Kwiek-tafeltennis wint terrein terug Be FairBl mist de titel T. v.d. Oord nieuwe koploper bij WSV De Gouwe-waterpolo scoort er op los GLASBEEK Volleyballers verliezen thuis Veel goals WSE-jeugd ESI Bij WSE jeugd vrijdag 4x4 Nachthappening 36 schakers en 28 klaverjassers Heren Flyers haken afin promotiestrijd Henk van Beek leidt sjoelers WADDINXVEEN - De prij zen bij de Waddinxveense sjoelers zijn gegaan naar: Klasse A: Henk van Beek, Ed den Drijver, Teus Visser, Dirk Jan van Drunen. Paaseierenrit The Skymasters WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE AUTOSCHADE KOMT GEGARANDEERD WEER GOED! Derde plaats voor TOOS-gym Flyers-meisjes junioren naar promotietoernooi eredivisie I I Pagina 35 VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 30 MAART 1994 WEEKBLAD van I BI van Be Fair-voetbal heeft tegen Alphense Boys de kampioenstitel verloren. (Foto: Eric Taal). 20.00 5 B Hoewel Be Fair de betere ploeg was en de beste kansen kreeg, kwam men niet verder WADDINXVEEN - Vorige week donderdag 24 maart werd al weer de 28e ronde van de onderlinge competitie concurrent Ilac 15 onderuit te gaan. WSE BI speelde bij hekke- sluiter Floreant BI een zeer matige wedstrijd. Hafid As- soulymani en Maurice van Velzen scoorden twee maal. Keeper Marc van Luxemburg werd eenmaal gepasseerd. WSE B2 kwam met lege han den naar huis. Spirit B2 won met 0-2. ven Dl een sterke wedstrijd. Ramon van Swieten opende de score en op aangeven van Erik Klijn scoorde Hishee Berhane de tweede WSE-tref- fer. Wibout vd Wees en Mat thew Dubois leverden uitste kend verdedigend werk. WSE E2 speelde een leuke wed strijd tegen Schoonhoven E3. rijke wed- rarande uit WADDINXVEEN - WSE- voetbal houdt vrijdag 1 april een 4 tegen 4 toernooi voor jongens en meisjes van 6 tot en met 14 jaar. Bij FOCWA Garantiebedrijf Noordkade 24, Waddinxveen. Tel. (01828) 12588. teams op 9 april uitwedstrij den. Heren 2 speelt om 18.45 uur tegen LZ’86 3 in het 5 Mei-bad te Leiden. Dames 1 en 2 spelen om 19.00 en 20.00 uur tegen ZPB/Pro- fus in ’t Keerpunt te Baren- drecht. Tenslotte speelt 1 om 20.15 uur tegen DWK 1 in de Veluwehal te Barneveld. dan 1-1. Een schitterende uit gekiende goal van Imad Sa- ouny bracht de ruim 150 toe schouwers op de banken van de tribune en gaf de Waddinx- veners de voorsprong. Die stand kwam voor de rust niet in gevaar. In de tweede helft werd Al phense Boys weliswaar ster- Het Cl-team van WSE kan inzet maar niet omzetten in doelpunten. Gouda Cl was de betere en won met 0-2. De meisjes-junioren van WSE hadden geen kind aan de meisjes van Floreant. Er werd acht keer gescoord door de WSE-meisjes Titia Blom (3x) Monique Kester (2x), Pa tricia van Oeveren (2x) en Nadine Donners. De Dl pupillen speelden te gen medekoploper Bodegra- Na het behalen van een plaats op het promotietoer nooi kunnen de meisjes-ju nioren nu de ogen gericht houden op het kampioen schap van rayon West. C-l wqon opnieuw van Sport- lust. In een minder goede wedstrijd werd het 2-1 door doelpunten van uitblinker Kees van Hoven en Remco van Rijn. Het C-l elftal kan nog altijd de kampioenstitel binnen slepen. De tweede helft ging min der florissant. Misschien gingen nu de zenuwen wel meespelen, want Schie- streek bleef heel dichtbij en nam