BE FAIR DEGRADEERT Teun van der Krol kampioen Excelsior Nieuw zomerseizoen Bridgedrive Sportweek Provinciaal turngoud voor Marj oleine Verwey Zilveren voetballer bij bedrijfstournooi voor jeugdschaatsers Aeolus-jeugd kampioen Be Fair wint De Sperwer Partnertoumooi «3» Hardlopen van Euromast naar Eiffeltoren Kampioenen Waddinxveen Toumooien van Be Fair-jeugd Klaverjassen Het Zuidhonk Flyers-meisjes in eredivisie HSW vist in Oosterschelde Schoolbasketbal- tournooi geslaagd Nieuw sjoelseizoen start 24 augustus Bridgeseizoen is afgesloten Wielerwedstrijd in Coenecoop Jan Kersbergen sjoelkampioen ir WEEKBLAD-5PORT EK RECREATIE tuele inhaaldagen zijn woensdag 18, zaterdag 21 en vrijdag nioren-viertallen van de Na ruim een half uur spelen sprong (9.40 en 8.75) en Mar- loes Broerse behaalde goud Key moest op vloer genoegen nemen met een vijfde plaats met 7.90. De fietswedstrijd voor stan daard fietsen begint om 19.00 uur (inschrijven van 18.30- 18.45 uur). Het inschrijfgeld bedraagt f 2,50 per persoon. De prijzen zijn: 1. f 100,-, 2. f 50,-, 3. f25,-. Voor alle deelne mers is er een herinnering. Gereden worden er acht ron den van 1,9 km (15 km). risch team en deed vervol gens 4 jaar mee in het team van ’t Smulhoekje. In zijn ei- WADDINXVEEN - Tijdens de in Krimpen aan de Lek ge houden provinciale toestelfinales voor het damesturnen op WADDINXVEEN - Deze maand zullen alle teams van Be Fair-voetbal diverse tour- nooien spelen, zowel thuis als uit. Op Hemelvaartsdag was er een toumooi voor D-elftallen. Er werd gestreden om de DE- om- zetten. Door dit resultaat lag Term v.d. Krol qua moyenne voor op de als tweede geëin digde Piet Swart. Laatstge noemde had één verliespunt meer dan Term v.d. Krol. In de laatste ronde werd Lucien deren, te zien zijn in sporthal ‘de Sniep‘ in Waddinxveen, waar de finales zullen worden en C-lijn van de tumcompetities in de KNGB-regio Gouda. Het kampioen geworden jeugdteam van Aeolus-badminton met Le on van Prooijen, Marius van prooijen, Bart Besselink, Lizzy van Roon, Martine Belt en Patricia van Daal. (Foto: Aeolus). WADDINXVEEN - Het bedrijfsvoetbaltoumooi van de 49e Sportweek Waddinxveen is zaterdag 14 mei van s gaan op het WSE-complex ‘De Lansbrekers' aan de Willem WADDINXVEEN - Ondanks een meer dan verdiende over winning op RCL (2-1) is Be Fair-voetbal er zaterdagmiddag niet in geslaagd het vierde klasseschap te behouden. De Naast het bedrijfsvoetbal toumooi, waarvoor de KNVB toestemming heeft verleend, Claessen door Piet Swart ge klopt. Tijmen den Ouden sr., die ze ven keer clubkampioen is ge weest, heeft voor het eerst sinds jaren weer een gehele competitie gespeeld. Dat hij goed aan het terugkomen is, mag blijken uit de vijfde plaats in de eindrangschik king. WADDINXVEEN - Na twee seizoenen telkens als tweede achter 7-voudig clubkampioen Dick Dibbets te zijn geëin digd, heeft de 18-jarige Teun van de Krol het clubkampioen- schap van de Waddinxveense damvereniging Excelsior be haald. - zonder voldoende kwaliteit geen ijzer met handen kan bre- 550). Het inschrijfgeld bedraagt sen en een dag uit. ƒ15,- per paar, aan de zaal te kwam Be Fair aan de leiding. Een voorzet van Richard Kar sten werd niet goed verwerkt in de RCL-verdediging en daardoor kon Koen Meijer het beslissende tikje geven waar door de bal in het doel ver dween. Vijf minuten voor de rust stel de Koen Meijer via een splij tende pass Arjan Groenen dijk in staat de score te ver dubbelen. Tien minuten na de hervatting moest doelman Ralph Boonstoppel na een ro de kaart het veld verlaten. Deze