Zomerconcert in Flats aan de Petteplas zijn grondig gerenoveerd Nieuw ingrijpend plan voor 30 km-zone in Groenswaard 2 Timmerwedstrij d VBO-leerlingen ontmoetingskerk Gouden penning voor W.P.J. Hogenelst Themadienst Zevenhuizen Luilaknacht was rustig jjl Geldboete voor winkeldievegge Jongen gewond Jaarlijkse AVO-collecte Klaverjassen Het Zuidhonk Benefietconcert eV=eLS™?=s; voor Artsen J. Willemstein verfraait marktplein Pelhrimov Fietsen gestolen CDA CDA CDA CDA Pagina 11 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 1 JUN11994 eep zomerconcert gegeven. Aan dit muziekevenement wer- KANDIDATENLIJSTEN VERKIEZINGEN L een hapje. De kandidatenlijsten voor de verkiezingen van 9 juni 1994 zijn elders in dit blad afgedrukt. Waddinxveen. Vanaf de El zenhorst verdween een zwar- zet van W.P.J. Hogenelst voor de onderneming is dan ook de reden dat de vertrekkende di recteur is voorgedragen voor een legpenning van de Kamer van Koophandel en Fabrie ken voor Midden-Holland. grijp een boete van ƒ200,- be talen. Het Solidariteitsfonds Gouwe Daad is er in geslaagd een bij zonder programma samen te stellen, waarin de brug wordt geslagen van de klassieke muziek naar de jazz. De 23-jarige Russische pia niste Anna Fridman, die thans aan het Rotterdams Conservatorium studeert, zal van Felix Mendelssohn enke le Lieder Ohne Worte ten ge hore brengen en van Robert Schumann de uiterst gecom pliceerde en grillige Davids- bündlertanze. Tot slot speelt pianist Max Vax, 19 jaar en eveneens af komstig uit Rusland, eigen Aangetroffen werd een zwar te Impala Gazelle herenfiets (postcode 2742VE137). ZEVENHUIZEN avond 5 juni om zeven uur is er weer een jeugddienst in de Hervormde Kerk van Zeven huizen. Het thema van de dienst luidt Vreemdeling in een vreemd land‘. De voor- een receptie irt zijn be- van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Hol land, uitgereikt door directeur-secretaris drs. J.C. Brink. (Foto: SjaakNoteboom). STEMMEN BIJ VOLMACHT Bent u op 9 juni a.s. verhinderd uw stem uit te brengen? Dan kan het CDA u adviseren hoe u iemand bij volmacht kunt laten stemmen. Neem hiervoor contact op met: Ton van Berkel (tel. 13106) of Wout Neutel (tel. 10879) VERVOER NAAR STEMLOKAAL Bent u moeilijk ter been? Neem voor vervoer contact op (zo mogelijk enkele dagen voor 9 juni) met: Tineke van der Eijkftel. 17238) of Ton van Berkel (tel. 13106) De St. Andrews Pipe Band zal in twee optredens muziek op doedelzakken laten horen en met Krea Musica enkele songs begeleiden. Aan het concert verlenen verder me dewerking pianist Ivo van de Baar en leady-speaker Gislai- ne Dubbeldam. WADDINXVEEN - De natio nale collecte voor de integra tie van gehandicapten (AVO) wordt volgende week ook in Waddinxveen gehouden. AVO Integratie Gehandicapten is een landelijke organisatie VfFarvan koningin Beatrix beschermvrouwe is. samenwerking met Concor dia). In de selectie uit die mu sical van Andrew Lloyd Web ber zijn Jannie Dubbeldam- van Teulingen en Wil Streng- Mooy de solisten. Dordrecht. De muzikale me dewerking wordt verleend door ‘Sound Of Celebration* en organist Ike Zintel uit Ze venhuizen. Hobbema Strijkkwartet, Max Vax (piano) en René van Beeck (contrabas) weer een benefietconcert gegeven ten bate van de organisatie Art sen Zonder Grenzen. De vereniging zet zich reeds 67 jaar in voor mensen met een handicap. Zo bemiddelt AVO gehandicapten naar een loondienstfunctie of helpt ze bij het opzetten van een eigen bedrijf. Tevens verleent de vereniging financiële steun aan gehandicapten voor hulp middelen of voorzieningen, indien ze onvoldoende beroep kunnen doen op wettelijke re gelingen. onderhoud en zullen in de loop van dit jaar worden