teams Be Fair-tennis Rookzuil' nu Onvolledig einde tenniscompetitie Titel voor drie dames VAKANTIE Eerste paal nieuw pand Jan van der Linden BV BEZORGERS m/v in de plaats WADDINXVEEN Cock SmiO Asics schoenen zijn geen rageprodukt, maar kwaliteit een ‘drankzuiT is Waddinxveens bedrijf groeit gestaag door Bekersucces Be Fair B-l GRATIS TOOS-tumers niet optimaal bij play-off aarzelend aan de wedstrijd. Wat slappe benen tijdens zijn brug oegening (5,40) en een val aan het einde van zijn rekoefening (5.90) leverden hem een hoop aftrek op. Vaartocht Boskoopse windakkers WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Ili! ÉC F WIJ TRAPPEN AF VOOR DE W.K. MET EEN ORANJE VOETBAL BIJ AANKOOP VAN 1 KILO KIPFILET. Inlichtingen: 01828-18950 Fietsvierdaagse in Moerkapelle Pagina 19 VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 8 JUNI 1994 WEEKBLAD De reclamezuil met Bavaria-bier bij het Gouwe-aquaduct. (Foto: Bavaria-bieren te wen aanwezig is, is opgave De bouwstart ging met een feestelijk tintje gepaard. Fa milieleden, vrienden, relaties en kennissen waren van de gebeurtenis getuige. aan de Zuidelijke Rondweg op Coenecoop 2. was er een slechte zingoefe ning (5.60). Omdat hij op de in en tegen Rhoon niet redden (1-4). Lucien Hendriks wist Links damesteam 13 van Be Fair-tennis, rechts damesteam 5. (Foto 's: Be Fair-tennis). IS OP ZOEK NAAR WADDINXVEEN - Op de re clamezuil langs de Kanaal- dijk-Wilhelminakade bij het Gouwe-aquaduct in Waddinx- veen wordt voorlopig geen re clame voor Marlboro-sigaret- ten meer gemaakt. Onder het bord van de Stich ting Meubelstad Waddinx- veen hangen nu grote affi ches, die het publiek op rijks weg A 12 (Utrecht-den Haag) schappen voor plant en dier. Door kap en gebrek aan on derhoud worden deze akkers in hun voortbestaan be dreigd. Een uitgelezen kans voor de Boskopers en andere belangstellenden om eens vlak bij huis te genieten van deze zeer bijzondere natuur gebiedjes. Mensen die slecht ter been zijn kunnen ook meevaren. Doordat er een beperkt aan- Autodealer Jan van der Linden en zijn echtgenote bij de plek van hun nieuwe bedrijf. (Foto: Sjaak Noteboom). De eerste dubbel werd een driesetter, die door Dolly Fransen en Joke van Rijswijk werd gewonnen met 6-2 1-6 6-2. Joke van Leeuwen won haar single vervolgens over tuigend met tweemaal 6-3. De overige dubbels werden aan de tegenstander gelaten. Een 3-2 overwinning dus. Met dezelfde cijfers, maar dan in het voordeel van de te genstander SLTC, verloor het zesde team. D e singles en het eerste dub belspel werden nipt door de zenuwen verloren, maar toen de druk weg was wonnen Ella Bekooy en Ella Kortenoeven en Jenny de Vries en Sylvia Vink hun dubbels wel. Het eerste veteranenteam won met 3-2 van Ommoord. Het tweede team tenslotte verloor duidelijk met 0-5 van TVKL. In de gemengde zondagcom- petitie kon het eerste ge- Nationaal Is Asics aanwezig mengde team zijn eerste wed- Het eerste herenteam was met 6-0 veel te sterk voor Ze- De ‘rookzuil1 maakt in Wad- dinxveen nog altijd de tongen los, omdat B. en W. en de ge meenteraad destijds zich bij het verlenen van de bouwver gunning geen rekenschap ga ven van het soort reclame dat op de zuil gemaakt zou kun nen gaan worden. Jeugd De Be Fair-tennisjeugd laat weinig van zich horen, maar concentreert zich volledig op de wedstrijden, dikwijls met goed resultaat. Een week ge leden won team 1, jongens tot en met 17 jaar, met 5-0 van Maasdam 1. Menno Verboom voert dit team aan en wordt geholpen door Alb. Hoedemaker, San der van Leuven, Meindert van der Meulen en Wouter Grob. Vijf-nul was ook de winst van team 2, jongens tot en met 17 