Tennistournooi Perdijk gestart Promotie van Flyers-heren van De Gouwe Smash Schitterend toumooi Jan Willem van den Hoek glorieert bij frisse start WVEEN/BOSKOOP - Het water haalde zaterdag in de Bosbaan van Amsterdam maar net de temperatuur van 16 graden, dat is de grens waaronder de wedstrijden worden afgelast. Boskoper Jan Willem van den Hoek van zwemclub ’de Gouwe’ maalde daar niet om. Hij had al hier en daar in buitenwater ge traind en hij blijkt goed kou- debestendig te zijn. Nintendo-voorronde in W’veense speelgoedzaak Clubkampioenen bij Be Fair-tennis k Succesvol toumooi van Aeolus De Sperwer Geslaagden diploma-A Zwemfinales van De Gouwe Primera Groenendijk Zwemvierdaagse in Zevenhuizen Zomerschaak- competitie WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE Misha Latuhihin ZVH-spelverdeler Koninginneweg 11 d 2771 DN Boskoop Telefoon: 01727-10309. J - VJ *”3 I V Pagina 25 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 22 JUN11994 Bijna alle juniorkampioenen van de tennisvereniging Be Fair. (Fo- De clubkampioenen Be Fair-tennis HD, DD en Mixed (18-plus- dige talenten. aanzien van andere tournooi- Meer kan*, meer geld, In de Staatstoterg. Twinge’s ons land. heid, uithoudingsvermogen, coördinatie en techniek. het slechte weer van afgelo pen weken. Gelukkig zijn de weersvoorspellingen voor ko mende week goed. Deez week kan iedereen ’s avonds vanaf 17.45 uur bij de banen van de tennisvereni- Heren dubbel: de A- en B- poule hebben de finale nog niet kunnen spelen. Poule C: 1. Roel Booden en Jaap Ol denburg, 2. Van Tongeren- Van der Weijden. Mixed poule A: Hierin streden in de finale Wilma de Koning en Jan Ne- derhof tegen Evelien Bakker en Armand van Frankfoort. Deze laatste twee wonnen de eerste prijs. De eerste twee wonnen de tweede prijs. Toumooi Zaterdag 25 juni gaat bij Be Fair het open Rucanor-tour- nooi van start voor de catego- riën C2, Dl en D2. Een van onze Manten ving onlang* 1OO.OOO,- netto! Uitslagen: J. Toor 1 2 4 11 16 40 55; R. v.d. Made 3 5 6 14; N. Hoogerdijk 7 9 18 59; D. Griffioen 14; H. Metselaar 10 37; C. Smitskamp 12 20 23 26 50; E. van Beek 13 28 31 32 39 52 57; W. Breedijk 15 45 49; M. Verbeek 17 27 41 47; Comb. Wibo 19 22; P. Noor- lander en Zn. 24 36 38 53; P. Steenland 25; C.A. Bode 29 43 58; Mw. E.J. de Wit 21 30; H. Vink 33; M. Tollenaar en Zn. 34; J. Troost 35 51 54; G. Tollenaar 42; F. Rip 44 48; J. Verbakel 46; P.v.d. Made 56. niseren in sporthal De Duike laar met zo ke Hunink 16.24.5 en Wendy Zirkzee 18.15.2. De 9-jarige Arijanne van der Valk legde de kortste afstand, de 250 m, afin 6 min. 6.9 sec. De deelnemers aan de natio nale Zwemvierdaagse moeten vier van de vijf dagen zwem men. Tot 10 jaar zwemmen de kinderen 250 meter per dag (10 baantjes) en deelnemers van 10 jaar en ouder zwem men 500 meter per dag (20 baantjes). Dagelijks kan men baantjes zwemmen tussen 15.30 en 20.30 uur. Voor ouderen is er de speciale mogelijkheid om tussen 13.30 en 14.30 uur te zwemmen. Het water van het buitenbad wordt extra ver warmd. Roye Ook hield De Sperwer een concours vanuit het Noord- franse Roye. Afstand 292 km. In concours waren 235 dui ven. Ze werden gelost om 8.15 uur en de eerste duif arri veerde om 11.20 uur. De laat ste prijswinnende duif kwam om 11.35 uur. De snelheid van de eerste duif was 1570 m.p.m. (ruim 94 km per uur). In poule B nam het echtpaar Edith en Caspar Heerma Vos het op tegen Marleen Kroes en Erwin Verboom. Het echt paar wist de eerste prijs te veroveren. In poule C namen broer en zus Mark