Stunt Masters Goed zwemwater in ’t Weegje Eerste kampioenen bij Waddinxveen-tennis in Waddinxveen Laatste loodjes van 49e Waddinxveense Sportweek Vijf autodidacten in tuin Jaarlijks evenement wordt woensdag 8 juni afgesloten Expositie poppen in Zevenhuizen Hyundai beloont Jan van der Linden B V o A tHW 'l Pagina 21 WEEKBLAD het Anne Fr ank-centrum. een liteit veel. poppen plezier om Het gaat in totaal om 69 ver schillende plaatsen verspreid over de gehele provincie, van kleine wateren en rivieren tot grote recreatieplassen en de Noordzee. De nieuwe zwemwaterfolder is gratis verkrijgbaar bij de WADDINXVEEN - In de diverse onderdelen van de tennis competitie zijn reeds voor de laatste competitieweek de eer ste beslissingen gevallen. Hoewel het aantal kampioen- nederlaag tegen Thialf. Het tweede heren 35+-team onder de bezielende leiding van cap tain Jan de Bruin won weer overtuigend van ATV. Het Dames Het eerste damesteam kwam tegen Krimpen iets te kort 2-3. Het tweede team maakt de dinsdag echter volledig goed. In een prachtige wed- mestoumooi afgelopen. Don derdag 26 mei werd het Rock- team ongeslagen kampioen. gade zorgden dat het geheel vlekkeloos is verlopen. om een pittige actiescène mee uit te voeren. wisselbeker voor een jaar in zijn prijzenkast mag zetten. Wandelen De start en inschrijving van de wandelmars is dit jaar vanaf het terrein van WSE- voetbal op vrijdag 3 juni. Men kan wandelen over de afstan den 8 en 12 kilometer. De in- uu- de inschrijfkosten zijn opgenomen in het landelijke verschijnende trimloopboekje van de KNAU. De kosten voor deze prestatietocht zijn ƒ3,- per persoon.- Nadere inlichtingen kan men verkrijgen bij de voorzitter van P.G. Wennekes, Heggewinde 47, Waddinxveen, tel. 01828- 13623. Die gegevens staan in de door de provincie Zuid-Holland uitgegeven zwemwaterfolder 1994. Daaruit blijkt dat de kwaliteit van het zwemwater in de provincie Zuid-Holland in het algemeen voldoende tot goed is. In de nieuwe folder staat pre cies waar in Zuid-Holland schoon en veilig gezwommen kan worden in open water en waar niet. Op een overzichte lijke kaart staat aangegeven waar de kwaliteit van het wa ter goed, voldoende of slecht is. WADDINXVEEN - Dinsdagavond 7 juni om half acht zal op Lunapark In de week van dinsdag 10 tot en met zaterdag 14 mei was er op het evenemententerrein aan De Dreef een groots luna park. Het Sportweekcomité heeft in samenwerking met het orga nisatiebureau H. Vet een aan tal attracties naar Waddinx veen gebracht. De inwoners, maar vooral de kinderen, konden volop ge nieten van deze kermis. hebber aan deze kant van de oceaan de kans om achter de Linden BV uitgenodigd voor een reis naar Korea. Hij liep daar inmiddels overweldigd rond in het befaamde winkel centrum Itaewon van Seoul. Natuurlijk zag hij ook met ei gen ogen hoe Hyundai’s wor den gebouwd, want hij bracht uiteraard eveneens een be zoek aan het gigantische fa briekscomplex van Hyundai Motor Company (HMC) in Ul- san, aan de zuidoostkunst van Korea, de hoofdfabriek van HMC. Dio van Tongeren heeft de Koreaanse reis volgens Jan van der Linden BV verdiend door zijn moderne inzicht in de waarde van ’after sales’, zoals dat in de autobranche heet. After sales betreft alles Frank Hes en Henk Ter Meer een overtuigende 4-1 over winning binnen te halen. Daarmee is team 4 onbereik- tij, die uiteindelijk door Z’67 werd gewonnen (6-4 6-7 3-6. De damesdubbel moest daar om de beslissing brengen. Ondanks optimisme bij de da mes van Z’67 werd de eerste set met 6-0 door de Waddinx- veense dames gewonnen. De tweede set ging echter naar de tegenpartij, waarna de derde set overtuigend