rode kaart kreeg hij door hands buiten het straf- De ploegentijdrit (vier fiet sers per ploeg, waarvan de derde aankomende tijdbepa lend is) start om 20.00 uur (inschrijven van 18.30-19.30 uur). Het inschrijfgeld be draagt f 15,- per ploeg. De prijzen zijn: 1. gouden me daille, 2. zilveren medaille, 3. bronzen medaille. Voor alle deelnemers is er een herinne ring. Gereden worden er drie ronden van 8.750 meter (26.250 meter). eniging, waar na de zomer gratis kan worden meege traind in een schaatspak van de club, deelnemen aan wed strijden in de Rotterdamse Weenahal. De jeugd van De Gouwe Streek kij kt terug op een goed seizoen, dat door 20 leden en In verband met de grote be- 6 begeleiders feestelijk werd langstelling en de beperkte speelruimte is spoedige aan melding gewenst. Meester- punten zijn voor deze drive aangevraagd. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense bridgeclub De Unie heeft het seizoen 1993- 1994 afgesloten met een ge zellige bridgedrive. Tevens werden de resultaten bekend gemaakt van het afgelopen seizoen. De eerste prijs werd gewon nen door het paar De Vries- Vaandrager met een score van 55.729%. Het paar De Redelijkheid Proper legde be slag op de tweede prijs met een score van 53.871%. Voor elke deelnemer was er een leuke plant voor binnen of buiten. Zaterdag 17 september be gint het nieuwe seizoen, waarvoor zich nog enkele le den kunnen aanmelden. Er wordt eenmaal per veertien dagen gebridged (tel. 01828- 13520). De eerste wedstrijd zaterdag, tegen Kr’75 Doeland, een me- depromovendus, werd dik ge wonnen. In de finalewedstrijd kwam Flyers drie punten te kort tegen HSV-B om het toumooi te winnen, maar ge zien het spel en de uitslagen kunnen de meisjes van coach Wolter Z wijnenburg met op geheven hoofd de eredivisie instappen. WADDINXVEEN - Vrijdag avond 27 mei is er in het ka der van de Sportweek Wad dinxveen op het bedrijven park Coenecoop in Waddinx- veen-Zuid een fietswedstrijd voor standaard fietsen om het kampioenschap van Wad dinxveen en een wielerwed strijd voor ploegen met race fietsen. De organisatie hier van is in handen van de Wad dinxveense schaatsvereni ging De Gouwe Streek en de Stichting Sportweekcomité Waddinxveen. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense postduivenver eniging De Sperwer nam deel aan een concours vanuit Pont. St. Maxence. Weersge steldheid krachtige w.z.w. wind. Afstand 340 km. In con cours 454 duiven. Gelost om 7.30 uur. Aankomst eerste duif 11.08 uur. Laatste duif 11.19 uur. Snelheid eerste duif 1553 mpm. Uitslagen: Mw. E.J. de Wit 1 19 101 104; R.A. van der Ma de 2 32 41 47 51 54 57 69 84 85 92 109; J. Verbakel 3 14 52 71 73 86 94 97 100 112; C. Smitskamp 4 20 23 25 76; E. van Beek 5 6 10 13 22 29 31 44 45 46 48 50 64 65 75 80 87; N. Hoogerdijk 7 34 46 70 72 103 108; J. Toor 8; M. Tolle naar Zn. 9 27 89; C.A. Bode 11 62 74: D. van der Made 12 79 99; W. Breedijk 15 21 55 58; H. Metselaar 16 24 30 43 49 77 82 93 102 107; G. Tolle naar 17 66; M. Verbeek 18 56; A. Hofman 26; P. Noorlander Zn. 28 67; D.M. Degen hardt 33 81; C.G. Hofman 35, 78 90 111; H. Vink 37 40 83; Comb. Wibo 38 60 61 96 110 113; J. Troost 39 88 91 114; A.H. Kivits 42; F. Rip 53, 69 98; M. Hofman 59; Davy Hof man 63,95 105 106. WADDINXVEEN - In wijkge- bouw Het Zuidhonk (Zuid- plaslaan) is er vrijdagavond 20 mei weer vrij-klaveijassen (géén competitie). Aanvang 20.00 uur. Entreeprijs ƒ2,50 per persoon. medailles, een prachtig resul taat. Zaterdag 28 mei zullen ring van ft05 stond zij derde, deze meisjes, met nog vele