Florida-clubtitels voor Hona Groeneveld en Dick van Teylingen w. De Gouwebloem op reis naar Waalwijk Lions-fietstocht op Tweede Pinksterdag Multihouse komt met Samenwerkingsschool Nederlands kampioen gebruikersvereniging Brief uit Torna voor Kerngroep Bedrijven sportdag op 17 september Privatisering ophalen huisvuil bij bedrijven WADDINXVEEN - Vooruitlopend op de discussie over de kerntaak van de reinigingsdienst hebben B. en W. van Wad- dinxveen besloten de inzameling en verwerking van het be drijfsafval door middel van minicontainers, met uitzonde ring van de basisscholen, per 1 juli van dit jaar te beëindi gen. Baby- en kinder- beurs Het Zuidhonk Disco’s in Het Zuidhonk de moeite waard De Schaapskooi Threshold op Hemelvaartsdag in De Tunnel Legesverordening W’veen wordt gewijzigd voor doorberekening F Si Pagina 19 WADDINXVEEN - WOENSDAG 11 ME11994 WEEKBLAD VOOR De voedselsituatie blijft in Burkina Faso de nodige aandacht eisen. o ren veteranen-teams, die zich met hun 50-65+ jaren uitste kend weren in de competitie eerste klas. Team 2 heeft na vier competi- tiedagen 12 van de maximaal bereikbare 15 punten binnen gehaald. Nu weer 4-1 winst tegen Nedlloyd. In dit team treden op Henk Bijkerk als ter Schoonderwoerd, Ton Claessen, Henk Borst, Cor Fels, Henk Bons en Fred de Winter. De oudste veteraan van Be de Be len. Met 11-7 ll-Ö was de 10e titel voor Ilona. Esther v.d. Berg won de span nende finale van Michelle de Vries (16) in de DE-B met deze dienst op te richten. Wij zoeken naar een bruikba re oplossing, die op den duur kan leiden tot een voorspoedi ge ontwikkeling van het le ven op het platteland. Wij vragen u raad en horen graag suggesties van onze vrienden. Hartelijke groeten en beste wensen voor allen in Wad- dinxveen. Basil Paré’. Midden-Holland (GGD), die worden doorberekend. Het betreft hier een tariefverho- ging van keuringen, die door artsen van deze GGD worden uitgevoerd. DOEIEJSAAN DEUNTJES-GEDRENS. Er zal bijvoorbeeld veel mu ziek uit de jaren zestig wor den gedraaid maar ook ande re nummers kunnen worden aangevraagd bij de discjoc key’s van discotheek Chin chilla. De avond begint om 21.00 uur en de entree be draagt ƒ5,- per persoon. avond 14 mei houdt Stichting weer een gezellige kinderdisco in wijkgebouw Het Zuidhonk (Zuidplaslaan) in Waddinx- veen. De kinderdisco begint om 18.30 uur en zal duren tot 20.00 uur. De entree is ƒ2,50 per persoon, inclusief een consumptie en een gratis lot voor een loterij waarbij diver se leuke prijzen te winnen zijn. Hierna is er een disco voor ’30-plussers’. De muziekkeu ze zal speciaal op deze leef- bij onze organisatie, de ADR- Tom. Al in mijn vorige brief heb ik daarover geschreven. Een aantal belangrijke men sen probeert de ADRTom te regeren met omkoperij. Het ging net iets beter, omdat de meerderheid van de boeren eens arts B. Glaser en een ver pleegkundige. Namens het gemeentebestuur zou zijn meegegaan wethouder Joop Neele (PCW), maar vanwege de drukte rond de verkiezin gen voor de Tweede Kamer had hij zijn echtgenote afge vaardigd. de dingbeurzen. de F* 7 7 7 hoger dan de plaatsing vooraf en verdiende dus de prijs voor de grootste stijger. De derde prijs ging naar Ada Gelder- blom. Twee interessante halve fina les brachten in het gemengd Wij nemen het hoog op. Wij De onderneming bestaat uit de twee divisies Multihouse Software en Multihouse Net- delen door de gebruikersver- working. eniging worden ingevuld. Op dit moment bestaat de ver eniging uit functionarissen van DHV Beheer, HASKO- NING Koninklijk Ingenieurs- en Architechtenbureau en Heineken Technical Services. Het 4GL standaardsoftware pakket Prima Visie is ontwik keld voor de