ver vangen. Het bestuur van de Stichting Waddinxveense Bejaarden huisvesting, dat wordt voor gezeten door oud-WD-wet- houder L.M. Oosterbroek- Waagmeester, besloot beide opgeknapte flats ook te voor zien van een eigen naam. Na ontvangst van diverse na men van de bewoners en me de op advies van oud-notaris J. in ’t Hol werd gekozen voor de namen Pette I (8-hoog flat) en Pette II (5-hoog flat). Bei de namen slaan op de Pette- teflat ook voorkomt in de kin derboeken van Annie M.G. Schmidt. De onthulling van de flatna- men zal gebeuren door één van de bewoners van elke flat. Die handeling zal plaats vinden op vrijdagmiddag 10 welkom, die een avondje wil- juni om half drie voor de 5- hoog flat en om kwart voor vier voor de 8-hoog flat. moeten deelnemen? De reeds Vervolgens is er tot kwart 11 Tl C 1 aan dat deze opzet goed bevalt. Onveranderd blijft dat deze avonden op elke eerste vrij- De toegangsprijs bedraagt f 20,-.Jonge musici van hoog artistiek niveau vinden het een voorrecht om belangeloos voor het goede doel te kunnen optreden. van een jonge boom in het centrum van het marktplein. Deze handeling werd verricht door de burgemeester van Pelhrimov, Jan Tomasek, sa men met S. van Houten. De overige beplanting werd aangebracht door hoveniers bedrijf J. Willemstein met medewerkers van de plant soenendienst van Pelhrimov. Veel inwoners waren aanwe zig toen burgemeester Jan Tomasek in zijn toespraak de gemeente Waddinxveen be dankte voor het Waddinx veense cadeau en hoveniers bedrijf J. Willemstein voor het ontwerp en de uitvoering ervan. AVO Integratie Gehandicap ten wil een samenleving met gelijke kansen voor gehandi capten. Eerlijk gedeelde kan sen. In de huisvesting en de beroepswereld, in de sport en de recreatie, in alles. Dat betekent ook dat de ge handicapte in staat moet wor- den gesteld zich op al die ter reinen vaardigheden eigen te I maken. Want vaardigheden Vormen de basis van het voor i (re)integratie onontbeerlijke i zelfvertrouwen, waardoor de kansen inderdaad gelijker kunnen worden. AVO kan hierbij helpen. In Waddinxveen worden voor de jaarlijkse AVO-collecte nog collectanten gevraagd door A. Heus, Ernst Casimirlaan 4, tel. 01828-17987. In 1991 hebben de besturen van de afdeling De Rijnstreek en Gouda en omstreken van het Nederlands Verbond van Ondernemers in de Bouwnij verheid (NVOB) een jaarlijk se prijs ingesteld voor de best afgestudeerde leerlingen van de afdeling Bouwtechniek (timmeren) van de scholen voor voorbereidend beroeps onderwijs in de regio Gouwe en Rijnstreek. Met deze j NVOB-afdelingen leerlingen aanmoedigen bij de keuze van hun studierichting ook aandacht te schenken aan de bouwopleidingen en inspan- jazz-composities, geënt op de muziek van Qscar peterson. Max Vax studeert in Rotter dam bij Rob van Kreeveld en wordt begeleid door contra bassist René van Beeck van het Haags Conservatorium. na afloop van het officiële con cert voortgezet in de foyer, zo dat deze avond met een lang en gezellig samenzijn kan worden besloten. WADDINXVEEN - De beste leerling van de christelijke scholengemeenschap De Wadde (Sniepweg) in Waddinx veen doet mee aan de driedaagse wedstrijd timmeren tus sen leerlingen van zeven scholen die geslaagd zijn voor het diploma voorbereidend beroepsonderwijs. De prijsuitrei king is vrijdagmiddag 10 juni in de werkplaats van de Stich ting Samenwerkingsverband Praktijkopleiding Bouw Gou we en Rijnstreek aan de Maarten Schoutenstraat in Wad dinxveen. van het plein. Deze planten bakken zijn zo geplaatst dat een ’klavertje vier’ ontstaat. Dit symboliseert het geluk dat Waddinxveen aan Pelhri mov toewenst. Tijdens het recente bezoek van een delegatie van de ge