en Mariël Peeters het op tegen Truus Doeswijk en Gerrit ter Beek. Voor Mark en zus werd het de tweede prijs. Dus voor Truus en Gerrit de eerste. De strijd om de hoog ste plaatsen in de singles zal eind augustus beginnen. WADDINXVEEN - Vlak voordat de definitieve indeling voor het nieuwe badmintonseizoen werd vastgesteld kwam er nog een extra plaats vrij in de eerste klas Rayon. Hiervan profiteren Springers uit Gouda en het eerste herenteam van Flyers uit Waddinxveen. Springers gaat eerste klas spelen en Flyers komt nu uit in de tweede klas Rayon West. Dit kan nog gezien worden als een beloning voor een goed seizoen. Het seizoen werd afgesloten met een toen nog ondankbare derde plaats. derleijde. De andere dames van Diana’s Free Aerobics de den mee in recreatief ver band. Gemengd dubbel-D: 1. me vrouw Y. Palm-de heer B. Schreurs, 2. mevrouw H. van Maaren-de heer J. v.d. Maas. Dames dubbel-D: 1. de dames M. Kukler-I. Dalderup, 2. de dames Keuzekamp-Verweij. Heren dubbel-D: 1. de heren B. Boonstoppel-J. Terpstra, 2. de heren E. Peters-M. v.d. Hut. Diana Zwanenburg hoopt vol gend jaar weer met een grote groep deel te nemen aan dit zeer geslaagde evenement. Diana’s Free Aerobics blijft in de voormalige gymzaal bij het Koningin Wilhelminaplein (Anna van Burenstraat) ge durende de zomervakantie in bedrijf. De lessen kosten vijf gulden per keer. WADDINXVEEN - De Wad- dinxveense postduivenver eniging De Sperwer nam deel aan een concours vanuit Cha- teauroux. Weersgesteldheid: krachtige w.z.w.-wind. Af stand 621 km. In concours 145 duiven. Gelost om 06.30 uur. Aankomst eerste duif 13.41 uur. Laatste duif 14.23 uur. Snelheid eerste duif 1436 m.p.m. Uitslagen: R.A. van der Made 1 2 11 12 15 17 29; M. Tolle naar Zn. 3; H. Vink 4 10; J. Verbakel 5 20 24; C.A. Bode 6; E. van Beek 7 9 13 18 31 33 34; D. Griffioen 8 25; J. Troost 14 22 23; P van der Made 16 32, N. Hoogerdijk 19; P Noor- lander Zn. 21 35; H. Metse laar 26; M. Verbeek 27 30; Davy Hofman 28; W. Breedijk 36. WADDINXVEEN - Onder ideale weersomstandigheden heeft de Waddinxveense tennisvereniging De Gouwe Smash (Wamaarplantsoen) het open C2- en D-tournooi gehouden. Aan het tournooi namen 230 spelers en speelsters deel. Als vanouds was de aangewezen bondsgedelegeerde R. van Noord, die ook als speler tijdens dit toumooi actief was. De barcommissie heeft iedere dag velen weer heerlijke me nu’s voorgeschoteld. De on- derhoudscommissie zorgde voor de perfecte banen en de toumooicommissie deed haar uiterste best om het geheel zo vlekkeloos mogelijk te laten verlopen. De feestavond halverwege de week was zoals altijd één van de hoogtepunten. De Gouwe Smash spreekt de dank uit naar de sponsors van dit eve nement: het bedrijf Philip Pé- chard uit Hendrik Ido Am bacht van tennislid Arno Ha ver Droese en het Waddinx veense accountantskantoor van Huib Compeer. Voorzitter Dick Hameetman van De Gouwe Smash reikte na afloop van de finales de prijzen uit. Gemengd dub- bel-C: 1. I. Los-A. Duiser, 2. M. Dijkhuizen-J. Muller. Da mes dubbel-C: 1. de dames Vermeulen-Van Rijswijk, 2. de dames Van Leeuwen-San- ders. Heren dubbel-C: 1. 