Cormula’s zoekt Glasbeek Autoschade in een ruimer jasje Rooien Gospelconcert in AF-centrum bomen op diverse lokaties Jwk) GLASBEEK ^rnorgana Van Noort BV verhuist nieuwe meisjes n Nieuwe lente... Dorpstraat éénrichtingsverkeer gezinnen en bedrijven k.. Grootscheepse verbouwing achter de rug Vrijdagavond 23 april Vakantie- activiteit was geslaagd Winstgroei Grontmij NV houdt aan Nanny Vogelaar: Aerobic met een beetje zelfverdediging Bij W’veens bedrijf werken 45 mensen AUTOSCHADE KOMT GEGARANDEERD WEER GOED! Z7 Plattelandsvrouwen over astrologie NU MOTORRIJLES en in de zomer zelf gaan rijden BEL DAN 01828-16494 ook les in een TERREINAUTO verkeersschool Joop Boere Plattelandsvrouwen Pagina 21 VEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 13 APRIL 1994 matiek is een openbare hoor- De Cormula 's bij hun repetitieruimte. soms voorzien zijn van flit sende choreografie. Het uit- de industriële hoek, die in 1993 wat achterbleven, dit Bij FOCWA Garantiebedrijf Noordkade 24, Waddinxveen. Tel. (01828) 12588. WADDINXVEEN - De afde ling Waddinxveen van de Ne derlandse Bond van Platte landsvrouwen houdt dins dagavond 19 april om acht uur haar maandelijkse avond in de recreatiezaal van Huize Souburgh (Prins Bemhard- laan). Mevrouw E. Blonk uit Benthuizen verzorgt dan een lezing houden over astrologie. kenman en vader van drie dochters, is al 28 jaar in het bedrijf werkzaam. Hij werd in 1975 benoemd tot mede-di- recteur en nam acht jaar gele den de zaak van zijn vader over. ‘Het gaat bij ons om het ver nieuwen van de beschadigde carrosserie. Uitdeuken en op nieuw spuiten. Van de scha- dereperaties gebeurt onge veer vijftig procent in op dracht van particulieren en verzekeringsmaatschappij en. Veertig procent gebeurt in op dracht van autobedrijven uit Waddinxveen en tien procent in opdracht van leasemaatschappijen en be drijven met een groot wagen park. Ik prijs me gelukkig met zo’n breed klantenbe stand', aldus Aat Glasbeek. Koninginnedag Muziek leren spelen is min der moeilijk dan men denkt. De meisjes krijgen les van zingen. De combinatie van sa menzang, gospels, solisten en gesproken woord zal er voor zorgen dat het concert in Waddinxveen een wervelend getiteld Teen- gebeuren wordt. Een uitge breide licht- en geluidsinstal latie staan garant voor een WADDINXVEEN - Dit voor jaar biedt de Waddinxveense aerobic-docente Nanny Voge laar in dansschool Van der Lubbe (Sniepweg) jong en oud weer kans mee te doen aan een drie maanden-training op basis van ieders persoonlijke mogelijkheden. De kosten hiervan bedragen f 95,-. Voor opgave: tel. 01828-12279. Voor mensen van middelbare leeftijd geeft zij lessen mid- fit-move, waarbij niet de leef tijd bepalend is. De leeftijden van degenen die hier al aan meedoen lopen uiteen van 35 tot 71 jaar. Bij de eerste informatie-uit- wisseling komt al snel naar voren welke beperkingen ie mand heeft. Bijvoorbeeld een zwakke rug of problemen met men, meubels en bouwmate rialen tot volledige machine parken. De particuliere en projectver- huizing ’van huis tot huis’ en ’van locatie tot lokatie’ kun nen enorm uiteenlopen. Ge zinnen van drie hoog achter aan de smalste gracht van Nederland worden even ge makkelijk en vakkundig ver huisd als grote bedrijven, de- tailhandelszaken, kantoren, scholen, gemeentelijke instel lingen en andere overheidsin stanties. Dat daar bij Van Noort niet lichtvaardig over wordt ge dacht, verwoordt algemeen directeur Bert van Noort. “Verhuizen is hoe dan ook een Nadere informatie hierover gaat daarbij om kan worden verkregen bij de klein, open en gesloten ver- afdeling algemene zaken in voer. De (gevoelige) vracht het gemeentehuis, tel. 01828- kan variëren van planten, bo- 24628. - Algemeen directeur Bert