Bewoners van Woubrechterf blijven bezig Drie kerken open op Monumentendag Afvoerregeling voor asbest C. Pellicaan krijgt goud bij afscheid Meer samenwerking tussen veilingen Acht bedrijven actief voor drie goede doelen I- Zaterdag 10 september Ambtenaar verzette veel werk Bezwaarschift gehandhaafd Polen werkten illegaal Themabal Krooshappers Woningbeurs Tijdens sportdag in ‘de Sniep iOWl Open repetitie- avond Meeting Publiekskeuze in bibliotheek De Bock-Moonen 60 jaar samen Fietstocht voor Woord Daad Neel van Oosten abstract bezig Bezwaren tegen house op RTW Huub Dubbelman naar Mercedes lis Pagina 17 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 7 SEPTEMBER 1994 kelijk. De koninklijk onderscheiden gemeente-ambtenaar C. Pellicaan. (Foto: Joop Dorst). :en- aan- Openingssoirée van Alliance Fran?aise aan de communicatie met de belanghebbenden. Leden, medewerkers en ko pers moeten goed geïnfor meerd worden en de gelegen heid krijgen hun mening naar voren te brengen. Zo worden in het winterseizoen tijdens verschillende bijeen komsten met de leden de re sultaten van het vervolgon derzoek gepresenteerd. Naar verwachting kan ver volgens in de algemene leden vergaderingen van de betrok ken veilingen een eerste stap in de besluitvorming worden genomen. BOSKOOP - Bij een controle WADDINXVEEN - Dinsdag 30 augustus was het 60 jaar geleden dat de heer en me vrouw J.H. de Bock-Moonen (Souburghlaan) in het huwe lijk zijn getreden. Het echt paar, oorspronkelijk afkom stig uit Amsterdam, woont sinds 1971 ’met veel genoe gen’ aan in Waddinxveen. Sa men met him drie kinderen en zes kleinkinderen werd er bij dit jubileum stilgestaan op zaterdag 3 september in ho- tel-café-restaurant De Unie (Kerkweg-Oost). Burgemees ter C.M. van der Linden feli citeerde daar het bruidspaar In de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle moet asbesthou dend materiaal verpakt zijn in plastic folie. Alvorens men dat inlevert moet contact worden opgenomen met het gemeentehuis over het hoe, wanneer en hoeveel. gegaan. Naast zijn dagelijkse werk zaamheden heeft de heer Pel licaan diverse maatschappe lijke functies vervuld. Zo was hij van 1965 tot 1976 in de kerkvoogdij van de hervorm de Immanuëlkerkgemeente belast met de ledenadmini stratie. Tevens was hij voor deze kerk actief betrokken bij de bouw van zowel de pasto rie als de Immanuëlkerk (Prinses Beatrixlaan) zelf. Ook heeft hij veel werk verzet voor het Nederlands Bijbelge nootschap, afdeling Waddinx veen. In de Vereniging voor voort gezet onderwijs in Samen werkingsverband heeft de heer Pellicaan in de periode van augustus 1980 tot augus tus 1983 veel tijd en aandacht besteed aan het nader concre tiseren van de samenwer- kingsgedachte in het middel baar onderwijs. WADDINXVEEN - De Woubrechterf-bewoners F.J. Bruijs- tens, A.J. Hoogendoom, R. Helsdingen en P. de Vries heb ben het college van B. en W. maandag 5 september in een brief weliswaar laten weten met genoegen te hebben verno men dat is besloten de paal met toebehoren op het omstre den basketbalveldje met directe ingang te verwijderen, maar de kou is nog niet uit de lucht. ‘Wij zijn vanzelfsprekend te- sloten had voorlopig het bas ketbalveld te ontmantelen. In datzelfde interview gaf de wethouder te kennen dat de gemeente wellicht eerst een BOSKOOP - Carnavalsver eniging de Krooshappers or- ganiseert op^ zaterdag 10 sep- woensdagmiddag 31 augustus in de raadzaal van het ge- 4- - -o. - meentehuis. Er zijn volgens politievoor- lichter P. Keijzer en milieu- adviseur G. van Reenen van het korps Hollands-Midden aangehouden die zich illegaal in ons land bevonden. Zij wor den binnenkort over de grens gezet. Naar aanleiding hier van heeft de politie meege deeld dat voor het inhuren van vreemdelingen strenge regels gelden. Worden deze regels ontdoken dan kan de betrokkene, maar ook de be middelaar en de werkgever een forse boete worden opge legd, van 10.000 tot zelfs 100.000 