an- maar afgesloten in het attractie park Duinrell in Wassenaar. Tijdens de avondmaaltijd ontvingen alle schaatsens hun schaatsdiploma. Dit di- WADDINXVEEN - Aan het eind van dit voetbalseizoen kan de voetbalvereniging Waddinxveen gezien de resul taten een positieve balans op maken. Bijna alle teams heb ben goed tot zeer goed gepres teerd. Als gevolg daarvan zijn er ook dit jaar weer verschil lende kampioenschappen te vieren. Bij de senioren bleken het derde, vierde en vijfde here- nelftal plus de dames zater dag te sterk voor de concur rentie. Door een slechte start van de competitie greep het tweede elftal net naast het kampioen. Het eerste elftal eindigde, toch wel enigszins teleurstellend, onder de mid denmoot van de hoofdklasse GVB. De dames zondag en het heren zaterdag-elftal draaiden zonder veel proble men mee in de competitie. De jeugd doet hiervoor zeker niet onder. Nadat Cl en Dl in de afgelopen week kampioen werden, zijn Al en BI nog volop in de race voor een hoofdprijs. Het wel of niet be halen van het kampioen schap voor deze twee elftallen is afhankelijk van de resulta ten van de concurrentie. Ook de rest van de jeugd heeft een goed seizoen achter de rug en kan de komende competitie met vertrouwen tegemoet zien. Het aantal nieuwe leden, dat zich op dit moment heeft aangemeld, zal zeker te maken hebben met de uitstekende resultaten van de hele vereniging. WADDINXVEEN - Bij het sjoelen zijn de prijzen van de tweede ronde gegaan naar M. van Renesse, G. van Renesse, Dirk Jan van Drunen, Henk van Beek, C. van Wijk, Bas Brouwer, Wim Valenkamp, Andre van Gemeren, Cor Kersbergen, Marius Kersber gen, Coby van Eek, Cor Faay. Het nieuwe sjoelseizoen 1994-1995 begint in het club gebouw van de schuttersver eniging Waddinxveen (Alber- dingk Thijmlaan) op woens dag 24 augustus. kelijkse droogtrainingen in het Gouwebos tussen Waddinx veen en Boskoop. Op het programma van De Gouwe Streek staan verder trainingen op de Haagse ijs baan De Uithof (oktober), een trainingskamp in Friesland (herfstvakantie), een mini- Het Zuidhonk (Zuidplaslaan Elfstedentocht, eigen club- wedstrijden, diplomaschaat- Verder zullen dit jaar zeven voldoen. In elke lijn van acht jeugdige schaatsers van de paren worden drie prijzen be- Waddinxveense schaatsver- schikbaar gesteld (bij 16 pa ren dus 6 prijzen). Men kan zich telefonisch voor de bridgedrive aanmelden bij mevrouw M.Th.H. Hart-Kar- remans tel. 01828-15083, W.J. Moons tel. 01828-12398 en D.J. Schutte tel. 01828- 13005. Waddinxveners moeten na een jaar dus weer terug naar de afdeling Gouda van de KNVB. De ploeg van de debuterende oud-speler Cees Verbree, die dit seizoen hoog inzette maar ROTTERDAM/WADDINX- VEEN - Ruim driehonderd atleten uit Nederland en Frankrijk hebben vorige week twee barre etmalen doorgemaakt. Hun uithou dingsvermogen werd op de proef gesteld in een hard loopwedstrijd die van Rot terdam naar Parijs voerde via Antwerpen, Valencien nes en Saint-Quentin. On der de begeleiders bevond zich bij de ploeg van de pro vincie Zuid-Holland ook de Waddinxveense Elly Koster. In teams van acht hebben de atleten de 560 kilometer af gelegd. De finish was onder de Eiffeltoren in Parijs. Het was de derde maal dat de wedstrijd Rotterdam-Parijs (Roparun) plaatsvond. Dit maal vertrokken 38 ploegen met 304 deelnemers. WADDINXVEEN - Hoewel de ’zoutwater’-hengelaars van de hengelsportvereniging Waddinxveen (HSW) gewoon lijk alleen in herfst en winter het Zeeuwse kustgebied op zoeken is besloten ook een vooij aarstrip aan het pro gramma toe te