ondersteuning kamp en Ab Herrebrugh kon slechts deze drie op de baan krijgen. Twee teamgenoten beth niet haar spel kon spe- ontbraken. Rob Verkerke viel in en speelde zoals altijd goed. Vier partijen tegen Zuidland 1 werden gewon nen. 11-7 12-10. Esther verraste daarmede ook de organisatie, want zij eindigde 11 plaatsen het met dit gedrag niet waren. Toch blijft de crisis bij de ADRTom bestaan. De hande lingen van deze vooraan staanden bedreigen zelfs het voortbestaan van onze dienst. „en de boeren die zich zo veel moeite hebben getroost om GD-B (16 paren). Üiteindelijk WADDINXVEEN - Zaterdag- won Maarten van Arkel z’n t tweede eerste prijs, want met Wijkwerk De Zuidplas Annet Slieker werd in een goede partij de finale met 15- 1115-12 gewonnen van Yvon ne Rijnbeek en Ronald v.d. Hoek. Derde prijs ging naar Agnes Garritsen en Louis Goorden. drie games op Ellen Bos. Herma v.d. Heiden en Miran- om de derde prijs. Mirande won 11-6 12-9. Liesbeth van Ber- geijk, kampioene van 1993, en Ilona Groeneveld hadden duidelijk de halve finales ge wonnen. In de finale speelde Ilona veel dynamischer en heel precies, waardoor Lies- WADDINXVEEN - De eerste titel voor Dick van Teylingen, der op 59-jarige leeftijd is Tijdens de bedrijvensportdag zullen gezelligheid en sporti viteit de boventoon voeren. Acht verschillende bedrijven ontmoeten elkaar in vijf spor ten. Elk bedrijfsteam bestaat uit tien deelnemers en een coach. Om de teams ongeveer even sterk te laten zijn ma ken acht heren en twee da mes er deel van uit. Tijdens de bedrijvensportdag zullen de bedrijven die de teams sponsoren in het zon netje worden gezet. Tevens zullen alle beeldmerken van de deelnemende en sponso rende bedrijven in het pro- jaarlagen komen. Het begon voor Waddinxveen allemaal niet zo rooskleurig. In de voorronde werd het sterke Libanoncollege uit Rotterdam de Waddinxve- ners bijna noodlottig. Met maar enkele punten verschil was het de Waddinxveense school die doorging naar de fi nale. In die finale kwamen nog drie andere scholen uit, namelijk het Newmancollege uit Bre da, het Liemerscollege uit Ze- venaar en het altijd sterke SSGN uit Nijmegen. Deze laatste school had reeds vier maal achtereen het KVLO- toumooi gewonnen en ook dit De opbrengst van de fiets tocht, die elkaar in de streek vele duizenden deelnemers trekt, is net als vorig jaar be stemd voor de Stichting De Zonnebloem. Die zal het geld gebruiken voor een korte va kantie voor langdurig zieken, gehandicapten en hulpbehoe vende ouderen in Midden- Holland. De Lions Club is een interna tionale service-organisatie met plaatselijke afdelingen. Eén van de doelstellingen is gericht op ’het hebben van be langstelling voor en het bij dragen vaan het welzijn van de gemeenschap in al zijn fa cetten’. Vanuit die gedachte slaan in middels veertien Lions Clubs in Midden-Holland en de pro vincie Utrecht al sinds 1983 de handen ineen bij de orga nisatie van de fietstocht ‘Om loop van het Groene Hart' op Tweede Pinksterdag. Vele tientallen Lions-leden zijn daarbij betrokken. Zij zetten bijvoorbeeld diverse routes uit, met lengten van WADDINXVEEN - Vrij dagavond 13 mei vanaf kwart voor acht is iedereen van 15 jaar of ouder weer welkom in de hervormde koffiebar De Schaapskooi aan de Nesse. Spreker is ditmaal Theo Molenaar over ’Kostbaar zijn’. WADDINXVEEN - Zaterdag 17 september houden de vier Waddinxveense serviceclubs Lions, Tafel Ronde, Rotary en Rotaract een bedrijvensport dag in de sporthal ‘de Sniep‘ (Sniepweg). De opbrengst er van is bestemd voor diverse goede doelen in het Gouwe dorp. dubbel Liesbeth van Berge- ijk-Jean Lamaison tegen Mi rande v.d. Zijden-Rob Sikking in de finale. Mirande