In oktober zesde Echtpaar 60 jaar samen Wereldtitel voor Boskoper Nic Geers Coenecooploop4 ‘Velen zijn het van plan, sommigen doen het Moerkapelle Junioren bij De Gouwe succesvol M. Reichard wint HSW- zomerstrijd Dames de Gouwe geselecteerd Puntverlies voor alle zomerschakers MEAT LOAF Pagina 19 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 13 JUL11994 VLEESWARENKOOPJE SPECIAL Keurslager/Poelier Masters 9 TX. 13 XX NP f: van Moskou naar Beijing door ir. WITTE DE VOS Het 60 jaar getrouwde echtpaar C. Drost de Kerkweg-West. (Foto: dinsdag 3 mei ging ons gezel schap naar het Yaroslavl-sta- ten staan. Dat was een mooie gelegenheid even uit te stap pen. Het dozijn Chinezen dat in onze wagon meereisde bleek (Ir. Witte de Vos van de Prinses Bea- trixlaan in Waddinxveen is lid van de Kerngroep Ontwikkelingssamen werking Waddinxveen. Zijn reisveri- sag stond ook in het zomernummer van Toma-Lima-Nieuws). wordt hij door de KNZB uit genodigd voor de Internatio nale Traversée de Lac Leman Dit de gram en derde eindigde J. van Egdom met 4.310 gram. van het bedrijf is een perfecte gelegenheid om een t' ke manifestatie te houden. Veel dank is de organisatie concurrent op de twee km 1 sec. voor laten gaan. vorige leeftijdgroep driemaal aan v - pen deelgenomen, maar het mondiale eremetaal op de di verse nummers in de zwem baden bleek tot heden een te zware opgave. nancieerd door sponsoring uit het bedrijfsleven. Hoofdspon sors van de Coenecooploop 1994 zijn drukkerij Twigt BV, Van Noort Transporten weer een grote rivier over, de Yenisei, nog breder dan de Ob. Na Tayshet, 4.520 km. werd het donker. Zaterdagmorgen waren we bij het Baikalmeer gekomen. thuisgevoel. Dat onderste bed is eigenlijk best comfortabel om te zitten, met het kussen als steuntje. Dankzij de reisgids zagen wij na 73 km. de gouden koepels van het klooster in Zagorsk met zijn negen kathedralen en kerken. Slapen was geen probleem. De trein wiegde zonder schokken. Iedere se- WADDINXVEEN/BOSKOOP - Tijdens de wereldkampioen schappen voor masters in het immense Olympische zwem- stadion van het Canadese Montreal heeft Boskoper Nic Geers van de zwemclub De Gouwe goud veroverd op de 400m vrijeslag in de groep 55-59 jaar. WADDINXVEEN - Velen zijn het van plan. Sommigen doen records. De het: met de trein door Siberië. Ik ging van Moskou naar Bei- ÏOOm vrij zwemmen ging in jing. Bij de excursie in Moskou en de maaltijden in het hotel 1.06.1 (persoonlijk record met maakte ik kennis met acht reisgenoten. Twee Fransen, een Engels echtpaar, twee Zweeden en een Nederlands echt paar. De meesten zouden eerste klas reizen, alleen de drie Nederlanders tweede klas. en A.W Drost-Hogendoom van de-ke-tun. Iedere morgen ben je be nieuwd waar je je zal bevin den. Langs de lijn staan per kilometer bordjes waarop de afstand vanaf Moskou is aan gegeven. Het vergt wel enige routine om ze te ontdekken en dan ook nog te lezen, bij een snelheid van 90 km. per uur. De eerste nacht hadden we 800 km. afgelegd. We reden nu door de taiga, een moeras sig bos van zilverberken, soms gemengd met naald hout. Het bos werd afgewis seld met open terreinen, plas jes, riviertjes, groepjes wo ningen en soms vervallen fa brieken. Het ontbijt en verder iedere maaltijd vergde