Vakantieweken voor de jeugd Plan voor molen tussen Boskoop en Waddinxveen Twee autodealerbedrijven in feestelijke sfeer open GEMEENTE WADDINXVEEN TELEFOONNUMMERS OPENINGSTIJDEN Pagina 3 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 1 JUN11994 01820-16066 010-4362244 01820-15767^ 06-11 13000 IDENTIFICATIEPLICHT ALARMERING Politie MEDISCHE HULP STORINGSDIENSTEN Gas en elektriciteit Waterleiding Centrale Antenne Inrichting (C-A.T.) Milieu (telefoon voor milieuktechtett) VERKIEZINGEN VOOR HET EUROPESE PARLEMENT DE CHEMOCAR RIJDT WEER OP VRIJDAG 10 JUNI 1994 BEKENDMAKING BOUWPLAN SPREEKUREN WET MILIEUBHEER/WET VERONTREINI GING OPPERVLAKTEWATEREN BOUWVERGUNNINGEN 24642 24700 -o 24500 24760 12570 GEMEENTELIJKE DIENSTEN OPENINGSTIJDEN H UNT AU de heer Ph. van der Eijk De Chemocar stopt op de volgende tijden en plaatsen: Vijverlaan 11 Busken Huetlaan 21 Mina Druckerhoeve 10 Nassaulaan 1 en 3 Binnengekomen bouwaanvragen/ingediende meldingen Mauritslaan 27 Coenecoop (nabij 580) Stemlokaal en adres Stemdistrict 7 Zuidplashof 5 13 Nadere informatie omtrent het vorenvermelde kan worden verkregen bij de sectie Links Nissan-dealer Joop Baas (29), in het midden burgemeester C.M. van der Linden en rechts Mitsu- Tot 30 juni 1994 kunnen door een ieder schriftelijke bedenkingen tegen de Wm- ontwerp-beschikking worden ingediend bij het college van burgemeester en wet houders van Waddinxveen en voor de Wvo-ontwerp-beschikking bij het college van dijkgraaf en hoogheemraden van Schieland, Postbus 4059,3006 AB Rotterdam. Uitoefening kiesrecht door personen die in dienstbetrekking zijn Iedere werkgever wordt er aan herinnerd: dat hij, volgens artikel J 10 van de Kieswet, verplicht is te zorgen, dat iedere kiezer, die bij hem in dienstbetrekking is, de gelegenheid krijgt zijn stem uit te brengen, voorzover dit niet kan geschieden buiten de vastgestelde arbeidstijd en mits de kie zer daardoor niet meer dan twee uur verhinderd is zijn arbeid fe verrichten; dat, volgens artikel Y 9 van de Kieswet, overtreding van bovenstaand voorschrift wordt gestraft met hechtenis of een geldboete. Stemmen elders 3 juni 1994: Laatste dag indiening mondelinge verzoeken om in een stembureau naar keuze (in Waddinxveen) te mogen stemmen. Overmorgen, 3 juni 1994, is de laatste dag dat een kiezer, die in een ander stembu reau zijn/haar stem wil uitbrengen dan het stembureau waarvoor hij/zij een oproe- pingskaart heeft ontvangen, hiertoe een verzoek kan indienen. De kiezer dient dan onder overlegging van de ontvangen oproepingskaart, in per soon te verschijnen bij de balie van de sectie Burgerzaken. Op dit verzoek wordt ter stond een beslissing genomen door omzetting van de oproepingskaart in een kie- zerspas. De kiezer aan wie een kiezerspas is verstrekt kan uitsluitend met deze pas aan de stemming deelnemen. Indien de kiezerspas verloren raakt kan geen nieuwe worden verstrekt. 8 9 10 11 12 Raadzaal gemeentehuis Wijkgebouw Zonnig Zuid Het Nieuwe Trefpunt Kerkgebouw De Hoeksteen Immanuëlkerk Bethelkerk voormalige Klaas de Vriesschool Anne Frankcentrum Ontmoetingskerk Gereformeerde school Jan Ligthartschool ’’Zuidhonk” in gebouw De Duikelaar A.M.G. Schmidtschool Raadhuisplein 1 St Victorstraat 4 Stationsstraat 16 Esdoomlaan 2 Pr. Bernhardlaan 2 Bilderdijklaan 2 - ingang Perkstraat H. Heijermanslaan 15 Jan van Bijnenpad 1 Groensvoorde 3 Lindengaarde 17a, ingang Wadde Sperwerhoek 6 Zuidplaslaan 552 Burgerzaken van de afdeling Algemene Zaken van de gemeente Waddinxveen, doorkiesnummer 24526. 