Fietsroute rond Bentwoud Mini-keeperskamp bij Westlandia 0% 50' w20 tot 50% ■hr I Vijfde gouden plak voor Harold van Beek Open dag Diana’s Free Aerobics morgana v -slaapkamers -VAN DER LINDE Hervormde tentweek in wijk Zuidplas en aan de Wingerd Rijke NK-oogst De Gouwe-zwemmers Dierenbescherming in winkelcentrum Zuidplas K Nieuwe kaart Reeuwijkse Plassen en omgeving b» korting... Zaterdag 20 augustus Excursie in Muziekdag Zuidplas eurohome Nieuwe gemeente- gids in de maak Parkeerplaatsen voor invaliden Wegen worden geasfalteerd xX/ONEN Overleggen met schoolarts over plassen in bed Redelijke vangst II I Pagina 17 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 20 JUL11994 REEUWIJK/WADDINX- de limiet 4.08 was. thuizen. Bij wegwijzer 4157 diensten is er gelegenheid om koffie te drinken. Waren de individuele resulta ten onvoldoende voor uitzen ding naar Helsinki, Harold van Beek heeft zich als team wel geplaatst voor de World Cup in China door met vier WADDINXVEEN - Een fiets route van 35 kilometer rond het toekomstige Bentwoud, die vanuit Waddinxveen ge maakt kan worden, is die wel ke de Rottemeren, Zoeter- meer, Hazerswoude-Dorp en Boskoop aandoet. In het Gouwedorp wordt ge start op de Dorpstraat. Via de Zijde 36 01727-14550 op veel showroommodellen. Profiteer nü van deze buitenkans. in Boskoop Hermano op bezoek, een clown die ook goochelen kan. Hij zal ’s morgens een pro gramma in de tent aan de bij mij wel terug', zei hij voor afgaand aan de NK, en daar mee bedoelde hij: nu bij de anderen nog. Naar aanleiding van de natio nale titelstrijd konden ze niet meer om hem heen. Hij is dan renvechten en anti-pelsfok- kerijen. Een attractie was de verkoop van een grote zwarte aap en een mooie witte poes. Voor één gulden kon men een naam bedenken voor beide. Meer dan vijftig mensen (51) waagden een gokje voor de aap en 46 voor de poes. Berry v.d. Kley noemde de aap Coco en mevrouw Jongeneel gaf de poes de naam Minoek. Zij werden tot de winnaars geko zen en hebben hun ’knuffel’ met veel plezier in ontvangst met demonstratie door kinderen, 14.00 - 14.45 uur Steps Aerobics, 15.00 - 15.45 uur Midlife. Aan één zijde van de kaart is een plattegrond van de Reeu wijkse Plassen en omgeving weergegeven met de belang rijkste wegen, fiets- en voet paden. De andere zijde bevat informatie over het gebied en is geïllustreerd met fraaie fo to’s die de natuurrijkdom en i van de Reeuwijkse Plassen weer geven. leven vele soorten planten, vogels, vlinders en andere in- Bloemendaalseweg secten. WADDINXVEEN - Diana’s Free Aerobics houdt zaterdag 20 augustus in de voormalige gymnastiekzaal bij het Koningin Wilhelminaplein (Anna van Burenstraat) een open dag. Op deze dag zullen in gratis open lessen alle trainingsvormen gepresenteerd worden. Er is een programma gedu- In totaal is er voor ƒ250,- aan artikelen verkocht, dat ten goede komt aan het Dierente huis Midden-Holland te Gou da. Daar zitten nog veel hon den en katten op een baasje te wachten. In de stand was ook informa tie aanwezig over anti-stie- genomen. I sen de Piasweg en de Dreef. J J Verder zullen reparatiewerk- (J0 0 Il l Tl CU GOUDA - Zaterdag 23 juli houdt de KNNV (vereniging voor veldbiologie) een excur sie naar de duinen van Voor- ne. In dit vermaarde natuur- huizen gereden. Via de Dorp straat in deze gemeente wordt de weg ingeslagen naar trainers Hans van Rijthoven en Andre de Ket, vorig sei zoen succesvol coach van het Be Fair B-l-team. Alle trai ners hebben het hoogste ’kee- perstrainers-diploma’. De hoofdsponsers van het mi ni-keeperskamp in Naald wijk zijn voor het vijfde jaar Massa Sport (Waddinxveen) en Nederpel Sport (Naald wijk). Ed de Goey zal op de tweede dag om 19.00 uur het doel verdedigen tijdens de finale van de Penalty-bokaal. Daar bij zal hij