Voor fusieschool St. Paulus Prijsuitreiking kleurwedstrijd Geen titel voor het eerste damesteam Be Fair-tennis Successen van Be Fair-jeugd Regen spelbreker bij Waddinxveen-tennis Leerlingenvoorstelling balletschool Mercella nog geen ander schoolgebouw Groen van Prinstererschool (Tollenslaan) valt af, Prof Kohnstamm-MAVO (Mauritslaan) kan nog niet Eindstanden Spanning wint Rabo-tournooi Tweemaal afscheid ds. N. v.d. Want Avondvierdaagse Pagina 21 WEEKBLAD genomen tot fusie van de St. Het bestuur van de Stichting Op de in Het Zuidhonk gemaakte foto staat medewerkster Elly Smulders van de Stichting Wijkwerk De Het eerste heren 35+-team Het eerst gemengde zater- dagteam kon het tegen Nu- mansdorp niet bolwerken. Zij verloren met 2-3. Het tweede team was met dezelfde cijfers de sterkste tegen Berkenro de. teraad op voorstel van het col lege van B. en W. aan de orde gesteld omdat kortgeleden pas het definitieve besluit is tweede kon niet achter blij ven en won van Zuiderpark Bekkersschool zal worden op geheven. Voor de St. Paulusschool is als gevolg van deze ontwikke ling uitbreiding van de huis vesting noodzakelijk, omdat het te verwachten aantal huisvest in het nieuwe hoofd gebouw aan de Jacob Cats- laan. Ter onderbouwing van deze de locatie van het hoofdge bouw acht het schoolbestuur C-l elftal van Be Fair heb ben zich geplaatst voor de fi nale van de KNVB-beker- competitie. Een ongekend succes. B-l won van de lan delijke B-jeugd in en bij Nieuwerkerk aan den IJssel met 1-5 en ontmoet WSE B-l in de finale. en variatie. Balletschool Marcella werd in 1989 opgericht door Marcella Kouwenhoven die in dat jaar afstudeerde aan de Rotter damse Dans Academie in de hoofdvakken klassiek ballet en moderne dans. gle. Maijan van Peet en Joke van Hooft wonnen hun DD. Team 4 was snel klaar in Ze venhuizen. Martje Jansma won de eerste DE in twee sets. Marleen Kroes won ook haar enkelspel. Martje Jans ma wón de eerste DE in twee sets. Marleen Kroes won ook haar enkelspel. Martje Jansma en Yvonne de Koekkoek wonnen hun DD met de setstanden 6-0 6-4. Henny v.d. Neut met Yvonne verloren een dubbel, maar Henny v.d. Neut met Coby van Doom wonnen weer met 6-3 in de eerste set en na tie- Voor de kleurplaat van de di nosaurussen hebben de vol- gense kinderen een prijs ge kregen. Eerste prijs (een paar skeelers) Gaby Farla, tweede prijs (een dinosaurus memo- ryspel) Lianne van Lienden, derde prijs (een dinosaurus kleur- en stickerboek) Noura Alhaft en Rosanne van Hat- tum. Als extraatje hebben alle prijswinnaars ook nog een knuffeldinosaurus gekregen. laan in dit geval inderdaad ook B. en W. in hun voorstel aan de gemeenteraad, daar mee het schoolbestuur gelijk WADDINXVEEN - De immer wisselende weersomstandig heden hebben weer tot gevolg gehad dat de competitie van Waddinxveen-tennis (Alberdingk Thijmlaan) slechts voor Leerlingen van de balletschool Marcella (klassiek ballet, moderne dans.jazz-ballet en tap-dance). (Foto: Balletschool Marcella). GOUDAAVADDINXVEEN - Zaterdagavond 4 juni om acht uur geeft balletschool Marcella van de Waddinxveense gedi plomeerde balletdocente Marcelle Kouwenhoven (Noord- einde) een leerlingenvoorstelling in de grote zaal van de Goudse Schouwburg. Zo’n 150 leerlingen nemen aan de voorstelling deel. Fair. De drie overige partijen 'gingen naar de Sluipers. Team 10 ging ook op bezoek bij Sluipers en kwam met een 5-0 resultaat trots terug in het Be Fair-kamp. Team 12 nam het op tegen Overschie. Lucy de Jager en Joke v.d. Loo wonnen beide hun single. Joke v.d. Loo en Betty den DD in twee