4e heren Roelofs-Vork, 2. de he ren Groeneveldt-Hooftman. ZEVENHUIZEN - Deze week wordt tot en met vrijdag 24 juni in zwembad De Koom- molen in Zevenhuizen weer de Nationale Zwemvierdaag se worden gehouden. De KNZB promoot dit jaar voor de 25e maal het zwemfestijn. Er kan door het gehele gezin vier dagen lang worden mee gedaan aan het sportieve ge beuren. Veel kinderen kijken uit naar de zwemdagen waarop ze hun inspanning beloond zien met onder andere een medaille met leuke sticker. In bijna alle zwembaden in Nederland waar de Nationale Zwemvierdaagse wordt ge houden start de sponsoraatie ’Maak een plons voor het Ro nald McDonald Kinderfonds’. Zo ook in De Koommolen. Een deelne merskaart voor de Nationale Zwemvierdaagse is tevens sponsorkaart. De deelnemers kunnen zich laten sponsoren doof familie leden, vrienden en kennissen. Op de laatste twee dagen le veren zij de kaart en het geld in bij het zwembad. Daar zorgt men dat het geld over gemaakt wordt naar het Ro nald McDonald Kinderfonds. Meedoen aan de sponsoractie is geen verplichting. mon Oldenburg en Rick van Braam Morris. Jongens dub bel C: 1. Edwin Schot en Jor- dy Waarts (9 j.), 2. Wim van Hoogdalen en Alex. Schot. Mixed A: 1. Titia Blom en Ar- noud de Lange, 2. Maaike Geerling en Dammes den Hartog. Mixed B: 1. Christel Bezemer en Michiel Geerling, 2. Kim Booden en Reamon Ol denburg. Mixed C: 1. Dieuke Bresser en Niels Abels (10). 2. Yvette Schaaf en Jordy Waarts. 200m rug. Pascal Holleman heeft 3 starts en zwemt 2x en de estafette: 100m vrij, 200m vrij. Mark Nahon heeft 2 starts en zwemt lx en de estafette: 100m vrij. Mark v.d. Schrier heeft 2 starts en zwemt lx en de estafette: 100m rug. De es tafette bestaat uit Mark v.d. Schrier (jongens onder 16 jaar), Marcel Zijderhand (4 x j xv xv T> 1 vr t w en Mark Nahon. Diana Zwanenburg behaalde in Maastricht een derde plaats tij dens de aerobic-marathon. ging Zevenhuizen komen kij ken naar diverse wedstrijden. In totaal zullen een kleine 250 partijen worden ge speeld. ’s Avonds zal er gelegenheid zijn tot het kijken van de WK- voetbalwedstrijd Nederland- België. Aansluitend hierop zal een Karaoke-avond geor- WADDINXVEEN - De Stich ting Wijkwerk De Zuidplas gaat voor de vierde maal in samenwerking met de Wad dinxveense Schaak Vereni ging WSV de zomerschaak- competitie organiseren in het wijkgebouw Het Zuidhonk (Zuidplaslaan). Vanaf donderdag 23 juni tot en met donderdag 18 augus tus kan er iedere donderdag avond worden geschaakt van af 20.00 uur. Elke deelnemer speelt twee partijen per avond. De organisatie, inde ling en puntenbeloning wordt dusdanig opgezet, dat het competitie-element interes sant blijft, ook al moet men door bijvoorbeeld vakantie een of meerdere malen afhiel den. Alle schakers uit Waddinx veen en omgeving kunnen meedoen. Ruim 50 deelne mers hebben zich al opgege ven, maar de inschrijving is nog niet gesloten. Tijdens de zomerschaakcompetitie kan men in een ongedwongen - sfeer zijn of haar schaak- gamseerd worden. Zondag 26 sterkte testen. Ook toeschou wers zijn van harte welkom. Inschrijven of informatie bij de wedstrijdleiding: Piet de Niet, Zuidplaslaan 404, tel. 01828-19528. Bij het wedstrijdverband werd gelet op kracht, lenig- oen Arnold Vanderleijde. De Waddinxveense Diana Zwanenburg behaalde een derde plaats. De prijs werd uitgereikt door Arnold Van- juni zullen alle finalewed strijden worden beslist. Hier na zal sponsor Gerard Per dijk om vijf uur de prijzen uit reiken. Masters Bij de klasse 50-plus won Nic Geers (56) in de Bosbaan ’zijn’ 1000m vrijeslag in 14.26.9 en Hans den Boer (63 en de meest kougevoelige) werd derde in 19.11. Voor Spaamwoude had Hans van huis de opdracht meege kregen om nou eens van Nic te winnen. Ooit was het hem, door zwemvinnen aan te doen, op de training eens ge lukt. Maar tijdens wedstrij den is dat natuurlijk niet ge oorloofd. Daarom pakte hij het nu psychologisch aan. Hij liet Nic en