in de vijftiende mi nuut zelfs een vijftal pun ten voorsprong. Hierna nam Waddinxveen Flyers het heft weer in handen en konden de meis jes uiteindelijk juichend het veld verlaten. Einduit slag: 50-47. Topscoorder: Mireille Raaphorst met 20 punten. ning. De uitspeler wist hier van slecht te profiteren en wist slechts remise uit het vuur te slepen. E. Philipse is nog steeds in grote vorm. Nu opnieuw een winstpartij te gen F. Ritter, die in de slotfa se toch moest capituleren. A. Kardol trad aan tegen J. v.d. Bom en in een goede en span- Twaalf uur later, om 8.00 uur in de morgen, konden aan het gezamenlijk ontbijt de prijzen worden verdeeld. Voor de eer ste plaatsen werden de be kers uitgereikt aan schaker B. Jansen, die precies 100 punten scoorde in 24 partijen en het klaveijaskoppel L. Honkoop/C. Kanters, die in de beste 10 ronden 18.695 punten bijeen speelden. De toptien bij de schakers was: 1. B. Jansen 100 punten, 2. W. Mulder 88, 3. E. Singe- ling, J. v.d. Bom, S. Lodder, H. van Schagen en M. Corpe- leijn 82. B. G. v.d. Knaap 80, 9. L. Willemen 79 en 10. H. Smitskamp, Th. van Oord en J. Stam 78 punten. De top vijf bij de klaveijas- sers bestond uit de volgende koppels: 1. L. Honkoop/C. Kanters 18.695, 2. J. van Vel- zen/J. den Drijver 17.830, 3. L. Heeren/H. Rolloos 16.930, 4. J. van Keulen/N. Pavias 16.870 en 5. N. Breedijk/ Breedijk 16.706 punten. BOk 7 kwam bij Kwiek 12 op bezoek en snoepte daar de puntjes weg, waardoor deze teams samen op kop gaan. Koploper Kwiek 17 had niet zo’n beste week door tegen bijschrijven in deze competi tie. Einduitslag: 61-48. Top scoorder: Antoinette Dam met 19 punten. Een ware thriller was de wed strijd tussen jongens-kadet- ten 1 en Grasshoppers. Hier was sprake van goed basket bal, waarbij het niveau van Flyers elke wedstrijd hoger wordt. De eerste helft was voor Fly ers 37-33, maar de tweede voor Grashoppers (27-33), hetgeen een einduitslag op de borden bracht van 64-66. Top scoorder: Juriaan Tholenaar met 23 punten. Jongens-kadetten 3 speelde een aardige partij en hield bijna de gehele wedstrijd ge lijke tred met Woody Blues. Een slechte periode in de tweede helft bleek fataal. Einduitslag 43-56. Topscoor der: Raymond Koenen met 9 punten. Meisjes-passerelle 2 behield de kampioenskansen door Dunkinn met een grote ne derlaag naar huis te sturen. Opmerkelijk was de hoge sco re van Charlotte Lelieveld. Met 30 punten werd zij top scoorder. nendè wedstrijd moesten bei den uiteindelijk met een pun- tendeling genoegen nemen. J. v.d. Haven deed opnieuw goede zaken, nu door een winstpartij tegen J. v.d. Hei den. Eveneens een overwin ning voor L. v.d. Haven in de partij tegen J. Aoud, remise werd de partij tussen C. Aschman en P. van Offeren, J. Brobbel en R. de Vries en T. Kuiper en H. Brinkhorst. Ver der was opvallend het vijfde verlies op rij van E. Ket tegen M. Meeland. In de onderste regionen ten slotte een duidelijke overwin ning van L. Alblas tegen J. van Sandijk. Eveneens winst voor A. Versluis in de partij tegen J. Ponsioen. J. Ver doom verslaat H. v.d. Pol en als laatste bleef C. v.d. Knaap hekkesluiter van WSV door zijn nederlaag tegen P J. van Offeren. Voor de RSB (Rotterdamse Schaak Bond) moest WSV 2 eveneens thuis aantreden, nu tegen