Oud-raadsleden van D66 in commissies Bewoners van Kreater-cursus muziekbeluisteren Voorjaarsconcert van ‘Concordia4 Geslaagden A-diploma WSV-koploper houdt stand Kampioenskansen meisjes-junioren BLADMUZIEK!!! Nieuw: Mos en Spetter 2741 JN Waddinxveen(Zuid) WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 20 APRIL 1994 periode, maar ook daarna stemmen Cc WADDINXVEEN - Bewoners in Waddinxveen-Oost hebben de Stichting CAI-Bloemendaalsweg Waddinxveen opge richt. De Bloemendaalseweg ligt ver van de bebouwde kom van het Gouwedorp en is nog verstoken van een kabeltelevi- sievoorziening. Sprekers zijn waarnemend burgemeester L.M. Schoots van Zevenhuizen-Moerkapel- le, Zuidhollands gedeputeer de T.F.J. Jansen, voorzitter J.M. de Koning van de RPV partij, stond zelfs beter, maar moest in de slotfase verras senderwijs door een foutje toch capituleren, zodat B. Jansen toch een winstpartij kon noteren. Zaterdag 23 april a.s. OPEN HUIS (10.00-16.00 uur) Uniek voor Waddinxveen en wijde omgeving verkoop (ook gebr.) verhuur Herhaling is de TOVERKRACHT van de reklame Verder liet L. v.d. Haven zien, dat hij niet meer in de kelder van de schaakdivisie thuis hoort. Hij behaalde zijn 7e winstpartij op rij en wel tegen R. deVries. J. Markus won knap van J. Auad. A. Versluis en R. Kloet bereikten na 15 minuten een salonremise. J. van Sandijk won van D.J. van Offeren. J. Verdoorn versloeg J. Ponsi- oen. G. Torenbeek en A. Bos deelden de punten. Voor de pauze van het mu ziekfeest zullen de harmonie en het opleidingsorkest onder leiding van Gerrit de Knegt en het slagwerkensemble on der leiding van Jan Alblas hun muziekstukken laten ho ren. Na de pauze zullen de harmonie en het slagwerken semble afwisselend een non- stop programma ten gehore Deze vraag zal via affiches langs de weg, tv- en radios pots en de inzet van speciale promotieteams worden ge communiceerd. Ook de poli- tie-inspanningen op het ge bied van snelheidstoezicht zullen gedurende de campag neperiode gericht worden in gezet en worden uitgebreid. mendaalseweg is deelnemer geworden in de REKAM. De bewoners van de Bloe mendaalseweg kunnen na aanleg het volledige pro grammapakket van de RE KAM ontvangen. Dit pakket omvat thans dertig televisie- en achtendertig FM-radio- programma’s. Ook extra dien sten, zoals kerkradio en een lokale teletekstdienst voor verenigingen, worden door de REKAM aangeboden. voorlichtingscampagne en de politiële en justitiële inspan ningen, zal ter gelegenheid van de actiestart door het be drijf Gatsometer BV een aan tal demonstratie-opstellin- gen van snelheidsmeetappa- diens specifieke kennis ge vraagd in de commissies I (onder meer ruimtelijke orde ning, woningbouw en be drijfsterreinen) zitting te ne men. Hij doet dat samen met Antoon Hogervorst. De laat ste is ook lid van de commis sie algemeen bestuurlijke Za ken. Mr. Jan Selles, die tevens lid is van de commissie voor de beroeps- en bezwaarschrif ten, gaat samen met Sylvia Barth D66 vertegenwoordi gen in commissies II (onder meer volkshuisvesting, mi lieu en energie, onderwijs, sport en recreatie en kunst en cultuur). Frans Bos en Wim de Wit be mannen namens D66 com missie III (onder meer open- gramma van het voorjaarsconcert van de Waddinxveense muuziekvereniging Concordia op vrijdagavond 22 april om acht uur in de Ontmoetingskerk (Groensvoorde). De toe gangsprijs bedraagt voor niet-leden en niet-donateurs vijf het politiedistrict IJssel gulden. WADDINXVEEN - In het centrum voor kunstzinnige vor- s ming Kreater (Kreater) wordt op donderdagavond 21 april brengen, om acht uur de laatste cursusavond van de cursus muziek beluisteren van dit seizoen verzorgd. Tijdens de cursus wordt aan de hand van luistervoorbeel- den een toelichting gegeven op de tijdens het kamermu ziekconcert van donderdag avond 28 april te spelen stuk