iedereen resoluut weten dat hij nu zou gaan winnen, wat er ook zou ge beuren. Het gevolg was ech ter dat Nic in Spaamwoude 10 seconden sneller was (eer ste) en Hans (tweede) 10 se conden langzamer was dan in de Bosbaan. Voor de Nederlandse Kampi oenschappen Zwemmen Speedo finales voor de jongste groep wedstrijdzwemmers dit weekeinde in Den Haag had den zich van de zwemclub ’de Gouwe’ Robin van Lienden (geb. ’81), Melissa Dings (geb. ’83) en Kim Middendorp (geb. ’83) gekwalificeerd. Ook lager gekwalificeerde spelers mogen aan een hogere categorie deelnemen. De singels zijn open gesteld voor alle leeftijden. Voor de dubbel spelen geldt een mini- mum-leeftijd van 25 jaar. De belangstelling voor dit tour nooi lijkt wederom zeer groot te worden. Vorig jaar ging het om bijna 300 partijen. Ouderen Dames dubbel A poule1. He- lène Leer met Joan den Boer, 2. Truus Boere met Margriet van Rijswijk. De B-poule is nog niet afgewerkt. Bij de dames, categorie C: 1. Ineke Dorgelo en Nanette Kuijer na een drie-setter (5-7 6-3 6-3), 2. Erica Schaaf en Ria Kort. Zowel in de Bosbaan als zon dag in het recreatiegebied Spaamwoude liet hij met een daverende start van 4 min 20 over de eerste 400 m op de twee km vrijeslag het hele veld zijn hielen zijn en pas aan de finish zagen de con currenten de rest van zijn li chaam. In de Bosbaan had hij 23 min 9 en in Spaamwoude 23 min 10 nodig. Het seizoen is nog lang, maar een beter begin om opnieuw beslag te leggen op de Zwemkroniekbe- ker voor het langebaanklas- sement kon hij zich niet wen sen. Bij de openingsklassie- ker in de Bosbaan waren ook zeven meisjes van ’de Gouwe’ van de partij. De 1000 m vrij eslag dames werd door de 15- jarige Catharina van der Valk afgelegd in 14 min. 42 secon den. Bij de meisjes tot 14 jaar zwom Michelle Nahon knap naar een zesde plaats in 13.56.6. Marijke Theussen noteerde 15.30.4, Claudia van Harskamp 15.28.1, Maai- WADDINXVEEN - Voor het Nintendo Kampioenschap van Nederland wordt zater dagmiddag 25 juni van 12.00 tot 16.00 uur één van de 200 Power Series-voorronde ge speeld bij Van de Wal Speel- Door heel Nederland heen be geleiden deze teams de plaat selijke voorrondes, in nauwe samenwerking met de be trokken World of Nintendo- dealers. De finale, waaraan 200 Power Players op Ninten do videogame-gebied mee zul len doen, vindt in het week einde van zaterdag 22 en zon dag 23 oktober plaats in de TV Studio Aalsmeer. De uiteindelijke Nintendo Kampioen van Nederland gaat met drie personen een week naar Los Angeles in Amerika om het tegen zijn Amerikaanse evenknie op te nemen. Voor de laatste 64 fi nalisten is er een flink prij zenpakket ter waarde van ƒ50.000,- beschikbaar. Gelukkig heeft deze plaats alsnog voor promotie gezorgd. Nu de indeling voor het nieu we seizoen voor 90% vast staat valt op, dat de meeste Flyers-jeugdteams uitkomen in de hoogste klassen. Meis jes junioren 1 speelt eredivi sie. Het tweede team komt uit in de eerste klas Kern. Ook meisjes kadetten, meis jes passerelle, jongens kadet ten en jongens junioren ko men uit in de eerste klas Kern. Jongens passerellen en de mini’s doen het iets rusti ger aan, maar spelen toch op een behoorlijk niveau. Bij de senioren schuiven da mes 3, 4, 5 en heren 2 een klasse omhoog. Vooral de pro motie van heren 2 is van groot belang. Hierdoor wordt er een goede aansluiting ge houden met heren 1, waar door de doorstroming van jeugd naar senioren op elk speelniveau kan worden doorgevoerd. De trainingen zullen maan dag 22 augustus starten en de