jaar. Ook de jongens tot en met 14 jaar wonnen met 5-0. De meisjes tot en met 14 jaar namen genoegen met 3-2 winst. Om de contrasten tus sen jeugdteams nog eens te accentueren verloor het in de eerste klasse spelende mixed team tot en met 17 jaar met 0-5 van Lekkerkerk. strijdpunt binnenhalen. Te gen Unicum werd het een 4-4 gelijkspel, waarbij Edwin Baan, Ingrid Boere en Lineke van Nederpelt hun singels wisten te winnen. Lineke en Mike Luiten konden hun mix ook in winst omzetten, maar de overige wedstrijden moes ten helaas worden ingele verd. Het tweede team won over tuigend met 7-1 van Zoeter- meer. Het vierde moest de winst met 2-6 aan Be Quick laten. Het vijfde gemengde team verloor met 3-5 tegen Zevenhoven. Waddinxveen 6 won in en tegen Ommoord met 3-5. Het juniorenteam ontmoette Het tweede kampioensteam gaf extra glans aan dit schit terende resultaat, door ook de laatste wedstrijd te winnen tegen Overschie met 4-1. Het derde team kon het tegen Ad Astra niet bolwerken en ver loor met 1-4. Het vierde team won van CTC met 3-2. Waddinxveen moest het in Gouda opnemen tegen Be Quick. Nancy van der Starre wist onder een vro lijk zonnetje een uitstekende winstpartij te boeken met 6-4 en 7-6. Het derde herenteam 35+ verloor van Boveneind met 2-3, terwijl het tweede vete ranenteam het wel heel mak kelijk had. Tegenstander Rhoon kwam niet opdagen, zodat een reglementaire 5-0 overwinning het gevolg was. De overige wedstrijden van de zaterdagcompetitie moes ten vanwege de regen naar de volgende week worden door geschoven. In de damescompetitie van afgelopen dinsdag wisten vijf van de acht teams een over winning te behalen. Het eer ste team besloot de competi tie met een 3-2 overwinning tegen Berkenrode. De oefeningen op lange mat (7.40) en voltige (7.90) waren vervolgens goed, maar tijdens zijn ringoefening (5.65) was hij weer te ontspannen. Het laatste toestel was sprong (6.90) en dat ging redelijk. Vincent Dijkstra eindigde als tiende met 39.15 punten. Hij wil zich volgend seizoen re vancheren. Mark Kranen burg en Jurjen van Pruissen moesten zich waarmaken in niveau 4B, maar helaas dit lukte niet. Mark was nerveus en turnde onder zijn niveau. Op ieder toestel was er een kleine mislukking, alleen zijn rekoefening was goed. Mark Kranenburg eindigde als ne gende met 41.85. Juijen van Pruissen turnde te wisselend. Naast een goede vrije oefe ning (8.15) en sprong (7.45) nenmaas 1. Het verloor met 2-3 en heeft nu 18 punten ver gaard. De dames eindigen op de derde plaats in de eerste klasse. Team 3 van Marian van Peet haalde drie punten binnen in de uitwedstrijd te gen Merwede 1. Ze ontlopen hiermee vermoedelijk een de gradatie. Team 9 van Maria Wientjes won opnieuw alle partijen. Het werd 5-0 tegen Halfweg 7. Voor team 10 kwamen op de baan Els Boonstoppel, Hanneke Andringa, Nel van Zanten en Fanny Kool. Ook zij wonnen de laatste compe- titiedag met 5-0 van Halfweg 8. Over de zaterdagcompetitie valt alleen te melden dat alle wedstrijden afgelast moesten worden wegens de regen. Mixedteam 5 had graag nog even willen schitteren. Dit team staat met 24 punten op de hoogste plaats in de 5e klasse. Onder hen staat een Sun- light-team met 18 punten. De ontmoeting Be Fair-Sung- light had zaterdag moeten BOSKOOP/ALPHEN AAN DEN RIJN - Zaterdagmorgen 11 juni om tien uur houdt de afdeling Alphen aan den Rijn van de Vereniging voor Na tuur- en Milieueducatie (IVN) weer de unieke vaar tocht langs de windakkers van Boskoop. Terwijl de deelnemers zich verwonderen over al het moois op en langs het water, vertellen van het IVN over de historie van Boskoop met him wereld beroemde