a Waddinxveen doet mee aan rage seks langs de snelweg Veveo Coatings BV in nieuw pand Politie schiet tekort in aanpak van onveiligheid ■H HmI lil L W Disco’s in Het Zuidhonk 1 ‘Honden komen op je rugzak af‘ ftSB COLOPHON i MEDISCHE DIENSTEN BURGERLIJKE STAND KERKDIENSTEN f Pagina 7 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 8 JUN11994 y Weekblad voor Waddinxveen -j 38-DB-23 BB»! De sexcamper bij de gerenoveerde carpoolplaats de Henegouwerweg in Waddinxveen. (Foto: aan f gifte gedaan van diefstal van veen verliet. ZONDAG 12 JUNI 1994 W. Verboom, (f 34,95 plus f 4,95 rembourskosten) bankrekening 44.86.81.307 (ABN/AMRO1 Plaats: Het nieuwe bedrijfspand van Veveo Coatings BV op het bedrijvenpark Coenecoop 2. (Foto: Sjaak Note- tijksituatie nabootsen. Tijdens de opening werd het unieke demonstratietest- en trainingscentrum in gebruik genomen worden. Tevens be nadrukte J.A.A.M. Nuyens, voorzitter van de Centrale V tijd iemand die ons in de gaten houdt*. Op verzoek zijn Saskia en Yvonne gefingeerde namen. ROOMS-KATHOLIEKE KERK St. Victorkerk, Zuidkade Eucharistieviering op zon dag om 9.30 uur en op woensdag om 19.00 uur. Ontmoetingskerk, Groens- voorde: Eucharistieviering op zater dag om 19.00 uur, op zon dag om 11.15 uur, op dins dag om 9.00 uur en op don derdag om 9.00 uur. LEGER DES HEILS Het Nieuwe Trefpunt, Stationsstraat 16.00 uur samenkomst met kindemevendienst (iedere tweede en laatste zondag van de maand) REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met de Vrijzinnige Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade: 10.00 uur geen dienst CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat: 9.30 uur leesdienst 17.00 uur leesdienst Elke woensdagavond: 19.30 uur leesdienst GEREFORMEERDE GEMEENTE BOSKOOP Kerkgebouw Mendelweg: 9.30 uur ds. R. Kattenberg 16.00 uur ds. R. Kattenberg WOENSDAG 15 JUNI 19.30 uur ds. W. Visscher GEREFORMEERDE KERK (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage: 9.30 uur ds. L.S.K. Hoo- gendoom 16.30 uur ds. L.S.K. Hoo- gendoom GEREFORMEERDE KERKEN Ontmoetingskerk, Groens- voorde: 9.30 uur ds. W. Baas, Sas- senheim 17.00 uur ds. P.A.C. Bon- gers (SoW-dienst) Overigens boekten de poli tiekorpsen ook resultaten met hun probleemgerichte aanpak. Zo daalde het aan tal autodiefstallen in Lim- burg-Zuid tegen de landelij ke trend in met 14 procent. Daarmee boekte de Lim burgse politie een resultaat van meer dan 11 miljoen gulden met een relatief klei ne inspanning, aldus de au teurs van het rapport. In een aantal districten in Amster- dam-Amstelland daalde het aantal woninginbraken. Geboren: Jaleesa Evita, d.v. N. Monster en C.C. van Oort; Christiaan Lennard z.v. M. de Rooij en P.A. van Kooten; Xaverio Quint z.v. E.F. Pels en M.C.W. Loozen; Stefan z.v. A. Bos en A.C. Blok; Maaike Ju dith Celeste, d.v. B.A. van der Put en A.C.P. van Vliet; Daisy d.v. H. Puister en F. Huisman; Maaike d.v. N.A. de Leeuw en C.M. Boer; Thomas Comelis Nicolaas z.v. A.L. Jonker en D. Drunen; Simone Maria d.v. G. van Beem en L.C.G. de Graaf; Patrique Amoud Maria, z.v. A.W. Berkhoff en A.C.M. Verweij; Marleen Elisabeth d.v. J.C.M. Houdijk en C.W.M. Houtman; Petrus Comelis z.v. C.A.M. Sluijs en M.A:J. Moons; Manon Theodora Anna d.v. A.J.J. Vreeburg en M.G. van der Linden; Danielle d.v. J. .Nederhof en J.M.F. van den Berg; Muhammed, z.v. R. Bakay en K. Ünal; Timothy en Lindsey z. en d. van R.M. van Veel en J.W.M. de Ruyter; Alexander Christian z.v. C.J. Jantjes en