Werkgroep tuinbouw tegen HSL HARVINK PvdA bezorgd over collegeprogramma De 0 verdwij nt en een 6 erbij met ‘Mgr. Bekkers Rhowax in andere handen Hoofdprijs voor Sjaloom ‘St. Paulus4 samen Nieuwe telefoonnummers Steun het luilakvoetbal Resolutie PvdA-leden G. J. van Otterloo (PvdA) in Nïos en Spetter H/RNINK Paastournooi met 32 boulers Florida-jeugd presteert op zwaar tournooi ;„L i:;P meenteraad en hun verdien sten voor de partij. Hij ver wachtte dat de goede samen werking ook in de nieuwe fractie zou worden voortgezet en bedankte hen met een bos rode rozen. Nieuwe fusieschool in augustus van start Nieuw: BLADMUZIEK!!! De potplantenkwekerij Sjaloom BV aan de Abraham Kroesweg in Waddinxveen is weer in de rpijzen stemmen Waddinxveen overgenomen. heeft gemaakt. Dat in het dat ze deze strijd verloren. 1 Uniek voor Waddinxveen en wijde omgeving verkoop (ook gebr.) verhuur PIANOHANDEL gebied met het nummer 0546. Alleen voor abonnees in de drie grootste steden en Alme- re, die al sinds enkele jaren een tiencijferig nummer heb- Het Atrium-restaurant in De Keukenhof in Lisse is woens dagavond 27 april het toneel voor de prijsuitreiking van de NTV-RAI Prijsvragen die tij dens de NTV1994 zijn gehou den. dariteit vergroten. Het Tweede-Kamerlid is de laatste tijd in het nieuws om- meld en een boekje met infor matie waaruit hij iedere wij ziging kan aflezen. de Arbeid komt en in Wad- rekening nummer 3098.35.151 (Rabo) ten name van Stichting Luilakvoetbal Boskoop. Waddinxveen heeft Rhowax BV in de Dorpstraat in Dit leverde in de verschillen de categorieën 37 hoofdprijs winnaars op. Daarnaast ont vangen 21 inzenders een tweede extra prijs en worden er 14 derde extra prijzen uit gereikt door ir. J. van Does burg. In het kader van de VKC- standkeuring werden 86 stands gekeurd. Alle produk- ten werden in de late avond en de vroege ochtend vooraf gaand aan de tentoonstelling aan het deskundige oog van zo’n 100 keurmeesters onder worpen. BOSKOOP - Kwekers, han delaren en bedrijven hebben onlangs van de Stichting Lui lakvoetbal Boskoop een ac ceptgirokaart ontvangen met het verzoek om financiële on dersteuning. Tot op dit mo ment heeft slechts een klein aantal positief gereageerd. De stichting doet een drin gend beroep op de overige. Het organiseren van dit jaar lijkse evenement voor de Bos- koopse jeugd brengt steeds hogere kosten met zich mee. UI rik F. Bierma heeft zich uit Rhowax BV teruggetrokken. Hij is van plan bezig te blij ven met het bedrijf Novosan in Montfoort, een zuster van Rhowax BV. repa- en restauratie Ouderen De samenwerkende PvdA-af- delingen in de regio verwach ten met het oog op de Tweede Kamerverkiezingen van dins dag 3 mei voor de Tweede Ka mer een levendig debat. On getwijfeld zal op donderdag 28 april in Zevenhuizen en in Waddinxveen ook de vraag besproken worden hoe de be langen van ouderen het beste gediend zijn en van welke partij zij het meeste te ver wachten hebben. den worden afgerond. Een maand later start de in spraakprocedure De ’Werkgroep HSL’ staat on der voorzitterschap van Wim Valk, voormalig vice-voorzit- ter van Bloemenveiling Hol land. De andere leden van de werkgroep zijn E. Bukman (voormalig voorzitter groen teveiling De Kring), J. Volle- bregt (wethouder van Bleis- wijk), K. van der Knaap (ac tief binnen de tuindersbelan- gengroepering WLTO) en J. Koorneef (tuinbouwonderne mer aan de Groendalseweg). Het secretariaat is in handen van T. van Dijk van de Tuin- bouwstructuurcommissie. Tijdens de openbare vergade- ling van de onderhandelaars ring van de plaatselijke afde- goed te keuren, ling van een week geleden werd een resolutie aangeno men, waarin het oordeel over het beleidsprogramma werd vastgelegd. De PvdA