met 6-0 naar Waddinxveen ging, zodat een 3-2 overwinning werd geboekt. Het vierde team boekte een regelmatige geweest is van de leden de Waddinxveense ver-. daan. Als basis begint Klazi- na Blom met een styropor (piepschuim) bal, die met klei bekleed wordt. Na drogen en schuren wordt het gezicht van de pop geverfd met een huidkleurige verf, gepoederd en afgewerkt met een spciale lak en waterverf. De poppen krijgen hierdoor een zeer natuurlijk, levens echt uiterlijk. Kenmerk van bracht geld in het laatje voor de organisatoren, die het jaar- J «1 t-\ 1 1 1 1 1 1 o 11 sluiten met klaverjas- en bridgebijeenkomsten. VBOK haakt in op Dag van het Leven WADDINXVEEN - De af deling Waddinxveen van van mevrouw H.J. van Drim- melen is goed verlopen. Er zal currentie. Het vijfde team boekte en 2-3 4-1 overwinning op Bergvliet. vijfde feam boekte 4-1 winst tegen Bevers. haald. Het derde team won met 3-2 van Phoenix. Het vierde team ontmoette in Yellow Smash een te sterke tegenstander en verloor met 0-5. Team 5 kreeg tocht een medaille in ont- Dash ’35 uit Dordrecht op be- vangst hebben mogen nemen. Het prestatiezwemmen is ge houden in het binnenbad van De Sniep en de leden van de Ouderen Op maandag 16 mei hebben ruim 125 senioren in het An ne Frank-centrum aan de bingo voor 60-plussers mee- Dit bedrijf mag zich tot de beste Hyundai-dealers ter wereld rekenen, want de be oordeling in het kader van de ‘Hyundai Service Excellent Program1 was mondiaal. Ter beloning is receptionist en werkplaatschef Dio van Tongeren van Jan van der Ondanks de geringe belang stelling is deze wedstrijd sportief verlopen. zwemmen in het Gouwebad De Sniep houden. Dit jaar lijks terugkerende evene ment is ruim van te voren aan de scholen bekend gemaakt zodat er dit jaar 10 Waddinx veense scholen zullen deelne men. van Tongeren van Het eerste gemengde, door Goedhart Bouwhuis gespon sorde, team van Waddinx veen-tennis zal ondanks de inzetbaarheid van Edwin Baan in de laatste wedstrij- Het eerste veteranenteam won met 5-0 van Maasland. Het tweede veteranenteam kwam van Bergambacht met een 3-2 overwinning thuis. Klaverjassen Het Sportweekklaveijastour- nooi is vandaag (woensdag 1 juni). Dit evenement zal in het gebouw van de schutters- jan Berk Schoolvoetbal Het schoolvoetbaltoumooi is gehouden op het complex van de WSE-voetbal. Op woens dag 25 mei hebben de groe pen 5 en 6 van de Waddinx veense basisscholen gestre den om een prijs in hun poule. De eindstand luidt: meisjes poule A: 1. Annie M.G. Schmidtschool; meisjespoule B: 1. Koningin Julianaschool; jongenspoule C: 1. De Savor- nin Lohmanschool; jongens poule D: 1. Eben Haëzer- school; jongenspoule E: 1. De Leilinde; jongenspoule F: 1. St. Jozefschool; jongenspoule G: 1. Kardinaal Alfrink- school. Op zaterdag 28 mei hebben de Waddinxveense basisscho len meegedaan aan het schoolvoetbaltoumooi voor de groepen 7 en 8. Bij de meisjes is de eindstand 1. Eben Ha- ezerschool, 2. De Leilinde A, 3. Rehobothschool. De meis jes van De Leilinde kregen de sportiviteitsprij s Bij de jongens is de eindstand geworden 1. Jan Ligthart- schook, 2. De Savornin Loh manschool, 3. Bethelschool en 4. Kardinaal Alfrink- school. De jongens van De Leilinde kregen hier ook de sportiviteitsprijs. Viscöncours De wedstrijdcommissie van de hengelsportvereniging Waddinxveen HSW hield in samenwerking met het Sportcomité het visconcours om het kampioenschap van Waddinxveen. Deze wedstrijd is gehouden aan de Gouwe- kant ter hoogte van de St. Victorwijk. Zaterdagmorgen.28 mei werd ZEVENHUIZEN - In de bi bliotheek aan de Dorpsstraat in Zewvenhuizen wordt in ju ni een expositie gehouden van