van Noort van Van Noort Transpor ten en Verhuizingen BV in Wad dinxveen. (Foto: Sjaak Note- boom). Concurrentie In de schadereparatiebran- che, waar de concurrentie groot is, gaan de ontwikkelin gen snel. Denk bijvoorbeeld aan het drogen van de lak met infra-rood, zoals dat aan de Noordkade gebeurt. De auto’s hebben soms een heel ingenieuze carrosserie. Dat betekent telkens nieuwe apparatuur die de plaatwer kers, spuiters en monteurs gebruiken bij het herstellen van de schade. Desondanks is er nog steeds sprake van veel handwerk. ‘In de schadereparatie moet nog steeds veel worden ge monteerd en geschroefd', ver telt Aat Glasbeek. ‘Ik vind het nog steeds geweldig de be schadigde carrosserie van een auto als nieuw gerepa reerd te krijgen. Dat maakt het vak zo interessant'. Met kennis van zaken, klant vriendelijkheid en goed ge schoold, zelf opgeleid en erva ren personeel, onderhoudt Aat Glasbeek de goede en professionele naam van zijn bedrijf. Uit oogpunt van kwaliteit en betrouwbaarheid is Glasbeek Autoschade BV aangesloten bij belangenorganisaties als Focwa en Ratio Partner. Het Waddinxveense bedrijf is ook aangesteld als officiële scha- dehersteller van talrijke ver zekeringsmaatschappijen. worden naar het koor dat be geleidt wordt door een uitge breide band, maar ook is er veel te zien. Dat het gospelkoor niveau heeft bewijst het feit dat er een radiospecial met hen werd uitgezonden door het op tussen doorgaand verkeer vanaf de Piasweg naar het Noordeinde en winkel verkeer vooral komend uit noordelij ke richting. Door de gemeenteraadsleden is ook besloten over te gaan tot het instellen van een ge slotenverklaring voor door gaand vrachtverkeer in de Dorpstraat tussen de Kerk- weg-West en de Veenkade. Het passeren van dit verkeer is op de smalle rijbaan een moeilijke zaak. Daardoor ont staat de nodige overlast en opstoppingen die tot veel irri tatie leiden. Met betrekking tot deze the- rijkste werkterreinen voor de efficiënt werkende spe cialisten van Van Noort. De vaak speciale en zware transporten worden uitge voerd in Nederland en tot soms ver daarbuiten. Het gaat daarbij om groot en klein, open voer. ...met prachtige, nieuwe slaapkamers. Op de lenteshow Avan Morgana Slaapkamers. V. -slaapkamers VAN DER LINDE warming-up wordt tegen woordig aandacht besteed aan zelfverdedigingstechnie- ken. De Waddinxveense do cente heeft hiervoor een spe ciale opleiding gevolgd en tij dens de aerobiclessen wordt ook hier aandacht aan be steed. Naar haar mening zou iedere vrouw in deze tijd een stukje zelfverdedigingstechniek moeten kennen. ‘Je zou er een aparte cursus voor kunnen starten en misschien komt dat er nog wel eens van. Tij dens de aerobiclessen kan ik de mensen ook al wat technie ken aanleren. Het zorgt in ie der geval voor de nodige af wisseling en vooral voor een hoop lol', meent Nanny Voge laar, die nog aangeeft dat bij de aerobiclessen incidenteel ook de wordt step gebruikt. Voor degenen die daar niet op willen trainen worden alter natieven aangereikt. Tot slot zijn er bij Nanny Vo gelaar nog de fïtnesslessen op zaterdagmorgen voor hen die bijvoorbeeld de hele week werken. Spierversterkende oefeningen krijgen hier uitge breid de aandacht, maar ook de andere onderdelen komen hier aan bod. Lessen die noodgedwongen gemist worden kunnen altijd worden ingehaald zodat op die manier de sportcontinu- iteit zoveel mogelijk gewaar borgd wordt. Juist de regel maat van het sporten is zo be langrijk en het kunnen geven van persoonlijke adviezen. Vorige maand heeft Nanny Vogelaar de cursus ‘Bewust Bewegen 55+‘ gevolgd bij de Nederlandse Vereniging voor Mensendieck therapeuten. Tijdens deze cursus werd door een geriatrisch arts uit eengezet waarmee men te maken