maakt zich zorgen over het sociale gehalte en de verhouding tus sen materiële en immateriële zaken. Sociale en culturele voorzie ningen liggen door bezuini ging op subsidies zwaar on der vuur. Er zijn doelstellin gen en actiepunten waar men zich in kan vinden, maar het programma bevat ook veel onduidelijkheden. Dat kan bij de uitwerking nog verrassen de gevolgen hebben, zo werd in de vergadering opgemerkt. WADDINXVEEN - De rooms-katholieke St. Paulusschool (Jacob Catslaan) en de Mgr. Bekkerschool (Peter Zuidlaan) zullen worden samengevoegd. Dat heeft de Stichting voor Katholiek Onderwijs St. Victor laten weten. De fusieschool gaat op 1 augustus van dit jaar al van start. De definitieve huisvesting van de fusieschool is pas over twee jaar aan de orde. De fusie van de beide rooms katholieke basisscholen zal WADDINXVEEN - De leden van de PvdA in Waddinxveen hebben zich vorige week woensdagavond in het gebouw van de speeltuinvereniging De Overkant (Kromme Esse) uitge sproken over het nieuwe collegeprogramma 1994-1998 en de samenstelling van het nieuwe college van Burgemeester en Wethouders. Zij betreuren dat de PvdA opnieuw buiten het dagelijks bestuur van de gemeente is gehouden, waar door het draagvlak niet is vergroot, en hebben zorg over een aantal programmapunten. Roy Hulskamp, Hans Cam- meraat en Ton Hulskamp. Tweede is het triplette Corrie Monster, Babs Allaart en Adriaan Warmelink. De der de plaats is voor Frits, Toos en Stephan Tabben. gezocht met de ouderenorga nisaties en de nieuwe politie ke partij Unie 55+. PvdA-voorzitter drs. Dirk Lont sprak tot slot een af scheidswoord tot de vertrek kende fractieleden Thijs Spaans, Gerard Torenbeek en oud-wethouder drs. Martin Zijn dat speciale ouderenpar tijen of juist partijen die een bredere verantwoordelijk heid willen dragen? Ook za ken als huisvesting en wel zijnsvoorzieningen voor oude ren zullen tijdens de PvdA- verkiezingsbij eenkomsten vast aan de orde komen. parlement aangenomen ini tiatiefvoorstel houdt in dat particulier verzekerde be jaarden met een laag inko men per 1 juli a.s. naar de zie kenfondsverzekering gaan. Hierdoor is er voor deze groep van ongeveer 160.000 bejaar den een aanzienlijke koop krachtverbetering. WADDINXVEEN - Het onder slechte weersomstandighe den gespeelde paastournooi van de jeu de boulesvereni- ging Waddinxveen (Alber- dingk Thijmlaan) is gewon nen door Babs Allaart en Hans Cammeraat. De tweede plaats was voor Jan Kooistra en Toos Tabben. De derde plaats werd behaald door Roy Hulskamp en Adri aan Warmelink. Ondanks de weersomstandigheden heb ben de 32 deelnemers om de bekers gestreden. In de vooijaarscompetitie, die communicatiemarkt, op de dinsdagavonden wordt nieuwe PTT-diensten en het gespeeld, gaan aan de leiding Europese alarmnummer 112. ZEVENHUIZEN/WADDINXVEEN - Het Tweede-Kamerlid Gerrit-Jan van Otterloo van de Partij van donderdag 28 april op bezoek in Zevenhuizen dinxveen om te spreken over het ouderenbeleid. ’s Middags is de sociaal-demo- cratische volksvertegenwoor diger in Zevenhuizen, waar om half drie een PvdA-bijeen- komst begint in het dorpshuis Swanla. Om acht uur ’s avonds spreekt hij in Wad dinxveen in hotel-café-res- taurant De Unie (Kerkweg- Oost). De ouderenbonden en de poli tieke partijen van ouderen worden bij deze activiteiten betrokken en zijn gevraagd aan de discussie mee te doen. Beide bijeenkomsten zijn voor iedereen toegankelijk. met een gift aan Artsen Zon der Grenzen van ƒ100.000,-. Met het overdragen van de aandelen door houdstermaat schappij Reinhoud BV te IJs- selstein komt de leiding van de onderneming in handen van H. van Eijk, algemeen di recteur van Kroonint Beheer BV. De dagelijkse leiding van Rhowax