meente Waddinxveen, be staande uit wethouder J. Neele (PCW) en directeur ing. S. van Houten van Openbare Werken en Bedrijven (elk in een eigen auto en niet zoals bericht per vliegtuig), was het Waddinxveense hoveniersbe drijf eveneens aanwezig om de beplanting over te dragen en aan te brengen. Hoogtepunt was het planten Krea Musica, dat plannen heeft ontwikkeld voor de op richting van een eigen jonge renkoor (16-25 jaar), wordt bestuurd door N. van Gee- nen-Gruterman (voorzitter), J. v.d. Bosch-Schalkwijk (se cretaris), K. v.d. Wees (pen ningmeester), A. Terpelle- Pals (commissaris) en B. Kandou-van Gullik (commis saris). De contributie be draagt f 14,- per maand, ter wijl met de aanschaf van een muziekmap eenmalig f 10,- is gemeid. Twintig Waddinxveense plantenbakken zijn er op het marktplein van Pelhrimov neergezet. Op de foto van links naar rechts burgemeester J. Tomasek, wethouder J. Neele, ing. S. van Houten (Openbare Wer ken en Bedrijven) en hovenier J. Willemstein. (Foto: J. Willemstein). wegennet, waarin met name over de functie van de Peuley- en en de Groensvoorde gedis cussieerd is. Eén en ander heeft geresulteerd in een aan passing van het oorspronke lijk gepresenteerde plan. De aanpassing is dusdanig in grijpend dat eigenlijk gespro ken kan worden van een ge heel nieuw plan. In het kader van de uitvoe ring van diverse maatregelen uit het geactualiseerde ver keerscirculatieplan, wordt naar verwachting de komen de jaren onder meer de Beet hovenlaan gereconstrueerd. Verder bestaat het voorne men Wadde te verbeteren. Deze maatregelen dragen er toe bij dat het doorgaande verkeer door Groenswaard 2 gestimuleerd wordt de route via de Wadde, het Noordeinde en de Beethovenlaan te ne men. Het is overigens niet uitgeslo ten dat na uitvoering van de ze maatregelen de Groens voorde en de Peuleyen aan de noordzijde bij de Wadde door fysieke maatregelen zullen worden afgesloten voor door gaand autoverkeer. Dat betekent dat geheel Groens waard 2 dan een aaneenge sloten verblijfsgebied wordt. Voor dit moment wordt ge dacht om l waard 2 her in te richten tot maatregel heeft zo een meer bus-vriendelijk karakter. Verder worden aan de in- en uitgangen van het 30 km-ge- bied zogenaamde in- en uit- ritdrempels aangelegd. Deze zullen echter minder steil zijn dan elders in Waddinxveen, vanwege de aanwezigheid van de busroutes. het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd. De on derscheiding brengt de waar dering tot uitdrukking voor de wijze waarop de Waddinx- vener 47 jaar lang zich heeft ingezet voor zijn onderne ming en aldus de ontwikke ling van de regionale econo mie heeft bevorderd. Het meubelbeeldhouwerijbe- drijf werd opgericht door va der J.A. Hogenelst. Zijn zoon W.P.J. Hogenelst trad op 18- jarige leeftjd toe tot de onder neming als beeldhouwer- meubelmaker. Door een oplei ding aan de avondvakschool en zijn ervaring in de praktijk groeide hij uit tot een vakman eersteklas. In de jaren vijftig begon men met de fabricage van het am bachtelijke meubel, voorna melijk Hollandse stijlkasten in eikehout. Nog steeds is meubelfabriek Hogenelst be kend om deze fraaie kasten. Vanaf 1986 maakt men aan de Kromme Esse tevens scheepsbetimmeringen voor de luxe jachtbouw. Op dit mo ment zijn er 25 mensen bij het bedrijf werkzaam. De in- Directeur W.P.J. Hogenelst van meubelfabriek J.A. Hogenelst BV werd tijdens drijf bedacht met de gouden legpenning Ook het Waddinxveense har- monie-orkest, dat wordt ge leid door Gerrit de Knegt, heeft voor deze avond enkele mooie stukken voorbereid, zo als A Salzburg Impression en Song Of Freedom. In totaal bestaat het programma uit veertien muziekwerken. Inmiddels is voor