krijgt bij het ouder worden. joers en majoretten. Tamboers en majoretten kun- len al vanaf 6 jaar goed bij de formula’s meedoen. Hun romst is belangrijk om de sa- nenstelling van het korps te verbeteren, terwijl het ook in ie bedoeling ligt wat meer ilazers te krijgen. WADDINXVEEN - In ons land gebeuren elk jaar een miljoen verkeersongevallen. Klein en groot, ernstig en niet ernstig. Dat betekent dat er elke twee seconden schade aan auto’s wordt toegebracht. Glasbeek Autoschade BV aan de Noordkade in Waddinx veen is een bedrijf dat bestaat van het herstellen van scha des aan personenauto’s en vrachtwagens. En dat al sinds 1945, volgend jaar een halve eeuw geleden. ‘Als er in de weersverwach tingen gladheid wordt voor speld, zijn er altijd wel men sen die zeggen dat ik dan ze kere handenwrijvend naar mijn werk ga, omdat er dan weer genoeg auto’s met blik schade worden aangeboden. Toch is dat niet zo. Ik let ook niet zo op het weer. Het hele Goud De bijna gouden onderne ming blijft overigens groeien. Achter het complex aan de Noordkade is afgelopen win ter voor twee miljoen gulden een nieuwe grote bedrijfshal neergezet. Daardoor is er sprake van meer capaciteit en een betere routing. Het be drijf, dat nu 1.750 vierkante meter beslaat, is tevens voor zien van een nieuwe en repre sentatieve entree met ont vangstruimte. “Wij repareren personenau to’s en vrachtwagens van alle merken', vertelt Aat Glas beek. De Waddinxveense za- VADDINXVEEN - De drumband Cormula’s is op zoek naar lieuwe meisjes die interesse in muziek hebben en dat de Vaddinxveense muziekvereniging willen leren en beoefe- len. Zij kunnen worden geplaatst als trompettisten, tam- de groep verschillende keren mee aan een landelijke tour van praise- en ontmoetings- ling Moerkapelle van de Ne- avonden georganiseerd door - - - de Ronduitclub van de Evan gelische Omroep. Ruime tijd zal er door beide koren genomen worden om samen met het publiek een aantal fijn praiseliederen te Op deze slotavond van het -r>-seizoen komen mevrouw T. van Hoven van slijterij Het Wapen van Moerkapelle en de heer B. Drenth de aanwe zigen vertellen over Spaan se-, Duitse-, Franse- en Itali aanse wijnen. Onder het ge not van een hapje wordt er ook geproefd van deze wijnen. Directeur Aat Glasbeek van Glasbeek Autoschade BV aan de Noordkade in Waddinxveen. (Fo to: Sjaak Noteboom). jaar door voldoende werk hebben, vind ik belangrijker dan een grote toename in kor te tijd'. Aat Glasbeek (45), die dit zegt is, is directeur van Glas beek Autoschade BV, aan de Noordkade in Waddinxveen. Bij het in 1945 in twee lood sen aan de Henegouwerweg door zijn vader P. Glasbeek begonnen bedrijf, werken in middels 15 mensen. Destijds was de ondernemen de Waddinxvener de enige die in deze gemeente schades aan auto’s herstelde. Met de hand en zonder veel apparatuur. Maar de zaken gingen goed en er kon in 1964 een nieuw bedrijfspand aan de Noordka de worden betrokken. Vijf jaar later werd het bedrijfs- complex verdubbeld. nerkoor begeleidt wordt door de tieners zelf bemand. His Revelation heeft in de af gelopen jaren een geheel ver- -1 repertoire opge bouwd. Veel (vertaalde) liede ren van loor de Goudse evangelische nisten zijn voorzien van schit- jemeente Parousia in samen werking met de Alphense Stichting Local Gospel Pro- ects, die al tientallen gospel- m praiseconcerten heeft ge- >rganiseerd in de regio van Route Het ligt in de bedoeling die dag ook delen van Waddinx veen te bezoeken waar mu ziekverenigingen niet zo gauw komen. De route voor de drumband is Brugweg- Kromme Esse-Trompstraat- Henegouwerweg-Kerfcwer- Oost-Beukenhof. De Cormula’s lopen op zater dag 7 mei voor de kinderboer derij in het Wamaarsplant- soen. De collecte voor kleine