GroenLinks houdt politike avonden Amerikaanse bruidstaarten Scholen werken mee aan Eigen schoolkrantje van Kerngroep Waddinxveen Raad wil tijdig komen met een profielschets een beter leefmilieu Voor SOS-Kindermarkt direct aanmeldingen Project van Milieudienst Midden-Holland Polderloop Hazerswoude OPGAVEBON VOOR KINDERMARKT 1994 Oranje-zang- bijeenkomst Moerkapelle Rommelmarkt Rommelmarkt en veiling Moerkapelle Regio-wedstrijd met 340 jongeren Ochtendniveau bij RTW-radio Bevrijdings- herdenking St. Janskerk Verkoop complex Wim Kloppenburg over het kerklied Toma Lima Flitsen verschijnt driemaal per jaar QUICK SUPPORT - Pagina 11 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 20 APRIL 1994 (MOS) van de Milieudienst Midden-Holland in Gouda. Banketbakker Kees de Joode behaalde het certificaat voor het maken van Amerikaanse bruidsataarten. ♦j (Foto: Sjaak Noteboom). INSCHRIJFFORMULIER voor de Kindermarkt van de Lions Club Waddinxveen op zaterdag 30 april 1994 (Koninginnedag) van 10.00-12.00 uur. WADDINXVEEN - Kees de Joode, banketbakker bij -Van den Berg in Waddinxveen en Gouda, heeft onlangs het cer tificaat voor het maken van Amerikaanse bruidstaarten gehaald. WADDINXVEEN - Het com plex van de tuinbouwveiling aan de Bredeweg in Waddinx veen staat nog altijd te koop. Sinds de samenvoeging van De Kring-Waddinxveen met De Kring-Bleiswijk staan de gebouwen leeg. Alleen op za terdag wordt er nog een vlooi enmarkt gehouden. WADDINXVEEN - In verband met de pensionering van Waddinxveens burgemeester C.M. van der Linden (die in december 1996 65 jaar wordt) willen PCW, CDA en VVD in de nieuwe raadsperiode tijdig beginnen met het opstellen WADDINXVEEN - Dinsdag avond 26 april om acht uur Ik doe graag mee aan de Kindermarkt 1994. Naam: Leeftijd: Adres: 0 Ik kom alleen 0 Ik kom samen met: WADDINXVEEN - Het An ne Frank-centrum (Jan van Bijnenpad) krijgt een nieu we opzet. is bestemd voor SOS-Kinder- dorpen. In deze dorpen krij gen kinderen uit arme landen de kans om te leven, voeding, kleding, onderdak en onder wijs. ‘Wij vragen de kinderen altijd om vrijwillig iets af te staan van hun opbrengst, zodat het bedrag wat bij elkaar is opge bracht zo groot is, dat er weer enige kinderen geadopteerd kunnen worden*, aldus de Li ons Club Waddinxveen. Amerikaanse bruidstaarten worden bekleed met uitrol fondant en gegarneerd met spuitfondant. Voor het beha len van het certificaat moet men de vaardigheid hebben om met dertig verschillende en toerusting van vier Wad- dinxveense kerken (hervorm de Immanuëlkerkgemeente, Gereformeerde Kerk, rooms katholieke St. Victorparochie In de laatste krant in dit voorjaar schrijven Tadimata Saidou uit Toma, Rosa Bar- rantes uit Lima en Judith Kling uit Waddinxveen - één van de redactieleden - een brief waarin ze zichzelf voor stellen. GOUDA - De Vereniging Pro testants Nederland afdeling Gouda en omstreken houdt donderdagavond 5 mei om acht uur in de Goudse St. de (Groensvoorde) een avond met als thema ‘Kerkgeschei- denis en kerklied*. Wim Kloppenburg (kerkmu sicus en medewerker van IKON-radio voor Liturgie en Kerkmuziek) zal deze avond vorm zijn alle taarten op pootjes gestapeld. Een andere mogelijkheid is de taarten schuin boven elkaar in een ronding te laten lopen. In de verkoop is gedaan 17.000 vierkante meter ge bouwen en 42.000 vierkante meter eigen grond op het be drijventerrein Doelwijk. Be langstellenden kunnen zich melden bij Van ’t Hof Make laardij BV. zijn: eigen speelgoed, boeken, 1 J 1_X ingaan op 2000 jaar kerkge- dingen. Ti. De opbrengst is voor de kin deren zelf. De Lions Club heeft zelf ook kramen met pannekoeken, hapjes, ijs, feestartikelen, curiosa, plan