wederom worden geassisteerd door Rob Over kleeft, grensrechter uit het betaalde voetbal. dig geactualiseerde gemeen- tegids Waddinxveen. De ge- meentegids wordt in op dracht van het gemeentebe stuur van Waddinxveen sa mengesteld door de daarin gespecialiseerde uitgevers maatschappij Suurland’s Va demecum uit Eindhoven. In de gids wordt uitgebreid aandacht besteed aan onder meer de gemeentelijke instel lingen, de gezondheidszorg, het onderwijs, sport, cultuur en recreatie, middenstand en industrie, sociale instellingen en kerkgenootschapppen. De gids wordt gratis huis aan huis verspreid in de gehele gemeente Waddinxveen. Aanvullingen en wijzigingen voor de nieuwe uitgave kan men zenden aan Uitgevers- mij. Suurland’s Vademecum BV, Redactiegids gemeente Waddinxveen, Postbus 9510, 5602 LM Eindhoven. Men kan hiervoor desgewenst ge bruikmaken van de mutatie- bon die op pagina 174 van de gemeentegids Waddinxveen 1994 is geplaatst. Adverteerders zullen in de komende tijd benaderd wor den door mevrouw L. van Rossum van Suurland’s Vade mecum BV. Volgens de ge meente komt het echter meermalen voor dat men tele fonisch of mondeling bena derd wordt om een adverten tie te plaatsen in een gids van de gemeente of een gids welke (zogenaamd) met toestem ming van de gemeente wordt uitgegeven. ‘Laat u niet misleiden door valse suggesties. Vraag altijd naar de officiële acquisitie- brief van de gemeente en ad verteer bij voorkeur niet mid dels een telefonische op dracht', aldus het gemeente bestuur. GOUDA/WADDINXVEEN - De gemeenschappelijke ge zondheidsdienst Midden-Hol land in Gouda, waarbij ook Waddinxveen en Zevenhui- zen-Moerkapelle zijn aange sloten, biedt de mogelijkheid om bij problemen rond het bedplassen van kinderen te overleggen met de schoolarts. Er zijn veel kinderen die na hun zesde verjaardag nog in bed plassen. Veel van deze kinderen gana ook dit jaar niet uit logeren, op vakantie- of schoolkamp. Ze proberen het nog niet droog zijn te ver bergen voor de buitenwereld. Kinderen zijn (terecht) bang gepest te worden door andere kinderen. Zij schamen zich voor het in bed plassen. Voor de ouders is het in bed plassen vaak ook een pro bleem. Bij wegwijzer 4236 in Hazers- woude-Dorp rechtsaf naar De Loete en bij de driesprong rechtsaf over de Roemer. Bij wegwijzer 480 aan de grote weg linksaf en vlak daarna bij wegwijzer 731 rechtsaf naar Waddinxveen over het Noordeinde. WADDINXVEEN - Zaterdag 13 augustus, de laatste dag van de schoolvakanties, houdt de Stichting Wijkwerk De Zuidplas bij het wijkge- bouw Het Zuidhonk (Zuid- plaslaan) een muziekdag in de open lucht. Er zijn dan verschillende ac tiviteiten op het gebied van muziek, zoals een playback show, karaoke, een open luchtdisco en een life-artiest. De muziekdag begint om 12.00 uur en zal duren tot 22.15 uur. Wie wil meedoen aan de play backshow moet zich zo snel mogelijk aanmelden bij Cees Meiderwijk, tel. 018238- 12237. Er kunnen vanwege het overvolle programma slechts 24 personen of groe pen meedoen. Voor iedere playbackartiest is er een leuk aandenken. De deelnemers moeten zelf zor gen voor een cassette met de muziek die ze willen playbac ken, zodat deze kan worden afgespeeld door de disco theek. naar rechts in de richting Ha- zerswoude. Bij wegwijzer 2409 linksaf naar Hazers woude-Dorp. WADDINXVEEN - Van woensdag 17 tot en met zondag 21 augustus wordt er door de Centrale Hervormde Gemeente van Waddinxveen weer de bekende evangelisatie tentweek gehouden. Dit jaar staan de tenten weer in twee wijken, na melijk aan de Kuyperhoeve in de woonwijk Zuidplas en aan de Wingerd (Groenswaard III). Het thema van de evangelisa tie tentweek is dit jaar ‘Kijk nou eens!' Onder dit motto wordt er in beide delen van het Gouwedorp weer een groot aantal activiteiten geor ganiseerd. In de grote tent in de wijk Zuidplas zijn kinderen van 4 tot en met 11 jaar welkom. Deze tent is elke dag open van 10.