Diefstallen uit twee kelderboxen Inbrekers in Huize Souburgh Nieuw élan kenmerkt Waddinxveen-voetbal Korbis-korfbal houdt Kind (3) gered uit het water tweede plaats vast In Waddinxveen verdwenen 97 bomen en kwamen er 336 bij gezellige Water in de achtertuin Collecte Cormula’s Trimloop in Moerkapelle MOERKAPELLE - De weers vooruitzichten waren veelbe lovend, maar dat het zo mooi zou worden had niemand ge dacht. Toch hadden 153 lo pers zich voor de 15e trimloop van de tennisvereniging ZTM -Zevenhuizen-Moerkapelle aangemeld om onder deze fraaie omstandigheden hun Titels voor WSE-jeugd Cyclaamrit Olie maakt Noordkade glad FLORIDA Mishandeling ’s nachts op Avond voor alleenstaanden Het Zuidhonk Automobilist raakt in slip Plusmarkt Riwa in de prijzen Harry Slinger in Boskoop PINKSTERBRUNCH 29.50 Letteke Broekman liep 25e marathon Teun van der Krol naar NK-iunioren i J 4 8 Pagina 29 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 18 ME11994 De 01828-14941. Sportwethouder Karei van Soest (VVD) reikt bij de voetbalvereniging Waddinxveen nieuwe clubtenues 2e pinksterdag buffet v.a. 17.00 uur WADDINXVEEN - Door de laatste competitiewedstrijd zo. en ma. v.a. 11.30 uur uit van Verzijl Sport. (Foto: Waddinxveen-voetbal). kam Boskoop 36.35, 3. Henk Simonis Zoeteermeer 36.52. 15 km: 1. Ferry Bonsel Wad- mede een slede werden uit het voertuig weggenomen. ben naar het Groene Hart Ziekenhuis vervoerd. De ver oorzaker van het ongeval is niet achterhaald. Op de Beethovenlaan stak overwacht een 8-jarig meisje over. Zij deed dit zonder op te letten met als gevolg dat zij werd geschept door een 34-ja- rige automobilist uit Gouda. Het meisje liep een boven beenbreuk op en is vervoerd naar het Groen Hart Zieken huis. Stratenkorfbal Vrijdag 3 juni houdt Korbis opnieuw haar stratenkorfbal- toumooi. Op het complex aan de Dreef zullen verschillende bedrijvenachtallen elkaar in een sportieve geest bestrij den. Doel van het tournooi is vooral aan te tonen dat het korfbalspel ook gezien kan worden als een gezellige teamsport waar door ieder aan meegedaan kan worden. Deelname staat open voor ei genlijk alle soorten teams: fa milies, bedrijven, verenigin gen, buurtclubs. Voorwaarde is wel dat minimaal met acht speler! sters) moet worden in geschreven. Inschrijven is mogelijk bij Hans Wineke, Lindengaarde 25 te Waddinx veen, tel. 01828-15635. trictskorfbalcompetitie. Slechts tweemaal werd door Korbis verloren, maar dat was wel tegen de kampioen ADO uit ’s Gravendeel en slechts met één doelpunt ver schil. Zaterdag was het ech- Aan de Jan Dorrekenskade- West werd een autoradio uit een auto gestolen. Men sloeg een ruit in om in het voertuig te komen.Aan de Oranjelaan werd ingebroken in een auto middels het inslaan van een portierruit. De autoradio als- de noodzaak tot snoeien en rooien en spreekt men de zorg uit dat er zoveel groen ver dwijnt. De nieuwe aanplant van bo men en struiken valt minder op. Tijd dus voor een over zicht van het afgelopen sei zoen van zowel gerooide als nieuw aangeplante bomen en struiken. Het aantal gerooide bomen van de afgelopen tijd be- WADDINXVEEN - Op veler verzoek houdt de Stichting Wijkwerk De Zuidplas zater dagavond 21 mei om acht uur een avond voor alleenstaan den in het Zuidhonk (Zuid- plaslaan). De avond zal in het teken staan van gezelligheid. Er is gelegenheid voor een ge sprek en voor een dansje. Ui teraard wordt er gezorgd voor een hapje en