competitie begint vrijdag 16 september. Waddinxveen Flyers gaat vol vertrouwen het nieuwe seizoen tegemoet. Bijna alle juniorkampioenen van de tennisvereniging Be Fair. (Fo- to: Be Fair). sers). (Foto: Be Fair). WADDINXVEEN - Voor verschillende categoriën spelers is bij de tennisvereniging Be Fair (sportpark ‘de Sniep‘) de strijd om het clubkampioenschap zaterdag afgesloten. De prijsuitreiking was in handen van vice-voorzitter drs. Ton de Waardt, die voor de jeugd werd bijgestaan door W. Keu zenkamp als voorzitter van de jeugdcommissie en voor de 18-plussers door Irene van Erk als lid van de technische commissie. De eerste en tweede prijswin naars zijn geworden: meisjes dubbel A: 1. Susan van Ype- ren en Titia Blom, 2. Eline en Kirstin Alink. Meisjes dub bel: 1. Saskia Bos en Kim Booden, 2. Frederique Versteeg en Christel Beze mer. Meisjes dubbel C: 1. Jen nifer Andringa en Marieke de Leede, 2. Dieuwke Bresser en Daniëlle van Bergeijk. Jongens dubbel A: 1. Menno Verboom en Sander van Leu ven. 2. Wouter Grob en Mein dert v.d. Meulen. Jongens dubbel B: 1. Richard v.d. Vel de en Seb. Andringa. 2. Rea- ZEVENHUIZEN - Misha La tuhihin wordt de nieuwe spel verdeler van de Zevenhuizen- se volleybalvereniging Rento- kil-ZVH. De 23-jarige volleyballer uit Geldrop volgt Arnold van Ree op. Misha Latuhihin is op dit moment de stand-in voor Pe ter Blangé in het nationale volleybalteam. De student fysiotherapie heeft 20 interlands op zijn naam staan. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense badmintonver eniging Brasiliananas-Ae- olus hield in sportzaal De Duikelaar (Zuidplaslaan) een invitatie-jeugteam-tournooi, gesponsord door Baas Bedrij ven uit Waddinxveen. Het was alweer de achtste keer dat dit evenement plaatsvond. Het team van se- lectiespelers uit het district Centrum wist uiteindelijk dit zeer succesvolle toumooi te winnen. Ondanks de afzegging van twee teams, daags voor het toumooi, had de organisatie een goed gevuld programma weten te creëren. Dit betekende dat er in totaal 37 onderlinge confrontaties moesten worden afgewerkt. Elke wedstrijd bestond uit 5 partijen, een heren- en en een damesenkel, een heren- en een damesdubbel en een ge mengd dubbel. Een program ma dus waarin de jeugdige talenten zich konden vastbij ten, iets wat ook zeker ge beurde. Alle deelnemende 13 teams hebben vol enthousiasme ge streden voor wat zij waard waren. Op de eerste dag wer den de poulewedstrijden af gewerkt en de tweede dag de plaatsingswedstrijden. De vier teams die zich wisten te plaatsen voor de finale- poule waren Aeolus 1, Delft 1, Drop Shot 1 en district Cen trum. Diverse spelers van de ze teams spelen, ondanks hun leeftijd, al mee in de lan delijke competitie, waarmee de sterkte van dit tournooi wel is aangegeven. De selectie van het district Centrum bleek een klasse apart. Zij wisten al hun par tijen overtuigend te winnen en gingen er dus met de hoofdprijs vandoor. Als twee de eindigde Drop Shot 1 voor Delft 1 en Aeolus 1. De wisselbeker voor vereni gingen ging naar Drop Shot, die daarmee de verenigingen Delft en Aeolus voor wist te blijven. De feestavond en de barbecue completeerden het toumooi. Ook volgend jaar hoopt Ae olus weer een Baas-Invitatie- Jeugdteam-Toumooi te orga- single- mogelijk nog categorieën C2, Dl en D2. Dit nncr iaiirr- t 11_1 i i i stelling voor de leeftijdscate gorie 25 jaar en ouder. In het openingsweekeinde zijn 50 partijen gespeeld. Dat is iets minder dan gepland. Veel deelnemers bleken nog WADDINXVEEN - Aan de verplichtingen