Onesimus 2. De Wad- dinxveners leverden een goe de prestatie door hun tegen standers met een 6B,1,2 6B,1,2 nederlaag op te za delen en hen alsnog met lege handen naar huis te sturen. Verder nog een losse WSV- flodder over de schaaknacht van Waddinxveen. In deze happening, uitsluitend ver zorgd en georganiseerd door nachthschaakburgemeester P. de Nick, traden 36 scha kers en 28 klaveijassers aan. Winnaar bij de schakers werd na 24 partijen B. Jansen die de concurrentie met grote overmacht achter zich liet. ker, maar Be Fair, gevaarlijk voor het doel kon echter niet afronden. WADDINXVEEN - A2 van WSE-voetbal was tegen Spi rit A2 de betere en won over tuigend door doelpunten van Richard Schenk, Ivar Pesch- ke (2x) en Robin Schouten met 4-1. V> Door doelpunten van Pim Verlaan en Eder Franouton won WSE met 2-1. WSE E3 won moeiteloos van Olympia E5 met 5—1, terwijl WSE E4 in een spannende wedstrijd tegen Moerkapelle E2 aan het langste eind trok door met 34 te winnen. Voor WSE F1 werd het een doelpuntenfestijn tegen VEP Fl. Het werd 10—3 voor de oranjezwarten. Ook voor SWE F2 was het bij Bergam bacht F3 een waar doelpun- tenfeest. Door zes doelpunten k WADDINXVEEN - Voor de eerste maal dit seizoen heeft het eerste volleybalteam he ren van CVB Bank/Be Fair een thuiswedstrijd verloren. Er was goede hoop dat de sta tus van ’thuis ongeslagen’ het hele seizoen vastgehouden kon worden, maar VS Haag 1 strooide zaterdag roet in het eten door met 1—3 te winnen. De Hagenaars lieten zien heel aardig te kunnen volley en. Zij hadden de gewonnen uitwedstrijd verziekt met on sportief gedrag. Dat had Haagse team ook zaterdag plannen in die richting had was duidelijk. Bij het inspelen droegen de Haagse spelers shirts met een opdruk die speciaal voor deze wedstrijd bedacht was. Hoewel VS Haag wel de hele wedstrijd zijn best deed om alle mogelijke vuurtjes op te stoken, liep het niet uit de hand. Middenaanvaller Peter Noor- lander was geblesseerd aan zijn duim en kon niet spelen. Tweede team-spelers Michael van Maaren en Theo van Eijk mochten erbij zijn. Beide spe lers kwamen ook in het veld en volleybalden naar beho ren, maar toch werd Peter Noorlander node gemist. Het team van Be F air startte zonder de invallers en kende een goede start. Na een 3—0 voorsprong nam VS Haag het initiatief met 3—6, doordat Be Fair slecht passte. Daarna bleef de stand lang 5—7 maar toen sloeg de ba lans door in het voordeel van VS Haag. Het werd 7—13, maar gelukkig ging het Wad- dinxveense spel beter lopen. Theo van Eijk, inmiddels in de ploeg gekomen, scoorde aanvallend en Paul van Ype- ren enkele maken met zijn service. Henk Sikkenga scoorde van achter de driemeterlijn en Be Fair kwam helemaal terug. Het vijftiende punt van Be Fair was te danken aan drie goede blokkeringen op rij van van Rick Hofman, drie van Dennis Broer en een van Dirk Pols, Jurren Sluys en Rick.de Lange werd het 0—11 voor de WSE-boys. De allerkleinsten van WSE F3 moeten nog veel leren. Olympia F9 scoorde 10 maal tegen. De meisjespupillen van WSE konden geen vuist maken tegen de meisjes van Berkel en verloren met 0—4. Daarna brandde de strijd los. Er werden totaal 432 schaak partijen en 1344 klaveijas- spellen afgewerkt. Mede dankzij de inzet van de vrij