een drankje toegang is gratis. De organisatoren hopen op een flinke opkomst, waaruit zal moeten blijken dat er be hoefte is aan deze avonden. WADDINXVEEN - Een be woonster van de Noordkade kwam tot de ontdekking dat de Gouwe haar water voor een deel prijs gaf en dat dit in haar achtertuin aan de op pervlakte kwam. De brandweer heeft met een pomp het water weggepompt en duikers hebben een scheur in de wand gevonden die ver moedelijk de oorzaak is van het opborrelende water. De provincie Zuid-Holland onderzoekt hoe de scheur te dichten is. Bewoners wisten te vertellen dat ongeveer een half jaar geleden ter plaatse een zandschip de wal heeft geraakt. Mogelijk zou dit de scheur in de betonnen wand kunnen verklaren. WADDINXVEEN - Midden in de nacht om kwart voor drie vond op de Vbndellaan een mishandeling plaats. Drie uit Waddinxveen afkomstige vrienden in de leeftijd van rond de 20 jaar fietsten over de die weg. Zij kwamen daar drie buitenlandse knapen te gen. In het voorbij rijden kreeg één van de fietsers iets tegen het hoofd gegooid. Toen daar wat van werd gezegd, werden zij door de drie aange vallen waarbij werd geslagen alsmede met vermoedelijk een schroevendraaier werd gestoken. Een van de drie fietsers liep daarbij enkele WADDINXVEEN - De laatste twee wedstrijden in de regu liere Goudse bowlingcompeti- tie heeft het Waddinxveense bowlingteam met tweemaal winst afgesloten. Beide wed strijden werden gespeeld te gen de koploper Cum Laude. In beide wedstrijden hebben zowel Annemieke Altewi- scher, Jan Willem Groeneveld en Bart Stellaard hun per soonlijke seizoen records ver beterd. Door deze resultaten zijn zij als team tweede ge worden in hun klasse. nam Korbis toch wat gas te rug. Daarvan profiteerde Oranje-Nassau slechts ge deeltelijk want verder dan 11-9 kon men toch niet komen (Korbis-treffer door Marino van Zwet die inviel voor de goed spelende Bram van Rijs- sel). De slotfase van deze wed strijd was weer geheel voor de Waddinxveense ploeg die door Yvonne Visser en Pieter Slootweg nog tot 13-10 uit liep. Verder kwam Korbis niet, de wissel van leneke van Tilburg voor Ellen van de Ent ten spijt. Al met al een uitstekend suc ces voor trainer-coach Han Poortvliet die ook al kon te rugzien op een kampioen schap in de zaalkorfbalcom- petitie. Korbis II behaalde thuis een uitermate belangrijke 13-8 overwinning tegen RWAII uit Rhoon en wist daarvoor het tweede klasserschap te hand haven. WADDINXVEEN - Uit een kelderbox aan de Tesselscha- delaan is een zwarte Puch Maxi ontvreemd met het ver- zekeringsnummer XTP-949 (93) alsmede de helm en handschoenen. Een soortgelijke diefstal vond plaats aan de Tollenslaan waar uit een kelderbox twee fotocamera’s werden gesto len. In beide gevallen was er geen braakschade, zodat men vermoedelijk met een valse sleutel is binnen gekomen. Aan de Schielandweg werd ingebroken in een woning. Men kwam het pand binnen door het forceren van een raam aan de achterzijde. Men doorzocht de gehele woning en er werden sieraden meege- nomen.Aan het Heuvelhof is een auto opengebroken mid dels het inslaan van een por tierruit. Weggenomen werd een kostbare autotelefoon. draagt 37. Hier tegenover staat dat er 336 bomen zijn aangeplant. Hierbij zitten ook de bomen die in het kader van de Nationale Boomfeest dag door de schoolkinderen zijn geplant aan de Zuidelijke Rondweg (140 stuks). Aan diezelfde weg is tevens nog een stukje populierenbos