te hebben ten driedaagse Speedo-zwemfi- nale in Den Haag is deelgeno- en, die uitgelopen waren door men door diverse Gouwe- zwemmers. Robin van Lienden had 3 starts: 100m vlinder, 100m vrij en 100m mg. Kim Mid dendorp had 2 starts: 100m vrij en 100m vlinder. Melissa Dings had één start op de - 100m school. Aan het driedaagse NK-ju- nioren in Eindhoven op vrij dag 1, zaterdag 2 en zondag 3 juli zal worden deelgenomen door Inge v.d. Schrier (10 starts, zwemt 7x: 800m vrij, 200m vrij, 200m mg, 200m wissel, 100m mg, lOOm vrij en400m vrij). Marcel Zijderhand heeft 9 starts, zwemt 7x en de esta fette: 200m wissel, 100m mg, 100m vrij, 200m vlinder, r___ 100m vlinder, 400m wissel en goed in het winkelcentrum ‘de Passage* in Waddinxveen. Voor de tweede maal in suc cessie ontbrandt in ons land een felle strijd tussen vele tienduizenden fanatieke vi deogame players. Anders dan de voorgaande succesvolle competitie, die als Nationale Nintendo Kampioenschap pen bekend stond, doorkrui sen dit jaar vier speciale Po- wer Series Promotion Teams 100m vrij), Pascal Holleman in schitterende gedecoreerde WADDINXVEEN - Onder grote belangstelling is er in het Gouwebad ‘de Sniep' weer gezwommen voor het A-diplo- ma. De examencommissie be stond uit Wim van Minnen, Rob Hogerbmgge en Cock Slagter. Van de 39 kinderen was er één ziek. De overgebleven 38 kandidaatjes zijn allemaal geslaagd. De geslaagde kan didaatjes zijn: Arnold Schou ten, Stefan de Graaf, Liza van Adrichem, Erik Oskam, Pe tra Zwart, Dionne Rietveld, Erwin van Helden, Joska van der Wel, Martijn Minnee, Jimmy Becker, Jan Kool, Da milia van der Speld, Jacqueli ne Maas, Susette Blom, Sjaak Wenteler, Esther den Ouden, Youri Kivits, Maaike Ha- moen, Alain Kruijff, Annika de Jong, Vincy Voskuilen, Frarie van Vliet, Angelo Rombouts, Maikel Huisman, Kevin van der Zwan, Michelle Straver, Thomas Bouthoorn, Loubna Kalai, Thalita van Gijzel, Jens Koops, Danny Bal, Marten Oostindie, Je roen van der Helm, Martijn Barentsen, Joyce Camme- raat, René Reijm, Ronald de Bmin en Beatrice Hoogen- boom. MAASTRICHT/WADDINXVEEN - Zondag 19 juni heeft Di ana’s Free Aerobics uit Waddinxveen meegedaan aan een aerobic-marathon in Maastricht. Aan dit sportevenement, dat drie en een half uur duurde, werd deelgenomen door 600 aerobicers. Diana Zwanenburg veroverde een derde plaats. De Waddinxveensen konden Er werden verschillende stij- in de Limburgse hoofdstad len aerobics gegeven, zoals meedoen in wedstrijdverband high/low impact, sportmoves, of als recreant. bodysculpture en - nieuw uit Amerika - boxing aerobics on der leiding van bokskampi- ZEVENHUIZEN - Zaterdag middag om twaalf uur is het 12e open Perdijk toumooi bij de tennisclub Zevenhuizen (TZ) van start gegaan. Dit toumooi heeft in de loop der jaren een naam opgebouwd in de gehele regio en staat de laatste vier jaren bekend als het Perdijk Toumooi, ge noemd naar de hoofdsponsor. Tot en met zondag 26 juni strijden ongeveer 250 deelne mers uit de regio, met een ruime vertegenwoordiging van Zevenhuizenaren, Wad- dinxveners en Zoetermeer- ders, in het dames en heren en (mix)dubbelspel de kampioenstitel in de meer teams en nog meer jeug- jaar js opvallend veel belang- g I Derde plaats voor Diana Zwanenburg Recentelijk werd bij ons een Staatslot verkocht waarop een prijs van maar liefst 100.000,- netto viel! Maken we binnenkort iemand miljonair? Voor uw Staatsloten bent u altijd van harte welkom op onderstaand adres. 11..1 TT - -

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 25