ken. Ook wordt de muziekgeschie denis van diverse perioden behandeld. Binnenkort zul len cursisten een radiopro gramma bij de lokale omroep RTW verzorgen met daarin zelf gekozen stukken. De kosten die verbonden zijn aan de cursus bedragen af hankelijk van het aantal deelnemers ongeveer ƒ10,- per avond. Men kan zich op geven bij Kreater (tel. 01828- 14422). In zijn hele bedrijfsvoering houdt hij daar rekening mee. Zo wordt regenwater ge bruikt als voedingswater in plaats van drinkwater. Het water dat de plant niet op neemt, wordt hergebruikt. De teler geeft zo aan niet alleen te kiezen voor een kwaliteits- produkt maar ook voor een teeltwijze die de kwaliteit van een leefbaar milieu ga randeert. met ditmaal winst tegen M. Moerland. T. Wiersma deed goede zaken door winst tegen A. Prins. De punten gingen ook naar A. v.d. Starre, die F. Ritter versloeg. H. Brinkhorst voerde een fou tieve combinatie uit, verloor een stuk en deed de punten cadeau aan E. Ket. WSV’s jongste schaker ex-jeugdlid- speler T. van Bruggen liet op nieuw van zich horen. Hij versloeg C. Asscheman, het geen een knappe prestatie mag worden genoemd. Aubade Op de ochtend van Koningin nedag (zaterdag 30 april) ver zorgt Concordia een optreden in de woonwijk Zuidplas. De harmonie zal om half tien een aubade geven voor scholieren bij het winkelcentrum Zuid plas (Zuidplaslaan), waarna de blaaskapel van de muziek vereniging een optocht door de woonwijk muzikaal zal be geleiden. over de gevolgen van hoge snelheid in relatie tot de on- gevalskans en ongevalsa- floop. Zo is men bijvoorbeeld nagenoeg niet op de hoogte van de afstand die afgelegd wordt bij het maken van een noodstop. Bij snelheden van 30-, 50-, 80- en 100 km per uur bedraagt de totale stopaf- stand respectievelijk 12, 27, 61 en 91 meter. Daarbij komt dat te hard rij den in de sfeer van bekeurin gen aardig in de papieren kan lopen. Een overschrijding van de toegestane limiet met 0-14 km per uur komt neer op een boete van ƒ50,-. Een over schrijding van 15-20 km per uur 21-25 km per uur en 26- 30 km per uur kost respectie velijk ƒ100,-, ƒ150,- en ƒ200,-. Bij hogere snelheden beslist de rechter. Door voorlichting en gericht en verscherpt politietoezicht wordt de inwoners van de provincie Zuid-Holland in de komende periode nog eens ex tra onder de aandacht ge bracht dat te hard rijden in het verkeer onverantwoord en onaanvaardbaar is. KAM is een samenwerkings verband van kabeltelevisies- tichtingen in Midden-Hol- land. De resultaten van het onder zoek en het aanbod van de Reeuwijkse kabelstichting om het programmapakket aan de Bloemendaalseweg te leveren, leidden tot het be sluit tot oprichting van de Stichting CAI-Bloemendaals- weg. De stichting heeft een machtiging aangevraagd bij de minister van Verkeer en Waterstaat. Uit een enquête, die onder de bewoners van de Bloemen daalseweg is gehouden om de definitieve interesse te pei len, is een grote belangstel ling gebleken. Met de aanleg kan als de benodigde vergun ning tijdig verleend wordt spoedig gestart worden. De uitvoerende werkzaamheden worden verzorgd door de RE KAM. De Stichting CAI-Bloe- De halfjaarlijkse rommel markt van Concordia woordt gehouden op zaterdag 7 mei in het clubgebouw De Hoge Noot (J.W Frisoweg). Er zul len die dag weer diverse bruikbare artikelen te koop staan waaronder ook (vaste) bloeiende tuinplanten. De bewoners ’behelpen’ zich nu met ontvangst van radio- en tv-signalen via satelliet- schotels. Niet alle televisie programma’s zoals BBC 1 en 2 en België 1 en 2 zijn echter via een dergelijke antenne te ontvangen. Ook ontbreken programma’s die via de Eutelsat satelliet uitgezonden worden. Voorts worden steeds meer program ma’s via de Astra-satelliet ge codeerd uitgezonden. Dit betekent een beperking van de ontvangst voor de bewo ners van de Bloemendaalse