Gouwe-heren Vijf jeugd- tournooien Biljartkampioenschappen in Sportweek Waddinxveen Jeugdteam Excelsior naar halve finale NK Baanseizoen start met een meerkamp wedstrijd bij Be Fair goed in vorm Rowah-heren Zwemrecord Nic Geers Moeizame winst ZVH floreant (za.) - Valken ‘68 Begoniarit Winst voor jeugd Waddinxveen Al Regenbuien dwarsboomden WSE-jeugd Bridge-avonden De Gouwe Smash Zaterdag 16 april OMTZIGT Nieuwe opzet klaverjassen voldoet goed Volleyballers winnen weer uitwedstrijd Valenkamp leidt sjoelers WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE v> Zwem- en Poloclub ”De Gouwe” wedstrijdprogramma I WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 13 APRIL 1994 Pagina 25 Aan de vorig jaar gehouden onderlinge meerkampen op de atletiek- jaarlijkse biljarttournooi tijdens de Sportweek. B vaak zo succesvolle zone-for- mule werd getracht ZPB defi- Aan vang 14.30 uur Terrein Hoogeveenseweg, Boskoop fus. In de eerste periode werd het 0-2 door doelpunten van Marloes Boereboom en Astrid van Galen (100ste competitie doelpunt). Doch ZPB kwam goed terug. Dit mocht echter niet zo zijn. Wel creëerde het team van trainer-coach Jan Midden dorp veel kansen, doch deze werden niet afgemaakt. ZPB Profus profiteerde ech- deling van Be Fair-voetbal in het Warnaarplantsoen vijf toumooien afgewerkt. Maar liefst in totaal 82 teams zul- veel snoeiwerk aan de bor ders is gepleegd, is aan de noord-westzijde een brede bo men- en struikenrij wegge haald om het vergroenen van de loopbaan zelf tegen te gaan. De deelnemers zullen onge twijfeld met groot plezier op de atletiekbaan aan de wed strijden meedoen, omdat deze in het winterseizoen aanzien- bordpunten), 2. ADC 7 (26 bordpunten), 3. RDC 7 (25 bordpunten). In de vijfde en laatste ronde had Excelsior een walk-over. Binnen 20 minuten stond het team met 6-0 voor. In een lachwekkende wedstrijd won Op de 400m vrij komt Nic Geers steeds dichter bij het wereldrecord, dat met 4.59.3 op naam staat van de Japan ner I* dicapt door de sterke wind, op eigen veld met 1-3 van Rohda D2. El moest met 3-2 zijn meer- Boskoop Voetbal Promotion anders worden. Dit jaar zal het officieuze biljartkampioen- schap van Waddinxveen voor teams de inzet zijn van J 12 mei) en het grote nationale C-juniorentoumooi op zater dag 28 mei met onder andere het Amsterdamse DWS en het Rotterdamse Feijenoord. tiaan Biesaart en een van Jef frey Koster gelijk aan te blijven, die ook tweemaal scoorden. BI speelde tegen het lande lijk spelende UVS BI. Een doelpunt van Yaried David bracht WSE aan de leiding na de rust kwam UVS echter te rug en scoorde tweemaal zo dat WSE alsnog aan het kort ste eind trok. De winnaar van de finale krijgt de Van der Hooft-wis- selbeker, genoemd naar oud- burgemeester C.A. van der Hooft. Daarnaast is er voor de eerste vier geplaatsten een plaatsingsbeker. De wisselbo- kaal, in het bezit van café Sport, zal een grondige op knapbeurt krijgen. D2. Michael Joziasse, Spider Willemse, Ramon van Swie- ten en Danny Overdijk scoor den tweemaal en ook Erik Klijn pikte zijn goaltje mee. Doelman Matthew Dubbis werd tweemaal gepasseerd, zodat de eindstand 9-2 werd. De meisjesjunioren hadden de meisjes van CSW op be zoek. Een ongemotiveerd WSE opende door een af standsschot van Esther Voog- es in de tweede helft de score. CSW kwam echter al snel In de derde ronde de topper tussen Excelsior en ADC (Al- phen), die op dat moment ver rassend op kop ging. Een snelle voorsprong ontstond door winst van Dick en Jor- die. Daniël en Maurits hiel den het hoofd koel