een ware ex peditie door zes wagons naar de restauratiewagen. Daar zagen we onze andere reisge noten weer. Tot aan Irkoetsk waren wij praktisch de eni- De handelingen en de geur daarvan gaven direct een Kaart uit de reisgids ‘Trans-Siberian Handbook auteur Bryn Thomas. De cijfers verwijzen naar detailkaarten in de gids. ge bijeenkomst het stralende middelpunt. Daar overheerste ook de dankbaarheid. Op de huwe- lijkskaart hadden de kinde ren en kleinkinderen laten zetten ‘Ken Hem in al Uw we gen dan zal Hij paden recht maken* (Spreuken 3 vers 6). '4 WADDINXVEEN - De laatste voor de zomera- vondcompetitie van de hen- deweg. Bij meldingen is het gelsportvereniging Waddinx veen (HSW) werd vorige de woonplaats of week dinsdag gehouden in de 1. 3 TT ZN 1 T» T» 1 De vangst was redelijk. De het uitslag is 1. J. Verhoef 5.760 gram, 2. L. Pouwer 3.660 gram, 3. J. van Elswijk 3.120 gram. >en waarop de gebiedsinde- Kampioen werd M. Reichard met 19.110 gram en 9 klasse- mentspunten. Tweede in de competitie eindigde J. Ver hoef met 18.730 punten en 10 klassementspunten en derde werd A. van Leeuwen met 12.320 gram en 16 punten. zomercompetitie werd zater- Ringvaart bij Oude Wetering. Met een uitstekende vangst van 19.140 gram werd W. Houtman winnaar. Tweede pelle; 2760 - woonplaats Ze- werd M. Reichard met 4.330 venhuizen; 2761 - woonplaats Zevenhuizen. Met de trein door Siberië, Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - Afgelopen maandag 11 juli heeft Wad- dinxveens burgemeester C.M. van der Linden het bruidspaar C. Drost en A.W. Drost-Hogendoorn van de Kerkweg-West in hotel-café- restaurant De Unie(Kerk- weg-Oost) gefeliciteerd met -1 65 100 gram I z procureurlapje gevuld met fijn gekruid gehakt 12 min. bakken of roosteren. WADDINXVEEN - Geduren de drie dagen zijn in Eindho ven de Nederlandse zwem- kampioenschappen voor ju nioren gehouden. Met goede moed nam hieraan ook de ploeg van de Gouwe deel, be staande uit 4 zwemmers en 2 zwemsters en de trainers Trudy Vermeulen en Ton v.d. Schrier. Voor Mark Nahon, Mark v.d. Schrier, Pascal Holleman en Marcel Zijderhand was het de eerste keer dat zij op een Ne derlands kampioenschap uit kwamen. Ondanks de tropi sche buitentemperaturen, die van het zwembad een comple te sauna maakten, presteer den de jongens volgens ver wachting. Zij zwommen tij den die gelijk waren aan hun inschrij flimieten Marcel Zijderhand wist zich te verberen en zwom twee persoonlijke records. Op de 200m wisselslag kwam hij uit op 2.32.5, een persoonlijk re cord met 2.0 sec. Op de 400m wissel zwom hij ook een per soonlijk record met 2.0 sec. en finishte in 5.25.1. De 200m vlinder ging hele maal goed. Marcel Zijder hand had de 11e inschrijftijd, maar zwom een persoonlijk record met maar liefst 6.2 sec. Met een tijd van 2.35.9 werd hij 5e in de einduitslag. De vier jongens zwommen ook nog een estafettenummer. Zij verbeterden op de 4xl00m vrije slag hun inschrijfpositie en kwamen op de 17e plaats uit. Bij de meisjes kwam Wilke v.d. Valk uit op twee num mers. Ze zwom hierop twee persoonlijke records. De him 60-jarig huwelijksjubi leum. Het echtpaar recipieerde die avond van acht tot tien uur in De Unie. Temidden van hun kinderen en kleinkinderen vormden Cornelis Drost en