sets van 6-4 6-3. De beide andere dubbelspe len gunden ze aan Overschie. Team 13 blijft ook goed optre den. Nu weer met 3-2 gewon nen van Halfweg. De vrijdagavond voor de re creantenteams viel in het wa ter. Zaterdag was geen com- petitiedag wegens Pinkste- ren. Maar zaterdagochtend was het zowaar droog. Er ver schenen veel kinderen en ook wat ouders op het Luilaktour- nooi dat bij het krieken van de dag om half vijf van start ging. Dit was een pyama-feest. Als in Zevenhuizen gevraagd voor de huisvesting de leerlingenaantallen van de beide prognoses bij elkaar worden opgeteld om de leer lingenaantallen van de fusie school te kunnen bepalen. lusschool en de Mgr. Bekkers school fuseren, waarbij for meel de St. Paulusschool zal lang nog niet precies bekend blijven bestaan en de Mgr. is hoe de gebouwelijke uit- werking van de scholenfusie binnen het voortgezet onder wijs uitpakt. WADDINXVEEN - Aan het eind van het seizoen 1993- 1994 wordt door de jeugd van Be Fair-voetbal het ene na het andere succes be haald. Het B-2 elftal van de Nu werd Rijpwetering Waddinxveners werd vorige week in de laatste competi tiewedstrijd kampioen van hun groep. ZEVENHUIZEN - Zaterdag werd in de Zevenhuizense sporthal Swanla het tradi tionele Rabobank A-jeugd- toumooi gespeeld. De organi satie was in handen van Ren- tokil-ZVH (Henk Pelleboer). Bij de dames-junioren ging de strijd tussen Spanning uit Bleiswijk, de districtskampi- oen van Zuid-Holland en het ZVH Al-team. In de directe confrontatie was het team van Spanning net als in de gewone competitie de sterke re en wonnen zij het Rabo- bank-toumooi. De uitslag van het damestournooi is ver der: 2. ZVH Al, 3. Den Ouden Nivoc, 4. Vovom ’90, 5. ZVH A2,6. Raaphorst Noten. Bij de heren-junioren waren meer teams die naar de over winning van het Rabobank- tournooi lonkten. In de eind fase speelden ZVH Al en Vre- vok uit Nieuwegein tegen el kaar. Voor ZVH Al een goede testcase voor de komende voorronde om het Nederlands kampioenschap In deze wedstrijd wist Vrevok de volle winst te halen en zo het Rabobank-toumooi op hun naam te zetten. De ver dere uitslag was: 2. ZVH Al, 3. HEC, 4. Alexandria, 5. Raaphorst Noten USTS en 6. ZVHA2. WADDINXVEEN - De maan- daggroep van de bridgeclub Waddinxveen heeft haar laat ste ronde van het seizoen 1993-1994 gespeeld. Het mieuwe speelseizoen begint op maandag 5 september. De eindstand van de vijfde fusieschool zelfs terug naar een formatie van 7,7. In een gesprek is deze ge meentelijke visie aan het schoolbestuur meegedeeld. gezin viel ‘mama' Van Lien den met twee kinderen in de prijzen. Ook een prijs voor de als lampekap getooide Robin Andringa en voor Britt van Braam die met haar krulspel den zo uit bed leek te zijn ge stapt. Daarna was er nog een gezellig ontbijt. ingebracht in de fusie van vier scholen voor voortgezet onderwijs in Waddinxveen en Boskoop (en daarmee zal ook het eigendom van het school gebouw naar het nieuwe schooljaar nog slechts de be- schoolbestuur overgaan) is er volgens het college van B. en W. op dit moment nog onvol doende inzicht in het toekom stige gebruik van dit gebouw. Wij hebben de interesse van het rooms-katholiek schoobe- stuur thans voor kennisge ving aangenomen en zullen de ontwikkelingen terzake nauwlettend blijven volgen', geeft het college de huidige stand van zaken weer. van het hoofdgebouw aan de Jacob Catslaan niet doelma tig gevonden om het noodge bouw nu al af te stoten. B. en In de laatste wedstrijd won nen zij met 5-2 van Rohda uit Bodegraven. Zij werden met 17 punten uit 10 wed