ten en struiken en nog veel meer. De opbrengst daarvan WADDINXVEEN - Wat is nu echt Waddinxveens? Over die vraag boog zich de leerlingenredactie van ‘Toma Lima Flit sen*, het schoolkrantje van de Kerngroep Ontwikkelingssa menwerking Waddinxveen. Ze tekenden typische plaatsen en gebouwen in het Gouwedorp. i van acht verenigingen uit de regio Lekkerkerk, Bodegraven, Bergambacht, ‘Om veel mensen naar de markt te lokken, zorgen ook wij voor muziek en het rad van avontuur en prijzen. De kinderen die niet kunnen of willen verkopen, nodigen wij ook van harte uit om naar de markt te komen, want mis schien ligt daar nu net die Suske en Wiske, die je nog zocht of een keurig kooitje voor je nieuwe hamster voor een zacht prijsje*. Kan het een kopietje minder? Hoeveel plastic bekertjes ge bruiken we eigenlijk? Lichten uit! We gaan broodtrommels gebruiken in plaats van plas tic zakjes. Deze en nog veel meer vra- ter herdenking van de bevrij- ding. Ds. M.A. van de Berg, her vormd predikant in Groot- Ammers, zal er spreken over Vrede is meer dan woorden zeggen’. Muzikale medewer king verleent een groot sa mengesteld koor, bestaande uit de Christelijk Gemengde Koren Bethel uit Moordrecht, het Ichtuskoor uit Boskoop, Asaf uit Moerkapelle en Jubi late Deo uit Leiderdorp. WADDINXVEEN - De jaar lijkse rommelmarkt van de Gereformeerde Kerk wordt dit jaar gehouden op zaterdag 28 mei. Zoals gebruikelijk zal de op brengst van de rommel markt, die wordt gehouden onder het motto ‘Door allen - voor allen*, niet alleen ten goede komen aan de plaatse lijke kerk, maar is een gedeel te ook bestemd voor andere doelen, zoals de werkgroep Waddinxveen van Amnesty International, Stichting Ge red Gereedschap, de Paulus- kerk in Rotterdam en een ontwikkelingsproject in Laos. Spullen voor de rommel markt kunnen elke woens dagavond tussen zeven en acht uur worden ingeleverd bij de opslag aan het Noord- einde 18. Een team van me dewerkers staat daar klaar om de spullen in ontvangst te nemen. vrijdagmiddag 15 april uit handen van Milieudienst Midden-Holland in het bijzijn van de contactambtenaar voor natuur- en milieueduca tie van de gemeente Boskoop. Naast deze drie scholen uit Boskoop doen nog 16 andere scholen uit Schoonhoven en Waddinxveen mee aan het project. Zij worden begeleid door de Milieudienst Midden- Holland bij het maken van een plan voor interne milieu zorg. In dat plan wordt aan gegeven welke milieumaatre gelen de school gaat invoeren en op welke manier deze maatregelen aandacht krij gen in het lesprogramma. De deelnemende scholen ont vangen de milieuzorg-han- dleiding, bijbehorende dis kettes om de school door te lichten en een subsidie om te investeren in milieumaatre gelen. Het project sluit goed aan bij het landelijk milieubeleid. Scholen, bedrijven en ge meenten worden gestimu leerd om een milieuzorgsys teem op te zetten. Ook moet aandacht voor natuur en mi lieu (natuur- en milieu-edu- catie) in een aantal vakken structureel aan de orde ko men. Deze scholen zetten op deze manier weer een stap verder in de richting van een duurzame samenleving, te beginnen bij de samenleving in en om de school. GOUDA/WADDINXVEEN - Ook scholen uit Waddinxveen doen enthousiast mee aan het project Miliezorg Op School ADVIES- EN ADMINISTRATIEKANTOOR HET ADRES VOOR CONCURRERENDE TARIEVEN EN BETROKKENHEID! ♦♦♦‘♦VOOR**** PARTICULIER EN BEDRUP BELASTINGAANGIFTE BEDRUFSADMINIS TRAHES ♦AUTOMATISERING ON-SITE OPLEIDINGEN TEL/FAX: OI828-322I6 De mooiste opbouw is de Amerikaanse standaard met fontein waaruit gekleurd ver licht water komt. Bij grotere bruidstaarten worden naast deze taart aan