienstver lening) is beter en soms met andere telefoonnummers be reikbaar. Sinds deze maand is de Vierstroom-Zorglijn in werking. Met het operatio neel worden van de Zorglijn vervallen een aantal telefoon nummers. Tevens zijn door de ftisie, tussen kruiswerk en maatschappelijke dienstver lening verschillende adressen van plaatselijke vestigingen veranderd of vervallen. De Stichting De Vierstroom is er voor kruiswerk en maat schappelijke dienstverlening. Voor informatie/aanvragen verpleging, verzorging en huishoudelijke hulp, consul tatiebureaus ouder- en kind zorg, maatschappelijk werk, verpleegartikelen en hulp middelen, afspraken dieet- spreekuur, zwangerschaps- en postnatale gymnastiek, Thuishulpcentrale (logeera dressen en oppas voor gehan dicapte kinderen), Gezond heidswijzer, Cursusbureau, VTO-team Midden-Holland (Vroegtijdige Onderkenning Ontwikkelingsstoornissen bij kinderen van 0 tot 7 jaar), Kruiswerk Ledenservice en Alphahulp:Voor dringende hulpvragen maatschappelijk werk buiten kantooruren te vens 06-8212141. Telefonisch spreekuur Ouder en Kindzorg: maandag t/m vrijdag van 9-12 uur, tel. 01820-94500. Stichting Gouwezorg (voor aanvullende thuiszorg): tel. 01820-94555. Thuiszorgwinkel-Meditheek en Gezondheidswijzer De Vierstroom: Boelekade 1, Gouda; tel. 01820-94545; ge opend op maandag 13.30- 17.30 uur, dinsdag t/m vrij dag 9-17.30 uur, donderdag 18.30-21 uur, zaterdag 10-13 uur. WADDINXVEEN De Dorpstraat wordt éénrichtingsver keer van noord (Kerkweg-West) naar zuid (Veenkade). Dat heeft de gemeenteraad dinsdagavond besloten. Het gedeelte van de Dorp straat tussen Kerkweg-West en Onderweg heeft in 1991 een profielwijziging onder gaan en is daar heringericht ter verbetering van het ver- blijfsklimaat in het winkelge bied. Doel hiervan is onder meer geweest de hoeveelheid doorgaand verkeer op de rou te Noordeinde-Plasweg te re duceren. Met de profielwijziging is de rijbaan aanmerkelijk ver smald. De rijbaan is op enke le punten zo smal, dat het passeren van twee auto’s uit Ook in het Gouwedorp gaan vrijwilligers adressen langs van mensen van wie ver wacht mag worden dat ze het belang van bijbelwerk inzien. Het Nederlands Bijbelge nootschap, opgericht in 1814, is een organisatie waarin christenen uit vrijwel alle ge zindten samenwerken. De bijbel (of een deel daar van) is in ruim tweeduizend talen vertaald. Er zijn ongeveer zesduizend talen in de wereld; voor mil joenen mensen is dus nog WADDINXVEEN - Zondag 17 april start in Waddinxveen een ledenwerfactie van het Nederlands Bijbelgenootschap (NBG) die een week gaat duren. Vrijwilligers van de plaat selijke NBG-afdeling gaan in die week proberen mensen te interesseren voor het werk van het Bijbelgenootschap: ver spreiding van de bijbel over de hele wereld. behoefte aan deskundige ver talers. Met steun van het Ne derlands Bijbelgenootschap studeert nu een aantal aan staande vertalers bij prof. De Waard. In Nederland is het hebben van een bijbel heel gewoon. Dat is een situatie die voor miljoenen mensen in de we reld ondenkbaar is. Bijvoor beeld omdat er nog geen bij belvertaling is hun eigen taal of omdat het aantal beschik bare bijbels veel te klein is voor de vraag. geen bijbel in eigen taal be- Bij het NBG komen veel ver- schikbaar. Het Nederlands nootschap werkt eraan mee dat er bijbelvertalingen ko men voor alle mensen in hun moedertaal. Om dat doel te bereiken zijn over de hele we reld dagelijks tientallen des kundigen bezig de bijbel te vertalen. Het NBG heeft veel deskun digheid opgebouwd op het ge- dewerker Peter Henneveld er alles van. Herman Diekman en Roland Notermans, beiden student ningen, bedenken in 1987 een Beursspel, dat voor de eerste keer wordt gespeeld in 1988. Op dat moment nog uitslui- Het fictieve rendement is niet opeisbaar, maar er zijn aan zienlijke geldprijzen te win nen. De hoofdprijs voor particulie- verschillende badmïntönspeï- letjes werd onder begeleiding van veel jeugdleden, enkele enthousiaste buurtbewoners van de organisator Jan Groe- newegen en enkele