strijden en 66 gescoorde doelpunten glansrijk kampi oen. Na de bloemen van het hoofdbestuur, patat en con sumpties van de supporters vereniging bood de schei dende jeugd voorzitter Rien Saarloos het gehele elftal met begeleiding een chi- nees-indisch diner aan. ruk op het kampioenschap af Zowel het B-l elftal als het te stevenen. Nancy v.d. Star- re trok weliswaar in haar sin gle aan het kortste eind maar Joke van Leeuwen won wel. De drie dubbels werden over tuigend gewonnen, zodat een 4-1 overwinning werd ge boekt tegen Krimpen. Het zesde team boekte tegen CC4 de eerste overwinning. Jenny de Vries won haar sin gle na 6-2 met 7-6 in de tie break. Dat lukte Ella Korte- noeven nog niet, maar inval ster Monique de Vries won sa men met Ella Bekooy wel de eerste dubbel. Moeder en dochter De Vries wonnen ook him dubbel en hoewel de laat ste dubbel nog werd verloren was de eerste overwinning een feit 3-2. Het eerste veteranenteam werd door Thialf duidelijk ge klopt 0-5. Ook het tweede ve teranenteam verloor met 2-3 van Victoria. (Reeuwijk). Niet echt genoegen. won in twee sets haar enkel spel. Krina Smit en Margarieta Keuzenkamp hadden een goede start in hun DD. Set één werd met 6-0 binnen ge haald. In de tweede set kwam de tegenpartij goed op gang met 7-5 winst, maar de derde set was toch weer voor Be mening van het schoolbe stuur neergelegd. Op basis van wettelijke bepa lingen moet de gemeente een eventueel beschikbare per manente voorziening (binnen een redelijke afstand) aan het schoolbestuur beschikbaar stellen. In dit verband is aan het schoolbestuur de Groen van Prinstererschool aan de Tol lenslaan aangeboden. Dit ge bouw komt door de fusie bin nen het protestants-christe- noemd dat door het verdwij- lijk onderwijs per 1 augustus nen van de protestants-chris- vrij, telijke Groen van Prinsterer school (Tollenslaan) per 1 au gustus het belangstellings- percentage van de St. Paulus school zal stijgen boven het in de 1 percentage van 15. Tenslotte zijn er nog de plannen voor een (meer dan?) federatieve samenwerking tussen het rooms-katholiek en het pro- testants-christelijk onder wijs. Een feit is in ieder geval wel dat het f rooms-katholieke fusieschool WADDINXVEEN - De nieuwe rooms-katholieke fusie- jaar valt de rooms-katholieke school, waarbij de Mgr. Bekkersschool (Peter Zuidlaan) op gaat in de St. Paulusschool (Jacob Catslaan), blijft voorlopig nog aan de Jacob Catslaan gehuisvest. Het plan om de school met ingang van het nieuwe schooljaar onder te bren gen in de leegkomende Groen van Prinstererschool (Tollens laan) is voorlopig van de baan. De wedstrijd die gespeeld gaat worden op dinsdag 31 mei om 18.00 uur staat ge pland in Schoonhoven. Zo wel WSE als Be Fair zouden de wedstrijd graag bij Wad dinxveen spelen. Het be stuur van Waddinxveen- voetbal heeft reeds te ken nen gegeven de andere Wad dinxveners graag op haar complex te gast te hebben. Het C-l elftal overklaste in de halve finale Nieuwkoop met 9-0 en ontmoet in de fi nale Jodan Boys. De wed- ten om meer prijzen uit te loven dan oorspronkelijk de bedoeling was. Voor de kleurplaat van het muzikantje hebben de vol gende kinderen een prijs ge kregen. Eerste prijs (een paar skeelers) Remco van Beek, tweede prijs (een dinosaurus) Steven Brouwer, derde prijs (een dinosauruskleur- en stic kerboek) Frank van Vliet en Izzet Ates. De extra prijs (een kleurschort) gaat naar Helen Lake en Henri Duine. Het eerste herenteam ont moette in Holy een veel te sterke tegenstander. In geen van de partijen was er een schijn van kans voor de Wad