willigers van Het Zuidhonk, die in ploegen voor de con sumpties zorgden, kon deze slijtageslag door iedereen vol gehouden worden. Een kwartier voor tijd kwam Alphense Boys, toch met de gelijkmaker, uit een corner werd fraai ingekopt. De scheidsrechter die de gehele wedstrijd teveel had gefloten, waardoor beide teams niet echt lekker konden voetbal len, verzuimde in de blessure tijd voor een echte overtre ding binnen het strafschopge bied te fluiten. Be Fair had dan misschien vanaf 11 meter kunnen sco ren. Nu bleef de stand 1-1 en de achterstand op Alphense Boys bedraagt drie punten. Dat moet voor de ploeg uit Al- phen aan den Rijn genoeg zijn om kampioen te worden en te promoveren. voetbalvereniging floreant Kwiek 5 handhaafde zich met een 7-3 zege op Combat op de derde plaats. Addy de Wit en Dennis Pronk eisten het leeu wendeel van deze score op. Kwiek 9 behaalde een linke 6-4 zege op Reeuwijk 2 waar mee de titelaspiraties ge handhaafd blijven. Goed nieuws uit de 4e klasse promotie. Kwiek 11 en 12 be zetten de kopposities. Kwiek 11 zag door een 5-5 gelijkspel tegen Gouda 6 Smash 4 langszij komen. Grote man bij Kwiek 11 was met drie klinkende overwinningen Henk Vermeulen. -WADDINXVEEN - De da- mesploeg van TOOS-gym- nastiek is zaterdag tijdens de derde wedstrijd van de tumcompetitie op een der de plaats geëindigd met 139.65 punten. De Wad- dinxveense turnsters moesten de ploegen van Pro Patria Zoetermeer (152.70) en Bato Woerden (144.15) voor laten gaan, maar eindigden voor KDO Lekkerkerk die met 89.00 punten de vierde plaats be haalde. In het individuele klasse ment was de tweede plaats voor TOOS-tumster Isa belle van den Nieuwendijk met 32.80 punten. De Bos- koopse turnster turnde een uitstekende wedstrijd met eerste plaats bij brug (8.90) en een derde plaats bij vrije oefening (7.80) en balk (8.20). De overige totalen waren: Maaike Braat 27.05; Mar lies Asscheman 26.60; Chantal Koele 26.15; Ivon- ne van der Vaart 25.05; Da- nitsja Kraijesteijn 24.95. WADDINXVEEN - In een spectaculaire basketbalwed- strijd boog het Waddinxveen- se Flyers heren 1 voor Cange- roes. Deze wedstrijd was voor Flyers uiterst belangrijk, want alleen bij winst bestond er nog een kleine kans om di rect voor promotie in aanmer king te komen. In het begin van de wedstrijd was Flyers de betere ploeg, maar meer dan een vierpun ten voorsprong konden de he ren niet veroveren. Daarvoor was de tegenstander te ge routineerd. De rust ging in met 49-48. De tweede helft ging gelijk op tot aan de veertiende minuut. Toen sloeg Cangeroes een gaatje van zes punten en van af hier liep Flyers achter de feiten aan. Jammer was het, dat in deze fase van de strijd de scheids rechters een te grote stempel op de wedstrijd drukten, waardoor men het gevoel kreeg dat de scheidsrechters de wedstrijd bepaalden en niet de spelers. Einduitslag: 90-98. Topscoor ders Robbert Kaufman met 22 en Rudo van Loo met 21 punten. Voor Heren 1 is het Be Fair (T5—13). In de tweede set nam VS Haag meteen een voorsprong. Be Fair werkte hard, maar passte slecht en daardoor kwam de aanval niet goed uit de bus. VS Haag had wel een goede pass, alsook een goede spelverdeler, en scoorde veel vuldig. Overigens leek het wel of het volleyen voor VS Haag slechts