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur. Hier wordt iedere morgen een ver haal uit de bijbel verteld, werkjes gemaakt, gezongen en nog veel meer. Ook de bewoners van de pop- jaar wordt een programma penkast komen iedere dag op bezoek. Woensdagmiddag 17 augustus komt er een vreem de professor óp bezoek. Zijn naam is professor Speuroog. Hij is naar iets op zoek, maar naar wat wordt niet verklapt. Woensdagavond om 19.00 uur mogen de kinderen ook naar de tent komen, samen met hun ouders en andere fa- over hebben, of hun vakantie- pondjes er weer af willen heb ben, kunnen zaterdag 20 au gustus, bij de tent aan de Win gerd terecht. Om 13.00 uur start hier een volleybaltoumooi. Vorm een team met familie, straat of bedrijf en doe mee. Opgeven bij de tent aan de Wingerd. Zaterdagavond 20 augustus is er, in de tent in de Zuidplas, een openluchtzangavond. De avond begint om 20.00 uur. Medewerking hieraan verle nen Peter Burger, Chris Stel- laard en Wim Markus. Dit bij de Kom-Inn tent in de Wingerd. Zoetermeer wordt gepasseerd op de weg in de richting Ben- Aan het eind van het fietspad bij De Roerdomp rechtsaf over het Korenmolengat naar Bleiswijk. Aan het eind van de weg bij de spoorbaan link saf de brug over en het fiets pad langs de spoorbaan blij ven volgen. Aan het eind van het fietspad rechtsaf de spoorbaan over en onder rijksweg A12 (Utrecht-Den Haag) door. ook uitgenodigd voor een B- interland in Parijs. In Drach ten begon hij vrijdag met een gouden plak op de 200 meter wisselslag. Op de 400 meter vrije slag werd hij tweede in 4.05.7. De 200 meter vrije slag was een ijzig spannende aangele genheid. Na een 1.55.4 zwom Mark van der Zijden in de fi nale een persoonlijk record van 1.54.0. Een medaille le verde dat evenwel net niet op, want zijn concurrent bleef hem met aantikken de baas. Meteen na die lichte teleur stelling moest hij alweer de startblokken op voor de 400 meter wisselslag. Dat was se ries en finales tegelijk. In 4.38.5 won hij wederom goud en het was bovendien een evenaring van zijn persoon lijk record. Sterker had hij niet terug kunnen komen. Ons pareltje, noemt Trudy Vermeulen hem. Martijn van den Maagden berg was een andere pupil van haar die op de NK in actie kwam. De Gouwe is zijn der de club, hij heeft het er bij zonder naar zijn zin, en vorig jaar zomer veroverde hij voor de eerste keer een medaille op de Nederlandse kampioen schappen. Hij’is een liefheb ber van lange afstanden en wil wel eens een training overslaan, tot ongenoegen van zijn trainster. Hij kwam uit op de 100m schoolsag, waar hij een tijd liet noteren van 1.09.49, wat hem een plaats in de B-finale oplverde. Daarin werd hij vijfde in 1.09.7. Op de dubbe le sprint, de 200m schoolslag dus, bereikte hij een tijd van 2.30.3. ‘Daar was hij hele maal ondersteboven van‘, wist Trudy Vermeulen. Van daar dat het in de A-finale niet lukte: achtste in 2.34.3. De derde die voor De Gouwe in Drachten haar opwachting maakte was Miranda Boer. Zij komt van het Goudse Donk en debuteerde op de 50 meter vrije slag, wat haar een tijd van 28.9 opleverde. Al met al is De Gouwe weer erg succesvol geweest op een groot tournooi. Na de Nederlandse kampi oenschappen voor junioren in Eindhoven, waar Inge van der Schrier heel knap pres teerde, was het nu de beurt aan Mark van der Zijden om de eer van De Gouwe hoog te houden. In Eindhoven waren er trouwens vier die voor het eerst limieten hadden ge zwommen. En in de Speedo- finales (voor heel jonge kinde ren) zwom Kim Middendorp vanuit het niets naar een bronzen medaille. stuur gewenst bij de ingang van dit wooncomplex een ge reserveerde invalidenpar keerplaats aan