uniformen van de Waddinx veense drumband Cormula’s wordt gehouden op dinsdag 24 mei.In Gouda wordt op vrijdag 3 juni de jeugdavond- vierdaagse door de Cormula’s muzikaal begeleid. Verder staan er veel marsen geboekt in en buiten Waddinxveen. Nieuwe leden kunnen bellen met directeur-voorzitter B.F. Langendam, tel. 01828- 15874. Man kan ook donateur worden van de Cormula’s, een bijzondere korps allemaal meisjes en dames waar ge loof, ras en stand geen rol spelen. WADDINXVEEN - De Wa- dinxveense gemeenteraad der gemeente Waddinxveen heeft besloten over te gaan tot het instellen van éénrich tingsverkeer in de Dorpstraat tussen de Kerkweg-West en de Veenkade in de richting van noord naar zuid. Met de profiel wijziging, die enkele jaren geleden is ge voerd, is de rijbaan aanmer kelijk versmald. De rijbaan is op enkele punten zo smal dat het passeren van twee auto’s uit verschillende richtingen tot problemen leidt. De problemen doen zich met name in de avondspits voor angrijk plaats innemen in de Jongerenkoren. Ook werkte zetten wijn centraal W/xcvaoI o Tv» zit-» n rTVAAn xrziv’o/-»!'» 111 zit-i z4/-» Ir MOERKAPELLE - De afde- Na de eerst gepubliceerde archieffoto van de Dorpstraat zonder winkelerf ditmaal de Dorpstraat zoals specialiseerd die er nu uitziet in afwachting van de instelling van eenrichtingsverkeer van noord naar zuid. (Foto: Joop dememing. Met de twee Dorst). risicovolle onderneming als het niet vakkundig gebeurt. De apparatuur en andere spullen bij particulieren en bedrijven worden steeds kost baarder. Dat alles vraagt om goed opgeleide medewerkers en het beste materieel, zoals lichtgeveerde verhuis- en transportwagens'. Het gecertificeerde Waddinx veense transport- en verhuis-- bedrijf maakt een breed dien stenpakket deel uit van bran- che-organisaties als ’Erkende Verhuizers’, ’Projectverhui- zers Holland’ en ’Transport en Logistiek Nederland’. Bert van Noort bekleedt bij deze instellingen hoge be stuursfuncties. In Waddinx veen en omgeving vervult hij functies bij het Industrieel Contact Waddinxveen', het samenwerkingsverband ’Coenraad’ en de ’Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland’. Algemeen directeur Bert van Noort weet waar hij over praat en is zeer duidelijk in zijn uitspraken. ‘Die be stuursfuncties verschaffen mij meer kennis en gven mij een goed inzicht in het reilen en zeilen van de bedrijfstak. Ook in onze sector staat het rendement onder druk. Stij gende brandstofaccijnzen, ho ge loonkosten en overcapaci teit maken het noodzakelijk de branche goed te kennen'. ingenieursbu- beperkingen en worden er al ternatieven aangereikt zodat men op een veilige manier mee kan doen. De mid-fit-move lessen be staan uit een warming-up om het lichaam op de juiste tem peratuur te brengen en een betere doorbloeding te be werkstelligen. Verder is er X J1J__'--j nooit gesprongen wordt aan gezien dit te belastend zou kunnen zijn voor de enkels, knieën en de rug. Na het conditiegedeelte volgt een hartslagcontrole waarbij nagegaan wordt of iemand zich niet teveel of misschien te weinig inspant. De hoogte van de hartfrequentie wordt voor iedereen persoonlijk uit gerekend. Dan volgt een cool-down om de hartslag weer terug te la ten lopen en zijn er rek- en strekoefeningen. De oefenin gen voor buik-, bil- en been spieren worden afwisselend met oefeningen voor bijvoor beeld de rugspieren of ont spanningsoefeningen. Verdere mogelijkheden zijn bij Nanny Vogelaar de aero- step-lessen waarbij alles zich rondom de step afspeelt. Hierbij is belangrijk dat men geen knieproblemen heeft want dan is het werken met de step te belastend voor de knie. De aerobic-fitnessdanceles- sen zijn gevarieerd. Bij de WADDINXVEEN - In ver band met de herstraat- werkzaamheden