een bijkomstigheid was, want tussen de rally’s door hielden de spelers zich met van alles bezig (het pu bliek, de tegenstanderm, de scheidsrechter), maar door hun ervaring verloren zij geenszins hun concentratie. VS Haag kwam 3 10 voor. Spelverdeler Marc van der Wal kwam in de ploeg maar kon het tij slechts tijdelijk ke ren. Het werd nog 9—10. Ver volgens maakte VS Haag de set af met 9—15. In de derde set ging het gelijk op. Het Waddinxveense spel liep aanvallend niet slecht. Theo van Eijk, Edwin van Erk, Dennis Lustig, Henk Sikkenga en Paul van Yperen kwamen allen aan scoren toe. Verdedigend liep het wat minder. Het Waddinxveense blok kreeg niet helemaal vat op de Haagse aanval waar door ook de verdediging her haaldelijk mistastte. VS Haag won de set net aan met 13-15. In de vierde set werd het echt spannend. Michaël van Maaren kwam in de ploeg en scoorde ook. Toen hij zijn con centratie even verloor en fout passte moest hij er echter weer uit. VS Haag kwam met 10—12 voor, maar Be Fair kwam weer terug. Het werd 14—13, en Be Fair had de kans om een vijfde set af te dwingen. Be Fair liet de kans liggen, en na nog een paar spannende momenten besliste, karakte ristiek, een foute pass van Be Fair de set (14—16) en de wedstrijd in het voordeel van VS Haag. Inschrijven voor mogelijk van uur in „Soos Hitland”, Klein ning heel slecht uit zijn ope- Hitland 8 te Nieuwerkerk a/d ---- -1-1---x - IJssel (nabij de steenovens langs de IJsseldijk). De eerste deelnemer start om uur. Voor nadere informatie over de rit of de vereniging kan men contact opnemen met P. van Reeuwijk, tel.: 01803- 12200/20361. Het begint om 10.00 uur en eindigt om 16.00 uur. Ie dereen is welkom. Men kan zich opgeven per team of individueel via tel. 01828 - 17656. v WADDINXVEEN - Na een slechte start ziet het er naar uit dat het eerste team van de Waddinxveense tafeltennisver eniging Kwiek het verloren terrein, de landelijke 4e divisie, herovert. Met de herstelde Ronald Ver- boon in de gelederen werd met Gouda en Vrienden schaar 6 een hevige strijd uit gevochten om de Goudse ta- feltennishegemonie. Tegen het onderaan staande Vriendenschaar 5 werd enige averij opgelopen (5-5), waar bij Cees Vos in de laatste par tij met de allerlaatste bal de zege niet veilig wist te stel len. Kwiek 2 raakte door een 6-4 nederlaag tegen BOK zijn mooie tweede plaats kwijt. Acht partijen werden hier liefst in drie games gespeeld, waarvan er zes in Bodegraafs voordeel uitvielen. Kwiek 4 behaalde drie pun ten. Eén punt werd na een heftige strijd tegen Kwiek 4 veroverd. Met de overwin ning op Vriendenschaar 8 nestelden zij zich weer op de tweede plaats. nu te hopen, dat er een extra plaats vrij komt in de tweede klas, dan is er nog promotie mogelijk. Heren 3 trad aan tegen MSV, één van de koplopers in de competitie. Het werd een leu ke wedstrijd om naar te kij ken, met een toch wat sterker MSV. Einduitslag: 51-83. Topscoorder: Bart Zwambom met 19 punten. Dames 2 had ook een koplo per op bezoek en wel The Jump. Hier was de eerste helft geen sprake van enig krachtverschil. Ruststand 21-24. In de tweede helft bleek dat The Jump niet voor niets op de eerste plaats in de competitie staat. Einduitslag 46-58. Topscoorder: Ellen Geerts met 12 