met als eindresultaat een winst van 7-1. In de vierde ronde was HDC (met twee sterke aspiranten) de tegenstander. Zonder pro blemen werd met 6-2 gewon nen. RDC lag toen vrijwel uit de race door tegen ADC gelijk te spelen. baan aan de Alberdingk Thijmlaan houden veel Antilopers goede her inneringen over. Op deze foto is Wijnand de Kort in actie bij het speer werpen, welk onderdeel ook dit jaar weer bij de atletiekonderdelen voor de junioren is opgenomen. (Foto: Archief - Han Zoet). WADDINXVEEN - Komende zaterdag 16 april start de Waddinxveense atletiekvereniging Antilope haar seizoen op de grondig opgeknapte baan aan de Alberdingk Thijmlaan met een meerkamp wedstrijd voor de jeugd. Het is de eerste wedstrijd van de dit zomerseizoen drie te organiseren baan- vrijeslag bezit met 2.17.95. jassen, zonder gelijk aan een Hier aast Geers ook op doch competitie te moeten deelne- met een persoonlijk record van 2.19.02 blijft hij daar eveneens nog ruim een secon de boven. WADDINXVEEN - Zoals eer der bericht is de opzet van de competitie-klaverjasavonden van de Stichting Wijkwerk De Zuidplas op verzoek van de vaste deelnemers enigs zins veranderd. In het vervolg zijn op deze Kazuya Nishino, die ook avonden ook spelers welkom, het wereldrecord op de 200m die een avondje willen klaver- vrijeslag bezit met 2.17.95. jassen, zonder gelijk aan een Pijpers verdeelde het spel en deed dat prima. Op de rechts- voorpositie moesten zij de buitenaanval van Netwerk ontregelen. Door het blok he lemaal tegen de antenne aan te zetten slaagde Be Fair daarin. Het is weliswaar riskant om zo te blokken omdat de mid- denaanval van de tegenpartij dan veel ruimte krijgt, maar coach Cees Swets had goed gezien-dat de buitenaanval voor Netwerk essentieel was. Uitblinker bij Be Fair was Paul van Yperen. Mede door de vele doelpunten die hij scoorde werd de eerste set 7- 15, de tweede 9-15 en de laat ste eveneens 9-15. Be Fair heeft nog één wed strijd te gaan tegen Tonegido Voorburg. Dat team is al ze ker van het kampioenschap. Voor Be Fair valt er in de competitie weinig eer te be halen, maar er rest nog wel de eer om van de kampioen te winnen. WADDINXVEEN - De heren van Rowah-handbal wisten hun laatste competitiewed strijd om te zetten in een overwinning. Tegen De Tref fers uit Krimpen aan de IJs- sel wisten de Waddinxveense mannen een ruime overwin ning te behalen. Het was ech ter niet echt een goede wed strijd voor de Waddinxveense handballers. In de eerste helft ging de Bij de pauze stond Rowah voor met 9-7. Na de pauze wisten de Rowah-mannen de score meteen goed uit te bou wen. Na een kwartier in de tweede helft was er een marge van tien doelpunten bereikt. De beperkte tegenstand van De Treffers zorgde er echter ook voor dat Rowah minder ge concentreerd de wedstrijd af maakte. Prima kansen werden on zorgvuldig door de Waddinx veense mannen afgerond. Daardoor bleef de schade uit eindelijk voor De Treffers be perkt tot 24-15. Aaltense ploeg hield dat te gen. Met een spannende strijd aan het eind, waarbij de beide ploegen evenveel kans op de winst had, wist Cees van Opijnen de beslis sende smash uit te delen en met 17-15 was de overwin ning van 3-2 een feit. I De Gouwe-heren moesten aantreden tegen De Waterkip in Barneveld. De spanning bij de heren in de competitie is groot. Vijf ploegen, DWK, Vi- vax, Rotterdam en BZ en De Met nieuw elan ging ZPB in de derde periode verder en scoorde driemaal op rij. De in het middagtoumooi clubs van buiten de regio meede den, zoals Velox (Utrecht), Noordwijk, DHC (Delft), DZB (Rotterdam) en pupillen teams van landskampioen Feijenoord (Rotterdam). Alle deelnemers ontvingen van Be Fair een vaantje. De bekers werden geschonken door Plusmarkt Riwa BV aan de Zuidplaslaan, die tevens de bekers zal schenken voor het D-pupillentoumooi op Hemelvaartsdag (donderdag voetbalvereniging floreant ZEVENHUIZEN - De Zeven- Wim Slingerland jr. 1319, 9. huizense volleybalvereniging Bas Brouwer 1301 en 10. T. van Leeuwen 1287 punten. Stand A-klasse: 1. Jan Kers bergen 141.040, 2. Wim Slin gerland jr. 137.280, 3. Kees Kuipers 137.120, 4. Tine Va- de lenkamp 137.020 en L. Z__L met de basis die vorige week B-klasse: 1. Kees Slingerland 1332m 2. Erwin Pleus 1310, 3. M. Renesse 1303,4. Gerard Vos 1260 en 5. Bas Koppenaal 1244 punten. Stand B-klasse: 1. Erwin Pleus 128.620, 2. M. Renesse 127.250, 3. Kees Slingerland 126.690,4. Frans Botger 125.900 en 5. Pascal (2x) en Remko Overdam, stonden de Gouwe-heren na de eerste periode reeds op een 3-0 voorsprong. De tweede periode verliep stroef. DWK kon enigszins terug komen in makkelijke en grote overwin de wedstrijd In deze periode ning te behalen op ZPB Pro- was het alleen Remko Over dam die tot scoren wist te ko men. De Waddinxveners zijn de laatste wedstrijden duidelijk in vorm. Ook in de laatste twee perioden hielden zij hun Via 1-2 in de tweede periode werd het zelfs in handen. Achtereenvolgens scoorden Astrid van Galen 3-3 en Mar loes Boereboom 3-4. In de vierde periode maakte Mar loes Boereboom 3-5. De volgende biljartverenigin gen hebben inmiddels hun in schrijfformulier ontvangen: café-hotel-restaurant De Unie (Kerkweg-Oost), café Sport (Kerkstraat), café Roy- al-Inn (Koningin Wilhelmi- naplein), eetcafé-bilj artcen ter De Diamond (Passage) en het Anne Frank-centrum (Jan van Bijnenpad). De bedoeling is dat vijf ver enigingen met twee teams van vier man en een reserve in twee poules zullen strijden om de eerste twee plaatsen. In de poulewedstrijden zullen zij elkaar éénmaal treffen. De twee hoogst geklasseerden van elke poule zullen in een kruisfinale uitmaken wie de finale gaat spelen. De finale zal dan een uit en thuiswedstrijd worden waar uit de kampioen van Wad dinxveen zal komen. Er zijn enkele spelregels. Elke inge schrevene dient lid te zijn van één van de vijf biljartvereni gingen. Het moyenne mag niet lager zijn dan 25 caram boles in 30 beurten. Wanneer iemand met een lager moyen ne toch mee wil doen, dan dient hij toch de verplichte 25 caramboles te maken. Per ontmoeting zullen vier wed strijden gespeeld worden, waarbij de dichtst bij elkaar liggende moyenes tegen el kaar uit komen. hoofd bij de wedstrijd. Voor De Gouwe scoorden in de eindfase, Remco de Fran krijker, Jaco de Jong, Jaco van Tol, Marc Faber en Arco Verboom. Een verdiende overwinning van 9-6, De Gou- De Gouwe speelt komende za- we handhaaft hiermee zijn terdag 16 april weer thuis- zesde plaats in de competitie wedstrijden. Dames 2 opent en gaat zich opmaken voor de competitiekraker tegen BZ&PC uit Bodegraven. In tegenstelling tot ZPB Pro fus, dat voor deelname aan de play-offs vocht, stond voor de Gouwe-dames niets meer op het spel. De Gouwe startte te gen ZPB Profus ook niet sterk. Driemaal een man meer werd gemist, terwijl ZPB wel tot scoren kwam (1-0). se ploeg eruit en was de ser- vicedruk op Bovo weg. De bei de ploegen hielden elkaar lang in evenwicht, maar een feller spelend Bovo wist met 13-15 de set binnen te halen. In de derde set zette de ZVH- coach Brecht Rodenburg in voor Arno van Solkema en - Edgar Benschop Voor Ronald