08.30-09.15 uur. wijk Zuidplas, Zuidplashof, kringloophalte; 09.20-09.50 uur: wijk Zuidplas, cirkelflat; 09.55-10.40 uur: Bomenwijk, winkelcentrum leplaan; 10.45-11.15 uur: St. Victorwijk, wijkgebouw Zonnig Zuid; 11.20-12.05 uur Oostpolderwijk, Overtoom; Regels van de Chemocar: - Bedrijven kunnen niet bij Chemocar en Noordkade terecht. - U mag het Klein Chemisch Afval absoluut NIET vooraf bij de halteplaats zetten, omdat dan eventueel kinderen ermee kunnen gaan spelen. - Injectienaalden moet u in een gesloten verpakking aanbieden. - Lege plastic flessen van chloor, ammonia, spiritus e.d. kunnen nadat ze met water zijn omgespoeld, worden weggegooid in de grijze container of de vuilniszak. - Goed geleegde verfblikken, kunnen in de blikbak worden gegooid. 12.50-13.30 uur: Centrum, Passage ingang stationszijde; 13.35-14.20 uur Vondelwijk, winkelcentrum Luifelbaan; 14.25-15.10 uur: Groenswaard, winkelcentrum Groensvoorde; 15.15-16.00 uur: Willem de Zwijgerlaan bij de markt. de heer W. Keuzenkamp, Sperwerhoek 34, voor het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van diens woning met een achtergevelaanbouw. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om, vooruitlopend op het van kracht worden van het uitwerkingsplan, de gevraagde bouwvergunning te verlenen en met het oog hierop de vooraf benodigde verklaring van geen bezwaar aan te vragen bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, een en ander als voorgeschreven in artikel 15, zesde en zevende lid, van de voorschriften van genoemd bestemmingsplan. De bouw zal qua aard, afmetingen en (toekomstig) gebruik in overeenstemming zijn met de in procedure zijnde eerste tot en met zesde uitwerking (UW 1 t/m 6) van het bestemmingsplan ”Wijk Zuidplas 1980”. In verband hiermede ligt het bouwplan met ingang van donderdag 2 juni 1994 ge durende veertien dagen voor een ieder ter inzage, tijdens werkdagen van 08.30 uur tot 12.30 uur, bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen. De eerste vakantieweek is van dinsdag 12 juli tot en met donderdag 14 juli en heeft het thema ‘Met Watje Dinxveen naar Hollywood'. De tweede vakantieweek is van dinsdag 16 tot en met donderdag 18 augustus en heeft het thema ’Professor Speurneus wil een Gedurende deze termijn kunnen uitsluitend belanghebbenden tegen het voornemen om de bouwvergunning te verlenen schriftelijk bezwaren indienen bij het college van burgemeester en wethouders, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen (postadres: Postbus 400,2740 AK Waddinxveen). Woubrechterf 25 Tesselschadelaan 17 Zuidplaslaan 52 Molenring 175 Zuidplaslaan 426 Burgemeester Trooststraat 109 Overtoom 7 Genoemde aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 uur en 12.30 uur voor een ieder ter inzage ligt bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, afdeling Ruimte en Bouw. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de defini tieve besluitvorming. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 uur tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. Desgevraagd bestaat gedurende vorengenoemde termijn voor een ieder de gelegen heid tot een gedachtenwisseling over het ontwerp van de beschikking en het mon deling inbrengen van bedenkingen daartegen, doorkiesnummer 01828-24757 voor de Wm- en telefoonnummer 010-4537211 (Hoogheemraadsschap van’Schieland) voor de Wvo-vergunning. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht te gen de ontwerp-beschikkingen, kunnen later beroep instellen bij de Afdeling Be stuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelij kerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te brengen, danwel de be sluitvorming straks afwijkt van het voornemen. Degene die een bedenking indient kan - gelijktijdig bij aparte brief - verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. 