weerszijden taarten geplaatst, die met trappen verbonden zijn met de taart boven de fontein. afspelen in ontwikkelingslan- bespreken. De redactie van Toma Lima Flitsen wordt gevormd door vier leden van de Kerngroep Ontwikkelingssamenwer king Waddinxveen en een tiental leerlingen van drie Waddinxveense basisscholen. Deze leerlingen hebben een heel belangrijke plaats in de redactie. Zij zijn de deskundi gen als het gaat om de be langstelling van leerlingen van basisscholen vast te stel len. Zo was het hun voorstel om eens een krantje te maken over ’goed nieuws’ uit de ont wikkelingslanden Peru BOSKOOP/WADDINXVEEN - GroenLinks in Boskoop ver zorgt deze maand in het kwekersdorp twee politieke avon den. Op maandag 25 april om acht uur houdt de Boskoopse afde ling van GroenLinks een ver kiezingsavond in het jonge rencentrum De Tunnel in Boskoop. Voor deze avond is Bram van Ojik, lid van de Tweede-Kamer voor Groen Links, uitgenodigd. Hij zal ook zeker zitting nemen in de nieuwe Tweede Kamer. Op de kandidatenlijst van Groen HAZERSWOUDE - Zondag 24 april wordt door Hazers- woudse Boys in Hazerswoude de vierde en laatste polder loop van dit jaar gehouden. Voor de deelnemers met een stempelkaart, die nog maar twee keer gelopen hebben, is dit dus de laatste kans om hun prijs in de wacht te sle pen. Natuurlijk kan er ook te gen een dagprijs of admini stratiekosten gelopen wor den. Voor een te vestigen par- coursrecord is er voor alle af standen, een leuke prijs te winnen. Het startschot voor de 10 en 20 km valt om 11.15 uur en voor de 1,5 en 5 km om 11.20 uur. De inschrijving is vanaf 10.00 uur in het club huis van Hazerswoudse Boys. De drie collegepartijen schrij ven in het nieuwe collegepro gramma voor 1994-1995 dat zij de burgemeester, naast de uit zijn ambt voortvloeiende zaken en overig wettelijke taken, de behartiging van een politieke portefeuille blijven toe vertrouwen. Binnen het nieuwe college hebben de wethouders Joop Neele (PCW), Karei van Soest (VVD) en Jan Hielema (CDA) en burgemeester Kees van der Linden (CDA) de beleid sportefeuilles onderling al verdeeld. Bij deze verdeling zeggen PCW, VVD en CDA rekening te hebben gehouden met een goed evenwicht tussen de portefeuilles van de collegele den, de gemeentelijke organi satie en de aansluitende be leidsterreinen. Het college bereidt beleid voor en voert het beleid uit in collectieve en colledigale ver- MOERKAPELLE - Op Konin ginnedag (zaterdag 30 april) om 20.00 uur wordt in het kerkgebouw van de Gerefor meerde Gemeente in Moerka pelle een Oranje-zangbijeen- komst gehouden. Er is een gevarieerd program ma samengesteld met samen zang, enige orgelwerken met dwarsfluit en een korte lezing over het Oranjehuis. Na af loop is er koffie en frisdrank. De toegang is gratis. Er wordt een collecte gehouden ten be hoeve van Woord en Daad. WADDINXVEEN - Van de 160 tot 180 kinderen die ver wacht worden deel te nemen aan de SOS-Kindermarkt van de Lions Club Waddinxveen op Koninginnedag (zaterdag 30 april) hebben zich direct al na de eerste publikaties zo’n 50 kinderen opgegeven. De 15e Kindermarkt wordt zoals ge bruikelijk gehouden op het parkeerterrein Beukenhof van 10.00-12.00 uur. spuitjes randjes, bloemen, blaadjes en andere decoraties te kunnen spuiten. De taarten kunnen in velerlei kleuren of kleurcombinaties gemaakt worden. Bij Van den Berg heeft men een fotoboek met meer dan 30 modellen. Het verschil met de Neder landse bruidstaart is dat de bloemen en blaadjes van mar sepein zijn. Voor de opbouw van de taart zijn er verschillende moge lijkheden. Bij de gestapelde De Lions Club Waddinxveen raadt de meisjes en jongens aan zo