Kooijman. Dit leverde niet di rect het gewenste effect op en ook nu weer werd de vecht lust van Bovo beloond met een 14-16 setwinst. Hierbij vervulde Mark Lentelink, één van de spelers van de na tionale selectiegroep, een hoofdrol. In de vierde set kreeg ZVH meer grip op de wedstrijd en WADDINXVEEN - Door de vele regenbuien konden za terdag 9 april bij de WSE- jeugd slechts twee F-teams een competitiewedstrijd spe len. Beide teams pakten wel de volle winst. F1 speelde tegen Donk F1 een goede partij (5-2). Merhawi Jacob en Roy scoorden twee maal en LEvi Schwiebbe een maal. Donk scoorde twee maal tegen. Ook F2 had geen problemen met Jodan Boys F7. De altijd scorende Rick Hofman was deze keer goed voor vier tref fers. Keeper Dirk Pols bracht de stand op 5 en hield zijn ei gen doel schoon. Op het kunstveld werden en kele vriendschappelijke wed strijden gespeeld. Dl haalde flink uit tegen Alphense Boys (viertal) ook kampioen van de dambond I. Op zaterdag 21 mei wordt een Vaste basisspeL groot A- en B-standaardelf- J--- -- tallen-toumooi gehouden waar zaterdagamateurclub Kozakken Boys uit Werken dam zal komen. Op Hemel- vaartsdg zullen andere zater- dagamateurtoppers met hun D-jeugd naar Waddinxveen komen, namelijk Noordwijk, Spakenburg en WOG (Har derwijk). Op Koninginnedag (zaterdag jn eerste ronde werd Kat wijk simpel uitgespeeld (7-1). De tweede ronde ging tegen voornaamste concurrent RDC uit Rijnsburg. Na een prachtige 4-0 voorsprong hadden de nrs. 1 en 2 een ’blackout’ waardoor het 4-4 werd. WADDINXVEEN - Na voor de eerste keer een thuiswed strijd verloren te hebben, zijn de mannen van CVB Bank Be Fair-volleybal er vrijdag avond in geslaagd weer eens een uitwedstrijd te winnen. Dat gebeurde tegen Netwerk 1 uit Pijnacker. Netwerk gaf niet veel tegenstand (0-3). Tweede teamspeler Theo van WADDINXVEEN - Tijdens een tweedaags internationaal zwemtoumooi voor masters in het Duitse Hürth heeft Boskoper Nic Geers van de zwemclub De Gouwe in de Eijck speelde als libero. Dirk leeftijdsgroep van 55-59 jaar zijn Europees record op de 400m vrije slag met 0,3 sec verbeterd en gebracht op 5 min. 0,6 sec. Hij nam deel aan negen on derdelen, waarbij het zes eer ste en drie tweede prijzen be haalde. Op het nummer 100m rugslag zwom hij daarbij in 1.20.4 naar een nieuw natio naal record. men. De reeds gespeelde avonden tonen aan dat deze nieuwe opzet goed bevalt. On veranderd blijft dat deze avonden op elke eerste vrij- Op de wereldkampioenschap- dag van de maand worden ge pen in juli in het Canadese organiseerd. Montreal zullen de kempha- De kosten bedragen ƒ2,50 per nen elkaar waarschijnlijk persoon per avond, waarvoor rechtstreeks ontmoeten. per speelavond een aantal prijzen beschikbaar worden gesteld voor degenen met het hoogste aantal punten. De competitie-spelers strijden bovendien om de kampioens- beker, die aan het eind van het jaar wordt uitgereikt. Wie aan deze avonden in com petitieverband wil deelne men kan bellen met Ben Wet zel, tel.nr. 01828-19548. De vrije spelers zijn altijd wel kom aan de zaal op iedere eerste vrijdag van de maand. De avonden beginnen om 20.00 uur. 30 april) zullen lagere A- en B- elftallen uitkomen tegen ARC, DZB en Olympia (Gou da). Dat toumooi wordt reeds jaren gesponsord door bar-pe- tit-restaurant De Point (sportzaal Groenswaard). Martinus versloeg. In de eer ste set wist ZVH met zijn ser vice Exakta onder druk te zetten en kon een snelle 11-2 voorsprong nemen die uitein delijk in een 15-5 setwinst re sulteerde. In de tweede set was de scherpte bij de