1 2 3 4 5 6 12222 01820-24255 Stemmen bij volmacht Het stemmen bij volmacht kan thans alleen nog door middel van overdracht van de ontvangen oproepingskaart aan een gemachtigde. Zowel volmachtgever als ge machtigde dienen daarvoor het desbetreffende op de oproepingskaart van de vol machtgever voorkomende formulier te ondertekenen, waarna de kaart aan de ge machtigde ter hand wordt gesteld. In dit geval moeten beiden wel in hetzelfde stem district als de kiezer zijn geregistreerd; de gemachtigde kan bij deze methode de vol- machtstem alleen uitbrengen in dat stemdistrict en bovendien uitsluitend gelijktijdig met het uitbengen van zijn/haar eigen stem. GEEF UW KAART PAS AAN EEN ANDER MEE, NADAT U ZELF HEEFT IN GEVULD WIE U MACHTIGT TOT HET UITBRENGEN VAN UW STEM. Een volmachtgever is niet bevoegd de volmacht naderhand in te trekken of zelf aan de stemming deel te nemen. Een gemachtigde mag niet meer dan twee aanwijzingen als zodanig aannemen; bovendien moet hij/zij als kiezer zijn geregistreerd. Indien het volmachtbewijs in het ongerede raakt, kan geen nieuwe worden verstrekt. BOUWPERCEEL Coenecoop (nabij Zuidelijke Dwarsweg) Kerkweg-West 164 Vanaf 1 juni 1994 is er in Nederland een wettelijke identificatieplicht. Dat is een verplichting om in een aantal gevallen te bewijzen dat de gegevens die de burger over zichzelf opgeeft, kloppen en goed zijn geschreven. Daarvoor moet men één van de hieronder vermelde identiteitsbewijzen laten zien. Met de identificatieplicht wordt fraude veel moeilijker, omdat mensen bijvoorbeeld niet meer een verkeerde naam kunnen opgeven. De identificatieplicht is een middel om fraude en criminaliteit te bestrijden. Om zich te identificeren heeft men een identiteitsbewijs nodig. Voor Nederlanders zijn dit: het paspoort, de toeristenkaart, het rijbewijs en de ge meentelijke identiteitskaart Als men niet de Nederlandse nationaliteit bezit zijn dit: verblijfsdocumenten van de vreemdelingendienst het vluchtelingenpaspoort, het vreemdelingenpaspoort, een niet-Nederlandspaspoort waarin door de vreemdelingendienst een vergunning tot verblijf is aangetekend, het W-document. Het rijbewijs is niet overal een geldig identiteitsbewijs omdat hierop niet de natio naliteit is vermeld. Zo is een rijbewijs niet geldig bij de aanvraag van een SOFI-nummer, bij het zoeken naar werk, bij indiensttreding, bij het aanvragen van een uitkering en bij binnen lands vreemdelingentoezicht. Enerzijds omdat er geen vraag naar was en anderzijds omdat per 1 januari 1995 de gemeentelijke identiteitskaart zal worden vervangen door de Europese reis-Zidenti- teitskaart heeft het gemeentebestuur er van afgezien om de voormelde gemeentelij ke identiteitskaart te gaan verstrekken. Om echter te voorkomen dat Waddinxveners die helemaal geen identiteitsbewijs bezitten in het kader van de identificatieplicht gedwongen worden een voor dit doel relatief dure toeristenkaart aan te schaffen, is besloten ter overbrugging van de periode 1 juni 1994 tot 1 januari 1995 de toeris tenkaart tijdelijk in prijs te verlagen. Nadere informatie kan worden verkregen bij de sectie Burgerzaken van de afdeling Algemene Zaken, doorkiesnummer 24526. Voorts is bij de sectie Burgerzaken voor een ieder te verkrijgen de brochure ’’Alles over de identificatieplicht”. Algemeen Alarmnummer Brandweer b.g.g. Ongevallen Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood Oproepingskaarten verkiezingen Door de P.T.T. zijn inmiddels de oproepingskaarten bezorgd voor deelname aan de stemming ter verkiezing van de leden van het Europese Parlement op 9 juni 1994. De kiezer die op de dag van de kandidaatstelling (27 april 1994) in het