dinxveense heren (0-5). Het tweede herenteam, beter be kend onder de naam Schui mend Geweld, is als de voor tekenen niet bedriegen een potentiële titelkandidaat. In de ontmoeting van zater dag was het de beurt van Marcel Verbakel om te star ten met de single. Non-play- ing captain Frank Hoeke had geen medelijden met het ont brekende zelfvertrouwen van Marcel, hetgeen dus prompt door een nederlaag werd be vestigd. Curieus in deze partij was een incident, waarbij Marcel Verbakel met een 5-7 2-5 ach terstand zijn tegenstander waarschuwde, dat de partij nog lang niet gespeeld was. Dat bleek wel, want op karak ter werd de tweede set nog binnen gehaald, waarmee he laas wel alle kruit verschoten bleek. De derde set werd met 2-6 verloren. De in de Verenigde Staten wonende en werkende Remco Laan, die speciaal voor de competitie is overgekomen, speelde veel te sterk voor zijn tegenstander en won overtui gend met 6-0 en 6-1 Zijn dubbel met Willem Fre- deriks was met 6-3 en 6-3 ook een eenvoudige overwinning. In de dubbel met Willem en Martin Derks, die zich steeds meer als een constante stand- in ontwikkelt, werd ook dui delijk met 6-0 en 6-3 gewon nen. De laatste dubbel met Marcel Verbakel en Martin Derks werd ook simpel in winst om gezet. Een 4-1 eindresultaat derhalve. Duidelijk is dat de druk van een sterk derde team wonderen doet voor Schuimend Geweld. Dit der de team wist tegen ABN- AMRO Services met 5-0 te winnen, dus de druk blijft. Het vierde team speelde te gen Binnenmaas en kwam met een 4-1 overwinning naar tennispark De Woerd. Waddinxveen 5 kon de zege tocht niet completeren en ver loor van Zuidland met 2-3. WADDINXVEEN - Vorige week woensdag 18 mei was in Het Zuidhonk (Zuidplaslaan) de prijsuitreiking van de kleurwedstrijd die ter gele genheid van de aubade op Ko ninginnedag (zaterdag 30 april) is gehouden door Stich ting Wijkwerk De Zuidplas. Het aantal inzendingen was enorm. Daarom was de keus voor de jury heel erg moeilijk. Er waren echter zo ontzet tend veel mooie en originele kleurplaten, dat er is beslo- bekostiging van het noodge bouw echter wel gewenst. De gemeente is het daar mee eens. Bovendien wordt het met het oog op de door het schoolbe- Het bestuur van de Stichting stuur gevraagde uitbreiding voor Katholiek Onderwijs St. Victor heeft daarop geant woord, dat door allerlei onze kerheden het op dit moment niet mogelijk is een betere on- W. hebben zich ook bij deze derbouwing van het gemeen- telijke verzoek te geven. Zo is het bijvoorbeeld nu nog onvoorspelbaar hoe de leer- lingenstroom zal zijn als ge volg van de fusie binnen het rooms-katholiek onderwijs en de uiteindelijke huisvesting van de fusieschool. Verder zullen er gevolgen door de fusie en de opheffing van vestigingen van andere (protestants-christelijke) ba sisscholen. In dit kader wordt de verwachting reëel ge- WADDINXVEEN - Voor de afscheid nemende predikant van de Christelijk Afgeschei den Gemeente, ds. N. van der Want, wordt zaterdagmiddag 28 mei van drie tot half vijf een bijeenkomst belegd in Het Nieuwe Trefpunt aan de Stationsstraat in Waddinx veen. Ds. Van der Want neemt vrij dagavond 27 mei om half acht met een bijzondere kerk dienst afscheid in het kerkge bouw van de Christelijk Afge scheiden Gemeente aan de Dorpstraat in Waddinxveen. Beide afscheidsbijeenkom sten worden gehouden in ver band met het vertrek van de predikant en zijn gezin naar Roemenië, waar hij in het kerkewerk aan de slag zal gaan in de gemeente Bacau Edel tezamen wonnen hun (Biserica Evanghelica Roma- na), terwijl hij voorts is be