E.J. Turpin; Saskia Amy d.v. J.A. Gossen en D.E. Dijkman; Romano z.v. J.F.P. Scheele en B. de Groot; Bregje Maria Emilie d.v. P.G.L.J. de Vet en S.J.M. Groels; Jan z.v. C.N. de Rooij en A. Krijgsman; Larissa d.v. H.M.A.C. Ravenhorst en A.S. van Leeu wen; Taru Anneli d.v. J.J. van der Zijde en M.A.A.M. Hendriks; Eva Elisabeth Jacoba d.v. J.B. van Bentem en M.A.J. van der Kley; An- nigje Neeltje d.v. J. Anker en A.N. van der Wind. Weekeinddienst dierenarts: J. Slager, Kerkweg-Oost 220, Waddinxveen, tel. 01828-12737 (bij afwezigheid dierenarts Y.M. Klaare, Turftnarkt 94, Gouda, tel. 01820-18995 of dierenarts W.C.M. van den Heuvel, Driewegplein 8, Gouda, tel. 01820-11215). C. de Vos en B. de Vos-Kroeze, Prins Bernhardlaan 17, tel. 10462 (bij afwezigheid dierenarts C. Moons, tel. 01829-2568). Aan grappenmakers hebben we niks. Verder gaat iedereen ‘We hebben nu zo’n vijftig zijn gang maar. Als iemand campers op onze lijn staan en er komen er nog tientallen bij. Ze komen verspreid over het gehele land1, vertelt Men no Buch, broer van schrijver Boudewijn. “Van de honderden lijnen die we exploiteren staat deze qua luistertijd nu al op de vierde plaats. Het loopt als een ko gel*. WADDINXVEEN/DEN HAAG - Ook de politie in Midden- Holland heeft onvoldoende kennis van onveilige plaatsen, potentiële slachtoffers en daders. Bovendien blijken gege vens over misdrijven waarover de politie beschikt vaak niet overeen te stemmen met de werkelijkheid. zaamheden op de hoogte zijn worden sommige zaken twee keer onderzocht terwijl andere blijven liggen. Uitgave: Dagblad van Rijn en Gouwe BV, Raoul Wallenbergplein 9, Postbus 1, 2400 AA Alphen a/d Rijn Redactie-adres: Kanaalstraat 10 Postbus 372 2741 HH Waddinxveen Telefoon: 01828-30332 Telefax: 01828-32633 Openingstijden: Maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur. Klachten bezorging: Donderdag voor 17.00 uur. Kanaalstraat 10, 2741 HH Waddinxveen ^Telefoon 01828-30332 CHRISTELIJK GEREFORMEERDE KERK BOSKOOP Kerkgebouw Nieuwstraat 79: 9.30 uur ds. M.J. Oosting 18.30 uur ds. D. Quant, Den Haag-Rijswijk Hoeveel geld er bij Dutch Te- legroup omgaat wil Menno Buch niet zeggen. ‘Dagelijks wordt in Nederland voor een miljoen gulden naar 06-num- mers gebeld. Wij zijn absolute marktleider, maar het gaat Dit unieke sieraad is 'n herinnering aan de regeerperiode van onze geliefde Koningin Juliana: een authentieke M Juliana-cent in fraaie houder, 18 karaat verguld en bezy met vier fonkelende zirkonia-briljanten. Met het eveneens 18 karaat vergulde collier een waarlijk koninklijk sieraad. Deze Juliana-hanger in een luxe juwelencassette kunt A u nu in uw bezit krijgen voor slechts f 34,95. Bestel dit unieke herinneringsjuweel vandaag nog! r Ondertrouwd: M. Schilperoord en TM. Frontino; F. Kremer en H.J. van Dijk; WM. de Vos en A. van den Heuvel; E. Koren en M.J.F.I. Storimans; P.W Verspoor en T.I.M. Vermaas; R.F. Hoogendoom en I.J.M.E. de Jong; G.F.A. Moliej en J. Francken; E.A. Maaten en H. Brinkman. Gehuwd: R.P. de Mik en E.L. van Putten; R.M.S. van Maanen en M.E.C. Walta; P. van der Laan en H. Brinkman. Overal in het land zijn ze - zo als op het grondgebied van de gemeente Waddinxveen - op parkeerplaatsen en carpool- plekken, maar ook op cam pings te vinden: goed geoutil leerde kampeerwagens, waarin tegen betaling de lief de kan worden bedreven. Om het nog wat gezelliger te maken staat vaak ook een hapje, een drankje en zinne- prikkelende muziek op het menu. De snelle zakenman kan bij