en Rob wisten hun tegenstanders bij na steeds onder druk te hou den en wonnen met 15-7 15-5 het clubkampioenschap. Ilo na Groeneveld-Bert Wijnber gen werden derde na winst op Janneke v.d. Knaap-Dick van Teylingen. Als vijfde eindig den Thea Fennema-Erik Be- semer. In het GD-C (10 paren) een zeer spannende finale, die met 18-17 in de derde game gewonnen werd door Grada Zaat en Ruud van Gils van de jeugdleden Marieke Zaat (dochter) en Reinard Knop. Derde werden Davine v.d. Vliet en Roel Kalkman. Een zeer verwoede strijd op alle niveaus vond plaats in de De jaarlijkse reis van de Stichting De Gouwebloem is mogelijk gemaakt door de op brengst van het sponsor- zwemmen, dat elk jaar wordt gehouden door de zwem- en poloclub De Gouwe, het ver kopen van loten en vrijwillige bijdragen van een aantal Waddinxveense bedrijven. Aan het eind van de dag wer den al diegene die het hele jaar hun vrijwillige medewer king verlenen aan het werk van De Gouwebloem verrast met een boeket bloemen, be schikbaar gesteld door aan nemingsbedrijf J. Baas BV. WADDINXVEEN - Vorige week dinsdag 3 mei werd de jaarlijkse reis van Stichting De Gouwebloem gehouden. De reis voerde de 155 deelne mers naar Waalwijk. Er werd vertrokken om kwart voor negen. De reis werd ge maakt in twee bussen, een rolstoelbus en vier auto’s. Bij aankomst in het Waalwijkse Lido was er koffie met gebak, aangeboden door zuivelhan- delaar Jan Vermeulen. In het nabijgelegen park kon wor den gewandeld. Ook op het terras was het goed toeven. Na de warme maaltijd ging iedereen weer in de bus of au to en kon men genieten van een schitterende rondrit door allerlei dorpjes en landwe gen. Om ongeveer half zes ar riveerden de bussen en auto’s weer in Waddinxveen. De medische zorg was tijdens de uitgaansdag in handen van de Waddinxveense huis- Kalkman(14). Grote krachtsverschillen kenmerkten het verloop bij de 16 speelsters in de A-groep van het damesenkel. Alleen in de laatste ronde ging het er spannend aan toe. Maaike v.d. Weij (14) werd het beste jectadministratie in te voeren of te wijzigen is zowel project informatie als financiële in formatie tijdens alle fasen in het project actueel beschik baar. Multihouse Automatisering BV is een volle dochteronder neming van Multihouse NV. WADDINXVEEN - Op Tweede Pinsterdag (maandag 23 mei) is de Lions CLub Waddinxveen mede-organisator van de regionale fietstocht ‘Omloop van het Groene Hart', die voor de twaalfde keer wordt gehouden. Vanaf negen uur ’s ochtends kunnen de liefhebbers vertrekken bij Volvo-auto- bedrijf Hooftman BV op het bedrijvenpark Coenecoop. 25, 40 of 60 kilometer. Het gaat hierbij vor de deelne mers puur om het plezier. De routes voeren langs de fraai ste plekjes, zodat onderweg volop genoten kan worden van de natuur. herenenkelspel schudde Den nis Steenland (15) eerst over duidelijk Jean Lamaison (vijfde) van zich af en won met 15-7 15-11 van Erik Be- semer, die voor het eerst de laatste vier bereikte. Dick van Teylingen won met 15-12 in de derde game de de 5 punten uit de partijen te- halve finale van Rob Sikking. T’n1 TT In de finale startte Dennis overdonderend met 15-6, maar Dick wist met zeer scherp spel, dat verrassend vaak net goed ging, in de tweede en derde game te win nen (13-15 11-15). Rob Sik- WADDINXVEEN - Op maan dag 16 en dinsdag 17 mei zal door de Stichting Wijkwerk De Zuidplas in buurtcentrum Het Zuidhonk (Zuidplaslaan) zoals bericht voor de tweede keer een baby- en kinderspul- lenbeurs worden gehouden. Vorig jaar is reeds gebleken dat in een jonge kinderrijke wijk als Zuidplas behoefte is aan een beurs waar de moge lijkheid is om baby- en kin- dergebruiksartikelen te ko pen en te