weg. Het blijkt echter technisch mogelijk te zijn de kabeltele- visievoorziening aan de Ree- wal in Reeuwijk door te trek ken naar de Bloemendaalse weg. Uit een onderzoek, op verzoek van het bewonersco mité uitgevoerd door de RE KAM, bleek één en ander ook financieel haalbaar. De RE- mer, bijgestaan door collega’s, uitvoerig uitleg over de teelt. Hij ging openhartig in op de vragen van de steeds kriti scher wordende consument. De bezoeker werd uitgelegd dat de hedendaagse tuin bouw zoveel mogelijk de hulp van natuur inroept om scha delijke insecten uit zijn kas te verdrijven. Immers, ook de tuinder is gebaat bij een schoon milieu. WADDINXVEEN - Klassieke muziek voor de pauze en mo- deme en swingende muziek na de pauze. Dat is het pro- Midden-Holïand, de Haagse officier van justitie mr. W.B.M. Tomesen en dis- trisctschef N.J. van Ooik van en WADDINXVEEN - Zaterdag voor een week blijken zo’n 8.000 consumenten ‘Kom in de kas*, het tweejaarlijks open huis van de glastuin bouw in Waddinxveen, te hebben bezocht. Dat is offici eel meegedeeld door de Stich ting Kring Promotie. Achttien tuinbouwonderne mers aan de Abraham Kroes weg en de Zesde Tochtweg hadden zoals bericht een dag lang de deuren van hun be drijven opengezet om de be zoekers die het wisselvallige weer trotseerden een blik in de keuken van de tuinbouw te gunnen. Zij zagen hoe de paprika’s aan de plant rood worden en hoe rozen op steenwol groei en. Bij de groenten- en bloe- menshow zagen de bezoekers met eigen ogen hoe uitgebreid het Hollandse assortiment groenten en bloemen is. Op elk bedrijf gaf de ondeme- Het gemotoriseerde verkeer lijkt zich nog onvoldoende be wust te zijn van het gevaar voor zichzelf en vooral de risi co’s en overlast voor de ande re weggebruikers als gevolg van het te hard rijden. Onderweg worden zij regel matig geconfronteerd met on verwachte of onbekende situ aties; een plotseling overste kend kind, een uitwijkma noeuvre van een fietser, een glad wegdek, met alle geva ren van dien. De mogelijk heid om hier adequaat op te anticiperen neemt af naar mate de rijsnelheden hoger zijn. Daarentegen neemt de ernst van de verkeersonge vallen toe. Onderzoek heeft aangetoond dat er bij automobilisten on voldoende kennis bestaat Het geheel komt dan weer sa men bij wijkgebouw Het Zuidhonk. Daar zullen het slagwerkensemble en de har monie nog enkele muziekwer ken en marsen spelen. Hiena geeft Concordiaom half twaalf een optreden in het ge meentehuis. zullen worden ingezet. Te hoge en dus onaangepaste rijsnelheden zijn nog steeds de voornaamste oorzaak van het ontstaan van verkeerson gevallen, die op alle weg- en onder verschillende voertuig- categorieën voorkomen. Op het ene wegtype brengen ze echter een hoger ongevalsri- sico met zich dan op het ande re. Zo vielen in het eerst halfjaar van 1993 respectievelijk 32% en 51% van alle dodelijke on gevallen op de 50- en 80 km- wegen, waarbij te hard rijden en gevaarlijk (inhaal)gedrag als de belangrijkste oorzaken waren aan te wijzen. ter de tentoonstelling ’Tokke len, slaan en strijken’ opge steld. Het betreft hier een tentoonstelling over snaarin strumenten die is bedoeld voor kinderen van de boven bouw van de basisscholen. De expositie bestaat uit een aantal panelen waaraan on der andere echte muziekin strumenten hangen waarvan er f mogen worden. Ook zijn er af beeldingen van instrumenten en hun bespelers te zien en is er een korte beschrijving bij het tentoongesteld. Een aantal scholen zal de ten toonstelling klassikaal bezoe ken onder begeleiding van een muziekconsulente. ’Tok kelen, slaan en strijken’ is tij dens kantooruren te bekijken in het centrum voor kunstzin nige vorming Kreater aan de Kerkstraat in Waddinxveen. Expositie Vanaf dinsdag 12 april tot vrijdag 25 april staat in Krea- bare werken en verkeer, so ciale