Anna Willemijntje Drost-Ho- gendoom tijdens een gezelli- gen. Over het eten werd ver schillend geoordeeld, maar niemand was echt ontevre den. Het eerste station dat we be wust beleefden was dat van Kirov, na 957 km. De trein We reden langs het zuidelijk- bleef ongeveer twintig minu- ste puntje en dat duurde toch nog een paar uur. Het meer was nog half bedekt met ijs schotsen. In het zuiden wa ren besneeuwde bergtoppen te zien. vooral kleding te koop te heb- De trein volgt het dal ben. Er werd druk gehandeld met de plaatselijke bevol king. Die kocht niet alleen, maar had ook allerlei waren voor de reizigers te koop, zo als eten en drinken. Dat tafereel herhaalde zich iedere dag een paar keer. Niet alleen leuk om naar te kijken, maar ook om er aan mee te doen. Tijdens de reis werd daarom de dienstregeling veelvuldig geraadpleegd om te weten waar we zouden stoppen en hoe lang. Die woensdag stopten we nog in Perm. We hadden toen 1433 km. afgelegd. Het was intussen stralend weer ge worden en bleef dat de hele reis, ’s Nachts trokken we het Oeral-gebergte door en maakten de overgang van Europa naar Azië. Ons eerste station in Siberië, donderdag ochtend, was Ishim. De trein vertrok daar een uur te laat en zou dat niet meer inhalen. Het landschap na Ishim, 2.500 km. van Moskou, was nu totaal anders. Natte kale grond en enorme rietvelden. Een paar honderd kilometer verdere, bij Osmk, keken we uit op glooiende velden zwar te aarde. Toen we na 3.335 km. in No vosibirsk kwamen was het daar al middernacht. Op onze horloges, die T aangaven, was het nog vier uren vroeger; we waren in middels vier tijdzones gepas seerd. Novosibirsk is met zijn bijna 1,5 miljoen inwoners de grootste stad van Siberië en een industrieel centrum. De stad is ontstaan bij de spoor brug over de Ob. De brug heeft een lengte van 700 me ter. Op vrijdagochtend had den we na 3.932 km. de helft van de reis volbracht. We re den weer door de taiga, nu een beetje heuvelachtig. Gro te velden gras tussen de ber ken was verbrand; op sommi ge plaatsen brandde het nog. Bij Krasnoyarsk staken we WADDINXVEEN - Landelijk vrouwen-jeugdbondscoach waterpolo, Peter van den Big- gelaar, heeft na het succesvol verlopen toumooi in het En gelse Stoke-on-Trent (een prachtige plaats achter het A- team van de USA) zijn defini tieve selectie voor de eerste Europese Jeugdkampioen schappen voor dames (woens dag 27 tot en met zondag 31 juli op Papendal) bekendge maakt. Tijdens deze titelstrijd verde digen in het team van Neder land de waterpolospeelsters van De Gouwe, Marion van Hooft en Sandra Bercken- kamp, de kleuren van Jong Oranje. Het Nederlandse team is tij dens de eerste Europese Jeugdkampioenschappen op Papendal ingedeeld in een poule met Frankrijk, Tsjechië en Griekenland. De andere poule bestaat slechts uit drie ploegen, Hongarije, Duits land en Italië. Op woensdag 27 juli opent Nederland tegen Frankrijk. Griekenland is een dag later de tweede tegenstander, ter wijl op vrijdag 29 juli de poule-wedstrijden tegen Tsje chië worden afgesloten. Op zaterdag 30 en zondag 31 juli volgen dan de kruisfinales, fi nales en andere plaatsings- wedstrijden. stand van deze Zwitserse oversteek, van Lausanne naar Evian les Bains, be draagt 12,3 km. Op zondag 