«vet NKF Kabel ziet winst verder stijgen en verdubbelt omzet vakantielanden Opbrengst markt bijna 43 mille Koningin Julianaschool vierde een week feest ‘Fetsje6 meest belovende hond ‘Pinnen6 in de Klimop wint een prijs Registratie samenleving bij burgerlijke stnd mogelijk deel Brugweg aai Nieuwe Eigenwijs produkten in Wereldwinkel Demonstratie vleesbereiding bij Plusmarkt Muziekavond in november van De Zeven Muzen RTW-radio in Bethelkerk b«ekje, de Herstraten KENWOOD Bedrijven reiken drie prijzen uit Pagina 27 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 15 JUNI 1994 REPROSET HOUWELING WOONSFEER I Menke Car Vision, auto* Hi-Fi, auto-alarm en mobiele communicatie. Erkend inbouwcenter. Gouda: Bodegraafsestraatweg 3a (naast Kwik-Fit) 01820 - 70080 Donderdag koopavond. Alphen a/d Rijn: Ouvertureweg 85 (nabij Shefl-Herenhof)01720 - 21312 Vrijdag koopavond. I Hij \hc mcnii^a OOK VOOR SKIBOXEN EN SNEEUWKETTINGEN ging men op schoolreis naar s van NKF Kabel BV aan de Noordkade in Waddinxveen. (Foto: Ar chief-NKF). niet naar verschillende adressen. Voor passen met pin-code, creditcards, reis- cheques en buitenlands geld kan men er terecht, maar bij voorbeeld ook voor een reis verzekering of automobilis- tenhulpverzekering. WADDINXVEEN - De protestants-christelijke Koningin Julianaschool (Peter Zuidlaan) heeft het zilveren bestaan van de nu nog zelfstandige basisschool een week lang ge vierd. De allround chef-kok kan op de meeste culinaire vra gen een antwoord geven, niet alleen op vleesgebied. Dat er donderdag in de Plusmarkt Riwa veel te proeven valt spreekt van zelf. De belangstellende consument krijgt gratis re cepten. Er wordt gede monstreerd tussen 10.00 en 17.00 uur. Woensdag 1 juni werd een vossejacht gehouden, waarbij een haremdame, een bruids paar, diverse tuinlieden en joggende ouders waren te be letters de leus ’Hier 25 jaar plezier’. o Handelsdrukwerk g, Rekiamedrukwerk Hiilsta l.eolux Gelderland Pastoe Kendix Ban/ Bord Castelijn .Montis Art ifort Jah Pan Bcsouw Fiam l.igne Kosct .Molten i Giorgetti ka iïPföCiïmwM UADDWXVEEN o Zwart/wit kopteen o Kleurkopieën o Gelegenheidsdrukwerk o Full-color kopteen o Inbinden o Plastificeren o Papierwaren Dorpstraat 68 - Tel. 01828-18640 vooruitzichten voor 1994 en wij verwachten een aanhou dend opgaande lijn in winst gevendheid', aldus de mede deling van de directie. Dinsdagmiddag 31 mei werd op een creatieve middag en met veel hulp van ouders de school feestelijk versierd. Op de ramen verscheen in grote WADDIXVEEN - In verband met het gedeeltelijk herstra- ten van het doodlopende zuid- west-gedeelte van de Brug weg, zal het verkeer vanaf woensdag 22 juni gedurende enkele dagen hinder onder- ’s Avonds werd het feest offici eel geopend met het bekijken van het grote spandoek, waarvan elke groep een ge deelte had versierd. Verder was er een feestlied en een volksdans, waarbij verschil lende ouders ook hun beste beentje voorzetten. een menshoge poppenkast. De spanning en aandacht was van de gezichten af te le zen. De groepen 6 tot en met 8 speelden drie bingorondes met fraaie prijzen. Als herin nering aan het feest kregen de kinderen een placemat ca deau met daarop alle in kleur afgedrukte leerlingen en leer krachten. In het laatste programma wordt een gesprek gevoerd met mensen van de VBOK-af- deling Waddinxveen, welke vereniging tot doel heeft het beschermen van het ongebo ren kind. De uitzending wordt om twaalf uur afgeslo ten. Het zilveren schoolfeest werd zaterdag 4 juni afgesloten met een reünie voor leerlin gen en leerkrachten. Terug kijkend waren alle onderde len zeer geslaagd, mede dankzij de enorme inzet van leerkrachten, de vele