spoedig mogelijk de opgavebon in het Weekblad voor Waddinxveen in te zen- houdt de commissie vorming den, zodat deelname vastligt en er een plaats kan worden bepaald op de markt, waar van de opbrengst is bestemd voor de SOS-Kinderdorpen. Op de Waddinxveense SOS- Kindermarkt krijgen alle kin kenden allerlei plaatsen en gebouwen van Waddinxveen. Ze laten met deze tekeningen zien dat ze hun eigen dorp goed kennen. Er was ook een de voorstellen. Wat is nu echt Waddinxveens? De schoolredactie bestaat al tijd uit leerlingen van een protestants-christelijke-, een openbare- en een katholieke school. Zodra de kinderen de basisschool verlaten, verla ten ze ook de redactie en Janskerk een samenkomst wordt er een andere school gevraagd of zij nieuwe redac tieleden willen leveren. Dit jaar zitten in de redactie van Toma Lima Flitsen leer lingen van de Koningin Julia- naschool (Gemma Sliedrecht en Nicolet v.d. Loo), van de Theo Thijssenschool (Cynthia van Vliet, Liana Noorlander en Jade Kasdorp) en van de St. Paulusschool (Judith Kling, Miijam Hoefnagel en Carlijn Hofhuizen). Ook voor- en achternamen van de andere kinderen invullen. Het goede hokje zwart maken. Zo spoedig mogelijk dit inschrijfformulier - maar uiteriijk maandag 18 april 1994 inleveren bij: - D.C. van Doom, Prins Bemhardlaan 67, Waddinxveen. - M. Ossentjuk, Kastanjelaar! 63, Waddinxveen. - J.J.L. Knijff, Brugweg 34, Waddinxveen. Links bezet hij een zevende plaats. Bram van Ojik heeft een eco- nomieopleiding en is gespe cialiseerd in noord-zuid be trekkingen. Hij is werkzaam geweest bij de NOVIB. Ook is hij enkele jaren voorzitter van de PPR geweest. Zijn hui dige belangstelling gaat sterk uit naar milieu en ruimtelijke ordening. De ontwikkelingen in de regio (Groene Hart) zal het belang rijkste punt van deze avond worden. Hierbij kan gedacht worden aan Bentwoud-Bent- veldplan, Hoge Snelheids Lijn (HSL), ontwikkelingen in de kwekerijsector (milieu- eisen) en de positie van het middelbaar agrarisch onder wijs in Boskoop. Voorafgaand aan deze avond zal Bram van Ojik ’s middags enkele bezoeken in de regio afleggen. Gepland zijn een bezoek aan de milieuvriende lijke drukkerij Macula, een rondrit langs het toekomstige Bentwoud (of wordt het toch een Bentveld) en HSL, een bezoek aan een kwekerij en aan de Middelbare Tuin bouwschool. Voorts staat, op uitnodiging van het Chili-co- mité Boskoop, een gezamen lijke maaltijd in het Paradijs je op het programma. Op donderdagavond 28 april om acht uur is Simone van Geest te gast op een avond van GroenLinks in Reeuwijk. Deze avond wordt gehouden in De Brug in Reeuwijk-Brug. Simone van Geest is de jong ste kandidaat voor de Tweede Kamer. Zij is 24 jaar en staat als nummer elf op de lijst van Groen Links. Zij maakt een grote kans gekozen teworden. Het kandidaat-Kamerlid is voorzitter geweest van de Landelijke Studenten Vak bond. In die functie heeft zij veel landelijke bekendheid gekregen. Op deze avond zal vanzelfsprekend veel over jongeren en politiek gespro ken worden. gen, opmerkingen en ideëen zijn op dit moment aan de or de van de dag op 7 basisscho len en 12 scholen voor voort gezet onderwijs in de regio Midden-Holland. Deze scho len doen mee aan het project Milieuzorg op School (MOS). De milieucoördinatoren van de Boskoopse basisscholen Rehoboth en Immanuel en van Agrarische School De Groene Zijde hebben als één van de eerste scholen in de re gio Midden-Holland een mi- lieuzorg-map ontvangen. Deze handleiding kregen zij WADDINXVEEN - ‘Ik ben het uitslapen verleerd sinds ik bij de lokale RTW-radio het programma Ochtendniveau ben gaan presenteren*, zegt Luuk van Dijk, één