blijft in handen van adjunct-directeur A. van Kan. Ir. J. van Doesburg, voorzit ter van de Vereniging van Bloemenveilingen in Neder land, reikt tijdens een feeste lijke bijeenkomst prijzen uit aan de 72 prijswinnaars. De NTV-RAI Prijsvragen door de Vaste Keurings Com missie was een succesvolle primeur tijdens deze interna tionale tuinbouwvakbeurs in de RAI in Amsterdam. Maar liefst bijna 500 produkten werden voor de NTV RAI Prijsvraag ingezonden: van fresia’s tot potplanten, van rozen tot trekheesters en van orchideeën tot bolgewassen. BLEISWIJK - Vanuit de glas tuinbouw is een speciale werkgroep opgericht die zich gaat bezighouden met drei gende doorsnijding van het Bleiswijkse kassencomplex door de Hoge Snelheidslijn (HSL). Het kabinet koos vorige maand voor een tracé waar door circa 30 glastuinbouw bedrijven moeten verdwij nen, maar vooral zorgt voor een onacceptabele tweedeling van het totale tuinbouwge bied. De ’Werkgroep HSL’ werd be gin deze maand opgericht en zal opereren onder supervisie van de Tuinbouwstructuur- plaatsvinden met ingang van het komende schooljaar 1994- 1995. Er is dan sprake van één nieuwe school op twee volwaardige lokaties, waarin ook in de nabije toekomst on derwijs zal worden geboden aan kinderen van groep 1 tot en met 8. Voor beide groepen zal dus op beide scholen leer lingen worden aangenomen. Per 1 augustus 1996 valt vol gens het schoolbestuur pas meer te zeggen over de defini tieve huisvestingsplaats(en). Dit wordt mede bepaald door het ministerie van Onderwijs en Wetenschappen in Zoeter- meer en de gemeente Wad dinxveen. Het gemeentebe stuur heeft een belangrijke stem hierin via het huisves tingsplan voor het totale ba sisonderwijs in het Gouwe- dorp. De medezeggenschapsraad van de St. Paulusschool heeft het schoolbestuur laten we ten geen onoverkomelijke be zwaren tegen de scholenfusie te hebben. De medezeggen heeft vestigingen in Neder land en België, met een geza menlijk geschatte jaaromzet van 23 miljoen in 1994. Het Waddinxveense bedrijf werd in 1968 opgericht door de huidige directeur-eigenaar Ulrik F. Bierma. In de 25 jaar daarna ontwikkelde de on derneming zich tot één van Nederlands meest toonaan gevende bedrijven op het ge bied van professionele reini- gingsmachines, -middelen en -materialen. Onlangs nog was Rhowax, waar 20 mensen werken, in het nieuws naar aanleiding van Bierma’s initiatief om het 25-jarig bestaan te vieren AMSTERDAM/WADDINX- VEEN - Potplantenkwekerij Sjaloom BV aan de Abraham Kroesweg in Waddinxveen heeft een hoofdprijs gewon nen in het kader van de NTV- RAI Prijsvragen. Het bedrijf is al in het bezit van de eerste Waddinxveense onderne mersprijs. Onderhandelingen Lijstaanvoerder drs. Aad van Holsteijn en oud-fractievoor- zitter Bep Vermeij, die de on derhandelingen voor de PvdA twee zetels verloor, winst hebben gevoerd, gaven een toelichting. Zij vertelden dat de collegepartijen (CDA, PCW en VVD) al vanaf het begin van plan waren met z’n drieën door te gaan. Toch heeft de PvdA ervoor gekozen te proberen zoveel mogelijk Meegedeeld werd dat in belangrijke punten voor de PvdA in te brengen. Dat is soms gelukt, maar lang komsten met het Tweede-Ka- niet altijd. Er werd een zake lijke opsomming gegeven van de plussen en minnen. Ze ga ven aan dat de inhoudelijke motivering van de bezuini gingen zwak is. Op personeel Er zal samenwerking worden en subsidies wordt fors ge kort. De leden besloten de opstel- WADDINXVEEN - De le den van de PvdA-Waddinx veen, in vergadering bijeen op woensdagavond 6 april, hebben een resolutie aan genomen over het nieuwe collegeprogramma 1994- 1994 en de samenstelling van het nieuwe college van PCW, WD en CDA. Gehoord de toelichting op het verloop