mate rialen van de families Van der Loo en Van Beugen en de ge weldige hulp van de ouders. De Panay Fruit and Trading Corporation, waarvan het co mité gevormd wordt door af gevaardigden van de ver scheidene produktie-vereni- gingen, belast zich met ver koop en uitvoer. De bananen chips worden geïmporteerd door Fair Trade (voorheen SOS-Wereldhandel) in Cu- lemborg. WADDINXVEEN/DELFT - De nettowinst van NKF Kabel, in Waddinxveen nog gevestigd aan de Noordkade en dit jaar het Gouwedorp verlatend, is in het eerste kwartaal van dit jaar gestegen van f 4,8 miljoen naar f 5 miljoen. De omzet verdubbelde bijna van f 114,3 miljoen naar f 224,6 miljoen, vooral door de overname van de Duitse bedrijven NKD en Kaiser Kabel, aldus eem mededeling van de direectie in Delft. Het was de hele dag een ge zellige drukte op het evene mententerrein. Vele honder den koopjeslustigen vonden wat van hun gading. Ook de spelen en loterijen vonden gretig aftrek, evenals de aan geboden lekkernijen, zoals haring, makreel, ijs en olie bollen. De apparatuur voor de oliebollen werd door banket bakkerij Van den Berg be schikbaar gesteld. Na maandenlange voorberei ding werden twee dagen eer der al vele containers, be schikbaar gesteld door trans portbedrijf Van Noort BV, vol geladen met meubels, kle ding, tv-toestellen, radio’s, boeken, potten en pannen. Ook de vrachtauto van ver huisbedrijf Asscheman werd snel en vakkundig volgela den. Een dag voor de rommel markt werd alles naar het I5 vorig jaar, vooral op hoog- spanningsgebied, terwijl de Duitse markt duidelijk een zwakke start had. De project- omzet was hoger dan in 1993. Het bedrijfsresultaat in de periode januari-april 1994 ad gelijkheden tot voorwaartse ƒ8,8 miljoen (1993: ƒ3,0 mil joen) was beduidend boven zal dit het bedrijf in staat stellen de toekomstige uitda gingen het hoofd te bieden. ‘Tegen het licht van het voor gaande bevestigen wij onze WADDINXVEEN - Tijdens de jaarlijkse werkproefdag van de Nederlandse Vereniging voor Stabij- en Wetterhounen (honden) in het Friese Appelscha is de Waddinxveense hond ‘Fetsje‘ van G.A. Stuut als meeest belovende jonge hond in de prijzen gevallen. WADDINXVEEN - De aan de Dreef gehouden rommel markt en bazar van de Gereformeerde Kerk was een groot succes. Er bleek voor bijna f 43.000,- te zijn verkocht en dat is ruim drie meer dan een jaar geleden. DEN HAAG/WADDINXVEEN - Mensen die niet met elkaar kunnen trouwen omdat er een wettelijk beletsel is, kunnen hun samenleving laten registreren bij de burgerlijke stand. Deze registratie staat open voor personen van hetzelfde ge slacht, broers en zuster en (groot)ouders en (kleinkinderen. acquisitie van de tevoren ge noemde Duitse ondernemin gen, tezamen met de her- structeringsmaatregelen. Het bedrijfsresultaat als per centage van de omzet (3,9%) was hoger dan de 2,6% voor 1993. De financiële lasten bedroe gen ƒ2,7 miljoen en waren aanzienlijk onder het niveau van de financiële baten ad ƒ4,3 miljoen voor 1993. De re denen zijn de financiering van dé acquisitie en het feit, dat het resultaat van Kaiser Kabel - nu een volledig gecon- uitzending De meest belovende jonge hond werd ’Fetsje’ van G.A. Stuut uit Waddinxveen. Bes te Stabij werd ’Niko fan ’t Pa radij ske’ van E. Veilenga uit Kollumerzwaag. De beste Wetterd werd ’Sasja fan ’t El- zenhiem’ van de familie Bruinsma uit Doniaga. vert voordelen op. Een ander pluspunt van ’pin nen’ is dat men niet is gebon den aan de beperkte ope ningstijden van banken in het buitenland. Bij geldauto maten - in totaal nu 70.000 in Europa - kan men 24 uur per dag terecht. Om te weten te komen hoe het nou precies zit met ’pin nen’ in het buitenland