Groens waard 2 in feite een geheel nieuw plan ontstaan. Zo wordt de Beethovenlaan ge reconstrueerd, wordt de krui sing Noordeinde-Wadde aan gepakt en zullen er snelheids- remmende maatregelen wor den getroffen op de Peuleyen en de Groensvoorde. Door de herinrichting van Groens waard 2 wordt het onmogelijk er nog de jaarlijkse wielerron de te kunnen houden. De reacties van de Groens- waard-bewoners spitsten zich in de afgelopen periode met name toe op het feit dat binnen het gemeentelijk voorstel de Groensvoorde bui ten schot bleef, waar het gaat om snelheidsbeperkende maatregelen. Gelet op de hoeveelheid reac ties, alsmede de complexiteit van de gegeven situatie, heeft met name de bestuurlijke be sluitvorming over de uitein delijke herinrichting van de woonwijk geruime tijd ge vergd. Zoals bekend wil het Wad dinxveense gemeentebestuur de komende jaren extra geld uittrekken voor het treffen van infrastructurele maatre gelen door uitvoering van het geactualiseerde verkeerscir culatieplan (VCP). Verder zal het wegenstelsel in het Gou- wedorp ingedeeld worden in diverse categorieën. De verwachting is dat in de tweede helft van dit jaar het verkeerscirculatieplan, dat de komende maanden wordt geactualiseerd, wordt vastge steld. Vooruitlopend hierop is onlangs voor het wegennet in Waddinxveen een voorlopige categorie-indeling vastge steld, die meegenomen wordt in de actualisering van het verkeerscirculatieplan Daardoor is de afgelopen tijd in het gemeentehuis onder meer gestudeerd op de ligging van Groenswaard 2 binnen het huidige Waddinxveense WADDINXVEEN - In de Lui- laknacht in Waddinxveen zijn glasplaten, tijdens een vechtpartijtje bij werken, het vervangen van de sporthal De Sniep (Sniep- de keukenblokken inclusief weg). waar een goed bezocht muziekfestijn voor jongeren werd gehouden, twee jongens V, van 18 en 19 jaar aangehou den uit Waddinxveen en gou- da. Na verhoor werden zij weer heengezonden. Buiten dit voorvalletje verliep de Luilaknacht zonder inciden ten. WADDINXVEEN - Op de plannen van de gemeentelijke dienst Openbare Werken en Bedrijven om van de woonwijk Groenswaard 2 (tussen Beethovenlaan en Wadde) een 30 km-zone te maken is een groot aantal reacties ontvangen. Met de verwerking hiervan ging de nodige tijd heen, zo blijkt uit een brief van vorige week donderdag 26 mei-van directeur ing. S. van Houten aan de wijkbewoners. WADDINXVEEN - Een 31-ja- rige inwoonster van Capelle aan den IJssel is ’s middags aangehouden voor een win keldiefstal in de Kanaal straat. Zij had voor ƒ54,25 aan goederen bij zich. Volgens ƒ250,-, de tweede prijs ƒ200,- de politie moet ze voor dit ver en de derde prijs ƒ150,-, ter- -x-m*'/' in wijl elke deelnemer ƒ100,- ontvangt. Het SPB Gouwe en Rijn streek, opgericht door de NVOB-afdelingen De Rijn streek en Gouda en omgeving kunnen nog voldoende leer lingen plaatsen en een oplei ding verzorgen voor de pri maire en voortgezette oplei dingen timmeren, metselen en tegelzetten met gegaran deerd werk voor de duur van de opleiding (ongeveer 2 res pectievelijk 4 jaar). Gelet op deze uitvoeringster mijn, alsmede gelet op be spreking van dit plan in de vergadering van de raads commissie op woensdag avond 15 juni is de Groens- waard-bewoners verzocht eventuele op- en aanmerkin gen schriftelijk naar de ge meentelijke dienst Openbare Werken en Bedrijven te stu ren. stak het jongetje over. Een aanrijding was onvermijde lijk. Het jongetje brak het lin kerbovenbeen en liep een her senschudding op. Het is voor de tweede keer in £aar bestaan dat het alge- meen gemengd koor Krea Musica een uitvoering in het Gouwedorp geeft. De laatste keer gebeurde dit in 1992 in samenwerking met de