gulden per werkne mer. Men dient zich er van te over tuigen dat buitenlanders le gaal in ons land zijn. Polen worden in het algemeen al leen toegelaten als toerist. Zij moeten zich dan melden bij de vreemdelingenpolitie en mogen dan maximaal drie maanden blijven. In die tijd mogen zij geen betaald werk verrichten. WADDINXVEEN - Waddinxvener C. Pellicaan, chef van de sectie Voorbereiding en Uitvoering van de gemeentelijke dienst Openbare Werken en Bedrijven, heeft bij zijn af scheid de gouden eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau opgespeld gekregen. De versierselen zijn de vervroegd uitgetreden ambtenaar uitgereikt door burge meester C.M. van der Linden tijdens een bijeenkomst op WADDINXVEEN - Het Waddinxveense inter kerkelijk koor ‘Meeting' is weer een nieuw zang- seizoen begonnen. Het 45 leden tellende koor onder leiding van Ro nald de Jong wordt bege leid door een combo en brengt Nederlands en Engelstalige gos- pelliederen. gen te raadplegen zoals de Milieudienst Midden-Hol- land in Gouda, tel. 01820- 28011. Waddinxveners kunnen te recht bij de gemeentewerf aan de Noordkade 48. Men krijgt daar gratis folie ter ver pakking. Van tevoren moet men wel even met de gemeen te contact zoeken op tel. 01828-24500. Na het behalen van het HBS-B diploma op 6 augus tus 1953 is C. Pellicaan in mi litaire dienst getreden. Tij dens de vervulling van zijn dienstplicht is hij in 1954 reeds begonnen met de studie voor het diploma adspirant waterbouwkundig opzichter PBNA. Na het vervullen van zijn dienstplicht - met als eind functie reserve tweede luite nant der artillerie - is hij op 1 juli 1955 als tekenaar in dienst getreden van de ge meente Werkendam. In juni 1957 heeft hij zijn PBNA-stu- die met goed gevolg afgerond. Daarna is hij begonnen met de studie voor het diploma waterbouwkundig opzichter- tekenaar PBNA. Dit diploma heeft hij behaald in juni 1960. Op 1 mei 1958 was de heer Pellicaan al in dienst getre den van de gemeente Alblas- serdam als opzichter bij de uitvoering van grond-, riole- rings-, en bestratingswerken. Hij was hier tevens belast met het opmeten van terrei nen, waterpassen en het te kenen van stratenplannen. Twee en een half jaar later trad hij op 1 januari 1961 in dienst van de gemeente Wad dinxveen als technische amb tenaar eerste klasse bij de ge meentewerken. seerden iets over activiteiten en doelstellingen van deze jonge organisatie te vertellen. In de kerken is de ’Open Mo numentenkrant’ beschikbaar, met daarin naast achter grond over deze dag per ge meente, ook een overzicht van de opengestelde monu menten. Tevens is het boekje ’Speuren naar sporen van oud-Waddinxveen’ verkrijg baar, een fietstocht van 15 ki lometer langs de historische en karakteristieke plekjes van Waddinxveen en het boekje ’(Beeldende) kunst’ met daarin de voorbeelden van beeldende kunst in Wad dinxveen. Ook bestaat er de mogelijk heid voor diegene die de mo numenten een warm hart toe dragen, lid te worden van de onlangs opgerichte Vereni ging Open Monumenten, een landelijke vereniging die zich sterk maakt voor het cultu reel erfgoed in ons land. WADDINXVEEN - Het werk van de Waddinxveense kun stenares Neel van Oosten is weer terug in haar woon plaats. Neel, die de afgelopen jaren voornamelijk buiten Waddinxveen exposeerde, heeft nu een expositie inge richt in restaurant Bibelot, waar ook in 1988 haar eerste expositie van aquarellen van start ging. inmiddels heeft zij ook buiten Bereikbaarheid van de vreemdelingendienst NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL - In verband met wij ziging in de wetgeving kun nen kort verblijvers, zoals toeristen, zich binnen het dis trict IJssel en Gouwe voort aan alleen nog maar op het -olitiebureau te Nieuwer- „erk aan den IJssel melden. Het telefonisch spreekuur is van dinsdag tot en met don derdag van 13.30-14.30 uur. Verder is er van maandag tot en met vrijdag een afsprak infolijn, tel. 01803-14422. met