verkopen. Men moet dan denken aan boxen, campingbedjes, kin derwagens, Multihouse Networking spe cialiseert zich in het ontwer- Dit gebeurt in navolging op het reeds in het Gouwedorp beëindigen van inzamelen van bedrijfsvuil, door middel van rolcontainers, per 1 janu ari van dit jaar. Als gevolg van (gedeeltelijke) privatise ring dient een kostendekkend tarief voor uitsluitend de ba sisscholen te worden bere kend, zo blijkt uit een voor stel aan de gemeenteraad om de plaatselijke verordening reinigingsrechten (bedrijven) aan te passen. Voor de vaststelling van de kosten van inzameling en verwerking van het afval is eind februari (als steekproef) het afval van alle basisscho len afzonderlijk ingezameld. De totale inzamel- en verwer kingskosten zijn op grond van deze gegevens en uitgaande BOSKOOP - De Engelse pro gressieve rockband Thres hold is op Hemelvaartsdag (donderdag 12 mei) om negen uur te zien en te horen in het Boskoopse jongerencentrum De Tunnel (Reijerscoop). De toegangsprijs bedraagt f 15,- aan de zaal en in de voorver koop f 12,50 (tel. 01828- 17653). Het is nog maar drie maan den geleden dat Threshold in Nederland en België optrad om hun cd Wounded Land' te promoten. Veel telefoontjes van fans leidde ertoe dat het Waddinxveense impresariaat Rock on Worldwide volgende week vier extra concerten boekte in Nederland. Op Hemelvaartsdag staat Threshold in De Tunnel, waar al eerder buitenlandse bands optraden, zoals Sar- gant Fury, 1st Avenue en Mental Hippie Blood. Het En gelse Threshold is het gees teskind van muzikale dui zendpoot Karl Groom. Deze gitarist is terug te vin den op (bijna) alles wat er de laatste drie jaar op symfo nisch en progressief gebied van over het Kanaal kwam. De andere bandleden zijn Da mian Wilson, Nick Midson, Richard West, Jon Jeary en Tony Grinham. Karl Groom was als songwri ter, producer, engineer en gi tarist betrokken bij platen van Pendragon, Landmarq, Shadowland, Casino en Ulys ses. Threshold richtte hij in 1988 op samen met bassist Jon Ceary. In de zomer van 1992 tekende men een deal met Giant Electric Pea (GEP), waarna men de rest van het jaar in de studio ver toefde om de cd Wounded Land op te nemen. Na de release waren de reac ties overweldigend. Vergelij kingen met Dream Theater en Marillion, zijn niet van de lucht. In Japan bijvoorbeeld gingen in één week 4000 exemplaren over de toon bank. Ook in de Benelux doet Wounded Land het erg goed. Het voorprogramma van Threshold wordt verzorgd door het Nederlandse Bag heera, dat enige tijd geleden mede dankzij VARA-dj Henk Westbroek een hitje scoorde met het instrumentale ’An dante Concitato’. WADDINXVEEN - De Waddinxveense gemeenteraad is ge vraagd de gemeentelijke legesverodening van vorig jaar voor de zesde keer te wijzigen, zodat ook de tarieven van de Welstandscommissie en van de GGD-Midden-Holland kun nen worden doorberekend. In de gemeentelijke legesve rordening zijn tarieven opge nomen, die worden berekend in geval van inschakeling van de Welstandscommissie. In dien, ten behoeve van een aanvraag tot het verkrijgen van een bouwvergunning, het bouwplan door de Welstands commissie wordt beoordeeld, wordt het basistarief voor een bouwvergunning vermeer derd met de tarieven van de Welstandscommissie. In de legesverordening mag niet worden verwezen naar de tarieven van de Wel standscommissie zelf (dit is alleen toegestaan bij regelin gen van hogere bestuursorga nen, zoals de provincie). Om de tarieven van de Wel standscommissie voor 100% te kunnen doorberekenen, dient de legesverordening terzake aangepast te worden. Eenzelfde situatie is aan de orde met betrekking tot de ta rieven van de Gemeenschap pelijke