boomkwekerijen. Vroeger beschermde men de boomkwekerijen tegen de wind door het aanleggen van windakkers. Tegenwoordig is jyat betekent dat reeds vier oude windakkers een keurige overwinning in zijn single te behalen. Het vierde herenteam won met 3-2 van Be Quick. Het eerste gemengde team moest zijn wedstrijd vanwege de re gen in de hal afmaken, maar wist niet van Zevensprong te winnen (2-3). oproepen drinken. RUNDERSCHNITZELS RIBLAP POPULAIR nu 5,00 GRATIS Bassie en Adriaan BUTTON (Zolang de voorraad strekt) Kemlager/Poelier Fair’s B-l kon niet door de de fensie heenkomen, maar voor het meegekomen publiek was het bange voetbal van WSE een treurig kijkspel. Het was dan ook zeer terecht, dat enkele minuten voor tijd de opening toch werd gevon den. De 1-0 kwam niet meer in gevaar en leverde opnieuw de hoofdprijs op. Be Fair’s B-l jeugd speelt ook volgend sei zoen in de landelijke jeugd, waar het dit seizoen op de tweede plaats eindigde. Met de bekerwinst van B-l en C-l, het kampioenschap voor B-2, de nodige kampioenen bij de pupillen (die niet offici eel waren aan te wijzen, om dat er te grote verschillen za ten in de gespeelde wedstrij den) heeft de Be Fair-jeugd opnieuw een goed seizoen achter de rug. Woensdag 3 augustus zal het A-l elftal van Be F air de spits gaan afbijten voor het seizoen 1994-1995. Het opent dan traditioneel het seizoen tegen de betaalde B-jeugd van Fei- jenoord. Zaterdag 6 augustus spelen zowel A-l als B-l te gen de betaalde jeugdelftal- len van ADO Den Haag. plaatsvinden. Gezien het puntenverschil staat evenwel al vast dat dit team promo veert naar de 4e klasse. Captain id Jan van der Ark, echtgenoot van Willy van het gepromoveerde dames 13. De andere teamleden zijn Jan Hoogerbrugge, Irene van Erk, José Wansink en len van der Meer. WADDINXVEEN - De damesteams van Be Fair (sportpark ‘de Sniep') hebben nu alle zeven competitiedagen afge werkt. Nog niet alle eindstanden op de ranglijsten in de ver schillende klassen zijn bekend, maar wel is zeker dat drie teams als kampioen geëindigd zijn en dus gaan promove ren. Om nog even te bewijzen dat de dames het werkelijk ver dienen volgend jaar in de 3e klasse te spelen, wend door team 4 ook de laatste wed strijddag, uit tegen Be Quick, met 5-0 winst afgesloten. Niet alle partijen gingen ge makkelijk. Er waren twee 2- setters en drie 3-setters voor nodig. De trotse dames zijn captain Yvonne de Koekkoek, Henny van der Neut, Martje Jansma en Coby van Doorn. Marleen Kroes speelde de laatste dag niet mee. Team 5 speelde thuis tegen Ommoord 1. De tegenstan ders lieten niet over zich heen lopen, hoewel eigenlijk al vast stond dat dit team niet meer in te halen viel. Op de laatste wedstrijddag werden drie partijen gewon nen en twee verloren. De da mes van dit team zijn captain Corrie Revet, Maya van Ter- mey, Anneke Nootenboom, Lenie Blanken en Jeanne Claessen. Ook dit team pro moveert naar de 3e klasse. Team 13 werd onlangs ook al getipt als een mogelijk kam pioensteam. Het is hen inder daad gelukt om van de 5e naar de 4e klasse op te klim men. De laatste partijen te gen Soenda 5 werden met drie tegen twee gewonnen. Grote vreugde bij captain Willy van der Ark, Cobi van der Loo, Ekkie Blom en Kitty van Stijn. Gepke van der Sluis maakt ook deel uit van dit team, maar kon de laatste dag niet meespelen. Team 2 speelde uit tegen Bin- WADDINXVEEN - Maandag middag is op het bedrijven park Coenecoop de eerste paal geslagen voor de nieuwe vestiging van Hyundai-auto- bedrijf Jan van der Linden BV. Het complex wordt neergezet WADDINXVEEN - Sportschoenen van het Japanse merk Asics: vijftien jaar geleden waren