te leggen. In verband met de invalidi teit van een bewoner van het flatgebouw Elzenhorst (num mer 1 tot en met 64) is het ook daar gewenst bij de ingang van deze flat een gereserveer de i aan te leggen. worden lessen gegeven van circa 45 minuten, waarna men vragen kan stellen als men iets wilt weten. Een team van enthousiaste, goed getrainde en gediplomeerde mensen zullen de vragen be antwoorden. Tussen de lessen door zullen er demonstraties gegeven worden door kinderen. De les sen die zaterdag 20 augustus gegeven worden zijn onder netics, combinatie steps-aero- 1-2C11-2 TTUxIfUlir. ouderen en mensen die nog nooit aan sport gedaan heb ben). Mensen die nog nooit aan sport gedaan hebben kunnen ook bij Diana’s Free Aerobics terecht want de lessen wor den zo gegeven dat iedereen invalidenparkeerplaats kan deelnemen. Op die ma- 1- nier kan men heerlijk een uur ontspannen, lekker even uit de dagelijkse sleur breken en bezig zijn met het eigen li chaam zonder de geest te be lasten. Het gaat om goed verzorgde DRACHTENAVADDINXVEEN - Op de Nederlandse kam pioenschappen zwemmen in het Friese Drachten heeft Bos koper Mark van der Zijden van de Waddinxveense zwem- en poloclub De Gouwe behoorlijk huisgehouden. Na zijn gou den medaille op de 200 meter wisselslag voegde hij er nog een gouden en een zilveren plak aan toe. Het ontbrak de Boskoper ook niet aan motivatie want hij was prima hersteld van een langdurige blessure, die hij ook in het water opliep, na melijk met surfen. Volgens zijn trainster Trudy Vermeulen mankeerde hij nu voor het eerst eens een keer niets, in de voorbereiding op een groot tournooi. De boom- kwekerszoon had nóg een goede reden om te willen vlammen. Na zijn terugkeer op het hoge niveau waarop hij zat, ver wachtte hij weer vertegen woordigend te kunnen gaan zwemmen. Met alle gemak ken en voordelen van dien. Maar hij werd over het hoofd gezien en daar was Mark van der Zijden zeer verontwaar- WADDINXVEEN - De Dierenbescherming heeft in het win kelcentrum Zuidplas (Zuidplaslaan) een geslaagde verkoop- en voorlichtingsdag gehouden. Zaterdag 17 september wordt deze dag herhaald. In een stand werden er diver se leuke artikelen verkocht, zoals theelepeltjes met die renfiguren, puzzels, boekjes, lunchkoffertjes voor de klein tjes, bekers en beeldjes. WADDINXVEEN - In ver band met de invaliditeit van een bewoner van het woon complex ’t Suytende (Zuid plaslaan) is het volgens het waddinxveense gemeentebe- andere steps, aerobics, calla- ~L-x i.” - netics, combinatie steps-aero- bics, Ski-Fit en Midlife (voor WADDINXVEEN - De acht ste wedstrijd voor de zomer competitie van de hengel- sportvereniging Waddinx veen HSW werd gehouden in de Amstel. Er werd redelijk gevangen, alhoewel de vangst niet bij iedereen uit louter grote exemplaren bestond. De uitslag: 1. M. Reichard (8.970 gram), 2. H. Kraan (5.000 gram), 3. R. Polder- vaart (2.870 gram). Op twee- digd over. ‘Het vertrouwen is derde van de competitie is de 1 ----1---- stand aan kop: 1. M. Reichard (43.720 gram en 23 klasse- mentspunten), 2. H. Kraan (41.960 gram en 24 klasse- mentspunten) en 3. A. van Leeuwen (37.500 gram en 28 klassementspunten). lessen, die gegeven worden door enthousiaste en gediplo- meerde mensen. Ze verstevigen de spieren van ’W het lichaam (buik, benen, bil- g»-,® len) en brengen de conditie weer op peil. Men is vrij te komen en te gaan wanneer men wil. De lessen worden per keer be taald (f 5,00). Verder is men niets verplicht. Wie van plan is komend seizoen iets te gaan doen aan sport kan op de open dag van Diana’s Free Aerobics op zaterdag 20 au gustus langs komen (tel. 01828-31083 en 12958). Het volledige programma ziet Piasweg wordt naar Zeven- er zo uit: 10.00 - 10.45 uur 1 Callanetics, 11.00 -11.45 uur straat in deze