van de onder handelingen over de colle- gevorming en de program- mabesprekingen, gezien het collegeprogramma 1994-1998 en gehoord de discussie tijdens de leden vergadering zeggen de so- ciaal-democraten het te be treuren dat de PvdA bui ten het college van B en W is gehouden, waardoor het draagvlak van het college niet is vergroot. Ze besloten de opstelling van de onderhandelaars van de fractie goed te keu ren. Het collegeprogram ma wordt op de politieke hoofdlijnen door de PvdA als volgt beoordeeld: a. De PvdA vindt dat er doelstellingen, actie- en at tentiepunten in zitten waar de partij goed mee uit de voeten kan; b. De PvdA maakt zich zor gen over de verhouding tussen materiële en imma teriële zaken. Op onderde len is het sociale gehalte (o.a. het draagkrachtbe ginsel bij de bezuinigin gen) onder de maat. De so ciale infrastructuur is on derbelicht en er ligt te wei nig nadruk op actief beleid dat problemen voorkomt. c. Voor de PvdA zijn er on derdelen die onduidelijk heden geven en nog nader uitgewerkt moeten wor den; d. Omdat de fractie niet in het college vertegenwoor digd is en het financiële kader van het programma als vaststaand is gepresen teerd, zal op basis van con crete uitwerkingsvoorstel- len een standpunt worden bepaald; e. Naar de mate waarin de PvdA in een vroeg stadium reëele invloed in de be sluitvorming wordt gebo den - in het kader van ver nieuwing van politieke stijl en de verhouding bur- ger-bestuur - zal eerder duidelijk zijn of die onder delen en uitwerkingen als nog kunnen worden onder schreven; f. De PvdA vindt de inhou delijke motivering van de financiële voorstellen, met name op het terrein van subsidies, zwak en op som mige punten staan ze haaks op het PvdA-pro- gramma. De leden van de PvdA heb ben de fractie opgedragen: a. De opvattingen van de partij per onderdeel van het collegeprogramma meer gedetailleerd uiteen te zetten tijdens de raads vergadering van dinsdag avond 12 april; b. Vanuit een opbouwende politieke opstelling de uit gangspunten en actiepun ten van het eigen program ma ’Ruimte voor en bin ding met elkaar’ in te bren gen in collegevoorstellen en zonodig eigen voorstel len in te dienen; c. Het politiek handelen mede te richten op terug keer in het college van B en W. WADDINXVEEN - Zoals be richt heeft vorige week vrij dag 8 april de Kroonint Groep te Rotterdam alle aandelen overgenomen van Rhowax BV aan de Dorpstraat in Waddinxveen. Het bedrijf, dat pas het 25 jarig bestaan vierde, is gespecialiseerd in machines, middelen en mate rialen voor deberoepsschoon- maker. Rhowax BV wordt de vijfde werkmaatschappij van de Kroonint Groep, die zich richt op de fabrikage en verkoop van verf en coatings en die ac tief is in de professionele markt voor reinigingsmate- rialen. "De Kroonint Groep merlid Gerrit-Jan van Otter loo in Zevenhuizen en Wad dinxveen worden gehouden. Het zal dan gaan over het be leid ten aanzien van ouderen. commissie, een orgaan dat zich namens de tuinbouw be zighoudt met ruimtelijke ont wikkelingen. De keuze om een speciale werkgroep hiermee te belas ten heeft als oorzaak dat eer dere acties niet het gewenste effect hadden. Zo is het kabi net al meerdere keren gewe zen op de nadelige effecten. De eerste taak van de werk groep zal zijn het laten ver richten van een gedetailleerd onderzoek naar de sociale en economische schade voor de Bleiswijkse glastuinbouw. Dit zal worden uitgevoerd door een extern onderzoeks bureau en binnen drie maan- schapsraad van de Mgr. Bek kersschool stemt - met een paar voorbehouden - met de fusie in. De schooldirecteuren Lia Rijnbeek en René Roza vor men samen de nieuwe direc tie van de fusieschool. Zij zul len ook optreden als lokatie- coördinator