noemd tot docent aan de The ologische Hogeschool in Boe karest. In de kerkdienst van vrijdag avond 27 mei zullen geen toe spraken worden gehouden. Voor een persoonlijk afscheid is de door de kerkeraad beleg de bijeenkomst van zaterdag middag 28 mei van half drie tot half vijf in Het Nieuwe Trefpunt aan de Stations straat bedoeld. Zuidplas samen met 9 van de 10prijswinnaars. (Foto: Sjaak Noteboom). voor Katholiek Onderwijs ’St. Paulusschool en de Mgr. Bek- Victor’had graag gebruik wil- kersschool per 1 augustus len maken van het schoolge- van dit jaar. bouw van de Prof. Kohn- Met ingang van het nieuwe stammschool voor openbaar schooljaar zullen de St. Pau- MAVO aan de Mauritslaan, 1-1-1 -1-1- maar de gemeente vindt het te vroeg voor zo’n besluit zo- Gegeven de huidige situatie heeft de vorige week woens dagavond vergaderende ge- groepen niet kan worden ge meenteraad op voorstel van B. en W. besloten de huisves- tiging van de nieuwe rooms- katholieke fusieschool nog niet definitief te regelen, aanvraag heeft het schoolbe- maar wel. te zeggen dat met stuur de gemeente twee prog- de huidige vestigingen aan de noses overgelegd, één met be- Jacob Catslaan (hoofdgebouw trekking tot (het voedingsge- en noodlokalen) en de Peter bied van) de huidige St. Pau- Zuidlaan heel goed in een tij- lusschool en één met betrek- delijke behoefte kan worden king tot (het voedingsgebied voorzien. van) de huidige Mgr. Bek- Eind maart heeft het rooms- kersschool. katholiek schoolbestuur het Zolang de fusieschool op twee gemeentebestuur schriftelijk locaties is gehuisvest mogen van de nieuwe fusieschool Sint Paulus-Mgr. Bekkers met ingang van het nieuwe schoolj aar te regelen Dat is via een spoedprocedure Volgens de gemeente recht- in de vorige week woensdag- vaardigen de prognoses het avond vergaderende gemeen- verzoek om permanente huis vesting eigenlijk niet. Zo wordt namelijk aangegeven dat het aantal groepen in 1996 terugvalt naar 10. Na 20 De Waddinxveense volgt zelf nog wekelijks balletlessen bij internationaal bekende do centen in Amsterdam. Boven dien volgde zij cursussen in Taragona, Dresden, Saint- Tropez, München en New van het York. De lessen worden gegeven in de studio van het centrum voor kunstzinnige vorming Kreater in Waddinxveen en in een daarvoor ingerichte zaal in de voormalige Groen van Prinstererschool aan de Oosthoef in Gouda-Bloemen- daal. De leerlingen komen voornamelijk uit Gouda, Waddinxveen, Boskoop, Reeuwijk en Zevenhuizen- Moerkapelle. ZEVENHUIZEN - Het plaat selijk comité Avondvierdaag- secomité Zevenhuizen houdt voor de negende keer de avondvierdaagse van maan dag 6 tot en met vrijdag 10 ju ni. Dat zijn vijf avonden, waardoor de mogelijkheid be staat om, door wat voor om standigheden ook, een avond over te kunnen slaan. De lengte van de routes be draagt 5 en 10 kilometer. De routes leiden langs het vele natuurschoon rondom Zeven huizen. Er is in opgenomen een akkerbouwroute, een kassenroute, een Rotte-Zuid- en een Rotte-Noord-route en op de afsluitende avond wordt er door het dorp ge wandeld. De voorinschrijving is zater dag 4 juni van 10.00 tot 14.00 uur bij de kraam op het Dorpsplein in Zevenhuizen. De kosten bij voorinschrij ving bedragen f 3,50. Daarna wordt f 4,50 berekend voor deelname. De kosten voor de deelnemers kunnen zo laag worden ge houden vanwege de mede werking van een groot aantal sponsors. Bij de inschrijving ontvangt men ook een infor- matie-boekje. Voor alle wan delaars ligt er op de laatse dag weer een prachtige me daille klaar. Iedere avond wordt er gestart