Gezondheidsdienst Op de foto wordt de oprichitngsacte van de gebruikersvereniging getekend. Zittend van links naar rechts dr.drs. F.W.E. Knoop (Heine ken), drs. J.T. Ruijgrok (Haskoning), J.T. van Manen (DFHV), R.J.M. Geers (Multihouse) en drs. A.M. Schouten (DHV). Staand van links naar rechts drs. F.J.G. Fransen (Multihouse) en R. Fortman (Multi house). (Foto: Multihouse Automatisering BV). ^>2) matiseringsoplossingen concurrentiekracht bij klanten van Multihouse versterken. Jaakke en Lennaert Koster. Ook het jongensteam tot en den voor de langste, komt ge- met 17 jaar (2e klas) behaal- heel ten goede aan De Zonne bloem. Vorig jaar is op deze wijze in Waddinxveen ƒ684,- bijeengebracht dor 100 deel nemers. De deelnemende Lions Clubs zijn die van Maarssen, Mont- foort, Linschoten, Oudewa- ter, Schoonhoven, Haa strecht, Krimpen aan den IJssel, Zoetermeer, Hazers- woude-Dorp, Koudekerk aan den Rijn, Alphen aan den Rijn, Bodegraven, Woefden en Waddinxveen. ren. Beide divisies maken gebruik van op industriestandaards gebaseerde standaardcompo nenten. In beide gevallen ghum, mais en gierst zijn de meest verbouwde gewassen. Deze gewassen zijn voor ei gen gebruik. Handelsgewas- sen als katoen en aardnoten worden op beperkte schaal verbouwd. Hulp van buitenaf heeft er voor gezorgd, dat de opbreng sten zijn toegenomen. Door deze hulp begint het tradi tionele leven op het platte land af te nemen. De boeren zijn zich steeds meer bewust geworden van hun eigen mo gelijkheden. Dat is bijvoorbeeld te merken aan de groei van de boerenor ganisaties. Zelforganisatie en nemen een bijzondere plaats in. Hierdoor verschuiven langzamerhand de bestaande verhoudingen op het platteland. Er ontstaan natuurlijk ook spanningen. In een recente brief van landbouwer Basil Paré, de contactman van de Kerngroep in Torna, komen samenwerkingsschool deze spanningen aan de orde. Wat hij schrijft is dit: ’Beste vrienden in Waddinxveen. Ik dank jullie natuurlijk voor jullie kaart met wensen bij de jaarwisseling. Ook bedankt voor de mooie kalender, waar door ik Nederland weer voor me zie. Het is al weer maanden gele den, dat ik jullie heb geschre ven. Dit komt, omdat op 3 ja nuari van dit jaar mijn moe- overleden. groot deelnemersveld van 90 man. Dat waren de opvallend- Er zijn nog steeds problemen ste feiten van de 27e clubkampioenschappen van de Wad dinxveense badmintonclub Florida in de sporthal De Sniep. Het grootste onderdeel was het gemengd dubbelspel, waar in 42 paren de strijd aanbonden, die door Mirande v.d. Zij den en Rob Sikking werd gewonnen. seizoen mooie wedstrijden te Op weg naar de finale in het zien. Verschillende teams wonnen zelfs met 5-0, zoals het jongensteam tot en met 14 jaar en het eerste klas- WADDINXVEEN- In het KVLO-basketbaltournooi, dat woensdag 4 mei in Waddinxveen werd gehouden, kwam de samenwerkingsschool voor HAVO-Atheneum (Sniepweg) voor de vijfde keer als beste uit de bus. Eerder werd gewon nen in 1986,1987,1988 en 1990. De bedoeling van het KVLO- basketbaltournooi is dat de leerlingen van een school ge zamenlijk sportief strijden GOUDA/WADDINXVEEN - Op initiatief van Multihouse Automatisering BV, welk bedrijf vestigingen heeft in Gouda en Waddinxveen (Coenecoop), heeft een gebruikersvereni ging opgericht voor het softwarepakket Prima Visie. In nau we samenwerking met deze vereniging zal Multihouse het pakket verder ontwikkelen en afstammen op de toekomsti ge behoeften van de markt. Zo zal bijvoorbeeld nieuwe functionaliteit en het versie- beleid op belangrijke onder- jaar zal weer een speelgoed beurs worden georganiseerd waarbij alle soorten speel goed zullen worden ingeno men en verkocht. Ook wordt