Zevenhuizen- vanGils 125.600punten. C-klasse: 1. Caroline van Drunen 1192, 2. Cor Faay 1174, 3. Dirk Faas 1160, 4. Adrie Faas 1114 en 5. Cor van Gils 1105 punten. Stand C- klasse: 1. Cor Faay 118.600, 2. Caroline van Drunen 115.933, 3. Adrie Faas 114.400, 4. Cor van Gils 114.370 en 5. Dirk Faas 113.780 punten. D-klasse: 1. Jan Olie 1083, 2. Ronald Meijer 1058, 3. Peter WADDINXVEEN - Dit voor- Botger 1030, 4. Rien Waarde- jaar worden door de jeugdaf- burg 1023 en 5. M.C. Taktor 997 punten. Stand D-klasse: 1. Marius Kersbegen 105.220, 2. Ronald Meijer - 4. Rien Waardenburg 102.978 te gast zijn. en 5. Jaap van Beek 102.378 m kon zij meer druk op Bovo uit- punten. E-klasse: 1. Corry Boegheim 991, 2. Rosewelle van Leeu wen 966, 3. Miep Zonderland om 18.00 uur met een wed strijd tegen het reeds gede gradeerde Nautilus 1 uit Dor drecht. Dames 1 heeft nog iets goed te maken tegen De strijden mee te doen. Op Ham 1 uit Wormerveer en speelt om 19.30 uur. Tenslotte staat om 20.30 uur de kraker Gouwe-heren 1 te gen BZ&PC 1 op het pro gramma. Op zaterdag 23 april worden de laatste thuis wedstrijden van De Gouwe In de tweede periode werd gespeeld, wel raak geschoten door de Waddinxveensen. Via een boogje van Astrid Coene 'werd Tine het 1-1 en even later scoorde v Mirjam Over dam uit een man-meer 1-2. Toen Angela Faber uit een viermeter 1-3 scoorde leek ZPB verslagen. Niets was minder waar. In de laatste ogenblikken van de tweede periode kwam ZPB toch nog op 2-3. WADDINXVEEN - Al van Waddinxveen-voetbal heeft Gouderak Al in een spannen de, maar niet erg hoogstaan de wedstrijd met 3-2 versla gen. BI won eveneens. In de zeer lastige uitwedstrijd werd Lekkerkerk met 0-3 versla gen. Cl won deze keer met 5-1. Het slachtoffer heette dit maal Nieuwkoop Cl. Dl deel de de punten met Moerkapel- le Dl. Nadat ze lange tijd met 1-2 achter hadden gestaan werd het na een geslaagd of- Maurits ook nog en zorgde fensief 2-2. D2 verloor, gehan- dus voor 8-0. Op een gegeven J’ -J moment stond Maurits 4 stukken achter, maar hij wist toch nog te winnen. Eindstand: 1. Excelsior 9 (32 dere erkennen in Soccer Boys 11 AT''"’ E3, en ook F2 kon het niet bolwerken tegen de Bleiswij- kerties. te twee wedstrijden bij elkaar en kan daardoor worden bepaald wie in zijn of haar categorie tot nummer één, twee of drie kan worden uitgeroepen. De wedstrijdcommissie van meerkampen ge- Antilope heeft voor de drie pland. De wedstrijden begin- beste atleten in elke categorie in september een mooie prijs ter beschikking gesteld. Kos ten voor de deelname aan de ze onderlinge wedstrijden wedstrijd zullen afhankelijk zijn er niet, van de leeftijden van de deel nemers worden opgenomen een sprintnummer (40-60-80- of 100 meter), een middellan ge afstand van 800- of 1.000 meter, verspringen of hoog- lijk is verbeterd. Naast dat springen, balwerpen of speer werpen. Voor elk onderdeel worden via de computer punten toe gekend, waarbij voor de beste prestatie de meeste punten uit de uitslagen zullen rollen. Na afloop van de drie meer kampen, die elke keer weer een aantal andere atletiekon derdelen zullen bevatten, worden de punten van de bes- Rentokil-ZVH heeft op het Aaltense Exakta Bovo een moeizame 3-2-winst behaald. Trainer-coach Toon van der Burgt liet in de eerste set Brecht Rodenburg aan kant plaats nemen en begon Dros 136.020. ZATERDAG 16-04-94 THUISWEDSTRIJD DE GOUWE DE GOUWE DE GOUWE DE GOUWE WADDINXVEEN - Tine Va lenkamp, vierde in het alge meen klassement van de Waddinxveense sjoelers, heeft door 1.416 te scoren de eerste plaats