tussen 18.15 en 18.30 uur vanaf het Dorpsplein. Op de laatste avond starten alle deelnemers gelijktijdig, zodat er gezamenlijk de intocht kan worden houden. Tijdens de slotavond zijn er, inmiddels traditioneel, weer veel taar ten en prijzen te winnen. Na tuurlijk voor de meest origi neel verklede deelnemers. Daarnaast is er een kleur plaat voor de kinderen, en worden de winnaars bekend gemaakt van de dagelijks te rugkerende vragenronde. Hierbij moeten de deelne mers vragen beantwoorden waarvan de antwoorden langs de routes zijn te vinden. Voor verdere inlichtingen kan men bellen met het Avond- vierdaagsecomité Zevenhui zen, telefoon 01802-1913 of 01802-3549. WADDINXVEEN - Het eerste damesteam van Be Fair-ten- nis (Sniepweg) heeft eens een keer verloren en kan dit jaar dus geen kampioen meer wor den. Op eigen terrein werden slechts twee van deze partij en binnengehaald tegen Rhoon 1. Snelle Elly van Tol ontbrak wegens ziekte. Team 3 met Marjan van Peet als captain heeft uit de inmid dels gespeelde vijf competitie- dagen slechts 8 punten kun nen vergaren. De dames doen wel hun best maar missen Jo- pie Boonstoppel die al weken met een blessure kampt. Bovendien is dit team door de break met 7-6 in de tweede bond in de derde klas ge- set. plaatst en daar is de tegen- Team 5 speelde uit tegen Ba- stand toch groter dan ge- rendrecht 3. De dames Revet, dacht. Ze eindigden vorig sei- Van Termey, Nootenboom en zoen wel op een goede tweede Claessen wisten alle partijen plaats in de vierde klas, maar winnend af te sluiten. Team 7 voelen zich toch niet echt ge- speelde uit tegen Sluipers lukkig in de derde klas. In de (Reeuwijk). Niet echt naar meest recente wedstrijd wer- genoegen. Rianne Verwey den twee punten gescoord. Wil Hogenelst won haar sin- Het B-2-elftal van be fair-voetbal, dat glansrijk kampioen werd in haar groep, met de leiders Jos Rutten en Ed den drijver. (Foto: Be Fair - Rien Saarloos). strijd wordt donderdag 26 mei om 19.00 uur bij Spor tief, in Woerdense Verlaat, gespeeld. Het is niet de eer ste keer dat twee teams van Be Fair tegelijkertijd in de finale staan. Het zou wel de eerste keer zijn dat Be Fair twee bekerwinnaars zal hebben. Het B-l elftal won de laatste drie seizoenen reeds de KNVB-beker. Het tournooi dat afgelopen zaterdag wrerd gehouden door Be Fair-voetbal is een groot succes geworden. Tien A-l en B-l-elftallen speel den in het Piet Roos jr.-voet- baltoumooi. Kozakken Boys uit Werkendam, CDN uit Driebergen, Ter Leede uit Sassenheim, Nieuwerkerk en Be Fair waren de deelne mers. Goede organisatie, sportivi teit en spanning waren de ingrediënten voor dit heer lijke tournooi. Be Fair won dit tournooi met één punt voorsprong op CDN. Het B-l elftal van Be Fair werd on geslagen winnaar in haar poule. Be Fair A-l werd tweede, achter CDN. Zaterdag wordt het laatste tournooi gespeeld voor C-l en C-2 elftallen. Dan zijn Feijenoord, DWS, DHC en CDN te gast aan het War- naarplantsoen. In het eerste gedeelte van de leerlingenvoorstelling dan sen de jongere leerlingen een verhaal onder de titel ’Op zoek’. Na de pauze laten de oudere leerlingen verschil lende dansen zien die een af spiegeling vormen lesprogramma dat naast klassiek ballet bestaat uit tap-dance, moderne dans en ,x jazzballet. Dat levert een competitierondê “is: Groep"A boeiend programma vol kleur 1. Heren Van Duppen en Hart (65.532%), 2. Heren M. en T. Twigt (59.319%), 3. Heren Berkhoudt en Hart (58.377%), 4. Heren Verzant- voort en De Vos (52.932%). Groep B: 1. Echtpaar Wieser (59.210%), 2. Echtpaar Van den