punten. Dames 4 had geen moeite met Lokomotief. Via bekeken bas ketbal werd Lokomotief uit de wedstrijd gehouden en kon men weer een overwinning Nieuwerkerk a/d IJssel de Paaseierenrit. Dit is een rit op, aangezien door afwezig- die verreden wordt op een ei- heid van B. Jansen en door de gen reglement. Na afloop van winst van T. v.d. Oord op H. de rit is een rad van avon- Smitskamp, nu T. v.d. Oord tuur. Klasse B: Frans Botger, Frans Bouwmeester, Bas Koppenaal, Peter van Leeu wen. Klasse C: Caroline van Dru nen, Wim Slingerland sr„ Sjaan Faay, Cor Kersbergen. Klasse D: Ronald Meyer, Jan Olie, Marius Kersbergen, Jaap van Beek. Klasse E: Coby van Eek, Cor ry Boegheim, Miep Zonder land, Lies van Beek. De tweede rond had als uit slag: 1. Teus Visser, 2. Cees van Wijk, 3. Bas Brouwer, 4. Tine Valenkamp, 5. Andre van Gemeren, 6. Guus van Renesse, 7. Mien van Renes- se, 8. Dick Dros, 9. Rinus Tak- tor. WADDINXVEEN - Zater dag hebben de hoogste teams van De Gouwe-waterpolo, be halve dames 1 dat met 10—5 van Damixa/Ravijn verloor, er lustig op los gescoord. He ren 1 won met 17—6 van De Warande en heren 2 won met 18—8 van De Dolfijn. Dames 2 behaalde een 7—2 overwin ning op Wiekslag. De Gouwe-heren speelden een zeer belan; strijd tegen De I Oosterhout. De spanning in de herencompetitie is groot. Met nog vier wedstrijden te gaan is het verschil tussen de nummer 5 en 11 slechts 4 punten. Dit houdt in dat er nog zes ploegen aan het strij den zijn tegen eventuele de gradatie. De ploeg van trainer/coach Hans de Gruyl draait de laat ste weken steeds beter, maar ditzelfde kan gezegd worden van De Warande. De heren openden net als vorige week sterk. Door doelpunten van Remko Overdam (3x), Paul van Doome (2x) en Arco Ver boom had De Gouwe na de eerste periode reeds een voor sprong opgebouwd van 6—2. De tweede periode speelt in zo’n geval een sleutelrol. De heren van De Gouwe ver zwakten geen moment en ga ven weinig kansen weg. Door twee doelpunten van aan- voerdoer Marc Faber en twee van Jaco de Jong was de tus senstand halverwege de wed strijd 10—3. De wedstrijd was gelopen. De heren kregen „vleugels” en speelden een goede wedstrijd. Waterpolo zoals zij dat horen te spelen, snelle breaks, goe de combinaties en afrnaken. In de derde periode waren het Remko Overdam, Jaco van Tol, Arco Verboom en Remko de Frankrijker die zorgden dat de heren uitliepen naar een 14—4 voorsprong. De laatste periode werd een formaliteit. Invallers Jeroen van Tol en Marcel Ribbens kregen volop de kans om zich te bewijzen. Uiteindelijk zorgden Arco Verboom, Mare Faber en Paul van Doome voor de eindstand van 17—6. De Gouwe kreeg na de over winning een warm applaus van het aanwezige publiek en stijgt nu naar een zesde plaats in de competitie. De Gouwe-dames begonnen tegen Damixa/Ravijn uit Nij- verdal voortvarend. Ondanks het niet meespelen van de aan haar hand geblesseerde Gillian van den Berg, kwa men de dames toch vrij snel op een 3—0 voorsprong via Wendy de Frankrijker (1—0) en Marion van Hooft (2—0 en 3- 0). Daarna begon het team van trainer/coach Jan Midden dorp slordiger met de kansen om te springen. Damixa daar entegen veerde op en wist nog voor het einde van de eerste periode op 33 te komen. In de tweede periode scoorde