behaald. In de algemene rangschikking komt verder geen wijziging. De uitslagen zijn A-klasse: 1. Tine Valenkamp 1416, 2. Jan Kersbergen 1409, 3. Kees Kuipers 1390, 4. Dirk Jan van Drunen 1384, 5. Henk van Beek 1349, 6. G. Renesse 1325, 7. Teus Visser 1321, 8. Wim Slingerland jr. 1319, 9. wedstrijden. Om in aanmerking te komen voor een eindklassering, die- opgeteld nen de deelnemers aan mini maal twee van de drie wed- j za terdag 14 mei en op zatedrag 3 september staan de twee overige meerkampen ge- TA-J 3. nen telkens om twee uur. De twee beste uitslagen tel len mee voor het op te maken eindklassement. In de eerste NIEUWERKERK A/D IJS- SEL - Vrijdagavond 15 april houdt de automobiel- en mo torclub The Skymasters in Nieuwerkerk aan den IJssel de Begoniarit. Deze rit wordt verreden op basis van een 5. Dick routebeschrijving. Voor de A- en B-klassers geldt het NRR- TRR reglement. Voor de ge- zelligheidsklasse geldt een aangepast reglement. De lengte van de rit is onge veer 30 km. De duur ongeveer anderhalf uur. Inschrijven voor deze rit is mogelijk van 19.45 tot 20.30 uur in Soos Hitland, Klein Hitland 8 te Nieuwerkerk aan den IJssel (nabij de steenovens langs de IJsseldijk). De eerste deelne mer start om 20.00 uur. Voor nadere informatie over de rit of de vereniging kan contact worden opgenomen met P. van Reeuwijk, tel. 01903-12200-20361. oefenen. ZVH liep weer uit naar een behoorlijke voor sprong, die door Bovo weer te niet gedaan kon worden. In de vijfde set leek ZVH op WADDINXVEEN-Het biljarten maakt al jaren deel uit van De coördinatie van het bil- het programma van de jaarlijkse Sportweek Waddinxveen. jartevenement is dit jaar voor Winst voor Het voetbal is altijd de hoofdmoot en daarom is het jammer het eerst in handen van J. dat het biljarten nauwelijks aandacht krijgt. Dat gaat nu Verhagen (Beethovenlaan 11 OP 24). De planning is dat de eer- 1 het ste wedstrijden eind april-be- gin mei zullen plaatsvinden. De biljartkampioen van Wad dinxveen zal voor de sluiting van de Sportweek Waddinx veen (uiterlijk zaterdag 28 mei) bekend zijn. Het inschrijfgeld is bepaald op ƒ40,- per team. De biljart club van net Anne Frank-cen trum heeft zich inmiddels verzekerd van een sponsor, te weten het Waddinxveense be drijf Vekra (Noordkade). Wanneer meer bedrijven ge- strijd nog redelijk gelijk op. interesseerd zijn in sponso ring van dit biljarttournooi kunnen zij contact opnemen met J. Verhagen, tel. 01828- 16210. langszij. Denise Eckhardt bracht eveneens door een af standsschot WSE op 2-1, maar CSW trok de wedstrijd naar zich toe door nog twee maal keepster Nancy Com peer te passeren en de eind stand op 2-3 te brengen. F3 boekte het eerste gelijk spel tegen Rohda F4. De al lerkleinsten van WSE wisten door een doelpunt van Sebas- bridgecompetitie gehouden. Op de laatste avond werden Rohda he eerste en tweede plaats ge deeld door de paren Kees en Riet Verwoerd en Ayamé van Swieten en Wil van der Vlak met 59.33%. Derde werden Ank van Broekhuizen en Wim Plom met 58.33%. De sterkste paren van alle avonden waren 1. Cock en Paul van Deelen (54.23%), 2. Aggie en Henk van As (54.08%) en 3. Riet en Kees Verwoerd (53.07%). Alle avonden stonden onder deskundige leiding van het echtpaar Van As, dat alle deelnemers de laatste avond verrastte met een leuke prijs en lekkere hapjes wat door al le deelnemers zeer werd ge waardeerd. datie. Met nog drie wedstrijden te spelen was het onderlinge nitief op de knieën te krijgen, verschil tussen deze ploegen P" 1 1 1 -'f slechts één punt. Derhalve een