sommigen zelfs bij vertrek op een declarabel bonnetje rekenen: één of tweemaal diner, afhankelijk van de bewezen diensten. ‘Er is een enorme markt voor prostitutie, vooral voor gehei me privé-adresjes, waar je anoniem een wip kunt ma ken*, zegt Menno Buch van Dutch Telegroup in Haarlem, de grootste exploitant van te lefonische sekslijnen. Sinds enkele dagen beheert hij de Nationale Snelweg Sekslijn, waarop te beluiste ren valt waar mannen, maar ook vrouwen langs de snel weg aan hun gerief kunnen komen. Sjaak Noteboom geld.’Wij hebben dat nog nau welijks meegemaakt. Na tuurlijk loop je in dit vak het risico om ineens een gestoor de kip in je bed te hebben, die hommeles wil maken. We hebben echter uitgebreide veiligheidsmaatregelen ge troffen. Zodra er wat gebeurt, krijgen we snel hulp. Er is al- op het parkeerterrein van een politiebureau wil staan, zal mij dat verder een worst zijn. Dat is mijn probleem niet*. ‘Ook met wat zich allemaal in de auto afspeelt, hebben wij geen enkele bemoeienis*, voegt Menno Buch toe. ‘Zo lang dat maar binnen onze huisregels blijft: geen seks met kinderen, geen seks met dieren en geen seks met zwangere vrouwen. Welis waar is daar een enorme markt voor, maar voor die vormen van seks laten wij on ze telefoonlijnen niet mis bruiken'. Menno Buch heeft niet de in- boom). wikkelingen binnen de bran che. In het Technicum van Ve veo Coatings kan men met de meest geavanceerde appara tuur op het gebied van lak- systemen, applicatie- en droogtechnieken elke prak- Dat blijkt uit een onderzoek van de ministeries van Bin nenlandse Zaken en van jusi- tie naar de werkwijze van vier regionale korpsen. De politieregio’s werken onvol doende probleemgericht en richten zich voornamelijk op ’de afhandeling van routine- processen’. De politie is weliswaar ’be schikbaar’ voor het opne men van aangiften en zij re ageert op incidenten, maar initiatieven om de onveilig heid aan te pakkeh voor misdaadpreventie, wat door politiemensen als een onder geschikte taak wordt be schouwd. In het onderzoek werd de werkwijze van de politiere gio’s Amsterdam-Amstel- land, Groningen, Hollands Midden en Limburg-Zuid doorgelicht, onder meer om uit te vinden wat er na de grootschalige reorganisatie van de politie is veranderd. Bij de vier onderzochte regi o’s begon een jaar geleden een aantal projecten die spe ciaal waren gericht op de aanpak van autodiefstallen, inbraken en roofovervallen. De meeste kritiek van de de partementen gaat uit naar de manier waarop de politie met informatie over de mis drijven omgaat. In één van de regio’s bleek bijna de helft van het aantal geregis treerde woninginbraken na verificatie geen woningin braak te betreffen. Het verkrijgen van informa tie levert vaak een zoektocht op in een ’jungle van gege vens’. Mede daardoor is de aanpak van de politie nog te veel gericht op individuele zaken en te weinig op het al gemene probleem. Verder concluderen de on derzoekers dat het risico van een competentiestrijd tussen de verschillende on derdelen van een politiere gio aanwezig is doordat de afbakening van bevoegdhe den en verantwoordelijkhe den niet duidelijk is. Doordat de districten en de overkoepelende regio’s niet precies van eikaars werk- WADDINXVEEN - Zaterdag avond 11 juni houdt de Stich ting Wijkwerk De Zuidplas weer een gezellige kinderdis co in wijkgebouw Het Zuid honk aan de Zuidplaslaan in Waddinxveen. De kinderdisco begint om 18.30 uur en zal duren tot 20.00 uur. De entree is ƒ2,50 per persoon, inclusief een consumptie en een gratis lot voor een loterij waarbij diver se leuke prijzen te winnen zijn. Hierna is er om negen uur een disco voor 30-plussers. De muziekkeuze zal speciaal op deze leeftijdsgroep worden af gestemd. Er zal bijvoorbeeld veel muziek uit de jaren zes tig worden gedraaid, maar ook andere nummers kunnen worden aangevraagd bij de discjockey’s van discotheek Chinchilla. De entree be draagt ƒ5,- per persoon.