Kampioenen bij Zwemmers van De Gouwe grossieren in medailles Be Fair-tennis Theo v.d. Oord WSE-dames kampioen Elf titels voor De Gouwe-masters W SV-kampioen Start nieuwe Titel voor Melvin Kok (7) Bloemen van Be Fair-jeugd voor ouders Bridgeclub Waddinxveen de sterkste De Sperwer bridgecursus Bridgedrive Sportweek Wisselende vangsten WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE I Kampioenen bij De Gouwe Smash Pagina 35 WEEKBLAD i het mees spelen Dammes den Hartog, Kees Kool, Huibert Wilschut, Seb. Jonckheere en Geert WSE scoorde 101 doelpunten, waarvan de 100e werd ge scoord door Alice van Vliet. Slechts 18 doelpunten kregen de WSE-ames tegen. Volgend seizoen promoveert het eerste dameselftal van WSE-voetbal naar de vierde of de derde klasse. Dat is nog niet geheel duidelijk. De jeugdige winnaars van het trampoline synschroon springen in Almere. Op de eerste plaats staan Melvin Kok uit Waddinxveen en Roy Goedman uit Zoetermeer. j rein van Floreant in Boskoop zou worden gespeeld ging door de zware regenval niet door. Daardoor besloot de KNVB-Gouda dat de dames van WSE op doelpuntgemid- delde kampioen waren ge worden. WADDINXVEEN - Bij de driedaagse open nationale zwem- kampioenschappen voor masters in het mooie 50m lange Kristalbad in Apeldoorn kwamen van de Waddinxveense zwemclub De Gouwe twee masters aan de start, Nic Geers in de leeftijdgroep 55-59 en Hans den Boer in 60-64, alsme de premaster Wanda den Boer in de categorie 20-24 jaar. Nadat WSV-voorzitter G. To renbeek de kampioensbeker had overhandigd was ieder een het erover eens dat afge lopen schaakseizoen een zeer spannend verloop had ge kend, met name om de koppo sitie van WSV. Koploper B. Jansen speelde met de witte stukken tegen nummer 9, L. Willemen. De witspeler kwam wat beter uit de opening en had tot de slot fase een licht overwicht. In het eindspel deed zijn tegen stander een onverwachte te genaanval, die zo verrassend en geraffineerd was, dat B. Jansen na enkele zetten tot overgaver werd gedwongen. Derhalve een grootse presta tie van L. Willemen, de op één na jongste speler bij de senio ren, die nog maar twee jaar geleden als jeugdlidspeler door het leven ging. T. v.d. Oord, de andere kampi- oenskandidaat, moest echter ook winnen en P. de Niet, nummer 11 van de ranglijst, werd zijn tegenstander. Na een betere opening voor wit speler P. de Niet offerde T. v.d. WADDINXVEEN - Het eerste jeugdteam (jongens tot en met 17 jaar) van Be Fair-tennis (sportpark ‘de Sniep‘), met Menno Verboom als aanvoerder, is inderdaad kampioen ge worden. Volgend seizoen spelen ze in de eerste klasse. Ook team 2 (jongens tot en met 17 jaar) is kampioen geworden. WADDINXVEEN - Het WSE- damesvoetbalteam, dat dit seizoen uitkwam in de vijfde klasse, bleek al snel meer in huis te hebben dan menig an der tegenstandsters. De Wad- dinxveensen veroverden dan ook de titel. Met SVLV en ESTO streden de WSE-dames om het kam pioenschap. Doordat het Bo- degraafse ESTO wat steken liet vallen, speelde de strijd zich uiteindelijk af tussen WSE en SVLV. Beide teams behaalden 28 punten uit 16 wedstrijden. De beslissingswedstrijd die op woensdag 8 juni op het ter- vierde klasse, is geworden het mixed team 3. De laatste competitiedag tegen United Service werd met veel span ning tegemoet gezien. United Service stond twee punten hoger dan Be Fair. Zenuwen moesten worden bedwongen aan beide zijden. Be Fair deed dat iets beter en won vier van de vijf partijen. De teamleden zijn captain Fred van Kempen, Petra Boe- re, Ron van Tol, Frank Huis man, Anja van Zwienen en Wilma de Koning. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense postduivenver eniging De Sperwer nam deel aan een concours vanuit Pont St. Maxence. De weersgestel- heid was een matige noord- noordwesten wind met buien. De afstand bedroeg 340 kilo meter. Er walen 315 duiven in concours. Om 9.30 uur werden de duiven gelost en de eerste duif kwam aan op 14.44 uur met een snelheid van 1074 m per uur. De laat ste duif kwam binnen om 15.14 uur. WADDINXVEEN - Vorige week vond de 36e en tevens laat ste ronde van de interne competitie van de Waddinxveense Schaak Vereniging WSV plaats. Tot twee ronden voor het einde leek B. Jansen de nieuwe WSV-kampioen te worden, maar wat eigenlijk niemand verwachtte, gebeurde. De kop loper leed zeer verrassend voor de tweede keer op rij een ne derlaag en doordat zijn achtervolger zijn partij in winst wist om te zetten, is Boskoper T. v.d Oord de nieuwe WSV-kampi- oen1993-1994. Zondag Zondag werd de 50m vrijeslag dames gezwommen. De derde plaats ging naar de poloster Astrid van Galen die een tijd neer zette van 29.2. Bij de heren was de tweede plek voor een De Gouwe- zwemmer. Mark v.d. Zijden zwom hier een tijd van 25.6. Bij de meisjes .onder de 16 jaar was er een verrassing. Er werd 4xl00m wisselslag ge zwommen. Gouwe 1, bestaande uit Ca tharina en Wilke v.d. Vlak, Danny Matheeuwsen en Inge v.d. Schrier, zwom naar een eerste plaats in 5.07.3, maar de derde plaats ging naar De Gouwe 2, bestaande uit Clau dia van Harskamp, Michelle Nahon, Wendy Zirkzee en Co rine Bontekoe, die een tijd neerzette van 5.32.8. Patrick van Keulen hield de eer hoog voor De Gouwe bij de jongens onder de 12 jaar en zwom naar 1.17.6 op de 100m vrijeslag. Op dezelfde afstand onder 14 jaar was het Marcel Zijderhand die le werd ge volgd door Pascal Holleman die tweede werd in respectie velijk 1.01.8 en 1.02.1. Mark Nahon ging naar de tweede plaats onder de 16 met een tijd van 57.9. Bij de Oord uit taktisch oogpunt een pion, die hij in het verdere verloop van de partij weer heroverde, wat voor zwart- speler onmiddelijk een betere stelling oplvererde. De witspeler hield met een gelijk aantal stukken op het bord goed stand, maar door het sterke en vooral solide spel van de kampioenskandi- daat gedurende de gehele partij moest P. v.d. Niet zich in de slotfase bij een neder laag neerleggen. Verder deelden E. Philipse en A. Kardol de punten. T. Wiersma noteerde opnieuw een overwinning, nu tegen J. Smit. J. van Oort ging tegen W. Hennink de teil in. H. van Woudenberg bleef winnen. A. v.d. Starre kwam er niet aan te pas. M. Moerland ver loor verrassend van J. Muit en de jongste schaker T. van Bruggen, een goed seizoen spelend, versloeg de sterke T. Kuiper. Hekkesluiter C. v.d. Knaap werd opnieuw met een nederlaag opgezadeld, nu te gen C. Alblas. De eindstand van de ranglijst van de WSV-top 10 1993-1994 ziet er zo uit: 1. T. v.d. Oord, 2. B. Jansen, 3. W. Hennink, 