gemeente Aerobics met demonstratie i ödoor kinderen, 12.00 - 12.45 de Rottemeren. man onder de 4.30 te lopen. De trainingen van de Wad- dinxvener, die in 1992 deel nam aan de Olympische Spe len in het Spaanse Barcelona, XXV.VXXVXXXX xxxxv zijn en worden gericht op de recreatiemogdfiidieden’ 50 km. Hij hoopt de limiet - daarvoor te halen, zodat hij volgend jaar zal kunnen deel nemen aan de wereldkampi oenschappen atletiek. om 8.30 uur per auto. Verza melen bij het NS-station Gou- ioorgaande da (Bloemendaalzijde). In- lichtingen bij mevrouw K. Kruyt, tel. 01820-25173. De Waddinxveense snelwandelaar Harold van Beek, hier op een archieffoto temidden in het Gouwebad 'de Sniep (Foto: Archief- Sjaak Noteboom). atieschap Reeuwijkse Plas- den gehouden, maar bij voetbalvereniging Westlandia in Naaldwijk. Volgens de organisatoren In ge Rehorst (Kromme Esse) en Piet Bokje (Zoetermeer) telt het mini-keerperskamp in Naaldwijk ruim 40 deelne mers, onder wie de Be Fair keepers Jan Lugthart, Mark v.d. Zalm, Stef Dorgelo en Gil bert Both. Van WSE-voetbal is Rogier Streng van de partij. De inschrijving van het kee- perskamp sluit over een week, in verband met de va kantie. Keepers vanaf 6 jaar uit Waddinxveen kunnen zich nog opgeven bij Inge Rehorst, tel. 01828-31360. In Naaldwijk zal de begelei ding verzorgd worden door een trainersstaf van 14 perso nen, onder wie de ex-Be Fair- NAALDWIJK/WADDINXVEEN - Het mini-keeperskamp van donderdag 18 en vrijdag 19 augustus, met als gast Oranje- en Feijenoord-doelman Ed de Goey, zal dit keer niet VEEN - Het natuur- en recre- bij Be Fair-voetbal in het Warnaarplantsoen kunnen wor sen, waarbij ook Waddinx veen (’t Weegje) is aangeslo ten, brengt een nieuwe ge- biedskaart van het plassen- gebied en omgeving uit. De kaart vervangt de huidige uitverkochte en overigens ook verouderde kaart. Vrijdagmiddag 22 juli zal het eerste exemplaar van de nieuwe kaart door directeur P. Essebaggers van het na tuur- en recreatieschap aan de directeur mr. W. van Box meer van de Stichting Sa menwerkende VW’s Midden- Holland worden overhan- van jeugdige digd. Vanaf die dag kan de kaart onder andere bij de VW-kan- toren te Gouda en Boskoop worden gekocht. Ook bij het kantoor van het natuur- en recreatieschap aan de Oude- weg te Reeuwijk is de nieuwe kaart verkrijgbaar. De overige VVV-kantoren en enige horeca- en recreatiebe- drijven in het Groene Hart zullen de kaart ook gaan ver- ASSEN/WADDINXVEEN - De Waddinxveense snelwande- kopen. De prijs bedraagt laar Harold van Beek is tijdens de in het afgelopen weekein- ƒ5,95. de in het Drentse Assen gehouden Nederlandse atletiek- kampioenschappen eerste geworden op de 20 kilometer. Zijn gouden tijd was 1.40.36. De gouden medaille was een opsteker voor de in het Gou wedorp wonende systeemont werper. Het was overigens de vijfde maal dat hij beslag wist te leggen op de eerste plaats bij het snelwandelen over 20 kilometer. Harold van Beek heeft de laatste tijd veel wedstrijden gelopen, waarbij hij de 20 km zelfs in 1.28.23 wist af te leg gen. Maar dat bleek helaas 53 seconden te veel om mee te mogen doen aan de volgende maand in het Finse Helsinki te houden Europese atletiek- kampioenschappen. Het was Harold van Beek in Assen dus louter om de klassering te doen. De bekende Waddinxveense snelwandelaar heeft dit sei zoen ook een g naar de 50 kilometer. Die liep hij onder slechte weersom standigheden in 4.12, terwijl zaamheden worden geleid, de limiet 4.08 was. In de periode tot en met vrij dag -22 juli zullen er werk zaamheden plaats vinden op een gedeelte van het af te sluiten Spoorpad (fietspad van Sniepweg naar Coene- coop), op een gedeelte van de Tweede Bloksweg binnen de bebouwde kom en op een ge deelte van de Sniepweg tus- Deze tent is voor kinderen van 12 jaar en ouder. Hij is ie dere dag open van 10.