aangeplant van nog eens 300 stuks bomen. Niet elk jaar ligt de verhou ding natuurlijk zo dat er veel meer bomen aangeplant wor den dan dat er weg gaan. Het uitgangspunt is om bomen duurzaam in stand te hou den. Aangezien bomen in de stedelijke omgeving ongeveer 30 jaar meegaan, houdt dit in dat er regelmatig bomen ge rooid en vervangen moeten worden om het bomenbe stand op peil te houden. Ten aanzien van de heesters ligt de verhouding ongeveer vormde koffiebar De Schaapskooi aan de Nesse in half negen begint, gaat over een jonge vrouw. Haar man wordt ernstig ziek en overlijdt. BOSKOOP - De landelijk be kende zanger Harry Slinger treedrt zondag 22 mei (eerste pinksterdag) op in de Rozen burcht. Slinger kreeg bekend heid als leadzanger van de groep Drukwerk. De avond in de Rozenburcht begint om 21.00 uur met de R.D.M. Dis co show, het optreden van Slinger is rond 22.00 uur. hebben om hun taak te ver vullen, wordt door de vijf be stuursleden in de praktijk ge bracht. Zij zorgen er voor dat iedereen weet wat er van hem verwacht wordt. De nieuwe aanpak heeft ge leid tot nieuw élan bij Wad dinxveen-voetbal. Diverse projecten zijn door de commi- sies gestart met het doel het voetbalprodukt voor alle le den tge verbeteren. Op alle fronten is keihard ge werkt aan de realisatie van het nieuwe Waddinxveen. Veel vrijwilligers zijn actief om het élan gestalte te geven. Iedereen draagt daaraan zijn steentje bij. Voorbeelden hiervan zijn de nieuwe kledingoutfit, de ver nieuwing van de kleedka mers, de uitstraling van de kantine, de perfect onderhou den velden, de behaalde re sultaten van diverse elftallen men.Bij een bedrijf phet be drijvenpark Coenecoop is een reclamebord vernield. Het be drijf heeft daardoor een scha de van enkele duizenden gul dens. ’s Nachts zijn drie Waddinx- veners aangehouden in de leeftijd van 21, 24 en 33 jaar in verband met vernielingen aan een bushokje aan de Wil lem de Zwijgerlaan. Even eens voor vernieling werden later in de nacht nog twee Waddinxveners van 21 en 22 jaar aangehouden aan de Groensvoorde. Grotere bedragen kunnen ook op bankrekening 36.68.00.981 van de Rabo bank Waddinxveen wor den gestort. Zoals bekend zijn de Cormula’s bij ver schillende gelegenheden op een verdienstelijke wij ze opgetreden in optoch ten. De drumband is ook bezig met de ontwikkeling van allerlei plannen. Feitelijk was de wedstrijd al beslist toen opnieuw Bram van Rijssel en Jaco Wineke 5-2 op het scorebord brach ten. Even nog stribbelde Oranje-Nassau tegen, maar Donja van Otterloo bracht de score vlak voor rust op 6-4. Na de pauze een steeds beter spelend Korbis dat Oranje- Nassau weinig mogelijkhe den bood de score in hun voor deel om te buigen. Na vijf mi nuten stond het 9-4 door tref fers van Pieter Slootweg, Jaco Wineke en Marco van Leeu wen voordat Oranje-Nassau iets terug kon doen. Na tien minuten spel lukte het Pieter Slootweg een straf- worp te verzilveren (10-5) en ’s Nacht werd aan de Peter Zuidlaan een zwarte VW Golf Cabriolet ontvreemd. Het kenteken van het gestolen voertuig is FL-LD-02. Van de algemene begraaf plaats aan de Alberdingk Thijmlaan is een stenen beeldje ontvreemd voorstel lende een beertje op een stoel. Enkele dagen eerder was een aardewerken schaaltje met vetplanten ontvreemd. 