handgemaakte poppen, gemaakt door de Bleiswijkse Klazina Blom. Er zijn ook fo to’s te zien van het poppen maken. Ongeveer 13 jaar geleden startte Klazina Blom met het maken van poppen. Eerst ’rommelde ze maar wat aan’ (zoals ze zelf zegt), maar na een intensieve cursus in Den Haag bij Joke Grobben en na veel oefenen kreeg ze de tech niek onder de knie. Klazina Blom geeft veel cur sussen aan poppenliefheb bers. De belangstelling voor haar cursussen is nu zó groot, dat ze soms mensen moet te leurstellen of doorsturen naar een oud-leerling van haar. Het viteiten jaarlijks een financi ële bijdrage voor de gehandi capten bij elkaar versierd. Het nieuwe kampioenschap ,11 r bijdrage voor dit jaar leiden. Het vierde herenteam in de zaterdagcompetitie vond dat Geen kosten werden ge spaard om deze produktie tot een uniek mediagebeuren te maken. Hier worden niet lan- meer kneusjes uit de sloop tot schroot gereden, maar zie je een originele Che vrolet pick up 454 big block op zijn achterwielen op het terrein rijden, een acht tons vrachtwagen op zijn zijwielen balanceren en als klap op de vuurpijl wordt een heuse he- vereniging Waddinxveen aan de Alberdingk Thijmlaan worden gehouden. Er wordt precies om 20.00 uur gestart. De inschrijfkosten bedragen ƒ5,- per deelnemer. Het klaverjassen in de Sport week is jarenlang een traditie voor de inwoners van Wad dinxveen. De meeste deelne mers klaverjassen bij hun sportclubs en verenigingen, maar tijdens het Sportweek- klaveij assen komen ook an deren. Er zijn diverse aan trekkelijke prijzen. VW’s, in bibliotheken en op politiebureaus. Men kan de folder ook bestellen bij de pro vincie Zuid-Holland, afdeling Communicatie, tel. 070- 3116622. Voor actuele infor matie kan men dagelijks bel len met de zwemwatertele- foon, tel. 070-3117550. De zwemkwaliteit op de 69 plaatsen in de zwemwaterfol der is vastgesteld door water monsters te nemen. Op die manier werd de kwaliteit van het zwemwater vastgesteld. De rijkswateren, zoals de gro te riveiren, zijn buiten be schouwing gelaten, omdat zwemmen daar is verboden. De folder geeft een beeld van de gemiddelde waterkwali teit van de afgelopen water twee jaar. De wateren worden elke twee weken gecontro leerd op helderheid en aan wezigheid van bacteriën. zoek. Dit team is tot nu toe in de competitie veruit het sterkste team gebleken. wat er na de verkoop van een auto komt kijken. Goede autobedrijven weten heel goed dat merktrouw slechts ten dele van de auto in Het vormen van p kwestie afhangt, maar vooral wordt geheel met de hancTge- moet worden verdiend door de receptie en de werkplaats, door de wijze waarop de klant na de verkoop wordt opgevan gen. Die hechten dus terecht veel waarde aan het ’after sa les traject’. Autofabrikant Hyundai is dat gaan stimuleren door niet al len goede verkoopcijfers te belonen, maar ook door schouderklopjes uit te delen voor een excellente ontvangst Klazina Blom’s poppen is, dat van de klant door de receptio- ze allemaal heel lieve gezicht- nist en de werkplaatschef, jes hebben, een plezier om vaak verenigd in één persoon, naar te kijken. tuin' aan de Brugweg 88 in Waddinxveen. In de magnifieke groene oase van Hans en Martina Pruijm- boom-van Beek, waar drie honderd mensen een kijkje kwamen nemen, verzorgen de Meerssense Tienke Beek (22 kunstwerken), de Waddinx veense Ton van Duppen- Smits (15 cementen en bron zen beelden), de Reeuwijkse Tineke van Ede-Vink (9 kunstwerken) en Martina Pruijmboom-van Beek (24 aquarellen) zelf een gevari eerde en aandachttrekkende expositie in de open lucht. Aan de Brugweg laten de vier autodidacten zien waarin ze zich hebben