is het goed om - op tijd - bij bijvoor beeld de Rabobank Waddinx veen bank binnen te lopen voor gratis informatie en ad vies. Daar ligt wegwijzer voor iedereen klaar. Dit boekje, de Rabokompas genaamd, geeft antwoord op vele praktische vragen van de vakantiegan ger zoals: hoe zit het met geldautomaten in mijn va kantieland? Hoeveel zijn er? Hoe betaal ik daarginds met mijn creditcard? Wat doe ik bij verlies en diefstal? Prettig is verder dat men bij de Rabobank Waddinxveen vakantiezaken in één keer kan regelen. Men hoeft dus vinden. naar verschillende Vooruitlopende op deze werk zaamheden zal het waterlei dingbedrijf WZHO een ge deelte van de waterleiding vervangen, zo heeft het Wad dinxveense gemeentebestuur in een bekendmaking laten weten. ZEVENHUIZEN - De jaar lijkse muziekavond voor vol wassen amateurs van de Ze ven Muzen in Zevenhuizen zal worden gehouden op za terdagavond 19 november om acht uur in de Gereformeerde Kerk. Al zes keer eerder orga niseerde de Zeven Muzen zo’n muziekavond in het najaar, telkens met veel succes. Het enthousiasme van de deelne mers is aanleiding er mee door te gaan. De jaarlijkse muziekavond is te beschouwen als een groot huisconcert. Het repertoire is overwegend klassiek, enkele stukken komen uit het lichte re genre. De deelnemers spe len (of zingen) in alle denkba re combinaties: solo, als duo, trio, kwartet. Hét belangrijk ste is dat men een stuk seri eus instudeert. Informatie over de muziek avond kan men inwinnen bij Peter Lelieveld (01793)-1829. Dit is de kern van het wets voorstel dat bepalingen voor de registratie van een samen leving onderbrengt in Boek 1 van het Burgerlijk Wetboek en in het Wetboek van Bur gerlijke Rechtsvordering. Het wetsvoorstel, dat is opgesteld onder verantwoordelijkheid van minister mr. Aad Kosto van Justitie, is op woensdag 8 juni bij de Tweede Kamer in gediend. In de praktijk is behoefte aan een publieke erkenning van relaties tussen twee perso nen, waarin de betrokkenen duurzame verantwoordelijk heid voor elkaar op zich ne men. Dit blijkt onder andere uit de toename van het aantal samenlevingsregistraties bij gemeenten, ook al verbindt de wet daaraan geen enkel rechtsgevolg. De voorgestelde registratie Hooft st raat 187 (Haast de Julianabruy) 2406 GH Alphen a/d Pijn tel. 01720 - 7Ï87I maakt als internationale en gemeenschappelijke regelin gen die rechtsgevolgen ver binden aan het huwelijk, een gelijkstelling in de weg staan. Privaatrechtelijk zullen de rechtsgevolgen grotendeels hetzelfde zijn als tussen ge huwden. Er zijn gevolgen voor de juridische betrekkin gen met kinderen. Deze staan los van de registratie. nog niet gehuwd zijn of al ge registreerd staan met een an der. Ook moeten zijn in prin cipe meerderjarig zijn. Het zijn dezelfde eisen als die voor een huwelijk gelden. De registratie staat open voor Nederlanders en EÜ-onder- danen die hier rechtsgeldig verblijven. Partners die niet de Nederlandse nationaliteit bezitten of die niet EU-onder- daan zijn, moeten beiden on- middelijk voorafgaand aan de registratie ten minsten één jaar legaal in Nederland heb ben gewoond. Hiermee kun nen ’schijnregistraties’ en ’re- gistratietoerisme’ worden voorkomen. In publiekrechtelijk opzicht - zoals bijvoorbeeld voor de be lastingen en de sociale zeker heid - zullen huwelijk en regi stratie volledig dezelfde rechtgevolgen hebben. kent die rechtsgevolgen wel. Een uitzondering wordt ge- De registratie komt tot stand doordat partners in persoon een verklaring afleggen dat zij hun samenleving geregis treerd willen zien ten over staan van de ambtenaar van de burgerlijke stand. Deze gaat eerst na of aan alle eisen om te kunnen