jeugdka- derleden gestreden voor de 48 te verdienen prijsjes. Voor alle kinderen was er een oorkonde of een bewijs van deelname. De meeste prijsjes werden gewonnen door de Re hobothschool: 32 kinderen wonnen 7 prijzen. De kinde ren van de Annie M.G. Schmidtschool waren het suc- 5 prijzen, waarvan drie eerste prijzen binnen. Dat het toumooi wederom een succes werd was te dan ken aan de inzet en het en thousiasme van alle kinde- en de vrijwilligers die de volle zaal goed onder controle hadden. De deelnemende scholen, die een medialie behaalden wa ren: Groen van Prinsterer- school (5 deelnemers, 1 medi- alle), Rehobothschool (32 deelnemers, 7 medailles), Eben Haezerschool (28 deel nemers, 5 medailles), Kardi naal Alfrinkschool (30 deel nemers, 5 medailles), Annie M.G. Schmidtschool (13 deel nemers, 5 medailles, W. van Oranjeschoolschool (24 deel nemers, 6 medailles), Kon. Beatrixschool (30 deelne mers, 6 medailles), De Sav. Lohmanschool (14 deelne mers, 4 medailles), Mgr. Bek kersschool (3 deelnemers, 1 medaille), Kon. Julianaschool 29 deelnemers, 6 medailles), Leon van Gelderschool (7 deelnemers, 3 medailles). De doelstelling om op deze manier de badmintonsport wat meer bekendheid te ge ven is op deze manier zeer ge slaagd. Het resultaat van de ze dag zorgt ervoor dat er vol gend jaar weer een school- sporttournooi voor de Wad- dinxveense basisscholen zal worden georganiseerd. alle een streling voor de smaakpapillen. Al dit schoons laten we verge zeld gaan van de rode huis- Exchange Competition, kort weg ESEC. Inmiddels zijn duizenden mensen in de ban van de Beurscompetitie geraakt. Studenten, particuliere be leggers, degelijke spaarders en s eens per jaar op de Beurscom petitie. Weliswaar met een fictief bedrag, maar met le vensechte beurskoersen. In 1993 telde de competitie meer dan 13.000 deelnemers. Dat vergt een strakke organisatie ven. „Lange tijd waren we op woensdag gesloten, maar we wilden om uiteenlopende re denen toch weer naar een openstelling van zeven da gen”, stelt hij. Dat verhoogt met 8-15, de tweede werd met i ij j irj T_ richting van het bedrijfsle ven. „Ik moet zeggen: er komen al geregeld ondernemers uit Naast (kleine) lunchgerech- Waddinxveen. Vooral op don ten en weekmenu’s (vaak on der de 20 gulden) bieden Ruud en Jacolien liefst zeven naar De Diamond in de Passage, naar de plek waar tot voor drie jaar bistro Bibelot was gevestigd. De ingang van de opvolger be- zijn niet alleen heerlijk, maar vindt zich nog altijd aan de zijkant, maar daarmee zijn alle gelijkenissen met vroe ger wel op. In het voormalige partyhome botsen nu biljart ballen; in het toenmalige res taurant heerst nu Hollandse gezelligheid. de reden is, vernemen welke nieuwe optieseries zijn gein- troduceerd en desgewenst per cesvolst: 13 kinderen haalden telefax de actuele stand van zaken te weten komen. En met de telefoon en de TV kan via RTL-4 Teletex op eenvou dige wijze de persoonlijke portefeuille worden geraad- pleegd.Beleggen vraagt visie, ren, geen uitgezonderd, kennis van de financiële vriiwillieers die de volL markten en inzicht in de the- i van het beleggen. Speciaal voor de Beurscompetitie is een theorieboek ontwikkeld waaraan vooraanstaande deskundigen medewerking hebben verleend. Het ingelegde bedrag is fic tief. De winst (en natuurlijk het mogelijke velies) ook. Winnaar is de deelnemer met v - het hoogste redement op de Sniep voor de 20e maal door de Waddinxveense badminton- goed opgebouwde en ge- beginnen de European Stock sluitingsdatum. club Florida een kennismakingstournooi voor de kinderen - j-x_/-ie ia -j™van <je basisscholen georganiseerd. 