4. E. Philipse, 5. H. van Wou denberg, 6. H. Smitskamp, 7. L. Willemen, 8. L. Ellers, 9. H. Stam, 10 T. Wiersma. Donderdagavond 23 juni wordt in het wijkgebouw Het Zuidhonk (Zuidplaslaan) ge start met het zomerschaak voor club- en huisskakers. WADDINXVEEN/ALMERE - De Waddinxvener Melvin Kok is tijdens de in Almere gehouden Nederlandse kam pioenschappen trampoline springen in de B- en C-klasse kampioen synchroon trampo linespringen geworden. Na een jaar hard trainen en drie plaatsingswedstrijden succesvol te zijn doorgeko men namen de 7-jarige Mel vin Kok en de 8-jarige Roy Goedman uit Zoetermeer deel aan deze kampioenschappen in de C-klasse tot en met 14 jaar. Zij kwamen voor de Zoeter- meerse sportvereniging Pro Patria uit op zowel individu- Deze kampioenschappen be troffen de langere afstanden, van 200 tot 1500 m. Er waren ruim 240 zwemmers van 17 nationaliteiten ingeschreven. De frisse omstandigheden bleken bij de meesten een persoonlijke tijdsverbetering in de weg te staan, maar zo wel Nic Geers als Hans den Boer zagen toch kans om op al hun nummers de gouden medaille te behalen. Boskoper Nic Geers nam deel aan de 200, 400, 800 en 1500m vrijeslag, de 400m wissel, 200m vlinder en 200m rugslag en het was voor hem een prima voorbereiding voor de wereldkampioenschappen van zaterdag 2 tot zondag 10 juli in het Canadese Montre al. Hans den Boer bleek de eer ste Nederlander van boven de WADDINXVEEN - Na het succes van de eerste keer wordt zaterdag 18 juni in de sportzaal ’De Duikelaar’ (Zuidplaslaan) van 9.15 uur tot 11.45 uur voor alle meisjes 1 en jongens 1 van TOÓS- gymnastiek weer een KOG- proefdag gehouden. WADDINXVEEN - In sep tember gaat in Waddinxveen een nieuwe cursus bridge voor beginners van start. De cursus wordt gegeven volgens de methode van de Neder landse Bridge Bond (NBB). Het aantal mensen dat bridge speelt, groeit al jaren. Niet zo verwonderlijk omdat bridge niet alleen een denksport is maar voor velen een bron van gezelligheid en vrienden ma ken. Het kampioen geworden eerste damesteam van WSE-voetbal. (Fo to: Dickie Sjgrk). g In het tweede jongensteam tend dubbels. Dit jaar zonder verlies. Deze keer won hij op nieuw. Eerst samen met Ab en Geert Herrebrugh en vervolgens Verhoeff, die de laatste partij- met Jan Nederhof. Het dagre- en tegen Driebruggen overi gens niet mee speelde. De laatste competitiedag le verde opnieuw vijf winstpun ten op. Team 2 heeft daarmee Ook kampioen, en wel in de 33 punten behaald van de 35 die in zeven competitiedagen beschikbaar waren. Er kan nu worden gepromoveerd naar de tweede klasse. Door de regelmatig terugke rende regen is achterstand ontstaan bij de partijen voor de clubkampioenschappen. Bij de DD poule A heeft even wel de finalewedstrijd al plaats gevonden. Hélène Leer en Joan de Boer- Boere speelden tegen Mar griet van Rijswijk en Truus Boere. Met 7-5 7-5 wonnen Hélène en Joan. In de kwart finale HD won Piet Boere sa men met Ton Hoogendoorn van schoonzoon Jacco den Boer met Arie van Eijk. Een 3-setter was dat met 4-6 6-3 6-3 als setstanden. Die partij werd nachtwerk. Rond mid dernacht viel de electriciteit uit. Tegen half één kon weer worden doorgespeeld. Bij de heren 18+ werd thuis gespeeld door team 3 zonder captain