registreren is voldaan. Die eisen zijn bijvoorbeeld dat de partner of één van hen Hij laat de bezoekers zien op welke wijze vlees het best - en dus het smake lijkst - kan worden bereid. Het succesvol bereiden van biefstuk kan op vele manieren. Vooral de jonge consument 'is dikwijls op zoek naar nieuwe snufjes, andere saussen en ge bruikt moderne keuken- apparatuur. sloten. Het laatste onderdeel van de ochtend was het opha len (apport) van een eend of een leerzame en een gezellige dummy uit diep water. dag toe. Voor de proeven be- ’s Middags werd er begonnen gonnen werd eerst op de jachthoorn het lied ter ope ning van de jacht gespeeld. Er waren 7 onderdelen waar de honden aan mee moesten Een onafhankelijke jury had bepaald dat maar liefst twee welpen van de Waddinxveen se scoutinggroep Klimop hiervoor in aanmerking kwa men. Zij zullen ook meedin gen met de landelijke wed strijd. Evenals de welpen waren ook de kabouters van de Wad dinxveense watergroep aan wezig. Voor Klimop was het een geslaagde activiteit zo vlak voor de zomerkampen. druk. Voor de energiekabels vond het omgekeerde plaats. De Nederlandse markt voor energiekabels was beter dan vonden van de verkoop van fi nanciële vaste activa. Het effectieve belastingtarief op de winst nam af van 34,2% in 1993 tot 18,0% voor de ver slagperiode. De reden is de benutting van bestaande mo- Een ander nieuw produkt is Cruncho uit het Boliviaanse regenwoud. Cruncho is een krokante muesli op basis van gepofte quinua, een zeer voedzaam graan uit de andes. Aangevüld met onder andere rietsuiker, amazonenoten (nieuw internationale bena ming voor paranoten) uit het Boliviaanse regenwoud en Cubaanse bloemenhoning vormt het een gezonde even wichtige voeding. Cruncho kan gewoon droog worden ge geten of vermengd met koude melk of yoghurt. Een nieuw Wereldwinkel- produkt zijn Banana Chips Iloilo City, Filipijnse gedroog de en gefrituurde bananen. De boerinnen van Amihan oogsten deze bananen. Kaba- layka-vrouwengroepen uit de armenwijken van Iloile City (Panay, Filipijnen) produce ren de chips. De dieren legden het afval probleem en de vervuiling aan de kinderen voor, waarop in groepjes allerlei spelen en opdrachten werden gedaan. Bij de sluiting kon Tigro drie kinderen feliciteren met het winnen van de kleurwed- strijd. tie van NKF Kabel zitten de reorgansiatieprogramma’s goed op schema. In combina tie met de verbeterde strate gische positie in Duitsland een handige reis- voor iedereen o WADDINXVEEN - Er zijn weer nieuwe produkten in de Waddinxveense Wereldwin kel bij het Koningin Wilhel- minaplein te koop. Zoals be kend krijgen de Derde We- reld-producenten voor de We reldwinkels een betere prijs betaald. De extra inkomsten verlichten het dagelijks leven van boerenfamilies. Er is meer geld voor eten, kleding en school. WADDINXVEEN - Don derdag 16 juni van 10.00- 17.00 uur houdt een chef kok van het Bedrijfschap Slagersbedrijf en het Voor lichtingsbureau Vlees in de Plusmarkt Riwa-slage- rij in het winkelcentrum Zuidplas aan de Zuidplas- laan in Waddinxveen een demonstratie vleesberei ding. Daarbij staat bief stuk centraal. is deze Windy fauteuil van Montis, ren van de vele speelse woonideeën die u van Houweling Woonsfeer mag verwachten. De NKF’s netto-omzet van ƒ224,6 miljoen is bijna twee maal die van dezelfde periode in 1993. Deze toename is toe te schrijven aan de acquisitie van NKD en Kaiser Kabel, beide in Duitsland. Het volume van telecomka- bels in Duitsland was tame lijk stabiel in vergelijking met de drastische afname in 1993. In de Nederlandse markt voor telecomkabels trad een verdere volume-af- name op, vergeleken met de zelfde periode