ideële doelstellingen. In de sporthal de Sniep zullen volgende week zaterdag acht Waddinxveense bedrijven te gen elkaar in het strijdperk treden. Hoe beter een be- drijfsteam presteert, hoe meer het bijdraagt aan het goede doel van de Bedrijven sportdag. Ieder bedrijf heeft namelijk zelf voor een aantal sporsor- bedrijven gezorgd, die zich verbonden hebben om per be haald punt van het gespon sorde bedrijf een bepaald be drag te bepalen. De teams bereiden zich ach ter de schermen voor op de en golfi Wie asl materiaal wil weghalen of af voeren wordt aangeraden daarover allereerst deskundi- De achterliggende gedachte hierbij was dat de drie be staande lokale onderwijs ver enigingen (protestants-chris- telijk, rooms-katholiek en openbaar) in het kader van de WADDINXVEEN/BOSKOOP - Zaterdagmiddag 17 septem ber houdt de Stichting Woord Daad een fietstocht om geld in te verzamelen voor de al lerarmste kinderen van Ethiopië. De fietstocht start tussen half twee en half drie bij de kerk van de Gerefor meerde Gemeente aan de Mendelweg in Boskoop en eindigt bij de Bethelkerk aan de Bilderdijklaan in Wad dinxveen. Ethiopië wordt geteisterd door droogte, misoogsten, hongersnoden. Een burger oorlog verscheurde het Oost- afrikaanse land op dramati sche wijze. En van al deze rampen zijn kinderen altijd weer de dupe. Als gevolg van de oorlog zijn er duizenden (half)-weeskinderen Woord Daad is gevraagd voor 200, en op termijn voor minimaal 350 kinderen, de zorg op zich te nemen voor voedsel, kleding en medica menten. De stichting heeft daar ’ja’ tegen gezegd, maar beseft tegelijkertijd dat zij dat alleen kan waar maken met hulp van anderen. Sponsorkaarten voor de fiets tocht kunnen worden afge haald op het adres Van Mec klenburg Schwerinlaan 6, Waddinxveen, tel. 01828- 13510. Voor degene die geen sponsor kan vinden is het in schrijfgeld ƒ2,-. Onderweg wordt er een gratis drankje verstrekt om de dorst te lessen. Eventuele andere versnaperingen zijn tegen een geringe vergoeding te koop. Aan het eind van de rit kunnen er pannekoeken wor den gegeten. WADDINXVEEN - Zondag morgen 11 september van ne gen tot twaalf uur verzorgt de Centrale Hervormde Ge meente weer een aantal uren op de lokale RTW-radio. In het programma zijn de eer ste dertig minuten speciaal voor dew kinderen. Daarna wordt de kerkdienst uit de Brugkerk (Kerkweg-Oost) uitgezonden. Voorganger is ds. M. van Campen. Poëzie en gedichten staan centraal in het half uur na de dienst. De uitzending wordt afgesloten met een gesprek met de heer Grimbergen van Stichting ’Naar House’. Hij zal zijn bezwaren tegen housemuziek en houseparty’s toelichten. Op dit moment wordt er druk gerepeteerd voor het gospelconcert dat za terdagavond 22 oktober wordt gehouden in de rooms-katholieke St. Victorkerk (Zuidkade). Omdat Meeting nog naar nieuwe leden van 16 jaar en ouder op zoek is houdt het koor donder dagavond 15 september een open repetitieavond in de Kruiskerk (Passa ge). De avond begint om 20.00 uur en duurt tot ongeveer 22.15 uur. Voor meer informatie kan men bellen met Paul Wildeboer tel. 01828- 16331 of Wil van Helden tel. 01828-15734. Eén van de thema’s van de landelijke Open Monumen tendag is ’Monument in de steigers’. Aan dit thema zal in Waddinxveen vooral aan dacht worden besteed in de St. Victorkerk. De gehele dag door zijn er in de drie plaatselijke kerken orgelbespelingen gepland. In verband met het feit dat in mei van dit jaar de restaura tie van het orgel in de Brug kerk gereed is gekomen, zal in deze kerk extra aandacht aan het orgel worden besteed. Dat gebeurt onder andere door een doorlopende presen tatie met een lezing over be roemde historische orgels in Nederland. Bij deze presenta tie is de Vereniging Histo risch Genootschap Waddinx veen aanwezig om geïnteres- Op 1 januari 1966 werd de heer Pellicaan hier bevorderd tot technisch hoofdambte naar. Met ingang van 1 janu ari 1972 vond vervolgens zijn promotie