voor hun huidige school. Het voltallige perso neel blijft aan de nieuwe fu sieschool verbonden. Alleen José van Ginneke (groeps- leerkracht van de Mgr. Bek kersschool) zal per 1 augus tus a.s. niet meer aan de nieuwe school verbonden zijn, omdat zij gebruik maakt van de 55+-regeling voor een vrijwillige vervroegde uittre ding. De beide schooldirecteuren hebben van het bestuur op dracht gekregen om de fusie nu verder voor te bereiden. Zij kunnen dit niet alleen en zullen een beroep doen op en thousiaste mensen. Hierbij denkt de directie ook aan de ouders. Daarnaast zullen de kinde ren en hun ouders ook betrok ken worden bij een aantal an dere zaken, bijvoorbeeld het verzinnen van een nieuwe naam voor de gefuseerde school en het organiseren van startfestiviteiten. Ziektekosten Gerrit-Jan van Otterloo, die door de PvdA op een onver kiesbare plaats op de kandi datenlijst is gezet, houdt zich in de Tweede Kamer vooral Uiteindelijke moest hij het in bezig met de volksgezond heid. Hij is specialist op het terrein van de ziektekosten en de veranderingen in het verzekeringssysteem. De Partij van de Arbeid wil daar- De Kroonint Groep in (Foto: Joop Dorst). gevallen. (Foto: Archief - Sjaak Noteboom). DEN HAAG/WADDINXVEEN - Eind volgend jaar krijgen de Waddinxveense inwoners en bedrijven een nieuw tele foonnummer. Het netnummer 01828 wordt 0182, terwijl voor het abonneenummer een 6 wordt toegevoegd. Het re- dactietelefoonnummer van het Weekblad voor Waddinx veen wordt dan bijvoorbeeld 0182-615594. Vanaf 10 oktober 1995 krijgt het leeuwedeel van de Neder landse telefoonabonnees een nieuw nummer. Ieder tele foonnummer zal dan uit tien cijfers bestaan: in grotere ste den drie voor het netnummer en zeven voor het abonnee nummer, elders vier voor het netnummer en zes voor het abonneenummer. Het huidige aantal van 1.046 netnummers wordt geredu ceerd tot 141. Deze betrekke lijk grote operatie is nodig met het oog op de groeiende vraag naar telefoonaanslui tingen. Daarnaast moet er ruimte worden vrijgemaakt voor nieuwkomers op de ’vrij gemaakte’ Nederlandse tele- voor WADDINXVEEN - De oogst van negen jeugdleden van Florida-badminton op het sterk bezette tweedaagse De Ritte-intemationaal jeugd- toumooi in Spijkenisse wa ren 2 finale-, 3 halve finale- en een kwartfinale plaats. Fedde van der Weij heeft in groep 5 tweemaal de finale gehaald. Helaas moest hij zo wel in de HE als in de HD in Davind Pennings van Eridos Zoetermeer zijn meerdere er kennen. In groep 2, die evenals de an dere groepen voornamelijk uit de sterkste nationale- en distri ctsselectiespelers(sters bestond, is door Dennis Steenland zeer goed gepres teerd. In zijn poule wist hij Ewoud Tan van ZBC, Floor den Haas van Drop Shot en Ronald van Steennis (drie sets) van de Zeemeeuwen met gevarieerd en zeer snel spel te verslaan. In de kwartfinale versloeg hij Aan het toernooi doen dit jaar Rainir Palsrok in twee sets. 49 teams mee. Giften kunnen Na wat ongelukkig door zijn ook worden overgenmaakt op enkel te zijn gegaan verloor hij in de halve finale van de latere winnnaar HE Patrick Scholtes in 15-10 15-09. Maaike van der Weij liet in haar poule zien dit jaar veel gegroeid te zijn in het bad- mintonspel. In lange, de ge hele baan beslaande i kon ze het nog net niet red den tegen de districtsdames van Zuid-Holland en Zeeland. In de GD-2 liet het gelegen- heidskoppel Maaike-Dennis wederom de progressie waar in ze zitten zien. Ook hier haalden ze de halve finales. Ilse Mak en Floor den Haas (De Ritte-Drop Shot), die bei de voor het district Zuid-Hol land uitkomen, waren te ge routineerd voor ze. Ilse en Floor waren de latere win naars van de GD. Emiel van Boxtel en Madelon Gelderblom