vorig jaar. In beide landen stonden, zoals verwacht, de prijzen onder solideerde deelneming - opge- nomen is in het bedrijfsresul taat. Evenals vorig jaar, zij het in mindere mate, werd ook het positieve effect onder- WADDINXVEEN - Met de slechte zomer van vorig jaar in het achterhoofd hebben miljoenen Nederlanders een zonva kantie geboekt naar Zuid-Europa. De reisorganisaties spre ken van een ware ’stormloop’. De populairste landen zijn Spanje, Portugal en Griekenland. ‘En in heel Europa staan de vakantieganger 70.000 geldautomaten ter beschikking ter besparing van de kosten', zo laat de Rabobank Waddinx veen weten. Voor de groepen 1 tot en met 5 trad de Waddinxveense to- neelvereniging ’Toi-Toi’ op in winnaars bijeen die vorig jaar op de Bleiswijkse bedrijven- beurs ‘Ondernemen in Mid- den-Holland‘ een prijs had den gewonnen met het ma ken van een rebusoplossing. De drie bedrijven die deze prijzen beschikbaar hadden gesteld op de jaarlijkse be- drijvenbeurs waren Toyota- dealer Van Leeuwen, hove niersbedrijf Henk van Vliet en restaurant Bibelot. De eerste prijs, een VIP-ar- rangement, werd gewonnen door Cor en Ina Vonk uit paar, diverse tuinlieden en Reeuwijk. Zij worden thuis opgehaald in een Toyota Pre- wonderen. Donderdag 2 juni via en krijgen een heerlijk 4- -1.._-- gangen menu met bijpassen- DeSpelerij’in Dieren. de wijnen in restaurant Bibe lot. Eenmaal weer thuis gebracht staat er een prachtige Cedrus van Henk van Vliet in hun tuin te wachten. De tweede prijs werd uitge reikt aan de heer Prevo uit Moordrecht. Deze krijgt 150 vierkante meter tuinonder houd (of ontwerp) aangebo den door het Waddinxveense hoveniersbedrijf. De derde prijs was een week einde Toyota Previa rijden (een space-wagon), gewonnen door de heer en mevrouw Van Ooi-Houtman uit Boskoop en aangeboden door Toyota- dealer Van Leeuwen van de Plas weg in Waddinxveen. met het apport te land, ge volgd door controle schots schuwheid (er werd met een echt jachtgeweer geschoten) en tot slot de bereidheid wild doen. Begonnen werd met ap- te apporteren. De dag eindig- pél (gehoorzaamheid). Het de met de prijsuitreiking, aangelijnd en los volgen was T~' -x -J~ het eerste onderdeel, dat door iedereen goed werd afgelegd. Het vooruit sturen en het ko men op bevel gaf wat meer Vrijdagmiddag 3 juni werd een echte kinderkermis ge houden, waarbij de kinderen verschillende volksspelen konden doen, zoals stokken- vangen, doelschieten en mid getgolf. verliescompensatie. De nettowinst van ƒ5,0 mil- het niveau van vorig jaar. De joen (1993: ƒ4,8 miljoen), is voornaamste reden was de enigszins hoger dan die van verleden jaar. Als percentage van de omzet echter is er een afname: 2,2% tegen 4,2% in 1993. Het aanzienlijk toege nomen balanstotaal van ƒ753,6 miljoen (1993: ƒ386,4 miljoen) weerspiegelt de Duitse acquisitie. Op de Jaarlijkse algemene vergadering van aandeelhou ders van woensdag 18 mei werd het volgende dividend vastgesteld: ƒ5,50 in contan ten of in gewone aandelen, in de verhouding van één nieuw aandeel voor 38 bestaande. Het dividend is betaalbaar gesteld vanaf vrijdag 10 juni. Van de 6,25% converteerbare obligatielening van ƒ35,0 mil joen zijn tot heden ongeveer 62% van de obligaties voor conversie-uitbetaling aange boden. De verkoop van Mo nette aan de Duitse Wilms groep zal volgens NKF Kabel naar verwachting gedurende de volgende verslagperiode tot stand komen. De toene mende concurrentiedruk zal in de voorzienbare toekomst aangehouden. Naar de mening van de direc- a Werd voorgaande jaren nogal lang gewacht met het vastleg gen van een reis, dit jaar ne men de meesten het zekere voor het onzekere. Al vroeg in het voorjaar