's Nachts werd aan de Peppel- horst een personenauto open gebroken door het inslaan van een ruit. De spea- kerboxen uit de hoedenplank werden weggenomen. Bij een supermarkt aan het WADDINXVEEN - Zaterdag 7 mei konden er bij WSE- voetbal weer drie kampioe nen worden gehuldigd. F2 won op eigen terrein van Jo- dan Boys F7. Dennis Broer en Rick Hofman scoorden ieder tweemaal en uitblinker Mou- rad Khaoul maakte er 5-0 van. E4 won overtuigend van Gou da E4. Hoesnie Kalae (3x), Robin Bruystens en Nahom Michel (2x) scoorden voor WSE, zodat er met 2-6 werd gewonnen. E3 haalde bij Flo- reant E3 het kampioenschap binnen. Fesel Suleiman scoorde maar liefst 6x en Aman Gebramariam bracht door een stiftbal de eindstand op 2-7. De meisjespupillen van WSE behaalden de eerste overwin ning. Van de meisjes van Stol- WADDINXVEEN - Op dit moment zijn de snoei- en rooi- werkzaamheden in Waddinxveen weer even verleden tijd. Het groen groeit en bloeit overal volop. De gemeentelijke plantsoenmedewerkers zijn overal in het Gouwedorp weer druk bezig met het reguliere onderhoud zoals maaien en schoffelen. Toch is het aardig om terug te kijken op het snoei- en rooiwerk van afgelopen winter. fifty-fifty. Er wordt evenveel gerooid als dat er weer op nieuw ingeplant wordt. De oppervlakte bedraagt onge veer 6.000 vierkante meter. Het gaat hier vaak om ver schillende lokaties. Oude uitgegroeide heester- vakken worden vervangen door nieuwe vaak gemengde beplanting. Bij uitzichthoe- ken en in het kader van socia le veiligheid wordt in plaats van heesters vaak gras aan gelegd. Verder heeft er nieu we aanplant in de wijk Zuid plas plaatsgevonden. Om meer kleur en fleur in het gemeenteplantsoen te krijgen zijn vorig najaar veel bloem bollen aangeplant: 2.000 tul pen, 43.500 crocussen en 13.000 narcissen. Deze bloembolen hebben dit voor jaar al mooi staan bloeien en zullen omdat het overblijven de bollen zijn ook de daarop volgende jaren bloeien. Langs doorgaande wegen en bij ontmoetingsplekken zal het aantal bloemschalen wor den uitgebreid van 10 naar 20. Op deze wijze wordt ge probeerd om Waddinxveen blijvend een mooi en groen ui terlijk te geven. 11 en zondag 12 juni. Begon nen wordt vrijdag om 19.00 uur, terwijl de sluiting op zon dag om 13.00 uur is gepland. Het programma zal, zoals elk jaar, weer voor de nodige ver rassingen zorgen. Zaterdag 14 mei vond op de atletiekaccommodatie van Antilope aan de Alberdingk ter volkomen duidelijk wie de Thijmlaan de tweede meer- sterkste was en dat was te kamp plaats van de dit jaar in merken aan verschillende fa cetten van het korfbalspel. Schot, samenspel en combi natie waren gewoon van beter gehalte. Toch ging Korbis niet echt 100% voor het resultaat. Het leek allemaal veel op een ver plicht nummer nu er toch geen kampioenschap meer was te behalen. Na 1-0 via Marco van Leeuwen en 2-0 uit een afstandstreffer van de i van Rijssel kwam Oranje-Nassau snel op 2-1 alvorens Pieter Slootweg uit een doorbraak wist te scoren. Ook nu weer kwam Oranje- Nassau uit een afstandschot dichterbij, maar veel gevaar kwam er toch niet uit de Vlaardingse aanvallen. Daar voor was hun schot veel on zuiver. WADDINXVEEN - Met toestemming van het ge meentebestuur houdt de Waddinxveense drumband Cormula’s van maandag 24 tot en met zaterdag 28 mei een huis-aan-huis col lecte in Waddinxveen. De collecte van is ditmaal bedoeld voor de aanschaf van jeugd uniformen. ‘Dan kunnen wij die nu klein zijn ook een uniform ge ven1, aldus voorzitter B.F. Langendam. ‘Er komen weliswaar veel collectes aan de deur, maar nu is het