10 juli vonden in de Dwarswatering van Lei derdorp de nationale kampi oenschappen plaats op de vijf km, waar Jan Willem van den Hoek, weer achter Almar van der Meer (ditmaal eerste) en Hans van Goor derde werd in 1 uur 3.28.2. Het onderlinge verschil bij deze drie bedroeg slechts 0.4 sec. In het langebaanklassement blijft een hevige strijd gaande tussen Jan Willem van den 150 gram ZOMERSALADE 250 gram LEVERWORST (ijskoud het lekkerst) 100 gram SCHOUDERHAM r~ oo NUZ>z Nu ook groot assortiment ingeblikt vlees. U kunt bij ons ook PINNENlUEn wij zijn de hele vakantieperiode geopend. Wij bezorgen gratis op vrijdagochtend. Bel of fax voor 11.00 uur telefax 12034. Zuidplaslaan 424 - Waddinxveen telefax: 01828-12034 1 1 11 11 bied van de brandweer in Ze de wagens Nederland BV. De hal nprfpcfp övuic wiöuchvcicöuöcicujImjt dergelij- melijk Van Woudenberg te gen Verdoom en Hoogduijn; Kuiper tegen van Nieukerke en Van der Bom; Van Oort te gen Muit en Mulder; Bour geois tegen Reekers en D.J. van Offeren; Singeling tegen Van der Heiden en Verdoom; Van Bruggen tegen H.E. en H. van Offeren; De Jong te gen Van Sandijk en H.E. van Offeren; Dannis tegen Ponsi- oen en Kramer; Auad tegen Alblas en Van Asperen en L.P. van der Haven tegen Verwaal en Th. Goor. Een opmerkelijke prestatie werd ook geleverd door gast- speler Kramer. Deze sterke dammer en verdienstelijk bridger toonde aan dat hij een allround denksporter is. Eerst vu ?sloeg hij Brinkhorst en daarna verloor hij nipt van Dannis. Een drietal gaat nu aan kop met 26 punten: W. Mourits, J. van Woudenberg en G. van Ommeren. Op de vierde plaats met 24 punten volgt heel knap T. Kuiper. Op de vijfde plaats met 22 punten volgen 8 schakers. Nieuwe deelnemers uit de re gio kunnen ingepast worden. Er wordt tot en met donder dag 11 augustus iedere don derdagavond gespeeld vanaf 20.00 uur in Het Zuidhonk aan de Zuidplaslaan. In schrijven of informatie aan de zaal of bij wedstrijdleider Piet de Niet, tel. 01828- 19528. op donderdag^ 14 juli. De af- WADDINXVEEN - Zaterdag 22 oktober zal in het gelijkna- x mige Waddinxveense bedrijvenpark door de schaatsvereni ging De Gouwe Streek voor de zesde maal de Coenecooploop worden gehouden. Deze loop, die jaarlijks om en nabij het bedrijvenpark Coenencoop wordt gehouden, zal weer een hele dag in beslag gaan nemen met lopen over verschillende afstanden. van een rivier tot aan Ulan Ude, op 5640 km. van Moskou. Daar splitst de lijn zich af, die door Mongolië gaat, waarvan de grens na 5900 km. reizen wordt bereikt. Het is nu vijf uur later dan in Moskou en dat verandert verder niet meer. De grenscontrole van de Russen en de Mongolen duurde van 10 uur ’s avonds tot 3 uur 's nachts. Toen ik wakker werd zondag morgen waren we al voorbij Ulan Bator, de hoofdstad van Mongolië. Golvende velden met bergen op de achter grond. Enige keren een paar kraanvogels, een roofvogel op een telefoonpaal. Voor het ontbijt was ik te laat, maar de lunch in de nu Mongoolse res tauratiewagen smaakte pri ma. We komen dan in de Gobi- woestijn. Die bestaat hier niet uit kaalzand, maar is spaarzaam begroeid met pol letjes droog gras. Na 6666 km. zagen we een kudde anti lopen rennen. Eén ervan be vond zich binnen de omhei ning waarmee de spoorlijn