plaats tot technisch hoofdambtenaar eerste klas se. Hiermee was de heer Pel licaan tevens benoemd tot chef van de sectie Voorberei ding en Uitvoering. In deze functie gaf hij leiding aan ne gen mensen. Zijn 25-jarig dienstverband vierde de heer Pellicaan bij de gemeente Waddinxveen op 1 januari 1986. Het 40-jarig ambtsjubileum in overheids dienst was op 6 oktober 1993. Met ingang van donderdag 1 september is hij met de VUT Zeeland, Veiling De Kring in Bleiswijk, Groenteveiling Westland, RBT Veiling Breda en Veiling Utrecht. De besturen van deze vijf vei lingen delen de mening dat een fusie de meeste mogelijk heden biedt om de belangen van de gezamenlijke leden optimaal te behartigen, zo blijkt uit informatie van vei ling De Kring. In het onderzoek wordt niet alleen gekeken naar de haal baarheid van een fusie, maar ook naar het gewenste traject om te komen tot één vereni ging. De betrokkenheid van en de gevolgen voor leden, medewerkers en kopers staan daarbij centraal. De doelstelling van het Sa menwerkingsverband Zuid- West Nederland is het realiseren van een optimale prijsvorming tegen de laagst mogelijke kosten. Uit een aantal eerste, oriënterende onderzoeken is naar voren ge komen dat één vereniging de meeste mogelijkheden biedt om deze doelstelling te berei ken. De veilingbesturen verwach ten overigens dat de daad werkelijke fusie niet eerder dan over twee tot vier jaar zijn beslag zijn krijgen. In de aanloop naar de fusie zal ge zocht worden naar mogelijk heden om de onderlinge sa menwerking optimaal te be nutten en waar nodig wordt de samenwerking al in dat stadium gestructureerd. Gedurende het gehele onder zoekstraject en het wellicht daarop volgende fusietraject wordt veel aandacht besteed BLEISWIJK/WADDINXVEEN - Het Samenwerkingsver band Zuid-West Nederland gaat onderzoek doen naar de haalbaarheid van uiteindelijk één veilingvereniging. Dit sa menwerkingsverband wordt gevormd door Veiling Holland- De bedrijvensportdag Wad dinxveen op zaterdag 17 sep tember wordt georganiseerd door de Rotary Club, Lions Club, Tafelronde en Rotaract. De deelnemende bedrijven zijn Automobielbedrijf Arbo, Convenient, Gemeente Wad dinxveen, Gouda Kaarsen, Van Ginkel Vakanties, Van der Loo Machinefabriek, Rabobank Waddinxveen en Veldwijk-Van Loon Grafische Bedrijven. De opbrengst komt ten goede aan de Stichting De Gouwe- bloem, de Vereniging Histo risch Genootschap Waddinx veen en de Stichting Wijk- werk De Zuidplas. voor de oprichting van de paal op het basketveldje. Er is door de gemeente hierover den-Holland geconstateerde zelfs overleg gevoerd met de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG). Niet ze ker was of deze vergunning de nodig was, aldus Joop Neele. ‘Aangezien de woorden van wethouder J. Neele in lijn rechte tegenstelling zijn met de aan ons gedane medede ling (waarin van het woord voorlopig geen sprake was) wensen wij per omgaande van het college bericht te ont vangen wat B. en W. daad werkelijk als besluit in het college genomen heeft', schrijven de bewoners in hun brief. Vooralsnog trekken zij hun tember een themabal met als thema ’op de boerderie’. Be zoekers (alleen leden) worden in aangepaste kleding ver wacht. Voor deze gelegenheid krijgt het interieur van de Ro zenburcht een agrarisch tint je. Het bal vormt de start van een nieuw camavalseizoen. Cor Kuijf heeft na vele jaren met hun briljaten echtverbin-zijn plaats in het bestuur tenis. overgedragen aan Edward de Jong. Het Prinsenbal is op 12 november en er wordt nu al- gewerkt aan het Starfestival op 14 januari met Anita Mei jer, Gordon en Sugar Lee Hooker. Ook wordt al nage dacht over het 22-jarig (twee maal elf) bestaat in 1996. In de periode van november 1985 tot november 1992 heeft de heer Pellicaan als secreta ris zitting gehad in het be stuur van Scouting Klimop Waddinxveen. Naast deze functie heeft hij zich voor de ‘padvinders' daadwerkelijk bezig gehouden met de huis vesting