kiezersregis- ter van de gemeente Waddinxveen is opgenomen en tot op heden nog geen oproe pingskaart heeft ontvangen, wordt verzocht contact op te nemen met de sectie Bur gerzaken van de afdeling Algemene Zaken, doorkiesnummer 24526. Op vrijdag 10 juni a.s. kunt u weer het bewaarde Klein Chemisch Afval persoonlijk aan de Chemocar afgeven. De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat een verzoek om afgifte van een bouwvergunning is ontvangen van: Burgemeester en wethouders uitsluitend na afspraak via de secretaresses. Terinzagelegging ontwerp-beschikkingen Wet milieubeheer (Wm) en Wet ver ontreiniging oppervlaktewateren (Wvo). Burgemeester en wethouders van Waddinxveen en dijkgraaf en hoogheemraden van het Hoogheemraadschap van Schieland delen hierbij, ter voldoening aan het bepaal de in hoofdstuk 13, (afd. 13.2) van de Wet milieubeheer en gelet op artikel 3:19van de Algemene wet bestuursrecht, mede, dat vanaf 2 juni 1994 tot 30 juni 1994 de ontwerp-beschikkingen ter inzage liggen inzake de aanvraag van: De aanvragen, ontwerp-beschikkingen en andere terzake zijnde stukken liggen ge durende vorengenoemde termijn ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven in het gemeentehuis alhier, elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur en, op verzoek, op de maandagavonden gedurende drie uren (doorkiesnummer 24757, de heer W.P. Kaandorp) alsmede op de secretarie van Schieland, Maasboulevard 123 te Rotterdam, elke werkdag van 09.00 uur tot 16.00 uur. Desgewenst kan op voomoemde locaties een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. tel. 01828-31932. Om deze vakantieactiviteiten goed te kunnen organiseren en realiseren zijn de organi satoren op zoek naar enthou siaste mannen, vrouwen en jongens. Iedereen die 15 jaar of ouder is, is van harte wel kom. Dit kan zijn voor het be geleiden van de kinderen, maar ook voor het inschen ken van limonade voor de kinderen en koffie en thee voor de andere vrijwilligers. uw buren of kennissen vragen om Klein Chemisch Afval te brengen en af te ge ven; het Klein Chemisch Afval op werkdagen brengen naar de gemeentewerf aan de Noordkade (nr. 48), vanaf 08.00 uur tot en met 12.00 uur en van 13.00 uur tot en met 16.00 uur. kindvriendelijk Waddinxveen uitvinden’. Iedere dag begint ’s ochtends om 10.30 uur en duurt tot 15.00 uur. Beide zomerva- kantieweken vinden plaats in de voormalige Klaas de Vries school aan de Herman Heijer manslaan in Waddinxveen, BOUWPERCEEL Sniepweg (naast 13d) AARD VAN HET BOUWPLAN het oprichten van een sport- en fitnesscentrum met een ontmoetingsruimte het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning het gedeeltelijk veranderen van een woning het plaatsen van een dakkapel op het voorgevel- dakvlak het oprichten van een berging het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning het oprichten van een bedrijfsgebouw met kantoorruimte het plaatsen van een zonwering het geheel vernieuwen van een berging het oprichten van een tuinhuisje 12 augustus 1994 14 oktober 1994 9 december 1994 Indien u 10 juni a.s. afwezig bent, kunt u wel: het chemisch afval bewaren tot de volgende inzameling te weten: een elders aangekochte oude molen. Daarmee zou de historie eer gedaan worden want in Bos koop en Waddinxveen hebben in het verleden nogal wat mo lens gestaan. Langs de Gou we voor bedrijvigheid en in de polders voor de waterhuis houding. Van al deze molens is er niet één overgebleven. Dit heeft bijvoorbeeld een mo lenliefhebber als de Boskoper Bart Kraan, telg uit een oud molenaarsgeslacht, al eens verleid tot de verzuchting dat een molen in het Gouwebos omvang gegroeide Boonstop- pel-Groep bestaat