er geen kleding verhandeld. Hiervoor organiseert de xxx Stichting Wijkwerk De Zuid- organisatie- geldt dat de geleverde auto- P^as regelmatig kinderkle- De inname- en verkooptijden voor de baby- en kinderspul- lenbeurs zijn als volgt: maan dag 16 mei inname van 19.00- 21.30 uur, dinsdag 17 mei in name van 9.00-11.00 uur, dinsdag 17 mei verkoop van 13.30-16.30 uur, dinsdag 17 mei afrekenen van 20.00- 21.30 uur. Men kan dus op dinsdagavond 17 mei de niet- verkochte artikelen en het geld van de verkochte artike len ophalen in Het Zuidhonk. Niet afgehaalde artikelen en geld vervallen aan de beurs. Florida-oorzitter Hilda Ma thot verzorgde weer de uitrei king van de vele prijzen in de volgestroomde bar van de sporthal ‘de Sniep'. Nico Hoo- gendoorn en Edith Heerma van Voss ontvingen een her- tijdsgroep worden afgestemd, innering voor het spelen van hun 100e wedstrijd in de com petitie (maximaal 14 wed strijden per seizoen). Dank en applaus waren er voor de or ganisatoren Herma v.d. Hei den, Madeleine van Putten, Ilona Groeneveld en Ton Horsman (voorzitter). Multihouse Software richt zich op het leveren van com puterprogrammatuur aan De fietsers kunnen in elke deelnemende gemeente van start gaan, de langere routes lopen in elkaar over. Onder weg bezetten de vrijwilligers team met Martijn Peeters, stempelposten. Het inschrijf- Amoud de Lange,Jeroen geld, van vijf gulden voor de kortste route tot negen gul- gen Klaaswaal. Hetzelfde geldt voor jongensteams tot en met 17 jaar (3e klas) tegen Ibid. De jeugd heeft dus de toe komst. Anderen hebben de toekomst al achter zich lig gen. Zo heeft Be Fair twee he- king won de derde prijs. In het HE-C groep had Ad van Luyn in de finale de meeste energie en won met 3- 15 15-10 15-2 van Jan Groe- newegen. Ruud van Gils werd derde. Maarten van Arkel had in de finale HE-B geen moeite met een moegestreden Piet Vermeulen, de super-ve- teraan, die wel twee plaatsen captain, John Welleman, Pe- steeg ten opzichte van 1993. Schoonderwoerd, Ton In de halve finale had Maar- ten met 18-13 in de derde game gewonnen van Paul Leunissen. Paul werd derde na winst op het sterkste Fair speelt de laatste paar ja- jeugdlid in de B-groep, Roel ren geen competitie meer, maar is wel dagelijks langdu- van een interne kostprijs be- rig met tennissen bezig, zij van het momenteel op Curacao waar hij zijn 80e veijaardag bij zijn kinderen viert. In team 1 van heren 18+ tra den op Wouter Borst, Arm. van Frankfoor!, Edwin van jeugdlid en vijfde na winst in Erk en Hans Hogerbrugge. De tegenpartij van E’68 goedkeuring moest het afleggen tegen het de v.d. Zijden vochten fel enthousiasme van de Be Fair spelers die met 4-1 wonnen. Ook team 2 van Rick Fontijn voor de eerste plaats. Het is dan ook het totale resultaat (dus van alle teams tezamen) dat telt. Zowel eerste klas teams als derde klas teams worden ge vormd door de beste klas van de desbetreffende school. Er is hier dus geen sprake van een selectie. Dat is echter wel het geval bij de schoolteams. De spelers van deze teams kunnen uit alle klassen of (Foto: Kerngroep Ontwikkelingssamenwerking Waddinxveen). WADDINXVEEN - De Kerngroep Ontwikkelingssamen- werking Waddinxveen onderhoudt al een groot aantal jaren grammaboekje worden afge- contacten met de streek Torna in het Afrikaanse Sahelland drukt. Burkina Faso. Op gezette tijden horen de Waddinxveners over de situatie rond het (landbouw)project in Torna, dat door het Gouwedorp eerst financieel werd gesteund voordat werd overgestapt naar een werkgelegenheidsproject in de Peruaanse hoofdstad Lima. Bijna 90% van de Burkinezen jaar waren ze een geduchte woont op het platteland. Sor- tegenstander. Alles