van de dj’s van de plaatselijke omroep, die op iedere door de weekse ochtend van acht tot negen uur ‘Ochtendniveau* de ether instuurt. Volgens Luuk van Dijk, die inmiddels ruim driejaar mee draait bij RTW-radio, ziet het ontbijt dat hij de luisteraars voorschoteld er ongeveer als volgt uit. ‘Ik serveer verse hits, afgewisseld met knappe rige Gouwe Ouwe-nummers,' en dat allemaal op een prik bord met actuele lokale en re gionale informatie. Daar naast het krantenoverzicht en niet te vergeten het Wad dinxveense weer. En ik weet zeker dat dit licht verteer baar ochtendmaal een uitste kend begin van de door de weekse dag vormt*, meent de RTW-medewerker. Uit de eerste resultaten van een luisteronderzoek dat op dit moment door twee Haagse stagiaires wordt uitgevoerd blijkt inderdaad dat Ochtend niveau, in de drie maanden dat het programma nu draait, kan rekenen op een vaste schare luisteraars. Luuk van Dijk: ‘Ik krijg nu steeds vaker verzoekjes via de telefoon of per fax om be paalde nummers te draaien. Het motiveert natuurlijk enorm als je merkt dat er meer en meer wordt geluis terd naar Ochtendniveau. Verzoekjes kan men aanvra gen via telefoonnummer 01828-10379 en per telefax op nummer 01828-11054*. MOERKAPELLE - Op Konin ginnedag wordt in Moerka pelle weer de jaarlijkse rom melmarkt georganiseerd. Nieuw is dit jaar de antiek veiling die aanvangt om 11.00 uur. De rommelmarkt begint om 9.00 uur. Het geheel wordt georganiseerd door het plaatselijke comité van de Stichting Woord en Daad. Naast de traditionele ’rom mel’ worden ook nieuwe goe deren verkocht, zoals schoe nen, tassen en speelgoedbe- ren. Voor de tuin zijn er bo men, struiken en perkplan- ten. Er wordt groente en fruit verkocht en er zijn vele at tracties. De rommelmarkt maakt deel uit van een braderie waaraan veel plaatselijke verenigin gen en clubs meewerken en wordt gehouden bij het Dorpshuis in de Raadhuis straat. De opbrengst is be stemd voor voedsel, gezond heidszorg, onderwijs, wo ningbouw en aanleg van wa terbronnen van Vadarevu (India). WADDINXVEEN - De Wad dinxveense gymnastiekver eniging TOOS nam in sport zaal De Duikelaar (Zuidplas- laan) de organisatie op zich van een alternatieve jeugdre- giowedstrijd. Ruim 340 jeugdleden t 1 1 2 X _1 (Boskoop, Nieuwkoop, Haastrecht, Stolwijk en Ammerstol), ver deeld over 42 groepen, werk ten zaterdagmiddag 16 april drie onderdelen af: lange mat, sprong en ringzwaaien. Per groep was er een eerste, tweede of een derde prijs te winnen. Aan het eind van de middag werden in De Duikelaar 10 eerste prijzen, 30 tweede prij zen en 2 derde prijzen uitge reikt. Alle kinderen kregen na afloop een diploma met de door hun behaalde cijfers. De recreatieve gymnastiek- middag had, dankzij vele vrij willigers (wedstrijdleiding, juryleden, telcommissie, toe- stelcommissie) een prima verloop. TOOS nam met 11 meisjes- ploegen deel en kwam uit op één eerste prijs, 9 tweede prij zen en één derde prijs. De da- mesploeg behaalde een eerste prijs. De jongensploeg (be staande uit elf enthousiaste aankomende turners) behaal de een tweede prijs. De Kerngroep Ontwikke lingssamenwerking Wad dinxveen werd in 1975 op ini- jaar van 1981 verscheen het eerste krantje. Van die tijd af Alle overige redactieleden te- verschenen er ieder school- - tiatief van de Waddinxveense jaar drie edities. De kinderen gemeenteraad opgericht. Eén van haar taken is het infor meren van de Waddinxveense van 13 Waddinxveense basis- cholen krijgen het op school uitgedeeld en soms wordt de bevolking over zaken die zich inhoud of het thema op school discussie over de verschillen den. Vandaar dat de regelmatige berichtgeving