was het opval lend druk bij de reisbureaus. En allemaal willen ze zon. Ook al is de vakantie maan den geleden geboekt, veel mensen hebben toch de nei ging om de ’financiën’ en de Ireisverzekering op het laatste nippertje te regelen. Toch zou het goed zijn als vakantiegan gers niet vlak voordat ze weg gaan, maar juist een paar we ken eerder bij de bank zouden binnenlopen. Hierdoor kunnen ze profite ren van extra service en dien sten. Zo kan men er terecht voor praktische informatie over ’pinnen’ in het buiten land. Nog steeds denken veel vakantiegangers dat het no dig is om een flink bedrag aan buitenlands geld mee te ne men. Maar dankzij de Europas met pin-code is dat verleden tijd. Doorgaans goedkoper dan het van huis uit meenemen van buitenlands geld, is het gratis opnemen van geld via de geldautomaat op de vakantie bestemming. Ook is de om- wisselkoers die wordt doorbe rekend, gunstiger. Verder le vert het betalen via betaalau tomaten in het buitenland le- evenemententerrein ver voerd, bijgestaan door de Gebr. Van Tol van het Noord- einde, die geheel belangeloos hun tractoren, wagens en mankracht beschikbaar stel de. De gehele dag werd ge bruikt om de kramen en ta fels klaar te maken voor de verkoop. Alle artikelen ston den in de kramen uitgestald. De kleding hing op kledin grekken, beschikbaar gesteld door Monique Mode en Van der Linde BV. ’s Middags werden de prijzen van de diverse loterijen be kend gemaakt. De nog niet af gehaalde prijzen zijn een ge borduurde leesplank aap- noot-mies, welke gevallen is op lotnummer 363 blauw, en het schilderij Berenfamilie op lotnummer 434 oranje. De prijzen kunnen afgehaald worden bij M. Mos, Tollens laan 129, tel. 01828-14882. WADDINXVEEN/GOUDA - De Waddinxveense scouting groep Klimop is zaterdag 11 juni in Gouda tijdens het scouting-districtsspel in de prijzen gevallen. Jaarlijks vindt er in scouting- district IJsselstreek een groot spel plaats voor welpen (jon gens 7-11 jaar), kabouters (meisjes 7-11 jaar) en esta’s Naar elkaar kijkende postduiven als kunstwerk bij de hoofdingang (gemengd). Zo’n 320 kinderen van ver schillende groepen kwamen hiervoor bijeen in het Groen hovenpark in Gouda. Daar maakten zij kennis met Tigro de Tijger, die zijn familiele den, de zwarte panter en de zwarte kat, bijeen had geroe pen vanwege het milieu. Hij \houdt van jou - en van z'n auto. Daarom geef je hem het perfecte vaderdagca- deau: Kenwood Car Audio. Met Kenwood wordt autorijden eindeloos genieten. Nu is het extra verleidelijk om voor Kenwood Car Audio te kiezen. Want wie een neus heeft voor per fect geluid krijgt bij aankoop fl 499 van de Kenwood KRC-255L >- tijdelijk een luxe flacon Le lardin d'Amour eau de toilette t.w.v. fl. 24.50 Verras je allerliefste op vaderdag met het allermooiste en jezelf ook! pi hcln ir Jc w LN-zcactici-gc Jig'.m 11 tir ISiun- !<m»4 zol.irg Jk Aan deze dag deden 6 Wetter- problemen. Met het blijven op hounen en 11 Stabijhounen de plaats werd het appél afge- mee. De keurmeester heette iedereen van harte welkom en wenste alle aanwezigen WADDINXVEEN - Zondag morgen 19 juni verzorgt de Centrale Hervormde Ge meente de wekelijkse kerk- j van de lokale RTW-radio. Om 9.00 uur wordt begonnen met een kin derprogramma. Daarna be gint om half tien in de Bethel kerk (Bilderdijklaan) de kerkdienst. Voorganger is de Waddinxveense predikant ds. C.D. Zonneberg. Na de kerk dienst volgt om ongeveer tien voor elf een muzikaal pro gramma. Dit keer wordt de harp onder de loep genomen. WADDINXVEEN - Vrijdag 3 juni kwamen in restaurant ’Bibelot’ (Limaweg) de prijs- op de Bleiswijkse bedrijven-

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 27