^. Bond van Meubelfabrikan ten, tijdens een voordracht over ‘Oplossingen voor het af werken zonder oplosmidde len' het belang van dit Tech nicum voor de meubelindus trie. ZATERDAG 11 EN ZONDAG 12UNI1994 Voor de praktijk van de huisartsen Van Heel, Siemons, Hertogh en Wilms (groep I) heeft dienst: Arts: T.S. Wilms, Troelstrahoeve 66, tel. 18613 Voor de praktijk van de huisartsen Alberts, Glaser, Van der Linde, Voskamp en Vreeken (groep H) heeft dienst: Arts: B. Glaser, Souburghlaan 13-15, tel. 14100 Dienstdoende apotheek: drs. EF. van Dijk, Kerkweg-West 64, tel. 17255 Dienstdoende verloskundige: A. Voss-Becks, Peuleyen 60, tel. 16801 Mededeling: De regeling ‘medische weekeinddienst' is uitsluitend bedoeld voor dringende gevallen, waarvan de behandeling niet tot de eerstvolgende werkdag kan wachten. Spreekuur waarnemend huis arts op zaterdag en zondag van 10.00 - 11.00 uur en van 16.00 - 17.00 uur. Voor deze spreekuren behoeven geen afspraken gemaakt te worden. Aanvraag visites gedurende dezelfde uren als waarop er in het weekeinde spreekuur wordt gehouden. Buiten deze tijden is de waarnemend huisarts alleen voor zeer dringende spoedgevallen be reikbaar. Overleden: Mulder, Nicolaas E., oud 75 jaar; van Wichen, Barend, oud 60 jaar; Verboom, Jan, oud 75 jaar; Blom, Johannes I, oud 45 jaar; Bokasba, Mohammed, oud 5 jaar; Versluis, Frans, oud 96 jaar; de Vroed, Pieter A., oud 60 jaar; van der Spek, Hendrika, w.v. L.C. ’t Hart, oud 77 jaar; Hoogendoom, Aaltje M., oud 91 jaar; Sol, Leen- dert A., oud 71 jaar; Krijgsman, Pieter, oud 75 jaar; Grivel, Jacoba, oud 69 jaar; Huizer, Cornelia, w.v. D. van den Berg, oud 91 jaar. WADDINXVEEN/DEN HAAG - Seks langs de snelweg. Een ware rage. Autorijdend Nederland heeft er een nieuwe hob by bij. Een snel nummertje tussen twee afspraken in. Brave huismoeders, op geld beluste studentes en doorgewinterde hoeren verdienen horizontaal een flinke grijpstuiver bij, zo ervaart ook Waddinxveen, waar al een winter en voorjaar lang een sexcamper staat geparkeerd op een plekje van Rijkswaterstaat bij de gerenoveerde carpoolplaats langs de Henegouwerweg. Ik ben tot nu toe gekomen in het Franse Bénévent-l’Abba- ye, een dorp dat ongeveer 50 km ten oosten van Limoges ligt. Na mijn vertrek uit op zaterdag 30 april ben ik via Dordrecht en Roosendaal België ingetrokken. Daar heb ik in een aantal kloosters overnacht en ben ik door de bewoners of bewoon sters heel gastvrij ontvangen. Vanaf de Belgisch-Franse grens liep ik door de Franse Ardennen. Ik maak ongeveer een gemiddelde van 30 km per dag. Soms wat meer en soms wat minder. Mijn rugzak weegt 13 kg. Ik heb geen tent bij me en moet elke avond zorgen dat ik on- derdag krijg. Meestal begin ik ’s morgens tussen 5.00 en 6.00 uur te lopen. Dan is het fris buiten en hoor je alleen de vogels fluiten. In Noord-Frankrijk ben ik driemaal door Fransen uitge nodigd om bij hen te komen overnachten en te eten. Dat zijn hele leuke ervaringen. In St. Dizier werd ik bijna letter lijk van de straat gepikt door een dame die, toen