har- monie-vereniging 'Helicon' uit Berkel en Rodenrijs. In die plaats gaf het nog prille koor vorig jaar een uitvoe ring. Krea Musica heeft vrijdag avond onder andere de vol gende muziekwerken op haar programma staan: een med ley uit de muscial West Side Story, Red Roses For A Blue Lady, Sentimental Journey én Jesus Christ Superstar (in voor vijf een feestelijke bij eenkomst in de toneelzaal van het Anne Frank-centrum (Jan van Bijnenpad) met een dag van de maand worden ge- kopje koffie, een drankje en organiseer d. De kosten bedragen ƒ2,50 per persoon per avond, waarvoor per speelavond een aantal prijzen beschikbaar worden gesteld voor degenen met het hoogste aantal punten. De competitie-spelers strijden De bestaande voorrangsrege- lingen in de Groensvoorde zullen worden ingetrokken. De route Staringlaan- Groensvoorde-Wadde zal daarentegen als voorrangs- route worden vormgegeven. De kruising Groensvoorde- Wadde wordt daarom aange past. Het Hobbema Kwartet, be staande uit vier (ex)-leerlin- gen van het Amsterdams Sweelinck Conservatorium (Marette Haaxman, viool; Caecilia van Peursem, viool; Alberdien Engelkes, altviool; Jeanny Beerkens, cello) speelt het Amerikaans strijk kwartet van Antonin Dvorak. Hierin is diens belangstelling voor de nieuwe wereld van de prijs willen de jazz al te beluisteren. 30 km-zone, dus ook de 7nnflpr KOilZOtl Groensvoorde. Als snelheids- -t-AJllUCI VUCllAvl beperkende maatregelen in de Groensvoorde en de Peu leyen wordt gedacht aan de De verwachting is dat binnen enkele maanden gestart zal worden met de uitvoering van de maatregelen. Als gevolg van de door Rijkswaterstaat de kruising Noordeinde- toegekende subsidie, zullen de werkzaamheden vóór half november van dit jaar uitge voerd moeten zijn. ningen te leveren om een op timaal afstudeerniveau te be reiken. De deelnemende VBO-scho- len zijn Bospark (Alphen aan den Rijn), De Gouwelanden (Gouda), Delta College (Gou- jazz-muziek wordt ook da), De Rietgors (Gouda), Oh- vier van Noort (Schoonho ven), De Wadde (Waddinx veen) en Technische School (Woerden). De leerlingen maken een proefwerkstuk in de leerling- werkplaats van de Stichting Samenwerkingsverband Praktijkopleiding Bouw Gou we en Rijnstreek aan de Maarten Schoutenstraat in Waddinxveen. De wedstrijd vindt plaats op woensdag 8, donderdag 9 en vrijdag 10 juni. Aansluitend vindt de prijsuitreiking plaats op vrijdag 10 juni om 16.00 uur. De eerste prijs be staat uit een geldbedrag van WADDINXVEEN - Vorige week woensdagmiddag 25 mei heeft W.P.J. Hogenelst, directeur van meubelfabriek J.A. Hogenelst BV aan de Kromme Esse in Waddinx veen, uit handen van direc teur-secretaris drs. J.C. Brink de gouden legpenning met bijbehorende oorkonde van de Kamer van Koophan del en Fabrieken voor Mid den-Holland ontvangen. De uitreiking van de KvK- legpenning, die is verfraaid met de beeltenis van Mercuri- us de Romeinse god van de handel, vond plaats tijdens een receptie in de toonzaal van de onderneming. De heer Hogenelst recipieer de daar in verband met zijn vertrek als directeur wegens Aan het Floriserf werd ’s nachts ingebroken in een be drijfsauto. Er werd een ruit van het voertuig ingeslagen en vervolgens werden een tweetal boormachines en een koffer met handgereedschap weggenomen. Aan de Eksterdreef werd een andere nacht ook een be drijfsauto opengebroken. Men sloeg een zijruit in en stal een boormachine. WADDINXVEEN - Vrijdagavond 3 juni om acht uur wordt f e| J-n de Ontmoetingskerk (Groensvoorde) in Waddinxveen eëp.zomerconcert gegeven. Aan dit muziekevenement wer- i ken mee het algemeen gemengd koor ‘Krea Musica' (Wad- Cdinxveen), het harmonie-orkest ‘Concordia* (Waddinxveen) en