hier is afgezet. Tegen de avond stopten we in Sayn Shanda en om 10 uur aan de grens met China, 7.023 km. van Moskou, met - weer paspoortcontrole. Net over grens worden smalle- re onderstenen onder de wa gons geplaatst. Ik had, blijkbaar verkeerd, begrepen dat je uit de trein moest stappen om het wisse len van de wielen te zien. Zo doende bracht ik een paar uur, tot half drie ’s nachts, door op een verlaten station. Het eerste deel van de reis door China sliep ik. Wakker geworden zag ik vruchtbare landbouwgronden, weer eens een heel ander gezicht. De lunch was de enige maaltijd die ik gebruikte in de Chinese restauratiewagen. Vanaf Daton in China rijdt de trein over een afstand van 180 km. langs de Grote Muur. Die is dan in de verte te zien aan de voet van een gebergte. Tot hier toe is de trein zoveel mogelijk op de vlakte geble ven. Maar ten noorden van Beijing moet de trein zich over een gebergte worstelen. Op het hoogstgelegen station Qinglongqiao, 70 km. van Beijing, zien we van dichtbij de Grote Muur imposant steil omhoog torenen. Maandagmorgen om half vijf, anderhalf uur te laat, arri veerden we, na 7.865 km., in Beijing (spreek uit: Peedz- jing). De eerste indruk was die van een westerse stad met veel torengebouwen. Geluk kig waren er tussendoor ook typisch Chinese gebouwen te zien, waarvan er nog een he leboel zijn, zoals later bleek. ZEVENHUIZEN/MOERKA- PELLE - In de achterliggende periode is er in Zevenhuizen- Moerkapelle veelvuldig aan dacht geschonken aan de campagne voorlichting bij rampen.. Alle inwoners heb ben in het kader van deze campagne een bewaarkaart en sticker ontvangen. In de informatiegids 1994 staat het aparte hoofdstuk ’Hoe te han delen bij gevaar’. In het verlengde van de voor lichtingscampagne is de alar mering van de brandweer na der bezien. Bij meldingen via 06-11 of anderszins is het noodzakelijk dat de plaats- jJIJJ__i J _1"1_ bekend is. Dit mede in ver band met het verzorgingsge- venhuizen-Moerkapelle. Bij de vaststelling van grens van het verzorgingsge bied voor de brandweer voor de kernen Zevenhuizen en Moerkapelle is van logische grenzen en de zogenaamde aanrij-tijd uitgegaan, heeft geresulteerd in navolgende grens van het verzorgingsgebied. Brandweer kern Moerkapel le: Het gebied ten noorden van lijn rijksweg A12-Noor- delijke Dwarsweg-Bredeweg. Brandweer kern Zevenhui zen: Het gebied ten zuiden van de fijn rijksweg A12- wedstrijd Noordelijke Dwarsweg-Bre- 11 S 2 21 J 22 1— j van groot belang dat de juiste naam van kern wordt genoemd. Voor Oude Rijn bij Bodegraven, het eerste gebied derhalve Moerkapelle en voor tweede gebied derhalve Ze venhuizen. Voor alle duide lijkheid is een sticker ontwor pen waarop de gebiedsinde ling staat aangegeven. Voorts is gebleken dat er bij inwo ners van Zevenhuizen-Moer- kapelle onduidelijkheid be staat over de (postale) woon plaats die bij de postcode 2752 hoort. Voor alle duide lijkheid worden hieronder de De zevende wedstrijd van de in de gemeente voorkomende --J postcodes met (postale) woon- dag 2 juli gehouden in de plaats genoemd: 2750 - woon- --TIT i- plaats Moerkapelle; 2751 - woonplaats Moerkapelle; 2752 - woonplaats Moerka- met gemak de vrijeslag kerdiep en in Leiderdorp. Hans den Boer tenslotte kon