bekwaamd. Mar de wedstrijdcommissie. jan Berk, die een alleraar digst openingswoord sprak, voelde zich thuis in dit gezel schap, omdat zij ook autodi dact is. De Amsterdamse schrijfster en actrice werd ingeleid door Hans Pruijmboom, die in het Weekblad voor Waddinxveen een extra band tussen Mar en Waddinxveen had ontdekt omdat de schrijf ster bezig zou zijn met het kinderboek ‘Geesje Zoet en het Sniepspook1, terwijl dat het ‘Snoepspook1 moet zijn. Waddinxveens bijzondere ex- positietuin, waar de tweede tentoonstelling is ingericht tot en met zondag 12 juni, is geopend van 13.00-18.00 uur op zaterdag 4, zondag 5, za terdag 11 en zondag 12 juni. Keramist Tienke Beek laat in Waddinxveen op de natuur geïnspireerde objecten en vormen, uitgevoerd in kera miek, zien. Beeldhouwer Ton van Duppen-Smits exposeert beelden in brons en cement. Beeldhouwer Tineke van Ede-Vink vult de expositie- tuin aan de Brugweg met beelden in steen, terwijl er in de tuin en het water ook ul- tra-lichte bamboe- en riet- schrijving start om 18.00 uu- bouwsels van haar zijn te vin- ur en de inschrijfkosten zijn den. ƒ2,50 per deelnemer. Elke Van aqarellist Martina Prui- deelnemer die zijn afstand jmboom-van Beek zijn in de goed heeft volbracht ontvangt galerie tenslotte aquarellen een aandenken. van tuintaferelen en bloemen te zien. De Waddinxveense heeft de expositietuin in een paar jaar tijd herschapen tot een lusthof, waarin tentoon gestelde objecten volledig tot hun recht komen. Schuimend Geweld De inspanningen van heren 2 ‘Schuimend Geweld' hebben geleid tot een overtuigend tegen het laagst geplaatste kampioenschap. Deze vrien- 1 1 J j, denclub, zelfs een in de USA team met kamioensaspiraties wonende vriend kwam speci- naar tennispark De Woerd, aal over, is zowel op de baan Waddinxveen vond dat de sportieve plicht moest wor den vervuld en met die instel- J en l heid wist Gerard van Oyen Prestatiezwemmen De Waddinxveense Reddings brigade heeft op vrijdag 13 mei in het Gouwebad De Sniep een prestatiezwem- tocht gehouden voor de Wad dinxveense bevolking. De af te leggen afstanden waren 500m voor de mensen met een wat mindere conditie en l.OOOrn voor de getrainde zwemmers. Aan dit evenement hebben zeer veel kinderen en volwas senen deelgenomen, die na het volbrengen van de zwem- deed haar tegenstander, die het niet op Marion’s speltype had voorzien, met 6-4 6-2 in het stof bijten. schappen bij de tennisvereniging Waddinxveen (Alberdingk De herendubbel werd Thijmlaan) dit jaar wat aan de lage kant is vergoedt de kwa- prachtige en spannende par- Op het terrein van de voetbal vereniging WSE is op zater dag 14 mei begonnen met het bedrijfs- en verenigingsvoet- bal en op zaterdag 28 mei heeft de finale plaatsgevon den. De uiteindelijke win naar van het toumooi, waar aan 18 elftallen hebben deel genomen, werd het team van Arie de Bruin met als goede tweede Loods 2 en als derde in de finalepoule ’t Gemaal. De tournooileiding heeft dit jaar de wisselbeker van Arie de Bruin door de voorzitter E. Overdam van het Sportweek comité laten uitreiken. Als verrassing kon hij de win naars een sporttas van de RVS-verzekeringen overhan digen. Tijdens de uitreiking bedank te hij alle vrijwilligers die er voor gezorgd hebben dat dit toumooi zo geslaagd is verlo- WADDINXVEEN - De 49e Sportweek Waddinxveen heeft er om precies 08.00 uur ge- nog één activiteit voor oude- een drukke periode achter de rug waarin diverse activitei- start. Het was deze dag goed ren zijn. Op woensdag 8 juni ten voor jong en oud in het Gouwedorp hebben plaatsgevon- weer, ïnaar er is niet zo erg zal het klaverjassen voor 60- den. Gezien de