voor onze eigen kleine muzikanten. Dus voor dit doel kan het haast niet beter', meent Bas Langendam. NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL - Vrijdagavond 20 mei organiseert auto- en mo torclub The Skymasters in Nieuwerkerk aan den IJssel de Cyclaamrit. Deze rit wordt verreden op basis van een routebeschrijving. Voor de A- en B-klasse geldt het NRR/ TRR-reglement. Voor de ge- zelligheidsklasse geldt een aangepast reglement. De lengte van de rit is 30 km, de duur ongeveer anderhalf uur. Inschrijven voor deze rit is mogelijk in Soos Hitland, Klein Hitland 8 te Nieuwer kerk aan den IJssel (nabij de steenovens langs de IJssel - dijk) van 19.45 tot 20.30 uur. De eerste deelnemer start om 20.00 uur. totaal drie te organiseren meerkampen. Elke keer komen voor de ju nioren andere atletiekonder- delen aan bod. Aan het eind van de derde meerkamp wor den de resultaten van de twee beste wedstrijden bij elkaar geteld en kunnen de num mers 1,2 en 3 in alle categori- en worden vastgesteld. Voor de pupillen stonden za- terdag de volgende onderde- goed debuterende Bram len op het programma: de sprint, balwerpen, hoogsprin gen en de 1.000 meter. Voor de junioren werd gekozen uit: de sprint, kogelstoten, ver springen en de 800 meter. Op deze archieffoto laat Anti- lope-junior C Ivo Oudijk het on derdeel verspringen bij een meerkamp zien. (Foto archief: Han Zoet) WADDINXVEEN - Als gevolg van het springen van een hy draulische leiding van een autotransporter was op de Noordkade bij de Staringlaan een behoorlijke hoeveelheid olie op het wegdek gelopen hetgeen de nodige glibberigheid opleverde. De vrijwillige brandweer en Openbare Werken en Bedrij ven hebben de zaak opge ruimd door het strooien van hydrokorrels die de olie op zuigen. De Noordkade is twee en een half uur gestremd ge weest. ’s Middags werd aan de Mo- zartlaan door een onder- houdsman van de gemeente lijke plantsoenendienst ont dekt dat een kind te water was geraakt. Na een half uur reanimatie, aanvankelijk door politiemensen wiens werk werd overgenomen door ambulancepersoneel, werd het 3-jarige jongetje in zorg wekkende toestand overge bracht naar het Goudse Groe ne Hart Ziekenhuis en later naar het Rotterdamse So- phia-kinderziekenhuis Bij een bedrijf aan de Noord kade sprong een fles met koolzuurgas. De brandweer heeft enkele flessen, die ook lagen te sissen, gekoeld om meer ontploffingen te voorko- en de diverse feestactivitei- ten binnen de vereniging. Genoemd kunnen bijvoor beeld worden de eigen jeugd- toumooien, de playbackwed- strijd, de voetbalkampen voor de jeugd, de activiteiten van de evenementencommissie en uiteraard het voetbalplezier op zaterdag voor de jeugd, de senioren, de dames en de re creanten. Het ledenaantal van Wad dinxveen-voetbal groeit met de week en oude gezichten, die vroeger nauw verbonden waren met de geel-zwarten zien hoe goed deze vereniging aan de weg timmert en ko men terug op het nest. Bestuurlijk gezien gaat het de vereniging voor de wind en de toekomst ziet er rooskleu rig uit. Waddinxveen-voetbal is weer een vereniging in be weging, die een grote aan trekkingskracht heeft naar nieuwe leden, welke er zeker van kunnen zijn dat er veel aandacht aan hen gegeven wordt. Voor meer informatie kan men de voetbalvereniging Waddinxveen bellen, tel. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense Letteke Broek man heeft in Voorschoten 10 Engelse mijlen gelopen ter voorbereiding op haar 25e marathon in St. Jacobiparo- chie. De 10 Engelse mijlen is een afstand van 16 kilometer en 90 meter. De Bataven uit Leiden was verantwoordelijk voor de pri- w ma organisatie van deze loop schram men^op door Wassenaar en in een mooie omgeving. Letteke Broekman legde de afstand af in een tijd van 1 uur 10 minu ten en 51 seconden en wist met deze tijd beslag te leggen op de eerste plaats bij de da- mes-veteranen. De Antilopejeugd gaat weer op kamp en wel in het week- end van vrijdag 10, zaterdag thuis tegen Oranje-Nassau met 13-10 te winnen is Korbis- korfbal op een prima tweede plaats geëindigd in de dis- WADDINXVEEN - De voetbalvereniging Waddinxveen heeft zich in een nieuw jasje gestoken. Alle spelende leden werden gratis voorzien van een nieuw clubtenue. De trai ners kregen nieuwe coachjacks. Ook de leiders, vlaggers en de voetbalcommissie-leden werden in een schitterend nieuw trainingspak gestoken. nieuwe wethouder van sport zaken Karei van Soest (VVD Het bestuur heeft kon mede dankzij de sponsoring van Verzijl Sport de nieuwe outfit aanschaffen. Met Verzijl Sport (Alphen aan den Rijn, Gouda en Waddinxveen) heeft de voetbalvereniging Waddinxveen een meerjarige overeenkomst gesloten. Niet alleen de kleding is nieuw bij de voetbalvereni ging in het sportpark ‘de Sniep‘. Met frisse moed en een duidelijke visie op de toe komst is het bestuur hard aan het werk. De vereniging werd doorge licht en een nieuwe organisa tiestructuur werd neergezet om duidelijkheid te verschaf fen naar alle leden toe. De nieuwe structuur, waarin de commissies grote vrijheid WADDINXVEEN - Door een onverantwoordelijk verkeers- manoeuvre op rijksweg A12 moest een 46-jarige automo bilist uit Zeist dermate hard remmen dat hij in een slip raakte en tegen de vangrail tot stilstand kwam. Deze be stuurder is met licht hoofdlet sel en enkele gekneusde rib- WADDINXVEEN - De 18-ja- rige Teun van de Krol, kers vers clubkampioen van de l damvereniging Excelsior uit Waddinxveen, zal begin juli deelnemen aan het damkam pioenschap van Nederland voor junioren. Teun v.d. Krol dwong deze plaatsing af door in de He- melvaartsweek een gedeelde eerste plaats in de halve fina le te behalen. De Waddinxve- ner scoorde daarin 10 punten uit 7 wedstrijden. Teun v.d. Krol behaalde naast het clubkampioenschap dit seizoen nog drie titels. Hij werd juniorenkampioen van de dambond Midden-Holland en in deze zelfde dambond werd hij kampioen ’sneldam- men’bij de jeugd. Samen met drie andere spe lers van Excelsior, Raymond en Vincent van Es en Lucien Claessen, prolongeerde hij het kampioenschap van de Dambond-Midden Holland 1 voor clubteams (viertallen). Wil een boom of een heester kunnen groeien dan moet de ze voldoende goede groei plaatsfactoren hebben zoals genoeg voeding, water en licht. Door middel van snoei en en rooien van heesters en bomen wordt dit bewerkstel ligd. Ook worden bomen vaak uit veiligheidsoverwegingen weggehaald. Geregeld wor- den door inwoners van Wad- wijk werd met dubbele cijfers dinxveen vragen gesteld over gewonnen. Mariska van Leeuwen (3x), Sharon van Zanten (3x), Anita Niewets 2x), Chantal Daniels (2x), Ezra van Zanten en Rianne van Leeuwen en een eigen doelpunt brachten de ein- stand op 13-0. F3 deelde de punten met Flo- reant F4 (1-1) en voor F1 scoorde Michel van Dorp zijn eerste doelpunt tegen Donk Fl. Het werd een 1-6 over winning voor W SE