zeer belangrijke wed strijd voor de Waddinxveners onder leiding van trainer coach Hans de Gruyl. De Gouwe opende sterk. Door ter wel via enkele breaks van doelpunten^ van Marc Faber de gewiekste Alice Lindhout. Zij bepaalde de eindstand op 8-5 en stelde daarmee de playoffs voor ZPB veilig. Het tweede damesteam van De Gouwe leek een vrij ge- WADDINXVEEN - Zaterdag speelden de hoogtste teams van De Gouwe-waterpolo uitwedstrijden. Heren 1 won de belangrijke wedstrijd tegen DWK in Barneveld met 9-6. He ren 2 kwam in Leiden tegen LZ 1886 3 niet verder dan een 1-1 gelijk spel. Dames 1 kon ZPB Profus in Barendrecht niet van de play-offs afhouden en verloor met 8-5. Gouwe-heren moesten Gouwe kwam via doelpunten van Wendy de Frankrijker (man-meer) en Marion van Hooft (achterwaarts) weer op gelijke hoogte (5-5). De vierde periode moest de Gouwe, strijden tegen degra- beslissing brengen. Via de WADDINXVEEN - Op het tennispark van De Gouwe Smash in het Warnaarplant soen is er de afgelopen winter op diverse vrijdagavonden een gezellige WADDINXVEEN - De finale om het kampioenschap van de dambond Holland-Midden is een groot succes geworden voor de dammers van Excelsior. In de categorie tot en met 15 jaar (aspiranten) werd het team van het Waddinxveense Excelsior glansrijk winnaar, waardoor ze zich voor de derde achtereenvolgende keer hebben geplaatst voor de halve fi nale om het kampioenschap van Nederland. Het winnende team van Ex celsior bestond uit Dick Berg hout (7 uit 5), Daniël West- maas (7 uit 5), Maurits van den Bosch (8 uit 5), Jordie Olie (6 punten uit 3) en Atjen Neven (4 uit 2). In 1992 en 1993 werd het as pirantenteam van Excelsior kampioen van de Midden-Holland. Iers van de drie tournooien waren Dick Berghout, Daniël Westmaas en Maurits van den Bosch. De finalewedstrijden werden op twee zaterdagen gespeeld. Op de tweede speeldag toon de Aijen Niven zich een waardige vervanger voor Jor die Olie, immers beide spe lers behaalden een 100%-sco- re. 941 en 4. Yvonne Kersbergen grootste ooit door Be Fair ge- 813 punten. Stand E-klasse: een gemakkelijke setwinst af 1. Rosewelle van Leeuwen te steven. De vechtlust bij de 96.644, 2. Luke Hardus 95.620, 3. Miep Zonderland 93.920, 4. Lies van E„L 91.400 en 5. Corry Boegheim 90.980 punten. Het gemiddelde was 117.78 punten. Het gemiddelde van de vereniging is U" r"~" totaal van de vereniging is 606.730.000. Met Kersbegen 105.020, 3. Jan Olie 104.680, len dan bij de Waddinxveners Op Tweede Paasdag (maan dag 4 april) startte het tour- nooiseizoen met een zeer groot Paaspupillen-toumooi voor de E- en F-teams, het organiseerd. Met 40 teams en ongeveer 400 voetballers van 6 tot en met 10 jaar was het een hele drukte op het com- Beek plex. In de ochtend werd ge streden om de Verzijl Sport- wisselbeker en om de Inge Rehorst Trofee. Soccer Boys en De Jodan 113.757. Het Boys waren ’s morgens aan- s wezig met hun teams, terwijl K - opgericrt 1 septecrber 1945 .STICHTING, uit Dordrecht uit Bodegraven uit Wormerveer uit Bodegraven Deze advertentie werd mede mogelijk gemaakt dankzij AANNEMINGSBEDRIJF b.v. grond-, water en wegenbouw 18.00 uur 18.45 uur 19.30 uur 20.30 uur Hoofdsponsor: Sponsors: 2 - NAUTILUS 1-dames 2 BZ&PC 1-heren 1 DE HAM 1-dames 1 - BZ&PC 1-heren O. S. Van der Panne (Alphen aan de Rijn) Van den Berg aannemersbedrijf Zwammerdam, Boonstoppel Autobedrijf, Autorijschool Henk van Erk, Reisburo Van Ginkel, Noordegraaf Autobedrijven. Vink Groep B.V.. TAS VX8000-software T> TT1’ 1

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 25