Hondel (55.729%), 3. Da mes Muller en Van der Torre (55.381%), 4. Echtpaar Stad houders (53.861%). Van de B-groep promoveren naar de A-groep de nummers 2 en 3. Nummer 1 gaat op donderdag spelen. Met deze laatste ronde kon ook de stand voor het clubkampioen- schap worden opgemaakt met als resultaat: 1. Heren Van Duppen en Hart (62.356%), 2. Heren M. en T. Twigt (58.062%), 3. Heren Berkhoudt en Hart (55.725%), 4. Mevrouw Leeuw en de heer Kramer (52.449%), 5. Heren De Man en Springer (52.411%), 6. Da mes Offers en Willink (50.739%). Het schoolbestuur heeft op zijn beurt wel schriftelijk aangegeven in principe wel tie (welke garantietermijn tot belangstelling te hebben voor de Prof. Kohnstammschool voor openbaar MAVO aan de Mauritslaan. lokalen nodig, waarin de be- Omdat dit gebouw zal worden staande gebouwen dus kun nen voorzien. Op basis van het geprognoti- seerde (ongewogen) aantal leerlingen zou de fusieschool met ingang van het nieuwe een gedeelte kon worden afgewerkt. Met name vele zondag- hoefte hebben aan 10 lokalen, teams konden onverrichterzake naar huis. Isa dat inderdaad het geval dan is het noodgebouw aan de Jacob Catslaan niet meer no- had een bijzonder sterke dag dig om het aantal groepen te en klopte Triomf met 5-0. Het kunnen huisvesten. Vanwege 1 de noodzakelijke aanwezig heid van een kleutervoorzie- met 4-1. De inspirerende cap- ning (’onderwijskundige ont- tain van dit team, Jan de wikkelingen’) op of zeer nabij Bruin, heeft er duidelijk de J“ 1-1 wind onder. Het derde team kon achter blijven en won met 5-0 van Holy. Veteranen 1 liep tegen Pa- pendrecht tegen een 2-3 ne derlaag op, hetgeen een be hoorlijke deuk in de kampi- oensaspiraties betekent. Het tweede team verloor in en te gen Gouderak met 1-4. Het tweede herenteam van de zondagcompetitie kreeg met 2-6 klop van Boskoop. Het vijfde gemengde team kon het in en tegen Boskoop ook niet redden en verloor ook met 2-6. Het zondagjuniorenteam blijft vriend en vijand verba zen. ?T met 8-0 aan de zegekar ge bonden. Het is een genot om deze kleintjes te zien spelen. De acht teams in de dames- competitie boekten een dui delijk positieve balans. Van de acht wisten er zes hun wedstrijd in winst om te zet ten. Het eerste team worn met 4-1 van Oudelande. Het tweede team versloeg Be Quick 3 duidelijk met 5-0. Waddinxveen 3 had het tegen Soenda duidelijk wat moeilij- ker maar wist toch met 3-2 te winnen. Het vierde team had tegen Tiod geen schijn van kans en verloor met 0-5. Het vijfde team lijkt in een VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 25 ME11994 Zowel mondeling als schrifte lijk heeft het rooms-katholiek schoolbestuur te kennen ge geven de groen van Prinste rerschool niet aanvaardbaar prognoses gehanteerde te vinden. Aangenomen mag 1 r" worden, dat dit onder meer is zijn er nog de plannen voor omdat de capaciteit van dat gebouw (7 lokalen en een speellokaal) niet aansluit bij de te verwachten behoefte van de fusieschool. ‘Wij zijn met het schoolbe stuur van mening, dat het schoolbestuur de schoolgebouw aan de Tollens- 1 laan in dit geval inderdaad op redelijke termijn op één lo- niet geschikt is‘, concludeerde catie (Jacob Catslaan) wil huisvesten. De formele capa citeit van de schoolgebouwen bedraagt aan de Jacob Cats- gevend. laan 7 lokalen en aan de Pe ter Zuidlaan 6 lokalen. Inclusief de overgangsforma- in 1996 duurt) heeft de nieu we fusieschool met ingang van het nieuwe schooljaar 12 1 u'; I'.**” J_1_ 21_J_ _1__ J J - X XJ z^Z gg&ï Tg. i ■4 v

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 21