voegen. Per motorschip Hektor wordt vanuit de Schelphoekhaven een tocht op de Oosterschelde gehouden op zaterdag 4 juni. Hoofddoel is een gezellige dag vissen op platvis. Bij geschikt weer kan ook worden ge tracht geep, tong of paling te vangen. Op de boot is ruimschoots plaats voor 18 hengelaars. Er zijn nog enkele plaatsen vrij. Geïnteresseerden kunnen zich ’s avonds na 19.00 uur voor inlichtingen en boekin gen wenden tot A.A. van ’t Hof, telefoon 01828-13954. ploma houdt twee technische nummers (slalom en rem proef) en schaatsconditie in. De opklimmende moeilijk heidsgraad stelt iedereen in de gelegenheid een diploma te behalen. schopgebied te maken. Doelman Henk Vermulm ver ving hem en Richard Karsten moest daardoor gewisseld worden. Het laatste half uur heeft Be Fair met tien man gestreden om de overwinning vast te houden. Zonder resul taat echter, want de andere clubs wonnen ook, zodat de Waddinxveners terug moeten naar de Goudse Voetbal Bond. WADDINXVEEN - Het eerste jeugdteam van de Waddinx veense badmintonclub Brasi- liananas Aeolus is kampioen. In de thuiswedstrijd tegen Verburgh 1 uit Monster werd een 8-0 overwinning op de borden gezet. Het nog zeer jonge team, be staande uit Leon van Prooi jen, Marius van Prooijen, Bart Besselink, Lizzy van Roon, Martine Belt en Patri cia van Daal, wist hiermee zijn ongeslagen status elk speelweekeinde te behouden. Op die manier werd een dus danige puntenvoorsprong op gebouwd dat het team zich al in de afgelopen eredivisie- competitie, was een opsteker van jewelste. WADDINXVEEN - Zaterdag 21 mei gaat het nieuwe zomer seizoen van de Waddinxveense schaatsvereniging De Gou we Streek van start met een standtraining voor 6-18-jari- gen. Op woensdag 25 mei start de jeugdafdeling met de we- Donderdagavond 26 mei is er een sportontmoeting met vijf teams uit sporthal ‘de Sniep' tegen sportzaal ‘De Duike laar'. De laatste speelavond van dit seizoen houdt Florida op donderdag 2 juni om acht uur in ‘de Sniep‘. WADDINXVEEN - Op maan dag 9 en dinsdag 10 mei de den 300 jongens en meisjes van de Waddinxveense basis scholen mee aan het 19e scho- lentoumooi van de basketbal- vereniging Waddinxveen Fly ers. Leuk voor de organisatie was de deelname van een Reeuwijkse school. Het toumooi werd geken merkt door vele spannende wedstrijden. Het niveauver schil was erg klein. In diverse poules moest de rangorde be paald worden door het doel saldo. In een poule moesten zelfs vrije worpen de doorslag geven. De beker voor de leukste teamnaam, beschikbaar ge steld door Deka Sport, ging naar de Prof. Waterinkschool uit Reeuwijk. De diverse win naars waren: Groep 6 ge mengd: 1. Wijkschool St. Jo zef, 2. De Savomin Lohman - school. Groep 7 en 8 meisjes: 1. Kardinaal Alfrinkschool, 2. Rehobothschool. Groep 7/8 gegiengd: 1. Prinses Beatrix- school, 2. Wi++em van Oran- jeschool. Groep 7 jongens: 1. Kardinaal Alfrinkschool, 2. Bethelschool. Groep 7/8 jon gens: 1. Prof. Waterinkschool (Reeuwijk), 2. Annie M.G. Schmidtschool. Groep 8 jon gens: 1. Wijkschool St. Jozef. 