zaken, volksgezondheid en maatschappelijke dienst verleningen en welzijn). Antoon Hogervorst en Frans Bos nemen zitting in commis sie IV (onder meer financiën, grondbedrijf, cai-bedrijf, per soneel, organisatie en auto matisering, ISHM en econo mische zaken, inclusief het hoofdwinkelcentrum). De gezamenlijke vergadering van fractie en steunfractie wordt in beginsel elke maan dagavond vanaf half acht ge houden in het gemeentehuis. De vergaderingen zijn open baar. E. Philipse, nummer 4 van de ranglijst, speelde met de wit te stukken tegen W. Hennink, nummer 3. De witspeler in een overwinningsrace van de laatste weken, kreeg nu flin ke tegenstand van zijn tegen stander en mocht in de slotfa se zijn handen dichtknijpen met de behaalde remise. W. v.d Hoek behaalde een mooie remise tegen H. van Woudenberg en J. van Oort deed goede zaken door de sterke H. Smitskmap met le ge handen naar huis te stu ren. A. Kardol blijft het goed doen WADDINXVEEN - In een zinderende wedstrijd tegen BZ’72 behield meisjes ju nioren 1 van Fluyers-bas- ketbal de kans op de titel. Vorig weekeindr was deze titel door een onverwacht verlies tegen Schiestreek aan een zijden draadje ko men te hangen. Met nog twee wedstrijden tegen BZ’72 was het kampioen schap alleen mogelijk door tweemaal winnen. Afgelopen zaterdag was de eerste wedstrijd. Flyers nam van het begin af aan het heft in handen en ver overde meteen een tien punten voorsprong. Maar na de dertiende minuut liep het niet meer bij Flyers en de gasten kwamen langszij en namen zelfs een voorsprong. Ruststand 31- 35. De tweede helft was iden tiek aan dë eerste. Ook nu startte Flyers goed en werd de achterstand binnen een paar minuten omgebogen in een kleine voorsprong. En nu behielden de meisjes het niveau wel en kwam BZ’72 niet dichterbij. De laatste twee minuten gingen in met een stand van 57-53. Deze minuten zullen voor coach Wolter Zwijnenburg wel de lang ste minuten in zijn basket- balloopbaan zijn geweest. Beide teams leden balver lies. Gelukkig wist BZ’72 nog maar éénmaal te sco ren. Topscoorder: Mireille Raaphorst met 19 punten. Dames 1 hield met de over winning op Grasshoppers de achtste plaats in de com- petitiestand vast. Dit is een uitstekend resultaat. De wedstrijd zelf kende twee verschillende gezichten. De eerste helft was Flyers niet zo best op dreef en zo kon Grasshoppers met een klei ne voorsprong 24-25 gaan rusten. De tweede helft was Flyers agressiever en dit had ook zijn uitwerking op de sco res. Bij het eindsignaal stond dan ook een ruime 57-44 overwinning op het scorebord. Topscoorder was Anita van Uunen met 23 punten. Heren 2 deed ook mee in de overwinningreeks voor Fly ers. Blitz werd naar huis gestuurd met een neder laag. De elf driepunters van Flyers bleken teveel van het goede. Eindstand 80-70. Topscoorder was Lennart van Aggele met 28 punten. Dames 4 had niet veel moeite met The Hooters uit Delft. Goed spelend hield men de wedstrijd onder controle en bleef men steeds aan de positieve kant van de score. Einduit slag 46-35. Jongens junioren traden aan tegen de kampioen uit hun klasse, Grasshoppers. Ondanks redelijk goed spel bleek de tegenstander een maatje te groot. Eindstand 59-109. Topscoorder was Marro ten Zweege met 16 punten. Meisjes passerelle 1 be haalde een goede overwin ning op alweer een team van Grasshoppers. Deze overwinning betekent dat Grasshoppers uitgescha keld is voor het kampioen schap en Flyers nog steeds in de race is voor dit kampi oenschap, samen met Lei derdorp. In de wedstrijd zelf bleef Flyers steeds een kleine voorsprong verdedigen, zo dat het spannend bleef tot het laatste fluitsignaal. Einduitslag 47-36. Top scoorders waren Cressida Jobels en Charlotte Lelie veld, beiden met 9 punten. Jongens passerelle 1 liet het er de eerste en tweede periode een beetje bij lig gen en liep