doorlopende competities moesten de sport- Uit handen van Leen Zoutendijk, service manager van Greenib Car, ontvangt Dio Hyundai-dealer Jan van der Linden B V (rechts) de officiële uitnodiging voor een reis naar Korea. (Foto: Jan van der Linden BV). WADDINXVEEN/ZOETER- MEER - Hyundai- dealerbedrijf Jan van der Linden BV, met vestigingen op het Waddinxveense bedrij venpark Coenecoop en in Zoe- termeer, heeft zich tezamen met drie andere Hyundai- dealers bijzonder onderschei den bij een beoordeling door de Koreaanse fabriek van de service-organisatie. WADDINXVEEN/DEN HAAG - De zwemwaterkwaliteit en -veiligheid van ’t Weegje in Waddinxveen-Zuid, van de Reeuwijkse Plassen in Reeuwijk en van de Zevenhuizerplas in Zevenhuizen is goed. Het water van de Rottemeren en de Blieswijkse Zoom wordt als vol doende gekenschetst. evenemententerrein aan de Dreef in.Waddinxveen het Bos- sle’s Stunt Masters-team optreden. Gierende remmen en een dol- Hierbij gaat het niet om enke le achtervolgingsscéne waar lesprongenmetauto’senmo- zqlfs een heuse helicopter aan toren die uitgevoerd worden te pas komt. Dat zijn slechts maar, om echte filmtaferelen onkel e staaltjes uit de nieuw- die in een doorlopend scena- ste Hollywood-sensatie die. rio aan het publiek voorge- nu voor het eerst in Europa te steld worden.Tempo en bloed- zienis. stollende actie voeren hier de Eindelijk krijgt de filmlief- hoofdtoon, zodat de kijker d1-van de ene verbazing in de 1andere valt, nu hij die beken- schermen bij de opnames van de scènes zelf live meemaakt, een spannende actiefilm te kunnen kijken. Bezoekers aan de in Florida gelegen Universal Studio’s kunnen sinds enkele jaren in ger een openlucht amfitheater getuige zijn van een volledige actiescène uit Miami Vice in clusief neerstortende heli kopter en ontploffende perso nenauto’s. Deze produktie, die op dit mo ment door Europa reist, brengt live de actie en levens- licopter tevoorschijn gehaald gevaarlijke auto acrobatiën die in deze film te zien zijn. van het ongeboren leven bij een ieder onder aan- de Vereniging ter Be- dacht te brengen. In ver- scherming van het Onge- volg op de presentaties boren Kind (VBOK) heeft van vandaag is de vereni- vandaag - woensdag 1 ju- ging zaterdag 4 juni aan- ni - met diverse presenta- wezig op de jaarlijkse bra- ties inhoud gegeven aan derie in de Dorpstraat in de Internationale Dag Waddinxveen. Er zijn voor het Leven, die sinds daar leuke artikelen te 1990 bestaat. koop, waarbij ook de kin- De VBOK heeft het doel deren niet worden verge- de beschermwaardigheid ten. De aanvangstijd van de laag ste groepen, groep 3 en 4 is om 18.15 uur. Groep 5 en 6 zal starten om 19.30 uur. Groep 7 gedaan. Dit evenement werd en 8 begint om 20.15 uur. geopend door de voorzitter van het sportweekcomité. Hij Prestatieloop wenste dat iedereen met een prijs naar huis zou kunnen, Donderdag 2 juni vanaf 19.00 maar zoals in alles zouden al- uur organiseert de sportclub leen de gelukkigsten hierin Antilope een prestatieloop in slagen. het Gouwebos. Deze Gouwe- Ook het koersbal in het Anne bosloop wordt gelopen over de Frank-centrum onder leiding afstanden 2,5,10 en 15 km. Dit evenement is lang gele den reeds gepland en is ook er om precies 08.00 uur ge start. Het was deze dag goed weer, Inaar er is niet zo erg veel gevangen. De titel hen- plussers worden gehouden in ontmoetingen afgelast worden. Het lunapark aan de Dreef gelkampioen van Waddinx- vdd ixx vL JL L. veen is dit jaar gegaan naar lijkse Sportweek volgende week woensdag 8 juni zullen af- de Jong, die hiermee de Fietswedstrijd Donderdag 27 mei heeft de schaatsvereniging De Gou- pen. Inmiddels