2. Bethelschool. voor het einde van de de com petitie kampioen mag noe men. Aeolus-speler Marius van Prooijen was tijdens de kam pioenswedstrijd afwezig. Hij nam deel aan het nationaal kampioenschap voor junioren in Zutphen. In de groep tot 12 jaar (Marius is net 11) reikte hij tot de kwartfinales. Ook Remon van Gemeren en Linda Wiegel speelden mee in het nationaal kampioen schap. In de groep tot en met 14 jaar behaalden ook zij de kwartfinales. Remon wist in zijn gemengd dubbelspel de halve finale te bereiken. Een schitterende prestatie werd eveneens neergezet door Raymond van Es, die ook vrijwel vanaf het begin van de competitie hoog in de stand bleef staan. Zijp twee lingbroer Vincent presteerde ook goed door op de 8e plaats te eindigen en dat betekent dat Excelsior’s eerste achttal weer drie junioren telt. In de twee poule is nestor Teun Twigt met ruime voor sprong groepswinnaar gewor den. Samen met de aspiran ten Dick Berghout en Daniël Westmaas, die respectievelijk als tweede en derde eindig den, promoveert hij naar de eerste poule. Daniël Westmaas dankt zijn promotie aan de winstpartij tegen Kees Blonk, die overi gens op een fraaie vijfde plaats beslag wist te leggen. De derde aspirant, Mourits van den Bosch, eindigde als 6e in deze groep. Gelet op zijn ontwikkeling van de afgelo pen maanden kan Mourits het komend seizoen een nog meer geduchte tegenstander voor menig seniorspeler wor den. Donderdagavond 19 mei om acht uur wordt in het buurt centrum De Boog (C. Hui- jgenslaan) de ledenvergade ring gehouden. Naast de prijsuitreiking zullen ook twee teams (achttallen) voor de competitie van de dam- bond Midden-Holland wor den samengesteld. Net als in de voorgaande ja ren was de Roparun bedoeld om geld in te zamelen voor kankerpatiënten van de Dr. Daniël den Hoed-kliniek in Rotterdam. De deelnemers lieten zich voor iedere afge legde kilometer sponsoren. Het geld was deze keer be stemd voor de zogenoemde paillatieve zorg van kanker patiënten: hulp aan mensen die voor genezing zijn opge geven of zijn uitbehandeld en dientengevolge geen be roep kunnen doen op tal van voorzieningen. In het deelnemersveld wa- WADDINXVEEN - In het ka der van de Sportweek Wad dinxveen wordt er weer een bridgedrive gehouden op woensdagavond 8 juni om half acht in buurtcentrum WADDINXVEEN - Na het be halen van het kampioen schap in de eerste klas Rayon West werd basketbalvereni- ging Waddinxveen Flyers ge confronteerd met de vraag of meisjes-junioren mee zou doen aan het promotietour- nooi van de vijf ra- yonkampioenen voor drie plaatsen in de eredivisie. Nadat de junioren en het be stuur groen licht hadden ge geven, werd alvast ingeschre ven in de Topsportliga. Afge lopen vrijdag en zaterdag werd het promotietoumooi gehouden in Paterswolde. Waddinxveen Flyers ging er toch met enige angst naar toe. Bij aankomst bleek, dat er maar vier tegenstanders wa ren en dat er drie verenigin gen hadden ingeschreven voor de Topssportliga. Dit betekent dus dat Flyers ko mend seizoen een eredivisie- team heeft. Sportief gezien was het een uitstekend tournooi voor de Flyers-meisjes. De vrijdag werd met een 100% score af gesloten. Alle twee de wed strijden werden in winst om gezet. Vooral de winst op HSV-B uit Haren, die buiten mededinging meededen en als twaalfde waren geëindigd KA’ Sport^rijzën-bökaal. Op dezelfde dag waren de A-l-, B-l- en C-l-elftallen van Be Fair te gast in Emmeloord. Vijftig Waddinxveners be zochten deze plaats per tou ringcar afgereisd. De E- en F-teams waren te gast bij Olympia in Gouda. Opvallend waren de goede prestaties in het afgelopen seizoen. Zelfs de beginners scoorden erg goed. De jaar lijkse prijsuitreiking en de huldiging van de clubkampi- oenfen gingen gepaard met een spellencircuit en een aan tal rondjes bingo. Opvallend was het jeugdclu- brecord van Erik Key. Hij reed voor het eerst in het be staan van De Gouwe Streek als jeugdlid onder de minuut. De jeugdcommissie en de trainers van de Waddinx veense schaatsvereniging zijn dan ook ontzettend trots op hun leden. ging