van de Khmop-groep. Dit hield in dat hij niet alleen betrokken was bij de admini stratieve aspecten, maar in verband met de beperkte fi nanciële middelen ook zelf de zaag en de hamer ter hand heeft genomen. ‘De heer Pellicaan heeft voor de gemeente Waddinxveen, in de ruime betekenis van het woord gemeente, heel wat werk verzet. Hij deed dit steeds met een grote persoon lijke inzet‘, aldus burgemees ter Van der Linden, die hem daarom met plezier decoreer de. samenwerkingsschool’ voor HAVO-Atheneum als secties samenwerkten en dan met name op het gebied van het godsdienstonderwijs. Aansluitend hierop heeft de heer Pellicaan in de periode van augustus 1983 tot decem ber 1988 zitting gehad in de Commissie van Bestuur van de samenwerkingsschool voor HAVO-Atheneum (Sniepweg). Uit hoofde hier van vloeiden onder andere voort het lidmaatschap van de ouderraad en het lidmaat schap van de prognosecom- missie. Waddinxveen faam verwor ven met haar kleurrijke werk. In restaurant Bibelot aan de Limaweg is naast’ haar aquarellen van bloemen en Hollandse landschappen, een eerste serie abstracte schilderijen te zien. Neel van Oosten begon met etsen. Later volgde het aqua- po relleren. Een paar maanden geleden kwam zij tot een nieuwe ontdekking, abstract schilderen. De expositie bij Bibelot is ze ker nog tot het einde Van dit jaar te zien. vreden dat thans ook door u aangenomen wordt dat er sprake was van onacceptabe le overlast, reden van uw be sluit om tot ontmanteling bouwvergunning nodig had over te gaan‘, aldus de vier bewoners over de reeds eer der door de Milieudienst Mid- WADDINXVEEN/BOSKOOP - Alliance Francaise, afdeling Boskoop, houdt een gratis toegankelijke informele ope ningssoirée op dinsdagavond 13 september om kwart over acht in het schoolgebouw Roosje Vos aan de Prinses Be atrixlaan in Waddinxveen. Tijdens deze avond krijgen de bezoekers de gelegenheid kennis te maken met mede cursisten, docenten en het be stuur van Alliance Franfaise, alles onder het genot van een hapje en een drankje. Voorts zal tijdens deze avond het culturele programma boekje voor het jaar 1994- 1995 worden uitgereikt, als mede de carte nationale en het eerste exemplaar van het tijdschrift Audiences. geluidoverlast. Wij ontkomen er echter niet aan onze ernstige teleurstel ling uit te spreken over wijze waarop met onze, meer dere malen mondeling uitge sproken en duidelijk aan het papier toevertrouwde, harde argumenten is omgespron gen; zo ook de soms verba zingwekkende reacties van uit ’uw huis’. Het heeft ons vertrouwen in de lokale poli tiek niet doen groeien!'. De Woubrechterf-bewoners zeggen er thans zonder meer van uit te gaan dat het - door de aanleg van het basketbal veld - naar hun zeggen volle- bezwaarschrift van 12 augus- dig verruïneerde speelveld op tus niet in. Wij geven dit be de meest korte termijn her- zwaarschrift slechts een op- steld wordt, zoals reeds vanaf schortende werking. Indien mocht blijken dat het college geen maatregelen neemt het basketbalveldje volledig te ontmantelen en in de oude staat te herstellen zullen wij laatste onderdeel waaraan WADDINXVEEN - Waddinx vener Huub Dubbelman (42) is met ingang van 1 oktober benoemd tot manager public op dit moment nog zo’n 3.000 relations bij Mercedes-Benz Nederland. Hij is in deze functie verantwoordelijk voor de in- en externe public rela tions en de mediarelaties voor wagens en bussen. Huub meer in de handel worden ge- Dubbelman was market sup- - - - port manager bij Volvo Be drijfswagens Nederland BV heeft de politie in een woning toch zullen de teams zich nog ^4- Tlrkf in de Gouwestraat 13 Polen ?P moeten peppen voor het Uil I 11U1 GOUDA - Zaterdag 10 sep tember houdt Van ’t Hof Ma kelaardij, die in Waddinx veen een vestiging heeft aan de Zuidplaslaan, een woning beurs van 10.00-16.00 uur in de Burgerhal onder Stadhuis aan de Markt in Gouda. De veelzijdige woningbeurs bevat een aanbod aan koop woningen (in onder