in de Vondelwijk zal een aantal bomen vervangen worden, die door de wortelontwik- keling de bestrating heeft opgedrukt. Het betreft hier met name een tweetal bomen in de Van Maer- lantstraat en een boom in de Roemer Visscherstraat (naast nr. 13). Vanwege de voortgang van het straatwerk zullen de bomen binnenkort al door de gemeentelijke plantsoenendienst gerooid worden. Nieuwe bomen worden in het nieuwe plantseizoen aangebracht, dat loopt vanaf oktober 1994 tot april 1995. Ook op andere locaties in Waddinxveen zullen bin nenkort bomen gerooid worden. Aan het Mevrouw Kuipers-Rietbergenplant- soen verdwijnt een vijftal wilgen dat overlast geeft, op het terrein van de korf balvereniging Korbis bij de korfbal moeten vier bo men weg in verband met aanpassing van het speel veld en een populier staat in de weg op de speel plaats van de Willem van Oranje school. Verder worden aan de Oostpolderweg een twee tal bomen gërooid die voor grote overlast zorgen en worden aan de Ringvaart- singel de bomen vervan gen. De nieuwe bomen aan de Ringvaartsingel zijn reeds geplant. DE BILT/WADDINXVEEN - De winst van het ook in Wad dinxveen (Limaweg) geves tigde advies- en ingenieurs bureau Grontmij NV in De Bilt is vorig jaar met 13 pro- WADDINXVEEN - Zoals bericht verzorgt het Alphense gos- cent gegroeid naar ƒ15,9 mil- pelkoor His Revelation met het tienerkoor Be Glad en de joen. praiseformatie Exalt vrijdagavond 23 april om acht uur een praise- en gospelconcert in het Anne Frank-centrum (Jan van F - - - - - deren tot 12 jaar vijf gulden). In de voorverkoop bij bloem- 1X TV !f- TTT2 T~»7_ /T\1x\ T fT.l.l _Ï?/T» 7 Voshoeve 48) kost dit kaartje f7,50. Het Alphense gospelkoor His terende wijze gospelsongs die Het advies- Mphen aan den Rijn. Gospelconcerten zijn geliefd >ij een breed publiek, maar ok praise gaat een steeds be- radioprogramma Licht Gospelconcerten. Samen mo- leme praisesongs zingen reeft het publiek een Versterking aan het geloofsle ven, maar is ook een vorm om het geloofsleven te uiten, vooral jonge mensen bezoe ken de praiseconcerten. Een iraise- of gospelconcert is een fitstekende gelegenheid om ;ens kennis te maken met het jeloof. Jit Alphen aan den Rijn komt het populaire tiener koor Be Glad. Zij brengen een irogramma g igers in action. Een 25-tal leners in de leeftijd tussen o 12 en 17jaar brengt op schit- optimale sfeer in de zaal. derlandse Bond van Platte landsvrouwen houdt op woensdagavond 20 april om acht uur haar maandelijkse bijeenkomst in dorpshuis Op Moer. Ook voor dit jaar wordt een stijging van het nettoresul- Bijnenpad). De toegangsprijs bedraagt tien gulden (kin- taat verwacht. De bedrijfsop- 12 J.22 _12C__2__ 22 21- brengsten namen met 9 pro- sierkunst Mia en Wim Rip (Dorpstraat) en J. Geldof (Roosje cent toe tot ƒ496 miljoen. De de knieën of de nek. Tijdens 1‘~J de lessen wordt er aandacht besteed aan de lichamelijke WADDINXVEEN - Waddinx vener A. van Noort (51) is met zijn broers één van de vier di recteuren van Van Noort Transporten en Verhuizingen BV in Waddinxveen. Het be drijf, waar 45 mensen werken en dat goed is voor een omzet van ruim 7 miljoen gulden, heeft vestigingen in Wad dinxveen (Tuinbouwweg en bedrijvenpark Coenecoop), Gouda, Woerden en Nieuwer- kerk aan den IJssel. Van Noort Transporten en Verhuizingen BV is een ge en erkende on- ves tigingen in Waddinxveen zijn er in totaal vijf vestigingen in deze streek. Het Waddinxveense bedrijf, waar 45 mensen werken, ver huist jaarlijks zo’n 750 gezin nen en 50 bedrijven en instel- zitting gehouden in december lingen. Transporten en ver- vorigjaar voorafgaand aan de huizingen zijn en blijven - vergadering van de raads- naast inboedel- en archiefop- commissie voor openbare