profiteren van de afwezigheid van zijn naaste concurrenten 3juli ook ingeschreven op een (die zitten in Montreal) en te derwijk op zaterdag 2 juli en de vrijeslag km in Leiderdorp op zondag 10 juli. Nic Geers had al enige Euro- Hoek en Almar van der Meer, pese titels behaald en in zijn In Sluis op zaterdag 2 juli op --- J_--j de kHojngtgj. en jn wereldkampioenschap- Steenwijkerdiep op zaterdag 9 juli op de twee kilometer kregen deze twee dezelfde tijd toegewezen en in Leider dorp, enkele uren na het vol brengen van de vijf km, moest Wel zag hij kans om in 1990 Jan Willem van den Hoek zijn in Rio de Janairo en in 1992 in Indeanapolis zilver te be halen op het langste onder deel, de vijf km in open water. Gezien zijn aanleg voor het stayeren en zijn serieuze voorbereiding wordt voor hem op dit nummer in Mon- wel een aardige leefruimte over. als vierde geplaatst. Om tien voor acht, precies op -i--xj.__ tijd, zetie de trein zich in be weging. De Chinese conduc teur kwam langs met bedde- goed. Een poosje later bracht hij ook een thermoskan met heet water. Dat bood me de danks de hittegolf keerde de gelegenheid koffie te zetten, ploeg weer voldaan terug in Boskoop en Waddinxveen. Voor het eerst dit seizoen nam Judith van Berkel weer eens deel aan de langebaan- treal opnieuw een hoge klas- wedstrijd voor de Speedo-bo- sering verwacht. kaal voor masters. Zij blijkt Voor Jan Willem van den het stayeren evenmin te ver- Hoek van De Gouwe is het op leren en won bij de 50-plus- dit moment hoogseizoen in sers i het langebaanwerk. Naast de kilometers in het Steenwij- ’gewone’ langebaanwedstrij- VonliononinT^ilonlnm den voor het zomerklasse- ment vrijeslag over twee en drie km had hij op zondag 3juli ook ingeschreven op een (die zitten in Montreal) cr. echte marathon, de 16 km won de km schoolslag in Har- Vlaanderen-marathon Sluis. Met 14 minuten achterstand werd hij daar in 3 uur 29 min. en 40 sec. knap derde achter de marathonspecialist Hans van Goor en zijn klasse- mentsconcurrent Almar van der Meer. Op grond van deze prestatie Q ’s Middags om 14.20 uur zal verschuldigd aan Volvo die de de 10 km wegwedstrijd, onder complete hal voor deze dag auspiciën van de KNAU, wor- leeg maakt en beschikbaar den gehouden. Aan deze loop stelt. Ook voor Volvo is dit een zullen veel prominente lopers hele organisatie. Zij hebben deelnemen. hier veel werk aan en doen dit. De Coenecooploop heeft in- belangenloos. middels zijn bestaansrecht De Coenecooploop wordt gefi- bewezen en is een volwassen wedstrijd geworden, die in middels nationale bekend heid heeft gekregen. Vele pro- x minente lopers doen er jaar- Van Noort Transporten en lijks aan mee en prijzen de or- Verhuizingen BV en Volvo ganisatie. Bedrijfswagens Nederland TldwPPF Het organiserend comité BV. Lil iUlvlWWl werkt het hele jaar aan de Er is nog palats voor een vier- rj i voorbereiding en heeft de hè- de hoofsponsor. Indien bedrij- X n 111117611“ t°t in de puntjes ver- ven hierin geïnteresseerd zijn zorgd. Van het uitmeten van kunnen zij contact opnemen de verschillende parcoursen, met Jan Speetjens, tel. dat op de meter nauwkeurig 01828-21111. gebeurt, en de bewegwijze ring tot en met het plaatsen van toiletten en douches. Alle denkbare zaken staan nauw