224 Kinderen van 13 Waddinxveense scholen deden in een ochtend- en een mid- dagsessies mee. Op acht banen met allerlei dat uit een Afrikaans land, waar boeren geld brengen naar het bijbelhuis om daar mee een bijbel te reserveren die pas over ongeveer een jaar beschikbaar komt. bied van bijbelvertalen. Drie Uit Oost-Europa komen ver- Nederlanders zijn werkzaam halen van mensen die bijbel- in het wereldwijde vertaal- J-~’x-1- -- werk als begeleiders van ver taalprojecten. Hun werk wordt gecoördi neerd via de Wereldbond van Bijbelgenootschappen NGB is een van de 120 bijbel genootschappen die in die eigen kracht de bijbel te ver talen, te drukken en te ver spreiden. Het NGB wil die landen helpen. Daarom vraagt het NGB mensen het bijbelwerk te steunen met een lidmaatschap of met een gift. Ongeveer 260.000 Ne derlanders doen al mee. re deelnemers is 20.000,-, de tweede prijs bedraagt scholieren werpen zich 15.000,- en de derde prijs 10.000,-. Daarnaast zijn er nog verschilllende andere prijzen te winnen. De Beurscompetitie eindigt op 27 mei 1994. Met behulp van het voice-respons kan de odeelnemers dagelijks de por- en de hulp van een bank. Van- tefeuille raadplegen, verne- rs, a af het eerste begin is de Rabo- men welke orders wel en niet Verloren ze de eerste set nog bank hoofdsponsor, interme- zijn doorgegaan, wat daarvan diair tussen deelnemers en ESEC en contactadres. WADDINXVEEN - In het Gouwebad De Sniep in Waddinxveen is op dinsdag 22 maart weer gezwommen voor het B- diploma. De beoorde lingscommissie bestond deze keer uit W. van Min nen, R. Hogerbrugge en C. Slagter. De namen van de 15 ge slaagden zijn Gerlinde Reijneveld, Dimphna Twigt, Rianne Slatius, Wilco van Tienhoven, Jo han Verdel, Sander van Vuuren, Corrinda Rei jneveld, Elise Bijl, Step han de Ruiter, Jan van der Linden, Britt Bijstra, Eveline Broere, Renée Vis, Victor Witmans en Tamara van Keulen. WADDINXVEEN - Het overleg om te komen tot de vorming van een nieuw college van Burgemeester en Wethouders is donderdag 24 en vrijdag 25 maart voortgezet. Vertegen raadje bijbels op te halen. Óf woordigers van de fracties van PCW, WD, CDA en PvdA en j _x _.-x a -i j Unie 55+ bespraken de eerste concept-teksten van het colle geprogramma. Het overleg vond op construc tieve wijze plaats. De door de fracties gemaakte opmerkin gen over de teksten zijn in middels verwerkt. Tijdens de vergadering van maandag avond 28 maart kwam de in tegrale tekst van het bijge stelde collegeprogramma aan de orde. In de loop van de week zal de portefeuillever deling van het nieuwe college van Burgemeester en Wet houders worden besproken. Uit het programmatische overleg is nu reeds duidelijk geworden dat de fracties ver schillende standpunten zul len blijven innemen ten aan zien van het Bentwoud. Besloten is daarom dit onder werp tot een vrije kwestie te verklaren. Overigens komt het onderwerp Bentwoud reeds aan de orde in de raads vergadering van 18 mei wan neer in het kader van het ont werp van de herziening van het streekplan Zuid-Holland Oost een standpunt terzake dient te worden ingenomen. In het streekplan is het Bent woud namelijk wel opgeno men. Tijdens de vergadering ro -ama-w van mei zal derhalve dui- noodzakelijk geworden door koersen. In het bankgebouw aan de Kerkweg-Oost weet me- delijke worden wat het stand- de veranderde regelgeving op dewerker Peter Henneveld er alles van. dit gebied. Herman Diekman en Roland realiteitsgehalte van de Beurscómpetitie is hoog. Men tegen werkelijke halen binnen over mensen die Bijbelge- grote behoefte hebben aan bijbels. Bijvoorbeeld dat ver haal uit China, waar een man drie dagen fietst om een voor- Kon. Wilkelminaplein 53 Waddinxveen 01828-31936 in plaats van net aan ber volgt Engeland. En daar- oretische achtergronden mee is de expansiedrift van ESEC nog niet voorbij. Over enkele jaren staat een groot schalige Europese competitie op het programma. De beurscompetitie is een le vensecht spel. Iedere deelne mers krijgt een fictief bedrag Ruggesteun van 300.000,-Daarmee kan smashen wonnen zij hun par- worden belegd in obligaties, --- 1 i - -i aandelen, opties, warrants en goede ruggesteun voor het ne- futures, genoteerd aan de Amsterdamse Effectenbeurs en de EOE-Optiebeurs. Or- Calvadossaus (27,50 gulden) Wij gaan binnenkort in ieder gaande partij gewonnen met ders kunnen vierentwintig en de dame blanche (7 gul- geval terug voor de gevulde den) van mijn disgenote en