uit Auto Arbo BV (Ford), Voskuilen Boskoop BV (Boskoop), Auto bedrijf Boonstoppel BV (Peu geot), Boonstoppel Truckser vice BV en Automobielbedrijf Boonstoppel Jr. Waddinxveen BV. De gezamenlijke bouw van de twee Waddinxveense auto dealerbedrijven en hun Auto- punt voor Gouda en Waddinx veen ging officieel van start op 5 juli 1993. Joop Baas sr. en Arie Boonstoppel sr., de beide vaders van de jonge on dernemers, sloegen de eerste paal. WADDINXVEEN/BOSKOOP - Windmolenvereniging De Windvogel in Reeuwijk heeft plannen voor de (her)bouw van een oude windmolen tussen Boskoop en Waddinxveen, ten westen van het onbebouwde deel van de Boskoopse Zuidkade naar de Waddinxveense Noordkade. Ingevolge het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet maken burgemeester en wethouders van Waddinxveen bekend de volgende aanvragen te hebben ontvangen: De stemlokalen zijn zodanig gelegen en ingericht dat mindervaliden zonder proble men deze stemlokalen kunnen bezoeken. AARD VAN HET BOUWPLAN: het oprichten van een garagebedrijf met showroom het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van apotheek annex woonhuis het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning het plaatsen van een dakkapel op het voorgevel- dakvlak en en dakkapel op het achtergeveldak- vlak het plaatsen van een dakkapel op het achter- geveldakvlak het plaatsen van een dakkapel op het voorgevel- dakvlak van twee woningen Het register van verleende bouwvergunningen en meldingen waarmee is ingestemd ligt ter inzage bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, waar tevens inlichtingen kunnen worden gevraagd. - om vergunning ingevolge de Wm voor het oprichten en in werking hebben van een potplantenkwekerij gelegen Piasweg 30a; en - om vergunning ingevolge Wvo voor het lozen van afvalwater afkomstig van een glastuinbouwbedrijf van ca. 1,0 ha glasoppervlak, gelegen Piasweg 30a. Verleende bouwvergunningen/ingestemde meldingen WADDINXVEEN - De Stichting Waddinxveens Welzijns werk organiseert in de zomervakantie twee weken activitei ten voor kinderen van 4 tot en met 12 jaar. Het gemeentebestuur van Waddinxveen is positief ge stemd over de plannen, maar heeft nog geen besluit over de lokatie genomen. De lokatie tussen Boskoop en Waddinx veen moet bovendien inge past worden in het nieuwe streekplan Zuid-Holland Oost en er zal een inspraak procedure gevolgd moeten worden. Volgens de windmolenvereni ging zou de westkant van de Waddinxveense Noordkade langs de Gouwe een prima plek zijn voor de herbouw van erg mooi zou zijn. Het is niet alleen dat in de re gio tientallen molens zijn ver dwenen, de paar resterende verkeren in het algemeen niet in al te beste staat. Mo lens vergen noal wat onder houd. Ook de Rijnlandse Mo lenstichting ijvert voor het behoud ervan. De Windvogel heeft als doel stelling het gebruik van duurzame energiebronnen te stimuleren en bij te dragen aan een levensvriendelijke produktie van energie. De vereniging heeft in april van dit jaar in Bodegraven de eer ste windmolen in gebruik ge steld. Deze staat op een ter rein van Rijkswaterstaat, ge legen achter het AC-Restau- rant Bodegraven. Chrysler Jeep BV. Het nieu we bedrijf overweegt ter plaatse tot nieuwbouw te ko men. Aan de Zuidelijke Rondweg 1 beschikt Auto Baas BV over 4.700 vierkante meter. De plek is gebruikt voor het neerzetten van het meest mo derne autobedrijf, voorzien van een eigentijds Nissan-ge- zicht. De grote en overzichtelijke showroom is voorzien van een ruime receptie, een business- hoek, accessoiresstands en een gezellige koffiebar en spreekruimte. Verder bestaat het complex uit een optimaal geoutilleerde werkplaats met plaatwerkerij, een