ze nog totaal onbekend in Nederland. Nu is het één van de topmerken, vooral in het hardloopcircuit. Kijk bij een willekeurige wedstrijd wat de deelnemers aan hun voeten hebben: in veel gevallen gaat het dan om Asics. Ook coryfeën als voetballer Frank Rijk aard en atlete Nelli Cooman lopen (gesponsord) op Asics schoenen. Dit tot tevredenheid van im porteur Asics Benelux BV in Waddinxveen, zo blijkt uit een artikel in het kwartaal blad ‘Ondernemen in Mid- den-Holland‘ van de Kamer van Kophandel voor Midden- Holland over het gestaag groeieden bedrijf op het be drijvenpark Coenecoop. ”Wij hebben Asics hier in Ne derland geïntroduceerd, en nu is het het vijfde sport merk, na Nike, Adidas, Ree bok en Lotto” verklaart de jeugdige directeur Jan Wil lem Bakker (26) van Asics Benelux. Zijn vader was destijds één van de oprichters, die in een garage in Bodegraven begon nen met de verkoop van Asics sportschoenen. Veertien jaar later is Asics Benelux, een volle dochter van Japanse Asics, gevestigd in een presti gieus kantoorpand op het Waddinxveense bedrijventer rein Coenecoop. Er werken 23 mensen in vas te dienst, onder wie enkele vertegenwoordigers in Bel gië, waar Asics als importeur voor de Benelux ook een showroom heeft. Het groeien de personeelsbestand bestaat vooral uit jonge gemotiveerde mensen met liefde voor de sport. ”Wij hebben in de afgelopen jaren een organisatie opge bouwd die de solide groei die we doormaken kan handha ven. We hoeven niet zonodig als een komeet omhoog te schieten. We kiezen voor een voortzetting van de gestage groei”, zegt Jan Willem Bak ker. ”De toekomst biedt ons nog groeimogelijkheden genoeg”. Asics is nu vooral bekend als runningschoen. ”In dat seg ment (hardloopcircuit) zijn we inmiddels marktleider”, verklaart hij. ”Ook bij de indoorsporten als squash, badminton en volley bal verkopen we steeds beter, we zitten daar al vlak achter marktleider Adidas. De ko mende jaren willen we ons wat meer gaan richten op voetbal en tennis. Want ook WADDINXVEEN - Voorzitter - Jan Bredie van de KNVB-af- de natuurgidsen deling Gouda sprak van een M 4 r, L-» i nZ-»1 11**11* 1 unieke prestatie m het jeugd voetbal. Be Fair-voetbal uit Waddinxveen presteerde het namelijk om voor de vierde achtereenvolgende maal be- kerkampioen te worden. dit in onbruik geraakt. Deze seizoenen achter elkaar de windakkers vormen kracht van Be Fair-jeugd s1:001 is-Niet alleen in de leef_ tijdsgroep 14-16 jaar, maar zoals vorige week bleek ook de C-groep, leeftijd 12-14 jaar. In een meer spannende dan goede wedstrijd tegen plaats genoot WSE werd met 1-0 ge wonnen. De wedstrijd moest in Schoonhoven worden ge speeld, waardoor aanmerke lijk minder publiek getuige was van de Waddinxveense jeugdderby. tal zitplaatsen in de schou- WSE koos vanaf het begin wen aanwezig is, is opgave voor een zeer verdedigende vooraf noodzakelijk. taktiek. Met slechts één spits en de rest voor eigen goal pro beerde het de sterke Be Fair- jeugd tegen te houden. Van mooi voetbal was geen sprake. De opzet van WSE lukte in eerste instantie. Be produceert. In Japan produ ceert Asics zelfs alles wat in de verste verte ook maar met sport te maken heeft, van vis- sersbenodigdheden tot vol- leybalnetten. Maar interna tionaal was de filosofie van het bedrijf: we gaan met schoenen de wereld in. Maar langzaam maar zeker leveren we steeds meer kleding aan onze afnemers”. Asics levert in de Benelux aan ongeveer 1.500 afnemers, vooral aan de betere sportza ken en -ketens. Trots is Jan Willem Bakker op de snelle levering van de sportartike len. ’’Door een ruime voor raad aan te houden en de in schakeling