prima, doch ze moest met 8.35 genoegen (vierde plaats). Op de brug draaide zij een uitstekende oefening, die werd beloond met 8.60. Die prestatie leverde haar een g mag zich nu dus in de catego- lende vijfde plaats met 8.25. MOERKAPELLE/WAD- DINXVEEN - Be Fair-voetbal heeft het jaarlijkse Hemel- vaartsdagtournooi van de voetbalvereniging Moerka- pelle gewonnen. De Waddinx veners speelden in de finale 1-1 gelijk tegen Aarlander- veen, zodat strafschoppen de beslissing brachten. Moerka- pelle werd derde van de acht deelnemende verenigingen. WADDINXVEEN - Zaterdag 21 mei van 13.00-17.00 uur houdt Florida-badminton in de sporthal ‘de Sniep' (Sniep- weg) een partnertoumooi. is er ook weer een damesvoet- baltoumooi op dinsdag 17 en donderdag 26 mei. De vier da mesteams spelen in één poule en spelen tweemaal tegen el kaar. De bekers voor de win naars zijn ook dit jaar weer beschikbaar gesteld door su permarkt Arie de Bruin (ZuidkadeR ken, kwam één punt te kort om een beslissingswedtsrijd af te dwingen. In het begin van de wedstrijd tegen RCL zag het ernaar uit, dat de gastheren al spoedig de leiding zouden gaan ne men, maar slecht afwerken van de kansen, alsmede uit stekend keeperswerk van Ralph Boonstoppel voor kwam dat. C-niveau heeft de bij het Zoetermeerse Pro Patria uitko mende Waddinxveense Maijoleine Verweij goud behaald. De organisatie van de tum- wedstrijd was in handen van gymnastiekvereniging Spar- op de balk met 8.85. Kirsten ta uit Krimpen aan de Lek en de commissie wedstrijdsport KNGB-regio Rotterdam. De meisjes, die in de diverse In de avond wedstrijd deden categorieën aan deze wed- nog drie turnsters uit de Pro strijd mochten deelnemen, Patria-ploeg mee. Eveline hadden zich eerder dit jaar Schonewille, die zich in cate- geplaatst tijdens de diverse regionale ]-ƒ- pen. De ploeg van Pro Patria nam met 8 meisjes deel aan 15 onderdelen. De Waddinxveense Maijolei ne Verwey moest als eerste QUICK SUPPORT WADDINXVEEN - De sjoel- competitie 1993-1994 is voor bij. Jan Kersbergen is onbe dreigd kampioen geworden. Voor de tweede maal is de door houthandel Alblas be schikbaar gestelde wisselbe- ker aan hem uitgereikt. Het eindklassement ziet er als volgt uit: Klasse A: 1. Jan Kersbergen 141.4, 2. Tine Valenkamp 138.5, 3. Wim Slingerland jr. 138, 4. Cees Kuipers 137.7, 5. Dick Dros 136.19; 6. Wim Va lenkamp 135.1, 7. Henk van Beek 131.17, 8. Teus Visser 131.12, 9. Dirk Jan van Dru nen 130.91, 10. Ed den Drij ver 130.3,11. G. Renesse 130, 12. Bas Brouwer 129.9,13. T. van Leeuwen 128.6 punten. Klasse B: 1. Erwin Pleus 130.6, 2. M. Renesse 127.7, 3. Kees Slingerland 126.69, 4. Frans Botger 12.63, 5. Pascal van Gils 126, 6. Peter van Leeuwen 126.5, 7. Vera van Beek 125.4, 8. Frans Bouw meester 125, 9. Bas Koppe naal 124.9, 10. Gerard Vos 122.320,11. Asha den Drijver 120.6, 12. C. van Wijk 120.5, 13. Cor van Herk 120.4, 14. Jan van Beek 119 en 15. J. Blom 117.6 punten. Klasse C: 1. Cor Faay 120, 2. Caroline van Drunen 117, 3. Adrie Faas 116, 4. Cor van Gils 115, 5. Dirk Faas 114, 6. Wim Slingerland sr. 112, 7. Cor Kersbergen 111.5, 8. Sjaan Faay 111 punten. Klasse D: 1. Marius Kersber gen 105.9, 2. Ronald Meijer 105.77, 3. Jan Olie 105.71, 4. Rien Waardenburg 104, 5. Jeanette Kersbergen 102.4, 6. Peter Botger 102, 7. M.C. Taktor 101 punten. Klasse E: 1. Rosewelle van Leeuwen 96, 2. Miep Zonder land 95, 3. Corry Boegheim 92 punten. dambond. Samen met Vin cent en Raymond van Es en Lucien Claessen prolongeer de hij het kampioenschap ju- s dam bond Midden Holland. Dezer dagen speelde Teun