andere Gouda, Waddinxveen, Zoeter- meer en Alphen aan den Rijn), financieringen, notari aat, huurwoningen, assuran tiën en bedrijfsobjecten. WADDINXVEEN - Komende zaterdag 10 september van 10.00-16.00 uur wordt ook in Waddinxveen weer de jaarlijk se Open Monumentendag gehouden. Naast de twee officiële monumenten in het Gouwedorp, de hervormde Brugkerk (Kerkweg-Oost) en de Remonstrantse Kerk (Zuidkade), is ook het beeldbepalende kerkgebouw van de rooms-katholie ke St. Victorkerk (Zuidkade) voor het publiek gratis toegan- produkten waar asbest in verwerkt is. De meeste daarvan zijn zach te isolatieplaten, asbestdoek, asbestkarton en asbestkoord. personenauto’s, vracht- Deze produkten mogen niet K- TT....U --V— 4 bracht. Waar veelal ook as best in verwerkt zit zijn as- bestcementen wand- en golf- op het bedrijvenpark Coene- platen, etemiet bloembakken coop in Waddinxveen. Hij en golfplaten. volgt bij Mercedes-Benz Ne- Wie asbest of asbesthoudend deland R. Klinkert op, die een voorlichtingsfunctie vaardde bij Fokker. hanging maken', besluiten de bewoners F.J. Bruijstens, RTW-radio op vrijdagavond 2 A.J. Hoogendoorn, R. Hels- -i.” ver_ dingen en p de Vries van het Woubrechterf. WADDINXVEEN - In Waddinxveen bestaat een regeling voor de afvoer van asbest en asbesthoudend materiaal, zo laat de politie van het korps Hollands-Midden weten. BOSKOOP - De vijf in januari door het publiek gekozen kunstenaars van Boskoop Creatief krijgen tot eind sep tember de kans een ruimere selectie van hun werk in de bibliotheek te laten zien. De ze vijf zijn Bert Houtman, Ineke Verheul, Jan Spek, Ria Bouman en mevrouw C. Bos man. Interessant in deze ex positie is de afwisseling in thema, gebruik van materi aal en keuze van onderwerp. Te zien is keramiek en beeld houwwerk, aquarellen, pen tekeningen en olieverfschil derijen. De tentoonstelling is te zien tijdens de gebruikelij- ke openingstijden. het begin door hen aangege ven, en dat het verwijderen van de asfaltlaag binnen en kele weken zijn beslag zal krijgen. Met verbazing hebben zij ech- vanzelfsprekend deze zaak ter kennis genomen van het bij het college opnieuw aan- interview met wethouder J. Neele (PCW) op de lokale september waarin hij klaarde dat de gemeente be- alle leden van de teams moe ten meedoen: een slopende Sniep' (Sniepweg) met elkaar om de eer zullen strijden op de estafette. Bedrijvensportdag, zijn zich al stevig aan het voorbereiden, is de prijsuitreiking van de worden aan 'drie in Waddinxveen gevestigde organisaties niggeken worden peen spor- j j. i. zo geslaagd is, dat dit voor verschillende disciplines. Elk herhaling vatbaar is. Publiek team bestaat uit 10 mannen jg van harte welkom om aan en vrouwen. Om negen uur - - starten ze met een gevarieerd klaar en t is ti sport-en spelcircuit, dat veel - - van hun behendigheid zal vragen. Vervolgens zal er drie kwar tier genoten kunnen worden van een flink aantal partijen badminton. Elk team moet twee gemengd en twee heren dubbels op de baan brengen. Vlak voor de middag start het spektakel waar het hard toe kan gaan. Tot ongeveer twee uur wor den er zaal voetbal wedstrijd gespeeld. De wedstrijden kunnen worden beslist door strafschoppen. Volleybal is het volgende onderdeel waar in men zich kan meten. Op drie velden tegelijk zullen vier rondes worden afge werkt. De vermoeidheid zal dan al wel toegeslagen zijn, maar WADDINXVEEN - De acht Waddinxveense bedrijven die zaterdag 17 september van 9.00-16.30 uur in de sporthal ‘de - - door de vier plaatselijke serviceclubs georganiseerde eerste Om ongeveer kwart over vier Bedrijvensportdag, zijn zich al stevig aan het voorbereiden, is de prijsuitreiking van de De opbrengst van dit sportieve evenement zal geschonken Bedrijvensportdag en kan te- tief evenement, dat hopelijk zo geslaagd is, dat herhaling vatbaar is is van harte welkom om te moedigen. De koffie staat Li r I

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 17