ze het woord Compostela hoorde, mij direct uitnodigde voor eten en onderdak. Twee van haar kinderen had den driejaar geleden ook zo’n NEDERLANDS HERVORMDE KERK Brugkerk, Kerkweg-Oost: 9.30 uur ds. M. van Cam- pen 17.00 ds. Hierden De Hoeksteen, Esdoom- laan: 9.30 uur ds. A.W. van der Plas 18.30 uur ds. H. Schipaan- boord Bethelkerk, Bilderdijklaan: 9.30 uur ds. H. Schipaan- boord 17.00 uur ds. C.D. Zonnen- berg Rehobothschool, Sperwer- hoek: 9.30 uur ds. P.C. Keulen, Ouderkerk aan den IJssel 17.00 uur ds. M. van Cam- pen Immanëlkerkgemeente, Prinses Beatrixlaan: 9.30 uur ds. D.C. van Hou- welingen-Verdonk, Wad dinxveen 17.00 uur SoW-dienst in Ontmoetingskerk OUD-GEREFORMEER- DE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Mercurius- weg: 10.00 uur leesdienst 18.00 uur leesdienst WADDINXVEEN - Vorige week woensdagmiddag is op het bedrijvenpark Coenecoop 2 in Waddinxveen het nieuwe bedrijfspand van Veveo Coa tings BV officieel geopend. De opening werd verricht door J.A.M. Reesink, voormalig di recteur van de onderneming en initiator van de nieuw bouw. Groei van de organisatie als ook een strenger beleid op het gebied van het milieu heeft het tot voor kort in Schiedam gevestigde Veveo Coatings BV, dat wordt geleid door di recteur G.H.J. Visser, doen besluiten tot nieuwbouw in het centraal gelegen Waddin- veen. Het door Metabouw Formule- bouw BV uit Deventer ge bouwde nieuwe pand van Ve veo Coatings voldoet in alle opzichten aan de gestelde mi lieu eisen, inclusief de wette lijke richtlijnen voor de ge scheiden opslag van gevaar lijke stoffen. Dat Veveo Coatings het be lang van milieu- en arbeids voorzieningen erkent, blijkt niet alleen uit alle bouwkun dige en constructietechnische voorzieningen in de nieuw bouw. Met de faciliteiten die in de nieuwe huisvesting zijn ondergebracht, speelt Veveo Coatings ook in op milieuont- pelgrimage gemaakt en ze wist precies hoe een pelgrim zich voelde en wat hij nodig had. Ik heb tot nu toe weinig pro blemen gehad. Vanaf Wad dinxveen heb ik twee blaren opgelopen en verder gaat het met de gezondheid goed. In Frankrijk zijn de mensen erg vriendelijk. Als je ze iets vraagt, krijg je altijd beleefd antwoord. In de Franse Ardennen kon ik één keer geen onderdak vinden. Ten einde raad heb ik een po litieauto aangehouden. Oom agent bracht me welwillend per auto naar een goedkoop hotel in de buurt. In Dun-le-Palestel mocht ik tijdens het geven van cathe- chisatie door de plaatselijke pastoor, een verhaal houden over mijn pelgrimstocht en mijn (redactionele) werk bij het ministerie van Land bouw, Natuurbeheer en Vis serij in Ede. Ik kreeg van de cathechisanten aandachtig gehoor en na afloop ging ie dereen op de foto en mochten ze mijn rugzak uitproberen. In de beroemde basiliek Ma deleine van Vezelay smaakte ik het genoegen op Eerste Pinsterdag (zondag 22 mei) een concert in deze prachtige kerk mee te maken. Mozart en Hayden werden in deze ambiance ten gehore ge bracht. Schitterend. Vooral in de dorpen en ge huchten waar ik door loop, hebben veel mensen een hond. Een enkele keer lopen ze los en komen dan op je af omdat je een rugzak draagt en dat voor een hond iets vreemds is. Tot nu toe heb ik ze mij van het lijf kunnen houden, maar het is soms vervelend wan neer zo’n beest met grommen de kaken op je af komt. Volgende week hoop ik in Bergerac aan te komen en daarna het laatste deel in Frankrijk tot aan de Pyrenee- en. Daar komt mijn partner, Ank van der Tuin-van Tol, er