slag, emigratieverpakkingen, werken en verkeer. overslag, contractvervoer en Belanghebbenden is door het koeriersdiensten - de belang- gemeentebestuur gewezen op de mogelijkheid tot het indie nen van een bezwaarschrift op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht binenn een termijn van zes weken. een goede muziekinstruc- teur‘, aldus directeur-voorzit- ter B.F. Langendam van de in november 1992 opgerichte muziekvereniging. ‘Dus geef uw kind gerust op als leerling', roept hij de Wad dinxveense ouders toe. De in strumenten zullen worden verzorgd door de Cormula’s. De repetitieruimte is in de wijkschool St. Jozef aan de Kanaalweg in de St. Victor- wijk. De eerste marsen in de open lucht komen er ook voor de Cormula’s weer aan. Op Koninginnedag (zaterdag 30 april) wordt er op uitnodiging van de Lions Club Waddinx veen muziek gemaakt tijdens de SOS-Kindermarkt op de Beukenhof. VVADDINXVEEN - Vorige week donderdag 7 april om kwart over negen meldden zich de eerste kinderen in de Voormalige Klaas de Vries- school (Herman Heijermans- laan). Om half tien kon de paasvakantie-activiteit voor de Waddinxveense jeugd van He Stichting Waddinxveens Welzijnswerk (SWW) begin nen. Er hadden zich inmiddels zo’n 50 kinderen verzameld. De kinderen werden naar leeftijd in groepjes ingedeeld. Voor de jongste groep werd Öpanje gekozen, voor de mid delste groep Rusland en voor de oudste groep Chili. Door drie docenten van ’Stichting Folklore in School’ werd uitgelegd wat precies de bedoeling was. De kinderen gingen in groepjes hard aan het werk om een aantal dan sen in te studeren en de hel pende vrijwilligers begonnen met voorbereidend werk voor de hoeden die bij de landen pasten. Na een ochtend hard werken en een lunch konden de kin deren zelf hun hoed maken en versieren. Om twee uur was iedereen klaar voor de geza menlijke voorstelling. De ou ders konden genieten van een Zeer kleurrijke en wisselende voorstelling. Zo was er een heuse stierenvechtersdans en een echte Russische dans. De Chileense dans zag er, vol gens iemand die zelf uit Chili komt, heel echt uit. Daarna werden nog een aantal dan sen met ’alle landen’ tegelijk gedanst. Om drie uur konden de kinderen moe maar vol daan weer naar huis. Het was een zeer geslaagde dag. winst per aandeel bedroeg ƒ4,96, tegen ƒ4,48 in 1992. TT - en i T Revelation is met het popu- soms voorzien zijn van flit- reau met 2.800 werknemers laire tienerkoor Be Glad en sende choreografie. Het uit- ziet de komende jaren een de praiseformatie Exalt bezig gebreide combo dat het tie- groeiende markt. Bestuurs man een praise- en gospel-re- nerkoor begeleidt wordt door voorzitter ir. J. Reneman giotour. Het eerste concert de tieners zelf bemand. noemde in dat verband de ex- jvas in Schoonhoven, het His Revelation heeft in de af- tra investeringsimpuls in in- iweede is in Waddinxveen en gelopen jaren een geheel ver- frastructurele projecten van iet slotconcert is op zaterdag nieuwd repertoire opge- ƒ5 miljard, waartoe het kabi- mei in Gouda. bouwd. Veel (vertaalde) liede- net heeft besloten. Hij ver- e regiotour wordt gehouden ren van Amerikaanse compo- wacht dat de opdrachten uit wat conditiegedeelte waarbij terende choreografie. Er kan dus niet alleen geluisterd jaar weer aantrekken. Grontmij NV betrekt onge veer 60 procent van zijn op drachten van de overheid en 40 procent van de industrie. Buitenlandse expansie blijft een doelstelling. •2^ f NEDERLANDSE VERENIGING VAN ONDERNEMERS IN HET CARHOSSERIEBEDRUF Dorpstraat 38. Waddinxveen. 01828 - 18090 's maandags gesloten - donderdag koopavond Zijde 3. Boskoop. 01727 - 12965 's maandags gesloten - vrijdag koopavond o ff FfO-99-CW ■-

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 21