Hubert Welleman. Met 5-0 werd gewonnen van Be Quick. Invaller Huizer won in drie sets zijn single. Hugo-Cees Boonstoppel deed zijn single af in twee sets met 6-1/6-3. HD Marco Los met Steven Groenendijk werd ook in twee sets gewonnen. Los-Huizer speelden HD met drie sets (2-6 6-4 7-5). Het was een zeer spannende partij. HD Groe- nendijk-Boonstoppel werd eenvoudig gewonnen met 6-1 6-1. Een week geleden werd tegen DDH 4 uit Zwijndrecht ook al met 5-0 gewonnen. Team 3 eindigt daardoor ver moedelijk op de derde plaats in de vijfde klasse. Bij de heren 35+ liet team 1 weer voortreffelijke partijen zien. Ab Herrebrugh maakte van zijn single een 2-setter met de standen 7-5 6-3. Ab heeft dit seizoen slechts één keer een single verloren. Wil lem Keuzenkamp deed het nog sneller en kwam uit op 6-2 6-0. Het dubbelspel Keuzenkamp- Nederhof begon aardig met 6-4 in de eerste set, maar gaf toch problemen in de tweede set die met 2-6 naar de tegen standers van Westrak ging. De derde set bracht ook twij fels en spanning. Hij ging ver loren met 5-7. Paul Makkinje speelt uitslui- WADDINXVEEN - In het ka der van de 49e Sportweek Waddinxveen is door de bridgeclub Waddinxveen weer een bridgedrive gehou den. Maar liefst 53 paren uit Waddinxveen en omstreken deden mee. Er werd gespeeld in 4 groepen, al naar gelang de sterkte van de spelers. Voor iedere groep waren 6 prijzen beschikbaar. In de A-groep was de eind stand: 1. en 2. Echtpaar Knijf en de dames Sijthoff en Lui ten, elk met 57.92%, 3. de he ren Van den Meerschaut en Smits met 55.83%, 4. de he ren Langerak en Eikenaar met 55.42%. In de B-groep waren de eer sten: 1. de heren Den Haag en Hart met 61.00%, 2. de dames Nobbe en Van As met 57.08%, 3. de dames Yben en Jansen met 56.00%, 4. de heren De Graaf en Van der Zee met 55.42% In de C-groep waren de eer sten in de OW-lijn: 1. me vrouw Hart en de heer Van Tilborgh met 64.29% en 2. de heren Anker en Anker met 57.95%. In de NZ-lijn waren dat 1. mevrouw Van Termey en de heer D. Twigt met 61.11%, 2. en 3 de dames Mul ler en Van der Torre en me vrouw Leeuw en de heer Kra mer, elk met 54.37% In de D-groep waren de eer sten in de OW-lijn: 1. Echt paar Willink met 59.52%, 2. de dames Breedijk en De Jong met 55.16%. In de NZ- lijn waren dat 1. de dames De Jong en Geluk met 64.29%, 2. echtpaar Wieser met 56.35%. De cursus voor beginners wordt dit jaar op 10 dinsdag avonden gegeven en wordt af gesloten met een feestelijke slotdrive. De start is dinsdag 13 september. Voor meer in formatie kan men terecht bij Plonie Hoedemaker, tel. 01828-10909. heren was er een medaille winnaar voor De Gouwe. Weer Mark v.d. Zijden die le werd in 54.4. Bij de meisjes werd er de 400m vrijeslag afgewerkt. Bij de meisjes onder de 14 jaar was het Inge v.d. Schrier, Wil ke v.d. Valk en Michelle Na hon die de medailles opeisten in tijden van 4.45.1, 5.09.6 en 5.18.6. Onder de 16 jaar gingen de eerste twee plaatsen opnieuw naar Danny Matheeuwsen en Catharina v.d. Valk in tijden van 5.06.6 en 5.11.7. Bij de heren en jongens stond de 200m rugslag op het pro gramma. Mark v.d. Schrier werd derde bij de jongens on der de 16 jaar in een tijd van 2.31.6. Onder de 14 jaar was het Marcel Zijderhand die 3e werd in 2.37.5. Onder de 18 jaar