van onze huiskoe- rier UPS zijn we bijna altijd in staat binnen 24 uur bestel lingen af te leveren. De toene mende eisen van onze klan ten vragen hierom”, aldus Jan Willem Bakker. Deze winter heeft Asics Bene lux echter goed kunnen laten zien wat het merk nog meer te bieden heeft, naast schoe nen. De Waddinxveense im porteur heeft namelijk alle presentatiekleding van het Nederlandse team op de Olympische Spelen mogen verzorgen. ”Dat was natuurlijk een uit gelezen mogelijkheid om te laten zien dat we een totaal- merk zijn”, zegt Jan Willem Bakker. ”We hebben 41 volle dige pakketten presentatie kleding geleverd: met onder meer speciaal ontworpen ski- pakken, jacks, shirts, trai- ningskleding en natuurlijk schoenen. Uitgevoerd in rood- wit-blauw”. ”De deelnemers aan de Olym pische Spelen hebben ze steeds gedragen bij inter views en bij de opening en de sluiting van de Spelen. Leuk was dat prins Willem-Alexan- der ook onze kleding droeg”. Ook dichter bij huis timmert het Waddinxveense bedrijf aan de weg in de sportwereld. Al jaren sponsort Asics de Reeuwijkse Piassenloop en de Singelloop in Gouda. Vincent Hoek van de Schoon- hovense atletiekvereniging Avantri en Harold van Beek, de snelwandelaar uit Wad- dinxveen die deelnam aan de Olympische Spelen in Barce lona, lopen op Asics schoe nen. Ook Brenda Sleeuwen- WADDINXVEEN - De TOOS- turners namen deel aan een play-off wedstrijd in Stede Broec, waarbij ze niet opti maal presteerden. Tijdens de ze wedstrijd kwamen de tur ners in actie die tijdens de districtfinales zich net niet - gekwalificeerd hadden voor hetNK. Vier leden van de TOOS-he- renkeurploeg waren in Noord-Holland aanwezig. Vincent Dijkstra in niveau 6B, Maarten Witteman in ni veau 5C en Mark Kranen burg en Juijen van Pruissen in niveau 4B. Omdat de heren allemaal zich tijdens de wedstrijd van 7 mei in Waddinxveen net niet voor het NK gekwalifi ceerd hadden, was er goede hoop dat er tijdens de play-off wedstrijd toch nog wel twee of drie NK-tickets te verdienen waren. Helaas bleek de tegenstand groter dan verwacht. Met na me Vincent moest opboksen tegen zes jongens die duide lijk beter waren dan hij (en waarschijnlijk ook twee keer zoveel trainingsuren per week kunnen maken). Omdat Vincent toch ook wel zenuwachtig was, begon hij Het B-l-elftal van Be Fair, dat voor de vierde achtereenvolgende keer bekerkampioen werd. (Foto: Be Fair - Rien Saarloos). MOERKAPELLE - In Moer kapelle wordt van maandag 13 tot en met vrijdag 17 juni de jaarlijkse avond-fietsvier- in Botesa een te sterke tegen- daagse gehouden. De fiets- stander. Met 3-5 werd aan het routes zijn ongeveer 25 km kortste eind getrokken. Geen lang. nood want ook verliezen moet De starttijden zijn iedere je leren. avond tussen 18.15-19.00 uur TT~X vanaf de kantine van de voet balvereniging Moerkapelle. venhuizen. Het tweede kreeg De kosten zijn ƒ5,- per per- echter met 1-5 klop van Ter soon. Na vier avonden fietsen Aar. Het gemengde vetera- ontvangt iedere deelnemer nenteam onder leiding van een medaille. captain Leo Duivesteijn kon in en tegen Rozenburg geen vuist maken. Het gevolg een 1-4 nederlaag. Het eerste herenteam in de andere toestellen niet genoeg zaterdagcompetitie kon het spetterde wist Juijen zich niet bij de beste vier te kwali ficeren om zo plaatsing voor de NK af te dwingen. Juijen eindigde als achtste met 42.60. Ook Maarten Witteman be gon niet optimaal. Er was een foutje bij de afsprong van zijn ringoefening (7.45) en na zijn eerste sprong viel hij achter over. Er volgde gelukkig wel een goede tweede sprong (6.85). Op brug turnde hij redelijk (7.35) en ondanks zijn angst