keurig omschreven in een honderd-pagina’s tellend draaiboek. Op de dag van de loop zelf zijn er ruim 80 vrijwilligers van ’s ochtends vroeg tot ’s avonds laat mee in de weer. Het hele gebeuren wordt georgani seerd vanuit de schaatsver eniging De Gouwe Streek, die de loop 6 jaar geleden is ge start. Inmiddels is de organisatie zo omvangrijk geworden dat de Coenecooploop een aparte stichting gaat worden. Deze naam van de melder duidelijk stichting zal nauw verbonden zijn met De Gouwe Streek. Dit najaar zal de inschrijving weer plaatsvinden in de mooie hal van Volvo Bedrijfs- 800m vrije slag. Dit nummer had ze nog niet eerder ge zwommen op een NK. In een mooie race pakte ze hier een bronzen plak. Ook op de 200m vrij zwemmen en de 200m rugslag leverden brons uit te houden? op, waarbij Inge v.d. Schier op Van de inspectie van het toi- de rug een persoonlijke re- let en de wasgelegenheid cord zwom met 1.0 sec. werd je ook niet vrolijk. Een Het nummer waar de hoop zwart toilet. Roestige leidin- van haar en de trainers op gen, een klein wasbakje. Inde was gevestigd, de 400m vrij, vloer een gat, waardoor naar begon niet erg gelukkig, tij- buiten keek. De deur kon op slot, dat wel. Onze bagage werd met krachtsinspanning in een nis boven de toegangsdeur van J zui J mJ 1 venste bedden waren opge- 0.7 sec) en op de 200m vrij bracht ze een tijd op de klok ken van 2.22.7 (persoonlijk record met 1.0). De meest succesvolle zwem- stel bij De Gouwe was Inge In het begin van de avond van v.d. Schrier. Met vier medail les, driemaal brons en één maal zilver, kan zij terug zien tion. Het motregende. Wij Ne- op een heel geslaagd kampi- derlanders deelden met zijn oenschap. i drieën een vierpersoons cou- Inge v.d. Schier begon op de pé in wagon nummer 12. De eerste aanblik was ont moedigend. De bovenste bed den waren neergeklapt. Daartussen was een ruimte van ongeveer 60 cm. Bijna - conde zongen de wielen de- een week in zo’n hol, was dat WADDINXVEEN - Donder dag voor een week werden in buurtcentrum Het Zuidhonk (Zuidplaslaan) de 5e en 6e ronde gespeeld van de Wad dinxveense zomerschaak- competitie. Van de 54 deelnemers is nie mand meer zonder puntver lies, want koploper Van Om meren moest na een spannen de partij het loodje leggen te gen Mourits. Dat Mourits in goede vorm is bleek later op de avond toen hij ook nog won van de sterke Bac. Er waren er meer die de 100% score wisten te realiseren, na was gevestigd, de 400m vrij, dens de race merkte ze dat ze water in haar bril kreeg en niets kon zien. Inge v.d. Schrier moest de bril opwippen om het water kwijt de coupé getiFd. Toen de bo te raken. Dit kostte tijd, maar ondanks deze handicap werd klapt was er toch eigenlijk ze toch tweede in een tijd van 1 1 4.46.8. Met haar inschrijftijd was ze Een mooie verbetering dus. Haar verdere resultaten wa ren: 200m wissel: 2.36.9, per soonlijk met 2.0 sec en een vijfde plaats; 100m vrij: 1.05.3; 100m rug: 1.14.6. On- Leningrad IS.S.R. Moscow Komsomol 5 ibirsk lakhodka Harbi 'Vladivostok 23 CHINA MONGOLIA KOREA Beijing Ulan Bator Shenyai 20 15 Khabarovsk! 16 iL 1OA Irkutsk '14 (fj Krast Sm of Japan /N. KOREA PerrfXoX SworrlIowskSa- 4 Tyumen. Yaroslavl Kirov

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 19