werd Antoi ne Calis eerste met 2.30.3 en bij de heren was het wederom Mark v.d. Zijden die le werd in 2.15.1. Arijanne v.d. Valk werd met de 100m vrijeslag 6e in 1.25.0 bij de meisjes on der de 10 jaar. Geert v.d. Linde was dicht bij een medaille en werd vijfde in 1.23.9 op de HOm vlinderslag bij de jongens onder de 10 jaar. Bij de meisjes onder de 13 jaar was nieuwkomer Me lissa Dings die le werd op de 100m schoolslag in een tijd van 1.29.9. Kim Middendorp kwam hier helaas te kort en eindigde in 1.42.4. De 100m schoolslag stond voor de meisjes op het pro gramma. Eerste werd Inge v.d. Schrier in 1.25.9 bij de meisjes van 1980 evenals Danny Matheeuwsen die eer ste werd bij de meisjes van 1979 in 1.28.4. Tot slot ging de derde plaats onder de 14 jaar bij de jon gens op de 200m vlinderslag naar Marcel Zijderhand in 2.42.1. Bij de jongens onder de 16 jaar ging de derde plaats naar Mark Nahon in een tijd van 2.52.3. Antoine Calis zwom naar de eerste plaats bij de jongens van 18 jaar in een tijd van 2.36.0. Bij de heren was het Mark v.d. Zijden die de eer hoog hield en derde werd in 2.16.5. De 4xl00m vrijeslag estafette dames werd een tweede plaats in een tijd van 4.25.7. Met Inge v.d. Schrier, Danny Matheeuwsen, Wilke v.d. Valk en Astrid van Galen. Het bekende viertal bij de he ren (Mark v.d. Zijden, Wouter Steller, Jan Willem v.d. Hoek en Martijn v.d. Maagdenberg) werden 2e in 3.50.4. Hiermee werden de kring- kampioenschappen afgeslo ten waarmee De Gouwe ver uit de meeste medailles wist te behalen en daarom ook de onderlinge competitie won. 60 die de 200m wisselslag uit zwom, werd eerste in zijn groep en vestigde dus een na tionaal record van 3.29. Op merkelijk in deze serie oude re zwemmers was dat zes van de acht op het onderdeel rug slag de ouderwetse samenge stelde slag toepasten. Ook won Hans den Boer de 200m school en de 200 en 400m vrijeslag. Zijn dochter Wanda den Boer zwom in de jongste groep eveneens de 200 en 400m vrij en zij bracht op het eerste onderdeel het zilver mee naar huis. Uiteindelijk bleek zij wel het meeste te hebben verdiend. Zij kon per nummer dat zij sneller was dan haar vader honderd gulden ontvangen. Zij bleef hem voor met respec tievelijk drie en en negen se conden. sultaat werd 4-1. De 26 pun ten uit de competitie staan garant voor de tweede plaats in de eerste klasse. WADDINXVEEN - Voor de vierde maal in successie werd de jaarlijkse strijd gestreden tussen de bridgeclubs uit Moordrecht en Waddinxveen. De Waddinxveense bridgers wonnen de tweekamp. De eerste twee jaar werd de wisselbeker gewonnen door Waddinxveen, maar vorig jaar kwam deze in het bezit van de bridgeclub Moor drecht. Vorige week maandag 6 juni vond de vierde ontmoe ting plaats tussen drie vier tallen van beide clubs. Lange tijd zag het er naar uit dat de bridgeclub Waddinx veen een grote overwinning zou behalen. In de vijfde ron de trok Moordrecht de stand bijna recht en was de tussen stand 126-122 in het voordeel van Waddinxveen. In de laatste ronde moest Moordrecht echter buigen voor de overmacht en verlo ren zij met 52-15, zodat de einduitslag 178-137 in het voordeel van Waddinxveen was. De Waddinxveners zijn daardoor voor een jaar in het bezit gekomen van de wissel beker. Uitslagen: J. Troost 1-6-7-55- 70-72, mw. E.J. de Wit 2-66- 71, comb. Wibo 3-4-8-13-36- 38, H. Metselaar 5-11-17-18- 21-26-39-43-45-53-79, N. Hoogerdijk 9-15-22-34-37-69- 77-10, J. Verbakel 12-23-24- 33-44-46-47-48-65-76, P. Noorlander Zn. 14-19-29- 73, R.A. van der Made 16-20- 52-59-60-61, M. Verbeek 25- 32-51-78, J. Toor 27-31-62, D.M. Degenhardt 28, E. van Beek 30-35-41-42-57-63, C.A. Bode 40-58, G. Tollenaar 49, Davy Hofman 50, C. Smits kamp 54-56, H. Vink 64, F. Rip 67, M. Tollenaar Zn. 68, P. van der Made 74, P. Steen- land 75. WADDINXVEEN - De vierde wedstrijd voor de zomercom petitie van de hengelsport- vereniging Waddinxveen HSW is gehouden in de Haar lemmer Ringvaart. De vangst was goed. Met een gewicht van 11.500 gram bracht ’good old’ J. van Egdom dit concours op zijn naam. Tweede werd H. Kraan met 9470 gram en derde M. Reichard met 8880 gram. Tijdens de vijfde wedstrijd in de Amstel was de vangst aan merkelijk minder. Hier was de winnaar W. Houtman met 4250 gram, 2. M. Reichard met 2170 gram en 3. J. van Egdom met 2050 gram. WADDINXVEEN - Volgens een goed gebruik wordt aan het eind van het seizoen door de jeugdcommissie van Be Fair-voetbal aan de ouders, die meerdere malen gereden hebben bij uitwedstrijden, een bos bloemen overhan digd. Vandaag - woensdag 15 juni - zullen 12 actieve jeugdmede- werkers door Waddinxveen en omgeving rijden om de bossen bloemen persoonlijk te overhandigen en de ouders te bedanken voor de steun in het afgelopen seizoen. Be Fair-voetbal hoopt ook vol gend seizoen op de steun van de ouders te mogen rekenen, waardoor de financiën voor de jeugd niet teveel behoeven te worden aangesproken wat het vervoer betreft. De jeugdcommissie kon met steun van derden tot twee maal toe een touringcar hu ren, de ene keer naar Emmel- oord en de andere keer naar Spakenburg. Beide keren was Wim Scheurwater chauf feur, waardoor de kosten be- pre^kt bleven. WADDINXVEEN - Dit jaar hebben 18 teams van de ten nisvereniging ’De Gouwe Smash’ (Warnaarplantsoen) meegedaan aan de competitie van deKNLTB. Kampioen is geworden het jongensjeugdteam bestaande uit Bas Engelhard, Joep Bre- teler, Lennert Stuyfzand, Hu go Baartman en Amoud de Wolf. Van de zaterdagcompe- titie is in de 6e klasse is het vierde mix-team kampioen geworden. Dit team wordt ge vormd door Els Rijsbergen, Marcel Rijsbergen, Barry Boelée, Wilma Boelée en Kor- rie Kok. Van de zondagteams heeft De Gouwe Smash twee kampioe nen. Het mix-team uit de 7e klasse met Paul Verspoor, Je roen v.d Hoorn, Marieke Spruitenburg, Marieke Hoo- geveen en Alexander Wen sink. Verder werd kampioen het zondagsteam mix 35+. Met vlag en wimpel lieten Rob en Marjolein Berrevoets, Sjaak en Nel Bongaarts, Ton Baars en Marianne Roes alle teams ruimschoots achter zich. Deze week wordt op het ten nispark in het Wamaarplant- soen het open D- en C2-toer- nooi gehouden. Iedereen is vrij om van deze spannende partijen te komen genieten. De finales worden gespeeld op zondag 19 juni. eel als synchroon springen. Het synchroon springen ging zo goed dat Melvin Kok sa men met Roy Goedman de eerste plaats behaalde en zich aan het eind van de dag vol trots Nederlands kampi oen synchroon springen mochten noemen. Ook bij het individueel sprin gen bleek