voor de salto aan de rek, draaide hij zijn oefening goed door en eindigde met een keu rige salto (7.45). Op lange mat draaide Maarten goed, maar zijn gebrek aan lenig heid kostte hem punten (6.95). Via een sterke voltige oefe ning (8.70) liep Maarten Wit teman weer een boel punten in en mocht met een totaal van 44.75 de bronzen medail le in ontvangst nemen. Maar ten plaatste zich tevens als enige TOOS-tumer voor het NK op zaterdag 11 juni in Roermond. voor die sporten hebben wij prima schoenen te bieden. Tenslotte heeft asics ook sportkleding en we willen ons in de toekomst meer gaan profileren als totaalsport- merk. Kortom, nog tal van mogelijkheden om verder te groeien, maar we blijven dat op een rustige manier doen”. Hij bedoelt daarmee dat Asics meer budget heeft voor spon soring dan voor reclame. ”Wij willen ons namelijk vooral richten op de sporters. Dat zijn onze klanten. Onze schoenen worden veel minder verkocht aan jongelui die er gewoon op straat mee lopen”, zegt Jan Willem Bakker. Hij staaft met wat cijfers. In de totale markt van hardloop schoenen is het aandeel van Asics 10 tot 13 procent. Maar in het hardloopcircuit heeft, volgens Jan Willem Bakker, minstens 40 procent van de sporters Asics-schoenen aan. ’’Asics schoenen zijn vooral functioneel. Dat betekent dat ze in de eerste plaats goed moeten lopen zodat er betere sportprestaties geleverd kun nen worden. Onze schoenen zijn natuurlijk ook mooi maar dat is voor ons minder be langrijk. Andere merken zo als Nike en La Gear spelen veel meer in op rages die ont staan bij de jeugd die sport schoenen ook gewoon op straat dragen”. ’’Maar de tijd dat alle scholie ren op sportschoenen liepen is voorbij. Ze kopen nu ook weer gewone, bruinieren schoenen. Asics heeft weinig last van die nieuwe trend, omdat we ons altijd al op de echte sporters hebben ge richt. Wij zijn bekend gewor den als kwaliteitsprodukt bij de sporters zelf”. In de Benelux vormen de schoenen 93 procent van de omzet van de importeur. Het zijn voornamelijk hardloop- en indoorschoenen, in wat mindere mate voetbal- en tennisschoenen. Slechts 7 procent van de omzet wordt gehaald op Asics-kleding. ”Het is in Nederland nog niet bekend dat Asics ook kleding WADDINXVEEN - Het laatste competitieweekeinde in de tenniscompetitie is ook voor de tennisvereniging Waddinx- veen (Alberdingk Thijmlaan) letterlijk en figuurlijk in het water gevallen. Met name de zaterdagcompetitie had ern stig te leiden onder de zware regenval, zodat slechts een ge deelte van de wedstrijden doorgang kon vinden. Een afrondend overzicht van de competitieresultaten valt pas hoek, de Schoonhovense die volgende week na het inhaalweekeinde op te maken, nu in Amerika furore maakt (onlangs kampioene gewor den op de 5.000 meter) wordt door Asics gesponsord. op de Westland Marathon en internationaal bij de jaarlijk se marathons van Londen en New York. Vanuit de thuisba sis Waddinxveen zal het be drijf gestaag doorgroeien. ”Met een stel uitstekende mensen verkopen we een ijzersterk produkt. En de groei is er nog lang niet uit, we zien de toekomst rooskleu rig tegemoet”, besluit direc teur Jan Willem Bakker. ik Uw poelier: Fejagrafie Ton Bennemeer). 3 voor 10,00 500 gr. 7,99 100 gr. BOTERHAMWORST 250 gr. LEVERWORST 150 gr. SELLERY, KIP/KER- RIE, EIER-, HAMPREI- OF VLEESSALADE 100 gr. GEBR. GEHAKT 6 BASSIE EN ADRIAAN- MUNTJES Bel of fax voor 11.00 uur: tel./fax 12034 Wij bezorgen gratis op vrijdagochtend. Zuidplaslaan 424 - Waddinxveen tel./fax: 01828-12034 PASSAGE 17 2741 HB - WADDINXVEEN TELEFOON: 01828-10818 1 i fa -

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 19