de ‘St. Andrews Pipe Band* (Rotterdam). Het geheel Maat onder leiding van dirigent Joop van Eek. De toegangs prijs bedraagt f7,50 (kinderen tot en met 14 jaar f3,50). WADDINXVEEN - Aan het eind van de middag vond er r een verkeersongeval plaats bovendien om de kampioens- OB»de Kanaaldijk ter hoogte vair het jongerencentrum ’t Gemaal. Daar wandelde een x moeder uit Bergambacht met tieverband wil haar 6-jarig zoontje. Op het moment dat een 28-jarige in woner van Waddinxveen met o zijn personenauto passeerde, klaverjasavond gehouden. De ganger is ds. J. Noordam uit Q L’ not i r\ ATrnv* Lr o-v» - J 1 11 1 1 I Irwd Li 4- I 1 t-v-i 11 rrt Lr o I z-1 m WADDINXVEEN - In op dracht van de gemeente Wad dinxveen heeft hoveniersbe drijf J. Willemstein uit het Gouwedorp een ontwerp ge maakt ter verfraaiing van het marktplein in het Tsjechische n Pelhrimov, de zusterstad van Waddinxveen. Het ging hier om een ge schenk van het gemeentebe stuur in het kader van de vo rig jaar officieel gesloten vriendschapsband. Aan het thema ’Klavergeluk voor Pelhrimov’ is door Sjaak Willemstein en zijn medewer kers vorm gegeven door plaatsing van twintig plan tenbakken op de hoekpunten H WADDINXVEEN - Fietsen x blijven gestolen worden in competitie-klaveijasavonden -- V„„l* LI- van De Zuidplas in Het Zuidhonk op van de vaste deelnemers enigzins veranderd. In het vervolg zijn namelijk op deze avonden ook spelers XGj_.ll model) en vanaf de Sniepweg len klaverjassen, zonder ge- (Gouwebad) verdween een lijk aan een competitie te donkergroene Magneet he- i renfiets (postcode gespeelde avonden tonen 2741DT25). De algehele leiding van het zomerconcert is in handen van Joop van Eek, de vaste begeleider van het koor dat elke maandagavond in het centrum voor kunstzinnige vorming Krearter (Kerk straat) repeteert. GOUDA - Vanavond (woens- odag 1 juni) om acht uur wordt aanleg van een tweezijdige in de grote zaal van de Goud- versmalling, waarbij de fiet- se Schouwburg in Gouda door sers buiten de maatregelen Anna Fridman pianio),^ het om geleid worden. Aangezien deze versmallin gen alleen een sterk snel- heidsremmend effect hebben indien voldoende tegenlig gers naderen, worden ter on dersteuning (rubberen) drempels aangelegd ter hoog te van de versmalling. De beker, die aan het eind van het jaar wordt uitgereikt. Wie aan deze avonden in compe- -1--1 „11 deelnemen kan bellen met Ben Wetzel, tel. 01828-19548. Vrijdag 3 juni wordt weer een vrije spelers zijn altijd wel kom aan de zaal, zoals gezegd op iedere eerste vrijdag van de maand. De avonden begin nen om 20.00 uur. WADDINXVEEN - Zoals eer der bericht is de opzet van de plas, terwijl overigens de Pet- X2X* 1_11 L 4.1-„„„1-4- J - de Stichting Wijkwerk te Gazelle opoefiets, vanaf (Zuidplaslaan) het NS-station Waddinxveen -‘rerdween een herenfiets iftnerk Alltimer), vanaf de Eben Haëzerschool verdween eefi witte kinderfiets (opoe- verzoek WADDINXVEEN - De flats voor ouderen van de Stichting Waddinxveense Bejaardenhuis vesting aan de Kerkweg-West zijn grondig gerenoveerd en vernieuwd. De woonblokken hebben de namen Pette I (8 verdiepingen) en Pette II (5 verdiepingen) gekregen. De onderhoudswerken die in naar Kerkweg-West) en het de loop der tijd zijn uitge- aanbrengen van een nieuwe voerd betreffen het vervan- dakbedekking. De galerijpla- gen van de balconplaten door ten behoeven eveneens groot- buitenschilder werken, het vervangen het opknappen van de badka mer en toilet, het afsluitbaar maken van de entree inclu sief het aanbrengen van een nieuwe beldeur-installaties, nieuwe postbussen en adres wijziging (van Peter Zuidlaan - 'l-JA tls

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 11