hierin een te grote achterstand op om nog in de wedstrijd te ko men. Einduitslag: 41-72. Topscoorder was Adellalif Khouakhi met 9 punten. De mooiste overwinning van het weekend ging naar de jongens mini’s. Na steeds beter te zijn gaan spelen in deze competitie - ook de nederlagen werden steeds kleiner - was er ein delijk een overwinning. Na twee periodes stonden ze nog achter met 21-22. De derde periode was een dieptepunt, deze werd ver loren met 6-10 en niemand van de talrijke supporters geloofde nog in een over- vanning. De jongens zelf wel, want ze begonnen vol goede moed aan de laatste tien minuten en na vijf minuten spelen was de achterstand omgebouwd tot een voor sprong en de laatste vijf mi nuten werd Forwodians volledig weggespeeld. Einduitslag: 51-38. Top scoorders waren Gerben Wijnstra met 19 en Thijs v.d. Velde met 18 punten. Politietoezicht De campagne is opgebouwd uit voorlichting gecombi neerd met gericht en ver scherpt politietoezicht. Met de ontwikkeling van een nieuwe campagnelijn willen WN en de Voetgangersver- eniging in de voorlichting een dialoog ontwikkelen tussen de weggebruikers onderling in de verschillende verkeers- rollen. In de voorlichtingscampagne zal daarom het accent liggen op het appelleren aan de ver antwoordelijkheid van de au tomobilist als het gaat om te hard rijden. Daarbij wordt niet concreet naar limieten gewezen, maar wordt het te hard rijden min of meer als vraag neergelegd. ‘Mag het iets minder?* Gouwe. De nieuwe voorlichtingscam pagne vormt een onderdeel van de landelijke snelheids- campagne van de Voetgan- gersvereniging VBV, de ver eniging Veilig Verkeer Neder land (WN), het Actiecen trum Naleving Snelheidsli mieten en de Nederlandse Onderneming Voor Energie en Milieu (NOVEM), die tot eind mei gevoerd wordt. Omdat (te) hard rijden een hoofdrol speelt bij het ont staan en de ernst van veel verkeersongevallen en nega tieve gevolgen heeft voor het leefmilieu wordt in de cam pagne een dringend beroep op de automobilist gedaan om zijn snelheid te matigen. Spullen voor de rommel- Naast onder meer een toe markt zoals serviesgoed, lichting op de inhoud van de speelgoed, boeken, (geen meubelstukken of kleding), zijn weer van harte welkom. Wie bruikbare artikelen heeft kan bellen naar tel. 01828- 18150 of 01828-24412. Men kan de spullen ook op dins dag- of donderdagavond afge- ratuur worden gepresenteerd ven in het clubgebouw De Ho- die gedurende de campagne- geNoot. J WADDINXVEEN - Vorige week donderdag 14 april vond de 30e ronde plaats van de huishoudelijke competitie van Waddinxveense Schaak Vereniging WSV De span ning aan de top duurt voort door de geringe krachtsver schillen en het feit, dat nog zes competitiewedstrijden in het verschiet liggen. Koploper was en blijft nog steeds Boskoper T. v.d. Oord, die vrij gemakkelijk J. Stam terugwees. De koploper met de zwarte stukken had niet veel moeite met zijn tegen stander. In de beginfase ontwikkelde zich een gelijkopgaande strijd, maar in de middenfase trok de koploper het initiatief naar zich toe, waarop J. Stam geen antwoord had, zodat T. v.d. Oord zijn partij gemakke lijk in winst kon omzetten. B. Jansen, nummer twee van de ranglijst, trad aan tegen nummer acht P. de Niet. On danks zijn lagere klassering speelde P. de Niet een prima WADDINXVEEN - Vorige week dinsdag 12 april is in het Gouwebad De Sniep in Waddinxveen weer gezwom men voor het A-diploma. De beoordelingscommissie be stond deze keer uit Wim van Minnen, Willem-Jan van Ype- ren, Cock Slagter en Erwin Arnold. Er werd deelgenomen door 62 kinderen, die allen geslaagd zijn. De namen van de ge slaagden zijn: Claudia Kok, Hendrik Schollaart, Tineke van Velde, Marije den Ouden, Wesley Schipper, Carolien Bruystens, Tim van Asperen, Robin de Jong, Henrike Boek hout, Rianne van Velde, Maarten de