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur. Er is een afwisselend pro gramma in de tent. De jonge ren kunnen meedoen aan een tafeltenniscompetitie, volley bal, computerspelletjes en WADDINXVEEN - Begin vol- nog veel meer; Nieuw dit jaar gend jaar verschijnt de volle- is een speakerscomer. Hier j -_ j u j- zullen stellingen over actuele en interessante onderwerpen gedéponeerd worden, waar over dan gediscussieerd kan worden. Ook ’s avonds is er een afwis selend programma. Woens dag 17 augustus om 19.30 uur is er een volleybaltour- nooi. Men kan zich hiervoor opgeven bij de Kom-Inn tent. Donderdagavond 18 augus tus is er een heel ander pro- T| zaamheden worden verricht gramma. Om 20.00 uur is er ByX I Bl op de Onderweg, Noordeinde, een grandioos motorspekta- v 1J I 1 I ^1.1 I Dorpstraat, Sniepweg, Ka kel met medewerking van de B/ naaldijk, voetpad Puttelaan, rijinstructeur Henk van Erk. a -■ Staringlaan, Juliana van Vrijdag 19 augustus om 19.30 ij B'X'V AC1 Stolberglaan, Beethoven uur is er nog een gezellige vis- B1 I /->. VzX XXlaan, Otweg (fietspad langs gebied is veel te beleven. Er wedstrijd met als hoofdprijs rijksweg A12 tussen Hene- een radio-cassetterecorder WADDINXVEEN - Diana’s Free Aerobics houdt zaterdag 20 gouwerweg, en Bloemendaal- prt Ja°mmanaf met len spec- in ^voormalige gjmmastiekzaal bij het Koningin enVzwarteweg. Iedereen is welkom, ook niet- taculaire survival, met tus- Wilhelminaplein (Anna van Burenstraat) een open dag. Op Met betrekkm/tot het repa. leden> om aan de excursie sendoor een heerlijke barbe- ^eze ^ag zullen in gratis open lessen alle trainingsvormen reren van de Bloemendaalse- deel te nemen. De excursie que. Degenen die hier aan gepresenteerd worden. weg en Zwarteweg moet het duurt de gehele dag. Vertrek mee willen doen kunnen zich Er is een programma gedu- uur Steps, 13.00 - 13.45 uur verkeer er rekening mee hou- tijdens de tentdagen opgeven rende de gehele open dag. Er Ski-Fit met demonstratie den dat deze wegen enkele (auto)verkeer tijdelijk ge stremd zullen zijn. WADDINXVEEN - Deze en volgende maand zullen in Waddinxveen diverse asfalte- ringswerkzaamheden - wor den verricht. Daar waar no- gooi gedaan dig zal het verkeer door mid del van stoplichten of een om- leidingsroute langs de werk- met veel samenzang geboden. Zondagmorgen 21 augustus worden er, als afsluiting van de tentweek, twee thema- diensten georganiseerd. Het thema van deze diensten is eveneens ‘Kijk nou eens!‘ In de Zuidplas vindt de dienst plaats in de tent aan de Kuy- perhöeve. Voorganger in deze dienst is ds. M. van Campen. milieleden. Professor Speu- De andere themadienst is in roog komt dan ook weer de hervormde Bethelkerk langs, en zal vertellen of zijn (Bilderdijklaan). Ds. C.D. zoeken succes heeft gehad. ’Zonnenberg zal deze dienst Donderdag 18 augustus komt leiden. op bezoek, een Beide diensten beginnen om 9.30 uur met het zingen van de liedjes die de kinderen in de tent hebben geleerd. Voor Wingerd verzorgen, en ’s mid- de allerkleinsten is er tijdens dags in de tent in de Zuidplas. de diensten oppas. Na de Hij heeft gegarandeerd dat er J' x-1-u J die dag veel gelachen gaat worden. Vrijdagmiddag 19 augustus Wingerd is er een levend ganzebord. Grote vraag bij dit spel is: De Kom-Inn tent staat dit Wie heeft Pien gezien? Inwo- jaar opnieuw aan de Wingerd, ners van Waddinxveen die na - 1”~J- hun vakantie nog energie f 7 I I I I I i zwemmers - Dorpstraat 38, Waddinxveen, 01828 - 18090 's maandags gesloten - donderdag koopavond Zijde 3, Boskoop, 01727 - 12965 's maandags gesloten - vrijdag koopavond f °Z40° j. rr-t-x__x -J1- - - J-l-i-j- 1 x nn i x x e dagen v00r het d< ist; Km sw IW LOEH

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 17