konden ondanks veel inzet niet door hun res pectievelijk poules heen ko men. Fabian van Minnen en Patrick van Esseveld haalden in de HD en de HE-3 de halve en kwart fianle. Deze twee spelers werden ook gestopt door de latere finalist. Luc Groenewegen en Fedde van der Weij deden het in groep 5 (8-10 jaar) uitste kend. Fedde haalde zijn te genstanders met gevarieerd en goed gespreid spel neer. jTT’X-2_1”1X 1-22 de finale HE-5 afleggen tegen David Pennings. In deze partij sloeg hij een barstje in zijn racket. Mis schien was dit het of omdat hij in de HD-5 finale samen in de toegankelijkheid en soli- met Robert Versteegh weer tegen David Pennings met Mick Gennis, beide van Eri dos Zoetermeer, moest spelen dat hij een eigen wetsvoorstel (080) krijgt 024, Arnhem (085) krijgt 026. Nummers beginnend met 08 worden namelijk gereser veerd voor nieuwe diensten. De netnummergebieden van Almelo, Vriezenveen en Wier- vier competitie van afdeling den gaan al in juni op in één Voor kwamen drie teams in de der de klasse en een team in de tweede klasse in de ring. Het team Wim van Bockom Maas-Nel Oudijk-Gino Gian- ben, verandert er niets. Ook caspero-Rob van Dijken won de 06-nummers, semafoon- in de tweede klasse 5 van de 7 nummers en mobiele-tele- wedstrijden. In de derde klas- foonnummers blijven zoals ze se werden respectievelijk 3,6 zijn. en 4 van de zeven gewonnen. Binnenkort krijgt ieder abon- Tijdens een internationaal nee een brief waarin zijn jeugdtournooi in Tilburg wist nieuwe nummer staat ver bet Waddinxveense jeugd- 11 1 team een tweede plaats te be halen. Taakverdeling Verder werd de driemansfrac- tie opgedragen de uitgangs punten en actiepunten van het PvdA-verkiezingspro- gramma ’Ruimte voor en bin ding met elkaar’ in te bren gen in collegevoorstellen en zonodig eigen voorstellen in te dienen. Die uitgangspun ten zijn toegankelijkheid, verscheidenheid, verdraag zaamheid en solidariteit. Er werd verwondering over uitgesproken dat wethouder Joop Neele (PCW) i n het nieuwe college emancipatie beleid en welzijnsvoorzienin gen voor z’n rekening neemt. Vanuit de opvattingen van zijn partij, waarvan vrouwen geen lid mogen zijn, geeft dat te denken. Geconstateerd werd verder dat het CDA, dat boekt als het gaat om het aantal en de zwaarte van por tefeuilles. De PvdA-leden bespraken ook de activiteiten voor de verkiezingen voor de Tweede Kamer op dinsdag 3 mei. sa menwerking met de PvdA-af- delingen in de regio bijeen- Veranderingen De meeste veranderingen be treffen toevoeging van cijfers aan de oude nummers of weg lating daarvan. De districten De laddercompetitie wordt Nijmegen en Arnhem daaren- aangevoerd door Roy Huls- tegen krijgen een geheel kamp en Piet v.d. Made, twee- nieuw netnummer: Nijmegen de zijn daar Hans Wouden- 1 ---^ 1 berg en Marco van Wagenin- gen. De derde plaats is voor Arnold Janssen en Peter Kor- tekaas. In Gouda is de eerste ronde gespeeld van de vier tegen •f— -X’X’ - - 11-12. Waddinxveen Pagina 11 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN- WOENSDAG 13 APRIL 1994 o l. t Zevenhuizen en Waddinveen Wij zijn ai meer dan 10 jaar offi cieel dealer van Harvmk Om dit feestelijk te vierend? hebben wij een grote! vooqaarsshow waar l een groot gedeelte van de koUektie te bezichtigen is. In j verband met de ruimte die we hiervoor’ nodig hebben is de show alléén in Waddinxveen I KOM NAAR HET PAND MET DE STOELTJES OP HET DAK PAL NAAST D€ COENECOOPURUG) Kanaaldijk 30 Waddinxveen 01828-32441 Lange Gfoenendaal 64 Gouda - 01820-17957 c: o e C t i O XI St. Victorplein 2 2741 JN Waddinxveen(Zuid) Geopend: donderdag t/m zaterdag van 9.00-17.00 uur. WOONSELEKTIE z z •d

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 11