bij en samen lopen we het laatste stuk (740 km) in Spanje. ‘Ik loop elke dag zo’n 30kilometer door LUIT BLOEM druk dat het georganiseerde criminele circuit achte de overal in het land opduikende ’pretmobielen’ zit. Volgens hem gaat het echt om ’parti culieren’, die niet achter het raam of in een seksclub wil len werken. ‘Dat klopt', zeggen Saskia en Yvonne, die in de Randstad in een smaakvol ingerichte kampeerwagen al enkele maanden een goedbezochte werkplek hebben. ‘Wij heb ben beiden in de escort geze ten. Dat was wel leuk, maar het leverde te weinig op om dat er dagen voorbij gingen zonder klanten. Achter het raam zitten vonden we te link. Je loopt daar een te gro te kans om ’toevallig’ herkend te worden door familie, vrien den of bekenden. Daarom hebben we voor deze vorm ge kozen. Het was wel een flinke investering, van enkele tien duizenden guldens, maar dat wippen we er wel uit'. Het aantrekkelijke duo heeft volgens eigen zeggen over klandizie niet te klagen. ‘Je moet het vooral van mond tot mond-reclame hebben. Sinds kort staan we ook op de Na tionale Snelweg Sekslijn. Daar zijn ook al wat klanten op afgekomen. Het nadeel van die lijn is overigens wel dat we nu al last hebben van drooggeilers, nieuwsgierigen die met hun auto rondjes rij den bij onze vaste werkplek. Voor die sekslijn hadden we daar weinig last van. We had den al een hele klantenkring opgebouwd, vooral zaken mensen die bij ons langs ko men. Die willen op weg naar huis of naar een afspraak ge woon in alle rust en redelijk discreet een wipje maken'. Angst heeft het tweetal niet. Alhoewel hun werkplek rede lijk afgelegen ligt, zijn zij niet bang voor bedreiging, bero- BENEVENT-l’ABBAYE/WADDINXVEEN - Via poste res- ving of lichamelijk geweld, tante blijf ik tijdens mijn pelgrimsreis te voet naar Santiago Vanuit de sexcamper in Wad- de Compostela in Spanje toch nog een beetje op de hoogte dinxveen werd bij de Wad- van het wel en wee in mijn woonplaats Waddinxveen. In de- dinxveense politie door een ze brief vertel ik u graag hoe het nu verder met mij gaat, Schiedamse onlangs wel aan- sinds ik in de vroege morgen van Koninginnedag Waddinx- niemand wat aan welk per centage van de markt we pre cies in handen hebben'. Op het nieuwe 06-nummer wordt niet alleen uitgelegd waar seksliefhebbers terecht kunnen, maar ook door wie zij op de aangegeven plek worden ontvangen en wat de mogelijkheden zijn tijdens het bezoek. Intieme details over vormen en maten ont breken daarbij uiteraard niet. Menno Buch: ‘De meeste vrouwen spreken zelf het bandje in. Het zijn natuurlijk allemaal gewoon hoeren. Wel iswaar laten ze via het bandje vaak weten dat ze student, secretaresse, verpleegster of fotomodel zijn, maar dat is gelul. Dat zeggen ze alleen maar voor de status'. Waar de camper staat en wat er allemaal in gebeurt, inte resseert Menno Buch geen fluit. Wel controleert hij of de gene die zich aanmeldt ook daadwerkelijk een kampeer wagen op de afgesproken plek heeft staan. ik bestel de 18 karaat vergulde Juliana-hanger met J bijpassend collier in luxe cassette a f 34,95. Fj Ik heb f 34,95 overgemaakt op 7~| Ik betaal bij aflevering AA QK 81 1H7 I ARM/AMDCH 14 OC «L.e f 4 rArr> I Naam: Adres: Postcode: H Handtekening: Deze bon in een gefrankeerde envelop sturen naar: Aljoma Exclusive Gifts B.V., Postbus 2511, 3000 CM Rotterdam. U ontvangt het Juliana-coilier dan binnen 14 dagen thuis. F;"./ JA MCI - z 1*-t

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 7