Rooy, Suzan Ver- weij, Hicham Bendrieham, Storm Anker, Elja v.d. Ven del, Erik Esveldt, Daniël van der Laarse, Rick Gravestijn, Marjolijn de Waal, Marjolein de Bruin, Erika van Berkel, Moniek Moerman, Jessica Boone, Mark de Kruyf, Lotte Veen, Erik Veenstra, Melissa Congolowange, Mark Hoo- gendoorn, Madysah Tam, Carline Groenendijk, Kevin Dorresteijn, Abigail van Tol, Ivonne de Jong, Meryll van Nieukerke, Rebecca Kooy- man, Aron van Hoven, Man dy Stolwijk, Gerben Verweij, Sanne Wichman, Anne v.d. Berg, Anne Boreel, Gerdiene- ke Paul, Denise van Zoest, Justin Brandwijk, Mariëlle Boer, Carmen van der Werf, Petra van Driel, Annemiek van Ellerswijk, Tatjana de Puy, Willem Jan Oosterveen, Anne Oosterveen, Esther Noorlander, Lisanne Ma- chiels, Margriet Koetsier, Jasper Lutz, Romy Kuyster- mans, Nanet Vink, Prescilla Valk, Angela Klatt, Manon Pak, Lizzy v.d. Wege en Nicky Kreeft. ZEVENHUIZEN - Vrijdagmiddag 22 april wordt in het dorpshuis Swanla in Zevenhuizen de Zuidhollandse start- manifestatie gehouden van de provinciale campagne rijs nelheden op wegen binnen en buiten de bebouwde kom. repa- en restauratie Wie nadere inlichtingen over een onderwerp wil hebben kan ook bellen met Antoon Hogervorst (tel. 01828- 10639), Jan Selles (tel. 01828-11294), Frans Bos (tel. 01828-16304), Wim de Wit (tel. 01828-13719), Sylvia Barth (tel. 01828-12647) of Marcel van Reede (tel. 01828- 10172). Een greep uit de muziekwer ken die gespeeld zullen wor den door de harmonie zijn ‘Standing By‘ (uit de Young Verdi), ‘A Salzburg Impressi on* (een gemoderniseerde me lodie van Mozart), ‘Music for a Celebration*, (een muziek werk voor de opening van een feest), *The Tennessee Dance* (een vlot muziekwerk waar mee men zich in Tennessee -o- waant), ‘Einsamer Hirte* sommige uitgeprobeerd (thema uit de Verlaten Mijn van James Last met een solo voor dwarsfluit van Iris van Rutten, Hilde van Leenen en Maureen Verweij), ‘Song of Freedom* (met daarin de be kende melodie uit de 9e sym fonie van Beethoven Alle Menschen werden Brüder), Leningrad (beroemde song van Billy Joël) en tot slot ‘Fascinating Drums*. Ook het opleidingsorkest (be staande uit leerlingen en le den van de harmonie Concor dia) zal tijdens het vooijaars concert van zich laten horen met de ‘Kleine Klassieke Ou verture* en ‘Happy Sound Se lection*. Het slagwerkensem ble brengt ‘African Suite*, ‘La tin Résumé*, ‘Percussion War*, ‘Double 2* en ‘Solo Tor nado* (een solo op drumset). WADDINXVEEN - De beide oud-gemeenteraadsleden van D66 Wim de Wit en Sylvia Barth-van den Hondel nemen ie der zitting in een raadscommissie. Nu het college-program- ma de ruimte biedt aan niet-raadsleden om deel uit te ma ken van de raadscommissies I, II, III en TV heeft fractie van D66 de beide oud-raadsleden meteen voor zo’n post ge vraagd. ‘Tot onze vreugde hebben bei de ook meteen positief gerea geerd*, aldus fractievoorzitter Antoon Hogervorst. ‘Op die manier slaan we twee vliegen in één klap: we krijgen de steun van de kennis en ruime ervaring van Wim de Wit en Sylvia Barth en het werk van de huidige fractie wordt ver licht*. *Wij krijgen daardoor meer tijd contacten te onderhouden met tal van maatschappelijke groeperingen, verenigingen en instellingen. Dat komt het raadswerk - en vooral de in breng van de inwoners van Waddinxveen in ons beleid - ten goede*. D66 heeft tevens mr. Marcel van Reede, nummer 5 op de kandidatenlijst, vanwege PIANOHANDEL Geopend: donderdag t/m zaterdag van 9.00-17.00 uur. 4 Pagina 17 voor de rommel- zoals boeken, Nog een foto van de tweejaarlijkse manifestatie ‘Kom in de kas' in de bedrijven aan de Abraham Kroesweg en de Zesde Tochtweg. (Foto: Joop Dorst). kA. Bloemendaalseweg willen kabel-tv Kassen ontvingen 8.000 bezoekers Campagne tegen te hard rij den ".F:’

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 17