visbouillon (7,50 gulden), de En daarmee hebben eigenaar mijn varkenshaas met Ro- gerookte zalm met rookkaas Ruud van der Pol (35) en zijn quefortsaus (27,50 gulden) en echtgenote Jacolien (36) hun vanille-ijs met geconfijte ana nas en kokos (8 gulden) zijn gulden) en de café glace met een streling voor de Tïa Maria (6,50 gulden). Eetcafé-bilj artcenter De Di amond aan de Passage 210 in Waddinxveen is elke dag ge- WADDINXVEEN Eetcafé- Het Waddinxveense echtpaar biljartcenter De Diamond heeft bijvoorbeeld het aantal heeft waarschijnlijk de lang- eettafels bewust beperkt ge houden tot vijf, maar daar naast wel twee imposante zit- lien van der Pol gaat straks hoeken gecreëerd. Het resul- deel uitmaken van het nieu we activiteitencentrum in het sportpark ”de Sniep”. Voorlo pig had het kwartaalblad ’’Ondernemen in Midden- Holland” van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland een voortreffelijk zakendiner in De Diamond, ’’parel in de Passage”. Het is een gure vrijdagavond, kort voor zeven uur. De wind werkt zich hardhandig door de lege winkelstraat van Waddinxveen. We zijn op weg capaccio met vinaigrette eetcafé-biljartcentrum (12,50 gulden), terwijl ik de bladerdeeg met slakkenra gout (13,50 gulden) laat ser veren. We worden niet teleur gesteld. Beide voorgerechten zien er bovendien verzorgd uit. En om kort te gaan: dit geldt ook voor onze hoofd- en nage- uur per dag telefonisch via het voice-respons systeem van ESEC worden opgege ven.Daarvoor geldt het nor male PTT-tarief. Verwerking vindt plaats tegen de slot- koersen van de beursdag of, indien een order wordt opge- vangt geven nadat de beurs geslo- 1’ - ten tegen de slotkoersen competitie het weekblad Be- wijn, waarvoor per glas 4,50 opend. Van maandag tot don- half jaar badmintonnen heb- van de volgende beursdag. leggersbelangen. In dit blad gulden wordt berekend. derdag van 12 tot 24 uur; vrij- ben ze het moeilijk. wordt aandacht geschonken Onder het genot van een kop- dag en zaterdag van 12 tot 01 Melcher van Exter, Timo Karakter aan diverse beleggingsstrate- Het woord "huiskamer” is je koffie (2 gulden) praten we uur en zondag van 15 tot 24 Klok, Pieter J. Kromhout, gieën en actuele informatie nog oven na met Ruud van uur. De keuken is geopend Jenny Toet en Maaike Rolfes Deelnemers aan de Beurs- gegeven over de Beurscompe- der Pol. Zo blijkt dat hij on- van 12 tot 14 uur en van 17 doen hun best. Verliezen is competitie spelen een wed- titie. De Telegraaf plaatst ie- langs heeft besloten ook zijn tot 21 uur. Zondag geen een kunst op deze leeftijd. De strijd met een sterk educatief dere dinsdag exclusief de lan- laatste vrije dag eraan te ge- lunch. winst komt nog wel. karakter. Het delijke rangschikking. derdag, aan het eind van de middag, is het dan behoorlijk druk. Maar dat heeft natuur- Nog wat oefenen op de service soepen, vijf voorgerechten, lijk alles te maken met koop- J - avond. Wat echter niet mee valt, is het interesseren van het zakenleven uit de omlig gende gemeenten. Niet ieder- (10-15/17-15/11-15).De een wil blijkbaar naar De Di amond in Waddinxveen rij den, ook al is de afstand vaak te verwaarlozen.” En dat is jammer, want de be trokkenen doen zichzelf be hoorlijk tekort. Eetcafé De Diamond steekt exclusievere en duurdere etablissementen naar de kroon op de manier zoals het hoort: met heerlijke Florida 2 heeft tegen Delft 6 rechten. De kalfsoester met gerechten. in een spannende gelijkop- partij gewonnen met 5-3. Dat het spel gelijk opging bleek wel doordat er zes drie setters werden gespeeld. Flo rida 3 won zeer gemakkelijk met 8-0 van Eridos 5.Het eer ste miniteam heeft het dit jaar zeer moeilijk in de door verenigingen opgevatte mini- competitie. Doordat de mees te spelertjes nog maar een derdag van 12 tot 24 uur; vrij- ben ze het moeilijk, dag en zaterdag van 12 tot 01 Melcher van uur en zondag van 15 tot 24 uur. De keuken is geopend van 12 tot 14 uur en van 17 tot 21 uur. Zondag geen lunch. i_2iA.li.

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 21