v.d. Krol de halve finale om het per soonlijk kampioenschap van Nederland voor junioren. gen ‘De Blinde Vinken' speelt In de laatste ronde remiseer- hij al al 9 jaar bedrijfsvoetbal, de Teun tegen Jan Both. Een De zilveren voetballer, die 4-om-2-eindspel kon de club- vaak vergeleken wordt met kampioen niet in winst Ajacied Willem Suurbier, traint twee keer per week en speelt nog iedere zondag bij WSE. ren onder andere het minis terie van Binnenlandse Za ken vertegenwoordigd met twee teams, het provincie huis Zuid-Holland met een team, evenals de gemeenten Tilburg, Bergen op Zoom en Utrecht en natuurlijk was er ook een team van de Daniël den Hoed-kliniek evenals de Regionale Hulpverlening Rijnmond. Verder deden er bedrijven mee als Nationale Neder landen en natuurlijk ook tal van atletiekverenigingen, zoals PAC uit Rotterdam. Via een reportagewagen met satellietverbinding verd nauwgezet verslag gedaan. Iedere ploeg had zijn eigen taktiek. Het ene team wis selde de lopers om het half uur af en het andere team om de 5 kilometer. 27 mei aangewezen. Volgens voorzitter E. Over dam van de Stichting Sport weekcomité Waddinxveen, die zich opmaakt voor het 50- jarig bestaan in 1995, gaat het bij het bedrijfsvoetbal toumooi om spelvreugde en napraten in de kantine. Hij rekent aan de vooravond van de strijd om het wereldkam pioenschap voetballen in Amerika op plezierige en sportieve wedstrijden. Het bedrijfsvoetbaltoumooi met 18 deelnemende teams is voorbereid door een commis sie die bestaat uit I. Rehorst (voorzitter), J. Verhagen (se cretaris),A. Beumer en M. Monster. Gevoetbald wordt er in drie poules. Bij het bedrijfsvoetbal is al 25 jaar betrokken voetballer Pe ter van Swieten. Hij kwam eerst 13 jaar uit in een agra- gorie 2C op vier onderdelen kampioenschap- had geplaatst, behaalde maar g van Pro Patria liefst drie bronzen medailles op balk, vloer en sprong met respectievelijk 8.30, 8.05 en 7.65. Leanne Noordam uit Hazers- haar sprong uitvoeren. Dit woude ging ook met een bron- j__!- -x zen medaiHe naar huis voor haar balkoefening die be loond werd met 8.85. Ilse Mulder haalde zilver op balk met 8.90 en zilver op sprong met 8.25. Met haar vrije oefe- gouden medaille op. Ze ning haalde zij een teleurstel- rie 6C provinciaal kampioen De Zoetermeerse ploeg op brug noemen. Waddinxveense d1™. In de categorie 5C mocht ook keerde huiswaarts met 10 Berlinda Verwey deelnemen op de brug. Met een waarde- omdat twee meisjes zich als eerste plaatsten ver viel zij naar een vierde plaats. Deze plek leverde haar dus gehouden in de D- geen medaille op. Haar ploeggenote Kirsten Dijkhuizen behaalde twee gouden medailles op vloer en Term v.d. Krol is daarmee de jongste clubkampioen, die Excelsior ooit heeft gekend. Het is nog niet helemaal ze ker of dit kampioenschap het einde betekent van een glori eus seizoen van de jonge Wad dinxveense dammer. Eerder werd hij junioren kampioen van de dambond Midden-Holland en behaalde start ge- hij de sneldamtitel van de de Rijkelaan. De andere tournooidata waren maandag 16 en dinsdag 17 mei en zijn verder donderdag 19, vrijdag 20 en dinsdag 24 mei. De finale is op zaterdag 28 mei. Als even- Pagina 35 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 18 ME11994 c f J van deelnemers ADVIES-EN ADMINISTRATIEKANTOOR HET ADRES VOOR CONCURRERENDE TARIEVEN EN BETROKKENHEID! *****VOOR’*** PARTICULIER EN BEDRUF BELASTINGAANGIFTE BEDRIJFSADMINISTRATIES AUTOMATISERING ON-SITE OPLEIDINGEN TEL/FAX: 01828-32216

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 35