is ook het da- Sportontmoetingen JXl H - wielerwedstrijd en een ploe- De sportontmoetingen tussen gentijdrit voor wielrenners op de Waddinxveense verenigin- en rondom het bedrijvenpark gen is dit jaar niet doorge- Coenecoop gehouden, gaan. Doordat de diverse competities dit jaar erg laat waren afgelopen konden een aantal verenigingen niet op tijd de teams ingedeeld krij- Schoolzwemmen gen. Het Sportweekcomité hoopt Donderdag 2 juni zal de Wad- dat de sportontmoetingen het dinxyeense zwem- en polover- volgend jaar toch weer in het eniging De Gouwe het school programma zal kunnen wor den opgenomen, omdat ook dit jaar er weer veel vraag naar van enigingen. het niet achter kon blijven. Zij moesten in Schiedam te gen enig overgebleven con current TSN aantreden. On danks de druk en wat lichte blessures wist captain Rene den waarschijnlijk te kort ko- Roelof met Henk Beusekamp, men om zich dit jaar in de 17u-urp''“ derde klasse te handhaven. Nu werd met 2-6 verloren. Het tweede team’ met aan stormende jeugd gaf wel het baar geworden voor de con- goede voorbeeld en won met liefst 8-0 van de nummer twee Nieuwe Sloot. Het derde team wenste hiervoor niet on der te doen en stuurde na 8-0 RLTC met lege handen naar huis. Team vier moest op bezoek in derde team trof in Bergvliet en tegen Oud-Beijerland en een tegenstander, die net te kwam met een 6-2 zege thuis, sterk was 2-3. Het vijfde team wist tegen Seghwaert met 5-3 te win nen. Team zes was met 7-1 veel te sterk voor wegh. Het eerste herenteam zondag junioren won weer overtui gend met 7-1 uit tegen de Kie- TT J 1 1 35+ team won met 3-2 van Ommoord. In de tuin aan de Brugweg van links naar rechts Tineke van Ede-Vink, Martina Pruijmboom-van Beek, Marjan Berk, Ton van Duppen-Smits en Tienke Beek. (Foto: Fejagrafie Ton Bennemeer). WADDINXVEEN - Schrijf- stenaressen het middelpunt ster en actrice Maijan Berk op door haar geopende expo- was zondagmiddag 29 mei in- sitie ‘Vrouwen kleuren de derdaad samen met vier kim- tuin1 in galerie ‘In de heksen- VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 1 JUN11994 Het eerste heren veteranen team moest in een echte der by tegen Be Fair met 2-3 het strijd werd Langeland met Buijten- hoofd buigen. Krimpen was 5-0 verslagen waardoor het 4-1 duidelijk te sterk voor het kampioenschap werd be- tweede veteranenteam. Briel le was met 5-0 veel te sterk voor het team van Robert v.d. vitten. Het gemengde zondag Pol en zijn mannen. Het tweede gemengde team leed tegen Triomf een neder laag met 1-4. Het derde ge mengde team moest aantre den tegen Z’67, een team dat tot nu toe alles had gewon nen. Met de laatste wedstrijd Alle wedstrijden werden met Waddinxveense Reddingsbri- 5-0 gewonnen. Ondanks ver- team op de ranglijst kwam dit woede pogingen van de Wad- dinxveense dames kon aan wonende vriend kwam speci- naar tennispark De Woerd. die traditie geen einde ge- aal over, is zowel op de baan Waddinxveen vond dat de maakt worden 0-5. als daarbuiten fenomenaal. sportieve plicht moest wor- Het zesde team speelde in en Al gedurende een reeks van den vervuld en met die instel- tegen Driebruggen. Slechts jaren wordt door allerlei acti- ling en grote vasthoudend- Jenny de Vries kon haar sin- i”i c :_x -j gel winnen. De andere partij- zijn single na twee en een half en werden nipt aan de tegen- uur spelen in drie sets te win- stander gealten 1-4. r nen. zal hopelijk tot een extra hoge De mix-partij kon door Je roen te Marvelde en Paulien Lankheet niet worden gewon nen. Marion van Bemmel J1 v l j A VI U.f u HYunos» - J i JW •3. trails s 'i

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 21