liep op rolletjes. De sa menwerkingsschool bleek dit jaar een klasse beter dan de Nijmeegse school. Er waren enkele spannende wedstrij den, maar de rest werd eigen lijk met overmacht gewon nen. De laatste wedstrijd van de dag werd nog een echte thriller. Meisjes derde klas wist van een zeer sterk Breda met maar één punt verschil te winnen. Daarmee stond de einduitslag vast. Niet alleen het meisjes derde klas team was eerste, maar ook de twee eerste klas teams en het meisjesschoolteam. Jongens medezeggenschap derde klas en het jongens- schoolteam werden derde. Het Nijmeegse SSGN-team werd zelfs geen tweede, maar met een minimiem verschil derde. Het Zevenaarse Lie- mers-team ging er vandoor met een knappe tweede plaats en de de Waddinxveen se f werd verdiend eerste. Het was voor de deelnemers aan de jaarlijkse reis van de Stichting De Gouwebloem goed toeven in het Lido in Waalwijk. (Foto: De Gouwebloem). rekend op een bedrag ƒ20.000,- op jaarbasis. Voor de hoogte van de reini gingsrechten - min of meer overeenkomstig de bereke- ningwijze van de tarieven bij andere gemeenten - heeft de gemeenteraad het volgende voorstel ter g voorgelegd gekregen. Tot drie minicontainers (ge lijk aan anderhalf keer het tarief afvalstoffenheffing sloot de dag af met 4-1 winst. ƒ605,70 en drie en meer mini- Team 1 van heren 35+ met containers (drie maal tarief Jan Nederhof, Willem Keuze- afvalstoffenheffing) ƒ1.211,40. De totale opbrengst aan reini gingsrechten ’bedrijven’ zal hierdoor op jaarbasis onge veer ƒ20.000,- bedragen, of wel ten opzichte van de totale kosten 100% kostendekkend. autostoeltjes, steppen, wiegjes, kinderfiets wandelwagens. Het gaat dus alle gebruiksartikelen van baby’s, peuters en kleuters. De artikelen dienen uiter aard heel en schoon en te zijn. Er is geen inname van speel- van de financieel-administra- pen, implementeren, beheren goed. Aan het einde^ van het tieve bedrijfsvoering van gro- en onderhouden van geïnte- te en middelgrote projectma- greerde oplossingen voor tig werkende ondernemingen communicatie-infrastructu- en instellingen, zoals raadge vende ingenieursbureaus, projectbureaus (profit en non profit), systeemhuizen, ac countantskantoren, advoca tenbureaus en en adviesbureaus. Prima Visie onderscheidt zich door de volledige integratie van de projectadministratie en financiële administratie. Door alle gegevens via de pro- Be Fair-tenms doet het goed WADDINXVEEN - In dinsdagcompetitie van Fair-tennis won het dames team 2 met 4-1 van Triomf 1. Captain Rita v.d. Maas won samen met Maartje Barendsz de DD in twee sets. Ook het DD van Rita v.d. Maas met Eugenie de Bruijn werd in twee sets binnenge haald na een spannende par tij met tweemaal de setstand 7-5. Liesbeth van Bergeijk won de eerste set van haar single met 6-4, maar zag het in de tweede set niet zitten. Nadat ze die verloren had met 0-6, bracht ze de derde set toch weer op 6-1. Team 9 van Maria Wientjes speelt de ene week met ruime de tiende voor Ilona Groeneveld en een weer ouderwets winst, dan weer met verlies. - - Nu werd met 4-1 gewonnen van SLTC 5. De captain zelf leverde zware strijd in haar single, die ze in twee sets ver loor, beide na tie-break. Bij de Be Fair-jeugd zijn dit z"' Stichting LEZEN. Keizersgracht 391 1016 EJ Amsterdam Is burenlowaai voor u een probleem? Doe er dan iets aan. De Nederlandse Stichting Geluidhinder helpt bij het vinden van een oplossing. NSG, Postbus 381, 2600 AJ Delft. klanten in verticale markt- Jes> ïedikantjes, loopauto s en segmenten, waarbij het leve ren van toegevoegde waarde op het primaire bedrijfspro ces centraal staat.

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 19