Angela Faber 4—3, doch daarna was het een uiterst sterke en ontketende Karin Kuipers, die tot in de vierde periode, vijf maal op rij scoor de. De Gouwe stond toen al met 4- 8 achter voor Angela Fa ber de stand naar 5—8 kon buigen. Het Ravijn bleef ster ker en bepaalde de stand op 5- 10. Het tweede damesteam van De Gouwe maakte korte met ten met het laaggeplaatste Wiekslag uit Papendrecht en won met 7—2. Het duurde tot ver in de derde periode eer Wiekslag wat opveerde. De Gouwe stond toen al met 6—0 voor. De prima keepende Daniëlla Verveen wist tot in de vierde periode haar doel schoon te houden. Voor De Gouwe scoorden Marloes Boeren boom (3x), Diana van der Zij den (2x), Gabriëlle van der Loo en Astrid van Galen. Heren 2 had geen enkele moeite met De Dolfijn uit Amsterdam. Er werd lustig op los gescoord. Na tussen standen van 2—1, 9—2 en 15—4 liet De Gouwe de teu gels wat vieren. Tenslotte werd de eindstand bepaald op 18—8. Bij De Gou we scoorde zowat iedereen, waarbij Henk van der Linden met 5x topscoorder was. Ed den Boon scoorde 4x. De Gouwe speelt pas weer op 16 april thuiswedstrijden. Hiervoor spelen de hoogste WADDINXVEEN - Het B-l elftal van Be Fair-voetbal heeft zaterdag tegen koploper Alphense Boys niet kunnen winnen en daarmee geen kans meer op de titel. WADDINXVEEN - Met een zwaar bevochten over winning op Schiestreek uit Rotterdam plaatste meis jes-junioren 1 zich voor het promotietoernooi om drie plaatsen in de eredivisie. Vijf basketbal-teams uit de verschillende rayons zullen op 13 en 14 mei in Gronin gen strijden voor drie plaatsen in de eredivisie. Voordat het zover was, moest er één van de twee wedstrijden tegen Schie streek gewonnen worden. Waddinxveen Flyers begon goed aan de wedstrijd en zette de Rotterdamsen flink onder druk. Jammer waren enkele slordighe den, anders was de rust stand wat ruimer geweest dan de 30-25 nu. WADDINXVEEN - Afgelo pen week hield de Stichting Wijkwerk „De Zuidplas” in samenwerking met de Wad dinxveense Schaakvereni ging WSV in Het Zuidhonk een echte nachthappening. De unieke combinatie van 36 schakers en 28 klaverjassers zorgde voor een bruisend spektakel in de nacht van vrijdag op zaterdag. Om 20.00 uur gaf wethouder Ka rei van Soest het officiële startsein door de eerste zet te doen op een van de (WD) schaakborden. FLOREANT (za) - ROHDA 76 Maandag 4 april (2e paasdag) - Aanvang 14.00 uur FLOREANT (zo) - SCHOONHOVEN OMTZIGT Boskoop aannemingsbedrijf b.v. Voetbal NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL Donderdag 31 maart houdt automobiel- en van schaakvereniging WSV motorclub The Skymasters in gespeeld. Deze ronde leverde opnieuw een andere koploper heid van B. Jansen en door de winst van T. v.d. Oord op Smitskamp, nu T. v.d. O< de ranglijst mag aanvoeren. H. van Woudenberg kwam deze rit is met de zwarte stukken tegen 19.45 tot 20.30 J. Stam in een kamikaze ope- c FO-99 CW STICHTING. NEDERLANDSE VERENIGING VAN ONDERNEMERS IN HET CARHOSSERIEBEDRUP opgenert 1 sea enter 1945 Zaterdag 2 april - Aanvang 14.30 uur (restant nog te spelen: 55 minuten) Terrein: Hoogeveenseweg, Boskoop Deze advertentie werd mede mogelijk gemaakt dankzij grond-, water en wegenbouw Promotion

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 35