quick-ser- vice en een efficiënt maga zijn. Met de collega-dealer is het complex voorzien van een ruim en goed bereikbaar par keerterrein. Bovendien is er in beide bedrijven een moder ne vloerconstructie toege past, omdat moet worden vol- BV over in totaal 4.200 vier- daan aan een streng eisen pakket ten behoeve van mi- lieuzaken. Automobielbedrijf Boonstop pel Jr. Waddinxveen BV van bishi-dealer ArieBoonstoppel (37). (Foto: SjaakNoteboom). Arie Boonstoppel (37) bestaat sinds 1982. Bij het nu nog in een krappe ruimte aan de Noordkade gevestigde bedrijf werken 12 mensen. De straks te verlaten vestiging zal door Auto Arbo BV gebruikt gaan worden voor de verkoop van gebruikte Ford-automobie- len. Aan de Zuidelijke Rondweg 3 beschikt Automobielbedrijf Boonstoppel Jr. Waddinxveen kante meter. Het Waddinx veense autobedrijf presen teert met trots als eerste Mit- subishi-‘pilot‘-dealer de nieu we Europese huisstijl van Mitsubishi Motors. Dit komt de afwerking van het pand en de presentatie van de nieuwe auto’s zeer ten goede. Wat bij Boonstoppel direct op valt is de heldere bewegwijze ring, een ruime entree en de showroom met receptiebalie en een gezellige ‘coffee-cor- ner‘. Het bedrijf beschikt ook over een uitgebreid leenauto- programma met personenau to’s en bedrijfswagens. Te vens zijn er op de nieuwe lo katie enkele fietsen beschik baar. Auto’s worden voor on derhoud en reparaties bij de klant gehaald en gebracht. De in ruim veertig jaar tijd in Baas en Boonstoppel zijn en blijven twee geheel apart en volledig zelfstandig functio nerende autobedrijven die op een nieuwe lokatie de handen inéén hebben geslagen voor het gezamenlijke Autopunt voor Gouda en Waddinxveen in Waddinxveen-Zuid. De samenwerking binnen het unieke Autopunt zal zich voornamelijk manifesteren in reclame en public relations, een daardoor grotere herken baarheid, misschien ook in een aantal autoshows en in ieder geval in de strategisch gelegen ultra-modeme Cali- fornia-wasstraat, die beide autodealerbedrijven geza menlijk exploiteren. Alleen voor eigen gebruik is er een pompstation. Auto Baas BV van Joop Baas (29) bestaat sinds 1984. Bij het nu nog aan de Zuidelijke Dwarsweg gevestigde bedrijf, dat ook in Gouda een vesti ging heeft, werken 28 men sen. De Goudse vestiging aan de Antwerpseweg is verkocht en de lokatie aan de Zuidelij ke Dwarsweg is begin dit jaar overgedaan aan Auto Baas WADDINXVEEN - Auto Baas BV (Nissan) en Automobiel bedrijf Boonstoppel Jr. Waddinxveen BV (Mitsubishi) heb ben donderdagmiddag 26 mei trots en in een feestelijke en tourage hun nieuwe bedrijfsvestigingen aan de Zuidelijke Rondweg (de nieuwe naam voor de Zuidelijke Dwarsweg ter plaatse) op het bedrijvenpark Coenecoop officieel in gebruik genomen. De officiële opening van Autopunt, waarbinnen beide bedrijven samenwerken, was in handen van Waddinx veens burgemeester C.M. van der Linden. Wijziging stemdistricten en stembureaus In verband met de invoering van de stemmachines heeft er dit jaar een herindeling van de stemdistricten plaatsgevonden waardoor de 15 stemdistricten en stemlokalen zijn teruggebracht tot de hieronder vermelde 13: Gemeentesecretarie Dienst Open bare Werken en Bedrijven Gemeentewerf Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen 13000 Gouwebad ”De Sniep" (informatie) Gemeentesecretarie en dienst Ópenbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.30 uur. In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraakhebigemaakt. C', i 01820-935II Sectie Burgerzaken: bovendien elke donderdagavond 01828-17613 (koopavond) van 19.IH) tot 2030 nur. 01820-28011 ^5

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 3