D2 won bij Olympia met 1-6, maar Dl verloor bij Olympia Dl met 5-1. De meisjesjunioren hadden na de 13-1 winst op de meis jes van Nicolaas Boys eeder deze week duidelijk meer moeite met de meisjes van NSV Susan van Yperen zorg de voor de enige treffer van de wedstrijd waarin Nadine Donners de uitblinkster was. Justin Sterk en Sven Pol schoten Cl naar een 2-1 over winning tegen Nieuwerkerk Cl. Ook C2 liet Nicolaas Boys C2 met lege handen staan. Zij wonnen met 4-2. BI, dat eerder in de week met 2-0 van Gouda Bl won, had meer moeite met mede kam- pioenskandidaat WDS BI. De snelle openingstreffer voor x T in WSE had Hafid Assoulymani Q6 ¥01106113311 was niet genoeg. een woning. Men kwam bin nen door het inslaan van een ruitje van de voordeur waar na men de deur kon openen omdat die niet op het nachts lot zat. Ontvreemd werden geld en sieraden.’s Nachts werd ingebroken in een gara ge aan de Zuidkade. Men kwam daarbij binnen door de deur uit de geleiderail te drukken. Daarbij werd een blauwe Vespa Piaggio ont vreemd met het verzeke- ringsnummer FZB-386. Er werd ook een compressor ont vreemd. Aan de Wingerd werd een ro de Tomos damesbromfiets ontvreemd. De tweewieler was voorzien van het verze- keringsnummer XZP-882 (1993). De eerste tenues werden offi- Koningin Wilhelminaplein is cieel overhandigd door de een 40-jarige inwoonster uit - Waddinxveen aangehouden wegens winkeldiefstal. Zij zal aangemeld om onder deze een boete van ƒ200,- moeten fraaie omstandigheden hun betalen.Aan de Jan Willem krachten te beproeven op de Frisoweg werd ingebroken in 2,5,10,15,21.1 km. --- - Van de waterpost, bij Walther Micke op de Rottedijk, werd gretig gebruik gemaakt, zo dat het water bijna niet aan te slepen was en de sinaasap pelpartjes gretig aftrek von den. Na afloop konden de lo pers hun herinnering opha len en heerlijk douchen in dorpshuis Op Moer. Onder zeer grote belangstel ling vertrok de jeugd om 10.30 uur voor de 2 km-loop. Uitslag: 1. Stephen van Vuur- en 8.18, 2. Pieter Lips 8.45, 3. Bart Laurensen 9.10. Om 11.30 uur viel het startschot voor de andere afstanden. Uitslag 5 km: 1. Ferry Boon Waddinxveen 17.38, 2. Bert Smit Zoetermeer 18.48 en 3. Joost Blokland Waddinxveen Rotterdam 36.05, 2. Jan Os- De SchaapSKOOl Iro'rr» T2z~i o Ir r\ r\T\ Q Px Q TTz-»-»-»lr WADDINXVEEN - Vrijdag avond 20 mei draait de film dinxveen 1.01.Ó0,2. Jilles Los ’Consider it all joy1 in de her- Nieuwerkerk 1.01.35, 3. Jo- vormde koffiebar han de Boer 1.01.45. 21.1 km: f 1. Joop Briedee Waddinxveen Waddinxveen. Deze film, die 1.17.12, 2. Henno v.d. Hil om 1 Waddinxveen 1.17.34 en 3. Martijn v.d. Meer Berkel Rodenrijs 1.21.05. WADDINXVEEN -’s Nachts is er ingebroken in Huize Sou burgh aan de prins Bemhardlaan. De onbekenden kwamen binnen gekomen door het forceren van een raam. In het zorgcentrum werden nog enkele deursloten geforceerd als mede een behoorlijke wanorde aangericht. Weggenomen Individueel viel Annemieke werden geld en een videorecorder. Altewischer in de prijzen als beste dame, de hoogste sei- zoengame 247 en hoogste sei- zoenserie 606. Han Altewi scher zette de hoogste serie neer bij de heren 570. Een prachtig resultaat voor dit team, dat dit jaar voor het eerst in de Goudse competitie meedraaide en vijf prijzen mee naar huis nam. A.P. van Neslaan 1Boskoop, tel. 01727-148S6 of 14283 19.03. 10 km: 1. Dick Nijhof -4%^

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 29