in het Week blad voor Waddinxveen over de situatie in Torna (West- Afrika) en Lima (Zuid-Ameri- ka). De kerngroep volgt na melijk in beide plaatsen een ontwikkelingsproject. De jeugd van Waddinxveen ontvangt van de kerngroep regelmatig het speciaal voor hen geschreven informatie- blaadje Toma Lima Flitsen. Dit krantje verschijnt in een oplage van 2.300 exemplaren driemaal per jaar. wikkelingslanden Peru en In veel Waddinxveense gezin- Burkina Faso (zomer 1988). nen komt Toma Lima Flitsen De leerlingen krijgen van de regelmatig binnen. In het na- kerngroep extra informatie over verschillende onderwer pen. Zo worden er gezamen lijk video’s of dia’s bekeken en soms wordt er een reisje naar een museum ondernomen. De bedoeling van de redactie is om via de bijzondere schoolkrant de kinderen in Waddinxveen bekend te ma ken met de leefwereld van leeftijdgenoten in ontwikke lingslanden. Hen nieuwsgie rig te maken naar hoe het daar gaat. Zo leert men el kaar steeds beter kennen en begrijpen. De huidige schoolredactie van ‘Toma Lima Flitsen bestaat uit (bovenste rij) Mirjam Hoef, Jade Kas dorp, Cynthia van Vliet, Gemma Sliedrecht en Nicolet v.d. Loo. Op de bank zitten Judith Kling, Carlijn Hofhuizen en Liana Noorlander. (Foto: Emka Krösschell). schiedenis en kerklied. Be kende en onbekende liederen uit de ’Schat van de Kerk der -. eeuwen’ worden besproken, lijk het aantal raadscommis- gezongen en via (bandopna- spaart tijd, geld en werk. Iedere fractie heeft het recht om maximaal twee personen voor het lidmaatschap van een commissie voor te dra gen. Minimaal één daarvan dient raadslid te zijn. Het an dere lid moet op de kandida tenlijst van die partij staan voor de laatst gehouden ge meenteraadsverkiezingen. Elke fractie mag evenveel niet-raadsleden voordragen als men zetels heeft in de raad. Het niet-raadslid mag slechts in één raadscommis sie zitting nemen. Onder voorzitterschap van de burgemeester wordt daar naast een commissie voor al gemeen bestuurlijke zaken ingesteld waarvan de fractie voorzitters lid zijn. Deze com missie fungeert tevens als klachtencommissie voor het instituut sociaal raadslieden. De gemeentelijke commissie voor kunst en cultuur wordt opgeheven. van een profielschets voor zijn opvolger. antwoorddelijkheid, ‘waarbij minderheidsstandpunten mogelijk zijn*, aldus de colle gepartijen. Niet in het college vertegen woordigde fracties (PvdA, D66, Unie 55+) worden - naast de vertrouwelijke ver strekking van de notulen van de collegevergaderingen - ook anderszins geïnformeerd over belangrijke onderwer pen welke in het college zijn of worden behandeld. Hiertoe worden met die drie fracties nadere afspraken ge- enTemonstraAtsr Kerkfïn maakt en schnftehjk vastge- de Ontmoetingskerk deren (tuisen 6 en 16 jaar) uit legd, na behandeling in de (Groensvoorde) een avond Boskoop en Waddinxveen als raadscommissie voor alge- met als thema ‘Kerkgeschei- ze zich opgeven een tafel of meen bestuurlijke zaken. Tot denis en kerklied*. marktkraam toegewezen, nu toe was het de taak van de Wim Kloppenburg (kerkmu- Daar kunnen ze zelf spullen AmeeSncrc\de °PP°sltie sicus en medewerker van verkopen. Dit kan van alles (PvdA en D66) geregeld van IKON-radio voor Liturgie en zjjn: eigen speelgoed, boeken, afierle!Jopende zaken op de Kerkmuziek) zal deze avond plantjes en eigengemaakte hoogte te houden. --i.__tc. Per portefeuillehouder wordt door de gemeenteraad één ad viescommissie ingesteld. Op die manier wordt het moge- terug te brengen. Dat be- men) beluisterd. Voor informatie en opgave: Bastiëne Prins (tel. 01828- 10751). o

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 11