Melvin Kok zijn dag te hebben. Op dit onder deel haalde hij het erepodium met een derde plaats op slechts 1.10 punt afstand van de gedeelde eerste plaats. De prijsuitreiking was in handen van de wethouder van sport en recreatie uit Al mere. die le werd in 1.18.3 op de 100m rugslag. Inge v.d. Schrier won dit onderdeel bij de meisjes onder de 15 jaar met een tijd van 1.14.3. Bij de meisjes onder de 16 jaar waren het weer Danny Matheeuwsen en Catharina v.d. Valk die eerste en tweede werden, in 1.14.8 en 1.16.7. Arijanne v.d. Valk vlinderde bij de meisjes onder de 10 jaar naar een keurige tijd van 1.44.9. Bij de jongens en heren kwam de 200m vrijeslag weer aan bod. Pascal Holleman werd 2e in 2.17.1 onder de 14 jaar. Bij de heren ging de eerste en derde plaats naar Mark v.d. Zijden en Jan Willem v.d. Hoek in tijden van 1.56.5 en 2.00.8. Het zware nummer 200m vlinderslag stond nog bij de meisjes en dames op het pro gramma. Inge werd le bij de meisjes onder de 16 jaar in respectievelijk 2.52.9 en 2.51.9. De 4x 100m wisselslag esta fette bij de heren werd ge wonnen door De Gouwe ub 4.12.3 met Jan Willem v.d. Hoek, Martijn v.d. Maagden berg, Wouter Stellar en Mark v.d. Zijden. Bij de dames was de derde plek voor De Gouwe wegge legd op de 4x200m vrijeslag met Wilke en Catharina v.d. Valk, Danny Matheeuwsen en Inge v.d. Schrier. Voorzitter G. Torenbeek van de Waddinxveense Schaak Vereniging feliciteert Boskoper Theo v.d. Oord (rechts op de foto) met zijn kampioenschap. (Foto: WSV). WADDINXVEEN - In het weekeinde van 4 en 5 juni werden door de zwemmers van Waddinxveense De Gouwe de laatste kringkampioenschappen gezwommen. Voor de ten is dit het eindstation van dit zwemseizoen. Danny Matheeuwsen vlin derde hier naar een derde plaats in 33.1 bij de dames. Bij de jongens onder de 16 jaar ging de estafetteploeg met een limiet naar huis. De ploeg die bestond uit Mark v.d. Schrier, Marcel Zijder hand, Pascal Holleman en Mark Nahon zwommen een tijd van 4.02.0 en werden hiermee eerste. Kim Middendorp had er zin in en ging naar een tweede plaats op de 100m vrijeslag bij de meisjes onder de 12 jaar en eindigde in 1.13.1. Op de zelfde afstand werden Mi chelle Nahon en Wilke v.d. Valk respectievelijk eerste en tweede bij de meisjes onder de 14 jaar in tijden van 1.10.9 en 1.06.8. Inge v.d. Schrier ging weer voor de winst bij de meisjes onder de 15 jaar met 1.04.3. Bij de meisjes onder de 16 jaar waren de eerste twee plaatsen voor Danny Ma theeuwsen en Catharina v.d. Valk m 1.05.5 en 1.07.7. Bij de jongens en de heren werd er ook de 200m schoolslag ge zwommen. Met 2.53.9 liet Mark Nahon zijn klasse be wijzen door te winnen bij de jongens onder de 16 jaar. Onder de 18 jaar was het An toine Calis die eerste werd in 2.52.7. Om het feest te com plementeren waren de drie ereplaatsen voor De Gouwe. In volgorde zijn dit Martijn v.d. Maagdenberg in 2.31.8, Mark v.d. Zijden in 2.32.1 en Jan-Willem v.d. Hoek in 2.38.6. Patrick v. Keulen ging op de 400m vrijeslag bij de jongens onder de 12 jaar naar een mooie tijd van 5.49.2. Bij de meisjes onder de 14 jaar was het Wilke v.d. Valk VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 15 JUNI 1994 WSE J c

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 35